Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Nevyriausybinės organizacijos

Kas verčia Lietuvą policine valstybe? Kodėl nusitaikyta į Vytautą Rubavičių?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 15 d. 17:47

64     

    

Kas verčia Lietuvą policine valstybe? Kodėl nusitaikyta į Vytautą Rubavičių?

Pastarųjų dienų išpuoliai prieš rašytoją ir filosofą dr. Vytautą Rubavičių bei jo artimuosius dar ir dar kartą patvirtina – Lietuva įžūliausiu būdu verčiama policine valstybe. Solidarizuodamiesi su Tiesos.lt bendradarbiu, savo analitiniais straipsniais atvėrusiu ne vieną viešojo gyvenimo piktžaizdę, kviečiame visus skaitytojus kuo plačiau paskleisti žinią apie šį skandalingą politinio persekiojimo atvejį ir visiems kartu reikalauti išsamaus tyrimo.

* * *

Skelbiame ir Vilniaus forumo pareiškimą.

Politinis persekiojimas Lietuvoje: dr. V. Rubavičiaus atvejis

Lietuvoje daugėja politinio persekiojimo apraiškų. Politiškai motyvuoti išpuoliai prieš laisvai mąstančius ir kritiškai vertinančius Lietuvos padėtį bei ydingus valdžios bei kitų institucijų veiksmus darosi vis dažnesni, atviresni ir įžūlesni. Šį kartą taikiniu tapo rašytojas, filosofas, Vyriausybės kultūros ir meno premijos bei Poezijos pavasario laureatas, Lietuvos kultūros tyrimų instituto vyresnysis mokslo darbuotojas dr. Vytautas Rubavičius. Š. m. gruodžio 11 d. buvo įsilaužta į jo asmeninį kompiuterį, į kurį buvo siunčiama grasinimai ir patyčios.

Siūlyta „keisti mąstymą“, įspėta – „nepasislėpsi“, grasinta „pakasti“. Vykstant šiam išpuoliui buvo pakeisti prieinamų interneto tinklų pavadinimai, stebėti ir realiu laiku komentuoti namuose esančių žmonių veiksmai, trumposiomis žinutėmis referuota į namuose vykusį gyvą pokalbį. Nepagailėta ir V. Rubavičiaus sūnaus – keistu sutapimu, kitą dieną, gruodžio 12 d.,  jis gavo pranešimus apie darbo sutarčių nutraukimą ir kilo problemų su „Sodros“ duomenimis.

Prieš V. Rubavičių pasitelktų veiksmai liūdnai primena specialiųjų tarnybų taikomus moralinio ir psichologinio spaudimo ir bauginimo metodus. Jų pobūdis ir mastas liudija, kad išpuolio vykdytojai yra įsitikinę savo nebaudžiamumu ir jaučiasi esą aukščiau įstatymo. Šiems veiksmams būdingi tipiški politinio persekiojimo dėl „neteisingų“ pažiūrų bruožai.

Visiems gerai žinoma, kad V. Rubavičiaus analitiniai straipsniai ir komentarai niekada nedžiugino jokių valdžių, nes juose stengiamasi išsiaiškinti tikrąją Lietuvos valstybės, visuomenės ir tautos būklę.

Dėl galimo politinio persekiojimo V. Rubavičius kreipėsi ir į teisėsaugą.

 

* * *

Primename Vytauto Rubavičiaus komentarus apie pastarojo meto politinę situaciją Lietuvoje:

Vytautas Rubavičius. Karbauskis ir Skvernelis: paskutinis didžiosios išdavystės akordas?
Vytautas Rubavičius. Skvernelis ir Popiežius

* * *

Ketvirtadienį buvo paviešinta ir daugiau detalių apie savaitės pradžioje vykusius išpuolius prieš V. Rubavičių.

Pasirodo, pirmadienio vakare, kai šeimininkai buvo išėję iš namų, kažkas įsibrovė į butą, pavogė krautis paliktą telefoną. Be to, nė nesistengė panaikinti įsibrovimo ženklų, atvirkščiai. Kitą rytą telefonas, tik jau su ištrintais duomenimis, rastas paliktas laiptinėje.

Eltos naujienų agentūros atstovo paklaustas, kas ir kodėl galėtų taip su juo elgtis, V. Rubavičius pripažino neturintis atsakymo. „Visi žmonės yra susiję, gal kažkam užkliuvo mano rašiniai, o gal kažkas per mane su kažkuo iš politikų nori suvesti sąskaitas, imituodami politinį persekiojimą, ir pasirinkęs mano asmenį kaip tam tikro persekiojimo objektą. Sunku daugiau pasakyti – Lietuvoje juk žmonės išmanūs, moka vieni kitus kankinti. Bet kad yra panaudotos kibernetinės aukšto lygio priemonės, man akivaizdu“, – kalbėjo filosofas (skaityti lrytas.lt ČIA).

