Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 11 d. 21:02

28     

    

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Žiūrėkite, kaip metodiškai ir profesionaliai veikia Ukrainos kariuomenės generalinis štabas. Žingsnis po žingsnio. Pirma, jie sunaikina vadavietes tam, kad nebūtų kuo mąstyti. Antra, jie sunaikina sandėlius tam, kad nebūtų kuo šaudyti. Trečia, jie naikina karinę techniką tam, kad kariai neturėtų kuo kovoti. Ketvirta, jie naikina gynybinius įtvirtinimus tam, kad nebūtų pasipriešinimo. Penkta, jie naikina tiltus, kelius tam, kad neatvežtų ginklų ir technikos. Šešta, jie pradėjo naikinti karinius oro uostus su juose esančiais lėktuvais, kuru ir raketomis. Ukrainiečiai dirba ne taip kaip rusai – ramiai, rikiuotis į eilę, pirmyn, pirmyn iki paskutinio kario.

Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo.

Ką tik krito karinis oro uostas Kryme. Buvo sunaikinti 9 lėktuvai, tūkstančiai tonų kuro ir raketos. Nuostoliai milžiniški ir ne tik kariniai. Didžiausias nuostolis įvyko rasijos gyventojų smegenyse. Jų gelmėse prasidėjo tektoniniai pasikeitimai. Jei iki šiol jie fanatiškai tikėjo savo kariuomene, galvojo, kad ji stipriausia pasaulyje, kad ji skina pergalę po pergalės, kad ji nenugalima. Tai dabar negali suprasti kas vyksta ir kas darosi? Žiūri vienas į kitą su nerimu akyse. Kodėl sprogsta oro uostas, kuris yra itin saugiai saugomas? Kodėl? Jie užduoda sau tokį klausimą. Kas darosi? Bando ieškoti atsakymo ir kai kurie jau paskendo abejonėse. O gal tikrai mus valdžia apgaudinėja? Gal esame silpni? Gal armija – butaforinė? Gal, gal tikrai putinas kaltas ir yra apgavikas bei didelis vagis?  Gal Navalnas buvo teisus?

Oi, kaip norisi, kad kuo greičiau šis supratimas įsitvirtintų jų galvose ir jie pradėtų mąstyti savo galva.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raimis       2022-08-13 14:38

Pražudė Lietuvą dar 2004 m. alus už vieną centą ir skalbimo milteliai. O dabar mūsų LT laivas, gulėdamas ant dugno, pramušinėja vis naujus ir naujus dugnus.

Herojam piZZZdec       2022-08-13 14:30

Naikina Zelenskio nacius kaip reikiant! Kaput Ukraine! Hetojam kaput.
Из сводки Министерства обороныРФ:
* Под Краматорском уничтожена установка HIMARS и склад с боеприпасами к ней. У Новой Каховки в Херсонской области сбиты четыре снаряда, выпущенных из другой установки.
* В Николаевской области уничтожены два украинских вертолета Ми-24 на вертолетной площадке.
* В Харьковской области нанесены удары ракетами и РСЗО по украинским резервам. Минобороны России сообщает о более 70 убитых украинских военных, ранены более 300.
* В ДНР ударами авиации убиты 170 бойцов ВСУ, уничтожены 12 единиц техники. Кроме этого, у Артемовска «полностью уничтожены» две роты украинской 72-й механизированной бригады. У поселка Старые Терны в ДНР нанесены удары по пунктам управления 66-й механизированной бригады и «Правого сектора» (признан в России экстремистским и запрещен).
* ПВО уничтожили четыре украинских беспилотника в Харьковской области.

Ahujet       2022-08-13 14:29

Kuo daugiau slavaukrainiečiai laimi, tuo daugiau teritorijų netenka.

Kaput Ukraine! Herojam kaput       2022-08-13 14:19

Российские военные вместе с бойцами ДНР и ЛНР взяли под контроль населенный пункт Пески в Донбассе, сообщили в Минобороны. B результате наступательных действий союзных сил полностью освобожден населенный пункт Пески Донецкой Народной Республики. Pagoglinkit straipsnį “ Союзные силы освободили поселок Пески в ДНР”.
https://ria.ru/20220813/peski-1809361269.html

Tadas       2022-08-12 21:08

Kai pradeda skęsti laivas žiurkės pirmosios neša kudašių. Kai šetoniškoji jėga pradeda silpti ir artėja jos galas beveik visos jų išgamaos pradeda žviegti…

kremliaus agentas       2022-08-12 20:18

Kaip apkaltinti Rusiją ukrainiečių genocidu, jei jie to nedaro? Ogi paprastai - smok savo tautiečiams, kad jų žūtų ne vienas ir ne du, o apkaltink tuo Rusiją, juk ji užpuolė Ukrainą, negi kas patikės, kad savi žudo savus? Bet melo kojos kartais trumpos, Ukrainoje Zelenskio chebra perlenkė lazdą tiek, kad net Amnesty International nebeišdriso jų dengti.

