Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Japonija atsiprašė žmonių, Ukrainos ir, aišku, Azovo pulko už padarytą didelę klaidą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. balandžio 12 d. 20:57

59     

    

Kastytis Braziulis. Japonija atsiprašė žmonių, Ukrainos ir, aišku, Azovo pulko už padarytą didelę klaidą

Kartais mes jų nematome. Kartais laiku nepastebime. Dažnai nesuprantame. Dažnai mums būna neįdomu. Kalbu apie didvyrius.

Maža, drąsi ir ryžtinga šalis Čečėnija du kartus kovojo su Rusija dėl savo nepriklausomybės. Karas tęsėsi ilgai. Žuvo begalė civilių žmonių, buvo sugriauti miestai. Kančia. Mes tylėjome. Daugelis iš mūsų rėmė Rusijos veiksmus. Juk čečėnai yra teroristai, kuriuos būtina mušti „v sortire“, kaip sakė putinas. Šis karas mums buvo tolimas, nesuprantamas ir neįdomus.

Maža, drąsi ir stipri šalis Sakartvelis stojo į karą su Rusija. Gynė savo teritoriją ir dalį jos prarado. Žuvo žmonės. Buvo griaunami namai. Ištisos gyvenvietės ištuštėjo, paliko juos žmonės, nes ten gyventi yra nesaugu. Mes tylėjome. Mes abejojome. Kas gi ten yra teisus? Ne vienas iš mūsų uždavė sau šį klausimą. O daugumai mūsų buvo tiesiog neįdomu. Karas, kažkur, toli.

Ukrainos pirmas karas su Rusija. Jis vis artėjo prie mūsų. Mes suklusome. Pasidarė įdomu. Žiniasklaida rašė, smerkė rusus. Daugeliui iš mūsų neliko jokių abejonių kas yra teisus. Daugelis iš karto užėmėme aiškią poziciją. Tačiau buvo daug tokių, kurie atvirai rėmė Rusiją. Važinėjo prisikabinę koloradę prie švarko ar lipduką ant automobilio. Rodė visiems: Aš rusas. Didžiuokitės manimi, nes mes kieti. Tyliai smerkėme juos, o laikui bėgant užmiršome, susitaikėme ir gyvenome toliau.

Antras karas Ukrainoje pastatė viską į vietą. Aišku kas yra kas ir atėjo supratimas, kad taip toliau tęstis nebegali. Neturi būti tiek daug karų. Pirmas, antras, trečias ir taip be galo. Agresorius turi būti sustabdytas visiems laikams. Supratimas jis ateina laikui bėgant. Gaila, kad jis neateina iš karto, tuomet kai jo labiausiai reikia. Turi būti praeitas kančios, praradimų kelias iki pilno suvokimo. Matyt, toks yra žmogus.

Azovas yra didvyrių pulkas. Milžinai. Vyrai ir moterys atsidavę Tėvynei gina ją iš paskutiniųjų. Apie jų kovą bus prirašyta daug istorijų, sėkmių, eilėraščių ir straipsnių. Jie jau yra legenda. Mes didžiuojamės jais, nes jie atskleidė geriausias žmogaus savybes. Tačiau… prieš keletą metų JAV dalis kongresmenų reikalavo pripažinti šį pulką teroristinę organizacija. Japonija tik prieš savaitę išbraukė šį pulką ir teroristinių organizacijų sąrašo. Ji atsiprašė žmonių, Ukrainos ir, aišku, Azovo pulko už padarytą didelę klaidą. Ji pripažino, kad klydo, patikėjo rusijos propagandonų skleidžiama informacija. Pagaliau vieniems ir kitiems atėjo supratimas kas yra kas. Tam prireikė nemažai laiko. Viskas yra sudėtinga. Gerai, kad pripažino.

Tuo tarpu pranešama, kad rusija panaudojo cheminį ginklą prieš Azovo pulką. Nebegali jo įveikti. Nepajėgūs, ištižę, silpni, alkani, neorganizuoti, nedisciplinuoti, bet pasipūtę. Mes Rosija. Juokas ima. Žiūrėk, dar prieš Azovo vyrus atominę bombą paleis.

Slava Ukraine! Herojam Slava! Jie gina mus.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

braziuli,tu,braziuli?       2022-04-14 23:57

O tai,kur dabar yra ,,tos didvyriskos Gruzijos,uzpuolusios Rusija PrezidentasJAV statytinis,kad sukelt,Rusijai kara ir ja itraukt i kara su ES???Ogi kalejime.[ Nuimtas kazkur tai Ukrainoje ,,belipantis stogais,,, na,tai cia nieko-tai nuo kokso…o tai,kad Gruzija,kaip buvo,taip ir -tebera….. Gruziniska Ir pries Rusija, bet kooookiu sankciju atsisake taikyti,nes saugo savo ekonomika.Ir musu Povilioniu Zvygys ,buvo gruzinu pasiustas ant ..trju raidziu..

nu..?       2022-04-14 23:36

O kur dabar ,,Azovo didvyre,jokios paramediko kvalifikacijos neturinti, Taira,,??Buvo rusu sulaikytas automobilis ,ant kurio buvo uzrasyta,,Dieti,,.Itarimus sukele vyro ir moters tatuiruotes,ir drebantys ir apsiverke vaikai.I sali pavesti vaikai ,pasake,kad tai,,Ne musu tevai-jie nusove musu teti ir mama,ir mums pasake tyleti,nes ir mums taip pat bus,,!!! Tai ar tokius,,Azovo didvyrius,, ,,Milzinus,, remia ir kviecia palaikyti musu supuvusi ziniasklaida?Tai gal ir S.Bandera,Hitlerio kolaborantas, sadistas ,teroristas Volyneje dares ,,etnini valyma,, jau gal greit musu parsidavusiu uz edesio bliudeli,,rasytojeliu,, bus paskelbtas ir Lietuvos didvyriu,,???

elfe > Bander;ogu melas        2022-04-14 12:56

vatniku kliedesiai..
ech, lai redakcija mane vel blokuoja… man cia isties ne vieta.

Zelenskio naciams piZZZdec!       2022-04-14 9:50

Šiandien dar 300 Ukrainos 36-osios jūrų pėstininkų brigados karių Mariupolyje pasdavė į nelaisvę rusams. Vakar oficialiai buvo patvirtinta žinia, kad Mariupolio Iljičiaus vardo metalurgijos gamykloje Rusijos armijai pasidavė 1026 Ukrainos armijos jūrų pėstininkai, tarp kurių 162 karininkai.. Tarp pasidavusiųjų yra 47 moterys, kurios oficialiai kariavo ukrufašistų pusėje bei į nelaisvę pateko ir užsienio šalių samdiniai. Per 2 dienas Mariupolyje pasidavusių į nelaisvę Ukrainos karių skaičius išaugo iki 1350 žmonių. Daugiau skaitykite straipsnyje - “ Уже 1350 украинских морпехов сдались в плен силам ДНР”.

T0mas J.       2022-04-13 23:06

Okupantai yra banditai.

erelis       2022-04-13 22:38

Cia panasu, kai banditai kartu yra ir didvyriai…

T0mas J. -> 18:18       2022-04-13 21:17

“užfiksuota, kaip šie Ukrainos kariai rankomis ant virvių traukia vietinių gyventojų lavonus ant kelio” - įtikintum savo tiesa, jei matytųsi vaizdai kaip lavonai toli nuo kelio ir juos tempia, tempia ir atitempia “ant kelio”. Man kiek teko matyti - ir tempimo pradžioje ir pabaigoje lavonai yra ANT KELIO. Taip kad ta vaizdo medžiaga neparodo, jog lavonus iš įvairių pakampių surankiojo ir virvėmis atitempė ant kelio. Tempė virvėmis nes arti matyt nebuvo išminuotojų ir nebuvo tikri jog lavonai neužminuoti, nes rusų kariai kartais ir taip elgiasi, - jie juk yra gnydos.
Ko gi ginkluotas karys eis į svetimą šalį nekviestas, jei yra ne gnyda?

???       2022-04-13 20:57

https://youtu.be/q8WIpFSd-sg
1026? pasidavė? tikrai? elitai pasidavė asilams?

> 2022-04-13 20:05       2022-04-13 20:32

Tiesa, pamiršau paklausti?
Gal tu ir esi tas, Stiklų valytuvas, Azovo bendrininkas, viską sprendžiantis per pinigus, kaip zelenskis ir bienia Kruvinasis?!

> 2022-04-13 20:05       2022-04-13 20:25

O tu Mykolai, išsidavei, esi tas pats KGB provokatorius Julius Milaitis. Tau tik čia sumaišytį sukelti, na, kaip sako, Stiklo valytuvas, kaip žydas, taip ir padugnė! Ypač iš Bugenių!

MYKOLAS       2022-04-13 20:05

Štai kas būna kai ne savo tautybės žmogų išrenki į Prezidentus.Zelenskis-žydas.Todėl pradžioje jis dėl slaptųjų laboratorijų katakombuose po Mariupoliu pardavė Azov,Haidar ir kitus nacistinius batalijonus,o dabar nori ukrainietį iškeisti į Azovo banderas.Ir viskas per pinigus.Gal nežinojote-Zelenskis jau milijardierius,nors kaip Porošenka jokių fabrikų neturi ir jokios gamybos neturi.O autorinius atlygius gaudamas milijardą gali sutaupyti irgi po milijardo metų.

