Demokratija ir valdymas, Geopolitika

Kastytis Braziulis. Apie Lietuvos kelius, arba Ar turime iš ko rinktis?

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gruodžio 4 d. 10:53

29     

    

Kastytis Braziulis. Apie Lietuvos kelius, arba Ar turime iš ko rinktis?

Veidaknygė

Dabar už savo parašytas mintis gausiu galvon ir nuo Kremliaus, ir nuo konservatorių partijos „elito“ mylėtojų.

Bet man vis vien. Visuomet sakiau, sakau ir sakysiu: mąstykite savo galva.

Kai JAV išrinktasis prezidentas Donaldas Trumpas pakalbėjo su Taivanio prezidente, kilo didelė nepasitenkinimo banga. Ją sukėlė Kinijos valdžia ir pagrasino, kad jei tęsis šie santykiai, tai šaltasis karas tarp Amerikos ir Kinijos bus garantuotas.

Kai Fidelis Kastro, apakęs nuo komunistinių idėjų ir ištroškęs valdžios, nuvertė Kubos diktatorių ir įvedė Kuboje komunistinę tvarką – diktatūrą, tai Amerika kaip mat nuo jo atsiribojo: nutraukė visus santykius, pradėjo taikyti ekonomines sankcijas ir visokeriopais būdais bandė Kastro režimą nuversti.

Kai Ukrainoje pasipiktinę nežabota korupcija, neribotomis vagystėmis, nesiskaitymu su žmonėmis piliečiai nuvertė Viktoro Janukovičiaus valdžią, tai Rusija kaip mat užgrobė Krymą ir dalį Ukrainos, nes ji nori tas teritorijas valdyti ir joms turėti didžiausią įtaką.

Taigi, visi didieji nesiskaito su mažaisiais ir neapkenčia šalia savo teritorijos kito didžiojo įtakos. Jei taip atsitinka, tai prasideda įtampos, o kartais ir karai.

Ką gi daryti mums, lietuviams?

Mes kelių pasirinkimų neturime, mes privalome rinktis iš trijų galimybių: a) esame Rusijos įtakos zonoje ir priimame jos žaidimo taisykles arba b) esame Europos Sąjungos įtakos zonoje ir priimame jos žaidimo taisykles, arba c) esame Amerikos įtakos zonoje.

Iš visų trijų galimybių aš asmeniškai renkuos (b) ir (c) kartu sudėjus, nes jų sukurtos žaidimo taisyklės mums yra artimesnės, palankesnės ir geresnės. Mažiau korupcijos, daugiau teisingumo, daugiau pagarbos žmogui. Žmogus yra žmogus, o ne statistinis vienetas. Kuo tvirtesnė bus Amerikos ir ES sąjunga, tuo saugesni ir turtingesni būsime mes.

Jei galvojate, kad turite dar vieną pasirinkimą, t.y. tapti nepriklausoma, neutralia šalimi, tai galvokite toliau. Lietuva yra per maža šalis, kad būtų nepriklausoma, ir Lietuva yra tokioje pasaulio teritorijoje, kad ji paprasčiausiai negali būti nepriklausoma.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klausimo perklausinėtojui       2016-12-7 15:21

prieš siekiant susireikšminti tuščiais neigimais, vertėtų suvokti, apie ką protingi žmonės diskutuoja. Ir išeiti “valstybės” suvokimo pradžiamokslį.
Valstybė, tai mes patys. Visiškai nebūtina primetinėti visuomenei savąjį vergiškąjį “valstybės” suvokimą.
Geros dienos.

>klausimas       2016-12-7 11:54

Kartais vertėtų pasitikrinti, ką reiškia žodis valstybė? Joje valdo valdovai, valdininkai, valdybos. O kas tie valdomieji? Ogi darbo liaudis, rusiškai rabočije, o dar aiškiau -  raby. Lietuviškai vergai. Štai kur veda žodelis valstybė. O ar galima gyventi be valstybės? Žinoma, galima. Tik niekas nežino kaip. Niekas apie neaiškina. Apie tai nerašė nei LKP organas Tiesa, nerašė Komjaunimo tiesa. Nerašys ir tiesos.lt.

