Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Tiesos judėjimas

Karolis Venckus. „Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. balandžio 3 d. 4:53

38     

    

Karolis Venckus. „Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?“

Kviečiame pasižiūrėti ir antrąjį Karolio Venckaus vaizdo įrašą anglų kalba, kuriame jis toliau pasakoja apie jo šeimą ištikusias nelaimes, per kurias atsiskleidė ir sisteminės Lietuvos valstybės teisėsaugos ydos.

Kviesdamas pasirašyti peticiją, kuri leistų su šia Lietuvos valstybės persekiojamos šeimos istorija supažindinti ir JAV prezidentą Donaldą Trumpą, Karolis Venckus pateikia ir įrodymų, kad jo motina – buvusi teisėja ir Seimo narė Neringa Venckienė – visiškai pagrįstai tvirtina, jog ji nebeturinti jokių šansų sulaukti teisingo teismo Lietuvoje.


Oficialiojoje Baltųjų rūmų interneto svetainėje paskelbtą JAV prezidentui Donaldui Trumpui skirtą peticiją „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“ anglų kalba galite pasirašyti ČIA.

Pasirašant jokių asmeninių duomenų pateikti nebūtina – pakaks įrašyti tik vardą ir pavardę bei savo elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turėsite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

 

* * *

Pateikiame ir šio video įrašo garso takelio vertimą į lietuvių kalbą.

Iš anglų kalbos išvertė Edvinas Marčenkovas – ačiū jam:

‘00:00’
Noriu padėkoti visiems, kurie palaiko mano mamą. Todėl mano vaizdo įrašą pamatė šimtai tūkstančių žmonių, kol jis dar nebuvo užblokuotas. Jis taip pat buvo nušviestas Lietuvos žiniasklaidoje, kur mane apkaltino naudojant propagandos metodus.
‘00:11’
Šiandien aš jums parodysiu tik kelis Lietuvos valdžios melus.
Pažiūrėkit šiuos vaizdo įrašus. Jūs matote mergaitės mamą ir jos advokatą, nešančius mano pusseserę.
‘00:50’
Jūs matote advokato rankas ant mano pusseserės. Visiems aiškiai matoma, kad jis ją neša.
‘00:55’
Dabar aš jums parodysiu Lietuvos prokurorų ir teisėjo sprendimus. Abu jie skelbia, kad advokatas mergaitės nenešė.
‘01:03’
Kaip mano mama gali sulaukti teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios atstovai akivaizdžiai meluoja?
‘01:08’
Dabar parodysiu dar vieną pavyzdį. Tai įvyko po pirmojo bandymo paimti mano pusseserę.
‘01:20’
Po nepavykusio bandymo ir smurto, naudoto prieš mano pusseserę ir mano senelius, valdžios pareigūnai sušaukė spaudos konferenciją. Štai ką jie pasakė.
‘02:10’
Jie teigė, kad mano seneliai įbėgo į kambarį, kai mama bandė paimti mergaitę. Kad jie specialiai griuvo ant žemės ir pradėjo rėkti, kad išgąsdintų mergaitę. Bet ar tai matėte vaizdo įraše?
‘02:20’
Kai įeina antstolė, mano pusseserė yra apsikabinusi senelę. Pareigūnas su kauke duoda signalą biologinei motinai. Tada biologinė motina griebia mergaitę, o pareigūnas pargriauna mano senelę ant grindų.
‘02:50’
Taip pat girdite, kad ne mano seneliai pradeda rėkti, o mergaitė. Vėliau ima šaukti ir vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotoja.
Visiškai ne taip, kaip teigė pareigūnai spaudos konferencijoje.
‘03:00’
Toliau – dar vienas akivaizdus melas. Atkreipkit dėmesį į [pusseserės] motinos veidą, išeinant iš kambario, po nepavykusio mano pusseserės paėmimo.
‘03:11’
Taip pat galite matyti jos veidą išeinant iš mūsų namų.
‘03:17’
Įsižiūrėkite į jos veidą. Ar ką nors pastebėjote? Ar matote kokias nors žymes, mėlynes? Ant jos veido nėra nė menkiausio įbrėžimo.
‘03:23’
Bet po dviejų dienų ji pasirodo per nacionalinę televiziją su didžiule žyme ant veido. Mano 75 metų senelis yra apkaltinamas užpuolimu.
‘03:30’
Kažkodėl šis nusikaltimas nebuvo užfiksuotas nė viena iš dviejų vaizdo kamerų, kuriomis buvo nufilmuotas visas bandymas paimti mergaitę.
‘03:51’
Čia buvo vaizdo įrašas iš valstybinės televizijos žinių laidos. Joje žurnalistė ir mano mamą tyrusios komisijos pirmininkas teigia, kad mano mama iš anksto sužinojo apie policijos operaciją ir išgabeno mane iš namų tam, kad mane apsaugotų, bet pusseserę privertė likti.
‘04:05’
Valstybinė žiniasklaida ir toliau nuolat meluos, kaip ir šiuo atveju, kur aiškiai matyti, kad aš tą dieną buvau tame name.
‘04:15’
Kaip mano mama gali tikėtis teisingo teismo Lietuvoje, kai valdžios pareigūnai akivaizdžiai meluoja?
Falsifikuoja įkalčius, siekdami nutildyti visus, kurie siekia tiesos?
‘04:25’
Prašau pasirašyti peticiją JAV prezidentui.