ⓈⓁⓄⓋⒺ ⓃⒶⓈⒽⒾⓂ️!       2022-04-13 19:33

t.me/anna_news/27986 įrašas iš Bučios, kaip Ukrainos kariai tampo kūnus ir ruošiasi apkaltinti rusą. Darbas čia nacių, o ne rusų. Kiekvienas platinkite po visus soc tinklus, kas gali ir RESPUBLIKOJE, nes mane užblokavo, šią žinutę: Kiekvienas, kuris nenori būti konservatorių propagandos auka, eikite į Telegramą (SIL0VIKI, COLENELCASSAD, ANNA NEWS, wargonza, Soloviev, pulya ir t.t) tada junkitės iš android šopės programą 1.1.1.1, kuri leis žiūrėti SMOTRIM portalą, gali ir per APPsą, tada be veikia, gali ir rusišką VPN jungtis, IP į keiti į rusišką ir viskas veikia. Dar yra RUTUBE, Yandex Dzen, Vkontaktė, odnoklasniki. Kur irgi gali žiūrėti. Tada yra VGTRK puslapis, kur irgi matysi Rosyja24, Rosyja1 kanalą. Ko konservatoriai nenori, kad TU ŽINOTUM ir ruso pusę tiesos. Jie būtent to ir bijo, kad tik negalėtum palyginti. Eikite ir žiūrėkite. Uraaaaaaaahahahahahah

banderlogų melas liejasi laisvai       2022-04-13 18:18

KP apžvalgininko A.Grišino žodžiais, dabar pagaliau tapo aišku, kad ES tikslas yra ne ekonominis bendradarbiavimas ir atvira visuomenė, o karas. ES paprasčiausiai tapo ekonominiu NATO priedėliu. O kruvinos Kijevo provokacijos privertė ES pagaliau oficialiai pripažinti save tokia.

Esama tiesioginių įrodymų, kad provokacijos Bučoje ir Kramatorske, sukėlusios didžiulį rezonansą Vakaruose, yra Ukrainos kariškių darbas. Pavyzdžiui, buvo paviešintas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip šie Ukrainos kariai rankomis ant virvių traukia vietinių gyventojų lavonus ant kelio Bučoje, kad atrodytų, jog jie tiesiog buvo nušauti važiuojant konvojui. Taip pat aišku, kodėl ankstesni NASA palydoviniai šios vietovės vaizdai buvo įslaptinti. Nes anksčiau kūnų paprasčiausiai nebuvo. Jie buvo atvežti ir išdėstyti taip, kaip turėjo būti vėliau.

Taip pat paaiškėjo, kas galėjo būti mirusieji. Bučos gyventojai pasakojo, kad kovo 30 d. Rusijos kariškiams palikus gyvenvietę, nuo kovo 31 d. miestelyje vyko didelis reidas. Saugumo vadovaujamos “civiliais drabužiais apsirengusios” brigados (tos pačios Nacionalinio saugumo pajėgos dabar yra Ukrainos kariuomenės dalis) ėjo nuo durų prie durų ir atidarinėjo užrakintus butus. Jiems padėjo durų atidarymo specialistai ir vietinių darbininkų šaltkalviai. Keistu “sutapimu” būtent šie priverstiniai šaltkalviai buvo nužudyti, o jų lavonai iškloti pakelėse, kad sukeltų siaubą pasauliui.

Grišinas rašo: “Pasaulis pasibaisėjo - tik ne tuo, kuo turėjo pasibaisėti. Ne kraštutiniu Ukrainos valdžios cinizmu, ne begėdišku melu, kuriuo Zelenskis ir jo komanda bei patarėjai maitina visą planetą, o Rusijos kariuomenės “siaubingu žiaurumu”. Kaip tik to norėjo Kijevas”.

Gauti įrodymai, kad ukrainiečius žudo Ukraina. Tai normaliems žmonėms buvo aišku ir anksčiau, nuo tada, kai jie bandė nesėkmingą Ukrainos raketos “Buk-U” paleidimą į miestą laikyti sparnuotosios raketos paleidimu į daugiabučių kvartalą Kijeve. Tačiau Europa nenorėjo girdėti įrodymų, faktų ar logikos. Europa dabar su patologiniu malonumu baisisi naujomis klastotėmis apie “rusų žiaurumus”, kurias Kijevas pristato kaip pyragus nuo surinkimo linijos.

Kiek melo galite pasakyti? Atrodo, kad tiek, kiek reikia.
P.S.
Ne taip senai JAV valstybės sekretorius Kolinas Pauelas Jungtinių Tautų Saugumo Taryboje kratė mėgintuvėlį su skalbimo milteliais, bet melavo, kad tai juodligės sporos, pagamintos Sadamo Huseino. Po to  amerikiečiai sunaikino Iraką. Vėliau buvo Serebrenicos feikai ir buvo bombarduojama Serbija. Šito barbarizmo padarinius mačiau pekeliui į Graikiją. Dar buvo Baltieji šalmai Sirijoje, kurie melavo apie “chemines atakas”. Amerikiečiai, žinomi feikų meistrai, galėjo šių triukų pamokyti ir komiką Zelenskį.

o kaip čečenų šeima pabėgo nuo Lietuvos       2022-04-13 18:05

į Suomiją  ir gavo ten politinį  prieglobstį ...Išsigelbėjo kitoje ES šalyje

Michailas Velleris       2022-04-13 17:37

ВОЙНА И ВЕСЬ МИР: МЫ КРАЙНИЕ - #Веллер 12 04 2022

https://www.youtube.com/watch?v=ChNThqZvPNU

kas iš tiesų vyksta Ukrainoje ir kitur       2022-04-13 17:08


Tiesos lašas totalinio melo jūroje:

laisvaslaikrastis.lt


..

T0mas J.       2022-04-13 16:55

elfei 16:15
Jei Vakarų šalys ir jų musulmoniškos marionetės nebūtų agresyviai kišęsi į Sirijos gyvenimą ir nebūtų atsiuntę į Siriją ir apginklavę svetimšalių banditų – nebūtų buvę nei karo, nei karo pabėgėlių.
Cheminio ginklo nesureikšminu, nes ne nuo jo žuvo didžiausias procentas karo aukų ir manęs neįtikino, kas tą chemiją naudojo.
O kodėl tu taip daug pasakoji apie naftos pramonę ir prekybą – nesupratau. Daug kur naftos yra ir visur ja prekiaujama, svarbu tik kad dėl naftos nebūtų daromi milžiniškos svarbos tarptautiniai nusikaltimai kaip 1953 m. Irane padarė Čerčilis su Eizenhaueriu.

Al. elfei       2022-04-13 16:34

,,Ar jus Soros laikot “vakaru demokratu”?
Ar jo draugas Klaus Shwab ne su Rusijos didziausio investicinio banko strategais is ALFA group, kuriam priklauso ir mano minetas oligarchas Pavel Fuks su M.Friedman, strategais ruose ta GREAT RESET plana?..”

Vakarų ,,demokratais” vadinu JAV ,,demokratų partiją”. Manau, kad jie nėra jokie demokratai savo veiklą jie koordinuoja su rusų čekistais. Kokiose pareigose jiems dirba Sorošas, galiu tik įtarti.

elfe > Slove...       2022-04-13 16:30

tiesa ir tai, kad kelis menesius pries kara sovinistas Putinas ragino savo esalona kuo daugiau demesio skirt uzsienio nacionalinems partijoms. (naciams?) Taciau pats “putino davosu” vadinamam Valdai klube vienam rusu nacionalistui atsove, kad tokios tautybes kaip rusas isvis nera. (https://valdaiclub.com/files/26177/)

Tad kokios kilmes pats Putinas?..
Pries uzdraudziant TV Dozd/Rain jis raportavo, kad Putinas su RosNeft investavo du simtus milijardu i genetinius yrimus, priskyres sia investicija gynybai. Po to pasipyle straipsniai apie neva astuntam amziui egzistavusia kipciaku imperija nuo tolimuju rytu iki vakarines Ukrainos. (zr rusiska wikipedija kipchiaki) Ir jie neva buve sviesiaplaukiai ir melynakiai… na, kaip pats “istorikas” Putinas… smile O visos kitos tautos issirito is ju.
Ar sitaip Putinas nori pagrist “penktosios Romos imperijos - eurazijnes , anot A.Dugino, kurima? Putio smegenelem laikomas Duginas sugalvojo ir nauja Z simboli siai “mesijinei"imperijai.  Anot jo, tas zenklas reiskia i dvi priesingas puses plaukiancias zuvytes. Zuvies simbolis isties buvo pirmuju krikscioniu simbolis. Bet i priesingas puses plaukiancios jos tegali simbolizuot suskilusi prota. smile Kai nepasiseke jam suskaldyt Ispanijos per katalonu separatizma, sis antikristas siandien demesi sukaupe i Italija, Vengrija…
O kas jam talkina is kitos puses?.. Ogi “putino rykste” suvarant tautas i eurazijos imperija laikomas antinacionalistas, save “ekonominiu zaideju”, neatsakingu uz socialines pasekmes pats ivardines 60 min interviu (youtube) Sorosas. Netgii pats patare valstybems pacioms ismokt nuo tokiu apsisaugot. Tam paciam interviu prisipazino, kad kai su naciais dalyvavo atiminejant zydu turta, tai buvo geriausi jo gyvenimo metai… susiraskit youtubej :60 min interviu soros.

