Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Kastytis Braziulis. Ar R. Karbauskis sugebės atsispirti?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 19 d. 17:00

37     

    

Kastytis Braziulis. Ar R. Karbauskis sugebės atsispirti?

Noriu išsakyti jums, gerbiami skaitytojai, dar vieną pastebėjimą. Tai yra tik pastebėjimas, o ne po ilgos analizės ir apmąstymų padaryta išvada. Dabar atėjo tokie laikai, kad analizuoti kelias dienas ar savaites neverta, nes padėtis keičiasi kosminiu greičiu: kol analizuosi vieną situaciją, ji per tą laiką pasikeis kelis kartus ir neatpažįstamai. Tavo atlikta, nors ir labai gera, analizė jau liks istorija ir įdomi bus tik istorikams. Gali būti neatitikimų, gali būti ir atitikimų. Palieku tai spręsti jums patiems, remiantis savo suvokimu, supratimu, simpatijom, interesais ir sugedimu.

2006 metais, kai Lietuvoje kilo didelis skandalas dėl valstybės saugumo departamento vadovybės galimai neteisėtų ryšių su verslo struktūromis, kai šalies parlamentas pradėjo aiškintis VSD pulkininko Vytauto Pociūno žūties aplinkybes ir po truputį traukti į dienos šviesą itin negražų valstybės valdymo užgrobimo vaizdą, tai tos verslo struktūros, Rusijos dujų milžinės „Gazpromo“, aukštų valdininkų, tarp jų – ir valstybės saugumo pareigūnų interesų ginti stojo kelios stiprios politinės partijos, prezidentūra kartu su prezidentu V.Adamkumi, Užsienio reikalų ministerija, taip pat buvo įtrauktas Konstitucinis Teismas, būrys politologų ir, aišku, tas pats būrys žurnalistų, kurių branduolys dabar sėdi LRT.

Valstybės interesų, demokratijos, žodžio laisvės ginti stojo dvi verslo struktūros: koncernas „Achemos grupė“ ir „MG Baltic“ bei politinė konservatorių partija – ne visa, bet jos pagrindiniai vadovai. Šių grupių atstovai kalbėdavo, jog paprasčiausiai taip neturi būti, kad Lietuvoje įsivyrautų viena žmonių grupelė, kuri priiminėtų svarbiausius sprendimus valstybėje, uždegtų žalią šviesą Rusijos kompanijoms ir gintų jų interesus. Paprasčiausiai – taip neturi būti.

Kiek man yra žinoma, šių grupių pagrindinius valdytojus, t.y.lyderius, atakavo priešininkų stovyklos atstovai. Pradžioje jie siūlė jiems įvairius sandorius: pereikite į mūsų pusę ir mes jums padėsime išspręsti jūsų problemas su valstybe arba padėsime įgyvendinti projektus, arba padėsime privatizuoti objektus. Tik ateikite pas mus.

Bet jie nėjo. Jie vadovavosi savo principais ir nepasidavė spaudimui. Čia galbūt ne dėl to, kad jie ėjo už demokratiją, laisvę. Galbūt ne. Taip jie elgėsi, greičiausiai, dėl paties principo: viena grupuotė įsivyrauti valstybėje negali. Jiems tokia padėtis valstybėje tiesiog nėra naudinga ir ji pažeidžia jų interesus.

Žodžiu, daug ir įvairių aplinkybių bei interesų sukrito į vieną skrynią ir šios skrynios jie nenorėjo išleisti iš rankų.

Taigi susigrūmė dvi priešininkų stovyklos. Vieni buvo už demokratiją, kiti stojo rusų ir savų korupcinių interesų ginti. Korupcinių sakau dėl to, kad dirbo – šmeižė, gandus skleidė, grasino, ikiteisminius tyrimus kėlė, sekė – už pinigus, o ne už įsitikinimus. Tai sakau atsakingai.

Tik dėl to, kad „Achema“ ir „MG Baltic“ pozicijų neužleido ir nepasidavė, buvusi įtakinga grupė valstybėje prarado savo turėtą įtaką. Nusistovėjo šioks toks balansas. Parlamentas įgavo galių, atsirado minčių priimti įstatymus, kurie pažabotų specialiųjų tarnybų piktnaudžiavimus, kurie neleistų nei politikams, nei valdininkams, nei verslininkų grupėms daryti įtaką specialiųjų tarnybų veiklai. Prasidėjo darbas, kuris stiprino demokratiją šalyje.

Tačiau neilgam… Greitai viskas apsivertė aukštyn kojomis ir Lietuvoje vėl įsitvirtino viena grupė asmenų. Ji yra itin įtakinga.

O kur dingo anie įtakingi, turintys savo žiniasklaidą kovotojai – „Achema“ koncernas, „MG Baltic“ ir konservatorių partija? „Achemos grupės“ prezidentas ir šios grupės savininkas B.Lubys po savo paskutinio itin aštraus interviu, kuriame jis atskleidė būtent šios naujai įsitvirtinusios grupės „darbelius“, staiga nuo širdies smūgio mirė Druskininkuose poilsio metu, kai važinėjo dviračiu. Policininkas rado gulintį šalia dviračio takelio be gyvybės ženklų. Koncernas be B.Lubio liko lyg be dantų ir nagų. „MG Baltic“, kiek aš dabar suprantu, yra užmestas geležinis antkaklis su aštriais spygliais: jei neklauso, tai trukteli stipriau, bylas suaktyvini, tardymus naujus pradedi, kratų prisigalvoji, straipsnių prirašai ar baudžiamojo kodekso straipsnius perkvalifikuoji. Kad maža nepasirodytų. Na, o kur pradingo konservatoriai? Jie patys pirmieji perėjo į kitą pusę ir tapo anų pavaldiniais. Jie yra labai geri vykdytojai, bet ne lyderiai ir kovotojai. Jie dabar yra naujos, stiprios ir įtakingos grupės atstovai ir jų ramstis Seime.

