Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Ar tai nėra sąmoningas puolimas?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 27 d. 18:38

20     

    

Kastytis Braziulis. Ar tai nėra sąmoningas puolimas?

Veidaknygė

Keli pastebėjimai.

Vakar netyčia įsijungiau LRT televiziją ir pamačiau naują laidą „Lietuvos patriotai“. Laidos dalyviai per savo galvas mėtė bulves, o dalyvės dainavo melodiją – Lietuvos patriotai, Lietuvos patriotai.

Pagalvojau: o kas gi čia? Pirma mintis, atėjusi į galvą, buvo tai, jog laida sukurta ir paleista tam, kad pasityčiotų iš Lietuvos patriotų, parodytų juos kvaileliais. Na, nieko, galvoju, juk tai Siaurusevičiaus darbo stilius – leisti per TV šališkas, vienpuses, pasityčiojimo laidas.

Žiūriu toliau ir, kai televizijos ekrane pasirodė visa salė, pamačiau didelę, Lietuvos vėliavos spalvomis nudažytą karvę. Viskas tapo aišku. Kas ir dėl kokių priežasčių sukūrė šią laidą ir ją paleido į eterį. Išsityčioti iš valstiečių. Ir jiems, galiu pasakyti, gerai sekasi.

Kai priešininkui duodi tiesiai į sunkį, jei jis tau ką nors blogo padarė, tai toks elgesys yra vadinamas garbingu elgesiu. Kai priešininkui šypsaisi ir linki jam sėkmės, tačiau tuo pačiu metu visokiais būdais jam kenki, nustatinėji prieš jį žmones, tai vadinama niekingu elgesiu, ir tas, kas taip elgiasi, yra paprasčiausias niekšelis.

Šiandien atsiverčiu „Lietuvos ryto“ naujienų portalą ir skaitau pagrindines naujienas:
„Vytautas Šustauskas neteisia Gretos Kildišienės“. Įdėta didelė Šustausko ir Gretos vienas kito greta nuotraukos. Suprask, skaitytojau, kaip žemai krito Kildišienė, o su ja – ir Karbauskis, kad palaikymo jie sulaukia tik iš Šustausko. Žurnalistai visą Šustauško reputaciją „permetė“ ant Kildišienės ir Karbauskio reputacijos.

„Bronius Matelis apie Gretą Kildišienę girdėjo daugiau, nei buvo parašyta“. Vien tik pavadinimas ko vertas! Jo kūrėjui reikėtų premiją išrašyti.

Straipsnio apie pabėgėlio samprotavimus neskaičiau, nes skaityti nebereikia, – viską pavadinimas pasako.

Ar tai nėra sąmoningas puolimas?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:25

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve5

Skirmantė       2017-01-30 1:31

Žiūrovei. Drumzčias - ne klaida, tokia, man atrodo, Maironio rašyba. kai kurie leidiniai taip ir spausdina. Na, o dėl Petro Kurmelio, tai jau gėda turėtų būti…:(

Skirmantė       2017-01-30 1:20

aišku tai yra puolimas. aš LRT senai nežiūriu lietryčio neskaitau. bet ir kaka 2 susikoncentravo į Kildišienę, tieas, kaka 2 šiek tiek kelia ir kitas problemas, bet labai jau negerai ik kaka 2 kvepia. ir puola valstiečius nuo išrinkimo, nuo spalio. taigi spalis, lapkritis, gruodis, sausis. priimtas sprendimas išsityčioti iš vastiečių, iš trispalvės (nebe pirmas kartas), tik pamiršo siaurukai, kad patys j švelnai tariant ne angelai….  Aš ir galvoju, skurdas, smurtas, kad būtų įvesti progresiniai mokesčiai jiems nerūpi, užtat jiems rūpi Kildišienės sijonas, mašina,  paltukas, rytoj parūps jos nagai, bateliai, lakas ir dar velniai žino kas…