elfe        2022-04-13 16:22

et, dar galiu papasakot kaip per Aleksando Dugino feisbuka susekiau kas Lietuvoje prekiauja Rusijos centrinio banko auksu.
Bet jei neidomu, tai nevarginsiu..
Siaip ar taip, tai turetu buti VSD darbas… bet kam juos zadinti?..smile

elfe > Tomas J.       2022-04-13 16:15

Bombarduojant gyvenamuosius namus ir nuodijant cheminiu ginklu, is Sirijos isvaryta per 5 milijonus zmoniu.. be teises sugrizti, konfiskuojant turta.. Bet pakrantese nafta ir dujas siurbia GaspromNeft. O kur JAV, Turkijos ar kt kompanijos?.. Jiems ir ES tik pabegeliai?.. Ta pati scema ir Ukrainoje. Vien i Lenkija jau atvyke apie penkis milijonus. O kaip su neva JAV karu priies Iraka?.. LukOil su Huseinu buvo sudares 27 metu sutarti del naftos siurbimo. Huseinas spaude LukOlil chazariskus vadovus, kad per savo oligarchinius rysius paspaustu JAV nuimti sankcijas del Kurdu autonomijos zmoniu nuodijimo. Kurdai patys prekiavo sava nafta. Kazkas paskleide fake naujiena del atominio ir kt masinio naikinimo ginklu ir itrauke JAV su Britanija i kara. Siandien LukOil sirbia nafta 70 procentu nafos lauku, o GaspromNeft uzeme kurdi nafta… Lukosenka uz tai mums atsiunte kurdu, kurie iki siol protestuoja. Mes juos uzdarem. Nors galetume panaudoti.
Kaip Rusija atsidekojo uz si kara T.Blier?
Per Putino statytini chemijos /trasu monopolista M.V. Kantor sis politinis artistas buvo idarbintas i Kantor ikurta European Council on Tolerance and Reconsiliation vadovo posta. Kai ikeliau i T.Blier feisbuka nuoroda i zydi teisininko straipsni apie Kantor, jis atsistatydin po keliu savaiciu…
O juk Kantor sios org vardu apdovanojo ir musu garsiaja rasytoja Ruta Vanagaite uz Zurofo knyga NASY, kuria Zurofas jau savo vardu perrase panasiai ir lenkams pritaike. smile

Zelenskio banditams piZZZdec       2022-04-13 16:09

Šiandien Mariupolio Iljičiaus vardo metalurgijos gamykloje Rusijos armijai pasidavė 1026 Ukrainos armijos jūrų pėstininkai, tarp kurių 162 karininkai. Tarp pasidavusiųjų yra 47 moterys, kurios oficialiai kariavo ukrufašistų pusėje, Tarp pasidavusiųjų buvo ir užsienio samdinių. Šlovė rusų kariams!!!
Pagoglinkit straipsnį - “ Минобороны назвало число сдавшихся в Мариуполе украинских морпехов”.
Как утверждает Минобороны, 1026 украинских морских пехотинцев, в том числе 162 офицера, сдались в плен в районе металлургического комбината имени Ильича, 151 человеку понадобилась медицинская помощь *
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/13/04/2022/625676119a794714615d20b4?from=from_main_1

Š l o v ė P u t i n u i       2022-04-13 16:04

Prasmirdęs Landsbergio režimas ieško būdų padėti Ukrainos nacių režimui, kai pačių žmonės merdi skurde. Cinikai! Nei tas Karbauskis yra geriau už Landsbergį, jie ta pati nacių gauja, kuri tik skirtingais vardais vadinasi. Imituoja opoziciją. Naciai.

elfe        2022-04-13 15:52

Putinui neblogai sekesi vykdyti Andropovo perestroikos plano treciaji etapa. Bet vykdydamas ketvirtaji, kuriame buvo jau senai uzplanuotas ir karas del Krymo bei Donbaso, Putinas susimove.. delto, del ko ir buvo nuogastauta to plano kureju snipo ir Rusijos MA nario M.Lubimobvo su Andopovu.
Laiks butu susimaut ir Soros, kuris galimai Andropova pazinojo nuo Andropovo darbo ambasadoj Vengrijoje…. kai tankais gesines sukilimus, sumaste gudresni plana.. Pat Soros Chodarkovskio “Open Russia forume prisipazino, kad 1976 buvo pakviekstas i Maskva, kai strateginiam Dubnos atominiu bombu centre kure Helsinki Group. Kuri perkelta i Jav kaip Helsinki Wach, greit absorbavo zmogaus teises ir virto Human Right Wach. Vienas teises naikinancia, kitas hiperbolizuojancia monopoline organizacija, veikiancia, kaip sake Juri Bezmenov, bukido principu, visuomeniu subversijoms.

Schwabo Great Reset vienas is tikslu - perimt visuomeniu pasitikejima is vyriausybiu ir perleist ji transnacionaliniu korporaciju menedzeriams su nvo..
Davosio forume aktyviai dalyvauja ir Rusijos transnacionalines korporacijos, isiskverbusios i komunistu dekolonizuotas Afrikos valstybes… ir kur tik ten rasite “konfliktine situacija”, ten ir Open society, ten ir sios korporacijos.. (zr Africa inteligencie)

T0mas J.        2022-04-13 15:34

“Lengva jam buvo nuodyt beginkle Sirijos opozicija” (13:41) elfė
.
Visada pasitikrink ar tavo informacija paremta argumentais.
Ar tikrai tai buvo “opozicija”, t.y politinės partijos, nepritariančios valdančiųjų vykdomai politikai? Taip, politinės partijos paprastai būna neginkluotos. “Beginklės”, kaip tamsta parašei.
O kaip tuomet paaiškinsi, kad Sirijos ir Rusijos kariai net 10 metų labai rimtais ginklais kovojo su ta opozicija? Kodėl taip ilgai? Jie kuo buvo stiprūs - morališkai? Žudydavo žvilgsniu?
O gal tai buvo ne Sirijos opozicija, o JAV, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Saudo Arabijos finansuojami samdomi žudikai iš viso regiono?

taigi,        2022-04-13 15:27

Tomas J. postas nuo Slove rusu kariams radikaliai skiriasi.
Meluoja Melo imperijos atstovas?..

T0mas J.       2022-04-13 15:21

-> 14:43
Ukrainiečių kariuomenės 36-osios atskirosios jūrų pėstininkų kontradmirolo Michailo Bilinskio brigados padalinys ištrūko iš priešo apsupties ir prisijungė prie miestą ginančių savo kovos brolių iš „Azov“ pulko. Nepaisant milžiniškų sunkumų, didžiulės rizikos, ištrūkti iš okupantų apsiausties pavyko keliems šimtams ukrainiečių jūrų pėstininkų, tarp jų – ir sužeistiesiems. Trečiadienio rytą O.Arestovičius patvirtino, jog 36-osios jūrų pėstininkų brigados kariams pavyko prasiveržti iš apsiausties ir susijungti su miestą ginančiais „Azov“ kariais. „Azov“ sulaukė reikšmingo pastiprinimo. 36-oji brigada išvengė sutriuškinimo dalimis ir įgijo papildomų rimtų galimybių, faktiškai gavo antrą šansą. Miesto gynėjai dabar kartu smarkiai sustiprino savo gynybos rajoną, sustiprėjo ir išaugo Mariupolio gynybos sistema.
BNS, AFP ir lrytas.lt inf.

elfe - Slove rusu...        2022-04-13 15:17

kokie kariai? Dvorkinas nunuodijo, apnuodijo uzdraustu cheminiu ginklu kovojusius AzovStal gamykloje?.. Atsakys tarptautiniame teisme.

>>> MYKOLAS 2022-04-13 14:54       2022-04-13 15:13

Esu tikras, kad esi tas pats “valytuvas”, nes nukopijavai mano komentarą prie kito straipsnio, ir parstūmei čia kaip savo.
(habilitās)!

elfe - Al.        2022-04-13 15:09

Ar jus Soros laikot “vakaru demokratu”?
Ar jo draugas Klaus Shwab ne su Rusijos didziausio investicinio banko strategais is ALFA group, kuriam priklauso ir mano minetas oligarchas Pavel Fuks su M.Friedman, strategais ruose ta GREAT RESET plana?..

elfe - Live Site News       2022-04-13 15:04

meskit i siuksliu deze sita Rusijos slamsta anglu kalba.
melas!
pati stebejau per tv kaip Janukovicius atvyko i Vilniu pasirasyt sutarties su ES, kaip sedo uz stalo, kaip sulauke netiketo skambucio, kaip pasokesskubotai isdume i Kijeva taip ir nepasireses… O visi zmones lauke su nekantrumu snai zadetos sutarties.. Skambutis galimai su grasinimais del Krymo…

Net Soros nebuvo prisidejes prie sios revoliucijos.. Pats liudija, kad pareme tik Oranzine revoliucija…

O del “nacifikacijos”, tai net Jewis News raso, kad menesi pries kara Ukrainoje kremliaus oligarchas Pavel Fuks net kelis kartus mokejo vandalams, kad grafiti isterliotu svastikom Ukrainu miestu sienas ir net Holokausto centra… O KGB generolas Kaluginas patvirtino, kad sitaip naciais KGB zydus gasdino jau nuo Antro pasaulinio… bandydami iteigt, kad vakaru tautos ju nekencia ir tik neva Rusija yra ju didzioji gelbetoja… Nors beganciu nuo naciu Lenkijos ir Rytu Vokietijos zydu neprieme nei vieno, jei neturejo sovietinio paso…

