Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Kastytis Braziulis. Kaip yra puolamas R. Karbauskis?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 21 d. 0:42

23     

    

Kastytis Braziulis. Kaip yra puolamas R. Karbauskis?

Mūsų žurnalistai nuo Rusijos didžiųjų manipuliatorių (Kiseliovo, Solovjovo, RT, Sputnik)  darbo metodais visiškai nesiskiria. Jiems ir įstatymų reikalavimai yra dzin, jiems ir moralės klausimai yra dzin, jiems ir padorumo ribų nėra. Svarbiausias yra užsakymas, sutartis ir pinigai, pinigai, pinigai.

Kai užsakomieji žurnalistai išsisemia ir neturi, ką rašyti apie R.Karbauskį, nes nieko jo biografijoje skandalingo neranda, tai pradeda rašyti apie jo aplinkos žmones, su kuriais jis kažkada dirbo, kartu mokėsi pradinėje mokykloje, o gal net lankė darželį. 

Atkreipkite dėmesį į  Delfi.lt paskelbto straipsnio antraštę:

„Neįtikėtina schema: NMA ir R. Karbauskio pavaduotojas galėjo sudaryti labai įtartiną sutartį“.

Tokių straipsnių su panašiu pavadinimu „R.Karbauskio bendražygis… arba R.Karbauskio bendramokslis…, arba R.Karbauskio bendrapartietis…, arba R.Karbauskio mėgstamo Naisių kaimo gyventojas…, arba R.Karbauskio valstiečių partijos rėmėjas…“ virtualioje erdvėje yra apstu.

Straipsniuose šie asmenys žiniasklaidos nėra vadinami savo vardais bei pavardėmis – jiems yra suteikiama R.Karbausko pavardė. Straipsniai į šią erdvę yra išmetami kiekvieną dieną. Žurnalistai dirba kaip automatiniai robotai.

Šioje vietoje svarbiausia yra antrašė ir ji turi būti parašyta ryškiomis ir didelėmis raidėmis, kad visi ją pamatytų ir visi ją perskaitytų, kad skaitytojų galvose įstrigtų antraštėje užslėpta mintis – R.Karbauskis yra blogis, blogis, blogis. Paties straipsnio skaityti net nereikia, nes jis visiškai nieko bendro neturi su R.Karbauskiu ar jo charakterio savybėmis, ar jo blogumo pasireiškimu.

Ar įsivaizduojate, kokią isteriją užsakomieji žurnalistai sukeltų, jei R.Karbauskis į darželį būtų ėjęs kartu su nusikalstamo pasaulio vadeiva „Daktaru“?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas Marginalajui       2017-02-24 2:57

