Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

„Kas puola šeimą ir nuo ko ją reikėtų ginti?“ – Andriaus Švarplio atsakymas Vytautui Landsbergiui: Homoseksualų santykių prilyginimas šeimai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 15 d. 5:15

50     

    

„Kas puola šeimą ir nuo ko ją reikėtų ginti?“ – Andriaus Švarplio atsakymas Vytautui Landsbergiui: Homoseksualų santykių prilyginimas šeimai

Vytautas Landsbergis prisijungia prie choro pavadinimu „kas puola šeimą ir nuo ko ją reikėtų ginti?“ (ČIA).

Atsakymas yra paprastas: homoseksualų santykių prilyginimas šeimai (kad ir kokia forma tai bebūtų padaroma: partnerystės, santuokos ar kt.) padaro tai valstybės norma.

O tai reiškia, kad ši norma tampa palaikoma ir finansuojama visuose valstybės gyvenimo sektoriuose ir politikose.

Vakarų valstybėse tai nuvedė prie:

1)  konstitucinių laisvių (žodžio laisvės, religijos laisvės, minties-sąžinės-tikėjimo laisvės) cenzūros (žr. ČIA) Tai ne vienintelė byla. Atskirose valstijose yra žemesnių teismų sprendimai apribojantys religines laisves homoseksualų naudai: dėl didelių baudų uždaromi krikščionių verslai.

Didžiosios Britanijos vyriausybė šiuo metu rengia naują įstatymą, kuris gintų žodžio laisvę universitetuose. Britų vyriausybė mato grėsmę žodžio laisvei, akademinių tyrimų laisvei iš LGBT pusės daromo spaudimo (žr. ČIA).

Lenkijos švietimo ministras lygiai taip pat praeitų metų rudenį išsakė poreikį ginti žodžio ir mokslinių tyrimų laisvę nuo LGBT ideologijos (žr. ČIA), ne pasisakom
https://polandin.com/.../education-minister-to-introduce...
Kunigai ir bažnyčios atstovai susilaukia teisminių procesų už tradicinės šeimos gynimą (žr. pastoriaus Ake Green bylą, kuriai prireikė nueiti iki pat Švedijos Aukščiausiojo Teismo). Taip pat Pauliaus Vaineikio atvejis Kretingoje, kai jis neteko kapeliono pareigų gimnazijoje už tai, kad pasisakė už tradiicnę šeimą ir prieš LGBT ideologiją (ne asmenis).

2) vaikų seksualizcijos programų švietimo sistemoje (žr. ČIA, ČIA ir ČIA).

Čia tik dvi sritys pavyzdžių, kurių užtenka, kad suvoktum grėsmes dėl LGBT šeimos modelio įteisinimo tolesnių pasekmių.

Tai nėra kažkokios baimės dėl ateities, baimės dėl to, kas dar tik gali įvykti. Vakaruose tai jau realybė.

Pone V.Landsbergi, ar dabar nors šiek tiek aiškiau, kodėl Lietuvoje reikia ginti šeimą?

Todėl, kad šeima yra valstybės ir kitų konstitucinių laisvių pagrindas. Ir tai parašyta toje pačioje Lietuvos Konstitucijoje, kurią Jūs apgynėte 1990-aisiais ir kurią Jūs taip dabar užmirštate.

Ta pati tauta Jus parėmė ir apsaugojo 1988–1991. Dabar Jūs rodote savo tautai špygą. Ta pati lietuvių tauta ištvėrė Sibiro tremtį ir užaugino vaikus pagal vieną ir vienintelį prigimtinį šeimos principą. Dabar Jūs juos vadinate nelaimingomis asmenybėmis, mušančiais savo žmonas ir vaikus.

Užsitarnavęs amžiną Tautos pagarbą už valstybės nepriklausomybę, Jūs dabar nusisukate nuo Tautos ir Konstitucijos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Elena       2021-05-18 10:10

labai teisingas atsakymas. Tačiau norėčiau paprieštarauti - pagarba ne amžina. Tokio asmens, kuris išduoda ir parduoda savo tautą TAUTA tikrai negerbs, nes pagarba gali būti tik už tuos teigiamus darbus, kuriuos asmuo tuo metu atliko. Dabar tas pats asmuo dergia savo tautą, todėl jokios pagarbos nenusipelno. Tik labai liūdna, kadtoks baisus dalykas atsitiko šitam žmogui - dėja, jis ne Jobas, jis Judas.

tartiufas       2021-05-17 21:50

Senutėlis jau, bet tulžies pritvinkęs. Tai jo gelminis turtas. Nejaučiu jam jokios pagarbos, nes ar su juo, ar be jo – lietuviai vis tiek būtų atkūrę savo Lietuvos Respubliką. Jis tik apkartino atkūrimo darbus savo tulžimi ir kitais tartiufiškais nuodais

tiesa       2021-05-16 21:08

išlys negali visa gyvenima išvertes skura gyvent ir vaidinti šventa,vienas iš įslaptintu 75 metams aktivistas tas gerbiamas,o pasirodo nieko vertas vien melas ir savanaudiškumas.Matom kuo pavirto lietuva Judu pagalba.