Al. elfei ir valytuvui       2022-04-13 14:59

Be reikalo tiek įrodinėjat, kad Rusijos valdžia agresorius ir t.t. Tas ir taip visiems aišku. O kam neaišku, tai ir neišaiškinsit. Bet klausimas platesnis - kiek sukuriant šitą karą dalyvavo Vakarai. O būtent ,,demokratai”, švabistai ir kiti Didžiojo perkrovimo adeptai. Negi sunku pastebėti, kad šis karas puikiai pratęsia Sirijos ir kovido įdirbį ir sukuria tobulą aplinką Didžiajam perkrovimui. T.y. - tautų sumaišymui, tautinių valstybių sugriovimui ir pajungimui ,,Maršalo planams”. Ir negi sunku pastebėt, kad visi mūsų ir Vakarų chunveibinai staiga ir koordinuotai tapo aršūs nacionalinio išsivadavimo, suverenumo ir demokratijos šalininkai. Ką tik visus panašiai mąstančius niekinę ir vadinę patvoriniais, maršistais, homofobais, naciais, marginalais. Dabar Triudo, ką tik dusinęs savo tautos protestus, staiga tapo maidano entuziastu. Ar mūsų korumpuota valdžiukė, čekistų ir komuniagų atžalos, savo tautą niekinančiai vadinanti maršistais…Sunku tame pastebėti koordinuotą teatrą ? Tvirtinant naują Lietuvos bendrąjį planą buvo reikalavimas transporto sistemai ,,užtikrinti kariuomenės judėjimą”...todėl paliko rusišką geležinkelį - ir niekas tame neįžvelgė nieko keisto. Ir ką tai reiškia dar jei ne sąmokslą ? Mūsų spauda džiaugsmingai praneša, kad ukrainiečiai sučiupo Medvedčiuką. O kur mūsų medvedčiukai? Kiek per 30 metų nukenksminta čekistų ar rezervistų ? Turbūt, nė vieno. Bet net ir to nesužinosim, nes vien toks bandymas kriminalizuotas šimtui metų į priekį. Taigi, galėsim su Leninu pasidžiaugti, kad revoliucija, o kotoroi tak dolgo mečtali bolševiki, nakoniec sveršilos. Ura, tovarišči.

MYKOLAS       2022-04-13 14:54

Visos sankcijos Rusijai tėra rašymas šakėmis ant vandens. Nuo 2008 metu paskelbti 5 sankcijų paketai, o karas vyksta. Kartais kyla mintis, kad tas „paketas“ panašus į arbatinį šaukštelį, su kuriuo bandoma   „išsemti“ Rusijos karinės grėsmės galimybių vandenyną.
Dar blogiau, esu tikras, visų 100%, kad Lietuvai atsidūrus Ukrainos vietoje, 5 NATO straipsnis neveiktų, nei Vokietija, nei Vengrija, nei Bulgarija mums nepradėtų. Pastarosios dvi be rusiško branduolinio kuro liktų be elektros, visiškai.
Taigi, tas geopolitinis strategavimas, kuris vyko ES nuo 2007 metu, po Miuncheno konferencijos, niekuo nesiskiria nuo Miuncheno suokalbio 1938-09-29.
Šį pasaulį valdė, valdo ir valdys interesai, visa kita yra tik priemonės tikslui pasiekti.

Šlovė rusų kariams!!!       2022-04-13 14:43

Šiandien Mariupolio Iljičiaus vardo metalurgijos gamykloje Rusijos armijai pasidavė 1026 Ukrainos armijos jūrų pėstininkai, tarp kurių 162 karininkai. Tarp pasidavusiųjų yra 47 moterys, kurios oficialiai kariavo ukrufašistų pusėje,
Pagoglinkit straipsnį - “ Минобороны назвало число сдавшихся в Мариуполе украинских морпехов”.
Как утверждает Минобороны, 1026 украинских морских пехотинцев, в том числе 162 офицера, сдались в плен в районе металлургического комбината имени Ильича, 151 человеку понадобилась медицинская помощь *
Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/13/04/2022/625676119a794714615d20b4?from=from_main_1

elfe > Stiklo valytuvas        2022-04-13 14:21

puikiai nuvalet dulkes nuo akiniu smile
tikrai, kodel visi bega nuo Rusijos?..

Lietuvos LDK kunigaiksciai irgi valde bei gyne Ukraina, bet tokio istorinio palikimo kaip Rusija nepaliko. Ju kredo buvo - nekeisk nieko seno, neivedinek nieko naujo. Jau patys greiciau delikaciai perims kalba ir kultura, nei bandys primest kitiems savaja. Todel kolektyvinej atminty ir isliko tik draugiski santykiai.

T0mas J.       2022-04-13 14:14

Gal ir gerai, kad konservliberastai su ištvirkėliais uždraudė karinę agresiją skatinančius ženklus. Dabar išnyks visi kolorado vabalai (privalės išnaikinti) nes jų nugaros - su Georgijaus juostelėmis. O būdavo, pamatau Zitą ar Vicką ir sudrebu visas nuo pykčio. Kai kadaise pažiūrėjau filmą ZORRO su Alenu Delonu ir išėjęs pamačiau vaikigalius ant tvoros rašant Z raidę - manyje sukilo kažin kokia agresija ir vijausi juos nuo Vilniaus senamiesčio iki Antakalnio.. Visa laimė kad nepavijau, būčiau nukovęs.
Tik dabar suvokiu, kad tai buvo karinė agresija. Kare kaip kare.

elfe        2022-04-13 13:41

na nezinau, kas tie “mes” ar jus, kirie tylejot savo vsd, bet V.Landsbergis netylejo nei kai Cicenija buvo puolama, nei kai Gruzija ar Krymas..

na, o tai, kad Syrijoj nuodijes sirus Dvornikovas vel paskirtas kartot chemines “operacijas”, nuodijant Azov Satal gamykloj isitvirtinusius kovotojus, tik rodo okupantu bejegiskuma. Lengva jam buvo nuodyt beginkle Sirijos opozicija, kai i Sirijos pajuri isikrauste GaspromNeft, dabar dujas ir nafta pumpuojantis Irbani sirisku pavadinimu, bet Ukrainoj jam teks susidurt su kariniu atsaku. Jau turi ukrainieciai kuom subombarduot ir Rusijos su Baltarusija oro uostus… kaip pranese Gordon.

Na,o uz chemini ginkla,  kuri taip maloniai leido Rusijai issivezt is Sirijos Obama, reiktu ir Obamai padekot..

Stiklo valytuvas       2022-04-13 13:37

«От Советского информбюро…».

.

Советское информационное бюро (Совинформбюро, СИБ) было создано на третий день войны — 24 июня 1941 года — на основе постановления СНК СССР и ЦК ВКП(б) с целью «освещать в печати и по радио международные события, военные действия на фронтах и жизнь страны».

Подробнее в ПГ: https://www.pnp.ru/social/skolko-raz-v-efire-prozvuchalo-ot-sovetskogo-informbyuro.html
.

https://www.pnp.ru/social/skolko-raz-v-efire-prozvuchalo-ot-sovetskogo-informbyuro.html
.
„Life Site News 2     2022-04-13 10:01
„Ir, žinoma, ukrainiečiai žaidžia kartu ir nenori eiti į kompromisus su rusais. Jei jie tai tęs, rezultatas bus sugriauta šalis.
——-
Kažin ar beverta toliau skaityti…
Skaitant būtina gerai įtemti logikos vadžias!!!
.
„... ukrainiečiai žaidžia kartu ir nenori eiti į kompromisus su rusais.“
Tiesa yra pirmoji karo auka (nepamenu autoriaus).
.
1. Kokie kompromisai. Myža ant blakstienų ir tvirtina kad lietutis krapnoja.
Papunkčiui smile
== TSRS laikais Chruščiovas Krymą „žemėlapyje pribraukė“ Ukrainai. Su kitom teritorijom irgi nemažai miglos!
== Tarkim, TSRS subyrėjo.
== RF ir Ukraina išliko artimuose santykiuose.
== Ukrainai tolstant nuo Rusijos (šiuo atveju priežastis palikime šone), Rusija „prisiminė“ ir „priminė“ kad Krymas kaip ir ne Ukrainos… Kad Krymą dera „peradresuoti“ TSRS teisių perėmėjai - RF. == Kažinkokiais miglotais susitarimais buvo sutarta, kad Krymą „patyliukais“ grąžins RF.
== Kryme pasirodo „žali žmogeliukai“... Jų daugėja…
== Ukrainos kariai (pagal Butkevičių Ukrainos karių Kryme buvo berods 60 tūkst.) iš Kijevo/Kijivo gauna nurodymą ‘nesikišti’, būti ‘ramiai’. Šie negali suprasti (patikėti), bet karinė hierarchija įpareigoja paklusti…
== „Žalių žmogeliukų“ daugėja. Atsiranda RF reguliariuo kariuomenės kariai. Ukrainiečiai spaudžiami. Kijevas tyli - laikosi slaptų susitarimų. Viskas pagal planą...
== Taikus Krymo ‘grąžinimas’ RF įvyko.
== Rusija švenčia… Ukrainos kariai grįžta į istorinę Ukrainą... Civiliai ukrainiečiai nuryja kartėlį... Pasaulis supratingai ‘nemato problemos’... Mąstantys niekaip negali suprasti tokio cirko, nes visos žiniasklaidos, apie tai ką išdėsčiau papunkčiui tyli. Gyvenimas tęsiasi…
== Rusai apsvaigę nuo sėkmė su Putinu priešakyje pereina ir prie kitų „Rusijos istorinių žemių“.
== Čia sukyla ukrainietiškas karingumas… Iniciatyvūs patriotai „spjovę“ į Kijevo valdžią priešinasi… Pasigirsta pirmi šūviai…
== Pasaulis ir šiuo atveju lieka abejingas…
== Kijevas ir Maskva toliau žaidžia pokiliminį žaidimą, o ukrainiečiai vis labiau ima iniciatyvą į savo rankas… Ką tuomet veikia abiejų pusių oligarchai viešumoje mažai informacijos.
== Anot Avižienio, Izraelis palaiko Rusiją... O žydas Zelenskis (anot Butkevičiau), du metus „vaidina kietą bičą“... Globalistai, politikai, verslas vis labiau pina Gordijaus mazgą... Tuo tarpu pasaulio žiniasklaida užsiėmusi pramogom ir linksmybėm…
== Pasirodo pirmieji ženklai, kas vėliau taps lūžiu - vasario 24-oji.
==
Jeigu iki vasario 24-osio buvo galima* visaip galvoti, interpretuoti ir net nekreipti dėmesio, tai nuo vasario 24-osio NEĮMANOMA nematyti Rusijos agresijo…
Ir visokie pliurpalai kad ukrainiečiai turi „eiti į kompromisus su rusais“ yra vulgariausia pornografija. Tokie agresoriai privalo būti sunaikinti savo pačių guolyje, kaip ir nacistinė Vokietija. Taškas.
(P.S. Rusija atplėš dalį Ukrainos ir ukrainiečiai turi kompromisiškai taikstytis. Nebent nėra galimybės kitaip, kaip Suomijai… 5-ios paklodės smegenų plovimui…)
.
2. NATO plėtra…
Kodėl tie pykstantys ant NATO plėtros net nesvarsto, kad ne NATO plečias, o Rusijos kaimynės lenda po NATO skėčiu (+Suomija, +Švedija…). Ir svarbiausia, kodėl NATO geriau už Rusiją?! Tas NATO seniai būtų nudusęs, jeigu ne Rusijos noras visus „išvaduoti“. Kodėl ta „motina“ Rusija tokia nemotiniška.
Kodėl nekeliami ir nesvarstomi tokie klausimai?!
.
Gal todėl kad «От Советского информбюро…», kurio virvutes tampo žydiški globalistai.