Taigi atsispirti naujai įtakos grupei, jos sukurtam spaudimo mechanizmui yra labai sudėtinga ir sunku. Ar sugebės atsispirti R. Karbauskis?

Abejoju, nors linkiu sėkmės.

kastytisbraziulis.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:51
aha,       2017-01-22 22:47

tik nepamirsk zasu palesint, ir nosines visur ant “o” deti….....

stasys        2017-01-21 11:57

diskusijai pagyvinti. Ežiukas rūke atvirto į daktarėlį ‘ar aš nesakiau‘ ??. Stokit vaikučiai į eilę ..kam vitaminas, kam penicilinas ..o dar kai kam ir ragai raguoti . Gražias moteris reikia mylėti ir kol tokiu Lietuvoje dar yra, vyrai panašus į Karbauskius joms ne tik valdžia dovanos, bet ir visokia kitokia pagarbą rodys. Ar tai priežastis žaliuosius nurašyti ? dar suprasčiau jei Juozapas kitaip mylėtu nei tas pats Karbauskis . Tema:  sviestas sviestuotas todėl ir kaltas .

ežiukas       2017-01-20 22:08

Kails, Bičiuli, kails.
Mane parišo bakterija. Maža , bet piktoka.
Kaip sako - visi grybai valgomi, tik kai kurie vienintelį kartą.
Tarkim, kažkas panašaus.
Bet- atsigavau. Ežiai bjauriai dygūs, tačiau ir gyvybingi.
Viskas gerai. Kita vertus, pauzė buvo naudinga. Ir taip buvo aišku jog reikia tiesiog palaukti kol Motinos- Vilties apžavai prasisklaidys ir buratinai pradės krapštyti medinius pakaušius. Kol griustinis nenugriaudėjo ir žaibolaidžiai neužkaito - bergždžia buvo įtikinėti pradėti padėtį vertinti blaiviau.
Bet va, Komitetas prasuko reikalą su ta kūda/barakuda ir po truputį ėmė ryškėti Karaliaus rūbų fasonas.
Adomo kostiumas Jam tinka. Basas kaip ambrasas, pasirodo. Ir to nuogumo bus matyt vis daugiau, nes komitetiniai yra paruošę dar ne vieną “naujieną”.
Manau padėtis tokia:
Vyrukas yra idealistas ( na ne 100%) bet politikoje žioplas.
Šaškininkas.
Ne šachmatininkas.
Ar Sistema nori jam mato? Nemanau. Misliju, šachuoja. ” Auklėja”, tiksliau dresuoja, ugdo sąlyginius refleksus. Lyg tūlas pavlovas savo laboratoriniams cucikams.
- Tarnauk, sako Matriona, Gausi cukraus gabaliuką.
- Netarnauji? Nesupranti? Še tau, kad suprastum! Šnaic per pauodegį!
(-Auuuuuuuu!)
Ir tai tęsis tol kol barbosas suvoks kieno miške konkorėžiai.
Suvoks? A kur jis dėsis…
Antraip eis šieno ravėt.
Manau, jog bičas po truputį pradeda pagauti kampą. Jau aišku, kad nemenka dalis asivestųjų į seimą yra tiesiog mini skverneliniai lopai kuriuos Rūmai per tarnybas tiesiog gudriai prisiuvo naiviam nasių kombainiorui.
” Galstuk ot Judaškina, briuki ot kakaškina.”
Elementariausias japas. Kaimietis kokių reta.
Juk ir ežiui aišku, jeigiu ketini iš esmės pakeisti chuntos tipo sistemą ir kuri alternatyvią, nesisteminę politinę jėgą- pirmas uždavinys pradėti nuo imuniteto, vindikacinės tarnybos struktūros viduje.
Reikėjo pirmiausia galvoti kaip apsisaugoti, susikurti ugniasienę bendrakeleivių filtravimui, o ne imti visus kurie siūlosi į draugelius.
Ir į drauges.
Antraip agentų/infiltrantų tarp narių bus du trečdaliai.
Be to būta ant tiek vėplos, jog net nedašuto sukurti savo informacines pajėgas.
Milijonai išleisti abejotinų tipų rinkiminiams finansavimams, o savo portalo, laikraščio ir bent web tv nesistengta paleisti.
Gelbėtojas- idiotas?!
Žinai, asilo man negaila. Toks nieko nebūtų padaręs.
Padarė jį patį. Greitai ir pigiai.
Nyku.
Banalu.
Bet, ...
Gyvenimas tuo nesibaigė. Tai tik eilinė diena Durnių šalies stebuklų laukuose.
Buratinai neliks tuščiom rankom.
Žemėj Lietuvos runkeliai žaliuos.
Forewer!
Publka neliks nuskriausta, gaus serialą apie Kankinį aidint kankano akordams.
Jeigu popkorno ir kolos dvigubai nepabrangis, bus visai smagu.
Pinokiai gaus reginį. Cirkas tęsiasi!
Netrukus konferansje paskelbs kitą numerį.
Nežinau ar vėl matysime klounus, ar rodys fokusus, ar žonglieriai pamiklins kėglius.
Nesvarbu. Cirkas yra cirkas.
Bilietai nemokami, bet pasekmės…
BrankZ!

s.m.       2017-01-20 20:27

kails grin Seniai nesigirdėjo tavęs. Net ėmiau nerimauti, bene parišo komitetiniai, pakišę kokią kiaulystę... Betgi kai parsiradai, tai jau driokstelėjai ežiukiškai kiuliamajiškai gringrin