Koks ir kieno       2021-05-16 19:12

šeimininkas ar pasaulio valdovas leidžia jums pliekti Landsbergį nuo pat 1990 metų? Jei neleistų - nepliektumėte, o būtumėte iškart tempiami į teismą ir laužiamos tos durys, už kurių jūs gyvenate? Bet už Landsbergio pliekima jums niekas durų nelaužia, o va už tų pliekimą, kurie tikrai turi įtaką - durys iškart laužiamas ir policija budi prie įėjimo ar intike virtualus kagebistas.

dėdulė yra dėdulė       2021-05-16 15:20

kalbant apie jį - pradedant reikia pasakyti - kas yra dėdulė. Tada bus aišku.

Daily Caller       2021-05-16 13:34

Kalifornijos valstijos gubernatorius demokratas Gavinas Newsomas pasirašė įstatymo projektą, pagal kurį Kalifornijos pataisų ir reabilitacijos departamento (CDCR) reikalavimu kiekvienas , patekęs departamento globon, nurodytų savo įvardžius, lytinę tapatybę ir tai, ar jie identifikuojami - kaip translyčiai, nebinariai ar interseksualūs.

Taip pat reikalaujama, kad CDCR apgyvendintų asmenį „pataisos namuose, skirtuose vyrams ar moterims pagal asmens pageidavimus“. Panašūs teisės aktai buvo priimti Konektikute ir Masačusetse.

Nuo įstatymo įsigaliojimo sausio mėnesį 261 kalinys paprašė pervedimo dėl būsto pagal lytį. Didžiąją šių prašymų dalį pateikė kaliniai, prašantys būti perkelti į moterų įstaigas, ir tik šeši kaliniai neprašė būti moterų įstaigoje.
https://dailycallernewsfoundation.org/
https://www.theepochtimes.com/mkt_breakingnews/men-are-coming-255-california-prison-inmates-have-requested-transfer-to-womens-prisons-since-january_3764385.html?&utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-04-06-2&mktids=7502b26275e1f2ec99ea4baed9763e40&est=WbhsYDxdhRfNnKF/ZAo7x+mSDQccCqt/gvpXTs1C5u5RZeSdclyoDGYPVH8Cvw==

tiesa       2021-05-16 13:00

isverstkuris kagebistas tarnaves Rusijai ,kuri jam grazino turtus,melagis ,veidmainis
kaip tokius nieksus,setono gyvates zeme nesioja…
ateis valanda ,kada tures uz tai atsakyti isgamos,visi kurie tai daro
iskrypeliai

Taigi taigi kaipgis       2021-05-16 1:39

Iš to nupezusio proprerdojaus tik bezdalas leidžiasi laisvai. Visi kai kalba, vis prideda visu gerbiamas , o aš sakau- netiesa,  niekas čia jo negerbia, nes išdavė Lietuva judams.

Net       2021-05-16 0:28

skaityti nesinori V.L.išvedžiojimų.Parodė savo tikrąjį veidą

Žemyna       2021-05-15 23:26

Bet ir VL suprasti galima. Ko gero, jo nuomone, kelis artimiausius dešimtmečius aukščiausiais Briuselio karjeros laiptais į viršų neužlipsi, jei neskelbsi pergalingo žygio į ateitį per naujo sukirpimo šeimų šlovinimą. Tik jos bus šlovės spindulių nušviestos, glostomos ir šildomos. O ko daugiau mylintis senelis anūkėliui linkėti galėtų.Ne mes jam rūpim, galim, kad taip norim, senamadiškas šeimas kurti, jis dėmesio nekreips. Bet apie Stambulo konvenciją ir pan. kitas temas kad nė mur mur!.

štaziui       2021-05-15 20:48

stazele - atsiėmei savo 30 norveginių ir eik prie rusijos ambasados. Ten tęsk gegužės 9 paradą aukštai iškelta koloradų vėliava.