Klausimas       2016-12-5 19:56

kur buvo ta nuostabioji pana Europa su gerąja tetule Amerika, kai Lietuvėlę teriojo bolševikai, naciai??? kokiais turtais ir mistiniu saugumu dalinosi Europa ir Amerika su bėdon patekusiais lietuviais,kai jie buvo persekiojami, žudomi, kankinami, tremiami į Siberijas pas meškas šimtais tūkstančiais? ir kas įdomu,tai ne pažangioji Vokietija su Prancūzija ,net ne demokratiškoji Amerika pripažino atkurtą mūsų valstybę,o kažkokie mažučiai neįtakingi , bet orūs ir išdidūs Islandai.Braziuli, galvok toliau,kol pavargsi ,kol galvelė pradės teisingai galvoti- GALI Lietuva būt NEPRIKLAUSOMA. GALI. Nes taip jau buvo.

Ratas sukasi       2016-12-5 15:44

1. aristoktarija - geriausia vadžia (būna tyrumpai) 
2. demokratyija - liaudies valdžia (kas yra liaudis? Geras klausimas…)
3. biurokratija - valdininkų valdžia - korupcijos dirva
4. kleptokratija - nebaudžiamų vagių valdžia  
5. plutokratija - praturtėjusių vagių valdžia
6. teokratija - dvasininkų (vyskupų) vadžia
7. autokratija - diktatūra (stalinizmas)
8. ochlokratija - prastuomenės valdžia (nuvertus diktatūrą)

Dzeikas       2016-12-5 14:55

Visi kalbantis apie “savo”, “lietuviska”, ne rusiska ir ne vakarietiska kelia man regis blogioausiu atveju rusu klapciukai, geriausiu - nebrendylos is tautines mokyklos iseje (arba dar besiruosiantys iseiti).
Zmoniu su tokiu mentalitetu teko matyt JAV.Kaip taisykle nieko jie nemoka, na gal fizinio issivystymo kokiam III LA atskiriui velka ir apie save labai geros nuomuones, tipo esu krutas bernas ir pamokinsiu vietinius.Na tokia papiginta Brat-2 kopija.Tokie arba paprotedavo, jei dar smegenine mokedavo atsekti rysi priezastis-pasekme, arba baigdavo per kelis metus bomzais,NYC kriminalinis pasaulis tokius priima tik vienkartiniam panaudojimui, kaip preke is 99c parduotuviu.
I visus tautinius myzciojimus apie “savita lietuviska kelia” amerikonas atsakytu retoriniu, senu kaip JAV klausimu: Jeigu tu toks protingas, kodel tu toks biednas?
Jeigu mes lietuviai tokie protingi, kodel “su neiprastu lengvumu” prasikome valstybe 1940m ir kiek suprantu gyvene II respublikoje labai taja respublika nesidziauge. Tiek, kad del Smetonos pasiplovimo niekas ir neliudejo.Pasipriesinimas radosi tik tada, kai suprato kas tas yra komunistinis totalitarizmas.Kuris normaliam zmogui kaip perspektyva buvo baisesnis negu greita mirtis musyje.Kai posakis geriau mires , negu raudonas reiske geriau mires , negu zombis.
Todel gal karta ir visiems laikams baikime ieskoti 3 kelio, tarp teisines valstybes ir despotizmo. Nes nusirisime ten kur buvome tarp 1940 ir 90mm.
Kitas dalykas, kad neatmetant fundamentaliu dalyku neimti visko kvailai ir aklai.Nezinai - paziurek kaip veikia pas kitus.Geriau pas tuos,kurie i tave panasus.
Jums patinka sodomija? Man ne. Ir jos platinimas taip pat ne.Spaudzia sponsoriai? Mes be ju kolkas negalime, nes savarankiskai SAVO saugumo uzsitikrinti negalime(per 25 m buvo gailma kazka ta linkme padaryti, taciau esam per durni).
Kas daryti? Nuleisti , kaip ta daro Slovenija, klausima spresti i savivaldybiu lygi.Reikia LGBT demonstracijos? Spreskite vietoje. Reikia platinti masturbacijos potyri vaikams? Tegul kreipiasi i mokyklu tevu komitetus. Tai LGBT emisaras gi pats neis to daryt, siuncia vietinius kilbukus.O tie nors ir sodomitai, taciau slovenai.Emisarai isvaziuos, o jie cia liks. Ir sitaip “pagarseje” jie negaus nei gero darbo, nei apskritai gales normaliai gyvent.Slovenija - maza salis.Ir visa LGBT veikla ten pasibaige. Valdzia tik rankomis skestelejo - nieko padet negalime, jei jusu aktyvistai dirbt nenori.
Stai pavyzdys kaip imti tai kas naudinga ir atmesti kas kenkia visuomenei. Aisku tokia schema veiksni kai valdzia savo pilieciu rustybes bijo labiau negu biurokratu is ES. Jeigu ne…
Vergam geriau likti Maskvos Ordos tiesioginio valdymo sferoje.Ten egzistuoja “bezpredielo” savoka ir jo kontroles tradicija.

