Istorija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Liustracija ir desovietizacija, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Didžiausias puolimas prieš Lietuvos Tautą yra vykdomas dabar

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 10 d. 12:39

31     

    

Kastytis Braziulis. Didžiausias puolimas prieš Lietuvos Tautą yra vykdomas dabar

Tauta kaip ir žmogus turi kūną ir dvasią. Tautą sunaikinti galima tik sunaikinus jos dvasią. Lietuvių Tautos dvasia yra stipri. Mes – lietuvių Tauta – suvokiame save taip: už laisvę mes esame pasirengę mirti; mes nekenčiame okupantų ir tų, kurie bando mums nurodinėti; mes branginame Romos katalikų bažnyčios puoselėjamas vertybes; mes žinome ir didžiuojamės savo turtinga istorija. Ši Tautos tapatybė formavosi ilgus šimtmečius ir nėra taip lengva ją išplėšti iš Tautos kūno.

Tačiau… kai Lietuva rengiasi švęsti didelę, svarbią Lietuvos valstybės šventę, kai lietuvių Tauta rengiasi parodyti pasauliui savo dvasią, ją sustiprinti, atskleisti tapatybę, prasidėjo tikslingos atakos prieš Tautos dvasią siekiant ją sumenkinti, pažeminti, sunaikinti. Pradžioje prieš partizaną Ramanauską–Vanagą, kurio kova prieš okupantą atskleidė lietuvių Tautos ryžtą, drąsą ir meilę laisvei. Vėliau – prieš kardinolą V.Sladkevičių, kurio nesitaikstymas su okupanto valdžia atskleidė nepalaužiamą lietuvių Tautos charakterį. Puolimas ir dergimas lietuvių Tautos šviesuolių D. Banionio ir S. Sondeckio, kurie savo darbu skleidė pasauliui mintį apie stiprią ir kūrybingą lietuvių Tautą.

Didžiausias – taip teigdamas tikrai neapsirinku – puolimas prieš Lietuvos Tautą yra vykdomas dabar, aukščiau aprašytais veiksmais. Jau dabar žala Lietuvos visuomenei padaryta milžiniška. Puolimas tęsiasi, o atsakas yra tik iš atskirų visuomenės narių, o ne Lietuvos valstybės vadovų, valstybės institucijų. Belieka tik apgailestauti bei pasidžiaugti, kad yra socialiniai tinklai, kuriais plinta stiprus Tautos atsakas jos priešams.

P.S. Vakar vyriausioji archyvarė pranešė, kad paskelbti neva KGB agentų sąrašus būtent šiuo metu ją privertė politikai. Būtų įdomu sužinoti jų pavardes ir kokiu būdu bei dėl kokių priežasčių jie vertė viešinti šią medžiagą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-02-6 8:36
Stasys       2018-01-14 17:06

Nereikia užmiršti, kad Sondeckis priklausė komitetui (niekieno neverčiamas, jau nepriklausomos Lietuvos laikais), kurie prpriešinosi Lietuvos stojimui į NATO.

autoriui       2018-01-14 7:26

Tiesos yra. Bet pradžiai gal galėtumėte padėti gerb. Vytautui Rubavičiui apsiginti nuo jį terorizuojančių niekšelių? Padėtumėte atremti tą visą Puolimą ne tik žodžiais, bet ir darbais. Ačiū.

Antanas       2018-01-12 14:07

Skaitykite šios dienos “Laisvą laikraštį” ir kardinolo V. Sladkevičiaus sekretoriaus straipsnį.

Julius       2018-01-11 3:10

Kgbistai išmetė tą korta o kgbisčiukai tuojau su savo gyvatiškais liežuviais suplaktė Sladkevičiu su lenino premijos laureatais. Čia ir buvo tikslas.

O todėl,       2018-01-10 21:00

kad yra dvi Lietuvos ir tautos - viena ubagų, o kita kagėbistų, susikūrusių rojų žemėje.

Klaida ar sąmoninga nesąmonė. ?       2018-01-10 20:31

Rašoma apie Lietuvių Tautą, o baigiama apie kažkurią Lietuvos tautą?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-01-10 19:50

“Kastytis Braziulis. Didžiausias puolimas prieš Lietuvos Tautą yra vykdomas dabar”.


Deja puolimas prieš Lietuvių tautą ir Valstybę buvo ir bus VISĄ LAIKĄ. Todėl kova už Valstybę neturi baigtis NIEKADA. Turim galimybę tik pagal darbus nuspręsti kas yra kas.

tegful       2018-01-10 19:48

paliktit mirusius ramybėje - geriau tegul paskelbia KGB agentus šiuo metu dirbandčius valstybinėse įstaigose ir laikomus nusipelnusiais Lietuvai.

Life Site News       2018-01-10 19:44
Julius       2018-01-10 19:42

Klausimas kiek Banionis privaidino sovietinio melo ir kiek Sondeckis pridirigavo sovietinio melo. Ką galvoju kad Braziulis suplakdamas Statkevičiu su pastaraisiais dviejais sovietiniais žmogeliukais turi gyvatės liežuvį.