V. Rubavičiaus teigimu, jis visada rašė tai, ką nori, bet ne visada buvo spausdinamas. „Tačiau tai yra suprantama, turint omenyje, kad keičiasi pagrindinės ideologinės nuostatos, ir tam tikros reiškiamos mintys ar susirūpinimas valstybės politikoje vykstančiais reiškiniais tampa nepageidaujami. Nebuvo taip, kad neturėčiau kur pasakyti savo žodžio. Šiuo metu taip pat jaučiuosi laisvas kalbėti, tik taip pat manau, kad žmonės, kurie galbūt labai domisi manimi, girdi ir šį pokalbį. Nieko nepadarysi – gyvename technologinių galimybių metu, kai viskas įmanoma ir apie žmogų viską galima sužinot“, – sakė V. Rubavičius.

 

* * *

V. Rubavičiaus padėka Tiesos.lt skaitytojams

Savaitės pradžioje paviešinęs skandalingus išpuolius prieš jį ir jo artimuosius – įžūlų brovimąsi į asmeninę erdvę ir bauginimą, V. Rubavičius sulaukė ir Tiesos.lt skaitytojų palaikymo – skelbiame ir jo padėką visiems jį parėmusiems:

Labai dėkoju daugeliui žmonių, tarp jų – ir Tiesos.lt skaitytojams bei talkininkams, už paramą. Supratau, kad buvau ir esu skaitomas. Džiugu.

Atsiliepė ir valstybės pareigūnai: gavau patikinimą, kad kibernetinio saugumo specialistų paprašyta kuo greičiau išsiaiškinti visas šio įvykio aplinkybes.
Kalbėjomės ir apie Lietuvoje vykstančių kiberkovų intensyvėjimą bei išmoningumą. Tad tikiuosi tam tikrų rezultatų.

Visiems linkiu šviesių ir ramių Advento dienų.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+
Politinis persekiojimas: V. Rubavičiaus atvejis

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kas nužudė P.ŠLIUŽĄ?       2017-12-17 13:07

Kieno pavaldume kilerių brigada?
Kada susivienys nužudytųjų sielos ir smogs iš anapusinio pasaulio nematomu kardu?
Kito kelio nėra.
Visi nužudytieji dėl Tiesos privalo apsijungti vardan to,kad gyvieji Tiesos kariai būtų apsaugoti.

Tarabilda to Šiame portale       2017-12-17 2:13

Mes po šiuo sparnu senokokai gyvename ir pramokome kalbėti, ką galvojame ir apie valstyvę ir apie tikėjimą jos ateitim. dėl to čia ir esame.

Šiame portale pasakyti,       2017-12-16 21:45

kad prarandi tikėjimą šia valstybe gal blogo tono ženklas,bet laikas matyti realią padėtį.

Misteris Holmsas       2017-12-16 15:33

Džentelmenai,kada pradėsite naudotis DEDUKCINIU metodu?
Sužinokite kas liepė nutraukt sutartis su Rubavičiaus sūnumi.
Juozapą paskiriu generaliniu sekliu po grifu “sovieršenno siekrietno”.

Juozapas       2017-12-16 10:59

Kaip apginti terorizuojamą rašytoją?
Atsakymą sufleruoju pačiu klausimu.
Banditai bijo viešumo.
Juozapinis patarimas:
Visą šią istoriją viešinti tarptautiniu lygmeniu per PEN klubus.
Prašyti tarptautinės plunksnos brolių solidarumo pagalbos.
Labai svarbu proversti režimo medijas nutraukti info blokadą.
Tarp Kovo 11-sios signatarų yra rašytojų.
Tų žmonių statusas suteikia galimybę kreiptis į visuomenę ir pasakoti kas vyksta už tylos sienų, signatarai turi galimybę oficialiai reikalauti atsakymų net iš daukantynės.
Suprantama, naivu tikėtis jog matrioškynas prisipažins.
Bet ta chebra nemoka meluoti.
Vos pravėrę žabtus ima save demaskuoti.
Tegul jie painiojasi, tegul apsimeluoja.
Tegul tai tampa viešai matoma.

puzle       2017-12-16 0:09

Pritariu Tarabildai. Būtent- reakcijos, tiksliau tyla, pasako daug.
Kaip ir daug pasako išpuolio pobūdis.
Veikta demonstratyviai. Tikslas tik vienas- sėti baimę.
Tai rodo, jog režimas jaučiasi netvirtai- JIE bijo.
Jie negali atvirai ir masiškai mūsų žudyti ar įkalinti koncentracijos stovyklose. Kol neįdiegta totali orwelinė (“išmanioji”) tvarka subendrinant asmeninį lustą su banko kortele ir implanto su nuodais kapsule, kol dar nepanaikinti grynieji pinigai, kol dar gyvos nacionalinės valstybės ir yra Viešpaties Įstatymą laikančių aukščiau orwelinių- tol totalitarizmo parankiniai jaučiasi nesaugūs.
Jeigu atsilaikysime prieš pagundą bijoti, atsilaikysime.
Jeigu bijosime, vergystė taps norma.
Visas Blogis gyvas vien baime.
Neliks baimės, blogis žlugs.
Nebijokite.

