Europa, Ukraina, Rusija

Kastytis Braziulis. Ant svarstyklių yra padėtas ne tik Ukrainos, bet ir mūsų saugumo klausimas

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 13 d. 21:34

52     

    

Kastytis Braziulis. Ant svarstyklių yra padėtas ne tik Ukrainos, bet ir mūsų saugumo klausimas

Veidaknygė

Artėja itin svarbus Europos Sąjungos įtakingiausiųjų ir jos politikos formuotojų vizitas į Kijevą. Vokietijos kancleris O.Šolcas, Prancūzijos prezidentas E.Makronas ir Italijos premjeras M.Dragi kartu vyksta į Ukrainą.

Bus derybos, svarstys svarbius Ukrainai ir Europai klausimus. Kokius? Kokia yra šių vadovų pozicija? Kuo ji skiriasi nuo Ukrainos pozicijos? Greitu metu sužinosime. Bijau nusivilti. O dabar, paprognozuokime.

Šie Europos Sąjungos lyderiai – taip, taip, gerai mane supratote, nes jie realiai valdo šią sąjungą – turi savo ypatumu, kurie yra aktualūs.

Italijos premjeras M.Dragi siūlė Ukrainai planą, kaip užbaigti karą. Plano esmė yra sėstis už derybų stalo su Rusija ir derėtis dėl „ginčytinų“ žemių. Tų, kurias rašistai užgrobė. Anot italo, jos yra ginčytinos. Tai esminis žodis.

Vokietijos kancleris Šolcas vienu metu ir duoda, ir neduoda, bet iš tikrųjų neduoda. Jis daug ir gražiai kalba, tačiau nieko nedaro (kalbu apie ginkluotę, juk nekovosi su euru rankoje prieš rašistų tanką). Be to draudžia ką nors gero daryti kitoms šalims pvz. Ispanijai, kuri nori Ukrainai duoti Leopard tankų.

Prancūzijos prezidentas Makronas pagarsėjo tuo, kad siūlo, ne, tiesiog primygtinai reikalauja, jog Europos Sąjunga, NATO ir kitos šalys neskriaustų putino, o „išsaugotų jo veidą“. Visus šiuos politikus vienija dar vienas ypatumas – jie visi skambina putinui ir tariasi.

Kokia gali būti darbotvarkė? Spėju, nes nežinau. Man atrodo svarbiausi yra šie klausimai:

1. Duoti Ukrainai kuo greičiau, kuo daugiau puolamųjų ginklų. Ukraina nori, bet šie lyderiai, bijau, kad ne.

Vyksta ginčas tarp dviejų pozicijų. Jei duosime Ukrainai puolamuosius ginklus, tai ji skriaus Rusiją ir su ja bus sunku susikalbėti.

Jei Ukrainai duosime ginklų, bet tik tiek, kad ji galėtų apsiginti, bet ne pulti, tai galėsime su Rusija draugiškai kalbėtis po karo dėl dujų, naftos ir kitų žemės gerybių, mąsto jie;

2. Suteikti Ukrainai kandidatės į ES statusą. Akivaizdu, kad šie lyderiai, nežiūrint į jų kalbas, nenori suteikti Ukrainai kandidatės statuso, nes per visus kitus plyšius ir plyšelius prateka informacija, kad Ukrainai reikia duoti kažkokį tai surogatą, tipo kandidatės į kandidatus statusą, kurio nėra jokiuose dokumentuose.

Kas yra šis naujadaras – niekas nežino. Bijau, kad už statuso suteikimą, jie, šie trys „ant žirgų“ jojantys į Kijevą lyderiai, gali pareikalauti „ išsaugoti putino veidą“. Mes tau, Zelenski, statusą, o tu putinui žemes ir toliau visi laimingai gyvensime. Bijau, kad taip gali būti.

Šis vizitas atskleis ES ir NATO, kurios, tiesa, nei matau, nei jos girdžiu, esmę. Pagaliau suprasime kam padeda, ką remia senoji Europa putiną ar Zelenskį, rašistų ar demokratinių valstybių vertybes?