Vadas niekada neklysta!       2017-01-20 19:09

Pirmąja pavaduotoja pasistatė mergužėlę kuri piemenė nebaigus jokio mokslo, spėjusi ištekėti ir jau išsiskirti, buvo dzarbo partijos veikēja, vogė darbovietėje svetimus pinigus, mėgsta prabangą, arogantiška, melagė ,...,...,...
Darna ar durnumas?
Betgi Šv. patronas ir Gelbėtojas neklysta! Negali! Juk juo įtikėję šimtai tūkstančių buratinų. Ką daryti?! Ką gi dabar daryti?
Reikia traukti iš padvalo seną surūdijusią formuluotę Nr1 ir paskelbti:
- Vadas niakaltas! Aplinka kalta.
....
Dežavū ū ū ūūūūü....

kildyš-naujienos       2017-01-20 18:29

Paaiškėjo jog Seimo narė ponia/panelė G.K. 2005 m. apvogė savo tuometinę darbovietę.
2006 m. vyko ikiteisminis tyrimas dėl vienoje įmonėje administratore dirbusios Gretos Mikalauskaitės (dabar – Kildišienės) veiklos.
Tyrimo metu nustatyta, kad 2005 m. rudenį ji su bendrininke pasisavino daugiau nei 1,3 tūkst. litų iš savo darbovietės.
Ikiteisminis tyrimas nutrauktas, nes G. Kildišienė sugrąžino pavogtus pinigus ir oficialiai susitaikė su darbdaviu.
PS: frakcijos seniūno pirmosios pavaduotojos karjera buvo staigi, bet…trumpa.
Paaiškėjus oficialiems faktams dėl kriminalinės seimūnės praeities, frakcijoje kilo didelė panika, tad ponia/panelė jau pakuojasi savo daiktus ir važiuoja namo pas mamytę į Panevėžį- t.y. oficialiai atsisako mandato ir traukiasi iš valdžios olimpo atgal į paprastų mirtingųjų luomą.

 

stasys        2017-01-20 17:40

dėk Kastyti ir D.Bradausko istorija į savo krepšį. Iš kitos pusės niekas ir nežadėjo kad bus lengva Karbauskiui . Viena kai raškai svetimas galvas , kitką kai to reikia imtis savoms, tai didesnis iššūkis .

Marginalas       2017-01-20 15:55

Nežinau Karbauskis ar kitas kam atsispirs, tik žinau, kad kai bus prieita prie perėjimo nuo grynųjų pinigų prie bankinių kortelių, Seimas “neatsispirs” patvirtinti tai, kam jį įpareigoja garbingos “pozicijos”. Kaip kartą sakė Degutienė, “Ačiū už supratimą!”
Visos pavergimo programos kol kas įgyvendinamos be didelių kliūčių.
Tas Seimas, kuris vienbalsiai patvirtino visuotinio sekimo rekomendaciją 2006 m., tikrai nebuvo blogesnis.

Ramūnai Karbauski, daryk greičiau išvadas       2017-01-20 15:45

Pasirodo nelabai protingai pasirinkai tuos, kuriuos patupdei aukštai į sostus. Jie pirmieji Tave išduoda ir ne tik Tave, bet ir visą valstiečių partiją. Valstiečių partija tol bus stipri, kol bus vieninga, o tuos skaldytojus, partijos griovėjus reiktų nušalinti nuo valdžios, arba bent nuo jų atsiriboti - tai šakalynė, pranciškus, švarkelis ir kt. Pradžai Ramūnai, imkis Info priemonių, darykit pataisas,kad tie purvasklaidos klapčiukai negalėtų galąsti dantų ant visos Lietuvos, tik tai sutvarkius galima imtis kitų svarbių darbų. Sėkmės.

kiuuliamiaa       2017-01-20 15:28

Normalūs žmonės gyvena savo gyvenimus.
Davatkos/kriviai/vaidilos gyvena svetimus ir stengiasi jėga, draudimais ir bausmėmis kitus priversti gyventi taip, kaip pačios negyvena.
Normalus žmogus girdi kas sakoma ir stengiasi suprasti kitą.
Davatkinai-fariziejai girdi ir supranta tik patys save.

Davatkos ir fanatikai dedasi gelbėtojais.
Tikri prometėjai ir mesijai dėl tiesos aukojasi ant kryžiaus ar atiduoda kepenis maitvanagiams išlesti.
Šitie ir tave, ir tavo kepenis paaukos teisingiausiems pasaulyje įsitikinimams. Prikals ant savo džipo kapoto maitvanagių iš vmi, anstolių ir kitų peslių gūžtų užkapojimui.
Ant žmonių laimės aukuro sudegins kiek tik nori ir žmonių likimų, ir jų laimės. Ir tuo pačiu за одно pakeps barbekiu savo mergai. Kad fyfa netyčia brangaus manikiūro nesusigadintų.

Durnumą nuo darnumo skiria tik viena raidė.
Kai feisbuke tokie labai užknisa – užblokuoji ir užmiršti.
Ir pagalvoji – neduokdie tokiam daug pinigų ir valdžios, visą pasaulį užbadytų.
O tada įsijungi TV ir juos pamatai.

kiuuliamiaa       2017-01-20 15:23

Šviesuoliai-sveikuoliai-žiniuoniai-davatkos baisiai patinka publikai, nes nykiai pilkoji pupulis vulgaris dauguma nemėgsta galvoti, bet mėgsta žinoti.
Tam reikalinga proto pastanga, kurios neapkenčia, nes neįmanoma panaudoti to, ko neturi.
Kuo mažiau išmano, tuo būna kategoriškesni ir piktesni.
Kaip ir visi, kurie nebegali.