Tarabilda to dėl GRUšių        2017-12-15 23:48

Keistai dėliojasi detalės, iš pirmo žvilgsnio lyg ir nesvarbios. Pvz., pirmoji - Delfis apie skandalingą kibernetinę ataką ir tiesiog terorizmą įsibraunant į V.R. būstą tyli kaip užsiūtais nasrais. Žinant dar kad Rubavičius buvo jų autorius. Kai tuo metu ir Lietuvos Rytas ir Respublikos leidinių grupė faktą paviešino. Nemačiau, kad būtų paskelbta ir BNS. EUrobotai vaidina, kad nieko neįvyko. Šešėlis krenta pagrindinei EUrobotei arba jos šestiorkoms.

saugumo ubliudkas Tarabildai       2017-12-15 23:25

Jei VSD užkliūna Rubavičius kaip antisemitas, tai ką tada kalnėti apie kitus, tą patį Anušauską, Valiušaitį ir daugybę kitų? Kaip sakoma, velnias slypi detalėse.
Na ir jei tai padarė VSD, tai tada visas tyrimas iškart yra pasmerktas, nes tirianti struktūra yra sukurta dalyvaujant VSD ir kitoms jėgos žinyboms, sakyčiau net, dar viena specialioji tarnyba Lietuvoje.

Tarabilda       2017-12-15 22:57

VSD yra ponios pavaldumo kontora. Ar nekyla jokių klausimų?

saugumo ubliudkas       2017-12-15 22:43

Taip ir galvojau… smile

dėl GRUšių       2017-12-15 22:34

Gal būt ir taip. Viskas velniškai persipynę. Bėda tame, kad mūsų saugumiečių kaip ir nebelikę. Po V.Pociūno nužudymo vienus atleido, kiti ėmė tarnauti banditams, treti paliko tarnybą. Mano manymu, tie kas liko, dabar dirba daugybei svetimų šeimininkų. O kai kurie vienu metu keletui.
Valstybė užvaldyta, tad nelabai ką čia ir pridiskredituosi.
Čia daugiau muštynių kiemas kitų šalių tarnyboms.
Kaip sako- anie baliavoja, o mums tenka bonkes rinkti.
Šiandien nelabai kas gali suprasti kurie kam dirba, bet vienas dalykas aiškus- jokie saugumiečiai nedirba Lietuvai.
O prieš dirbančių ištisos gaujos.
Tačiau yra ir neblogų dalykų. Ubliudkai nors ir aršūs, bet kvaili.
Jie turi galios tik tol, kol buratinai tiki jog ubliudkai galingi.
Kai visuomenė liausis bijoti, niekšų “visagalystė” baigsis akimirksniu.

saugumo ubliudkas Tarabildai       2017-12-15 22:22

O iš ko jūs sprendžiate, kad GRU galėjo manyti, jog Rubavičius jų kišenėje? Kas čia per…?

Tarabilda       2017-12-15 21:46

Kažkas čia šitoje istorijoje man nesueina. Labai užsiuodžia grubokas GRU kvapelis ir jų stiliaus šantažas. Gali būt, kad žvalgyba manė, kad Rubavičius yra jų kišenėje, o Rubavičius šast į šoną, o jie jam savo stiliuku - šach. Ir toks šachas yra dvigubas, nes durniaus vietoje atsiduria ir mūsų VSD, kuri kaip visados nieko apie nieką nežino ir negali pasakyti, o po nosim vyksta tiesiog diskredituojantis valstrybę rezonansas.

atsakymas       2017-12-15 20:40

biudžetininkų nebaudžiamumas ir LR BPK leidžiantis fabrikuoti bylas ir susidoriti su neįtinkančiais sisitemai ir trukdančius biudžetininkams vogti.

ruta       2017-12-15 7:51

..kad tikslas - ibauginti Gerb Rubaviciu ir panasaus mastymo zmones , tai akivaizdu..kad tai daro sistemai tarnaujantys klapciukai , man irgi akivaizdu .. tik norima sudaryti ivaizdi , kad tai kokie hipsteriai - chunveibinai - odinockos ..p.s. Garliavos tragedija parode kas buna su tais , kas uzsimoja pries sistema -pajungiamas visas valstybes galiu monstras ..Nereikia buti pranasu , kad matyti daugybe urodu tarnaujanciu sistemoje ir naudijanciu jos galias SAVO asmeniniems interesams / is savo asmenines patirties ../Koks dabar atvejas - ar kokio urodo asmenisko meslo priedanga vyksta , ar uzvalde noras padaryti malonuma , isiteikti sistemai -virsininkui / auksciau stovinciam ../