Ar kada nors gilinotės į Evangeliją? Kuriems žydams JHS sakė “Jūsų tėvas velnias?” Savo Motinai, mokiniams, visai būsimai daugtūkstantinei žydų bažnyčiai? Nuo Jn 8:13 ir 20 matyti, kad ginčytasi Šventyklos teritorijoje su fariSsiejais. Vienintelis neaiškumas Jn 8:31, kur sakoma, kad JHS kalbėjo ĮTIKĖJUSIEMS Jį žydams. Tačiau juo labiau keista būtų manyti, kad ir juos Jis pavadino velnio vaikais. Matyt aplink būta įvairių žmonių, o įtikėjusiems pasakyta būtent tai, kas čia svarbiausia: “Jūs pažinsite tiesą ir tiesa padarys jus laisvus” - gal velnio vaikus?
Vadovaujantis vien klimovais ir neturint neprakeikto proto dėl Pr 12:3, ne tik neįmanoma daryti sveikų teiginių, bet net ir suprasti sveikų dalykų neįmanoma. Apgailestauju.
Be to, Jono Evangelija, skirtingai nuo sinoptinių, jau turi supersesionizmo požymių - pvz., ten kur sinoptikai vartoja “fariZiejai ir sadukėjai”, pas Joną daug kur vien “žydai” (graikiškai tik vienas žodis - “judėjai”). Tai rodo, kad kažkur po 80 m. jau prasidėjo teksto kaitaliojimai ir pritaikymas prie nežydiško mąstymo. Nuo Romos - žydų karo laikų Palestinos graikai kolonistai bei vietos žydai jau buvo ETNINIAI priešai. Kai krikščionių mažuma, neatlaikydama kruvinų graikiškų išpuolių, turėjo išsikelti iš tėvynės, minėtas priešiškumas sudarė palankiausias sąlygas supersesionizmui augti iki pat antižydiškos nežydų krikščionybės paskelbimo 325 m.
Kišimosi į tekstą rezultatas (šalia “farisiejų su sadukėjais” pakeitimo “žydais”) ir yra nelogiški šokinėjimai nuo “įtikėjusiems žydams” iki “jūsų tėvas velnias”, suprantama (Jn 8:13 ir 20), pasakyto oponentams farisiejams Šventykloje, bet ne žydų tautai.
Kas yra Šventojo Teksto autentikos garantas? Savaime Šventoji Dvasia ar žmonės, kurie tą raštą tiki? Visas ST autentiškas todėl, kad dėl jo tiesų niekam nekildavo abejonių, bet originalių NT tekstų hebrajų kalba neturime. Todėl apie autentiką galimą spręsti kad ir iš aiškių interpoliacijų, kaip pvz., išlikę 1 Jn 5:7 rankraščių skirtumai. Jei žmonės nesąžiningi, Šventoji Dvasia stebuklų nedarys.
1967 m. gojai nustojo mindžioti Jerūšalaimą, tai faktas. O kad Kristaus Kūne nėra nei žydo, nei graiko, tai juk D-vo Tautoje! Ta Tauta yra Viena Išrinktoji, niekas jos nekaitaliojo, su jokiais čigonais Sandora nebuvo sudaroma (vėlgi Jer 31:31), bet pagal (“panaikintas”) pranašystes ji išplečiama. Suprantama, kad JOJE to skirtumo nėra ir b9ti negali, nes pagal pradžią ji visa ir yra žydų, nesvarbu, ar atėjusių iš žydų būtų tik mažuma: kiekvienas tikras krikščionis yra žydas. Tai ne mano, Jono Pauliaus II žodžiai, o jie sąžiningam žmogui visai suprantami.
Tačiau apsėstosioms to nepaaiškinsi. Degeneratas klimovas geriau aiškina.

Julius Puras       2017-02-22 15:36

Dar karta pakartosiu kad nosines deda bendrinės lietuviu kalbos redaktorius. Aš tik vos spėju jas nuiminėti. Klausimas ar rąštas kaip ir žmogaus kalba gali būti patyčių objektu?

JULIAU PŪRAI,       2017-02-22 12:47

išmok rašyti - tada vaizduok protingą.

Marginalui       2017-02-22 11:00

Nėra jokio reikalo žiūrėti jūsų nuorodų, nes yra pasakyta: “Nebėra nei žydo, nei graiko - visi mes esame viena Kristuje Jėzuje”. Ir tai logiška! Pakanka įtikikėti į Kristų ir būti su Juo. Lk 21,24 absoliučiai nieko nepatvirtina. Gojais galėjo būti ir žydai, o, tarkim, čigonai (pardon, romai) - išriktąja tauta.
Plius dar (gerai įsidėmėkit!): Kristus NIEKADA negynė žydų ir neteisino bei neslėpė  jų piktadarysčių, kaip darot jūs, - atvirkščiai - tvirtino, jog jų tėvas velnias, vadino pabaltintais karstais ir pan. Kodėl jūs nuolat prieštaraujat Kristui, ypač šiais laikais?

