Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 12 d. 6:33

16     

    

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Labiau nei Kantą žvaigždėtas dangus mane stebina štai kas: formaliai išsilavinusių, viešai įsipareigojusių tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjų absoliutus nenoras aiškintis, ką tiksliai ir kodėl jie sako, kad mano.

Vos du žingsneliai diskusijoje su jais toliau nei jų pasakytas vertinimas, nuosprendis ar lozungas – ir staiga iškalba pasibaigia, staiga – temos nusukimas, laiko stoka ir tyla.

Ir niekada – niekada! – tinkama vieta, proga ir laikas tam neatsiras (net jie buvo/tebėra tavo asmeniniai draugai), niekada neparašys išsamaus atsakomojo laiško ar bent FB komentaro, niekada nebus ilgo atviro pokalbio apie dalyką prie vyno taurės (kad ir kiek kartu besėdėtumėt), kodėl, po to, kas ką tik buvo pasakyta, jie ir toliau sakys tą, ką sako, kaip savo pačių bei saviškių akyse šią savo poziciją pateisins ir nuo tavęs apgins.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Brighteon       2021-06-14 23:43

Robertas F. Kennedy, jaunesnysis. „Tikrasis Anthony Fauci“
https://www.amazon.com/Real-Anthony-Fauci-Democracy-Childrens/dp/1510766804/

Brighteon       2021-06-14 23:41

Pokalbis su Robertu F. Kennedy, jaunesniuoju, naujos knygos „Tikrasis Anthony Fauci“ autoriumi
Knygą iš anksto galite užsisakyti „Amazon“ šioje nuorodoje.

Nors mes nepalaikome „Amazon“, šiuo atveju išankstinis knygos užsakymas yra svarbus, nes jis padeda knygai patekti į bestselerių sąrašus ir sulaukia daugiau dėmesio, kurį žiniasklaidai bus sunku ignoruoti.

Be to, kad atskleidžiamas Fauci sukčiavimas moksle, knygoje taip pat kritiškai apžvelgiamas Billas Gatesas ir jo iš pažiūros niekšiškos pasaulinės vakcinų / populiacijos mažinimo schemos.

Visą interviu žiūrėkite čia. Galingiausios citatos yra pabaigoje, todėl žiūrėkite iki galo:
Brighteon.com/1b295642-28f8-4af8-878b-0b4d28e469a7

Natural Nes       2021-06-14 23:36

Mes nebeturėtume nustebti, tačiau beveik visas kovido skiepams pritariantis triukšmas sklinda iš įžymybių, gydytojų ir biurokratų, kuriems mokama už šią propagandą.
Ir dabar Baideno režimas buvo pagautas bandant pasitelkti daugiau „teigiamų“ pritarimų mirtinam skiepui, sumokant ligoninės darbuotojams:
https://www.naturalnews.com/2021-06-13-biden-bribing-hospitals-positive-reviews-covid-vaccines.html

to Ne Milaiti       2021-06-14 12:20

Žinai, Monsieur, aš galiu tapti tik kiemsargio padėjėju, o ne docentu be Mokslinio Komunizmo ar Mokslinio Covid’o.

Ne Milaiti       2021-06-12 22:39

Mes ne troliai, tai tu čia po kiekvienu Nidos straipsniu mali š... Ko tikiesi? Tapti Kapsukės docentu?

to >> 14:50       2021-06-12 18:18

Sakai, kad perpratai Niccolò Machiavelli žinią mums? Jau ir be Kanto žinai, kad taip yra su tuo kunigaikščiu, tiesa? Įkerti į “Grynojo melo kritiką” kartu su Jurgio padėjėju? Bet sakyk, o pats ne trolis, ką?

>> 14:50       2021-06-12 18:12

Koks trolis! Apie Renesanso ištakas išmano! Klausimuks: Dantės Pragaro kelintame rate reziduoji? 
Pats prisiprašei,- antraštę “Gal taip yra?” reikia pataisyti į “Juk yra taip!” smile

roza       2021-06-12 17:24

Nida, rašėte, rašote ir rašykite. Nes tai - apie čia ir dabar. Tą aklą, kurčią sieną pramušti.

Papa Borgia to Gal taip yra?        2021-06-12 14:50

Bet užtad Mokslinis Covid’as privačiai labai aptarinėjamas - susirinkę giminės ir šeimų ūkiai prieina net iki muštynių. Brolis broliui šiandien snukin trenkia dėl savanoriško savo amžiaus patrumpinimo. Taip nutinka ginčijantis: reikia jį pasitrumpinti ar ne pagal Pasaulio kunigaikščio pageidavimą.