habilitās       2022-04-13 13:02

Neketinu būti Kremliaus advokatu, nes karas neturi jokių pateisinimo aplinkybių, bet… propaganda propagandai nelygi. Siūlau peržiūrėti viską, ypač autoriui. Toliau – be komentarų!

https://turk-sinema.ru/lt/fortune-telling/volfsangel-znachenie-volchii-kryuk-nasledie-i-nasledniki-ispolzovanie.html

Nuomonė       2022-04-13 11:01

Braziulio rašliavos įspūdį daro tik brutualiam Small Dickučiui Broileriui Liuksemburgeriui.

Life Site News 6       2022-04-13 10:12

Kita kovotojų grupuotė pažadėjo „vaduoti ginkluotą išpuolį, jei Janukovyčius nepaskelbs apie atsistatydinimą iki šeštadienio (vasario 22 d.) 10 val. vietos laiku“. Tinkamai išrinktas tautos prezidentas vėliau tą pačią dieną išvyko į Rusiją ir neva buvo pašalintas iš pareigų 22 d. parlamento aktu, kuris neatitinka konstitucinių apkaltos reikalavimų.

Po perversmo amerikiečių diplomatai pradėjo lankytis Ukrainoje, įskaitant CŽV direktorių Johną Brenneną, kuris atvyko antrą balandžio savaitę, kad pateiktų tai, kas buvo plačiai suvokiama kaip „pergalės ratas“, ir netiesiogiai pripažino, kad CŽV dalyvavo nuverčiant Ukrainos prezidentą, rašo Lee Smithas iš „The Epoch Times“.

Kitą savaitę atvyko ir JAV viceprezidentas Joe Bidenas, o kitą mėnesį jo sūnus Hunteris Bidenas buvo paskirtas į Ukrainos energetikos bendrovės „Burisma Holdings“ valdybą, kur jam buvo skirta daugiau nei 83 000 USD per mėnesį už savo buvimo garbę.

Iš tremties Maskvoje Viktoras Janukovičius dar kartą patvirtino, kad yra „teisėtas Ukrainos valstybės vadovas, išrinktas remiantis laisvu Ukrainos piliečių valios reiškimu“, o vėliau apkaltino JAV užsienio politikos institucijas „sukuriant ir gilinant konfliktą“. „Ar gali Ukrainos ambasadorius ateiti pas protestuotojus Fergusone [MO] ir dalinti spurgas bei apkaltinti policijos pareigūnus? Manau, kad tai nepriimtina ir jokioje Europos šalyje, tai kodėl taip buvo elgiamasi su Ukraina?

Netrukus po perversmo Sorosas, tuo pat metu remiantis radikalius kairiuosius JAV ir Black Lives Matter teroristines organizacijas, pasirodė per CNN, prisiimdamas nuopelnus dėl smurtinio teisėtos vyriausybės nuvertimo Ukrainoje.

„Ukrainoje įkūriau fondą, kol Ukraina tapo nepriklausoma nuo Rusijos“, – sakė jis. „Fondas veikia nuo tada ir dabar vaidino svarbų vaidmenį įvykiuose“.

McCainas gruodį taip pat paskelbė masinei protestuotojų miniai: „Mes… norime aiškiai pasakyti Rusijai ir Vladimirui Putinui, kad kišimasis į Ukrainos reikalus Jungtinėms Valstijoms nepriimtinas“.
Užuot vykdę „susitaikymo“ politiką, neokonai ir jų sąjungininkai neonaciai sėja „pilietinio karo sėklas“.
Buvęs JAV valstybės sekretorius (1973–1977) Henry Kissingeris į šiuos įvykius reagavo netiesioginiu priekaištu Valstybės departamentui, 2014 m. kovo 6 d. „Washington Post“ skiltyje rašydamas, kad „išmintinga JAV politika Ukrainos atžvilgiu“ „siektų susitaikymo, o ne dalies dominavimo“.

Jis patvirtino, kad „Ukraina neturėtų prisijungti prie NATO“, o „turėtų laikytis pozicijos, panašios į Suomiją“, įskaitant „nuožmią nepriklausomybę“, bendradarbiavimą su Vakarais, atsargiai vengiant „institucinio priešiškumo Rusijai“.

Deja, dėl sutelkto neokonservatorių ir jų neonacių sąjungininkų ryžto pilietinio karo sėklos buvo agresyviai pasėtos tarp ukrainakalbių dalies vakaruose ir rusakalbių pietuose bei rytuose.

Janukovičius ir daugelis jo šalininkų buvo priversti bėgti, nes griežtieji dešinieji perėmė jų parlamento kontrolę. Be to, „The Guardian“ pranešė, kad daugybė „pietų ir rytų [rusakalbių] Ukrainos parlamentarų nedalyvavo [dalyvavo]... iš anksto suplanuotame regiono politikų kongrese Charkove, kur, kaip manoma, buvo ir prezidentas“.

Šiuo metu Perry papasakojo, kaip opozicinės partijos ryžosi šiai situacijai ir „pradėjo priimti drakoniškus naujus įstatymus… kol įvykio vietoje patruliavo neonacių banditai“, įskaitant antikonstitucinį Janukovičiaus nuvertimą ir konstitucijos pakeitimą, suteikdamas perversmui veikiančios parlamentinės demokratijos užmaskuoti.

Iš Charkovo rusakalbių provincijų lyderiai priėmė rezoliuciją, ginčijančią Kijeve taikomas priemones, kuriose teigiama, kad „tokios aplinkybės kelia abejonių dėl jų teisėtumo“.

„Centriniai valstybės organai paralyžiuoti. Kol nebus atkurta konstitucinė tvarka ir teisėtumas… nusprendėme prisiimti atsakomybę už konstitucinės santvarkos, teisėtumo, piliečių teisių ir jų saugumo užtikrinimą mūsų teritorijose“, – rašo jie.

Iš tremties Maskvoje Janukovičius pareiškė, kad „viskas, kas dabar vyksta Ukrainos Aukščiausiojoje Radoje, neturi teisėto pobūdžio“ ir „žmonės pietryčių Ukrainoje ir Kryme nepripažįsta neteisėtumo ir de facto neteisėtumo šalyje, kai ministrus renka minia aikštėje“.

Life Site News 5       2022-04-13 10:07

Be šių finansinių tinklų, USAID finansavo ne pelno siekiančią bendrovę „Pact Inc.“, kuri valdo organizaciją, pavadintą „Ukrainos nacionalinės iniciatyvos reformoms stiprinti“ (UNITER). Kartu su George’o Soroso Tarptautiniu renesanso fondu (IRF) UNITER finansavo dešimtis vietinių organizacijų, kad sustiprintų savo tinklą.

Tiesą sakant, Sorošas daugelį metų darė savo įtaką buvusioje Sovietų Respublikoje. Nuo 1990 m. jis „skyrė daugiau nei 181 mln. USD, kad padėtų beveik 17 000 pilietinės visuomenės iniciatyvų Ukrainoje, kurias įgyvendino tūkstančiai aktyvistų visoje šalyje“.

2013 m. gruodžio mėn., kalbėdamas Ukrainos fondo konferencijoje, valstybės sekretoriaus padėjėja Europos ir Eurazijos reikalams Viktorija Nuland savo auditorijai pasakė, kad nuo 1991 m., kai tauta atgavo nepriklausomybę, JAV vyriausybė „investavo daugiau nei 5 mlrd. USD, kad padėtų Ukrainai užtikrinti saugią ir klestinčią demokratiją.