"saugumo ubliudkas"       2017-12-15 0:44

Tai kad jis mulkis ir juokdarys, be to, ten, matyt, prisidirbęs, tai faktas kaip blynas. Bet ką jis veikia Šimašiaus aplinkoje su, matyt, Lietuvos spectarnybų palaiminimu, geriau išsikelkite klausimą?
O modeliuojama kas? Lietuvos pilietybės klausimas akmenuotosios Žydijos gyventojams ir galimybė laisvai keliauti po ES. Nes tame regione padėtis ir taip įkaitusi, o čia dar Trampas su Jeruzale nesąmonių pridarė. Musulmonų pilnuose Vakaruose žydai taip gerai nesijaus kaip pas mus.
Negalvokite, kad tie žydai tokie jau protingi ir galingi, kad klaidų nedarytų. Nežiūrint ekonominės, technologinės ir karinės galios, Izraelis dabar yra pažeidžiamas kaip niekada.

arpastebiui       2017-12-14 23:18

Pastebime, jog tu suski agentėli esi bukas kaip čebato aulas

mulkių darbas       2017-12-14 23:15

Saugumiečiams naudinga nes:
Nukreipamas dėmesys nuo tikrų kaltininkų;
Išprovokavus antisemitinius komentarus, vėliau galima tai kukreipti prieš portalą.
.
Akivaizdu jog “versija” laužta iš piršto.
Be to sieti Lupshitzą su Izraelio super specpajėgomis ar pan.  yra kvaila, nesunku internete rasti kokiuos daliniuose ir kuo Izraelyje tas tipas tarnavo.
Nepanašus į džeimsą bondą. Tik pagyrūnas ir didelis plepys.
Vienžo, pigūs triukai.
Saugumo ubliudkai yra lopai.

Ar pastebite?       2017-12-14 23:09

Lietuvoje DIRBTINAI kaitinama ATMOSFERA?
Ar semitai ruošiasi pakviest pagalbon Rusijos tankistus?
Nieko nesuprantu.
Gal kas geriau esate pasikaustę tuo klausimu?
Atsakykite,kas yra modeliuojama?

Tarabilda       2017-12-14 22:48

Kažkoks “naujakurys” čia labai įkyriai mėgina įbrukti žydiškų akcentų ir opersukti diskusiją į buitinių pasispjaudymų lygį. Neišdegs.

nuomonės piršlys ir visoks kitoks blogietis       2017-12-14 22:26

*Tai paaiškintų ir menką Lietuvos valdžios atsišaudymą į visus absurdiškus žydų KALTINIMUS, ne klausimus. Klaidą įvėliau.
Ir, tarp kitko, saugumiečiams būtų naudinga neigti žydelio versiją vien dėl to, kad ji parodo jų nesusitvarkymą su darbu ir tai, kad jie nekontroliuoja padėties. Čia šiaip, jei jau pradedama drabstytis. wink

nuomonės piršlys       2017-12-14 22:16

Jei tai būtų saugumiečių darbas, vargu ar jiems šautų į galvą minėti antisemitizmą. Jiems tie žydai be geltoniolikos raudoniolika. Geriau jau kelkite klausimą, ar nebus čia žydai aukštus Lietuvos pedofilus pakabinę? Visų geopolitinių įtampų fone jiems tai būtų naudinga. Tai paaiškintų ir menką Lietuvos valdžios atsišaudymą į visus absurdiškus žydų klausimus, ir žinomų Lietuvos žydų laikyseną Garliavos įvykių metu. Lietuviškieji saugumiečiai vis tiek labai nekaip atrodo visame tame fone.
O dabar skroskite komentarą, traukite 16 laipsnio šaknį ir išvartykite viską taip, kad vis tiek saugumiečiams naudinga taip rašyti. smile

nuomone       2017-12-14 22:00

Rubavicius kreipesi i skverneli savo viename tekste - “Premjere Skverneli, grįžęs su Popiežiaus palaiminimu, imkite ir parodykite Lietuvos žmonėms tiek kankintą Deimantę kartu su jos motina ir leiskite su anūke susitikti ją mylintiems seneliams. Būtų tikro vyro darbas – juk prisimename ano Popiežiaus, šventojo Jono Pauliaus žodžius, kad nereikia bijoti, nes tiesa mums išlaisvins.” Zodziai “tikras vyras” panaudoti ir viename pakeistame tinklo pavadinime. Ar neatrodo jums, kad grasintojai tokiais paciais zodziais kaip Rubaviciaus tekste, galejo parodyti kad linkejimus perduoda skvernelis??? Nenustebciau, nes maciau kaip elgesi Garliavoje