Prašalietis       2021-06-12 14:41

“Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui”.., tai “formaliai išsilavinusių, viešai įsipareigojusių tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjų absoliutus nenoras aiškintis”...
“Formaliai neišsilavinęs”, kelis dešimtmečius “gyvenimo matęs” ir visiškai “patriotiškai” nenukvakęs žmogelis tegali konstatuoti, kad šiuolaikinio lansberginio durnių laivo “elitą” aptarnaujantys “formaliai išsilavinę, viešai įsipareigoję tam tikroms idėjoms, pažiūroms ir ideologijoms mokslo ir kultūros veikėjai”, ir ne tik…(akivaizdus pavyzdys yra “išmokę europietiškai” pasivaipyti pseudo ministrai Dabravolska, G.Lansbergis, Armonaitė ir t.t.) neturi jokio supratimo apie tikras idėjas, pasaulėžiūrą, ir ,iš tiesų, mažai ką nutuokia apie juos supančią realybę.... Todėl ši “įsipareigojusi elitinė” publika ir neturi “absoliutaus noro” ką nors aiškintis, aiškinti ir įrodinėti, nes mažai ką nutuokia. Tad jų pagrindinis “mokslinis” užsiėmimas, už ką jiems yra mokami atlyginimai, yra dar neišsivaikščiojusiems vietiniams gyventojams transliuoti,“aiškinti ir įrodinėti “vyresnių” užjūrio ir Europinių “brolių” ar vietinių prie valdžios ėdžių prileistų “tautinių politikų” primityvius paistalus… Tai yra varyti primityvią propagandą ir nieko daugiau, nes daugiau nei reikia pakalbėję ar pareiškę “savas nuomones” tokie “mokslo veikėjai” greitai gali “būti pakviesti dirbti mokslinius darbus užsienyje” visuomeninio valymo darbuose, kavinių ir restoranų indų plovyklose ir t.t. Na o žvaigždėtas dangus kėlė nuostabą Kantui, šiandien kelia nuostabą ir žavesį pažinti pasaulį geidžiančiam žmogui, kels ne tik nuostabą, bet ir ateityje kels žavesį žinių trokštantiems žmonėms tol, kol bus gyvas žemėje protaujantis žmogus… Bent kiek “formaliai neišsilavinęs” žmogelis jau seniai žino, kad žmones supantį pasaulį iki galo pažinti yra neįmanoma…

Kis       2021-06-12 14:09

turime labai talentingu filosofu,istoriku,mokslo vyru ir daug daug kito plauko zmoniu,bet jie cia ir dabar nereikalingi,nes jie nepripazista “eilito"ideologijos,o jis paprastas ;lovys, minkstas kreslas paturgaliui ir butinai neuzmirsk pamineti mitologines butybes.Kaip norisi be jokios filosofijos isdeti tas bezdzionesi,Breznevas buvo kur kas “iskilesnis”

Hm.       2021-06-12 14:02

Juk tai natūralu gyvenant cenzūros ir cancel kultūros laikais. Pasakysi per daug, bėdos bus. Ir šiaip, ne kiekvienas toks šnekus kaip Žygimantas Pavilionis smile

-273.15 °C       2021-06-12 13:09

bet tikrai kaip tiksliai ir lakoniškai Nida apibūdina šitą problemą. žavu. štai nesenai klausiau diskusijos “Faktai ir nuomonės. Kodėl taip supriešino lietuvius Partnerystės įstatymas?” (https://www.youtube.com/watch?v=k_KicbfynHA&t=2s). Prof. Alvydas Jokubaitis vs. Prof. Andrius Bielskis. tai A.Bielskis nelabai turėjo ką ir priešpastatyt apart nuvalkiotų klišių. padėtį dar bandė gelbėt vedėjas A.Perednis, bet garbusis profesorius be vargo sudorojo juos abu smile

Nida,       2021-06-12 12:12

jei snekate apie Lietuvos politikus- tai jie yra tustukai kvailiai. Manau, kad labai retas is ju galetu su Jumis argumentuotai padiskutuoti.

Nida,       2021-06-12 11:03

Jūs gi filosofė. Merabas Mamardašvilis puikiai šį melavimo sau fenomeną yra išnagrinėjęs. Yra iškalbingas epizodas, kur jis pasakoja, kaip jaunystėje ėjęs Maskvos gatve su itin ideologiškai teisingu, fanatišku komjaunuoliu ir jie pamatė elgetaujantį, suvargusį vaiką. Komjaunuolio tai niekaip nepaveikė, nes jis jo nematė. T.y. puikiausiai matė savo kūno akimis, bet jo sąmonė atsisakė pripažinti. Nes tai kėsinosi į jo įsivaizduojamo pasaulio pamatus.
Cituoju M.M.:
“...jei savigarbos laipsnis pasiekiamas pasitelkiant supaprastintas schemas, žmogus verčiau užmuš pasikėsinusį šias schemas sugriauti, nei jų atsižadės.”
O Jūs tikitės paveikti JUOS logika ir argumentais… Beviltiška.
Mums, krikščionims, lengviau. Mes nuo seno žinome, kas yra “melo tėvas”. Tai amžinoji (žmogaus gyvenimo matu) kova. Svarbiausia susivokti, kurioje tu pusėje.

Gal taip yra?       2021-06-12 10:26

Anuomet vadinamojo “mokslinio komunizmo” privačiai niekas neaptarinėjo. Matyt, ir dabar nėra kitaip,- politikuojantys asmenys tėra iškalę naująjį “politinį progresizmą” (ar kaip kitaip tai vadintųsi) ir suvokia jo tik tiek, kiek to reikia prisitaikymui prie madingų požiūrių...
Bet koks pažiūrų aptarimas trikdo individo “dvasios ramybę” ir žmonės to vengia.

Rekomenduojame

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.