Susiranda madingą ir nestorą, nupigintą brošiūrėlę, iškala mintinai ir mikliai jums išaiškina teisybę apie Visatą ir protėvių medinių dievų ryšį su Kosmoso energijomis čakrose.
Kalbasi su medžiais, krūmais ir galaktikomis. Instinktyviai spiečiasi būriais, nes taip lengviau užpulti ir suspardyti vienišus stipresniuosius. Argumentų kalbos iš principo nepriima. Rėk, kaltink ir girdėk tik pats save. Tai visada pasiteisina.

Demokratija – tai dauguma.
Pakviesi į diskusiją dešimt idiotų ir vieną žinantį apie ką kalba, visiems duosi pasisakyti po demokratinę minutę, ir bolševikai visada triumfuos.
Nes to vieno niekas nepastebi.
Kas meluoja, maivosi ir galvoja iš išskaičiavimo?
Kas parsiduos ir atsisakys įsitikinimų, kai tik pasidarys nenaudinga? Nesunkiai atpažinsi – viską pasaulyje žino, niekada neklysta, jiems audringai ploja minios piktų vidutinybių ir tinginių.

Stengiatės suvokti savo ribotumą, būti geresniu, įveikti savo silpnybes? Davatka/žiniuonis yra absoliučiai tobula būtybė, ji siekia pagerinti kitus ir kovoja su kitų trūkumais. Taikot apribojimus pats sau ir gerbiat kito laisves? Davatkai nusispjaut į jūsų laisves, ji pripažįsta tik savo laisvę paneigti bet kokias jūsų laisves.

Davatkų/šamanų namuose veidrodžių nebūna.
Esate nusidėjėliai, kuriuos reikia priversti gyventi dorai ir pagal tobulą doktriną.
Tai jūs nemokot kitų gyventi ir pats norėtumėte to išmokti. Davatka/žynys viską moka ir visus moko, ypač to, ko pati nemoka ir nesugeba. Ir niekada pati/ts nesimoko ir nepasimoko.

Jus kankina abejonės savimi ir savo žiniomis. Pakritikuoti išsigąstat, ar tik nesuklydot, ir imat dalyku rimčiau domėtis, kad neapsijuoktumėt. Davatka/krivis neklysta niekada ir žino viską, jai reikia tik savo nuomonės patvirtinimų.
Paprieštaravus supyksta ir niekada neatleidžia.
Молчалив но злопамятнен.
Girdi tik save ir oriai, iš aukšto, su katiniška pranašumo šypsenėle niekina kitokius.

Tik paklydėliai ištikus nesėkmei galvoja, ką ne taip padarė, ko nepadarė ir kaip elgtis, kad taip nebūtų. Davatkai/vaidilai kaltas visas aplinkinis pasaulis, kuris turi viską padaryti, o ji dar pažiūrės, ar gerai. Ji/s šventai, giliai įsitikinusi, kad gelbėja žaliąją planetą nuo jūsų ir jus nuo savęs paties.

Davatkų ir bolševikų visada daug ir dauguma.
Turi neklystančius fiurerius ir dažais kvepiančius tikėjimus minkštais viršeliais. Jiems pasaulis juodai baltas ir susideda iš savųjų ir priešų. Visuomet kovoja ne už ką nors, o prieš ką nors. Ir niekada nesielgia taip, kaip kitus moko. Ypatingai mėgsta reikalauti meilės, nors patys myli tik save ir savo vaisingas debiuto idėjas.

kiuuliamiaa       2017-01-20 15:05

Vadinti juos populistais neapsiverčia liežuvis - švelnūs, malonūs žmonės, kalba meiliai, skaidriai žiūri į akis, meluoja ir nerausta.
Pasakys ir prižadės viską, ko trokšti ir ko net nesvajojai. V
is tiek greitai ir jie, ir jūs viską užmiršit. O jei ne, gal net truputėlį ką padarys.
Bet tikrai niekada jūsų neprievartaus, kad netrukdytumėte ...vogti.
???
.... .... .. .
Dabar į aikštelę išbėgo nauja pamaina su žalgiriečių marškinėliais.
Užrašas:
Mes nevogsim ir priversim jus būti laimingais!
Железной рукой загоним человечество в счастье!, plasnoja žaliaskvernis exmentinis Rjeras
Kito Lyderio atpažinimo ženklas – niekada nesišypso, nesijuokia ir nejuokauja.
O jei kartais vis dar pasitaiko – tai tik kreivai ir ironiškai.

Ką gi, susipažinkime.
Iš paginiško katekizmo:
1.Mes visada absoliučiai dori ir dėl nieko nekalti, o kiti visada absoliučiai nedori ir dėl visko kalti.
2.Tam, kad triumfuotų tvarka ir teisingumas, nedorėliai turi būti nugalėti arba sunaikinti.
3.Viską turi padaryti prievarta Partija, Vyriausybė, inkvizicija ir policija. 4.Jeigu realybė pasirodytų kitokia, bus kalti supuvę Vakarai, pesticidais užteršta gamta ir visa po baudžiavos panaikinimo buvusi valdžia, nes o bet kadangi – skaityti 1 punktą.

Nėra jokių problemų problemoms spręsti, nes jas reikia ne spręsti, o uždrausti, ir tvarka bus!
Kodėl neuždraudus tėvams taurės šampano per vaiko gimtadienį, juk tai skatinimas!
Už pirmą kartą bauda, už antrą areštas, už trečią atimti vaiką ir perduoti Sveikatos mokyklai ar bernaverneto gestapui!
O visi vaikučiai privalo darniai pranešti apie tėvų daromą nusikaltimą LTSR spec.tarnyboms!