 

nuomonės piršliui       2017-12-14 21:48

kas gali paneigti jog kometaruose trinasi saugumietis kuris bando nukreipti dėmesį nuo kontoros į każkokį priedurnį lupshitzą.
psichologiškai lyg ir neblogai sugalvota- atpirkimo ožiu pasiūlyti a priori visuomenėje nekenčiamą personažą.
spectarybų klasika.
gerai veikia kokius nors delfių mulkius.
bet čia, tokie pigūs fokusai nelabai praeina.

lietuviškiesiems saugumiečiams       2017-12-14 21:37

Žinau, kad skaitote čia komentarus. Ar labai laimingi dabar esate? O juk buvote perspėti kas bus kai tauta jumis nusivils. Trenktas žydelis su įgūdžiais padarė akciją, o žmonės kaltais mato jus. Dabar visas š.... jums limpa. O jūs net nesistengsite to durnelio pagauti. jis apskritai jau bus kur pakeliui į Izraelį. Blogiausiu atveju rytoj Šimašius jo atsižegnos, bet š... skonį burnoje jausite jūs.

Degutienė yra       2017-12-14 21:08

labai atsakingą už tokį “bezpridielą”, rusiškai tariant. Tokio sekimo dar nėra buvę kaip dabar - žmonės labai įbauginti ir puolę neviltin.

Jules       2017-12-14 21:06

Apie tokį savų žmonių sekimą kaip dabar anuometinė KGB galėjo tik pasvajoti. Dabar sekamas kiekvienas savarankiškai mąstančio žmogaus žingsnis - mintis, nuomonė net nuotaika. Dabar žmonės per PC, išmaniuosius mobiliakus yra išsiviešinę, todėl susemti - internuoti bus lengva.

Kerzonas       2017-12-14 21:03

Sakiau, kad Lukiškių aikštėje reikia pastatyti du 3 m. aukščio bronzinius kerzavikus, vieną Karabasui, kitą Barabasui.Paminklas su perspektyva, galima ką nori prilipdyti ant viršaus, na pavyzdžiui…...

Ar pamenate ?       2017-12-14 20:54

DEGUTIENĖ irgi skundėsi,kad ją SEIMO Pirmininkę PASIKLAUSO ir seka visus jos giminaičius.
Tai psichologinis teroras.
Noras įvaryti baimę.
Į Seimą ateina bestuburiai bailiai.
Kodėl juos nepagąsdinus kaip katinėlius ,užmetant lapą ant uodegytės?
O jei jau Seimo nariai bijo,tai kitus išgąsdinti dar lengviau.
Kai kuriuos galima išgąsdinti net žvilgsniu ar net “kūno kalba”.

LT teisėsauga negali sutvarkyti TABORO       2017-12-14 20:47

tai ar ji gali atrasti kas terorizuoja Rubavičių?
O procentų.

StasysG       2017-12-14 20:07

Bet kaip gali visuomenė padėti V Rubavičiui, jei jis nesikreipė į visuomenę. Kažkas už jį kalba, rašo, o jis pats tyli. Gal izoliuotas?

ne be pagrindo įtariu       2017-12-14 19:53

Rubavičių terorizuoti galėjo Šimašiaus visuomeninis patarėjas Danielis Lipšas, ar Lipčitcas, ar kaip ten jis. Žodžiu, “sionistas su automatu”. Tai yra IT ir Izraelio specialiųjų tarnybų veikėjas. Atvykęs jis netgi tvarkingai informavo Lietuvos specialiasias tarnybas kas toks yra, kad išvengti nesusipratimų.
“Tu antisemitas” jį ir išduoda. Kadangi tai asmuo su specialiųjų tarnybų patirtimi, patekti į butą jam taip pat ne problema. Įdomiau su Rubavičiaus sūnaus atleidimu, gavus nurodymą “iš viršaus”. Kas tai ir kokiu tikslu?

Juozapas       2017-12-14 19:32

Nieko naujo. Panašūs dalykai vyksta nuolat jau daugybę metų. Tik dabar užkabino žinomesnį žmogų.
Tai didžiulės organizuotos nusikalstamos gaujos, kurioje yra susibūrę politikai, įvairaus rango pareigūnai,  biznio atstovai, mas medijų veikėjai, policininkai, teisėjai, prokurorai ir saugumiečiai.
Pastarųjų atstovai ir daro pačius purviniausius darbelius. Kaip taisyklė per užverbuotus agentus.
Atbiras Rubavičiaus terorizavimas yra iš desperacijos. Vytauto straipsniai daro kriminaliniam režimui nemažai žalos. Tokį žmogų nupirkti nepavykstant, lieka tik trys variantai- sukompromituoti, įbauginti arba nugalabyti.
Signalas pasiųstas labai aiškus. Vaistas tik vienas- jokiu būdu neišsigąsti, viską viešinti ir elgtis, kaip čia vienas kolega patarė- kuo įžūliau.
Iš savo patirties galiu paliudyti, jog tokia taktika efektyvi.
Kadangi Rubavičius yra gerai žinoma visuomenei asmenybė, labai svarbi atvira ir kuo garsesnė tokių pat garsių žmonių solidari ir vieša parama.
To banditai prisibijo ir labai nemėgsta.
Su banditais bendraujant paveikiausia ultimatumų kalba, atviras nepaklusnumas.
Tai vienintelė apsaugos garantija gyvenant chuntos režimo sąlygomis.
Nes tylinčius tie padarai suėda be gailesčio.

