Demokratija ir valdymas, Prezidentas ir jo komanda

Kastytis Braziulis. Kodėl Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė meluoja?

Tiesos.lt redakcija   2016 m. sausio 8 d. 18:43

36     

    

Kastytis Braziulis. Kodėl Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė meluoja?

2016 m. sausio 4 dieną prezidentė D.Grybauskaitė teigė: „Manyčiau, kad galėtų būti įsteigta institucija, kaip pavyzdžiui vaikų teisės apsaugos inspekcija, kuri galėtų ir padėti savivaldai ir teikti metodologinę pagalbą, bet tuo pačiu ir kontroliuoti“.

2016 m. sausio 7 dieną prezidentė sakė: „Ar aš pasakiau naujos institucijos žodį? Aš pasakiau naujos funkcijos, inspekcinės ir šitą funkciją gali perimti bet kuri institucija, kuri jau dabar yra sukurta“.

Melagystė akivaizdi. Kaip jūs manote, dėl kokių priežasčių prezidentė meluoja?

Ji meluoja dėl asmeninių charakterio savybių. Ji taip surėdyta, tokie yra genai ir nieko čia nepadarysi. Priimkite mane tokią, kokia esu.

JAV saugumo ekspertai, dirbantys Personalo saugumo ir gynybos tyrimų centre (Defence Personnel and Security Research center) išskiria dvi asmenybių sutrikimų rūšis, kurios yra itin pavojingos. Tai narcisistinis ir antisocialinis asmenybės sutrikimai.

Narcisistinis asmenybės sutrikimas. Nuolatinis žavėjimasis savimi, reikalavimas, kad kiti jį vertintų, išsakytų komplimentus jam ir jo daromiems veiksmams. Jeigu toks žmogus padaro kokį nors darbą, tai tas darbas būna pats sunkiausias ir reikalaujantis didžiausių pastangų ir kūrybingumo. Tik narcizo didelių pastangų dėka darbas buvo užbaigtas laiku ir sėkmingai. Niekas kitas taip pasielgti nesugeba. Tik jis. Narcizai labai nemėgsta kritikos ir labai mėgsta būti dėmesio centre. Jie greitai užpyksta, pyktį nešioja ilgai ir laukia progos atkeršyti. Narcizai neturi jausmų kitiems žmonėms. Jie jiems neįdomūs. Šiame pasaulyje įdomiausi ir svarbiausi žmonės yra jie patys, kurie viską žino ir geba viską padaryti geriau už kitus. Narcizai niekada nebūna kalti. Kalti būna kiti.

Antisocialinis asmenybės sutrikimas. Jie laiko save neklystančiais. Jie niekada nedaro klaidų. Šie asmenys nesilaiko nusistovėjusių socialinio elgesio (moralinių) normų, įstatymų, taisyklių. Jie turi ir gyvena pagal savo taisykles. Jie nuolat jaučia didelį nepasitenkinimą aplinka. Juos erzina kiti žmonės, jų elgesys. Todėl šie asmenys dažnai konfliktuoja su kitais žmonėmis, ant jų rėkia, nurodinėja jiems, kaip elgtis, reikalauja neįmanomų dalykų. Nesugebėdami nuslėpti savo susierzinimo, nuolat jausdami nepasitenkinimą, šie asmenys dažnai pasiduoda pagundai be saiko gerti alkoholinius gėrimus, vartoti narkotikus, dažnai užsiima ekstremaliomis sporto rūšimis ar kaip nors kitaip nuleidžia susikaupusį garą. Asmenys yra beširdžiai ir bejausmiai kito žmogaus skausmui ar nesėkmei. Jie nerodo pagarbos kitiems žmonėms. Antisocialinė asmenybė nenumato pasekmių dėl savo veiksmų. Jiems svarbiausia daryti tai, kas juos pačius tuo momentu žavi ir jaudina. Visi aplinkui yra arba parsidavę, arba kvaili, kurie nieko nesupranta ir nesugeba imtis aktyvių ir ryžtingų veiksmų. Todėl viską reikia daryti pačiam. Patirtas nesėkmes, padarytą žalą asmenys nurašo kitiems žmonėms. Jie neklystantys, o kiti klysta ir nieko nesugeba. Jie tvirtai tiki tuo, kad jeigu visi žmonės besąlygiškai paklustų jam, tai jo vadovaujama bendrovė, organizacija, institucija ar valstybė pasiektų neregėtas aukštumas.