Tačiau užuot užsitikrinusi demokratiją Rytų Europos valstybėje, Nuland, kuri yra neokonservatorių žinovo ir aktyvisto Roberto Kagano žmona, buvo atskleista kaip tiesiogiai dirbanti, kad ją panaikintų, palengvindama demokratiškai išrinkto Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus nuvertimą.

Nulandas buvo pagautas pokalbyje telefonu su JAV ambasadoriumi Ukrainoje Geoffrey Pyattu diskutuojant apie tai, kaip vyriausybė bus pertvarkyta nušalinus Janukovičių. „Manau, kad Yatsas yra tas vaikinas“, – sakė ji, turėdama omenyje Arsenijų Jaceniuką, kuris tapo ministru pirmininku, praėjus penkioms dienoms po to, kai buvęs prezidentas 2014 m. vasario 21 d. pabėgo į Maskvą.
JAV pareigūnai remia neonacių organizacijas Ukrainoje, nusilenkia po perversmo, Hunteris Bidenas paskirtas į „Burisma Holdings“ valdybą
Šis perversmas, kuris dažnai vadinamas „Euromaidano revoliucija“, prasidėjo šiems Vakarų finansuojamiems mobilizuojamų pro ES, antirusiškų pilietinių organizacijų tinklams, suaktyvinusiems savo narius, protestuodami prieš prezidento Janukovičiaus vėlyvą prekybos susitarimo su ES atmetimą ir pasirinkimą sustiprinti ekonominius ryšius su Rusijos Federacija.

Janukovičius tvirtino, kad Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pasiūlytas sandoris buvo „nepriimtinas“, nes būtų reikėję „žymiai padidinti komunalinių paslaugų tarifus“, įskaitant gamtinių dujų ir elektros energijos tarifus, šalies gyventojams nepadidinus jų pajamų. Tai paliko jiems daug geresnį pasirinkimą atsisukti į Rusiją.

Į vietinių organizacijų skambučius į gatves išėjo tūkstančiai žmonių. Kai skaičiai buvo pakankamai dideli, 2013 m. gruodžio mėn. prasidėjo kampanijos militarizavimas, dalyvaujant neonacių organizacijoms, kurios užpuolė policiją, kai ši saugojo vyriausybinius sostinės pastatus.
Kaip 2014 metais pranešė „Foreign Policy“, Ukrainos politinė partija „Svoboda“ tikriausiai buvo „įtakingiausias Europos kraštutinių dešiniųjų judėjimas“. Dešimtajame dešimtmetyje ji buvo įkurta kaip „Socialinė-nacionalinė partija (pavadinimas, sąmoningai perimtas iš nacionalsocialistų partijos, geriau žinomos kaip naciai), kurios logotipas yra nacistų ženklas Volfsangelis“.

„Svoboda“ lyderis yra Olehas Tyahnybokas, kuris, be to, kad Nulandas svarstė vaidmenį vyriausybėje po perversmo, taip pat buvo pagerbtas pasidalijęs platforma ir apsikabinęs su JAV senatoriais Johnu McCainu ir Chrisu Murphy masiniame mitinge Kijeve. Kalbėdamas gruodžio 13 d. miniai, McCainas patikino demonstrantus: „Laisvas pasaulis yra su jumis; Amerika yra su jumis“.

Dar ekstremalesnis yra „Dešinysis sektorius“ – kelių griežtai dešiniųjų nacionalistinių grupių konfederacija, prisidėjusi prie perversmo, galiausiai pašalinant Janukovičių iš pareigų. Jie „pirmieji mėtė Molotovo kokteilius ir akmenis į policiją“, sudegino karinių pajėgų vežėjus ir statė užtvaras administraciniuose pastatuose.

Jie suvaidino svarbų vaidmenį sulaužant paskutinės valandos susitarimą, tarpininkaujant ES, kuris būtų išlaikęs išrinktą vyriausybę valdžioje ir apribodamas prezidento galias. Tuometinis jų lyderis Dmytro Yaroshas pažadėjo: „Dešinysis sektorius nenuleis ginklų. Dešinysis sektorius neatšauks nei vieno administracinio pastato blokados, kol nebus patenkintas pagrindinis mūsų reikalavimas – Janukovyčiaus atsistatydinimas.

Life Site News 4       2022-04-13 10:05

Žurnalistas, rašytojas ir buvęs kandidatas į prezidentus Patas Buchananas pademonstravo, kaip šių „neokonų“ tinklas buvo invazijos į Iraką architektas daugeliu nesąmoningų priemonių, įskaitant melagingų žvalgybos pranešimų apie laikomus masinio naikinimo ginklus kūrimą ir platinimą. ir nuslėpė Irako prezidentas Saddamas Husseinas.
Galbūt kaip pavyzdį, kaip panaudoti griežtą politiką siekiant išprovokuoti galimą smurtinį Rusijos atsaką, ir nepaisant daugybės įspėjimų, JAV delegacija Bukarešte spaudė kitas pasipriešinusias NATO nares priimti Ukrainos ir Gruzijos įstojimą į Aljansą.
„Tai buvo kompromisinė formulė, skirta išsklaidyti mūsų Europos sąjungininkų susirūpinimą“, – aiškino Hillas. Tai apėmė „aiškų pažadą prisijungti prie bloko, bet jokio konkretaus narystės termino“.
Kaip priminė Mearsheimeris, Rusijos užsienio reikalų viceministras tuo metu sakė: „Gruzijos ir Ukrainos narystė aljanse yra didžiulė strateginė klaida, kuri turės rimčiausių pasekmių visos Europos saugumui“, o pats Putinas tai pavadino „tiesiogine grėsme“ Rusijai.
Pademonstruodama savo rimtumą šiai grėsmei, Rusija kariškai reagavo į gruzinų provokaciją tų pačių metų rugpjūtį. Šis karas buvo Bukarešto deklaracijos pasekmė, teigė Mearsheimeris.
„Gruzinai manė, kad mes [JAV] siunčiame jiems ženklą, kad jie gali susipykti su rusais, ir mes juos paremsime, nes jie ketina tapti NATO dalimi. Atsitiko kitaip - rusai apiplėšė gruzinus, o Gruzija šiandien turi didelių problemų, nes manė, kad gali tapti NATO dalimi“.
Robertas Gatesas, ėjęs JAV gynybos sekretoriaus pareigas George’o W. Busho ir Baracko Obamos administracijose, 2014 m. atsiminimuose rašė: „Taip greitai plėsti NATO buvo klaida“, o „bandyti įtraukti Gruziją ir Ukrainą į NATO buvo tikrai perdėta ir ypač monumentali provokacija. Anot jo, tokia politika yra „neatsargiai ignoruojanti tai, ką rusai laikė savo gyvybiškai svarbiais nacionaliniais interesais“.
Dėl JAV „nekarinės intervencijos“ Ukrainoje 2014 metais žiauriai nuversta tinkamai išrinkta vyriausybė
JAV užsienio politikos institucijų nepaisymas Rusijos nacionaliniams interesams peržengė provokuojančią Bukarešto deklaracijos retoriką ir net NATO plėtrą iki savo Tėvynės sienų, bet tęsėsi nekarine intervencija į kaimyninę Ukrainą per Valstybės departamentą, finansuojant Nacionaliniam demokratijos fondui (NED) ir jo tarptautinei plėtros agentūrai (USAID).

Remiantis buvusio CŽV pareigūno Ray’aus McGoverno 2016 m. analize, neokonservatoriai „supyko“, kai 2013 m. rugpjūtį Vladamiras Putinas įsikišo, kad tarpininkautų rasti taikų sprendimą, sutrukdantį didžiulį spaudimą, kurį jie darė prezidentui Barackui Obamai, kad jis įsakytų pulti Siriją.

Siekdamas tarnauti Izraelio regioniniams interesams, buvęs žvalgybos pareigūnas sakė, kad „Sirija buvo neokonų „režimo pokyčių“ sąraše tol, kol Irakas, ir turėjo sekti 2003 m. invaziją į Iraką“, todėl šie intervencijos dalyviai „jautėsi apgauti“.

McGovernas, kuris savo karjerą praleido kaip Rusijos specialistas, kartais rengdamas instruktažus JAV prezidentams, paaiškino, kad neokonai nedelsdami ėmėsi rimtų veiksmų, kad „po šešių mėnesių Putinas susimokėtų už savo kišimąsi, propaguodamas antirusišką pučą Ukrainoje“.
Velionis apdovanojimus pelnęs tiriamasis žurnalistas Robertas Perry 2014 m. paaiškino, kaip neokonservatoriai, tokie kaip NED prezidentas Carlas Gershmanas, kartu su „kitais vanagiškais politikais ir žinovais, įsivaizdavo Ukrainos gambitą kaip būdą pakenkti Putinui Rusijoje“.

Praėjus mažiau nei dviem savaitėms po rugsėjo 11 d. Putino pareiškimo „The New York Times“, pažymėjusio tai, ką McGovern pavadino „didelio vandens [ženklu]“ Rusijos ir JAV santykiuose, Gershmanas tuose pačiuose puslapiuose parašė vedamąjį, kuriame Ukrainą pavadino The New York Times’o. didžiausiu prizu“, kaip laipsniškai nuversti Rusijos lyderį.

Be to, Perry pranešė, kad „NED finansavo 65 projektus Ukrainoje“, kurie suteikė organizacijai „šią šešėlinę politinę žiniasklaidos ir aktyvistų grupių struktūrą, kuri gali būti panaudota kurstyti neramumus, kai Ukrainos vyriausybė nesiims norimų veiksmų.”