Nustatyti vykdytojus tereikia sprendimo        2017-12-14 19:28

Gatvė, kur gyvena V.R. ir kai kurios gretimos gatvės ir taip nuolatos filmuojamos. Tereikia noro ar politinės valios ir būtų aišku, kas buvo tie net ne kartą pačam Vilniaus centre rodęsi „samdiniai”.

Tarabilda       2017-12-14 19:25

Labai panašu į spec. tarnybų operaciją. Spec. tarnybos yra valstybės kompetencijos subjektas. Vadinasi, valstybė persekioja ir terorizuoja savo pilietį. Ir labai panašu, kad dėl pažiūrų.
Jei faktas bus pripažintas, kuo aš labai rimtai abejoju, teks pripažinti ir kitą iš jo plaukiančią išvadą, - kad gyvename totalitarinėje valstybėje.

Rūta       2017-12-14 19:05

Gerai, kad V.Rubavičius kreipėsi į teisėsaugą, tačiau… Spėkit, koks bus atsakymas? Pamenu, kai tuometinė Seimo pirmininkė I.Degutienė viešai pasidalino savo pastebėjimais dėl sekimo. Ar šiandien žinome, kieno tai darbas? Tokia situacija kelia rimtas abejones dėl mūsų specialiųjų tarnybų.

StasysG       2017-12-14 19:02

Ir ką teisėsauga?

bet kuriuo atveju baisiai įdomu       2017-12-14 18:58

Nes policija vėl statoma į keblią padėtį. Ir nepagauti jai teroristo būtų nepatogu. Kita vertus, visokie įsakymai “iš viršaus” ir kišimąsis į policijos darbą irgi palieka pėdsakus. Kas čia vyksta artėjant gruodžio 17d.? Turi būti kažkoks labai rimtas motyvas.

Ne tik Lietuva okupuota, -       2017-12-14 18:21

kad ir kaip neįtikima, bet okupuota ir Rusija, okupuota Ukraina, velnio tarnai darbuojasi JAV valdžios viršūnėse, jie yra įkišę kanopas į visas žiniasklaidos priemones, pagal savo demoniškus dėsnius pertvarko pasaulį ir žmogų, niokoja kultūrą, propaguoja nedorybes… Tai tie, apie kuriuos Kristus pasakė: “Jūsų tėvas - velnias, ir jūs pasišovę tenkinti jo užgaidas”. Atpažįstu juos iš persekiojimų braižo.

O bus taip...       2017-12-14 18:19

prokurorai neras nusikaltimo sudėties, o jei ras, tai tyrėjai neras nusikaltėlio ir t.t.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-12-14 15:55

Laikas visiems suprasti, kad Lietuva dabar yra OKUPUOTA, todėl ko nors kito tikėtis, reiškia būti KVAILIU. Skaitykite 2017-03-11 straipsnį “Okupuota Nepriklausomybė”

http://www.ekspertai.eu/okupuota-nepriklausomybe91670

Yra dar daugybė požymių, kad Lietuva dabar yra OKUPUOTA.

Pikc       2017-12-14 15:25

->“taip” - “ar dabar neskaitę Vanagaitės gatavi ją sudraskyti?” Kas čia per suknista manipuliacija? Kokio velnio tą žydo šliundrą prie tos pačios temos prikergėte?

Arvydas       2017-12-14 15:25

Pavadinimas ne visai tikslus. Patikslinu: “Kas pavertė Lietuvą policine valstybe?”.
Atsakau tradiciškai: mes patys. Tylėdami, nusilenkdami, bijodami net savo nuomonę viešai pasakyti. Kad “kas nors” neišgirstų...
Tokių, kaip V.Rubavičius yra absoliuti mažuma. Tuo didesnė pagarba jam.

kasdienybė       2017-12-14 13:59

reikia nugriauti atramas: tvora pati nugrius - KGB pradžiamokslis.
——
kiek per Garliavos įvykius buvo nužudyta (Stulpinas ir kiti), išvaryti (N.Venckienė ir kiti), sudoroti morališkai bei finansiškai.
——
ar nors vienas iš KGB’istų nukentėjo? Ne. O gavo valdžią (Skvernelis)
(o kai kas siūlo dar kreiptis pagalbos į urbšį - kuris irgi dorojo N.Venckienę...)