Ji meluoja dėl dalykinių charakterio savybių. Mokslai ir darbas sovietiniais laikais, nuolatinė biurokratinė aplinka padarė didelę įtaką jos charakteriui. Ji niekada neklysta. Ji visada teisi ir ji vienintelė žino tikrą kelią ir būdus, kaip spręsti visas visuomenės ir valstybės valdymo problemas.

Mūsų prezidentė mokėsi sovietiniais laikais. Baigė ekonomikos universitetą, studijavo Komunistų partijos aukštojoje mokykloje. Dirbo šioje mokykloje ir mokė kitus. Prisiminkime, kad pagrindinis sovietinės valstybės uždavinys buvo žmonių perauklėjimas, nes jie (žmonės) nežino ir nesupranta tikrosios savo paskirties ir todėl, jiems reikia nuolat aiškinti, prižiūrėti juos ir kontroliuoti. Būtent Komunistų partijos aukštoji mokykla diegė savo klausytojams bolševikinius valstybės valdymo būdus.

Mūsų prezidentė dirbo įvairiuose biurokratiniuose aparatuose. Biurokratai visur yra vienodi ir jų veikimas, bei uždaviniai yra vienodi. Jie vienas nuo kito gali skirtis tik ideologiniais nusistatymais. Ilgametis darbas biurokratiniame aparate suformuoja atitinkamą biurokratinę asmenybę.

Sovietiniais laikais ne kiekvienas galėjo padaryti stulbinančią karjerą valstybės aparate, o tuo labiau – komunistų partijos struktūroje. Vyko kruopšti atranka. Ypatingai buvo nagrinėjamos kandidatų charakterio savybės. Tik tinkamiausi galėdavo lipti į aukštumas. Kiekvienam buvo nustatytas aukštų lygis. Pasiekei savo, ir viskas. Stop. Tavo karjera jau pasiekė tau nustatytas aukštumas.

Buvęs Lietuvos Komunistų partijos pirmasis sekretorius Algirdas Brazauskas Viktoras Uspaskichui atskleidė sovietinės karjeros ypatumus. V.Uspaskichas prisimena: „Šiek tiek anksčiau G.Kirkilas ir manęs prašė, jog užtarčiau jį A.Brazauskui. G. Kirkilas norėjo, kad A.Brazauskas teiktų jo kandidatūrą į krašto apsaugos ministro postą. Ir man teko važiuoti pas A.Brazauską pasiėmus butelį viskio „Blue Label“ ir užtarti G.Kirkilą. Kitaip jis, ko gero, nebūtų tapęs ministru. Kaip šiandien atsimenu, A.Brazauskas sakė: „Na kur jį „statyti“ ministru, juk jis buvo tik CK instruktorius. Pasiuntinukas…“ Bet aš prašiau to, keldamas kaip vieną iš reikalavimų, sudarant koaliciją.“

Mūsų prezidentės D.Grybauskaitės karjerai sovietiniais laikais visos durys buvo plačiai atvertos. Jei ne Sovietų Sąjungos žlugimas, būtų padaryta stulbinanti karjera partinėje struktūroje ar valstybės aparate.

Prezidentė meluoja dėl reitingų. Ji nori būti aukštumoje. Ji nori, kad žmonės ją mylėtų, pripažintų ir už ją balsuotų. Prezidentė, matyt, turi labai didelių ambicijų ir tikslų siekti postų tarptautinėje arenoje. Ji nori būti labai įtakinga ir sėdėti labai aukštai. Šiam tikslui pasiekti reitingai ne tik Lietuvoje, bet ir Vakaruose tiesiog yra būtini. Todėl ji viską darys taip, kaip jai rekomenduos viešųjų ryšių ekspertų komandos, nuolat vertinančios situaciją ir numatančios, kokius dar reikia padaryti žingsnius, kaip reikia elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, kad reitingai būtų kuo aukštesni.

O gal mes tikrai nesuprantame prezidentės?!!! Ji nemeluoja. Mes klystame. Mes girdime tik tai, ką norime girdėti. Prezidentė kalba viena, mes girdime kitka. Gal mums reikėtų pasitempti? O gal kokius kursus išklausyti? O gal dar truputį pastudijuoti? O gal labiau domėtis politika, ekonomika, kultūra ir socialiniais reikalais ir tik tuomet prilygsim prezidentei ir pradėsime suprasti tai, ką ji iš tikrųjų nori mums pasakyti? O gal nieko nereikia daryti? Tik klausytis, ką prezidentė kalba, ja žavėtis ir besąlygiškai tikėti.