Ant svarstyklių yra padėtas ne tik Ukrainos, bet ir mūsų saugumo klausimas.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Darijus - saugumiečiui Braziuliui       2022-06-15 11:00

Apie narkomanų Zelenskio ir Arestovičiaus skelbiamas ukrufašistų “pergales” fronte:
Aš irgi dažnai įsivaizduoju, kad laimėjau loterijoje.

Kis       2022-06-14 22:15

jeigu iduos kasneli Ukrainos,tai bus paskata reikalauti visko!

Durdonai       2022-06-14 20:33

eik i puslapi apie kara,ten toks gel’l'tonas l’l'avonas plaukioja.Su juo ir galynekis.Anas labai arsus puckos gerbejas,tai jam savo pretenzijas ir issakyk.Oas paziuresiu.

Dronas       2022-06-14 20:18

Gerai raičiojiesi, energingai! Šaunuolis, toliau raičiokis, lerva tu. smile

Durkei       2022-06-14 20:03

da padeda ajero saknies extraktas,bet nepatariu,galima visai nukvailet.Tada per smakra nutista seile ir griebia sutrauka.O tu sutrauka ar da ne…

Dronas       2022-06-14 19:32

>Dronui durdomui

Vieninteliai kas apsitriedė tai vaši. O tu raičiokis, raudona lerva, raičiokis.

Dronui durdomui       2022-06-14 19:04

betgi nuo nervu tu jau nebesuprantama kalba pradejai triest.Imk valerijankes,iskart 30lasu,palisk po kaldra ir pasikisk grielka.Bo kitaip tave griebs apopleksija.Nebesulauksi xuiliaus galo.

Dronas       2022-06-14 18:22

>Dronai

Buvo vatinė mažytė idilija kur jūs krykštėt itneršėt, be tai baigėsi. Supratai utele?

Dronai       2022-06-14 18:18

betgi tu psixopatas ir tupyca,net negirdi kas tau sakoma.Delioji ta savo vargana stolca ir sen,ir ten.Geriau kisk tarp duru,tada ir bugnai tau sutrates,ir siaip,gal da i prota ateisi..

Ševčiukas ir Putinas       2022-06-14 18:18

Ševčiukas kalbasi su Putinu / Путин и Шевчук. Полная версия
https://www.youtube.com/watch?v=kClbyM90Tns&ab;_channel=ВасяРогов

Dronas       2022-06-14 17:34

>Dronai,nesikarsciuok taip

Nauja metodyčka? Nusispjaut ką tu ten bandai išstenėti ir pakreipti, kaip ten jūs vadinat? Ach taip, naratyvą. smile Nuo žodio visai. Trumpai tariant dėjau and teavęs, S PRIBOROM. :D O, dabar (trata būgnai)... Pradėk raičiotis, nagi, drasiau tu raudona lerva, palinksmink susirinkusius.

Dronai,nesikarsciuok taip       2022-06-14 16:55

Pirma,ne Dombasas,o Donbasas,t.y.Dono baseinas,antra,nereik isterikos del fricu,juos reik spaust ir traukt savon pusen,steinmajerio nepriemimas buvo klaida.Negalima but tupyca pseudopatriotu.Tai panasu i kenkima.Trecia,xuilo apsikakos,neveltui ciamodana prie siknos nesiojasi,bijo,kad iki tuliko nedabegs.

Dronas       2022-06-14 15:59

Na ir nepamirškit, šiandien, pats geriausias šūkis, NEPIRK PREKĖS VOKIŠKOS.

Dronas       2022-06-14 15:57

>dronai vrum vrum

Ką? subinė užsidegė? Puiku. Bijai Dievo bausmės? Teisingai darai. Aš tai galiu atleist, o gal net pamiršt, o pas Dievą viskas surašyta ir jis tau atseikės, neatmelsi, pilvu neatšliaužiosi. Tu menkysta ir mėšlas, kiti pernelyg gerai išauklėti, kad tau tai pasakytu į akis, todėl aš darau jiems paslaugą ir sakau, ką visi senai žinojo, tik kuklinosi IŠRĖŽT. Na, aš visad buvau storžievis ir man dėl to negėda. Todėl pabučiuok man į subinę. O dabar, visi putino lervos, marš bejėgiškai raičiotis ir lieti savo skrandžio turinį.

dronai vrum vrum       2022-06-14 15:49

o i kuria klase aini,kvaileli..

