Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Pedofilijos byla

Karolis Venckus: Mano pusseserė tapo valstybės paslaptimi

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 15 d. 12:00

36     

    

Karolis Venckus: Mano pusseserė tapo valstybės paslaptimi

Praeitą savaitę buvusi „Komjaunimo tiesa“, o dabar gražiai pavadintas „Lietuvos rytas“ išspausdino straipsnį apie „nerimstantį Venckienės sūnų“ ir jo nesuprantamą norą pasimatyti su savo pussesere.

Ir vėl per kelias minutes atsirado šimtai mane giriančių ir mane smerkiančių komentarų. Ne vienas turėjo pasidalinti savo žinomais „faktais“, kuriuos išgirdo Miliūtės laidose ar perskaitę Kuznecovaitės straipsnius.

Bet aš prie to esu jau pripratęs, kad žmonės, kurie tik paviršutiniškai yra susipažinę su mano pusseserės byla, man paaiškins, kodėl jie žino geriau. Aš jau pripratęs prie žinučių apie „motinos įtaką“. Pripratęs ir prie raginimų „užsikasti“.

Tačiau man vienas komentaras, kurį matau dažnai, neduoda ramybės. Būtent dėl jo ir rašau šį straipsnį. Ne vieną kartą mačiau – „palik tą mergaitę ramybėje, jeigu ji norės, pati su tavim susisieks“.

Ne, taip nebus todėl, kad jai tai nebus leista.  Kodėl taip manau? Nes Deimantė jau metus buvo „ruošiama“ mano mamos bylai, tačiau liudininke ji nebebus. Kodėl? Nes, spėju – Stankūnaitė su ja jau nebesusitvarko. Deimantei sukako jau 17 metų. O kas nutiktų, jeigu per teismo posėdį ji pasakytų „ne tą ką reikia“?

Per mano mamos teismą liudijęs Stankūnas teigė, kad Deimantės apklausti negalima, nes ji nekalba lietuviškai, o jam susitikus su savo anūke jų pokalbius išversdavo Stankūnaitė. Tačiau Stankūnienė liudijo priešingai – jokių kliūčių dėl kalbos nebuvo. Tai kaip yra iš tikrųjų?

Vaikų Teisių Apsaugos Tarnyba, kuri privalo užtikrinti mano pusseserės gyvenimo sąlygas, teigia negalinti gauti informacijos apie saugomą asmenį iš Kriminalinės Policijos biuro, nes tai „informacija sudaranti valstybės paslaptį”. Nei teismui, nei vaikų teisių atstovėms nesvarbu, kad tarnyba nežino, ar mano pusseserė lanko mokyklą, ar lanko būrelius, ar prieš ją nėra smurtaujama.

Aš neprašiau suteikti man informacijos apie Deimantės gyvenamąją vietą. Aš prašiau vienintelio dalyko – leisti su ja pasimatyti. Tai gali būti neutrali vieta. Aš atvažiuosiu bet kur. Aš norėčiau ją pamatyti bent virtualiai, kad žinočiau, kad jai viskas yra gerai.

Jeigu Deimantė su manim nenori bendrauti, o aš tiesiog „esu suklaidintas savo motinos“, man užtektų trumpo vaizdo įrašo, kad Deimantė yra sveika ir gyva ir kad ji manęs matyti nenori. Aš daugiau tuomet niekur nesikreipsiu, niekados neprašysiu su ja susitikti.

Tačiau taip nėra ir nebus. Nes Deimantei jau nebe 8 metai, Stankūnaitė jos per prievartą daugiau nepatampys. Todėl aš ir toliau kreipsiuosi, o iš valstybės institucijų toliau lauksiu atsakymų apie tai, kad man informacija apie „valstybės paslaptį sudarančią informaciją nebus teikiama“. Tačiau vien Lietuvos institucijose aš pasiduoti neplanuoju. Kreipsiuosi tiek į užsienio organizacijas, tiek į užsienio žurnalistus.

Jeigu Jūs skaitote šį straipsnį ir tikrai esate įtikėję metų metus skleistais melais apie neva „išgalvotą pedofilijos istoriją“, paklauskite savęs: o kokia būtų tokio išgalvojimo prasmė? Kokia „nusikaltėlei Venckienei“ iš to būtų nauda? Paaukoti savo karjerą? Prarasti brolį? Paaukoti ramų gyvenimą? Paaukoti savo laisvę?

