Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 19 d. 14:56

28     

    

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Dar mamai būnant kalėjime Čikagoje pas mane buvo atskridę LRT žurnalistai (ne dėl manęs vieno). Jie susirado mane per feisbuką ir nors iš pradžių atsisakiau su jais bendrauti dėl gana akivaizdaus LRT šališkumo, ir ne tik šališkumo, o ir gana lengvai patikrinamos melagingos informacijos skleidimo. Tačiau pakalbėjom, kad gal aš juos per greitai įvertinau, o jie prižadėjo, kad jų laida tikrai pateiks informaciją nešališkai. Susitarėm susitikti.

Neminėsiu aš tų žurnalistų vardų ar jų laidos pavadinimo – jie pasirodė tikrai malonūs ir tikrai elgėsi profesonaliai.

Mes kartu praleidom visą dieną, kalbėjom tiek apie mamos tuometinę situaciją, tiek apie mūsų gyvenimą JAV, apžiūrėjome ir miestelį, kuriame gyvenome. Gana juokinga, nes mums tik susitikus jie užsiminė, kad nežino kaip yra su LRT žiniomis, bet jų laida turi pilną nepriklausomybę ir niekas jiems niekados nekontroliuoja jų turinio.

Jiems grįžus į Lietuvą (pora savaičių prieš mamos parvežimą) dar pora kartų kalbėjome. Tačiau tą dieną, kuomet turėjo pasirodyti ši laida, ji taip ir nepasirodė. Na, tai atrodė šiek tiek keista, bet tuo metu ne tai rūpėjo. Po to dar kalbėjom vieną kartą labai trumpai ir laidos autoriai sakė, kad laida vis dar ruošiama ir turėtų būti kitą savaitę. Tačiau kitą savaitę ji taip ir nepasirodė.

Kalbant nuoširdžiai, prasidėjus mamos ekstradicijai aš šiek tiek ir pamiršau apie tą laidą. Tačiau mamos ekstradicijos metu teko bendrauti su dešimtimis Lietuvos žurnalistų iš skirtingų televizijos kanalų ir portalų. Teko bendrauti ir su laidos, apie kurią kalbėjau, autorių bendradarbiais, kurie mums kalbant pasakė: „Tai girdėjau [laidos pavadinimas] su tavimi laidą filmavo, bet Garbačiauskaitė neleido rodyti“...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

labai elementaru       2020-11-24 23:30

Karolis korektiškai nutyli, tačiau aš tylėti neprivalau. Ta laida vadinasi “Neemigrantai”. Atrodo, netgi buvo rodomas taip ir neparodytos laidos anonsas per LRT.

vau       2020-11-22 20:48

jus, violetiniai, parodykit nors viena nuotrauka, kur karoliukas su “mylima” pusserere renginiuose pries pedofilija. kur ten karoliukas? jis nedalyvauja:dd

vladas.vilimas@gmail.com       2020-11-21 23:48

P.Karoli, gal kalbėjai ne su žurnalistais bet su ANONIMAIS?

jutas       2020-11-21 22:47

Karoli, mes ne ką galime Tau padėti. Valdžios, didžiosios mūsų valdžios jokie įrodymai nedomina, nes tikrovė yra uždrausta. Šalis dabar yra baisioje srutų duobėje.

jutas       2020-11-20 18:52

Karoli, būk visapusiškai atsargus, Deimantės gyvenimo istorija buvo apipinta didelio melo gabalais. Dalis tų absurdo spektaklio artistų įsirangė netgi į Seimą. Galėjo tie žurnalistai būti tikri, su gerais tikslais, bet galėjo būti kas nors pasiųsti ką nors papildomai sužinoti, pašnipinėti, gal apie ką nors prasitarsi.

labai       2020-11-20 18:12

Labai taiklus D.Rato komentaras… Motina pedofilu sarasa turi, bet slepia. sunelis - LRT zurnalistu pavardes ir laidos pavadinima SLEPIA. kam amseti, jei ne iki galo sakai, karoli?

Redaktorius       2020-11-20 16:46

Stasy, dar kartą pavėluosi į darbą, būsi pašalintas be išeitinės. Tavo komentaras turi būti pirmas po straisnio pasirodymo, kaip visada.

Niekingas statistinis vienetas       2020-11-20 13:38

Stačiokiškas paklausimas filosofų savišvietos rateliui.
.
Kaip atsitiko, kad pesestroikinis sąjūdis tapęs Tautos ir Valstybės Atgimimo Sąjūdžiu buvo išverstas (neišvirto, o buvo išverstas (!), ir dabar dar tebesitęsia) į leftistinį globalizmą ?!!
.
Komentatoriai, o galimai ir tekstų autoriai, užuot mane kaltinę nebūtom “nuodėmėm”, ir priekabiavę “lygioje vietoje”, parodykite savo intelektinį “svorį”... Tik nereikia kokiu nors lia - lia…
.
Ir būtinai nudurkite mane su nykščiu “žemyn”, juk esu labai nepatogus akmenėlis jūsų bate…..