Dzeikas       2021-05-15 20:34

taipui:
Patriarchui nieko nenutiko.Daktaras Basanavicius ilsisi kur palaidotas.
Na o apie patriarXa, kaip apie nekuriuos dalykus, gerai arba nieko

Dzeikas       2021-05-15 20:31

Toks ispudis,kad Vytautas Landsbergis tapo tuom,kuom yra karve Indijoje - nelieciamuoju. Ne sudra(zemiausia kasta senoves Indijoje, kuriu nevalia net paliesti), bet stabu, apie kuri tik gerai arba nieko.
Manau ,kad ir Lietuvos problemos eina duageliu atveju is to, kad nepriklausomybe atkurta nesvariomis rankomis.
Kaip kad gauti benefisa is nelabojo, pvz. isgydyti nepagydoma liga.Taip galima?
Sako galima (berods prancuzu XIX a. pradzios mokslininkas Paskalis isgyde vaikystes liga kazkokiu ritualu pagalba), bet isgydzius TOKIU BUDU viena liga gaunama susnis kitu. Taip ir Lietuva atgavusi nepriklausomybe Landsbergio intrigu pagalba gavo kazkoki zombiska valstybinguma, nesuprasi ar cia chebrantu samburis, valstybe ar siaip melynakiu cigonu taboras.

Kazys       2021-05-15 16:15

Pati didžiausia pagarba ponui A. Švarpliui už tokį nuodugnų atsakymą pačiu laiku- dar yra tikrų vyrų Lietuvoje. Nenustokite protinęs tautos! Jie daug ko nebebijo, nes vogdami, manipuliuodami, plėšdami ir meluodami įgavo imunitetą, bet vieno bijo-TIESOS! Ji turi jėgą deginti jų gyvybines ląsteles. O VL Lietuvos istorijoje bus pati juodžiausia dėmė, kurios neišimsi jokiais chemikalais: nuo jo darbelių šiandien Lietuva dejuoja, kaip kažkada buvęs galingas, bet dabar jo sužeistas liūtas. Jis niekada nebuvo nei išmintingas, nei protingas dėl Tautos, jis buvo gudrus ir klastingas dėl savo klano. Ir nereikia nurašyti jo straipsnelio senatvės kliedesiams- jis visą laiką toks buvo, tik patikli Tauta to neįžiūrėjo. Tai žmogus kaip “bevandenis debesis, nešiojamas vėjų, kaip šėlstanti jūros banga, išputojantis savo paties gėdą” (Judo laiškas, NT), ką šiandien ir pamatėme.

pamirškite       2021-05-15 14:33

Nebedaug tam marazmatikui(su visa pagarba) beliko. Konveibinčius, kartu su pažangoleis nebesugalvoja nieko geresnio kaip neigimas: antimitingai ir kvestionavimas. Žinoma, dar trolių tuštinimasis viešoje erdvėje. Na, ir Kernagio atžalų desperatiški draudimai. Draudimai, nes irgi neturi ko pasakyti.
Jie neišstena jokių teiginių, nes negalėtų jų pagrįsti. Jie tik bando neigti. Ir bando dengtis gyvu senojo Landsbergio lavonu. Visiška desperacija.