ruta       2016-12-5 12:23

..kiekvienas sprendzia pagal savo sazine , morale , principus .., jeigu tokios vertybes buvo zmogui iskiepitos seimoje .Nes nei viena valstybe nenori tureti padoriu , principingi ir moraliu pilieciu , sudetinga , daug klapato is tokiu , todel / reikia gi kaip tai ir kuo tai uzimti ta vartotojiska visuomene ../skiepijamos   lytines ‘ivairoves’, sukeliami ginciai del visiskai ir taip suprantamu dalyku , kad seima , tai Vyro ir Moters santuoka , sukurta gimdyti ir auginti vaikus , isradinejami dvirciai , lytis , nauja ‘morale’ , tolerancija - be sveiko proto , valstybes be tautu , zmogus be istorines atminties ir sveiko proto , atbegeliu invazija / kad turetume ka veikti , ka aptarineti ir nesuktume galvos , o kodel mes turime paklusti Vokietijos diktatui ir kas tampa Merkel uz virvuciu , gal jos praeitis ../.. , viskas kas patogu darant didelius pinigus , labai didelius ..
p.s. nematau didelio skirtumo tarp visu ‘sojuzu’ , nes mes visur / Lietuvos politiku , prisitaikeliu ir menkystu deka ../TIK patarnautojai , satelitai NE MUSU interesu politikos klapciukai - atsisakeme monetarines politikos , suvereniteto , jau ir referendumai uzblokuoti K dvasiu / su politiku pagalba /, per prievarta stumiami lytiniai iskrypimai ,kaip norma , viskas paverciama Rinka !Net partijos rinkimai Lietuvoje patapo sarasiniai , kaip sakoma ,priedu gauni dar koki Masiuli , ar Landsbergi , ar Jukneviciene su Kubiliumi , grazu , net raudona ..
p.s. Niekada , niekas nekurs Lietuvai palankiu ar geresniu taisykliu , jeigu ji ir toliau bus TIK aidas , atkartojantys Amerikos ir Briuselio biurokratu tezes , sprendimus , nutarimus !
Dabar Lietuvos politiku ideologija , tai gilaus sovietmecio analogas - propagandine ziniasklaida/ delfi/  , Siauro televizija su SAVAIS adeptais / aisku , gerai apmokamais ../, prezedentura su komunistinio -KGB rezimo uolia funkcioniere , kuri jau, matomai , suplanavus ilysti kur i ES biurokratu lesykla / nes pritaria viskam , ka nutare Vokietija su JAV / , Seimas tarnaujantys Kapitalui / Masiuliai , Banku mazi mokesciai, izulumas ../, Vyriausybe gyvuojanti -nepotizmo , ‘svogerizmo’, protekcionizmo principu ..

to Liepa       2016-12-5 6:42

Dar kartelį perskaityk ir susimąstyk kas parašyta, ne, net nereikia susimąstyti, reikia suprasti teksta. Juk parašyta lietuviškai ir gana suprantamai.

Tarabilda       2016-12-5 0:12

Netelpa galvoj, kad tai žvalgybininko tokie samprotavimai. Gal vyras ne rimtai čia parašinėjo savo FB sienoje, pažiūrėti, kaip reaguosim. Mums tiesiog aksioma - kuo stipresnis NATO, o visi tie eurobiurokratai su savo Babeliais eis šunims šėko pjauti. O NATO yra gynybinė valstybių sąjunga, kuriai mes priklausome.