o dėl ko?       2017-02-22 1:45

Karbauskis, priešingai nei Skvernelis, laisvas ir savarankiškas, nors ir nepretenduoja į angelo vaidmenį. Galima atimti, sunaikinti Karbauskio verslą Lietuvoje, bet jo yra ir užsienyje, badu nemirs bet kokiu atveju. Sistema bando išstumti, galbūt net vaistinį, svetimkūnį iš šeimininko, kuriame ji sėkmingai parazituoja jau daug metų ir net jaučiasi šeimininko gimdytoja, kūno. Labai panašiai JAV drožiamas Trampas, kuris irgi yra ne tiek blogas ir baisus, kiek vaizduojamas KORUMPUOTOS “žiniasklaidos”.
O esmė ir daugelio problemų šaltinis yra tame, kad “žiniasklaidos laisvė” tapo “šventa karve”, kuriai, išskyrus retas išimtis, nebegalioja įstatymai ir profesinės etikos nuostatos. Iš tikro tai net beveik nebeliko žiniasklaidos kaipo tokios, liko konkurentų dorojimo ir veiksmingo reketo be galo veiksmingas įrankis.
Bet ateis laikas, kada bus analizuojamos Lietuvos nuosmukio ir visų neišnaudotų galimybių priežastys. Nenustebkite, kad “žiniasklaidos” korupcijos poveikis bus gerokai baisesnis už politinės korupcijos. Dabar “ant bangos” esantieji pultų klykti, kad tik Putino pakalikas gali taip kalbėti, bet kai bus skelbiamos tyrimo išvados “banglentininkų” jau nebebus, arba jie lindės panašiame į “vatinį” pogrindyje.

juleu       2017-02-21 23:28

tiaisingai reike rašiti ne “Julius i Zenona”, o “Jųlius po Zenono”. Įr niapmiršg ant “o” dėti nosiniąs, kitaip skaitįtojai netykies, kad tu ne pasamditas spicialei sū kląiduom rašiti ir “pąprasto iailįnio lituvįso” vaidmiani atlyktį.

Julius Puras i Zenona       2017-02-21 18:58

Dėl Karbauskio žurnalistai tikrai dirba savo darba. Jaigu jie dirbtų tai pat ir kitų politikų atžvilgiu tai šiandiena mes turėtumėme visai kita Lietuva.

Julius Puras       2017-02-21 18:49

Braziulio straipsnis ne mąstymui yra skirtas bet susidaryti nuomonei susidaryti. Karbauskis yra geras sąžiningas nuoširdus nemelagis ir tokia nuomone aš turėčiau susidaryti perskaites Braziulio straipsni. Tik kur jūs tame matote mąstymą?

Zenonas       2017-02-21 18:47

Tik durneliai gali sakyti, kad žurnalistai dirba savo darbą.

,,J.Puras"- nemąstantis nuo lopšio?:):)       2017-02-21 18:34

Ne silpnapročiams, aišku kaip dieną, kad Karbauskis ir valstiečiai puolami plačiu oligarchinių leidinių ir nomenklatūrinės LRT frontu..Jokių klaustukų nėra protingiems šiuo atveju- tik nuoga ,negaileistinga realybė...
Manau, kad ,,Puras” tik apsimeta siaurapročiu reikalaudamas klaustuko K. puolimo klausimu. O gal tamsta tiesiog naudingas idiotas?:) Gal du kart du lygu keturi, tamstai irgi turi būti su klaustuku?:) smile
Braziulis- šaunuolis, nevynioja į vatą, todėl ,,purai” siunta…

Julius Puras       2017-02-21 18:21

Pasižiūrėkite ir jūs tada į straipsnio pavadinima ” Kaip yra puolamas R. Karbauskis?”. Matote kada užduodamas klausimas naudojamas žodelis “ar” kurio pas Braziuli nėra. Beja prieš tai buvęs straipsnis buvo apie teisėtumo peržengtas ribas iš viso be jokio klaustuko. Ką noriu pasakyti kad tiesos.lt rašo straipsnius lygei tokiu pačiu stiliumi kaip ir lrytas ar delfis. Man iš šalies stebint tai aš matau gaujų tarpusavio konkurencija ir daugiau nieko.