Raigerdas        2021-05-15 14:19

Kazkada Brazdzionio eiles skambejo “Jie bijo, jie bijo, jie bijo…” Sovietu valdzios atzvilgiu, ir manau, pats V. Landsbergis jas citavo. Ir stai ivyko paradoksas: tas, kuris sauke “salin Sovietini Drakona”, siandien pats gina savo ir savo gimines valdzioje esanti Drakona. Nuo ko reikia ginti Lietuva? Siandien reikia ginti nuo Landsbergiu. Isivaizduojate, Landsbergiu valdymo laikais, svarbiausia problema yra seksualiniu mazumu problemos. Tos problemos yra dirbtinai sugalvotos, dirbtinai ispustos, ir yra didele geda, kad kazkoks trenktas bernelis su aukstakulniais, savo seksualinius polinkius iskele iki valstybinio lygio. Sitie kvailiai sukele konflikta Lietuvoje, kurio niekada nebuvo ir niekas homoseksualu Lietuvoje neskriaude, niekada ju nediskriminavo. Ginti Lietuva reikia nuo Landsbergiu, nuo kvailiu ir nuo nerealiu ju reikalavimu. Kazkas gina V.Landsbergi, kad, neva, kazkada jis kazka padare. Ar tikrai? Tai, jeigu jis padare tada teisingai, tai kodel jis dabar elgiasi atvirksciai? Jau tada tie, kurie buvo V.Landsbergio aplinkoje, ji nukreipe teisinga linkme. Jeigu ne jie, t.y. Ozolas, Antanaitis ir kt., tai V. Landsbergis jau tada butu priskaldes malku. Siandieninis V.Landsbergis ir yra tas tikras V.Landsbergis, o ne anas, apie kuri buvo sukurta ta “isvaduotojo nuo Sovietijos” aureole. A.Lukasenka irgi buvo savo “tautos gelbetojas” ir jus manote, kad jis pasikeite? Nei kiek, tik siandien zmones pradejo suprasti, kas tai yra per zmogus, ir kaip jis isdure baltarusius. Siandien V. Landsbergis issako savo nuomone niekieno neverciamas. Ir mes matome, kad jis nera Lietuvos patriotas, ir jam tas patriotiskumas buvo reikalingas tik susikrauti sau ir savo giminei milijonus. Reikia priversti Landsbergius atsakyti i du klausimus:1)kokia yra priezastis, kad Lietuvos tauta nyksta del emigracijos mastu? 2)Jeigu jis daro su savo anuku viska teisingai Lietuvoje, tai kodel Jungtinese Tautose pazymima, kad lietuviai yra sparciausiai nykstanti pasaulyje? Tai sitie priimti istatymai apie homoseksualu seimas ar pades sprendziant lietuviu tautos nykimo klausima, ar atvirksciai, dar si procesa pagreitins? Yra paprasti dalykai:jeigu pats kazka padarei, o dabar jau matai, kad nebus naudos tai pasitrauk i sona ir leisk dirbti tiems, kas gali dirbti. O dabar, prilimpa prie valdzios (nes valstybiniai pinigai geri) ir ju nuo ten neatplesi. O ateityje reikia reikalauti is kiekvieno Seimo nario apie tai, ka jis supranta apie ekonomika. Jeigu nesupranta, tai tuoj pat reikia nupjauti bambagysle ir atimti valstybini maitinima. Ar siandien tas seksualiniu mazumu klausimas yra svarbiausias musu saliai? Mums reikia kapitalinio remonto valstybeje ir iskelti klausima: uz ka yra mokomas atlyginimas valstybinese istaigose? Uz darba, ar uz kenkejiska veikla? Kam yra naudinga sita konfliktine situacija? Naudinga tik LGBT, nes jie verkslena, kad juos skriaudzia. Kodel niekas neklausia V. Landsbergio:jis save laiko vyru ar socialine lytimi? Jeigu jis atsakys, kad jis laiko save vyru, tai, kas yra tas, kuris laiko save socialine lytimi, nors yra su vyriskais lytiniais organais? Kuris is ju klysta?

Kas puola šeimą?       2021-05-15 13:47

Tavo anūkas, Landsbergi. Su tavo palaiminimu.

Žinių radijas 05.14 Penktadienis       2021-05-15 13:35
stasys       2021-05-15 13:19

Ne Svarpliui Vytautą L. mokyti .Atsirado mat mokytojas ką nors išmanantis apie šeimą . Žiūrėk ims kas nors ir privers pirštus duryse nepamacius tokį ‘proto boksta’ . Pliurpti žmogui kuriam kur kas daugiau metų už nugaros tokius niekus , kaip man tai atrodo gana keistai .

Taip       2021-05-15 12:47

Kovo 11-osios Lietuvos vienas iš didžiausių politinių ir moralinių nusivylimų tai prof.VYTAUTAS LANDSBERGIS.Tai tiesiog didžiulis vertybinis nuopolis.Deja.
Tad, kas nutiko Patriarchui V.Landsbergiui ?

(Stasys Paulauskas) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:44

Artimos ir tolimos aplinkos priešybę, bešeimius vyrus ir moteris sukurpė vergvaldžių šeimos, kad toliau laikyti vergovėje vergų šeimas.
Valstybės ir visuomenės ląstelė ir pagrindas yra šeima. Tačiau šeimos būna dvejopos: vergvaldžių ir vergų. Darbo kodeksas įteisina vergvaldžio ir vergo nelygybę ir vaizduoja, kad šis nesąmonių rinkinys gali lemti lygybę tarp darbdavio ir samdomo darbuotojo. Vergvaldžių šeimos vergų šeimas vadina darbo jėga, žmogiškaisiais ištekliais, tik ne žmonėmis. Jie suardė vergų šeimas, išplėšė iš jų moteris ir vyrus, bei prirakino savo fabrike prie staklių ar biuruose prie krėslų. Vyrus pavertė girtuokliais, o moteris - paleistuvėmis svetimuose biuruose. Vergų vaikus sugynė į patyčių mokyklų pragarą, o senelius išvežė į globos namus numirti. Vergvaldžiams vergų šeimos nereikalingos, todėl jie kurpia kažkokius belyčius mankurtus, kurie aklai tarnaus jų versluose ir negalvos apie nuosavo šeimos verslo gerovę.