Nors, atsakymas tikriausiai glūdi mumyse. Kokia visuomenė – tokia valdžia. Jei nesidomi politika, partijomis, valdžios sprendimais, jei balsuoti neini, tai ir turi tai, ką užsitarnavai. Nesiskųsk.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ona       2016-01-12 12:05

K.Braziuli, meluoji su plačia šyyypsena. Kokia diagnozė?

K.Braziulis       2016-01-12 7:53

Plati šyyypsena. Reiškiasis pataikiau, jei skauda.

Ona       2016-01-12 1:29

K.Braziulis biografijoje rašo, kad inžinieriaus- statybininko specialybę isigijo Statybos technikume 1982 m. Aš dirbau technikume ir mes ruošėme tik technikus. Inžinierius ruošė aukštosios mokyklos. Tai gal p. Braziuli apsimelavote?

Pronius       2016-01-12 1:21

Gerbiamas s.m., Rašykite aiškiai ir argumentuotai, pateikite faktus. Siūlau jums susipažinti su K.Braziulio biografija, pateikta jo pačio kandidatuojant į Seimą. Gal esi K.Braziulio kolega ir draugas?

s.m.       2016-01-12 0:40

o jūs, Broniau, kada?
Ar komitetas neleidžia tuo girtis ir užslaptino 75-iems metams?

Bronius       2016-01-11 23:00

Gerbiamas sas, K.Braziulis yra KGB profesionalas. Šią profesiją jis įgijo Maskvoje KGB aukštojoje mokykloje 1985-1990 metais.

Petras       2016-01-11 20:57

Ponuli Braziuli išsidavei apie savo asmenybės susidvejinimą. Kadangi pagal kilmę žemaitis, o 1985-1990 mokeisi Maskvoje aukštojoje KGB mokykloje, bendravai su šios mokyklos bendramoksliais ir kitais auklėtiniais ne lietuviškai, tai nenuostabu,kad nežinai ką reiškia žodis melas, meluoti , melagis,kuriuos panaudojai daug kartų.
Pagal lietuvių k. žodyną melas - sąmoningai pasakyta neteisybė. Neteisybė- suktybė, apgaulė. Tai ar LR Prezidentė sąmoningai pasakė suktybę, apgaulę.
Tikrai ne, pirmą kartą pasiūlė, o antrą- patikslino.
Bet esmė ne čia. Žinome ,kad buvusiųjų KGB nebūna. Kaip geras auklėtinis tos mokyklos žinai kaip apšmeižti, apmeluoti, apkaltinti,o paskui uždaryti psichiatrinėje neįtikusįjį KGB, apkaltinus asmenybės sudvejinimu ar pan.Taigi,Jumyse dvejinasi KGB metodai ir “tiesos”- melas.
Toliau nerašysiu apie jūsų nukeliavimą į lankas( V.Uspaskichą, A.Brazauską,G.Kirkilą ir pan.)

O kas pasake?       2016-01-11 18:42

Kad bet kokioje valdzioje yra tiesa?Jeigu butu tiesa valdzios banditai neturetu gero ir turtingo gyvenimi.Mastykite logiskai jie nieko naudingo nedirba,gauna didziulias algas ir turi galinybe vogti is valstybes.Ju visu darbas yra kaip daugiau apiplesti zmones ,kad patiems butu gerai gyventi!

Cia kaip L.Ryto tv.       2016-01-11 8:19

Viska kacrodo ir kalba apverskite aukstyn kojomis zinosite TIESA.As ta darau jau daug metu ir….visada viskas atitinkacatvirkstiniu variantu!

cia teisingi skaitytojai net neuzeina???       2016-01-10 17:01

Kai paskaitai komentarus tai tiesa apversta aukstyn kojomis,kaip ir pedofilijos byloje!!!!Lietuva apverteju gniauztuose,nes visur viskas atvirksciai!!!!