Paruošiu kitą vaizdo įrašą su įrodymais apie pedofilijos bylą. Jis parodys, kas yra auka, ir kas yra nusikaltėlis.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

„Kauno pedofilijos byla“ JAV teisme

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jetus       2018-10-18 0:13

Nese advokatas ar nenese - jei motina paprase - viskas teiseta. Motinai jokie kaltinimai nepateikti - nieko nerado, tik kedzio filma.
Ypac man patiko momentas, kad Venckienei ranka issuko…. O patys (fioletinai) idejo filmuka, kaip venckiene sedasi i masina, mosikuoja rankomis, sedasi uz vairo. Tiesiog spyderman - issuktom rankom masina vairuoja :D. Manau, ir teisesauga turi ta filma, pateiks USA, kaip irodyma.

???       2018-10-18 0:06

O karolis nemelavo? Kokia proga jis dalyvavo filmuojant “isniekinta” mergaite ir juokesi? Na, dar susimesit?

Vytautas       2018-10-12 22:21
Vytautas       2018-10-12 22:20
Įdomu.       2018-04-3 16:21
Teisingo teismo nebus       2018-04-3 15:32

Paskaityk kokia korupcija eda: verslas-politikai ir ziniasklaida(raso respub.). Dar banditu is aptarnaujanciu gauju truksta. Bet ir tas papildys puokste…Butu pilna sudetis.

Karolio sąskaita       2018-04-1 23:02
Parašykite Karolio       2018-04-1 16:01

sąskaitą, į kurią galima pervesti pinigus.

Monika       2018-04-1 13:27

Užjaučiu Karoli, tave ir tavo mamą. Tuos įvykius stebėjau nuo pat pradžių ir niekada nesuabejojau nei tavo mama, nei dede. Man buvo aišku kas kaltininkai, o Kauno teisėsauga nupirkta… Todėl nedvejodama pasirašiau jau pradžioje.

Ula       2018-03-28 14:06

Karoli, ar neatrodo, kad reiktų kelis kartus ,ir iš toliau ir iš arčiau parodyti nešamą mergaitę ir užduoti klausimą, ar plikas žmogus neša mergaitę ar ne?Lietuvos prokurorai , ieškantys Venckienės ir siekiantys su ja susidoroti aiškiai konstatavo, kad plikis vaiko nenešė, o ėjo šalia ir plikį išteisino.Tad kyla retorinis klausimas: Ar galima patikėti Lietuvos teisingumu?