(Alfonsas Kupčinskas) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:41

V.L. aptakiai kalba ir nepasako svarbiausio, kodėl kilo šeimos gynimo judėjimas ir kodėl kai kas ragina “nušluoti” Seimą: jei Seimas priims Stambulo konvenciją, jei priims homo partnerystės, neapykantos kalbos, lyties keitimo, narkotikų dekriminizavimo įstatymus. Gaila, kad senąjam reikia ginti anūkėlio pasaulėžiūrą..

>> 12:12       2021-05-15 12:40

Turi galvoje - leidosi infiltruojamas nuo KGB? Tikrai neblogai, jei vis dar tuo kai kas abejoja.

( Tomas Zelezniakas) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:39

Nuo konservatoriu ir laisves sajungos šeimas gint reikia !

(Audrius Mancinskas) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:38

Kvailokas klausimas užšifruotas straipsnio apie patriarcho pamąstymus antraštėje: jei visi puikiai žinome, kad RUSAS puola Lietuvą, tai tas RUSAS puola ir Lietuvos šeimą (all included). Ar atsakiau š klausimą “kas tą šeimą puola”???

(Dmitrijus Gochman) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:35

JEI NIEKS NIEKO NEPUOLA, KODĖL VISI KANALAI TIK APIE RENGINĮ VINGIO PARKE IR TEKALBA ?

(Artūras Rokas) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:32

Partine nomenklatūra persigandus.

(Jonas Kor) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:31

O kam V.L. apsauginis? jis bijo savo tautiečių? kas jį puola?

(Simonas Streikus) LRT skaitytojo komentaras       2021-05-15 12:29

Su visa pagarba jums Vytautai yra tokia frazė šventame rašte “pirmieji bus paskutiniai, o paskutiniai pirmieji”. kažkada buvote pirmas, vykdėte Dievo valią, kovojote už Tautos laisvę. bet dabar kažkas jums atsitiko. nuklydote į kažkokį bereikšmį tuščiažodžiavimą, filosofavimą. kažkaip tarsi apakote. nebeskiriate, kas gera, šventa, teisinga, nuo to, kas sutepta, iškreipta, nuodėminga. ir tai yra baisu. nes kai jūs nebeskiriate gera nuo bloga, nebegalite kovoti už gėrį. jūs nebekovojate už gėrį. bet prieš jį. jus gali išgelbėti tik atsivertimas ir atgaila. kitaip pražūsite. Tautos akyse jau dabar esate žuvęs.

(Ana Lisenkienė) LRT skaitytojos komentaras       2021-05-15 12:28

Vytautas Landsbergis 2012 m. gegužę apie Europos parlamento rezoliuciją dėl homofobijos:

Prieš rezoliuciją pasisakęs europarlamentaras Vytautas Landsbergis pareiškė, kad artėja laikai, kuomet „jau rūpinsimės heterofobija (priešiškumu skirtingų lyčių santykiams) ir netolerancija būtent heteroseksualams, net jų diskriminacija“.

„Eisime ginti heteroseksualumo kaip dar ne visiškai pasenusios lytinės orientacijos – vyro ir moters abipusės simpatijos. Rasis nauja saugotina mažuma“, - sakė V.Landsbergis.

Šaltinis: Kauno diena; “EP rezoliucijoje del homofobijos minima ir Lietuva”

 

DD plius DD       2021-05-15 12:12

Aš manau, kad senis Landsbergis tiesiog paseno. Tai kas? Niekas jaunyn neina.90 ne 30
Skirtingai nuo silpnapročių, kuriems šis senis yra kone pragaro gelmėse išgimdyta pabaisa, kalta dėl visko, tegaliu pasakyt, kad savo darbą jis padarė ir visai nebloogai

ah1       2021-05-15 11:51

vyrai, visi į hibridinį karą prieš kosmoso parazitą - degeneratinį egregorių.

ah1       2021-05-15 11:32

kas puola šeimą? ogi hibridai su degeneratais.

Gaila       2021-05-15 11:31

kad V. Landsbergį gali ištikti J. Baltušio reputacijos likimas.