Aš esu vienas iš nedaugelio, kuris yra iš tikrųjų skaitęs pedofilijos bylą. Keturi psichologų ir psichiatrų atlikti tyrimai nustatė – mergaitė sakė tiesą, jai įtakos nebuvo. Deimantės parodymai apie tris dėdes ir motinos raudoną piniginę visados išliko vienodi. O Ūso ir Stankūnaitės parodymai nuolatos keitėsi.

Lygiai taip pat argumentas „pasitikėti teismais“ man yra niekinis, nes trys skirtingi teismai nusprendė, kad gegužės 17 dieną prieš Deimantę prievarta panaudota nebuvo. O kaip buvo iš tikrųjų, visi matė savo akimis.

Aš žinau, kas iš tiesų nutiko „Garliavos byloje“ ir aš tikrai nepasiduosiu, kol mano pusseserė Deimantė bus laisva. Aš kreipsiuosi į kiekvieną instituciją ir į kiekvieną teismą. Tiek Lietuvoje tiek užsienyje.

Aš myliu savo pusseserę ir dėl jos laisvės bei laimingo gyvenimo aš nepasiduosiu niekados.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ne ten ieškoma       2021-03-18 20:06

Apie “komsomolkę” per daug jiems garbės plėtotis. Tik kažkodėl niekas nenori pastebėti, kad tai tokia pati struktūra Lietuvoje, kaip ir tie trys, Zelenskio Ukrainoje uždaryti TV “k’analai”. Žinoma, Lietuvoje struktūra užsimaskavusi, tiesiogiai nesiafišuoja, nors ir ne visada jai tai pavyksta, vis tiek išlenda galai.
O Deimantės aš ieškočiau Floridoje, Butrimų ar jų draugų valdose. Dėl elementaraus godumo. Mentai nieko geresnio ir konfidencialesnio neatrastų, o ir valdiškų pinigų ne saviems atiduoti nereikėtų. Su saugomų asmenų apgyvendinimu gi dideliai pinigai daromi, rinkos dėsniai ir konkurencija ten negalioja ramstantis tuo pačiu konfidencialumu ir valstybės paslaptimis. Tiesa, yra dar ir Skvernelio draugelis, pralobęs iš NT. Visko gali būti, kad irgi ne be saugomų asmenų apgyvendinimo paslaugų verslo aruodų.

Deimantė       2021-03-16 18:31

Neleis Karoli pedofilai ,nes jie bijo tiesos niekšai.
Tvirkino mergaitę ,prikūrė  susisėdę kaltinimų tavo mamai visai juokingų ir nepagrįstų.
Visi jie sėdi Lietuvos valdžioje ir pagal jų užsakymus teismai atsieit tiria .
Jų pasakomis niekada netikėjau ir nepatikėsiu.
O Deimantė  gali būti ir suluošinta niekšų ,kad tiesos nepasakytų.
Tokia mano nuomonė.
Dievas mato ir tiems niekšams atlygins.

as irgi       2021-03-16 17:51

matau kad cia toks vienas etatinis ekspertas yra kur tik kas liecia Garliava jis kaip mat ir prisistato ir visada jo koment.priesingi apie Neringa ar Karoli.Sita eksperta as praeinu pro sali ir nebeskaitau

Ramiros       2021-03-16 17:16

Pagarba Tau, Karoli, kad toks esi. Va,  čia pastoviai budi ir kaip nuodinga gyvatė savo nuodus švirkščia toks vienas tipas. Turbūt supranti apie ką aš ? Tai baisus žmogus, tiksliau pagal Deimantę jis nežmogus, nes neturi nei gėdos nei sąžinės, kad palaiko galimus pedofilinius nusikaltėlius ir šmeižia jų priešininkus, bei norinčius tiesos bei teisingumo. Tokiu atveju, manau, jisai pats yra nusikaltėlis, nes yra jų liokajus, jei pūčia į jų dūdą. Išdrįso nabagas net iš Karolio šaipytis, o kiek jis purvo savo niekinguose sapaliojimuose yra išpylęs ant Karolio Mamos ir kitų antipedofilų. Nemanau, kad jis yra ablius ir nieko neišmano, manau, kad jis gerai žino apie galimą nusikaltimą prieš tas dvi pusseseres, ir manau, kad jis yra “etatinis” kažkokių tai jėgų, veikiausiai juodųjų,  agentėlis. Va, čia jis galutinai išsiryškino ir manau, kad protingiausia būtų užkirsti jam kelią čia savo liežuvį kaišioti.  Niekadėjų eliminavimas nėra antidemokratinis veiksmas ...