Tauta       2016-01-10 12:14

Nei vienas Lietuvos prezidentas nebuvo išrinktas demokratiškai. Jis buvo parinktas mums ir rinkimų technologija įkištas. Kadangi Grybauskaitė negali eiti 3 kadencijos, reiškia ji atidirbo ir kas bus toliau su ja - niekam neįdomu. Reikia neužmiršti kad artėja sekantys “rinkimai” ir pranašai jau konstruojami dabar.
Primityvesniems rinkėjams galima parašyti savybes, kuriomis pasižymėjo buvę prezidentai ir kurių privaloma vengti: buvę komunistai, esami liberalai, dirbo (ar užverbuoti) KGB, CŽV, dirbo JAV ambasadoje, turėjo aukštas pareigas ES ar kitose viršnacionalinėse institucijose, bevaikiai.

sds       2016-01-10 10:54

Mūsų prezidentė dėl savo biografijos, charakterio ir dalykinių savybių yra labai pažeidžiama. Faktiškai, tas kas jai diriguoja, o kad diriguoja, tai tikrai, gali bet kuriuo metu sužlugdyti jos karjerą,na ir gyvenimą, nes karjera yra jos gyvenimas. Ji tai puikiai žino ir supranta. Žaisti žmogaus silpnybėmis, išnaudoti jas saviems tikslams siekti yra didelis menas.

ruta       2016-01-10 10:46

Aciu Autoriui , taikliai apibudino Grybauskaites , kaip asmenybes, regresija.Gal butent del siu savybiu Landsbergio sutve taip brutaliai ja ir stume i prezedentus .Toks asmuo , tiesiog nesugeba matyti ir rupintis viesu interesu , valstybes interesais , jam aktuali TIK savo karjera .Ji gi lenda visur ,  net ten ,kur turi atstovauti premjeras /Europos Vadovu Taryba /, tai panasu jau i liguista nora buti pastoviai demesio centre .
Butent su ja viskas yra aisku / komunistinio -KGB rezimo liekana/, bet stai kas tampe uz virvuciu kita komunistinio -KGB rezimo liekana, marksizmo leninizmo ideologijos katedros destytoja   Landsbergi , kad butent ja iskelti i prezidentus , nes tik valstybes kenkejas gali siulyti tuoki kandidata i Nepriklausomos Lietuvos prezidentus ? Suprantama , kad paskui pasidarbavo viesuju rysiu specai , neaisku TIK kokios salies ..

Jurgiui       2016-01-10 1:13

Tai tamstelė manote, kad prezidentės pareigos yra ” daug keliauti, daug domėtis, daug matyti ir reikšti savo nuomonę”? Ypač paskutinis darbas jai nekaip sekasi…

Pagal komentarus       2016-01-9 18:21

aiskiai matosi kokiu zmoniu yra Lietuvoje daugiau.Ir neverkit,kad Lietuva ir Tauta yra samoningai naikinama.Viena Prezidente kuria visi cia taip smeiziate to padaryti tikrai negaletu! Viskas buvo pasukta prazutinga kryptimi Brazausko ir Adamkaus laikais.O kas nusikrate Lozoraiciu,Paksu ir dabar puola Grybauskaite mastykite patys!!!

Jurgis       2016-01-9 15:39

  Šitas ponas tikrai netinka į prezidento kėdę, jo mastymo aparatas visai iškleręs. O prezidentė visai gerai dirba: daug keliauja, daug domisi, daug mato ir reiškia savo nuomonę. Kad kiti prezidentai būtų tokie buvę...

sas       2016-01-9 14:09

Pasirodo, kad prezidentė nemelavo, o tas kas sako, kad ji melavo, tai yra KGB informatorius šmeižiantis ją. Kietai susukta?

Runkeliai       2016-01-9 12:02

Mastykit savo galvom o ne skaitykite KGB informatoriu smeizta apie Prezidente!

Tai kad....       2016-01-9 12:00

Sovietu KGB uzsislaptino istatymu Lietuvoje dar 75m.Ju pilna visur:politikoje.prokuraturoje,teismuose,infiltruoti i kt.partijas su tikslu isardyti partijas is vidaus ir net….nuteisti!Mano nuomone Prezidente puola tik KGB ir KGB slapti informatoriai net….komentaruose smeizia Prezidente!

Todel!       2016-01-9 11:54

Rasai TIESA!Nes Lietuvoje nera Prezidentinio valdymo ir Prezidente yra priversta tiketi kad ir suklastotais pranesimais.Uz melaginga informacija Prezidentei galuma sukurti apkakta ir jeigu nereguotu i melagingus pranesimus gali sukurti apkakta.Kazkada KGB lengvai oavyko pasistatyti savo prezidenta,lengvai Tauta supriesinti su gerb.prof.Landszbergiu.Pamatysime ar jiems taip pat pavyks supriesinti Tauta su Prezidente ir suklastoti Prezidentei apkalta.Jeigu Prezidente paklustu KGB diktatui ,galetu buti rami kaip Adamkus.Bet gerb.Grybauskaite daug ka supranta kas is tiesu uzgrobe valdo Lietuva ir kas naikina Lietuvos valstybe ir samoningai vykdo Lietuviu Tautos genocida!!!!