Atsakymas į klausimą       2021-05-15 11:24

Tamsta V.L., šeimą reikia ginti nuo piktžolių. Sveika visuomenė yra kaip kultūrinių javų (tradicinių šeimų) laukas, kuriam yra reikalinga atitinkama priežiūra, kad jis būtų derlingas. O jeigu tą lauką, užuot prižiūrėję, į jį prisėsime daug piktžolių (tiek heteroseksualių, tiek homoseksualių atvirųjų ištvirkautojų), tai kultūrinis derlius bus menkas, kol ilgainiui sunyks arba netgi visiškai išnyks. Juk kultūriniams augalams klestėti yra reikalinga priežiūra, o piktžolėms – ne. Todėl saugokime tradicinę šeimą, tą kultūrinių augalų lauką, nuo piktžolių, tiksliau, nuo bet kokio ištvirkavimo.

ah1       2021-05-15 11:18

griovikai negriauti negali. Tokia griovikų profesija ir darbai.

Beje       2021-05-15 11:06

Tik atkreipiu dėmesį, kad gerbiamas Sinica pokalbyje su Raskevičiumi Tapino TV laidoje nepaudojo daugelio svarbių, esminių ir nenuginčijamų argumentų, kurie išdėstyti šiame strsipsnyje. Tai iš dalies suprantama ir galima pateisinti, nes gyvame, greitai vykstančiame pokalbyje sunkiau tuksliai dėstyti mintis nei prie rašomojo stalo.

Valio autoriui!       2021-05-15 10:58

Labai taikliai ir argumentuotai demaskavo šį pagarbos nevertą dėdulę, jau 30 metų vadovaujantį Lietuvos naikinimui. Lenkai jau seniai išsiaiškino apie Boleką - savo buvusį lyderį Valensą, kada mes sužinosim visą tiesą apie šį Anušausko ir kitų KGB-istų globėją, draugą, įslaptintoją ir įsislaptintoją?

Niekadata        2021-05-15 10:33

tas ponulis ir nebuvo atsisukes i Tauta.

Naiviajam "Kas puls?"       2021-05-15 10:31

... nuo ko gintis ...

Naiviajam "Kas puls?"       2021-05-15 10:28

Tai jums neaišku, kas puls ir nuo jo gintis?
Senas strategas nuo pat pradžių ginasi nuo jį puolančios užmaršties ir vyriškumo trūkumo. Ir tam labai padeda pora stambių vyrų bei juodas limuzinas.
Kas senelį pastebėtų, jeigu ne jie?

ah1       2021-05-15 10:26

homoseksualių santykių prilyginimas šeimai užsibaigs vaikų pedofilinimu net neabejoju.

Raigerdas        2021-05-15 9:52

Mieli pilieciai, tai gal nors dabar suprasite, kad Landsbergiai isdure Lietuvos zmones? Tai, kas uz juos balsavo? Ko tylite? V. Landsbergis purslavosi pries Gorbaciova, o stai Simonko, kuris gyvena cia pat Lietuvoje, ir pasityciojo is Dariaus ir Gireno, liko nepastebetas V.Landsbergio. Tai ponas V.Landsberggi, eikite dabar pasibroliauti su Simonko, o gal net pasibuciuoti, nes dabar dirbate kartu viena darba. Tik abejoju, ar Simonko buciuosis su V. Landsbergiu. Trumpo bucinys su Putinu ant sienos apskriejo visa pasauli. O kaip Simonko bucinys su V. Landsbergiu nupiestas ant sienos ar sudomintu pasauli? Manau, kad ne. Nebent LGBT. Bet Rusijoje toks piesinukas tikrai sudomintu, ypac Gorbaciova, nes tai taptu pajuokos objektu Rusijoje, ir demonstracija iki kokio lygio nusirito Lietuva. Tada, galimas dalykas, pasirodytu Rusijoje ir kiti seksualinio pobucio piesinukai su V. Landsbergiu, ypac su gyvuliais, ir galimai su kiaulemis. O apacioje gali atsirasti ir toks uzrasas:“O kas gali paneigti, kad sitaip nebuvo?”

Labai       2021-05-15 9:42

tikslus komentaras. Nesuprantama, ar Konservatorių partija suvokia, kad juos rinks Laisvės partijos elektoratas?