Pranešusieji skatinami iš biudžeto, kuris labai smarkiai padidės pajamoms mažėjant:
už pirmą kartą saldainiais be cukraus,
už antrą bilietais į Eurolygą,
už trečią – iPhone’ais.
Vot, o
Nepranešusieji baudžiami:
pirmą kartą atimant telefoną,
už antrą išjungiant internetą,
už trečią – atimant tėvus ir sunaikinant visus jų embrionus до девятого колена.

Tuoj paskelbs alkoholiku Jėzų Kristų, juk ne kartą aptiktas girtuokliaujant. Viename vakarėlyje pasibaigus kvaišalams net keletą statinaičių vandens vynu pavertė, idant nepritrūktų. (Nesumokėjo Šv. Akcizo ir Šv. Pėvėemo! Seuuuubaz!)
Net paskutinį gyvenimo vakarą ištaisė balių/pjankę ir liepė amžinai taip elgtis JO atminimui.
Ir ką Jis ten paėmė į savo šventas, garbingas rankas?
Teisingai, Aurelijau – čierką vyno.
Ir ką pasakė? Kad visi turime gerti, nes vynas – tai Jo kraujas.
Tai dabar kunigai po keletą taurių kasdien ir išmaukia.
Uchhhh, sssssvoločiai….
Kur žiūri карательные органы?

kiuuliamiaa       2017-01-20 14:51

Dabar visur siautėja vertybių vienybė ir kova. Visa kita – technikos reikalas.
Štai pradedam mokesčius mažinti – tie kaip mat padidėja.
žsimojam pribaigti skurdą ir nežmoniškas kainas – tuojau pabrangsta ir ubagų prisidaugina.
O jei tik puolam kaip išprotėję kovoti už taiką, visi žino – karas ne už kalnų.

Nors truputį uždrausk šnapsą – išgelbėtieji geria iki komos, guli apsimyžę ir kaimuose kuriasi mafija.
Imk dar ką nors drausti, padidink baudas – skaudžiai nukenčia normalūs, o idiotams ir vagims ar banditams nuo to nei šilta nei šalta.
Užsileisk liberalius modernybių bepročius – tuoj panaikins krikščionybę ir užleis musulmonus. Užsileisk pagonių ir šiaudinių “katalikų” fanatikus – bemat atgaivins viduramžius.
Ir vis finale tiek užleis musulmonus.

Imam mesti lašinius ir apima persivalgymo priepuoliai.
Nusprendžiam gyventi dorai ir – rėžiamės snukiais į purvą.
Tik išsirenkam valdžią ir ji nebe mūsų,
vieno kraštutinumo gudručius pakeičia kiti, kurie kaip padūkę ima engti tuos, kurie juos rinko.

Ką rimtai bedarytume, išeina priešingai.
Po velnių, tai gal darykim ne rimtai, o ant juoko? Arba darykim priešingai, kad gautųsi gerai? Arba visai nieko nedarykim? Nes pokyčių troškulys nedarant jokių pokyčių senas kaip pasaulis ir nieko nepakeičia.

kiuuliamiaa       2017-01-20 14:30

Dabar kritikuok sistemą kiek širdis geidžia. Atskirus sraigtelius aplamai – irgi iki soties, besigrūdantiems prie pašaro aruodų tai patinka. Ir taktiškai naudinga. O jei ką nors konkrečiai ir labai kompromituojančio, pagrįsto faktais apie stambų sprendimų priėmėją, tai už grotų irgi neatsidursi.
Taip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Nes OMONAS neateina. Lyg ir saugu, bet,...
Keršto kaip ir nesimato.
.
haiku:
“Žemai virš upės tyliai sklendžia gervė.
Po ramiai žvilgančiu vandens paviršiumi
Slypi mirtinas pavojus.”
.
Taigi -
... tavęs ateis patikrinti visi, kurie tik gali ir negali ateiti. Ir visi ką nors ras. Turėsi ką veikti ir dėl ko nemiegoti naktimis keletą metų. O jei nieko nesuras ir toliau garsiai rėkausi – užspringsi skrandžio turiniu ar iškrisi besišlapindamas pro langą. Nes sistema gina ne save, o asmenis, kurie ir yra sistema. Ir viskas bus pagal tiaisynes valstibes raidę.
Буквально paraidžiui.

IŠEITIS       2017-01-20 12:33

K.Braziulis aiškiai įvardino, kas kenkia Demokratinei Lietuvai.Tai ar ne laikas po truputį imtis darbų? O pradėti nuo to “būrio žurnalistų, kurių branduolys dabar sėdi LRT”?

oba-na.       2017-01-20 12:21

karabasas,kildišienė šviesuoliai ?

Karbauskis per skystas       2017-01-20 12:20

ir taktiškai ir strategiškai pasipriešinti Sistemai.

Seimo ir dvaro šunaujos       2017-01-20 11:22

gauja puola ne stipriuosius (maži neaštrūs dantukai), puola mažas žuveles, 
mano užsidirbti indulgencijas iš pirmosios ponios (gal priglaus prie plačios krštinės).Kodėl iki šiol neišmoko su žmonėmis kalbėtis mūsų “tranai”, rėkia, purslojasi lyg kaimo bobos, belieka tik sijonus pakelti (taip užbaigdavo ginčus kaime).Nusivyliau Maldeikiene, kur ji dabar,kai auga kainos viskam… Mato, kad neįkąs. Tyli, kovoja su Karbausku. Ne tik “Vargas dėl proto” mūsų Lietuvoj,bet ir pokalbių kultūros bei paprasčiausios pagarbos kitam.Visa tai man primena puolimus prieš Paksą, Justiną Marcinkevičių ir kitus padorius šviesuolius, kuriuos dvaro šunauja į kapus nuvarė. Kalam vinis,varom į kapus kitus, patys būdami godūs,susireikšminę,karingi,susipainioję mele,pyktyje, barniuose,išdavystėse,kovoje už vietą prie valdžios lovio.Sielas ir dvasią kažkur užkišę. Ar nebijotę, ponai,kad teksatsakyti, kai stosime prieš tikrąjį nepaperkamą Teisėją.Grįžkime prie tikrųjų vertybių: Tikėjimo, Vilties, Meilės.