Karoli, viskas puiku, bet...       2018-03-28 4:32

Karoli ir visi kas tau padeda,   
AČIŪ, kad pagaliau sukūrėt GO FUND ME. Pirma, keista, bet apie sukurtą GO FUND ME sužinojau tik iš kuzios rašliavos l.ryte, reiškia reklama prastoka. Antra,  pinigų surinkimo tikslas -  tik 10 tūkstančių. Kodėl ne 25 ar dar geriau 50 tūkstančių dolerių? Go Fund Me gi skaito žmonės iš viso pasaulio, ar ne? Trečia, ar ten pat nebuvo galima paprašyti žmonių, kad pasirašytų peticiją , ką jie mielai padarytų po tokios įtikinančios Karolio kalbos ir   žiauraus video iš Garliavos šturmo? Balsų  po peticija pagausėtų žaibiškai.  Gal galite patobulinti?

Dzeikas       2018-03-26 19:48

Dzeikujui:
Dekoju uz paaiskinima.Turejau kreditine kortele gyvendamas JAV , tai man tas zinoma. Taciau dabar gyvenu Europoje ir naudoju debetine.Ten CVV nera ir skaiciai kitokie.Pabandzius irasyti numerius po 12 skaiciaus nebepriima.Taip pat nepriima korteles galiojimo datos. Gaunasi kaip ir kad is europiniu korteliu sumu pervest negalima.
Yra koks kitas kelias?

Dzeikui       2018-03-26 19:11

CVV skaiciu praso tik kreditinems kortelems. Juostoje su jusu parasu ant korteles antroje korteles puseje yra trys skaiciai. tai ir yra CVV.

copija       2018-03-26 15:12

tai dabar kiek suprantu karolis surinko jau 2000 usd paramos- nu tai išleiskit 200 usd. reklamai facebooke ir google- ir surinksit tuos parašus per 1 dieną. kame reikalas??
jei iš Lietuvos tarnybos gal ir turi galimybę koką nors blokuoti parašų rinkimą- tai jei kas pasirašinės facebooke ar ne Lietuvoje tai tos tarnybos niekaip nesugebės to užblokuot.
Kodėl nesinaudojama parašų rinkimu per mokamą reklamą?...

saulė       2018-03-26 15:06

Karoli, saugokis piktų žmonių. Tavo perspėjimas apie sekantų filmą, manau, kai kuriuos labai neramina.

aušra       2018-03-26 14:45

ar galima sumokėti su SWED BANKO KORTELE? Ar yra kažkoks valiutos konvertavimo mokestis?

Dzeikas       2018-03-26 10:00

Gal kas paaiskintumete kaip ten pervedineti.Nes pritaikyta amerikietiskom kredito kortelems, ten yra numeris ir CVV (tokie 3 skaiciai kitoje korteles puseje). Mano vokiska debeto kortele ir jos duomenu nepriima. Gal kas ismanote detaliau kaip ten pervedineti?

aušra       2018-03-26 0:07

atsidarė, atsidarė. Buvau suvedusi į google paiešką, o reikia į tinklapius

aušra       2018-03-25 23:55

norėjau padaryti pavedimą Karoliui, tačiau nemokėjau. https://www.gofundme.com/neringa?viewcontent=77508032 Ar š.į reikia paspausti? Gal yra klaida? Neatsidaro

Tiek daug puikių komentarų,        2018-03-25 20:47

o paspausti nykštį aukštyn neleidžia, nors tai ir ne taip svarbu. Ačių visiems už Karoliuko ir Neringos V. palaikymą. Akivaizdi TIESA nugalės.

išsigandęs eksprokuroras R. Jancevičius       2018-03-25 20:35

*
Dabar man jau nesvarbu, parveš Neringą Venckienę į Lietuvą ar ne. Manau, suinteresuotų, kad ji negrįžtų, yra daugiau nei laukiančių, kad grįžtų. Manau, kad parvežta čia ji galėtų daug papasakoti.
*
Skaitykite daugiau: Eksprokuroras atskleide
garsiausios bylos aplinkybes. D. Grybauskaite turetu grauzti sazine.