Raigerdas        2021-05-15 9:25

Šaunuolis Andrius Švarplys, kad pastate vyriausiaji prekeivi Lietuvos turtais i vieta. Seniai laikas. Šitas prekeivis neprekiauja laikrastukais ar mesa, jis prekiauja Tevynes turtais. Savotiskas Soroso lietuviskas variantas. Sorosas irgi gali dailiai isdestyti, kodel lietuviams yra geriau iteisinti lengvu narkotiku vartojima, nei neiteisinti. Galimai V. Lansbergis prades suokti ir apie lengvu narkotiku nauda Lietuvos janimui. Taigi, mes matome, kaip V.Lansbergis pardave teise pirkti uzsienieciams zemes Lietuvoje, viska dare, kad zmones Lietuvoje butu nepajegus ka nors pakeisti, nes rereferendumas yra nerealus, ir dabar jau yra prekiaujame seimos interesais. Lito pardavime irgi aktyvus buvo. Man kyla klausimas:KA V.LANDSBERGIS YRA SUKURES? Paskutini karta, ka jis pasiule teigiamo, tai buvo - “reikia sunaikinti Sosnovskio barscius”. Ar jis supranta ka nors ekonomikoje? Jeigu jis pretendavo i Prezidento titula, tai kodel niekas nepaklause:“Jus norite buti Prezidentu, tai nupieskite ar isdestykite, kas yra salies ekonomika, kas yra valstybes turtas? Ar seima yra valstybes turtas ar nera?”. Ir jus pamatysite, kad V. Landsbergis yra visiskas “oblius” (tariant zemaitiskai) ekonominiuose klausimuose. Kas yra V. Landsbergis? Jis yra griovimo procesu didmeistris. Tuo metu, kai griuvo TSRS, jis Lietuvai buvo reikalingas kaip griovimo didmeistris. Ir tai yra viskas. Ka jis Lietuvoje sukure? Vieni nuliai. Bet kaip Lietuvos zmoniu interesu prekeivis, tai jis pasidarbavo cia labai smarkiai, nes tai irgi ieina i lietuviu vienybes griovimo procesus. Bet tai nesibaigs seimos griovimo procesu, nes toliau eis kalbos griovimas, o toliau bus pereita ir prie Lietuvos teritorijos griovimo, nes lenkai prades reikalauti savo teritoriju. Dalinant Lietuvos teritorija, isijungs ir zemiu supirkinetojai is Lietuvos. Ir aisku juos domins pajuris. Kai bus dalinamos Lietuvos teritorija, tai konservatoriams bus priminta sita fraze:“kas puola šeimą ir nuo ko ją reikėtų ginti?“. Tik ji bus perdirbta mazdaug taip:“o kas puola Lietuva, ir nuo ko ja reiketu ginti? Mes tik norime autonomijos ir daugiau laisviu, bei teisiu. Niekas jusu nepuola”. Taigi, mes matome, kad V. Landsbergis yra demagogas, bet demagogas uz pinigus. V.Landsbergis dabar parode visiska bukuma. Kazkada jis kritikavo TSRS komuniagas, o dabar jis nesupranta, kad homoseksualai tampa partneriais tik del savo kitokios rusies sekso. Daugiau tam jokio pagrindo nera. Tuo tarpu Lietuvos seimos sukuria santuoka ne vien del sekso, o kad uzauginti nauja karta Lietuvai. Stai, Gabrielius ir Austeja yra keturiu vaiku tevai. Tai padarykite eksperimenta: retkarciais leiskite maziausius vaikus paaukleti kokiai nors lesbieciu porai, kurios prades “lytiskai” aukleti Lansbergiu vaikus. Jeigu tai yra gerai, tai kodel nepasinaudoti situ lesbieciu “geru” mokymu? V. Landsbergis yra toks nesusivokiantis valstybes interesu gynimo klausimuose, kad jis net nesupranta, kas bus su Lietuvos kariuomene. Iteisinus homoseksualus kaip seima, atitinkami pasikeitimai tures buti ivykdyti ir Lietuvos kariuomeneje. O jeigu tokia “seima” tarnaus kartu? Ar ponas V.Landsbergis nesupranta, kad normaliems vyrams, matant kaip elgiasi kai kurie homoseksualai, kelia pasislykstejimo jausma? Jums tai yra zinoma ar nera zinoma? Aisku viena, kad V. Landsbergis seimos atzvilgiu pasielge kiauliskai, o tokia elgsena imanoma tik tada, kad jis gavo Lietuvoje privilegijas ne pagal nuopelnus. V. Landsbergis matomai nelabai suvokia tu procesu, kurie jau buvo istorijoje. Auksiniame Babilone buvo laisva meile labai net toleruojama. Ten buvo leidziama moterims seksualiai pasitenkinti net sventovese, kur suniukai laizydavo lytinius organus. Jeigu tai buvo gerai, tai kur yra dabar Auksinis Babilonas? Jis isnyko. Senoves Graikijoje paaugliui buvo vos ne privaloma tureti seksualines “pamokas” su vyresniais “patyrusiais” vyrais. Kur dabar ta Senoves Graikija su sauniaja Sparta? Jos nera, o dabartineje Graikijoje provoslavu tikejimas yra valstybine religija. Is Senoves Graikijos laisva meile pereme jau romenai. Jeigu tai yra gerai, tai kodel isnyko Romos Imperija? Lietuva yra ta salis, kurioje niekada neiskildavo jokiu konfliktu homoseksualu atzvilgiu. Joje niekada nebuvo diskriminacijos ju atzvilgiu, ir ju niekada nesaude, kaip tai buvo fasistineje Vokietijoje. Ponas V. Landsbergi, nejaugi jAU VISIKAI PRARADOTE sazine, kad nesuprantate, kad SEIMA, KURI AUGINA LIETUVAI IR MUSU TAUTAI ATEITIES KARTA NEGALI BUTI PRILYGINTA HOMOSEKSUALU PORAI, KURIOS TIKSLAS NE ATEITIES KARTA, O TIK PATENKINTI SAVE KITOKIU SEKSU, KUR NEREIKALINGA MOTERIS. Nejaugi jus tapote tokiu buku zmogumi, kad nesuprantate, kad Saboniai gali buti isauginti tik normalioje seimoje? Su savo isdavikiskos politikos propaganda, jus privalesite keisti Lietuvos himna, nes tai yra visika TAMSA jusu samoneje, ir Lietuva niekada nebebus DIDVYRIU zeme. Emigracija igaus dar didesnius mastabus.