Dronas       2022-06-14 15:48

>Ukraina gali

Ukraina stipriai sustiprins Rusijos pramonę, Ukrainiečius ims į kariuomene stipriai išplėsdami mobilizacinį rezervą, lygiai taip, kaip Dombaso gyventojus ir tada ruskis sustiprėjes dvigubai, ateis čia.

Ukraina gali       2022-06-14 15:06

pralaimėti tik vienu atveju.Jei pasaulis jai nepadės.Tai jau ne Ukrainos,o pasaulio tragedija.Pasaulio,kuris pasirinko garbinti daiktus ir nuodėmes…Todel pralaimės ir pasaulis…O tai jau nieko gero…Saldžiūnas delfyje,gal jam nurodyta,optimistinį scenarijų skelbia,kad pralaimėjus Ukrainai,Rusija pas mus neis,o toliau eis nusilpusioje Ukrainoje.Kokia džiugi žinia pasauliui,kuris turi suprasti,kad užėmus Ukrainą,jie vistiek pas mus ateis.O užims,jei mes jai nepadėsim,labai greitai.Prie viso to,kokia turi būti išsigimusi morališkai Europa,kad ramiai stebėtų genocido siaubą Europoje su šampanu rankoje ir riebaus kepsnio kąsniu burnoje?Ar realu,kad tokiomis vertybėmis grįsta ES gali ilgai išsilaikyti?Žmoniškumo atrofija,-kur jo nelieka, įsigali džiunglės,kuriose Kremliaus ordos atliks stipriausio plėšrūno vaidmenį,-gerosios naujienos nerasta.

Hemarojus       2022-06-14 15:00

Visada sakiau, kad fandreisingas yra geriausias biznis. Tą įrodė ir Tapinas. Kadangi švedų agento įmonėlės žydrai geltonos niekas netikrina, Tapino veiklos irgi, tai geri dėdės gali pervesti į fondelį kelis milijonus (jei su notaro pagalba nupiešti sutartėlę, tada gali susimažinti pelno mokestį 30 proc. nuo “paaukotos” sumos) arba tiesiog pervesti juodų pinigų, palikti Tapinui jo dalį, na o likusios sumos sugrįžimu pasirūpins žydrai geltonas. Tie 5 mln. ko gero taip ir surinkti, nes kitaip tai būtų lygu Tapino surinktiems parašams dėžėse, kurias keliais pirštais gležna mergaičiukė gali nunešti į seimą pas Čmyl.

Dronas       2022-06-14 14:20

>Kartojasi “Azovstalis” II

Jūsų sunkvežimis jau išvyko, vrum, vrum… :D

Kartojasi “Azovstalis” II       2022-06-14 14:16

Tikras piZZZdec gavosi Severodonecke ukrufašistams, naciams ir benderovcams.
Pagoglinkit straipsnį “Киев попросил о коридоре для выхода гражданских с “Азота” в Лисичанск“.

Dronas       2022-06-14 14:06

Kremlinis degeneratas. Beje, pažaiskime tokį žaidimą, jeigu tu sumelavai, tavo artimuosius sunkvežimis sutraiškys, na žinai dievo bausmė už pasikartojančia ir sistemingą nuodemę. Manau tai sąžininga, pagal nuodemę ir atpildas, OK? Na ir susitarėm, užkeikiu, kad visiems kremliniams, o ir ne tik išperoms, kurie ateis čia skleisti melo, dievas atseikėtu jų artimųjų baisiu skausmu.

Neapsigaukime       2022-06-14 14:00

“Praeitą šeštadienį per “Laisvės TV” akciją liaudis suaukojo 5 milijonus eurų į “Bayraktar” kovinės skraidyklės sąskaitą”. ... ...Patriotas-idiotas Tapkinas nupirko kvailiams už jų suaukotų pinigėlius droną “Raktirūrą”. … … Gegužės 17 dieną rusų armija karo lauke išbandė mobilų lazerinį kompleksą “Peresvet”, kuris iš 5 kilometrų atstumo pilnai sudegina bepilotę skraidyklę. Taip pat šis lazeris gali “apakinti” ir išvesti iš rikiuotės palydovines sistemas iki 1,5 tūkstančio kilometrų aukščio. “Peresvet” lazeriniai kompleksai jau pradėti masiškai tiekti Rusijos ginkluotosioms pajėgoms.