Al-ui       2021-03-16 8:50

Užmušinėti vaikus-valdžios privilegija.

o kaip Tuskulėnus slėpė       2021-03-16 6:53

dar daug masinių žmogžudysčių vietų slepiama.
ypač Klaipėdos krašte

Tikėkimės - Lietuva sužinos       2021-03-16 1:00

Artimiausi žmonės neturi teisės vienas apie kitą sužinoti. Vienas vaikas nežinomybėje, kitas - tremtyje. Ir kokios turėtų būti priežastys, kad šiems jauniems žmonėms negalima pasimatyti nei per atstumą? Tikrai kažkas labai labai negerai Lietuvoj…  Ir kas galėtų pasakyti kokia grėsmė nutiktų, jeigu šie du jauni artimi žmonės pamatytų vienas kitą? Turbūt vienintelė - išaiškėtų Tiesa?

Al.       2021-03-16 0:06

Iš aukštųjų Lietuvos pareigūnų ir politikų reikia imti interviu. Ir pirmas klausimas turi būti Kur Jūsų nuomone yra Deimantė ? O kai bus atsakyta Nežinau, tada antras klausimas - Tai kaip Jūs visą šį laiką gyvenote su šituo nežinojimu? Matuko reforma rūpėjo, o Deimantės likimas ne ?

stasys       2021-03-15 22:30

Teisingai Tomas primena ,artėja 17 tik ši karta jau nuo policininkų bandys bėgti ir slėptis turbūt Karolis . Jo kojos jaunos. , treniruotos kur ten tiems policininkams ji pasivyti .

Tomas       2021-03-15 20:27

Artėja vėl 17 d. Ir vėl neabejingi žmonės pateiks tą patį jau beveik 9 metus už duodamą klausimą Ar dar gyva Deimantė?Ir vėl policija grasins ir baugins filmuodama visus akcijos dalyvius .Negi jie nesupranta ,kad savo grasinimais išsiduoda,kad yra padarę nusikaltimą ir nori viską paskandinti užmarštį.Policininkai ir teisėsauga,tą gegužės 17 d 2012 m. nutraukė sutartį su pilietine visuomene .Nuo tos dienos jūs esate okupantai ir būsite jais tol, kol kalti nebus nubausti.

g.p.        2021-03-15 20:22

Be kita ko, Karoli, vaikine, turi visus duomenis tapti geru teisininku .. jei yra galimybė mokytis, - nepraleisk progos .. reikia sąžiningų teisininkų tiek JAV, tiek šitame plotelyje, kurį valstybe jau sunkoka vadinti ... gal kada nors ir Deimantei reikės kvalifikuotos pagalbos išsireikalaujant milijonų už sugadintą vaikystę ..

Ringys       2021-03-15 19:18

Karolis yra tikras savo šeimos, giminės, o kartu ir Lietuvos patriotas. Gaila, kad dabartinėje Lietuvos Respublikos vadovybėje nėra sąžiningų žmonių, kurie pasirūpintų morališkai traumuojamos Deimantės likimu. To pavyzdys š.m. vasario 17 dienos įvykis prazidentūros aikštėje, kuomet oficialūs kriminalistai terorizavo nekaltą pilietį, norėjusį gauti informaciją apie kažkur pradangintą Deimantę. Kada pagaliau tauta išrinks į valdžią SĄŽININGUS, PADORIUS IR DRĄSIUS ŽMONES???

Diedas tyli       2021-03-15 19:18

Diedą raudonosios žvaigždės ordinai prispaudė?

Diedas       2021-03-15 19:14

Pyksta, kad tauta pavadinta mėmėmis. Ar gi ne. Ką ta tauta 30 m. veikė, kur žiūrėjo kai jų pačių valstybė buvo ridenama į duobę.

Diedai       2021-03-15 19:10

Kodėl fašistėliai o ne komunistėliai?