$+$       2017-12-14 13:50

Kol V. Rūbavičiui kliuvo tik “pažangesnės” orentacijos veikėjai ir jų “valstybinė” veikla, tol buvo pakenčiamas. Kai užsimojo į visų švenčiausią - Lietuvos “elitą”, t. y. pedofilus, tapo rakštimi.

Tai tik eilinį kartą parodo, kas valdo Lietuvą. Nors… koks skirtumas, daunai vis viena skuos prie balsadėžių. Ir balsuos už “popiežiaus” pateptąjį.

nuoroda iį Alką(daugiau informacijos)       2017-12-14 13:46
2017-ieji: "Kas jūs, Vytautai Rubavičiau?"       2017-12-14 13:44

-1- Padėtis valstybėje kaip bendras V.R. užsipuolimo kontekstas (vaizduojamoji demokratija, tautos nušalinimas nuo Konstitucijos jai garantuotos galimybės tiesiogiai ir veiksmingai - ne primityviai surežisuotai ir įsivaizduojamai - dalyvauti valstybės valdyme, mass media nuolat brukamos globalistinės ideologijos, nukreiptos prieš klasikinius Europos idealus ir krikščionybę, net sveiką protą),
-2- pasirinktas visuomenei gerai žinomas ir principingas (ne padlaižys) asmuo,
-3- konkretus kalinių žargonu grasinimų, reikalaujančių “keisti mąstymą”, turinys,
“darbo sutarčių nutraukimas” su sūnumi ir dar “problemos su „Sodros“ duomenimis”,
-4- kitos čia paminėtos ir nepaminėtos aplinkybės,
- visą tai - faktų visuma - nėra ir negali būti joks atsitiktinumas.
Tokio masto suplanuoto puolimo prieš kultūros žmogų, rašytoją ir filosofą,
kuriam Lietuvos likiminiai klausimai yra tapę egzistenciniais, jo gyvenimo esmine dalimi, po Sovietų imperijos subyrėjimo Lietuvoje, matyt, dar nėra buvę.
Negi nupuolėme į laikus “Kas jūs, kunige Svarinskai?” - 1987-uosius? NK
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/9272/kas-jus-kunige-svarinskai

susimovė       2017-12-14 13:32

Jei ne telefono dingimas iš buto, būtų galima pamanyti, kad tai koks nors skausmingai patiriantis savo buvimą homoseksualu paauglys iš gretimo namo pasinaudojo V. Rubavičiaus neatsargumu naudojantis internetu. Nes savo kompiuteryje nesunkiai galima matyti aplink jūsų buvimo vietą esančius kompiuterių tinklus. Jei slaptažodis yra silpnas, jį galima atspėti arba sugeneruoti. Nereikia net lįsti giliau į programų spragas.

būta kažko panašaus       2017-12-14 12:46

Garliavos įvykių metu irgi buvau pastebėjęs keistumų, bet nepuoliau slapukauti, o ėmiau elgtis dar labiau iššaukiančiai, prieštaringai, provokuojančiai. Žinant mūsų čekistų mentalitetą, maniau atlėks apvaliomis ir blizgančiomis akimis sakydami, kad žino ką aš darau. smile Bet neatbėgo, nes, matyt, atsirado jų tarpe koks protingesnis, kuris suprato, kad jie taip buvo išdūrinėjami. O žinote kaip aš kūriau elgesio kontrastą? Išeidamas iš namų palikdavau veikiantį kompiuterį ir be garso įjungdavau pirmą Google pasitaikiusį gėjų porno. smile Bendraudamas per Skype pirmiausiai irgi pasisveikindavau - laba diena, labas vakaras peder…ai.
Namie ir bendraudamas telefonu su draugais kalbėdavau tokius dalykus, kad stebėdamas aklo Ivanausko teismą kvatojausi, jog mane tokiu atveju tektų pasodinti į elektrinę kėdę keletą kartų ir paskui dar kelis kartus sušaudyti. smile

Šėtono siautėjimas       2017-12-14 12:03

Tai Anonimas, arba Šėtonas, kuris šiandien šeimininkauja Lietuvoje ir kurio uždėta letena griauna ir nuodija mūsų gyvenimus. Jis neįvardijamas, nes pasislėpęs, tačiau jo kvėpavimą jaučiame visi, kurie matome ir suvokiame kas vyksta aplinkui. Atgimęs sovietmečio paveldas, išbujojęs ir įgavęs naują kvėpavimą, šiandien griauna žmonių gyvenimus. Stuburo laužymai vyksta visais lygiais. Štai, kad ir Garliavos “nusikaltėliai” nubausti milžiniškomis sumomis su teistumo įrašais dokumentuose.
Gerbiamam Rašytojui linkiu stiprybės. Iškentėjome gūdų sovietmetį iškentėsime ir šį “demokratiškos” Lietuvos tarpsnį.

kažkas naujo       2017-12-14 11:37

Ta akimirka, kada “pažangieji” gali pradėti gaudinėti į snukį.