Dronas       2022-06-14 13:52

Tai tik aiškiai parodo, kokie nepatikimi partneriai yra šios trys valstybės. Žinoma, |Vokietija padidino savo karių kontingentą Lietuvoje, tačiau tai nieko nereiškia. Šiem kariams niekas negresia, todėl kaip atėjo, taip ir išeis, nes juk reikia išsaugoti putino ir dar bala žino kieno veidą, a ne? Manau Lietuvai būtina, gerai peržiūrėti santykius su šiomis valstybėmis ir pasukt vairą šalin, nuo jų siūlomo kelio. Akivaizdu, kad šios valstybės, vardan savų ambicijų ir siaurų interesų, nesusimastydamos parduos bet ką, bet kurį iš savo partnerių, jeigu tai reikš, kad jiem nereikės dalintis nuostolių, o gal būt netgi gaus iš to kokios naudos. Lietuvai ir aplamai, baltijos, skandinavų, bei rytų Europos šalims, su tokiais ne vieta ir ne pakeliui. Britai, vistik parodė, kad kaip ir antro pasaulinio karo metu, yra patikimi sąjungininkai. Taipogi Lenkija, nors Lietuvą sieja nelabai gera istorija su Lenkija, tačiau, manau, jog jie puikiai supranta, kad sąjunga, kurioje Lenkija bus naudingas ir patikimas sąjungininkas, jiems patiems, gyvybiškai reikalinga. Briuselis, kaip ir minėtos trys didžiosios šalys, akivaizdžiai parodė, kad jie pasiruoše aukoti tokius stambius sąjunginkus kaip Lenkija, juo labiau, jie aiškiai davė suprasti, kad jie suinteresuoti, sunaikinti visų ES šalių suverinitetą ir paukot kitų interesus vardan savų. Tai yra, už jų purviną ir šlykščia politiką, sumokės kiti, tikėtina, kad netgi savo krauju. Rytų Europos šalys taip pat, neturi kito pasirinkimo, kaip atsisakyti, plėtoti santykius su šiomis šalimis, nes akivaizdu, kad ateityje, tai kainuos dešimtgubai. Manau reikėtu į šią, Baltijos, rytų europos ir skandinavijos sąjungą įtraukti ne tik Britanija ir JAV, bet ir tokias valstybes kaip Ispanija, bei kitas ES valstybes. Kuriasi naujas pasaulis. Kas nori gyventi tokiama, kur valdo ir diktuoja madas, tokie kaip putinas, xi, šolcas, makronas ir kiti žmogėdros ir menkystos? Kam su tokiais pakeliui? Nemanau, kad atsiras daug norinčių. Veikti būtina jau dabar, reikėjao tai daryt jau vakar, kada dar merkel parodė, ko verti Vokietijos pažadai (kaip ten su šarvuočiais Vilkas, a?), rytoj jau bus per vėlu. Žinoma, daug kas pagalvos, jog tai skirta tik politikams, spec tarnybų atstovams ir kitiems, nes ką mes maži žmogeliai galime?.. Galite, Lietuvoje yra Lidl ir aplamai nemažai Vokiečių prekių. Neišgyvensite be jų? Nemanau. Boikotas, lankstinukai kur išsakoma viskas ką galvojat apie Vokietijos valdžios “išmintingą” politiką, protestai ir piketai. Jie turi tai pajusti. Tikėtis, kad mūsų vyriausybė pasijudins, daugiau nei naivu, šitie greičiau prisijungs prie naujosios švabijos ir paaukos tiek Lietuvos, tiek kitų valstybų interesus, vardan… Vardan savo kišenės ir šilto, pažadėto posto, nuajojoje komunistinėje švabijoje. Deja, bet taip jau yra, turim ką turim. Nereikia nieko deginti, griauti ar daužyti, boikotas yra geriausias būdas. Jeigu tu atsisėsi ir nieko nedarysi, ypač to, ko iš taves nori naujieji neokomunistai, nieko ir nebus, nieko jie nepadarys, jų mažai, jie silpni ir niekingi. Tegu jie tai pajunta per kišenę. Velniop lidlą, velniop vokiškas prekes, jos vistiek made in china ir dabar geri vokiški vardai, jau senai ne tas kas buvo, kokie Lenkai kartais pagamina ir geriau. Tegu tai daro Lenkijoje, Lietuvoje, visoje rytų Europoje ir skandinavijos šalyse. Tegu šios trys šalys, dar kart, gerai paskaičiuoja, su kuo jiems pakeliui ir kodėl ir tegu pamiršta savo neokomunistinės švabijos planus.