Liepa       2016-12-4 21:36

Apgailėtinos K.Braziulio mintys. Apie jo nurodomus Lietuvos “kelius” net šnekėt koktu. Savigarbos- jokios, pasitikėjimo savo ir savo Tautos jėgomis - nulis.// Pagal šio individo pamintyjimus durnių durniai tie,kurie paaukojo už Lietuvą savo sveikatą, gyvenimus, gyvybes, šeimas.//
Nusispjaut ir Amerikoms, ir visų laikų sojūzams ant lietuvų ir lietuvių. Visais laikais galiojo ir tebegalioja Dėsnis: savimi geriausiai gali ir Privalai pasirūpinti tik Pats.//
Negerbiu tų,kurie negali kvėpuoti, galvoti, egzistuoti be Šeimininko malonės. Gamtoje yra tūkstančiai pavyzdžių apie visokius parazitus ir prielipus,kurie “medžioja” ir ieško,prie ko prikibti, kur šilčiau ir sočiau įsitaisyti. Tokie organizmai vadinami kirmėlėmis, pekėsiais, grybeliais ir pan.//
Man Lietuva nėra “per maža šalis, kad būtų nepriklausoma.“Pvz.,islandai, šveicarai kažkodėl nekompleksuoja dėl savo dydžio,padėties ir pasirinkimo galimybių.//
Nemanau ir ,kad ES, ar JAV ” mažiau korupcijos, daugiau teisingumo, daugiau pagarbos žmogui”. Būtent JAV korporacijos primetinėja savo diktatą rinkose, Briuselio biurokratai neugeba atstovauti europiečių interesų.
Jei Braziulis galvoja,kad JAV humaniškai elgiasi su savo čiabuviais indėnais ar nešdama “demokratiją” ginklu ,lai galvoja toliau.Apie sodomistines tendencijas sutartinai propaguojant genderizmą, naujas"lytis”, eutanazijos “gėrį” ir pan. net kalbėt nebesinori//

>Jezusas       2016-12-4 20:59

mes dabar ne turime sansu rinktis,mes dabar kaip ir Ukrajina lagaminas be rankenos veskelije,gal kas pakels? PS.Austrijoje kaip ir Amerikoje laimejo Van der Bellen (Putinas) Gal ir mums uztenka ieskoti priesu ten kur ju nera?

Jėzusas       2016-12-4 20:30

Pats didžiausias melas yra rinktis tarp Rusijos, ES ir JAV. Pats didžiausias melas yra rinktis tarp vakarų ir rytų. Pats didžiausias melas yra rinktis tarp neutralumo ir utralumo. Reikia rinktis tarp tiesos ir melo. Reikia rinktis tarp tarnavimo kažkam ir ne. Reikia rinktis tarp mąstymo ir tikėjimo. Reikia rinktis drąsos ir baimės. Reikia rinktis tarp valios ir menkystės.

Dzeikas       2016-12-4 20:29

Gyvent reikia savo galva.Tas tiesa.
Tiesa yra tai, kad nereikia isradineti dviracio ir kvestionuoti tai, ka kiti isrado ir patvirtino ne viena karta.Pvz., nekjaltumo prezumpcija.
Kaip rasti kompromisa?
Liberali ekonomika yra puikus dalykas, kai ekonominiai subjektai pakankamai auksto issivystymo lygio ir esant kai kuriom minimaliom materialinem salygom.Taciau tu materialiniu salygu mes nesukursime kol nebus utikrintas teisingumas.Ir liberalumas turetu eiti ikandin teisingumo, o ne atvirksciai. Todel turetume sekti ES ir JAV farvateryje su salyga, kad teisingumas tures primata pries laisve.

Antanas       2016-12-4 20:21

Gerb. Kastyčiui. Tokį samprotavimą kažkada po 1918 metų Lietuvos nepriklausomybės tarptautinėje konferencijoje (atsiprašau, kad neprisimenu žurnalo pavadinimo,kuriame skaičiau ir perteiksiu tik mintį kurią  atsimenu ir šiandieną)išsakė vienas Lietuvos politikas, kad Lietuva viena neišgyvens? Kitos valstybės politikas paklausė, tai kiek jūsų gyventojų, kad jūs pergyvenate dėl savo nepriklausomybės? Mūsų nė milijono nėra ir mes nesibaiminam.  Tai va, ką padarė caras su “sievierno zapadnim krajom”, kad net dabar kelinta karta “atsirūgsta” kad be “caro rankos” Lietuva neišgyvens. Pamiršome ir Palestiną kovojančią už savo nepriklausomybę. Ačiū Juozapui.