Tas       2017-01-20 10:41

Karbauskis gi visai “paplaukęs” .

ruta       2017-01-20 9:17

..koncervai su prezidentura dabar patarnauja Briuselio / Vokietijos/  ir JAV interesams ?

Dzeikas       2017-01-20 8:50

1936m liepos 19 Ispanijoje generolas Frankas norejo padaryti a la Smetona Lietuvoje pries 10 metu, tipo pasakyti Kortesams(Ispanijos parlamentui) “sargyba pavargo laukti, issiskirtykite”. Ispanai ne Lietuviai - isejo i gatves, susibure i “ginkluotas gaujas”(ju kalba) ir dave kariskiams(!) atkirti visoje salyj.Vienu ypu - neisdege.
1936m Ispanijos respublika galima priestaringai vertinti(tokia su komunistiniu kvapeliu), kaip ir Karbauski ir Co, bet tai buvo teiseta valdzia. 1936-39mm pasiprisinima perversmui isvirtusi i pilnaverti pilietini kara taip pat galima vertinti nevienareiksmiskai.Is teigaimu rezultatu susilaikymas nuo dalyvavimo WW2 ir siekimas kompromiso mirus diktatoriui Franko 1976m.Ir ispanu valdantieji suprato, kad tauta ne skudurine Onute kuria vartai kaip nori.
Lietuviski sudponiai tokiais ir liks, kol lietuviai laikys save vertais tokiu ir neduos suprast, kad koks Karbauskis bebutu, bus palaikomas ne vien taikiomis priemonemis kol jo grupe teiseta salies valdove.

situacija       2017-01-20 8:44

Noršteino ežiuko Post scriptum pastebėtas klipas įeis į Nepriklausomybės kūrinių (pvz.krantinės vamzdžio) klasiką. Galima transliuoti visam pasauliui. Nepatikėjau, kai pamačiau. Bet paskaičius kad ir delfio komentarus paskutinio skandalo (įvykio? kūrinio?)tema matosi, kaip lengva mus valdyti ir manipuliuoti. Tiesiog stulbina mūsų eilinių piliečių nesusigaudymas, baisi piktdžiuga, nenoras girdėti ir aukštųjų ponų bei žiniasklaidos veidmainystė.
O dabar dar ir plosime, nes to reikalaus geras tonas.  Kai kas reikšmingesnis dėl viso pikto pagalvos ir apie didesnes bėdas. Kai kas įsidėmėjo, kaip disidentė Sadūnaitė buvo privesta apkabinti McCainą. Istorijoje, deja, tai vyko dešimtis kartų. Verkti norisi, kaip skauda.

stasys        2017-01-20 7:38

..dedu pliūsa ežiukui, kartu, bet su rityne kava nuryti galima .

Ponia sako:       2017-01-20 6:54

- SAVO valstybės šimtmetį švęskime linksmai!
Pagaliau pasakyta aiškiai. Būtent- savo.
JŲ.
Kvietimas savai chebrai.
Tiems kam toje valstybėje gyventi geta ir komfortiška.
Juodnugarių kvietimas, suprantama, neliečia.
Balius ponų ir ponams.
O ko JIEMS nešvęsti?
Kaip skelbia chrestomatinė klasika:
“Tot kto pliašet i pojot,
Tot pojot i pliašet.
Tot kto pašet i kujot-
Tot kujot i pašet.”
.
Ir vyyyyskas Zakonno!

susmulkėjo, suniekšėjo litovcai       2017-01-20 4:12

kai komunistai milijonais vagia, kyšius ima - visi mato, bet VSIO ZAKONNO.
——
šlykštu skaityti kai litovcai kaip žvėrys puola patį normaliausią pasaulinį įvykį - kurtizanišką meilę.
pasiskaitykite Balzaką - tai buvo taip natūralu mylimas moteris aprūpinti gerbūviu, kad kitaip netgi niekšiška buvo laikoma - neaprūpinti mylimos moters.
——
gėda, gėda, gėda litovcai - paaiškėja kas yra kas, su kuo tikrai neverta eiti į žvalgybą ( kaip rusai sako)