aaaa,prisiminiau,       2022-06-14 12:08

tamista busi tas,kur kadais i bet koki komenta suklikdavai..zargonizmas..Itariu,tamsta filologyne numoke mazuma,jauciasi ir dabar..bet kur gi tie lektuvai…,jei supranti,apie ka cia..

Vaclovas ing 11:01       2022-06-14 11:22

Nuleidžiu jūsų tomošiškus įtarimus. Taigi, link esmės. Žinome kokius gražmenos paruošalus vartoja Rusijos valdorius, tai ne paslaptis. Kodėl taip, lyg tai irgi aišku - atstovauti valdystės ir tos šalies tyrumą. Europą laižosi nuo to. Tą juk žinote, taip? Tad išsakiau mintį, kas Lietuvai taip neleidžia. Tačiau Nausėdos elgesys susitikimų metų, ypač paskutiniame (kur ten buvo?) man priminė apkvaišusio įspūdį. Brrr į tai sako europiečiai, ir jūs tai, regis, žinote. Nebūkite silpnas, Europai tai nepatinka.

Smagu       2022-06-14 11:20

I. Šimonytei nustatytas teigiamas COVID-19 testo rezultatas. Smagu šiandien kažkaip…

CHOCHOLAI LAIŽOSI ŽAIŽDAS…CHACHACHA…       2022-06-14 11:13

Всего с начала военных действий российской армией на Украине уничтожены :
202 самолета,
131 вертолет,
1 205 беспилотников,
338 зенитных ракетных комплексов,
3 548 танков и других боевых бронированных машин,
521 установка реактивных систем залпового огня,
1 947 орудий полевой артиллерии и минометов,
3 605 единиц специальной военной автомобильной техники.
ŠLOVĖ RUSŲ KARIAMS!!!

dulkintojui       2022-06-14 11:06

tai kad tavo smegenai,jei tokius kada turejai,seniai xuiliaus isdulkinti.Kaip cia da i raides bakstelt pataikai..

Visa,kas laukia       2022-06-14 11:05

Europos ,parašyta Biblijoje.Reikia sekti ne tik diplomat teisingais,sąžininingais dvasininkais ir jie tikrai pasakys,kas laukia Europos ir pasaulio.Tik reikia mokėti skaityti ir girdėti.“Rinkis šiandien ,kam tarnausi…”Čia nebus jokių nuolaidų,bus taip ,kaip parašyta Kūrėjo įstatymuose,nepasislėps nė vienas,kaip nepasislėpė Ieva ir Adomas.Todėl ,kas gali ,turi patarti Ukrainai nesileisti į jokias nuolaidas ir neatiduoti savanaudiškoms jėgoms Dievo jiems dovanotos žemės geruoju.O ypač dėl Macrono ar Šolco sotaus gyvenimo kitų mirčių kaina.Tiek praradus,kelio atgal jau nebėra.“Kas turi ,tam pridėta,kas neturi,iš to atimta ir tai,ką turi”...Svyruoti negalima.Todėl Ukrainai reikia padėti,padėti,padėti,taip padedant ir sau bei neišduodant Aukščiausiojo.Jokių nulaidų  nesąžiningiems vakarų pasiuntinimas.Rytų Europa keliasi iš klūpojimo pozicijos?Tada yra vilčių ,kad karo išvengsime.Kitaip nebus jokio pasigailėjimo.

Dulkina Zelenskio nacius kasdien       2022-06-14 11:03

Сводка Минобороны, утро 14 июня

* Ракетами «Калибр» в районе Прилук Черниговской области уничтожен арсенал артиллерийского вооружения и боеприпасов ВСУ.