Zenonas       2017-02-21 17:58

Arba, straipsnio pavadinimas “KARBAUSKIS NUSLĖPĖ PAŽEIDIMĄ?”, o straipsnio teksas toks: LŽŪA absolventas (ASU), Karbauskio bendramokslis, pažeidė kelių eismo taisykles. Paskambinus p. Karbauskiui - atsisakė komentuoti situaciją. Iš turimų šaltinių galima teigti, jog p. Karbauskis žinojo apie pažeidimą ir bando jį nuslėti.

Marginalas Marginalujui       2017-02-21 17:52

“Žydelių D-vo” terminą vartoju ne aš, bet čia siautėjantys “oponentai”. O kad “laikinai prisiėmęs”, tai malonėkit įsigilinti į pačią Evangeliją, pvz., Lk 21:24, kur JHS kalba apie gojus, mindžiojusius Jerūšalaimą iki 1967 metų.
PS Gojas gali būti teisėtas keiksmažodis daugelio žydų lupose juos amžiais nuo 325 m. persekiojusiems imperiniams romėnams bei dvasiniams palikuonims. Tačiau norminėje kalboje, kurią vartojo Pats JHS, goj yra lygu graikų ethnos, t.y. gentis, skirtingai (bet ne visuomet Biblijoje) nuo Vienos D-vo Tautos, pirma žydų, paskui ir tų, kurie į tą Tautą priimami.
PPS Dėl “laikinai” dar plg. Mt 2:2 ir Mt 27:11 bei visas “panaikintas” pranašų pranašystes, pvz. Jer 31:31 apie Naująją Sandorą “su Izraelio namais ir su Judo namais”.
Dar patariu:
1) rasti internete ir paskaityti Eusebijaus “Konstantino gyvenime” šio nekrikšto imperatoriaus, keitusio D-vo Įsakymus dėl švenčių šventimo, prakeikimą žydams pavadinus VISĄ TAUTĄ (vadinas, ir su romėnų išsklaidyta Sirijoje ir kitur Pirmąją apaštaline bažnyčia, kurią gudruolis Eusebijus “Bažnyčios istorijoje” sugebėjo priskirti prie eretikų) D-važudžiais
2) bei palyginti su Pr 12:3 - gal suprasite, kodėl po 325 m. krikščionys ėmė varyti iš Bažnyčios (verčiama “Katalikų Bažnyčia” anachroniškai pakeičiant pirminę reikšmę “Visuotinė” reikšme “Romos katalikų”) tūkstančius “eretikų”, kurių vyskupas “neteisingai” pakalbėjo kuriame nors visuotiniame susirinkime, o paskui likusi Viena Tikriausioji suskilo perpus ir prakeikė abiem pusėm patį save, iki šiol skaldydamasi iki begalybės, įskaitant ir susikruvinusius tarpusavio karuose buvusius krikščionis - pvz., islame, išskyrus 2 kryptis, nieko panašaus nėra buvę!

Julius Puras i 2017-02-21 16:05       2017-02-21 17:43

Ir ką aš turiu galvoti? Žurnalistai dirba savo darbą ir tai yra blogai?

Stasys       2017-02-21 17:15

Tai mat, “čekistų” toks braižas yra, mano pastebėjimu. Kai neranda prie ko prikibti, tai suka, suka aplinkui, prigalvoja visokių negerų dalykų, šmeižia visokeriopai taikinio artimuosius bei tolimesnius bendražygius, stengiasi sukompromituoti nieko bendro su taikiniu neturinčius asmenis, o paskui smogia tiesiai į taikinį, nes jo veidas yra jau subjaurotas. Tą matėme Pakso atveju, labai ryškiai nusišvietė Venckienės atveju, nes iš pradžių juk jai jokių priekaištų nebuvo, paskui, pamatę, kad ji yra nepalaužiama, tai net ištraukė “viską žinantį” spec liudytoją ir bac, jai net, berods, virš 30 juokingų kaltinimų, net, lyg tai, ir kriminalinių. Taigi, darykim išvadas ir mąstykim, mąstykim ....