Dzeikas       2016-12-4 20:19

Logiskai tesiant Siaip’u, reiktu ten pat iskelt byla TSRS nes pasipriesindama Vokietijos agresijai nuzude 30 mln savu ir 10 mln Vokietijos pilieciu /-)

Dzeikas       2016-12-4 20:16

Siaip’ui 17:10,
Supratau. Del TSRS ginkluotu pajegu nuzudytu partizanu 1944-53mm kalta Amerika, nes isprovokavo ju beprasmiska pasipriesinima.
Turbut reiktu JAV i Hagos tarptautini tribunola atsakovu patraukti.

a)ne noriu       2016-12-4 19:44

buti po euromagribu (kurio tikriausiai greitai ir ne bus)b)Kremlius ne nesa jokios ideologijos,tuo tarpu konservatoriu partijos “elitas” tai komunistai su kriziumi burnoje.c)Ukrajina, Krymas…liberali propaganda!

ne idiotui Maželiui       2016-12-4 19:00

O kur ir kas pasiūlė tuoj pat spjauti?
Tu aplamai skaityti moki, ar tik raides pažįsti,a?

Vladas Maželis Juozapuik       2016-12-4 18:30

Ne, nepriklausomų mažų valstybėlių niekur pasaulyje nėra. Izraelis būtų buvęs seniai sunaikintas jei ne masyvi Amerikos finansinė ir ekonominė pagalba, o taip pat parama iš gausių pasaulio žydų-finansininkų, verslo magnatų, multimilijonierių ir milijardierių. Kalbėti kad Lietuva gali spjauti į visus sąjungininkus ir išdidžiai eiti savo atskiruoju keliu, gali tik kraštutiniai idiotai bei maskolių agentai.

Jonas       2016-12-4 18:25

visur gausu tų išgamų vatnikų, skleidžiančių fašistinės Rusijos propagandą. Kodėl Tiesos administracija toleruoja Lietuvos ir jos sąjungininkų priešus ir valstybės išdavikus?

Šiaip       2016-12-4 17:10

“O šiaip ,artimiausia mums yra Amerika,net galėtume kuriam laikui pasiprašyti į  jos sudėtį”


na, tokio nusikalbėjimo dar neteko regėti smile
Gal neteko skaityti kiek liaudies sūnų ir dukterų padėjo galvas pokaryje, išėję į miškus, nes Amerika vis teikė viltį, kad išvaduos? Ar išvadavo ?
Gal nežinai, kad ta pati Amerika nepriklausomą  Lietuvą pripažino tik po pučo Maskvoje…

Esama ES mūsų neapginas.       2016-12-4 16:08

Ji dar turi gerokai pasikeisti.O čia mes galime daug daryti,daug reikštis.

Mes į Rusijos reikalus nesikišam,tik       2016-12-4 16:08

tegul ji nesikiša…O šiaip ,artimiausia mums yra Amerika,net galėtume kuriam laikui pasiprašyti į  jos sudėtį.ES per daug liberaliai komunistinė.Jei ji būtų liberaliai krikščioniška,tada būtų neblogai.Na taip,jei siektume ją reformuoti,-Amerika reformuosis pati,-tada būtų neblogai.

asd to asd       2016-12-4 12:58

Privalom! Tik Rusijoje privalo, o ne Europoje. Privalo, reikia aukotis, už Tėvynę, ji pavojuje, būtina - visiškai nepriimtini žodžiai.

to asd       2016-12-4 12:46

deja privalom bendradarbiaut kuo tvirčiau su kaimynais, o ne su kaimyno tolimaisiais priešais. Ir beje MES dar nebuvom tokioj Rusijoj, o buvom tarybose, kur ir randamės po šiai dienai

Tiesa ar melas ?       2016-12-4 12:28

Atvykę karo pabėgėliai į eurokolūkinį durnių laivą ir paragavę“sotaus europinio"lietuvaičių gyvenimo, mauna neatsisukdami kitur ar namo šaukdami,kad geriau mirti nuo bombų savose šalyse nei iš bado ir šalčio"klęstinčiame"eurokolūkio durnių laive.

asd       2016-12-4 11:56

Tikra teisybė. Galima vaidinti, įrodinėti sau, kad esame nepriklausomi, kad galime atsispirti įtakoms, kad galime patys tvarkyti reikalus savo kieme. Tačiau istorija, ta pati, Lietuvos, rodo, kad visada buvo priklausomi tai vieniems, tai kitiems, tai tretiems. Ar žinote kodėl? O gi todėl, kad stipresnis visada laimi. Reikia gebėti būti sąjungoje, kuri tau yra artimesnė, palankesnė ir šioje sąjungoje ginti savo interesus tiek kiek įmanoma. Daug galima pasiekti, tikrai daug.