Ar LRT...       2017-01-28 20:16

Ar LRT yra Miliūtės nuosavybė,ar Lietuvos valstybės.Mano sūnus gynė bokštą.Po penktadienio vakare rodytos Miliūtės laidos pasijutau įžeista ir pažeminta,kai vedančioji tiesiog trukdė ir neleido pasisakyti URBŠIUI.Miliūte,jei nenorėjai,kad URBŠYS kalbėtų,kam tu jį pasikvietei į laidą.Tu , madam, pamiršai etiką ir padorumą.
Ne tave Lietuvos žmonės išrinko į Seimą,o Urbši ir būk maloni gerbk Lietuvos žmones ir Urbšio rinkėjus.Jei jautiesi viršesnė už Seimo narį,tuomet visuomeninėje televizijoje tau ne vieta.Man Sausio 13-oji per brangiai atsiėjo ,nes labai sušlubavo sveikata dėl didžiulio pergyvenimo,kad šiandien leisčiau sau toleruoti tavo ,mergele,
pasityčiojimą iš gerbiamo žmogaus.Dėk pareiškimą ant stalo ir keliauk į kitas lankas.
Mano sūnus tavęs negynė,o gynė laisvos nepriklausomos Lietuvos laisvą žodį.Dar iš po tanko ištraukė žmogų ir nuvežė į šv.Jokūbo ligoninę su bendradarbio automobiliu.Iš Šiaulių jie trise bendradarbiai atvažiavo prie bokšto dar ketvirtadienio vakare ir ten budėjo iki pat galo.Gimkluoto okupanto nepabūgo,o dabar šiltas vietas užtūpė kreivos sąžinės žmonės.Tai jau tampa nepakenčiamu reiškiniu.

žiūrovė       2017-01-28 18:52

Ir dar. Žiūrovai turbūt pastebėjo, kad Maironio eilėraščio posmas buvo parodytas su rašybos klaida—drumZčias vanduo. Nacionaliniame kanale dirba beraščiai? O neseniai per „Auksinį protą“ Tapinas „Petrą Kurmelį“ priskyrė P. Cvirkai ir neužskaitė taško teisingai atsakiusiam žaidėjui. Va taip.

Pasidomėjau,       2017-01-28 16:59

kas laidos „Lietuvos ptriotų“ prodiuseris. Ir ką... ogi - Edmundas Jakilaitis.

TAI YRA SĄMONINGAS PUOLIMAS       2017-01-28 12:30

prieš R.Karbauskį. Greta čia ne prie ko. Bet tai tik į naudą..Nes tokie “persūdyti"straipsniai ir nevykę Jakilaičio, Žeimytės ,“kakaduškių” ir kt. laidos visiems ATVĖRĖ AKIS…........

taip,taip       2017-01-28 7:21

Geriau jau butum patylejes

Ramunai       2017-01-28 2:37

Jeigu nepradesi rimto tyrimo ,Pat’s busi suvalgytas.Pajudink ka nors rimtesnio IR visi apsiramins savo inteligentiskuma svelnuma pamirskime NE CIA papuolei.Papuolei tarp vilku ,mokek gintis.

natūralu, žmogiška       2017-01-27 21:30

pizdukėliai visada nekentė padoresnių žmonių.
komunistai tai vadino klasių kova.
ko jūs kito tikitės iš komunistų-kgbistinio klano?

AAA       2017-01-27 20:50

Tai yra “žinių ekonomikos” pavyzdys, kai už skleidžiamas “žinias” gaunami pinigai. Tik dabar supratau, ką turėjo galvoje Kubilius, kalbėdamas jog Lietuvoje reikia stiprinti “žinių ekonomiką”:)