Life Site News 3       2022-04-13 10:03

2007 m. kovo mėn. kalboje Miuncheno konferencijoje saugumo politikos klausimais Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas išreiškė nepasitenkinimą Aljanso plėtra, skųsdamasis, kad „NATO pastatė savo priešakines pajėgas prie mūsų sienų“, o ši politika „atitinka rimtą provokaciją, mažinančią tarpusavio pasitikėjimą. Ir mes turime teisę klausti: prieš ką ši plėtra nukreipta? Ir kas nutiko mūsų Vakarų partnerių garantijoms po Varšuvos pakto nutraukimo?
Šią diplomatišką, tačiau aiškią kalbą priešpriešino tiesioginis vidinis atvirumas atmintinėje, kurią 2008 m. JAV ambasadorius Rusijos Federacijoje Williamas Burnsas išsiuntė savo viršininkei valstybės sekretorei Condoleezzai Rice. Burnsas, dabar einantis JAV Centrinės žvalgybos valdybos direktoriaus pareigas, tuo metu rašė:
Ukrainos įstojimas į NATO Rusijos elitui (ne tik Putinui) yra ryškiausias iš visų. Per daugiau nei dvejus su puse metų trukusius pokalbius su pagrindiniais Rusijos žaidėjais – iki griežčiausių Putino liberalų kritikų – dar neradau nė vieno, kuris Ukrainos įstojimo į NATO nelaikytų  tiesioginiu iššūkiu Rusijos interesams.
Šias platus ir tvirtas Rusijos elito nuotaikas dar labiau patvirtino 2008 m. vasario mėn. nutekintas JAV diplomatinis pranešimas, patvirtinantis aiškų Valstybės departamento supratimą, kad Ukrainos narystės NATO siūlymas, siekis ar skatinimas buvo tikėtinas (o dabar pranašiškas) karo scenarijus:
Strateginės politikos sumetimai taip pat yra stiprus Ukrainos ir Gruzijos nepritarimas narystei NATO. Ukrainoje tai apima nuogąstavimus, kad ši problema gali padalyti šalį į dvi dalis, o tai sukels smurtą ar net, kai kurie teigia, pilietinį karą, kuris privers Rusiją apsispręsti, ar įsikišti.
2008 m. NATO viršūnių susitikimas Bukarešte: neokonų „neokonų, beatodairiškai ignoruojančių“ Rusijos „gyvybiškai svarbius nacionalinius interesus“, „monumentali provokacija“
Anot Mearsheimerio, didelė bėda prasidėjo po dviejų mėnesių NATO viršūnių susitikime Bukarešte, Rumunijoje, kai JAV, nepaisydamos tokių įspėjimų, kaip minėti aukščiau, JAV ėmėsi lobizmo kitų narių atžvilgiu, todėl Aljansas į savo galutinę deklaraciją įtraukė tokį pareiškimą: „NATO sveikina. Ukrainos ir Gruzijos euroatlantiniai narystės NATO siekiai. Šiandien sutarėme, kad šios šalys taps NATO narėmis.
JAV nacionalinės žvalgybos pareigūnas Rusijai ir Eurazijai tuo metu buvo Fiona Hill. Neseniai sausio mėnesio straipsnyje ji papasakojo, kaip „būdamos „grupės, informuojančios poną Bushą“, ji ir jos kolegos „įspėjo jį, kad V. Putinas vertins veiksmus, kuriais siekiama priartinti Ukrainą ir Gruziją prie NATO kaip provokuojantį žingsnį. gali išprovokuoti prevencinius Rusijos karinius veiksmus. Bet galiausiai mūsų įspėjimai nebuvo paisyti.

Savo disertacijoje apie Izraelio lobį Mearsheimeris ir Waltas įvardijo ryškią neokonservatorių įtaką to meto Busho administracijoje ne tik kaip pagrindinį lobistų „laisvos priklausomybės“ kontingentą, bet ir kaip atliekantį lemiamą vaidmenį skatinant jų veiklą. JAV Kongresas ir su savo žiniasklaidos sąjungininkais, skatinantys JAV įsiveržti į Iraką 2003 m.

Šie geriausiai parduodami autoriai paaiškino, kad nors šio tinklo branduolį „sudaro Amerikos žydai“, tokie kaip žinovai Williamas Kristolis ir Robertas Kaganas, ne visi žydai ar žydų organizacijos sutinka su jo pozicijomis, prioritetais ar tikslais. Be to, tarp neokonservatorių taip pat yra daug žmonių, kurie nėra žydai, pavyzdžiui, Johnas Boltonas, George’as Willas, Billas Bennet ir Busho administracijos viceprezidentas Dickas Cheney.
Pasak išėjusio į pensiją kongresmeno ir buvusio kandidato į prezidentus Rono Paulo, neokonservatoriai yra ankstyvojo bolševikų teroristo Leono Trockio ideologiniai įpėdiniai, tikintys „nuolatine, smurtine ir intelektualia revoliucija“, kuri per „kietą politiką“ skatina Amerikos imperiją. „Melas yra būtinas, kad valstybė išliktų“. Jie taip pat palaiko agresyvų „imperializmą“, siekdami įgyvendinti „progresyvią“ kitų tautų darbotvarkę, ir „naudojant Amerikos galią priversti“ įgyvendinti šiuos tikslus.

Life Site News 2       2022-04-13 10:01

„Ir, žinoma, ukrainiečiai žaidžia kartu ir nenori eiti į kompromisus su rusais. Jei jie tai tęs, rezultatas bus sugriauta šalis.
Mearsheimeris išgarsėjo akademiniu straipsniu New York Times ,,Izraelio lobi ir JAV užsienio politika” (su Stephenu M. Waltu, 2007). Profesoriai tvirtino, kad labai veiksmingos „laisvos proizraeliškų asmenų ir organizacijų koalicijos“ pastangos buvo varomoji jėga Amerikos užsienio politikai, priimant „dešimtmečius besąlygišką JAV paramą Izraeliui“, o tai daro neigiamą poveikį autentiškiems Izraelio interesams.
Kovo pradžioje duodamas interviu New Yorker, buvęs Vest Pointo absolventas ir Užsienio santykių tarybos bendradarbis, sutelkęs dėmesį į dabartinę Ukrainos tragediją, užsiminė apie trisdešimties metų istoriją šiuo klausimu teigdamas, kad „Vakarai, ypač Jungtinės Valstijos, yra iš esmės atsakingi už šią nelaimę“, ir jis toli gražu nėra vienintelis, numatęs šią tragediją.
Pirmieji NATO plėtros etapai – „didžiulė strateginė klaida“
Jackas F. Matlockas, kuris buvo JAV ambasadorius Sovietų Sąjungoje pagal Reagano ir Busho administracijas (1987–1991), užėmė pirmąją eilę dėl geležinės uždangos kritimo. Vasario 14 d. esė jis prisiminė, kaip 1990 m. „[SSRS prezidentas Michailas] Gorbačiovas buvo užtikrintas, nors ir ne formalioje sutartyje, kad jei suvienytai Vokietijai bus leista likti NATO, NATO jurisdikcija nebus perkelta į rytus, „nei colį“.
Kai 1997 m., nepaisant šio patikinimo, JAV vis tiek svarstė NATO plėtrą, Matlockas JAV Senate paliudijo, kad ši politika būtų „klaidinga“ ir, jei bus priimta, „gali įeiti į istoriją kaip didžiausia strateginė klaida, padaryta nuo Šaltojo karo pabaiga. Toli gražu nepagerintų JAV, jų sąjungininkų ir į Aljansą norinčių įstoti tautų saugumo, tai galėtų paskatinti įvykių grandinę, kuri gali sukelti rimčiausią grėsmę šios tautos saugumui po Sovietų Sąjungos žlugimo.
Nepaisant buvusio ambasadoriaus pastangų, Clinton administracija 1998 m. pasveikino Lenkiją, Čekiją ir Vengriją į Aljansą. Tuo metu JAV valstybės sekretorė Madeleine Albright savo atsiminimuose rašė, kad branduolinį ginklą turintys rusai atsakė aštriu nepritarimu. „[Rusijos prezidentas Borisas] Jelcinas ir jo tautiečiai griežtai priešinosi plėtrai, vertindami ją kaip strategiją, kaip išnaudoti savo pažeidžiamumą ir perkelti Europos skiriamąją liniją į rytus, paliekant juos izoliuotus.
Velionis George’as Kennanas, kuris buvo pripažintas pagrindiniu JAV vykdomos Sovietų Sąjungos sulaikymo politikos šalininku, 1998 metais taip pat atsakė į šį žingsnį ir pareiškė: „Manau, kad tai naujo šaltojo karo pradžia. Manau, kad rusai pamažu sureaguos gana neigiamai ir tai paveiks jų politiką. Manau, kad tai tragiška klaida. Tam nebuvo jokios priežasties. Niekas niekam negrasino“.
„Mane ypač trikdė užuominos apie Rusiją kaip šalį, kuri miršta, kad pultų Vakarų Europą“, – aiškino Kennanas. „Žinoma, bus bloga Rusijos reakcija, ir tada [NATO plėtėjai] sakys, kad mes visada jums sakydavome, kad rusai tokie yra, bet tai tiesiog neteisinga.
Tęsdama savo plėtrą 2004 balandį, NATO priėmė Slovėniją, Slovakiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Rumuniją ir Bulgariją.
Nors Mearsheimeris aiškina, kad rusai „nuo 1990-ųjų vidurio aiškiai priešinosi NATO plėtrai“, šiuo metu „jie per silpni, kad pasipriešintų“. Rusijoje gyvena 146 milijonai gyventojų, o bendrasis nacionalinis produktas mažesnis nei Italijos. Antra, dalyvaujančios valstybės arba nebuvo prie jų sienos, arba buvo mažos Baltijos valstybės, taigi „rusai su tuo taikėsi“.