noršteino ežiukas       2017-01-20 1:23

Rūkas nors ir tirštas, bet tam tikri kontūrai jau ryškėja.
Pirma - nėra jokios valdančiosios daugumos kuri išstatyta vitrinoje.
Dauguma be abejo yra. Ji ir valdo. Bet tai ne Karbauskis.
“Valstiečių” partija/frakcija? Juokinga! Yra 100% matrioškinė grupuotė su policininko uniformos skvernais priešakyje. Ir kuopelė naviųjų naisistų susispietusių apie Karbauskį. Tai jau mato kas netingi ir be papildomų dioptrijų. Tačiau dar linksmiau, jog ir aplink patroną sukasi regis labai neaiškių personų. Kad ir nūnai plačiai nuskambėjusi Gretutė.
Visa tviskanti, stilinga, nepigiai apsiaksesuarinusi, nepigiai pamanikiūrinta.
Ir su nepigiu mašiniuku kurį vargana motinėlė atseit lizingavo už palikimo pinigus. Vargana kažkokio panevėžio darželio auklytė už minimumą šluostanti bambliams šikniukus ir šiaip jau žinanti pinigo vertę- niolika metų atseit banke laikiusi jos statusui kosminę sumą banke, ūmai išsikrausto iš proto ir nutaria tą lobį paleisti pavėjui nusipirkdama prabangią mašiną. Kam? Kad važinėtų beveik 50 000 eurų kainuojančiu limuzinu į darbą darželyje uždirbinėti minimalkės? Vargo pelė ne getesnį butą perka, ne baldus, nepasilieka senatvei kuomet teks misti iš 270 eurų ” pensijos” . Ne, basuolė nusprendžia krūvą pinigų įsūdyti į ratuotą daiktą kurį bet kafda gali sudaužyti į šipulius apsižioplinus sankryžoje, arba panevėžio banditėliai gali tiesiog pavogti. Keista jog vaikų darželio kolektyvas per daugybę metų nepastebėjo jog p. Auklytei ryškiai trūksta keleto balkių.
Gal mus idiotais laiko?
Pradėjus kapstytis po tos mergužėlės ” GK”  komodos stalčius pabyra daug nelabai šviežiai dvelkančio apatinio trikotažo.
Pasirodo jog iki patenkant į valdžios olimpą, be vidurinės mokyklos baigimo, ženybų, o po to skyrybų, p. GK dar suspėjo sudalyvauti ir ... (sic!), Dzarba parcijos veikloje. Cha, na tiesiog ne mergužėlė, o komsomolka - sportsmenka - aktyviska! Mergina ryškiai turi perteklinį potraukį gražiam ir komfortiškam gyvenimui. Matyt taip fridiškai prasiveržia biednos vaikystės nuoskaudos.
Materialinių kompensacijų troškuliu.
Bet, ViktCaro parcija susvilo. Ir bylų gaisruose susvilo ne vienas tos partijos gaidys. Ką jau kalbėti apie višteles.
Matyt matrioškinių tarnybų specai pastebėjo prisvilusią paukštytę ir… kultūringai, bet tvirtai pa ka bi no. Kompromatû kabliukais capt už papukų ir jau kabo sosiska tarnybų palubėj.
Netrukus pravertė. Papudravo, padažė, prisiuvo grugždančią etiketę ir be vargo infiltravo tiesiai gyvanašliui po pažastim. Pačiutė ispanijose, vaikai suaugę.
Nu negi toks aukso grynuolis skaidrina vienatvę save guosdamas dešine rankele… Nepanašus į ligonį. O čia tooookia uoga! Papinga, subininga, kojos tiesiai iš po papų išaugę. Glostyk neatsiglostysi. Žvilgsnį nukreipai, o ta jau visa sudrėkusi alsuoja. Koks vienišas vyras atsilaikytų? Tokia net Romos vyskupui padtatytų ąžuolinį. Taigi,...
Suvystė vyruką kaip šilkinį. Sako ans ir papų didinimą apmokėjo, sako kad būsteliui sostapilyje pusę mln eurukų jau davęs. ...
Viskas kas rūke , išlys. Ne ryt, tai poryt.
Taigi, bet įdomiausia tai, jog mergužėlė tarsi tyčia ir lyg pagal komandą ūmai ėmė demonstruoti prabangias drapanėles, juvelyrinius cackes. O mašiniuką su užrašu kad tai agrokoncerno auto- ponia/panelė pradėjo tiesiog afišuoti parkuodama taip kad kuo daugiau kas užfiksuoti tą grožybę galėtų. Ir pasiaiškinimai pernelyg durni- tarsi norėta kad kiltų skandalas.
Visa tai labiau panašu į spąstus ir kilpas p. Karbauskiui.
Merga buvo jaukas, vyrelis jauką maktelėjo ir giliai nurijo.
Bet dar iki galo neužkibo. Spardosi. Kablys kažkur tarp kepenų ir stuburo, bet ponutis niekaip neįsikerta kas su juo vyksta.
Nieko netrukus, supras. Nes matrioškynas turi daugiau siupraizų priruošę.
Suvystys naisiūną kaip mažulką. Ne tokius vystė. Padarys.
Nes yra naivus. O durnus ir naivius muša visur.
Post scriptum:
LNK pradėjo transliuoti nuostabiai iliustratyvų PR klypą.
Klipatoje nufilminta orkestrui diriguojanti pačių Pačiausia Ms. Blue Kitel.
Matriona diriguoja klounų ir klapčiukų orkestr- bandai.
Felinio, Kubriko ir Scorcezės vertas vaizdelis.
Kūrėjams Oskarą!
Ar dabar aišku- ” kieno miške konkorėžiai?”
Buratinai jūs, buratinai…
“Balsuotojai”...

karbauskio nenuodys - savas       2017-01-19 23:36

nuodija tuos, kurie tampa beviltiškais idealistais - ne dėl savo, bet dėl bendro gėrio, tiesos stengiasi.
karbauskis gal tik savo įvaizdį kuriasi per gerus darbus - skaitykite A.Maceinos “Niekšybės paslaptis”