Ko norėt?       2017-12-14 11:28

Juk KGBešnykų ANŪKAI tebedirba,konsultuojami senelių?

advento nuotaikos       2017-12-14 11:01

per adventą - laukdami Kristaus gimimo - velnias ypač suaktyvina savo veiklą.
tą žmonės jau senai pastebėjo - todėl tik krikščioniškais ginklais galima gintis:
- pasnikas, malda ir ypač malda už velnio apsėstus.
——-
aišku, nusižeminę (kaip baudžiauninkai) galima maldauti ponų, kad pasigailėtų - kreiptis į urbšį, kubilių, oleką, kirkilą, grybauskaitę ir t.t.

Kreiptis į        2017-12-14 10:39

P.Urbšį.Viešinti seime.

darbo partijos smogikai ir kiti       2017-12-14 10:39

tokia veikla - tai KGB šestiorkų braižas.
——
daugiausia jų darbo partijoje, a.boso tarnybose, prokuratūroje, teismuose bei teisingumo ministerijoje, NT firmose - Lietuva jų gniaužtuose.
——-
pagal savo moralę ir tapino chebra panaši - ir kiti stribvaikiai, komuniagų atžalos bei putino (rusijos) gerbėjai.

taip       2017-12-14 10:05

Kam buvo naudinga paleisti džiną iš butelio? Kas džiaugėsi portalu “Akylas”, kas metiniam pranešime didžiavosi elfais, kas svaigo su Tapinu dėl mokytojų pasisakymų, kas išmetė Udrį už klausimą feisbuke ar dabar neskaitę Vanagaitės gatavi ją sudraskyti? Kodėl taip keliama temperatūra? Piemenys tikrai nesuvokia, kuo tai gali baigtis. Tylėjimas tokius išpuolius daro legitimius. Kodėl nesuteikiamas žodis inteligentijai ar akademinei visuomenei pagrindinėse info priemonėse, kodėl Vilniaus forumo pranešimas šiandien pat nėra pagrindinė TV žinių tema?

Lietuva ruosiasi mineti atkurimo simtmeti       2017-12-14 9:55

bet valstybes sviesuoliu naikinimas (fizinis ir psichologinis), deja, isibegeja. Tad kokia valstybe sukureme?

DDD       2017-12-14 9:42

Tai nėra naujiena. Renkant parašus dėl “žemės referendumo”, žymusis Sadauskas-Kvietkevičius pats feisbuke gyrėsi, kad atvirai fotografuoja pasirašančius ir žada medžiagą perduoti jų darbdaviams bei dar kai kam.

> neprofai dirba       2017-12-14 9:18

Kaip įbauginsi žmogų, jei jis to bauginimo nepastebės. Kenkti galima nepastebimai, bet kai nori įbauginti, tai reikia, kad pastebėtų. Tai daro arba valdžios užsakymu, arba koks nors “pažangus” jaunimas pasikabinęs Tapino portretą ant sienos.

Pirmiausiai       2017-12-14 8:26

Reikia padaryti visišką panaikinimą TSPMI kaip organizaciją, nes tai surinkta konservinė gauja su Vilpišausku priešakyje. Po to pertvarkytai TSPMI pavesti vadovavimą gerbiamam V, Rubavičiui su galimu TSPMI pavadinimo pakeitimu.

Vis tiek reiktų kreiptis       2017-12-14 7:48

į visas įmanomas tarnybas,užsienio lietuvių organizacijas,užsienio organizacijas…

s.m.       2017-12-14 6:55

pokario stribai irgi buvo įtikėję savo “kietumu” ir nebaudžiamumu… O kiek jų virto nuspirtais grūzdais visos Lietuvos miškuose… Tokie patys dabartiniai svolačiai tik dėl savo bukumo nesusimąsto, kad vienądien korta gali verstis kaip kažkada 1918-tais, 1944-tais…

IIII - neprofai dirba       2017-12-14 5:26

O kaip darytų profai? Ir iš kur žinai, kuo profai skiriasi nuo neprofų?

neprofai dirba       2017-12-14 2:52

kai dirba profai - jų veiklos niekaip nesimato.
šiaip tai net džiaugtis reiktų, kad kažkokie pikti mėgėjai bando nuotaiką gadinti - reiškia profams neįdomus - nes profai konkurentų nemėgsta ir tikrai neleistų tokių vaikiškų žaidimų.


Rekomenduojame

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Mokytojai iš Kvetkų, Pandėlio, Papilio premjerui Sauliui Skverneliui: Pagal galimybes ištaisykite padarinius savo didžiosios klaidos

Spalio 6 dieną bus atidengtas antkapinis paminklas Adolfui Ramanauskui-Vanagui

Vygantas Malinauskas. Krikščioniškas pasirinkimas

Geroji Naujiena: Kad ir mes duotume vaisių

Andrius Švarplys. Cukrus, Linai

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.