O.G       2020-11-20 13:27

Karoliui stiprybės. Amerikoje jau pradėjo suiminėti aukšto rango pedofilus ir kurie vadovavo vaikų grobimui. O LRT parsidavėliai žurnalistai yra finansuojami Sorošo, o apsišaukelis prezidentu - Baidenas yra įtariamas kaip pedofilas, todėl pas mus pedofilija irgi pačiame elite, todėl ir atsimušinėjama kaip į sieną. Laikas viską sustatys į savo vietas, nes visus kurie yra prisidėję prie vaikų prievartavimo ir vaikų gabenimo iš Lietuvos, (nes Lietuvos vardas irgi yra tame sąraše) - laukia staigmena. Gal pagaliau baigsis šis pedofilų ir vaikų grobimo žaidimas. Karoli - pirmyn, mąstanti tauta su Tavimi ir tavo šeima.

stasys       2020-11-20 8:48

Sunkiai suvokiamas henomenas visuom. Bodetis ‘iskrypeliais’ir tuo pačiu siekti jais domėtis. Žmogus nepaliaujamai su savimi kovoja siekdamas pažaboti ta savo smalsumą .
p.s. ah1 .tikrai taip Tamsta teisus tokie parodomieji renginiai pasirodo tapo norma , kaip išimtis. Propaguoti tokia šeimos norma kitaip ir neįmanoma tik kaip kuriant ir rodant tokius pav. Prekyba kūdikiais ,vaikais jokia čia naujiena . Pav. Rusijoje kurioje tokia prekyba įteisinta aukščiausių lygiu ,Ukrainos konflikto metu uždraudė amerikiečiams ‘isivaikinti’ savo vaikus kaip atsakas į jiems paskelbtas tarptautinės sankcijas .Aišku tai nieko bendro neturi su tema str. kurioje tas jaunuolis seka pasakas čia visiems .

Tiesiog toks slykstyne tas Stasys,       2020-11-20 8:26

Kad norėčiau jį net pamatyti, iškrypėlis ir tiek

ah1       2020-11-19 23:15

>stasys. “išsipagirioju pliurpalus” - įsivesk į googelė ” Men Having babies” ir rasi apie muges skirtas prekyba vaikais.

D.Ratas       2020-11-19 23:11

O kodel nepamineti laidos pavadinimas ir zurnalistu pavardes? Visi tokie paslaptingi, dedasi zinantys daugiau, zinantis tiesa vidinis isrinktuju ratas. Karoli, ar kai Amerikoj buvai irgi nutyledavai svarbius faktus? Ar Amerikos mokykloje uz paslaptinguma balus geresnius gaudavai? Galejai pats ta interviu paraleliai irasyti ir parodyti kada tik nori, o ne skustis dabar kada saukstai po pietu.

ah1       2020-11-19 23:10

>stasys. “Išsipagirioju pliurpalus” :https://youtu.be/C4Kf7DOWKN8
Ir dar per televiziją mačiau žinių laidą apie Ukrainojr parduotus kūdikius, kurių negalėjo pirkėjai pasiimti dėl Covido siautėjimo.

ah1       2020-11-19 23:04

>stasys. “išsipagirioju pliurpalus”: https://youtu.be/C4Kf7DOWKN8

stasys       2020-11-19 22:43

ah1 ..issipagiriok pliurpalas .

ah1       2020-11-19 22:39

jei americoje ir Briuselyje viešai veikia vaikų biržos gėjams kur vaiką galima nusipirkti už 90 000- 160 000 pinigų priklausomai nuo vaiko kokybės tai ko jūs norit ?

jutas       2020-11-19 22:01

Deimantės istorija - tai lakmuso popierėlis, rodąs, kur nugrūsta valstybė, kas iš jos liko.

stasys       2020-11-19 21:36

Mano pastabos jaunuoliui labai konkrečios , o jei kas nepatinka replikuojate , pageidautina ne išangę.

stasiui       2020-11-19 20:45

Na bent cia galejai ir susilaikyti nepriderges. Ar jau taip tryda prispyre?

Tik patarimas       2020-11-19 20:14

  Mielas Karoli, dabar ir visados žodį mama rašyk iš didžiosios raidės” Mama”.Aš,tik išmokus rašyti, niekieno nepamokyta, visą gyvenimą taip rašau,nes Ji yra vienintelė, kaip ir Tėvynė.

stssys       2020-11-19 19:51

Jaunuolis susirūpino , kol pasak kažko kažkam į ausį tos laidos neleido ‘ponia garbaciauskaite’ ..
- ar tikrai karoliuk ? Kai jau meti kam nors šešėlį tu kaip vyras privalai pasakyti ta paskalų nelemta pavardele. Bet gal tu ne vyras , o tik mamos ‘sunelis’ galintis perpasakoti svetimus pasnibzejimus kas ką sakė .Tamsta supa labai prasta publika ‘tetuliu’, žiūrėk taip ir nesuaugsi tam kad stuburą vyrišką ištiesti .Taip ir vertinu , pliurpalai .