* Высокоточными ракетами воздушного базирования уничтожены цели в районах Бахмута, Лисичанска, Горского и два склада боеприпасов на южной окраине Харькова.
Авиация поразила 101 район сосредоточения живой силы и техники.

* Средства ПВО сбили самолет МиГ-29 в районе Славянска и вертолет Ми-24 в районе Снегиревки Николаевской области. В районе Вернополье Харьковской области перехвачена ракета комплекса «Точка-У».

Vaclovai       2022-06-14 11:01

manding pats save perspjovei mandravojimu.Nieko nesupratau.Ar tik kartais nepavartojai draudziamu preparatu..Jau geriau griebkis degtineles,nors kiek ankstokas metas..

Kaputui       2022-06-14 10:56

Kapytas xuilo otkyniet.Rasau tau suprantama kalba,kvaileli.

Vaclovas ing Solcas       2022-06-14 10:55

*vEidą.

Vaclovas ing Solcas       2022-06-14 10:52

Niekas netrukdo ir lietuvių valdoriui nutaisyti germanų mylimą Marusios vaidą, bet, mano žiniomis, lietuviai to nemoka, nes įgaubtais kaklais ir šalmu ant galvos vykdo vidinių balsų genamus raginimus. Slaugykla (“klinika”), kaip sakytų.

Kaput Ukraine! Herojam kaput       2022-06-14 10:22

Patriotams-idiotams pasiskaitymui apie didelį piZdec . Tiesiog linksma!!! Smagu labai!!!
Бойцы ВСУ, блокированные на заводе “Азот”, могут сохранить жизнь только если сдадутся в плен, заявил подполковник Народной милиции Луганской Народной Республики Андрей Марочко в эфире телеканала “Россия 24”.
“У украинских войск там катастрофическое положение, поскольку они лишены снабжения. <...> Те, кто сейчас находятся на предприятии “Азот”, оказались между молотом и наковальней: с одной стороны их подпирают наши подразделения, с другой — стоят заградотряды. <...> Поэтому единственно правильный выход, который могут предпринять военнослужащие, находящиеся на территории предприятия — это сдаться в плен. По крайней мере, они сохранят себе жизнь. В противном случае будут ликвидированы”, — сообщил он.
Daugiau straipsnyje “ В Луганске назвали положение боевиков ВСУ на заводе “Азот” катастрофическим”.

Solcas       2022-06-14 10:03

taip pat pasielgs ir su Baltijos šalimis,putino veidas svarbiau.

ahajui       2022-06-14 9:52

kaip cia yr,kad kartais tu nusneki ir tampi ihaha,o kartais visai protingai pakalbi.Nesuprantu.

Stasiui       2022-06-14 9:40

..atsipalaiduokime..ir pajuskime malonuma…

Aynrandui       2022-06-14 9:35

Del bombos nieks neironizuoja.Kalba apie mus.Ukrainai netinka,bo negautu ir tu ginkleliu ir butu sakes.Isvis su Budapestu sukvailiojo,ale kas galejo pagalvot,kad taip iseis.

Aynrandui       2022-06-14 9:29

kad uzpirkimai dideja sake Butkevicius ir Cyvas paskutinej laidoj.Anys tikrai ne durniai.Jais tikiu.

Ayn Rand       2022-06-14 9:29

Nereikia čia tos ironijos. “Numanomai neturimas” nepadės šiuo atveju - bus būtina, kad kažkurį rytą Ukarina oficialiai paskelbtų apie sėkmingai išbandytą vidutinio nuotolio raketą kur nors virš Juodosios jūros akvatorijos, ir tos pačios dienos popietę - apie sėkmingai atliktą požeminį nedidelio galingumo branduolinio užtaiso susprogdinimą. Visa tai - užfiksavus stebėjimo duomenimis ir paskelbus viešai.

Aynrandui ir Fungicidui       2022-06-14 9:24

oi,brolyciai,grand minti suskelet.Tikrai but gera iseitis su surenkama bomba.Superliuks,sudaryt sajunga su normaliom salim ir xuilo gautu uzpuolimo atveju ‘podarka’.Izraelis tikrai geras pavyzdys.Nera,bet jei reiks,prasom.Saunuoliai,gerai cia pavaret.As nesugalvociau.Uvazuxa,respekt.