Marginalui       2017-02-21 16:59

Pasvajok apie “sunaikintą krikščionišką religiją”. O norėtum? Ir nėra jokio “žydelių Dievo”, net kabutėse. Yra visos žmonijos Dievas, laikinai prisiėmęs žydo tautybę. Bet toji tautybė neturi jokios reikšmės. Jis galėjo gimti lietuviu, rusu, vengru, kuo tik nori.

Marginalas apie išganytojus       2017-02-21 16:45

Galima pamanyti, kad Karbauskis jau Išganytojas. Bent Lietuvos. Šis genialus politikas, kartu su neišganytojas, prastūmė dar vieną globalistinės ideologijos įstatymą - dėl “vaikų teisių” apsaugos atimant vaikus ir netinkamų tėvų. Mat Kėdainių atvejo laukta (jei ne surežisuota, nes mūsų aukštų manipuliacijų laikais bet kas įmanoma), kad išjudinus prastumti ir šį brudą. Vaikų apsauga įstatymiškai egzistavo visuomet, visuomet iš tikrai nusikaltusių vaikams tėvų buvo atimama tėvystė, bet tai joks institualizuotas vaikų atėmimo procesas. Tik visiškas kvailys (o tokių deja, yra dauguma) nematys, kad šis brudas iš tos pačios “teisių” pasakos, kurios tikslas - galutinis žmogaus nuasmeninimas ir pavertimas elektroninio konclagerio vergu. Maža buvo kvailiams Gatajevų atvejo (nurašytas “komunistams”). Dabar Gatajevu gali tapti bet kas, kuris negamina iš savo vaiko vergvaldžių baudžiauninko. Pamažu brausis “patikslinimai” - nuo fizinio smurto (o jam priklauso ir tradicinis diržas, kuriuo per amžius buvo auklėjamos krikščionių kartos, be to, - gerų krikščionių, ir apie kurį užsimenama net Biblijoje) iki “netinkamų pažiūrų” (grybauskai jau spėjo durnius perspėti, kad niekas neatiminės [pridėkime - “šiuo metu”] už pažiūras ar nepriteklių - ačiū už pasakas, Norvegiją, ir ne tik, turime prieš akis ir tik aklas nemato globalistinės užduoties), viskas jau visai netolimoje ateityje, o išganytojai seimūnai už viską vieningai nubalsuos, kaip iš pradžių 2006 m. vieningai nubalsuota už totalinę interneto, perlaidų, bilietų kontrolę, o pernai jau atriedėjo iki vienbalsiai (“Ačiū už supratimą!”) nubalsuotos teisės valdžios pareigūnams be teismo sprendimo kontroliuoti asmens ryšius ir net ubagų “finansinę veiklą”. Taigi laukime atsiskaitymo grynaisiais panaikinimo - baudžiauninko galutinio pririšimo prie spactarnybos tinklo per bankinio terorizmo lustą.
Laisvas asmuo turi turėti laisvę bent savo šeimoje iki savo vaikų pilnametystės auklėti juos pagal savo pažiūras - norit, kad ir nacines. Bet dabar ne už nacines, bet už krikščioniškas norvegų banditai atėmė vaikus iš baptistų. Mat “ne ta ideologija”, ne revoliucinė masoniškoji, svajojanti apie vienodus net fiziškai reguliuojamus taisyklingus globalinio skruzdėlyno klonus.
Tokios totalinio skruzdėlyno vergystės nebūta nei Antikoje, nei Sen. Egipte, nei Babilone, tik tada vergai nevadino jos “laisve”.
JAV dar neseniai buvo leidžiama tėvams patiems mokyti savo vaikus, kad laikui atėjus, mokykloje niekad nesimokę, galėtų kartu su visais laikyti atestato egzaminus ir stoti į universitetus. Tuo naudojosi daugelis išsilavinusių krikščionių. Esu tikras, kad bent daugumoje valstijų šios laisvės jau nebėra. Jei laisvę branginantys amerikiečiai neparodys pavyzdžio, kas parodys? Šiandien su globaliais “revoliucionieriais išvaduotojais” realiai kovoja tik salafitų islamas, bet savo religijos tikslams, ne sunaikintos krikščioniškos.
Jei nėra asmens laisvės, kokia gali būti tautos laisvė ir kas ta tauta, susidedanti iš nuasmenintų baudžiauninkų minios? Štai kuo baigiasi “žydelių D-vo” pakeitimas tautos dievybe.