Dabar apie Rusiją. Kuo toliau nuo jos būsime, tuo saugesni būsime. Kuo griežčiau nuo jos apribosime mūsų politikus, tuo geriau bus, nes Rusijos sukurta kleptokratinė sistema yra žiauri, negailestinga žmogui, kuris nepriklauso Kremliaus klanui. Mes ten jau buvome ir daugiau nenorime. Taigi mūsų pasirinktas dabartinis kelias - pats tinkamiausias ir geriausias kelias. Tik papildomai reikia žinoti savo interesus ir juos ginti.

apie kišenvagius       2016-12-4 11:50

jau kas dėl teisingumo tai eiliniam žmogui teisingumo ne daugiau o mažiau nei TSRS laikais - laisvoje Lietuvoje nesilaikoma nekaltumo preziumpcijos, kišianvagiai neteiaimi o teisaimi tie kurie pagauna vagį - nes Lietuvoje kai pagauni vagį tai esi kaltas tu kad pagavai vagį, mokytojai teisme meluoja ir jiems nekeliamos bylos už melavimą, teisėjas su teismo sektetore meluoja protokole priskirdamas žmogui žodžius kurių žmogus nesakė, ikiteismininkai greitai ir išsamiai nerenka objektyvių įrodymų, prokuroras laiko žmogų kaltu dėl nesamo įvykio, kurį pats prokuroras sugalvojo, prokuroras neleidžia pasidaryti bylos kopijų, kad neturėtum įrodymo kad byla fabrikuojama nes byloja yra tuščių lapų su “nukentėjusiojo” parašais ir t.t. ir t.t.
O jau kas dėl žmogaus teisų tai irgi mažiau nei TSRS laikais - laisvojoje Lietuvoje žurnalistas, nesilaiko nekaltumo prezumpcijos, žmogaus vardas ir pavardė naudojama be žmogaus sutikimo, laisvojoje Lietuvoje teisėjas suvaržo teisę žinoti pagal kokį LT BK straipsnį žmogus bus nuteistas ir atima galimybę gintis ir t.t.

blogai, labai blogai       2016-12-4 11:45

kai postuluojama, kad turi kažkam priklausyti - o ne Dievui - iš to ir kyla visos tragedijos.
Bandoma sukurti blogio piramidę: su aukštesniais, žemesniais, pavaldumu.
Vietoj Dieviško kryžiaus: mylėk artimą (visi lygūs - kryžiaus skersinis) ir mylėk Dievą - kryžiaus statmena.

Juozapas       2016-12-4 11:45

Cholopo, kumečio mąstysena.
Vienintelis tokių braziulisų rūpestėlis- kam parsiduoti, kam atstatyti rūrą.
Tipiška elgsena žmogystos kuri neturi nei garbės nei orumo supratimo.
Be abejo, esamoje geopolitinėje situacijoje neįmanomi vienadieniai syebuklingi veiksmai.
Kalba yra apie strategiją.
Ar yra pasaulyje precedentų kuomet valstybė, tauta sėkmingai gyvuoja agresyvių valstybių aplinkoje?
Yra.
Geriausias, chrestomatinis pavyzdys- Izraelis.
200 mln. itin agresyviai žydų atžvilgiu nusistačiusių musulmonų apsuptyje, Izraelis ne tiksėkmingai atsilaiko, bet dar ir diktuoja sąlygas aplinkiniams.
Vilniaus apskrities ploto valstybė sugeba būti vienu reikšmingiausiu pasaulinės geopolitikos žaidėju.
Viskas priklausonuo ilgalaikės strategijos ir valios veikti.
O tai pareina nuo nacijos savigarbos, nuo orumo mentalinių nuostatų.
Ant palinkusio karklo visos ožkos myža.

Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.