Zelenskis, išprotėjęs narkomanas iškrypėlis žydas Zaporožės atominėje elektrinėje „Itin rizikinga padėtis visiems Europoje“ – jis kaltina Rusiją jos bombardavimu Netgi pagrindinė žiniasklaida pastaruoju metu pradeda tolti nuo šio psichiškai nesveiko žydo, Vakarų palaikymas jam praranda pagreitį, jis elgiasi beviltiškai ir kalba daugiau nesąmonių nei įprastai. Įdomu, kodėl Rusija dar pakenčia šį homoseksualų iškrypėlį...

Paaiškėjo, kad Vytauto Didžiojo ordinu rezidento Gitano Nausėdos dovanos Ukrainos rezidentui Vladimirui Zelenskiui neapsiribojo. Didelės ir klestinčios “gerovės valstybės” galva padovanojo Ukrainai 10 šarvuočių, amunicijos, kovos su nepilotuojamomis skraidyklėmis įrenginių. Vladimiras Zelenskis, savo ruožtu, Valstybingumo dienos proga Donecko gyventojus apdovanojo tūkstančiais “žiedlapių”, kurie nutraukia žmonėms galūnes.

O man atrodo       2022-08-12 20:14

kad Braziulis dirba durnių laivo reaktyviniu varikliu.

tas defektuotas kagėbistas nusišneka žiauriai       2022-08-12 20:07

Aš vis galvoju, kad manes šitie UA išgamos jau nebegali nustebint, bet vistiek nustebina. Kuo labiau Ukraina pralaimi, tuo jie labiau staugia, kad Ukraina ištisai laimi-jau užėmė ne tik Maskvą,bet ir Vladivostoką ir tt. Dabar kaip ir tas kalėjimo apšaudymas Donecke, vakarų atsakymai 1. “neturim informacijos”- bet kai rusai kažką apšaudo tai tinklapiai tiesiog lūžta nuo informacijos 2. jeigu ir ukrainiečiai į kažką kažkur pataikė, tai jie tai padarė netyčia- rusai visada pataiko tyčia, o ukrainiečiai visada netyčia 3. nu ir be abejo klasika, kad rusai savo kontroliuojamas teritorijas patys apšaudo. Kada baigsis šitas išsigimėlių paradas? Kiek dar vakarai skleis šitą šlykščią propagandą?

