Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Tiesos.lt siūlo   2020 m. liepos 30 d. 2:09

12     

    

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Jūsų dėmesiui siūlome pokalbį su politologu, Nacionalinio susivienijimo partijos pirmininko pavaduotoju Vytautu Sinica. Ir tai yra politinė reklama. Nemokama.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Beje, apie ŽT ir kitų teisių ,,gynėjas"       2020-08-4 14:45

Kada vilniečiai (o gal ir daugiau tokių yra?) bus apginti nuo savivaldybės teritorijų priežiūros technikos keliamų DECIBELŲ?
Ta išklerusi, džeržgianti, gigantiškų gabaritų lyg pabūklas ar tankas dundanti technika savo darbą kartais IR 7 ryto pradėti geba!
Tačiau tiek decibelų skleidžianti technika apskritai, jokiu paros metu negali būti paleidžiama dirbti į gyvenamuosius rajonus, žmonių kurtinti. Ko tyli ŽT, vartotojų, aplinkos gynėjai, Nacionalinės sveikatos prižiūrėtojai? Dar praeitą Šimašiaus kadenciją jie turėjo susibėgti ir kategoriškai uždrausti tokios technikos naudojimą. Juolab, kad profesionaliai neprižiūrima, ji virto dar triukšmingesniu, toli aplink girdimu džeržgiančiu kledaru.
Šiandien per LRT buvo svarbi mums visiems laida, tačiau nė visu garsumu paleidus radiją nebuvo įmanoma laidos išklausyti! Sovietmečiu teko lankytis vienos gamyklos plūkimo (trombavimo) ir formavimo ceche. Ten darbininkų ausis saugojo spec. ausinės. Tačiau miegamieji rajonai tai ne plūkimo cechai! Jie skirti poilsiui po darbo arba ramiam darbui susikaupus. Ir švariai, žaliai aplinkai.

Kis       2020-08-1 18:31

kur buvai pasislepes pons Vytautai?Dar karta isklausysiu jusu minciu,va kad Dievas butu daves tiek smegenu ir proto Landzbergio anukui,bet vaikis auges ne toje dirvoje kur pats esi isauges,Ramunas ir dar ne vienas labai panasus i jus,tokius reikia burti i “partijas”,kad buvo koncentracija ,tada ziurek ir isibegetume,siandiena,visos ministerijos susodintos “tardiciniu”,kurie is ten niekaip neikrapstomi(juk istatymai tam ir skirti),vargo bus bet po gulinciu akmeniu vanduo neteka.Pirmyb jaunimeli,jums dar gyventi ir gyventi,jusu vaikai ie anukai laukia is jusu geru darbu,nebukite tokiais,kaip anukas ir mortele,tai “atplaisos” ir juas reikia ismokyti gyventi ir dirbti doroveje,tai kiekvieno krikscionio priderme.LKD reiketu atsisakyti is tos partijos pavadinimo.

Žemyna       2020-08-1 13:27

Puiki, įtikinama kalba! Tokių pažiūrų politikai turėtų susilaukti nemažo palaikymo.  Kuo geriausios sėkmės.

Al.       2020-07-31 12:21

Kas su Sinica kalbasi? Mes? Negi jūs negalit išlįst iš savo pogrindžio ir sukurti, pradžiai, bent tokį formatą, kaip Balkaus ar ,,Sąjūdžio banga”.

stasys        2020-07-30 17:40

Kaip tik laiku išleistas video papildantis V.Radžvilo bačkos paklykavimus . Dabar bent aišku kad ten tame NS yra kam protu pasikliauti , o yra tokiu kurie kaip Leninas gali kalbas rėžti miniai ir skelbti proletariato galutinę pergale prieš kapitalizmą . Nenoriu būti grubus bet mielieji paskaitykite Kapsuką  ir jo knygas apie buržuazine Lietuva ..kartais atrodo kad V.Radžvilas jas per dažnai varto ir skaito . Iš kitos pusės apeinant stereotipus ..nėra jau taip lengva išsiveržti iš tu sovietiniu stereotipų kurie tiek metu žmogui formavo pasaulėžiūrą .. Aukščiau nosį V.Sinica ateis tavo laikas rėžti pergalingas kalbas mitinguose ..tikiuosi jog pasimokysi nekartoti svetimu klaidu .

> 2020-07-30 14:03       2020-07-30 14:42

„...ir as kaip jos dalyvis.”
tai šiandien tu jau vyras, juliau Milaiti? Prieš porą dienų buvai boba! Kas kiek dienų keičiasi tavo orientaciją?

Kis       2020-07-30 14:03

ka sakai viskas liuks,o ka darytite konkreciai?Negi vietoje(irgi patriotas ir dar koks,auksciausios prabos,net save isrinkes patriarchu?)atimsite is Landzbirbio signataru balkoneli ir uzkelsite Radzvila,nes mes tiek kartu esame apsmuklinti tu “tradiciniu”,kad i viska ziurim gan itariai ir norime paciupinet:)))))Man viskas prie dusios,bet as pasirinkau valstieciu partija,tai mano pirma manau bus ir paskutine partija ir as kaip jos dalyvis.