mažiukas ežiukas       2017-01-27 20:49

Pauolimas sąmoningas, to nemato tik akli begalviai.
O va gynyba kol kas ne tai kad nesąmoninga, o tiesiog bejėgiška nesąmonė.
Kad siaurovizija lojime itin aktyvi, mato kas netingi, o va kodėl- apie tai pamislija jau ne kožnas.
Dar prieš rinkimus visuomenėje buvo pakankamai daug bruzdesių ir net visai aiškių pasakymų, jog naujoji valdžia vienu iš pirmų darbų turėtų imtis elektroskydinės pertvarkymui į piliečiams tarnaujančią Visuomenės televiziją ir radiją.
Karbauskis to neišgirdo, arba tikriausiai pažiūrėjo į tą aktualiją atsainiai.
Prießingai valstiečiams, klaniniai viską matė, girdėjo ir pasižymėjo.
Ir tuoj pat ėmėsi veiksmų.
Vienžo, trumpai tariant, dabar jau de facto turime tokią situaciją kuri vadinasi “šaukštai po pietų”.
Pradelsta, beviltiškai pavėluota ir siaurovizininkai jau laiko naguose visus kozirius.
Nes,jeigu dabar jau bus bandoma versti Siaurą ir vaikyti muiliūtes bei jukškiaulaičius, anie pakels nesvietišką triukšmą -
” kolchoznykai dzemokraciją smauge!”
Į kaukiančių, žviegiančių isteriškos kakafonijos chorą nedelsiant įsilies sisteminiai- komerciniai kanalai, valatkos, tapinai, tapinienės ir makaronaitytės tiesioginiame eteryje plėšysis nuo krūtinių marškinius, drabstys putas iki užkimimo.
Anūkas, austėja, kubybilius, raselės ir kirkilai raiudos, o libetrastija išves
” pažangūjy jaunimą” į gatves ir aikštes protesyuoti prieš “karbauckinę diktatūrą”.
Žopa!
Štai kas atsitinka kai šaškininkas mėgėjas bando žaisti prieš makiaveliškus šachmatus.
Veršių veršis.
Mulkis doru veidu.
Išspardys bachuriukui šikynę ir galės verkdamas grįžti į naisių vasarą.
Nes politikos keliai ne minkštu romantizmo smėliuku barstyti.
Politika ne serialas apie žiniuonį nostalgiškam kaime.
Politikos keliai yra geležiniai, o šikančių traukiniai nelaukia.
Pervažiuoja.
Ir pervažiuos.
Nes tupėti ant bėgių yra kvaila.
Bėgiais reika važiuoti.
Lokomotyvu.
Ne arkliu.
Ir tikrai jau ne asiliuku.

KO NORETI?       2017-01-27 20:31

tona dave skydineje tunantis herojus..

Patarimas       2017-01-27 19:57

valstiečiams: nesivelkite į polemiką su tokio lygio, atsiprašant, žiniasklaida. Palaukit kol išsiryškins visi vykdytojai ir užsakovai, o tada jau galima pagalvoti ir apie tvarkos darymą “nacionalinėje"nepaisant žviegimo dėl atimto skanaus kąsnio.

Tera       2017-01-27 19:51

Ačiū už protingus straipsnius,o televiziją reikia visiškai naikinti,nes nieko protingo nepasako,o tik užsiima pletkais,kaip kaimo bobos,tiesiog baisu,nejaugi Lietuvoje taip gerai gyvename,kad neturim ką spręsti,tiesiog pasibaisėtina kas vyksta.

Televizijos       2017-01-27 19:50

kanalai, o ypač“nacionalinis” labiau primena kanalizaciją, o jei yra kanalizacija, netruks ir jakelaitiško tipo santechnikų, kuriems murkdymasis po š... teikia didelį malonumą. O jei už tai , ir labai gerai užmoka, jei niekuo nerizikuoja, jei stogai garantuoti, tai ir š... kvepia.

Seimui       2017-01-27 19:50

Pareikalaukite LRT viešos buhalterijos internete.
Kol nepateiks,nepraveskite į sąskaitą babkių.

Karbauskiui       2017-01-27 19:48

Tirk OFŠORUS,t. y. “Independenc” aferą.
Išgirsi dantų griežimą.

Ona       2017-01-27 19:22

LRT netrukus pralenks ir saviveiklininkus šitokiommis instaliacijomis.

LRT       2017-01-27 19:21

pavirto į lėkštų žaidimų televiziją už mūsų pinigus.Tai jau nusikalstama.Kodėl nėra diskusijų,yra tik viena kelių galvų nuomonė.Tai ir yra tragedijų pasekmė.Žiūrėsim,ar valstiečiai pasiduos spaudimui,ar patys pakvies tautą diskusijoms nacionalinio transliuotojo tema.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.