Algiui        2021-03-15 19:10

O tie kas nebuvo Klonyje tai nežino kad tiesa yra viena?.Manau šitu atveju reikia žinoti kokioje pusėje yra tiesa ir korioje pusėje tu stovi.Už tiesą ar už melą. “žmonės jūs ar nežmonės”<skverneli,požėla ar nesisapnuoja šitie žodžiai čia į jus kreipėsi Deimantė.
DEIMANTE,JIE-ŽVĖRYS.

>> Diedas "tokem dedam" 18:50       2021-03-15 19:05

Dar pamiršai pridėti - “puse darbingos tautos į emigraciją išvaryta”.

Diedas "tokem dedam"       2021-03-15 18:50

Jau bene trylika metų, kai komentaruose ir ne tik tai, siautėja antilietuviški fašistėliai.
Rašinėjant “jūs lietuviai mėmės, moliai, lodoriai” ar dar bjauriau, negražu, pasimatys tikras “išvaduotojiškas” veidas ir tikslai, galima ir su teisėsauga susikirst, todėl esant bet kokiai temai pilasi beraščių skiedalai “mes letuvei durnialei”, “mes dobėja”, “mes badaujam” “mes nuskurdom” “mes knisames siuksliu konteinerija” “mes mirstam” t.t. ir t.t. šimtai žeminančių “mes….”

Tokie dalykai turėtų piktint. Bet iš tikro gerai, kai mūsų nekenčiantys propagandistai tokie tūpi.

Tokie diedai       2021-03-15 18:02

Beje, dėl fašistavimo…
Šią terminiją išskirtinai naudoja žydokomuno.

Tokie diedai       2021-03-15 18:00

Lietuvai leido 30 m. būti ridenamai… į gilią duobę.
Kuklumas - dorybė. Gerais norais kelias į pražūtį grįstas.
Kam kuklumas, o kam bukumas pridengtas kuklumu.
Pasaulis yra pragmatiškas, ir todėl kuklumas rytojaus nesulauks.

Algis       2021-03-15 17:57

Karoli, tie kas buvo Klonyje žino, kad tiesa yra viena ir vienintelė. Drąsiai kaukis. Per aspera ad astra!

Diedas tam "be pavadinimo"       2021-03-15 17:03

Maskolių naciukai draugų neturi, gerų kaimynų irgi, todėl kiekviename žingsnyje drabsto visus aplinkinius purvais.
Ir šiame komentare sugalvota absurdiška priežastis kaip mus apdergt.
Kodėl jūtūbėje pilna rusiškų filmukų apie Ameriką, o lietuviškų nėra?
Atsakau
1. Amerikoje jau prieš 10 metų buvo 11mln.rusų.kiek dabar nežinau, bet Čikagoje Walmarte rusų kalbą gali užgirsti taip pat dažnai kaip ir lenkų.
2. Rusų ir lietuvių labai skirtingi tautiniai bruožai. Visi slavai mėgsta išsišokt, būti matomi. Tai atsispindi ir folklore ir gyvenime. Atkreipkit dėmesį į rusų liaudies šokius. Ten kiekvienas išokęs prieš visus
stengiasi kažkuo nustebinti. Toje pačioje Amerikoje rusas fūristas mėgsta išėjęs į vidurį aikštės kažką žiaumot, ar gert kavą. Rusai nori būti matomi. Nėra tai nei smerktina nei girtina savybė. Jie tokie. Todėl ir jūtūbėj jų daug, nes ten gera proga būt matomam.
Lietuviai kuklūs. Nuo seno pasižymintys tyliu ramiu charakteriu. Nemėgstantys reklamuotis ir lysti į akis
Kuklumas teigiama savybė. Bet visoki pakarailos tuo naudojasi ir dergia be gėdos ir sąžinės.
Bet mano akyse, tokie tautų rūšiuotojai į gerus rusus ir blogus nerusus yra žemiau plintuso.
Tokiu komentaru šitas fašistuojantis pilietis apspjaudė ne mus, o save.

Ramiros       2021-03-15 16:09

Tuomet, kaip prisimenu, televizorius kalbėjo, kad tas mergaites saugo VSD ir kriminalinės policijos darbuotojai. Įdomu ...