Julius       2018-01-10 19:23

Sladkevičius nedera su Banioniu ir Sondeckiu. Ką padarė kgbistai jie sumaišė gera Sladkevičiaus vardą su pastaraisiais tam kad diskredituoti ir suplakti konformistus su desidentais. Pats didžiausias Lietuvos priešas yra kgbistai. Šiandieną tie kalės vaikai kgbistai valdo Lietuva iš pogrindžio.

Gal       2018-01-10 19:05

ir nėra taip blogai, kad primityvių akcijų bailūs organizatoriai patys save demaskuoja. Tai atveria akis netgi tiems, kurie nelabai domisi likiminiais dalykais, arba už gryną pinigą priima “geltonosios jūros” naujienas.Malonu, kad vėl spausdinasi Kastytis.

Klausimėliui       2018-01-10 18:47

Brazauskas ir jo CK buvo jo, KGB, viršininkas. KGB, teismai, prokuratūra, OBCHSS, sovietinė Raudonoji armija, milicija dirbo Centro Komitetui - Kompartijai ir jo načalnykui Lietuvoje, drg.AMBalui ir Lietuvos prezidentui, negi taip sunku susižinoti? Primenu, kad Bolševikų partijos sąskaitoje virš 66 milijonų aukų, taigi ir suprantantys KGB čia Jums nebepadės, galit būti ramūs ir pradėt “Gnatj monetu” - atitaisinėti žalą, kurią padarėte savo šaliai.

to taip       2018-01-10 18:40

Nori užbalinti istoriją - ją įslaptinti nuo runkeliukų r toliau karaliauti ten aukštybėse, ane?

to albina       2018-01-10 18:37

Kokią tručyzną gėrei, kad taip gerai, moderniai mąstai - supranti KGB agentūrą ir rezervą?

Pone Braziuli       2018-01-10 16:49

Jūs rašote: -“kai lietuvių Tauta rengiasi parodyti pasauliui savo dvasią, ją sustiprinti, atskleisti tapatybę, prasidėjo tikslingos atakos prieš Tautos dvasią siekiant ją sumenkinti, pažeminti, sunaikinti”. Labai puiku. Ir toliau jūs rašote: -” Pradžioje prieš partizaną Ramanauską-Vanagą”.
Tautos dvasia ir Ramanauskas-Vanagas? Tai du nesulyginami dalykai. Ramanauskas-Vanagas Tautos ryžtas, o va, jau kardinolas V. Sladkevičius - Tautos charakteris. Kažkokia beliberda, gražių žodžių vinegretas.

albina       2018-01-10 15:33

Man atrodo,kad šį kartą priemonė tikslo nepateisino,reakcijos ne tokios,kokių tikėtasi.Anušauskas,tiek laiko dirbo archyve,bet sapalioja,kad kontorinę surištą knygą pildė kažkas mašinėle! Ponia įdomiai sušneko,kad liepė.Kas Milūtei liepė?Vienžo,kaip visada,klausimų daugiau nei atsakymų.TSKP,o taip pat LKP nariams nereikėjo rašyti sutikimo bendradarbiauti,tam pakako prašymo priimti į šlovingos partijos narius.

taip       2018-01-10 15:13

Gal apsiraminkime, politikai tikrai nutarė viešinti KGB dokumentus. Genocido centras įpareigotas Lietuvos Respublikos Seimo 2010 metais priėmus LGGRTC įstatymo 5 straipsnio papildymo įstatymą. Archyvinio žurnalo viešinimas pradėtas 2012-ųjų pabaigoje, baigtas dabar. Skaitinėju tą kgbveiklos psl. nuo jo atsidarymo, ten panašių pavardžių buvo daug, bet taip nerėkta. Kas dabar jums netinka? Ar archyvinės medžiagos žurnale užfiksuotą žinoma pavardė turėjo būti pridengta?
Žmonės domisi, kur jaunesnės pavardės? Juk tai buvo neaktualių, mirusių agentų bylų išvežamų į archyvą žurnalas.
Žiniasklaida pradėjo malti, kad bus sąrašas. Klaida tinklapyje, kad jis vadintas sąrašu, nors faksimilėje matėsi, kad tai kanceliarinė knyga. Anušauskas TV laidose malė, kad mašinraštis, o paskelbus faksimilę švietėsi ranka rašytas tekstas. Dar viena klaida, kad nepaskelbtas skaitmeninis vaizdas nuo pat pradžios. V.Skuodis 1993 m. apie tai kalbėjo. Tas prisipažinusių pavardes būt užtekę užbalinti ir niekam nebūtų rūpėję.
Kitas klausimas, jei jūs kalbate apie šiandieninius politikus, o ne apie 2010 m. Belieka klausti ponios B.Burauskaitės iš naujo.