situacija       2017-02-21 16:26

Verslas yra verslas. Užsakymai atliekami laiku. Šiandien nė vienas nepaklausė kolegos T.Balzeko, kodėl tas nebaigė darbų.  Kolegos, vadinasi, šmėkstelėjo žinele užpakalinėse eilėse.

J.Purui       2017-02-21 16:05

susidarė vaizdas ,kad vengiate galvoti,savą liniją“varote"aklai:)

Agnė       2017-02-21 15:40

Ačiū, kad rašote. Jau dauguma suprato, kad antraštėmis “žaidžiama”. Neriasi iš kailio, nes reikia atidirbti. Vieningai reikėtu nekomentuoti tokių straipsnių, bet kur tą vienybę rasi dabar.

Julius Puras       2017-02-21 15:20

Su kuo sutapsi tuom ir pats tapsi. Yra tokia patarlė ir nėra nieko blogo jaigu politikai yra akilai stebemi žurnalistų. Ar tai yra blogai kad žurnalistai stebi politikus?

Yra dar ir kitokie straipsniai. Pavyzdžiui Butkevičiui susidarė toks įspūdis kad 4-5 žmonės"valstiečių” partijoje prima sprendimus likusieji tik už juos prabalsuoja. Man dabar susidarė įspūdis kad “valstiečių” partija yra tesiok daržovių partija.

kartais realybė tokia       2017-02-21 15:07

šikam šiais laikais beveik visi. Ir tie, kurie jokios ideologijos neįkanda, ir politiškai kairieji, ir dešnieji, ir tie kur per vidurį. Kaip kažkas sakė: skaniausias patiekalas lietuviui yra lietuvis, nesvarbu kad ėdam viens kitą su visais š.dais

šikti yra smagu       2017-02-21 14:58

ypač ant žmonių.
ir ypač ant vertesnių.
todėl nelaimingi komunistpalaikiai, kgbistėliai iškrypę tą su malonumu daro.
——
(šiaip nieko naujo po saule - Jėzų Kristų nukryžiavo)


Rekomenduojame

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Rasa Čepaitienė. DiskrimiNacija

Irena Vasinauskaitė. Sirgti draudžiama dirbti

„Neredaguota“ pokalbis su Ramūnu Karbauskiu: kova su propaganda

Ramūnas Aušrotas. Apie teisės viršenybės ir prenatalinės gyvybės apsaugos principų suderinamumą

Andrius Švarplys. Andriau Navickai, ar tikrai?

Nuo bačkos. Andrius Navickas. Lietuvos seksistai, vienykitės!

Stasys Jakeliūnas. „Ateities“, arba „Politinės amnezijos“ koalicijai –  pimyn, perveskit iš „Sodros“ pensijų fondams 400 mln. eurų

Verta pamatyti. Donaldo Trumpo teisinės komandos spaudos konferencija

Žmogaus teisių komiteto pirmininko T. V. Raskevičiaus programa: 5 prioritetai

Geroji Naujiena: Jėzus Kristus, Visatos valdovas, Tiesos Karalius

Algimantas Rusteika. Vartotojo instrukcija

Ramūnas Trimakas. Trojos asilas

Kun. Robertas Skrinskas. Kristus Karalius: šventė lapkričio 22-ąją. Skirta abortų legalizavimo Lietuvoje 65-sioms metinėms

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.