Stiprybes vaiki       2018-03-25 20:17

Palaikau tave ir tavo mama. Pagarba.

>Beje       2018-03-25 17:59

Andželika Vežbavičiūtė, Kauno rajono vaikų teisių vyriausioji specialistė.
Kaip nekeista, dar tebedirba ši drąsi, jautri ir sąžininga specialistė. Ačiū jai, kad Deimantė galėjo dar mėnesį pagyventi pas Neringą.

meluojama valstybės vardu       2018-03-25 16:43

Bet atkreipkite dėmesį ir į taip vadinamų žmogaus teisių gynėjų laikyseną... Vienintelis Budnikas kažką bandė, visi kiti, “pripažintieji”, lojo unisonu su valstybės vardu kalbančiais banditais. Buvęs Vilniaus Lenino rajono teisėjas Henrikas Mickievičius apskritai kažkur pradingo paskui. smile

Atidarytas fondas       2018-03-25 16:08

-paramos prasymas teisinems islaidoms padengti. Karolio vardu. Daugiau : http://www.biciulyste.com
Kas turite galimybe - padekite. Teisines paslaugos JAV itin brangios. Tiesos.Lt paskelbkite, prasau, papildomai.

Stiprybės       2018-03-25 15:36

Tau, Karoli. Tėvai Tavimi didžiuojasi. Esi ne tik drąsus, bet ir didelės širdies, kaip, beje, visa nuostabi Tavo šeima. Aš tikiu Tiesos pergale. Kristus nepalieka tikinčiųjų. Dievo palaimos Jūsų darbuose, siekiuose, o mes padarysime dėl Jūsų viską, kas nuo mūsų priklauso.

Kęstutis        2018-03-25 13:59

Karoli, paprašyk amerikiečių teisėsaugininkų, kad sudarytų sąlygas susisiekti su pussesere per Skype. Tai bent žinosi ar ji gyva.

Beje       2018-03-25 13:49

Įdomu, kur dingusi Veržikauskaitė - berods, tokia Vaikų teisių darbuotojos pavardė? Viename iš video fragmentų ši dorai pasielgusi specialistė akivaizdžiai nesutinka su sakomu melu. Apskritai, ar buvo užfiksuoti jos parodymai? Matyt, kaip ir kitų, mačiusių, žinančių, buvusių ar esamų Tiesos pusėje…
Visokeriopos sėkmės - VISIEMS - šioje nelengvoje Kovoje!
Laikykis, Karoli, Tu - Šaunuolis!
Sveikatos ir Tvirtybės Neringai!
TIESA - anksčiau ar vėliau - nugalės. JI turi tokią savybę.

Juozas       2018-03-25 12:45

Visa tai, kas surašyta, yra tikra tiesa. Bet labai norint, galima traktuoti kaip desperatišką suinteresuoto asmens gynybą, kai kur sutirštinant spalvas. Reikėtų labiau viešinti ir remtis būtent nepriklausomos visuomeninės žinomų teisininkų komisijos išvadomis. Juk joje buvo teisininkai, kūrę Lietuvos Konstituciją, pagrindinius valstybės įstatymus, todėl netikėti jais tikrai nėra pagrindo. Tada jau nebus galimybių teigti, kad tai tik emocijos.

grumstas       2018-03-25 12:33

Ona     2018-03-25 12:09
Jeigu jums sunku susirasti portalus ,, kuriuose prieiga prie peticijos neblokuojama, susiraskite pažįstamą savo kaimyno , šeimos , ar giminių informtikos srityje bent kiek raštingesnį asmenį ir jis turėtų jums pagelbėti. Bent būtų toks mano patarimas.

Ona        2018-03-25 11:09

Kaip pasirasyti peticija , jei blokuojama pasirasyti ?