jieti       2022-08-12 18:24

ir kaip tu nuo savo kvailysciu neuzsilenki…

Prašalietis       2022-08-12 17:34

Kad Braziuliui ir likusiems neišsivaikščiojusiems runkeliams “pasijaustų, kad artėja paskutinis žingsnis - ir ne tik teritorijos atsiėmimas iš priešo”, žiūrėkite “kaip metodiškai ir profesionaliai veikia Ukrainos kariuomenės generalinis štabas…”
- Aristovičius dar prieš kelis mėnesius paskelbė: pirma, antra, trečia ir ketvirta…, Ukrainos kariuomenė sunaikino 4 Rusijos armijas iš turimė dešimties, sunaikino šimtus rusų lėktuvų, lansberginio durnių laivo dezinformacijos šaltiniai skelbė, kad pas rusus baigėsi, raketos, šoviniai, maistas, rusai bėga iš Mariupolio….
Braziulis žino, kad"Didžiausias nuostolis įvyko rasijos gyventojų smegenyse. Jų gelmėse prasidėjo tektoniniai pasikeitimai.”...
Žiūrėkite, kokie tektoniniai pasikeitimai įvyko Maidaninio perversmo dėka Ukarinos chalopų smegenyse ir kokios lansberginio durnių laivo runkelių laukia smegeninių tendencijos, kurias “patriotiškai” įtakoja šiandieniniai ukrainietiški galicijos chalopai, jie “suprato”:
- ukarainietiški chalopai Galicijoje gyveno prieš 140 tūkstančių metų, visos europos tautos atsirado iš chalopų, kaip ir jų kalbos kilo iš senovės “ukrų” kalbos;
- nutaisęs protingą snukį “intelektualinis” chalopas likusiems ukrainietiškiems puschalopiams aiškina, kad buvo senovės “ukrai”, kurie prie jų caro “Garocho” iškasė Juodąją jūrą. Dar vienas chalopinis durnius pateikia “chytrus’ įrodymus ,kad Anglijos galų atsiradimą įrodo jų vardas “kilęs” iš Galicijos- galicija, galas, “moksliškai” papasakoja, kad galais kilusiais iš “ukrų” buvo ir Jėzus Kristus su visais apaštalais, žydas tebuvo Judas….
Taip kad lansberginiame durnių laive lansberginio durnių laivo neišsivaikščioję puskvailiai ir idiotai su Braziuliais ir likusia “politine, elitine” publika kol kas dar gali “patriotiškai” kvailioti kiek nori, kol eurokolchozas su Vašingtoniniu pindostanu “neužlinko” iki galo ir kol prideda pinigų pramitimui…
Jei lansberginio durnių laivo “intelektualui” Braziuliui -“rasijos gyventojų smegenyse…iki šiol jie fanatiškai tikėjo savo kariuomene, galvojo, kad ji stipriausia pasaulyje, kad ji skina pergalę po pergalės, kad ji nenugalima. Tai dabar negali suprasti kas vyksta ir kas darosi? Žiūri vienas į kitą su nerimu akyse.”..., tai “tendencijos” rodo, kad ne už kalnų lansberginiame durnių laive įsivyraus visiškas šiandieninių banderinių (beje Bandera buvo lenkas) tikėjimas ir pasaulio supratimas, kuriame Jėzus Kristus su visais apaštalais buvo “ukrai”, lietuviai kiek vėliau nei senovės “ukrai” taip pat išsikasė sau Baltijos jūrą..., kaip ir laukia “nuostabi senovės ukrų” šiandiena…. Prieš keliasdešimt metų niekas net nesapnavo, kad visokių pakraipų psichai, pido, pedo, gender, šmender… turės galimybę reikštis ne durnių namų palatose, o savo “tiesas” visiems trioksti viešai ir masiškai, o bent kiek adekvačiai suvokiantys pasaulį žmonės teturės galimybę, nenorėdami būti visokio plauko puskvailių ir idiuotų vadinamais “Kremliaus ruporais”, pritariančiai linkčioti galva tikėdamiesi, kad “duok durniui kelią, su durniais geriau yra pačiam apsimesti durniumi…” , išsigelbėti ir išgyventi… Iki 1918 metų Lenino dekreto dėl Ukrainos įkūrimo niekas pasaulyje nei girdėjo, nei kalbėjo apie Ukrainos “tautą, naciją”,  senovės “ukrus”... Belieka “patriotiškai” padėkoti šiandiena nemylimam “dėdei” Leninui įkūrusiam Ukrainiečių “tautą ir naciją”, o už teritoriją reikia padėkoti dar ir Chrusčiovui.. Kaip ir Lansberginio durnių laivo keleiviai turi būti amžinai dėkingi už savo šiandieninį egzistavimą su visa šiandienine teritorija “dėdei” Stalinui padovanujusiam tarpukario Lietuvai, Vilnių su apylinkėmis, Klaipėdą su apylinkėmis, Druskininkus… Dėdulė Hitleris buvo numatęs pagal savo “rasių teoriją”, kad lietuvių tinkamų asimiliuoti tėra tinkamų 20 procentų, žydai, čigonai, arabai.. turi visiškai išnykti nuo žemės paviršiaus…

Smagu! Dar 2000 Zelenskio nacių sunaikinta!       2022-08-12 17:16

Украинские военные потеряли в боях под Соледаром более двух тысяч человек, заявили в российском Минобороны.
“В результате наступательных действий союзных сил в районе Соледара потери 14-й механизированной бригады ВСУ составили более двух тысяч человек”, — сказали в ведомстве.

Ранее представитель Народной милиции ЛНР Андрей Марочко сообщил, что войска республик Донбасса вместе с российскими военными с северо-востока зашли в Артемовск, а также почти достигли центра Соледара. На юго-востоке города силы ЛНР уже заняли территорию завода “КНАУФ-Гипс”.

Pagoglinkit - “ ВСУ потеряли более двух тысяч человек под Соледаром”.

nenori kariauti       2022-08-12 17:11

“Пленные солдаты ВСУ попросили Рамзана Кадырова спасти Украину”
https://kavkaz.mk.ru/politics/2022/08/12/plenennye-kadyrovcami-soldaty-vsu-prosyat-glavu-chechni-spasti-ukrainu.html


realistas       2022-08-12 15:32

Kai labai norisi, tai ir jaučiasi… Autorius - dar vienas nuo realybės nušokęs grafomanas, kuris troškiamybę nori paversti realybe. Cha! Nuo rašymo realybės nepakeisti. Net Chersono iki šiol neatsiėmė, tad kam ši rašliava?