Neveikia        2020-11-19 19:33

straipsnio ,,patiktukai”?
Badau, badau, o pakelto nykščio 12 ir nė už ką ne daugiau…

Tvankstas       2020-11-19 17:26

Kai sėdėjau Nyderlandų kalėjime, mano giminės bandė kokį nors straipsnį ar laidelę paskelbti, tai gavo atsakymą - galite apsimokėti kaip reklaminį plotą ar laiką, tada mūsų žurnalistas atliks darbą.
Karoli, nieko naujo, tik kiekvienam savas nepakeliamas skausmas lieka.

Karoli       2020-11-19 17:17

tai sena ,naujiena’ kaip ir Garbačiauskaitė... smile

taip, Karoli,       2020-11-19 17:16

niekam ne paslaptis, kad visa vadinamoji mainstrymine ziniasklaida yra visiskai pavaldi valdanciuju klanui, o sie pavaldus oligarchams. Taigi, TV ir spaudoje mes turime tik marionetes. Tas pats ir valdzioje su labai retomis isimtimis.

autoriui       2020-11-19 16:27

mintis deliojate aiskiai ir trumpai. pastaruoju metu tai tampa retenybe. galetumete ir dazniau rasyti, jeigu tik rastumete laiko.

Kis       2020-11-19 15:58

tai visiems zinoma paslaptis.As tik pataisyciau pasakyma,kad Garbaciauskaite tik du nuliai,ji savo darba atlieka,o jai isakymus duoda vienas kuprotas ozys,tai jo pasitenkimo budas,ne tik moralinis,bet ko geros ir fizinis?


Rekomenduojame

„Neredaguota“ pokalbis su Vytautu Sinica apie Trumpą. Ir trumpizmą – jeigu jis yra

„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis apie naująją JAV administraciją

Audrius Bačiulis. Menu…

Arvydas Daunys. Jis parodė pasauliui, kaip reikia kovoti už savo idėją – be baimės, oriai ir iki galo

Donaldas Trumpas atsisveikinimo kalboje pakvietė melstis už naujos administracijos „sėkmę išlaikant Ameriką saugią ir klestinčią“

Algimantas Rusteika. Tada tylėjo iš atsargumo ir baimės, dabar – iš įsitikinimo ir naudos

Andrius Švarplys. Ką iš tiesų reiškia JAV demokratų žadamas „aljansų atgaivinimas“

Liudvikas Jakimavičius. Įdomu, kur dabartinės Vyriausybės nariai buvo tą Sausio 13-osios naktį?

Rasa Čepaitienė. Alžyre šiandien sninga

Andrius Švarplys: Kas, kaip, kodėl? –  Pasitikėk Tiesos Ministerija

Prof. dr. Tomo Berkmano žodis konferencijoje „Šių dienų iššūkiai šeimos politikai Lietuvoje“: teisinė sritis

Kodėl ignoruojamas ar net šmeižiamas 1941 m. Birželio sukilimas, jo lyderis Kazys Škirpa? Dovilo Petkaus interviu su Vidmantu Valiušaičiu

Nida Vasiliauskaitė. Laisvės propaganda

Andrius Švarplys rekomenduoja: putiniškos Rusijos disidento Andrejaus Ilarionovo analizė dėl Kapitolijaus įvykių

Socialinis tinklas GAB atkūrė JAV prezidento Donaldo Trumpo įrašus iš „Twitter“ paskyros

Geroji Naujiena: „Ateikite ir pažiūrėkite, kur aš gyvenu!“ – kviečia Kristus

Andrius Švarplys. Apie ateities Lietuvą, švietimą ir ateities universitetą

Egidijus Šileikis. Manipuliacijos siekiant nekeisti Konstitucinio Teismo pirmininko

Liudvikas Jakimavičius. Ne už kalnų diena…

„Parler“ direktorius sulaukė grasinimų mirtimi

Verta pažiūrėti. „Kapitolijaus šturmas“ garsiojo prokuroro ir buvusio Niujorko mero Rudolfo Džulianio akimis

Andrius Švarplys. Viena replika apie Laimos Kreivytės pranešimą Santaros Šviesos Vilniaus klubo diskusijoje apie ateities Lietuvą

Vytautas Sinica apie socialinių tinklų cenzūrą: pasirodo, viskas yra dar blogiau

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.