Life Site News 1       2022-04-13 9:53

Patrick Delaney, Life Site News, Apr 12, 2022
https://www.lifesitenews.com/opinion/monumental-provocation-how-us-and-international-policy-makers-deliberately-baited-putin-to-war/
„Monumentali provokacija“: kaip JAV ir tarptautinės politikos formuotojai sąmoningai priviliojo Putiną į karą
„Neokonai atneša chaosą, civilizacijos ir institucinio organizuoto nusikalstamumo pabaigą, naikinantį žmones, pilietinę infrastruktūrą ir kultūrą. Jie yra tarsi besisukantis demoniškos jėgos dervišas“, – sakė buvusi Busho pareigūnė Catherine Austin Fitts.
Kai vasario 24 d. Rusijos invazijos į Ukrainą sudėtingesnė nelaimė buvo užklupta šios tautos žmonėms, didžioji pasaulio dalis buvo pagrįstai pasipiktinusi tuo, kas, jo manymu, buvo staigus regioninio smurtautojo karinis puolimas prieš mažesnę galią.

Žiniasklaidoje gausiai nušviečiama tragedija, pasikartojantis teiginys, kad šis Rusijos įsiveržimas buvo „neišprovokuotas“. Iškart, savo pirminiame vasario 23 d. pranešime spaudai, o paskui kovo 1 d. kalboje apie Sąjungos padėtį, Joe Bidenas nustatė toną, naudodamas šį terminą, kuris buvo reguliariai kartojamas visoje žiniasklaidoje net praėjus šešioms karo savaitėms.

Vis dėlto, atlikus išsamią analizę, šis pasakojimas įžūliai prilygsta įspūdingai suderintam žiniasklaidos melui, kad 2020 m. atskleisti Hunterio Bideno nešiojamieji kompiuteriai buvo „rusiška dezinformacija“, kad Donaldas Trumpas susitarė su Rusija, kad laimėtų 2016 m. rinkimus, ir kad 2021 m. sausio 6 d. riaušės JAV sostinėje buvo „ginkluotas sukilimas“, kurį surengė „vidiniai teroristai“.

Užsitęsęs karas visada kelia didelį susirūpinimą krikščionims ir gyvybės šalininkams visame pasaulyje, kurie, žinoma, bando suprasti pagrindines šio konflikto problemas.
Iškilus realiai branduolinio karo grėsmei, taip pat aptiktas galingas politikų ir pareigūnų tinklas, mažiausiai 25 metus priėmęs nuolatinius apgalvotus sprendimus, siekdamas išprovokuoti Rusijos karinį atsaką per, 1.)  Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) plėtra, 2.) 2014 m. demokratiškai išrinktos Ukrainos vyriausybės smurtinio nuvertimo palengvinimas, 3.) nuolatinius karinius išpuolius prieš etninius rusus šalies Donbaso regione ir galiausiai 4. ) neapgalvotų diplomatinių ir karinių provokacijų kaskadą nuo Joe Bideno administracijos pradžios 2021 m.
Ir didžioji dalis to nebuvo paslaptis.
Nuo Berlyno sienos griūties ir Sovietų Sąjungos žlugimo 1989–1991 m., daugelis užsienio politikos ekspertų Vakaruose perspėjo, kad NATO plėtra į rytus buvo nereikalinga provokacija, kuri neišvengiamai sukels Rusijos karinį atsaką, ką dabar ir matom Ukrainoje.

Nuo balandžio 5 d. ir nuo vasario 24 d. invazijos JT Tarptautinė migracijos organizacija (TOM) pranešė, kad daugiau nei 7,1 mln. žmonių buvo perkelti šalies viduje, o dar 4,3 mln. tapo pabėgėliais tokiose šalyse kaip Lenkija, Rumunija, Slovakija ir Vakaruose Vengrija, o rytuose Rusija. JT Žmogaus teisių biuras praneša apie 1 954 civilių mirtį tiek rytinėje, tiek vakarinėje šalies dalyse, įskaitant mažiausiai 61 vaiko mirtį. Matom subombarduotų ir sudegusių pastatų vaizdus, taip pat girdime pranešimus apie sugriuvusią ekonomiką ir humanitarinę krizę.
Tačiau daugeliui stebėtojų, įskaitant akademikus, užsienio politikos ekspertus, diplomatus ir karinius vadovus, šie rezultatai buvo visiškai nuspėjami.
2015 m. paskaitos vaizdo klipe dr. Johnas Mearsheimeris, žymus Čikagos universiteto politikos mokslų profesorius, užtikrintai nuspėjo dabartinio pražūtingo karo tikimybę. „Manau, kad kelio, kuriuo Vakarai veda Ukrainą, pasekmė bus Ukrainos sugriovimas“, – sakė jis.
Iš to, kas buvo apibūdinta kaip realistinė tarptautinių santykių perspektyva, Mearsheimeris tuo metu aiškino: „Tai, ką mes darome, skatina ukrainiečius žaisti atkakliai su rusais. Raginame ukrainiečius galvoti, kad jie galiausiai taps Vakarų dalimi, nes galiausiai nugalėsime Putiną ir galiausiai pasieksime savo norą.

Tiesiog smagu       2022-04-13 9:46

Pagoglinkit straipsnį “Берут в плен даже иностранцев”: что происходит в порту Мариуполя“.

Na ir paskaičiau       2022-04-13 9:41

Kad ir kokia būtų dabartinė VSD, bet kad atsikratė tokio darbuotojo, nenuostabu.

Supratau       2022-04-13 9:38

kodėl TSRS žlugo . Nes tokius kaip Braziulis priiminėjo į KGB .

Ukraina jau “laimi”…..       2022-04-13 9:33

Ką tik Mariupolio Iljičiaus vardo metalurgijos gamykloje Rusijos armijai pasidavė 1026 Ukrainos armijos jūrų pėstininkai, tarp kurių 162 karininkai. Taigi, pagal šio straipsnio autorių Braziulį, de*bilavotą Anūką ir PIŠ Šimonytę, pagal Lrytą, delfistus ir visokius pašlėmėkus Algius Greitai, neturintys ko valgyti, neturintys šaudmenų, važiuojantys tankuose sėdėdami ant taburečių rusai jau seniai yra sumušti. Belieka juoktis garsu!…

to Sudie tiesos.lt        2022-04-13 9:30

dar buduli skaityk ir žiūrėk rosija, skabejeva, solovjov, ir t. t. tada jau būsi budulis kvadratu

Įdomu       2022-04-13 7:43

ar japonai atsiprašė  ir Kinijos už milijonus nužudytų kiniečių ? Na ir Korėjos irgi .

*****       2022-04-13 0:45

Autorius rodos neskiria b1b1o nuo kulkosvaidžio……

stop skeltanagiams ir jų propagandai       2022-04-12 23:48

o kur dėsim profašistinių prorusiškų idiotų krūvas? Baisu skaityt jų nebaudžiamas keverzones. Nejau prireiks taikyti “veidrodinį ” principą (15 m kalėjimo ,kaip rusijoj) ,kad jų atsikratyt VISIEMS LAIKAMS (dėmesio,tai nieko bendra neturi su mūsų nupušusios ,agresyvios valdžios kliedesiais).

Al.       2022-04-12 23:17

,,Daugelis iš mūsų rėmė Rusijos veiksmus. Juk čečėnai yra teroristai, kuriuos būtina mušti „v sortire“, kaip sakė putinas. Šis karas mums buvo tolimas, nesuprantamas ir neįdomus.”
,,Maža, drąsi ir stipri šalis Sakartvelis stojo į karą su Rusija. Gynė savo teritoriją ir dalį jos prarado. Žuvo žmonės. Buvo griaunami namai. Ištisos gyvenvietės ištuštėjo, paliko juos žmonės, nes ten gyventi yra nesaugu. Mes tylėjome. Mes abejojome. Kas gi ten yra teisus? Ne vienas iš mūsų uždavė sau šį klausimą. O daugumai mūsų buvo tiesiog neįdomu.”
Kas tie mes?  Valdžia? Rusai? Lietuvos saugumiečiai ? Braziulio aplinka ? Savo aplinkoj nemačiau nė vieno tokio idioto.

Sudie tiesos.lt        2022-04-12 22:12

Delfio neskaitau 3 metai. Lieka laisvaslaikrastis.lt ( su mano islygom), respublika.lt ( su savo islygom). Dekui Dievui, moku angliskai.
Skaitykit armstrongeconomics.com,  theburningplatform.com,  lewrockwell.com,  zerohedge.com.
Valdzia visada meluoja.
Jei kalbi kaip valdzia, kas tavim betikes?

Sakote drąsūs milžinai?       2022-04-12 22:10

Tai tegul išlenda iš gamyklos požemių , iš gyvenamūjų namų rūsių tegul nesislepia už civilių nugarų ir stoja į atvirą kovą.

Toki propagandini kliedesi       2022-04-12 22:00

Skaityti cia? Kokia slava? Kokie herojai?
Uzuojauta, taip. Pagalba pagal isgales? Cia jau kiekvienas savaip.
Baikit ta kara.
Karas ne musu.
Nori, tegul kariauja.
Bet jei 18-60 neisleidzia is salies, nes privalai but patranku mesa.

autoriui       2022-04-12 21:56

slava DURAKAM!!!

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.