kaip gražu miške! ( cho-cho!)       2017-01-19 22:33

Lietuvoje nuo visų neperlipamų problemų gelbsti stebuklinga ir pigi priemonė- vitaminai.
Tarkim, koks nors suįžūlėjęs milijardierous tampa nevaldomas ir nekontroliuojamas. Pavojingas! Arba, koks nors buvęs atkaklus prokuroras kurio ragų nepalaužė net išmetimas von iš tarnybos, rašinėja ir skelbia pluoštus Sistemos kritika persunktų straipsnių... Arba koks nors NVO lyderis, prakeiktas idealistas- sąjūdistas ima burti minias visuomenininkų, mianinykų ir kitokių antitarybinių elementų, kursto visuomenę (sic!) prieš valdžią... Ką tokiais kraštutiniais atvejais daryti? Ką daryti kai jokios priemonės nepadeda?
Ogi, tokiu atveju Valstybę gelbsti ... paprasti vitaminų žirniukai. Pasidairai, susirandi nepalusnios atplaišos šeimos gydytojo bylelę, pasirausi tarp kompromatų ir pasikvietęs paprašai paslaugos.
Toliau viskas paprasta, daktarėlis duoda pacientui vitaminiukų ir atia.
Maža smulkmena: vitaminai pagardinti papildais. Paprasčiausias pigus,  banalus kalio chloridas. Nei skonio, anei kvapo.
Koks nors nesutramdomas lubys, stulpinas ar čilinskas - makt žirniuką ir po pusvalandžio jau matuojasi baltas tapkes bei medinį makintošą. Vyyysiškai natūralus ir svarbiausia- garantuotas širdies smūgis nuo kurio jokia reanimacijos brigada jau nebeištrauks iš tunelio su šviesa gale net jeigu ir tuoj pat pribūtų. ( ” ...Ir pagiedos už tavo sielą Lakštingala-Galvažudyyyys!...”)
O smagiausia - tas kalio chloridas, rupkė, organizme labai greitai skyla ir išgaruoja nepaliekant jokių cheminių pėdsakų. Joks skrodimas neras!
Ir neranda.
Šnaic!, ir pas Abraomą. Efektinga? Efektyvu! Klasikų klasika. Spectarnybų šventasis Gralis.
Kas dar patogu- jeigu reikia kam nors pasiųsti reikšmingą ir nedviprasmišką žinią, pavyzdžiui kokiam nors teisėjui, na, kad imtų priiminėti Teisingus sprendimus- va, tokiam pakanka nedidele kalio chlorido priemaiša cukruje pagardinti kavą.
Po to, dar rodos dar prieš keletą minučių atrodęs nesukalbamas principinguolis susmunka prie stalo lyg pelų maišas, cha, atsigaivėlijęs palatoje pradeda labai teisingai mąstyti! Šilkinis ir uolus patampa.
Argi ne stebuklingas preaparatas?
Todėl linkėdami kam nors sveikatos, o ypač tiems kas šiaušiasi prieš tarybų valdžią, nepamirškime priminti vengti tartis su tais gydytojais ir vaistininkais kurie ūmai pradeda siūlyti vitaminus ir pan.
Nes Lietuvoje vitaminai neretai pavojingesni už virusus ir mikrobus.
Hmmm, kava su cukrumi taip pat.
Bene todėl kits nelabai paklusnus milijardierius kavos net iš tolo vengia.
Matyt nebereikalo, nebereikalo…
Ir jūs- nesirkit.  Į sveikatą!

 

Ir Urbšys tiki       2017-01-19 21:55

tuo išmaniu melu?

Reik atsilaikyti       2017-01-19 21:20

Reikia.

Jonas       2017-01-19 21:01

Akivaizdu, kad tą bobą “pakišo” ta vadinama galingesnė grupuotė dar prieš rinkimus, nes ji buvo darbo partijoje, šiai netekus populiarumo, metėsi pas valstiečius. Ir čia patapo tokia aktyvi, kad net “dasikasė” iki Karbauskio. Spauda net susirietus eskaluoja šį reikalą - vėlgi, akivaizdu, kad yra užsakymas. Karbauskiui reiktų kuo skubiau atsiriboti nuo jos reikalų, nes jie veda į pragarą. Mums reikia konkrečių darbų, tokių kaip gyvenimo lygio pakėlimas, sveikatos reikalų sprendimas, konstitucinis amerikiečių bazės įteisinimas ir t.t.
Valstiečiai - dirbkit, dirbkit ir dar kartą dirbkit.
Sėkmės jums.

Laikykites, Karbauski,       2017-01-19 20:05

sues per visus galus. Laikykite savo rankose viska, ka galite. Drausme, susiklausymas ir Jusu spauda. Nuosava, priklausanti koncernui ar paciam. Braziulis gerai mato situacija. Vienas su savo moterimis neatsilaikysite, o pasirinkti bendrakeleiviai i Seima jau palaipsniui isduoda. Rinkites Vilniu, Seima kaip 5 pirstus pazistancius zmones. Kai premjeras sukudakuoja taip, kaip ir prezidentura, manau, suvokiate, kad dantys jau pagalasti ir lengvai sukandzios jei neturesite stipraus skydo. Zmones vienmandatese isrinko dali Jusu komandos. Kildisiene, berods, laimejo vienmandateje ir ne Simasiui spresti kas turi palikti Seima. Nepasiduokite apsikakojusiems liberastams.

KGB vs GRU       2017-01-19 19:32

pastoviai pešasi rusų spec.tarnybos: ne tik rusijoje, maskvoje, bet ir gubernijose.
GRU: tai Achema, paksius, MG Baltic ir t.t.
KGB stipresnės pozicijos.
Karbauskis negali būti be “stogo” rusijoje.
Nebūtų laimėjęs rinkimų.
——
na neaišku, kiek ten Maskvoje grupuočių pešasi ir kas “stoguoja” Karbauskį.

G.P.       2017-01-19 19:19

Stiprybės R.Karbauskiui. Aišku, galėtų ir jo partija labiau susitelkti. Nes visokie “žurnalistai” labiausiai bijo organizuoto atsako.

Na nelabai normaliai atrodo,-       2017-01-19 19:17

žmona kažkur ,čia skandalai.Kažkokie nukrypimai.

Išmintingas apdairumas       2017-01-19 18:24

Visa laimė, kad Karbauskis dviračiu važinėtis palieka žmonai.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.