Yra, kaip yra.       2018-03-25 10:11

  O kur dar ciniškas oficialios valdžios melas, kad Garliavos “pogromo”  metu nebuvo padaryta jokių ŽMOGAUS TEISIŲ  pažeidimų. Visuomeninė komisija, sudaryta iš teisininkų nustatė aibę faktų, liudijančių pareigūnų padarytus Žmogaus teises pažeidžiančius veiksmus. Tačiau šį oficialų dokumentą valdžia ignoravo, taip parodydama, kad jai nusispjauti į sąžiningus, dorus ir pilietiškus žmones. Štai kokioje laisvoje, tariamai demokratinėje, ES valstybėje mes gyvename. Čia ginama tik nusikaltėlių  “teisybė”.

komunistai nemeluoja       2018-03-25 9:53

pvz: draugas putinas niekada nemeluoja ir neblefuoja.
tuo labiau stalino kareivos: mūsų šaunieji prokurorai, teisėjai, TM ir VRM darbuotojai.
Jeigu manote, kad teisingumo atstovai meluoja: tai jūs norite sugriauti Lietuvos valdžią - jumis pradės domėtis spec. tarnybos - būsite apkaltinti homofobija, antisemitizmu, holokausto kurstymu, narkotikų platinimu, korupcija ir kitais baisiais nusikaltimais: būsite teisingiausios pasaulyje valdžios teisingai nubaustas: (bus atimtas visas turtelis, gal net pasodintas)

Neringa       2018-03-25 9:27

uzsiaugino puiku sunu. Stiprybes tau, berniuk. Ir tavo mamai.

Dzeikas       2018-03-25 8:43

JAV prezidentas Klintonas , nepaisant jo populiarumo ir puikios ekonomines situacijos , seniai nebuvo buve tokiu geru laiku Amerikoje, vos vos issilaike poste net nekaltai sumelaves apie buitinio lygio dalyka, mela kuri daugelis pateisintu - apie santykius su kita moterimi.Kaip ir privatus reikalas.
O cia meluoja auksciausiu lygiu, rezonansineje , Lietuva sukretusia byloje!
Ir nieko! Vaiksto, vadovauja, gyvenymas bega savo linkme.Kaip filmne “Zero mietas”, kur direktoriaus sekretore nuoga dirbo.Svecias sako direktoriui “jusu sekrotore nuoga”.Direktorius paziurejo i sekretore: “taip.Nuoga. IR KA?”
Taigi. Meluoja Lietuvos valdzia.O jeigu meluoja , tai pasak tautos isminti ir vagia.Daro ir visa kita, kas dekaloge pasakyta nedaryti.
IR KA?

...       2018-03-25 8:33

Kokie demagogai, kokie šlykštūs demagogai, vien melas… Geras vaizdelis užčiaupti Pumprickaitės ir to, net pavardės nepamenu, na, komisijos pirmininko melui vaizdelis, man dar nematytas… Ačiū, Karoli, kad viešini, tik gaila, kad peticija labai lėtai juda, labai labai gaila. Kantrybės, ištvermės ir drąsos, tau, Karoli, Dievas apdovanojo ponią Neringą puikiu sūnumi, ir ne tik ponią Neringą, Lietuvą irgi…

Julius       2018-03-25 8:29

Šaunuolis Karolis. Lietuvoje labai daug melo iš tesiok šmeižto. Šmeižiami sąžiningi ir teisingi žmonės. Tikslas sugriauti Lietuva.

Šaunuolis esi Karoli Venckau,       2018-03-25 8:08

esi ne tik tėvų Venckų, senelių Kedžių, bet ir visos Lietuvos pasididžiavimas.  Palaikydami Karolį ir jo šeimą, pasirašykime peticiją, paprašykim draugų  pasirašyti, parodykim draugams (užsienyje ir Lietuvoje) įtikinančias Karolio kalbas, video, paskirkim dešimt minučių vienam balsui, ir pasijausime geriau.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.