Kis       2021-05-15 8:49

Tas sukrioses chamelionas ir toliau vadina savo dedules vaidmeni.Marsas nuo istvirkeliu ir parsidaveliu,tu kurielyg aidas atkartoja KGB rezidento zodzius.Bukite jus ir jusu provaikaiciai tokiais isverstaskuriais amziais.

Kas puls?       2021-05-15 8:42

Nuo ko yra saugomas šis Senolis? Niekur nerandu atsakymo.Kas nors atsakykite,prašau.

123.       2021-05-15 7:59

žirniais sienon…

V.Landsbergis,       2021-05-15 7:23

kaip visada, apsimeta nesuprantantis.

sfSDFsdf       2021-05-15 6:33

Labai gaila - V.Landsbergis kažkada buvo tikrai ne paskutinis Lietuvoje.O dabar - kas iš jo beliko?

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai penkioliktoji (rugsėjo 26 diena)

JAV nevyriausybinės organizacijos finansuoja Vengrijos opoziciją

Tai šokiruoja: ES Komisijos Pirmininkė grasina Italijai, kad Briuselis turi „instrumentus“ tam atvejui, jei rinkimuose laimės netinkamos partijos

Karas Ukrainoje. Du šimtai keturioliktoji (rugsėjo 25 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Visų blogybių šaknis – XXVI eilinis sekmadienis

Almantas Stankūnas. Ar interpeliacija Dainiui Kreiviui – tik imitacija?

Marius Parčiauskas. Kaip mobilizacija paveiks karo eigą?

Paskutinis verdiktas Albinui Kentrai ir „Miško broliams“

Sergejus Loznica stato Valstybiniame jaunimo teatre atvirai antiukrainietišką spektaklį

Karas Ukrainoje. Du šimtai tryliktoji (rugsėjo 24 diena)

ES tarnyba nekontroliuojama propaguoja LGBTQIA+ dienotvarkę

Patriotiškiausias Lietuvos jaunimo metų renginys Kaune. Konferencija „Labiau negu merginą? Meilė Lietuvai XXI amžiuje“

E. Macronas siūlo naują imigracijos politiką: migrantus siųs iš miestų į provinciją

Raimundas Kaminskas. Biografijos puslapiai – Juozas Albinas Lukša-Daumantas 1940–1941

Mobilizacinis patriarcho Kirilo pamokslas (pažintiniais tikslais)

Karas Ukrainoje. Du šimtai dvyliktoji (rugsėjo 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ką prasitarė valdančiųjų atstovai apie elektros sektorių?

Algirdas Endriukaitis. Kas skolingas ir kam priklauso istorijos kraujo šluostymas?

Dovilas Petkus. Kurios partijos išduoda savo rinkėją?

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.