Ayn Rand       2022-08-12 12:03

Autorius atitrūko nuo tikrovės, manau. Dabar vyksta mūšiai dėl būsimos demarkacinės linijos vietos. Labai abejoju ar Ukrainai pavyks net dešiniajame krante esantį okupuotą regioną atsiimti jėga. Tas įmanoma nebent kaip taikos sutarties sąlyga - Putinas už visa kita atiduotų tą dalį Chersono srities, ir tiek.

Braziuliui       2022-08-12 10:50

Zelenskio banditai vėl “evakuojasi”…cha cha cha…juokiuosi garsu…cha cha cha….
Pagoglinkit - “ Украинские войска покидают позиции в Нагорном в ДНР”.
Belieka, Braziuli svajokli, tik atsiimti teritorijas…cha cha cha… cha cha cha….

Gedas       2022-08-12 8:59

straipsnis teisingas ukrainieciai protingiau kariauja negu rusai nes jie kovoja savo namu teritorijoje ir turi tiksla.O man labai norisi, kad ir lietuviai pradetu mastyti savo galva.

Dipsis       2022-08-12 8:24

Priešo nuvertinimas yra nuodėmė. Braziuli, nebūk nuodėmingas.

stasys        2022-08-12 7:21

Geras str. reikia pagirti autorių , pasižiūrėkite- paskaitykite kaip nerimas krebždą xuilo satrapų komentaruose .. kaip nagais kabinasi į bet ką .. dar geriau dantimis įsigybti .. ir draskyti , draskyti ... iki bus patenkintas ir nuslopintas juos užplūdęs Tiesos nerimas .
Patarimas : Labai padeda jei naktimis mėnulio akivaizdoje pabandyti kaukti .

Vytautas       2022-08-11 22:54

“Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis,...” Nesamone! Niekada nepatikesiu kad KGB galejo dirbti ir dar iki papulkininkio issitarnauti Minedo ir naminių kotletų kepejos Cichanauskienes intelekto mišrūnas. Būti to negali…Tikrai negali!…

Avdejevka       2022-08-11 22:54
Vilius Juzėnas       2022-08-11 22:52

TSRS kgėbistai perzombiuoti?…

Regejima praradusiam mantui       2022-08-11 22:51

gal jau laikas eit pas daktarus.Tik nezinia,kuriuos…

Na,       2022-08-11 22:45

tikrai nežinojau, jog Braziulis toks kvailys, gal jam klimaksas?

Regimantas       2022-08-11 22:43

Daugelis nedažiebia, kad Amnesty kaip ir dauguma tokių viršnacionalinių organizacijų demokratijos priežiūros tikslais yra neabejotinai kontroliuojama JAV, CŽV. Daugelis nesupranta, kad lavina neigiamos informacijos apie Ukrainą iš įvairių kampų yra signalas, kad JAV, veikla pagalbos Ukrainai, kaip karo instrumentui prieš Rusiją kryptimi perjungiama į kitą bėgį. JAV artėja rinkimai, o skandalai su Ukrainos nacistinėm apraiškom, bei korupciją aukščiausiuose sluoksniuose per brangiai kainuoja JAV vidaus politikoje. Tuo tarpu CNN savo reportaže jau rodo ukrainiečių lengvųjų automobilių kolonas kuri juda iš “laisvos” Ukrainos į okupuotą Rusijos ir nieko nesupranta, kas čia darosi. Aūūū! Laikas pulti CNN !

O stai ir islindo       2022-08-11 22:18

llavonoidas is meslo kruvos,kazkur pasimete su kollega,clienu nuo 1971m,tas da rakalioja rududu is apatinio trikotaazo.Ispudingo fejerverko buta Kryme.

nieko naujo       2022-08-11 22:14

nieko naujo. Ukraina laimi ir praranda teritorijas

yellow Z.O.V.marine       2022-08-11 21:47

prieš kiek metų daryta šita nuotrauka ?  - juk negali taip atrodyti žmogus, kurio nukvakimo ir suvaikėjimo lygis yra kaip šimtamečio demensiko ir parkinsoido ! smile)))))

Savo galva       2022-08-11 21:18

kacapoidai nebegali mastyt del daugelio priezasciu.Biomase apskritai besmegeniai,kiti…ai,ir taip aisku.Tik jega juos reik kvasint,be dideliu filosofiju.Tai ciniski,besieliai zmogzudziai.Kakos.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.