Todel!       2016-01-9 11:47

kad Lietuva uzgrobe Sovietu KGB gerai isitvirtino valstybes tarnybose ir….samoningai perdavineja Prezidentei melaginga informacija.Jog po to galetu pacia Prezidente santazuoti,smeizti ir net apkalta sukurti.KGB gerai zino ka daro!KGB susikure savo teisesauga Lietuvoje!Todel dabar gali bet ka lengvai,vsio po zakonam su suklastotais kaltinimais nuteisti,nubausti,sukurti apkakta.Ir….jie uzsislepe 75m. Tik jiems Lietuvoje dabar ROJUS!!!!

Laima       2016-01-9 10:36

Anksciau Musmyre tevelio biografija taise, dabar nusirito ir iki spaudos pranesimu atgaline data “koregavimo”.

Jonas       2016-01-9 10:33

Tevelis sakydavo: kas melagis, tas vagis.

stasiui-pikasiui       2016-01-9 10:31

O ir siame portale atsiradai “geniuk”... stukaciuk… VSDiesnikai savo bendradarbiui centu pametejo uz komentaru rasyma?

Darijus       2016-01-9 10:27

O gal Bobai paprasciausiai klimaksas, atleiskime…

stasys       2016-01-9 9:22

Nežinau ar man labai įdomi butų ta tema ..jei imtume nagrinėti Braziulio visus nusikalbėjimus viešai. o gal Jis koks unikumas (kaip tas narcizas) tokiu klaidu nedaro ? Daro, tik svetimose akyse šakaliu ieškoti įdomiau nei save tyrinėti .smile

Lietuvos pilietis       2016-01-9 7:31

Ponas Braziuli - Grybauskaitė nemeluoja. Tai jos gyvenimo NORMA…

bitė bravissimusui       2016-01-9 0:39

negražu įžeidinėti bites, atsargiau su żodžiais…

Bravo       2016-01-9 0:16

Taikliai parašėt. Tik reikia pastebėti, kad už partškolininkės veikia visas UABas. Kas jį sudaro- verta pasigilinti, nes kai partškolininkės kadencija baigsis, tuoj pat bus išmestas kitas paruoštukas, kuris dirbs tam pačiam UABui. O partškolininkė padės iš tarptautinių struktūrų, į kurias ruošiasi patekti. Bet mūsų visų pareiga- kad taip neatsitiktų. Tegul ji geriau varo auginti bites.

nuomone       2016-01-8 21:57

visiska tiesa.Bet kodel labai didele tautos dalis to nesupranta??Nors ziurint i paskutinius ivykius tai nereikia tuo stebetis,juk degradai visai….

Nu, nu, nu...       2016-01-8 21:47

Tuoj ateis raigerdas…
Bus jums polikarpovną šmeižt.

kaip visada -       2016-01-8 20:17

i desimtuka. Nei prideti, nei atimti. Tiesa. Apmaudu, kad viskas, kas parasyta yra TIESA.Stai uzsikabins neuzmirstuole ir kersys tiems, kas nesutiks, jog ,,uzsikabinti gali bet ka, kad tik sirdy jaustumei…”, o kas zino, ka jaucia ji, neklystancioji? Atsakymas siame str. Aciu autoriui.

Gerbiamam Braziuliui       2016-01-8 19:18

Mes renkame is tu,kuriuos mums parenka…O parenka pasaulio galingieji-didziosios korporacijos,bankai ir tt.Jie savo kadrus ugdo jau nuo jaunystes,toliau kelia juos laipteliais i virsu uz visiska istikimybe ir tarnyste (kaip zinome-gausiai juos remia).Tas pats su ziniasklaida.O kurie netinkami-sukompromituoja ir issitycioja.

man       2016-01-8 19:07

patiko. Yra tiesos. Svarbiausia savi interesai ir karjera bei piaras. Gryna tiesa. Tik tai tur but tampa azartu, liudna.

nee       2016-01-8 19:05

Nebalsuojantis - neagituokit balstuot už “kates maiše”-kai paskelbsit KGBistų sąrašus tada balsuosiu. Nebalsuoju ir džiaugiuosi kad neprisidedu prie to ką daro išrinktieji.

!!!       2016-01-8 18:52

Tiek velniu prisveites ir tu meluotum!!!

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.