Ayn Rand -> fungicidui       2022-06-14 9:14

Esate visiškai teisus. Branduolinis atgrasymas yra vienintelė veikianti nacionalinio saugumo užtikrinimo priemonė - tas jau ne tik Šiaurės Korėjos dručkiams ar Irano ajatoloms aišku. Ukrų lemtinga klaida buvo sutikimas pasirašyti Budapešto memorandumą (1994) ir atsisakyti branduolinio ginklo. Ir net ne Jelcinas juos galų gale įtikino tai padaryt… Vakarai.

fungicidas       2022-06-14 8:38

Izraelio nepuola ne tik dėl jo kariuomenės, bet ir dėl numanomai “neturimo” branduolinio ginklo. Rytų Europos valstybės gali bendrom jėgom susikurti “nedarinktą” branduolinę ginkluotę, kurią kiekvienos iš šalių  užpuolimo atveju galima darinkti. Lietuva, pavyzdžiui, turi dar neišrinktus branduolinius reaktorius plutonio gamybai bei rusijai negrąžintą tarpinį šių reaktorių produktą. Juk galima būti ir mažiau priklausomiems nuo nusenusios ruropos specialiai atrinktų pačių neįgaliausių lyderių (priklausomi ir korumpuoti, todėl prileisti prie rinkimų proceso kaip nugalėti galinčių partijų atstovai) teikiamų “saugumo garantijų”.  Ar tikrai mus gins vokiečių net brigada, jei Vokietijos vadovas toks kompromisiškas?

Apie termina 'vertybes'       2022-06-14 7:49

darosi juokinga kalbet ir girdet.Pasaulis eina pabaigon.Pabaigos pradzia,s’kant.Eina visi n…

Braziuli       2022-06-14 7:45

Žiūriu į Ukrainą ir matau Lietuvą. Jei labai užauga sparnai, visada atsiranda pakirpėjas. Jei labai loji, visada gali gauti dešrą su žiurkių nuodais.

Ayn Rand -> girdinčiam       2022-06-14 7:45

Beveik niekas nedidina užpirkimų iš esmės, tačiau Kacapstano pajamos didėja dėl kylančių naftos ir dujų kainų. Tas kainas kelią aukštyn nukvakę tariami žalieji, esantys valdžioje Vakarų pasaulyje, ir ypač JAV (plg. Trumpo administracijos energetikos išteklių politiką ir Demencijos iškankinto dabartinio marionetės).

girdėjau,       2022-06-14 7:40

kad tuo tarpu didieji broliai iš ES didina rusiškų energijos išteklių pirkimus… Gal tai tik pikti gandai?

stasys        2022-06-14 6:52

Svarbu atsakyti į kita klausima , kas važiuoja į Kijeva ES ,NATO galvos ar tik xuilo draugai norintis kažkaip susitartį ir padėti Ukrainai .Tai kad ne ES važiuoja sako jogtas faktas jog toje trijulėje nėra tos institucijos biurokratų , kad ne NATO sako tai kad tos institucijos galva ir nėra to trejeto sudėtyje , xuilo draugai Ukrainos priešai ? visko gali būtį todėl vežami siūlymai gali liesti tik tas šalis ir jų politinius interesu . Atsipalaiduokime ..ir išklausykime ka tie ponai pasakys ir pasiūlys .

Klausimas       2022-06-14 6:40

Ar nėra ruošiamas Ribentropo - Molotovo paktas 2022?

Braziuli,        2022-06-13 23:42

Nebesureikšmink tų ukrpopų, karas pralaimėtas. Ant svarstyklių jau galite dėti ką tik norite, kad ir Zelenskio kiaušius. Gali ir pats savo kiaušius padeti, -  tas nieko nebekeičia.
PiZZZdec Ukrainai! Herojam piZZZdec.

ah.ą       2022-06-13 22:01

panašu kad europai praregėjo ir europai nereikalinga okrainos pergalė. Okrainos pergalė reikštų  JAHVĖS desanto pergalę ir matą planetai

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.