Klausimėlis       2018-01-10 15:13

Ar Brazauskas buvo KGB agentas ?

patikslinimas.       2018-01-10 14:39

atakos prieš tautą prasidėjo ne pernai, ir ne nuo Vanago. prasidėjo kai vietoj sūnaus v.v ladsbergio atėjo tėvas landsbergis,kai vietoj pečiulio buvo išrinktas pečeliūnas,kai vietoj lazoraičio išrinko brazauską, ir tt. na toliau darbai kalba už tuos kurie ir tuomet ir po šiai dienai dar ,,dirba’’ Lietuvai.

Dzeikas       2018-01-10 14:27

Tai cia tik tolimesnes gaires to kas pradeta kita diena zlugus putcui TSRS - nepatraukti atsakomyben “Komitetu tarybu valdziai atstatyti” nariai.
Kokios ten intrigos buvo uzrauktos tamsu iki siol, taciau spjuvis i teisinguma ir dorove buvo sodrus.
III respublika savo gyvavima pradejo paneigdama teisinguma.Dabar ka turime tik baigiamieji akordai.
Ka daryti? Nezinau.Borzomi gerti velu kai kepenys ispuvusios.
Is virsaus jau nieko nebegalima padaryt, nes ir institucijos ir ju infrastruktura uzvaldyta tu, kurie siame portale ivardinami “okupantais”.Greiciausiai naujojo totalitarizmo nomenklatura.Lietuviska.Rusai cia “ne prie ko”.

Oho,       2018-01-10 14:27

kiek mėsinėtojų gynėjų čia prisirinko.

Hegemono dvynių(Stalin-Churchill) viršūnė       2018-01-10 14:25

Sakai, Lietuvių tauta - tai KGB ir jo rezervas su agentūra, kurią reikia ginti ir apginti, ane? Reiktų daugiau dainuškininkų iš anuometinio Vilniaus operos ir baleto teatro paviešinti, nemanai? Juk tokių ten būta gan nemažai, jei net “Jedinstvo” spaustuvė galėjo ten lengvai įsisteigti, tiesa? Ten būta net tokių darbuotojų, kurie siūlė net Sausio 13-osios aukas sūdyti. Nori šituos sūdytojus apginti, ane, draugs ar pons Braziuli, ar kaip?

Voice America       2018-01-10 14:14
rinkėja iš Kauno       2018-01-10 14:09

Burauskaitės vietoje aš pasinaudočiau tuo, kad jau pensininkė. Kuo pagąsdins pensininką? Kad iš darbo atleis? Pensininkas jau gauna pensiją, o kad darbo neteko, ne tragedija. Užtat su tokiu malonumu viską iškločiau tiesiai šviesiai, kaip buvo: kokie konkrečiai politikai privertė skelbti tas pavardes , kodėl būtent savaitgalį, kas dar į tą reikalą aktyviai kišosi, kaip nutiko, kad Miliūtė taip supergreitai viską sužinojo? Ji ką, sargauja tinklapyje kgbveikla.lt?

menkystos puola       2018-01-10 13:40

menkystos ėjo į stribus
menkystos stojo į kompartiją
menkystos buvo savanoriai KGB stukačiai
——
bet dabar tie patys menkystos - kaip buvo valdžioje bei teisingume, taip ir pasiliko

Parašė       2018-01-10 13:32

“kardinolo V.Sladkevičiaus nesitaikstymas su okupanto valdžia atskleidė nepalaužiamą lietuvių Tautos charakterį”. Negi Autorius, profesionalus analitikas nežino, kad kardinolai (Vatikano piliečiai) prisiekia Romos katalikų Bažnyčiai, o ne lietuvių Tautai.

Neatsakyti klausimai..       2018-01-10 13:19

Štai interviu delfi vienas jų tiesiai klausia: „Jeigu būčiau žurnalistas, paklausčiau, pavyzdžiui, kaip su Adolfu Ramanausku-Vanagu – jis buvo agentas, ar ne? Jis paties sovietinio saugumo įvardijamas kaip agentas Ragelis, istorikas Darius Juodis sako, kad jis buvo verbuojamas. Jei sovietinis saugumas pripažįsta, kad jis jau buvo agentas ir laiko savo buvusiu agentu, galima klausti, ar ir jis neturėtų būti tame sąraše?”

 

Išties,       2018-01-10 13:17

“Būtų įdomu sužinoti jų (politikų) pavardes ir kokiu būdu
bei dėl kokių priežasčių jie vertė viešinti šią medžiagą.”
Juk tai taip paprasta padaryti, pilietiška, Terese Birute.
Net pareiga, kaip nominaliai nepolitinio, nepartinio Centro vadovei.

Vienas kelias       2018-01-10 13:12

Sudaryti Seimo komisiją, apklausti vyr. archivarę, pavaldinį, patalpinusį sąrašus, anušauską, miliūtę. Pradžiai.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Prof. Kęstutis Skrupskelis: kaltę privalu įrodyti

Geroji Naujiena: Kad ir mums būtų atleista

Vytautas Radžvilas. Apie „sociologinę demokratiją“, arba TS-LKD – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė?

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.