Kas yra LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS ?       2020-07-30 11:40

Tai gauja ( o gal vienas ?) visiškas padugnė, kuris norėtų visiškai sunaikinti Lietuvą, kad čia būtų tik anarchija ir po to ateitų gelbėtojai - čia rašantis kažkoks išsigimėlis (arba išsigimėliai) ir čia padarytų kieno ? (žydijos ar kt.) koloniją. Užsičiaupkit banditai. Tik nesuprantu, kodėl mūsų cenzūra, aktyviai veikianti ir be reikalo, į juos nekreipia dėmesio.  tai kažkokių okupantų užsakyta. Lauk, banditai, varykit pas savo užsakovus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-30 11:08

Rizikuoti - pavojinga. Tas, renginių vedantysis padlaižūnas Gaudentas, visus renginius sugadina.
Reikalavimas: Gaudentai Aukštikalni, lauk iš NS.

Laba diena       2020-07-30 7:59

Gaudentas tipiškas prisplakėlis. Moka pagiedoti ir pašnekėti. Ką ten Vytautas, jis ir prie Pakso plakėsi. Toks glitus veikėjas. Bet, jei partijos viršūnė nusprendė, tai tegul pabūna. Matyt kitas nesiveržė. Ko gero tobulai nieko nepadarysi, tad judame į priekį, nes galime užstrigti. Gal pakeliui atsisijos, jei nesugriaus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-07-30 7:52

Vytautai, trenkit lauk Gaudentą Aukštikalnį Vytauto Ladsbergio padlaižūną.
________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų
2020 liepos 30

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2020-07-30 7:26

Labai gražiai pakalbėjo. Už tautininkus balsavau iki tol, kol jie įstojo į konservatorių partiją - komunistų partiją. O po to iš viso už nieką nebalsavau, net nesuprasdamas kodėl. Dabar jau suprantu, nes aiškiausiai matau, kad absoliučiai visos partijos- GAUJOS į rinkimus eina antikonstituciškai, todėl valdžioje atsiranda NELEGITIMIAI. Tai tuo požiūriu jos visos yra NUSIKALTĖLIŲ gaujos. Štai ir viskas. V.Sinica apie tai labai kantriai NEKALBA, nes jei kalbėtų, būtų IŠGRŪSTAS iš partijos ir be abejo iš universiteto ir jam tokių kalbų neleistų dėstyti universitete, koks jis bebūtų. Tuo tarpu konstitucinė lygių ir tiesioginių rinkimų teisė yra ATIMTA iš LR piliečių ir tą padarė 1992-07-09 signatarai taip IŠDUODAMI Lietuvos valstybę ir leisdami kgbistams- komunistams užgrobti valdžią ir atimdami iš LR piliečių teisę valdyti savo valstybę. Taigi labai garbingus Kovo 11 -os akto signatarus, su V.Landsberegiu priešakyje, po to drąsiai galima vadinti Lietuvos išdavikais.
NS lyderis V.Radžvilas yra užkietėjęs antikonstitucininkas ir todėl man jis labai NEPATINKA, nes kovoja kaip pasiutęs šuva prieš LR piliečių konstitucines teises. Linkiu ponui V.Sinicai prabusti, suprasti ir net durnam V.Radžvilui tai paaiškinti. Tik tegu nesigiria kaip Sąjūdžio pirmeivis….. nes jau labai darosi panašus į užverbuotą, nors gal tada kitokiu būti tiesiog galėjo būti tik ypatingai reta išimtimi. Jei kas neaišku…. problemų nėra, ĮRODYSIU.


Rekomenduojame

Vytautas Petruitis. Raudonasis retro

Algimantas Rusteika. Ir viskas tik iš baimės, kad pasakys, ko nereikia

Rastas prezidento Aleksandro Stulginskio lagerio dienoraštis

Švedija: reikalaujama referendumo dėl narystės Europos Sąjungoje

Nuo bačkos. Konservatorius Andrius Navickas: kandidatuoju antrą kartą, nes vis dar manau, kad yra daug svarbių darbų, kuriuos dera nuveikti

Tomas Baranauskas. Jei prireikė logikos, tai gal ir įveskite ją kaip discipliną mokyklose

Algimantas Rusteika. Politikai meluoja geriau

Kastytis Antanaitis. Ne gyvenimui, o matematikai mokome

Rasa Čepaitienė. Šliaužianti reabilitacija

Algimantas Rusteika. Tai ką – Apokalipsės raiteliai jau šį savaitgalį?

Vytautas Matulevičius. Liūnas

Rastas 1920 m. Mickevičiaus-Kapsuko laiškas atskleidžia Rusijos tikslus Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas. Liūdna, nes juk ES pradžia buvo visai kitokia

Raymond Ibrahim. Hagia Sophia: Turkų pasakos prieš istorinius faktus

Algimantas Matulevičius. Lietuvoje galima išgyvendinti skurdą

Nida Vasiliauskaitė. Žmonija progresuoja. Iš kur žinome?

Algimantas Rusteika. Lempučių filosofija

Neringa Venckienė informuoja

Algirdas Endriukaitis. Kas laukia nacijos, jei jos politikams nerūpi valstybės egzistencinis likimas?

Nuo bačkos. Majauskas: Su Ingrida už Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra moteris

Tomas Čyvas. Įdomu, kada radikaliai kairioji minia uždraus Bulgakovą?

Algimantas Rusteika. Ar turi teisę atbuvę tremtį žinoti savo skundikus?

Geroji Naujiena: Padauginame tik dalydamiesi

Rasa Čepaitienė. Verygos paradoksas

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.