Virginija Milker       2021-03-15 15:55

Kas skaite Stambulo Konvencijos priedus/apendixus, tas turejo suprast, kad Garliavos sturmas buvo tarsi repeticija siai konvencijai. Juk ten ir rasoma apie budus… Nuo menamu smurtautoju atimtos moters, vaikai gauna tarsi YPATINGO LIUDYTOJO STATUSA su naujom tapatybem ir paslepiama taip, kad ju niekas nerastu… ir niekas neturi teises ju likimu pasidometi. Argi tai nepatogu, kad ir prekybos zmonemis, sex vergijai mafijoziniam bizniui?..Juk sio biznio pelnai gena, jei ne virsyja naftos bizni, del kurio net krai vyksta…
P kas buvo pagrindiniai to sturmo architektai?.. Kas gauna grantus is “open society fundation”, EEA Grant ir kt?.. Juk akibvaizdu.

habilitās       2021-03-15 15:04

Nereikėtų taip angažuotis dėl tos bylos detalių žinojimo, daug kas iš viso nesidomėjo įvykiais Garliavoje, pakako matyti filmuotą medžiagą, kaip buvo draskomas vaikas valstybės vardu, kad suprastum, jog pedofilijos gijos veda į teisėsaugos sistemą. O turėdama savo dispozicijoje kriminalinės žvalgybos instrumentą, gali priversti paleisti į darbą bet kuriuo portalo savininko kakarinę pilnu pajėgumu, „Lietuvos rytas“ – ne išimtis.
Kažkodėl pasąmonėje kyla mintis, jog pereitų Seimo rinkimų rezultatus kažkas „paredagavo“. Gal tai ir panašu į sąmokslo teorija, bet… partija, kuri įsikūrė Lukiškių aikštės „pliažo“ smėlyje, likus keliems mėnesiams iki rinkimų, staiga tampa parlamentine ir net kviečiama į valdančiąją koaliciją (!), o nevienareikšmiškos reputacijos asmeniui patikimas Žmogus teisių komiteto pirmininko pareigos. Teisingumo ministre tampa taip pat asmuo, kurios reputacija ir tinkamumas pareigoms labiausiai aptarinėjami viešojoje erdvėje.
Atsitiktinumas?! Nežinau. Bet žinau, kad po metų Deimantei sukaks 18 metų, jį bus pilnametė ir nuo motinos nepriklausys, todėl bet kokie jos pasisakymai, galintys pasirodyti viešumoje, bus gausiai aptarinėjami. Va, čia ir įsijungs „neapykantos kalbos“ mechanizmas, kuris skubos tvarka ruošiamas tiek Seime, tiek ir Teisingumo ministerijoje. O generalinis komisaras, apeidamas Vidaus reikalų ministre, kurios autoritetas taip pat labai „galingas“, jau paleido į darbą elektroninį policininką,  belieka tik sulaukti Baudžiamojo kodekso pataisų.
P. S. Retorinis klausimas: ar daug komentarų bus šioje svetainėje po metų ar pusantrų?!

stasys       2021-03-15 14:45

Jus tik paklausykite kaip ‘putojasi’ dievobaimingos ‘davatkos’ . Karolis tik vaikis kažkieno rankose stumdomas. Visai suprantamas jo noras pamatyti pusseserė ir pabendrauti , bet juk jam neužtenka drąsos čia pasakyti jog kol jo mamos bylą stumdoma po teismų stalcius valstybė negali net galvoti apie galimybę ką nors keisti esamoje situacijoje. Ar Amerikoje kitaip elgiamasi teismuose , vargiai .. ten visi supranta jog teisėsauga iškilusi liežuvį nesoks galiojančio įstatymo kisti po suolų vien tam pat patenkinti kitaip manančių. To jaunuolio bėda ne tuo kuo Jis čia tyki , o kaip tai paveiks jo jauna supratimą ir santykį su teisėtvarka .Juk vieną kartą ji pamynus sekanti kartą ir aplamai nesusimastysi kokias pasekmes tai sukelia.
p.s. aš nepalankiai Karolio nuomonės, todėl pasak Elenos, esu tas anas ...cit’ Karoli, tave visada palaikys dori, sąžiningi ir nors krislelį empatijos turintys, tiesos siekiantys žmonės’ .

Ieva       2021-03-15 14:38

Neringai stiprybes ir sveikatos! Didžiausia paguoda - sūnus Karolis! Mes kiekviena diena galvojame apie jus ir palaikome!

Ada       2021-03-15 14:32

Karoli, didžiausia pagarba tau!

tiek       2021-03-15 14:04

didžiausia panieka iškrypėlių gynėjams.Pagarba gerb. Neringai Venckienei.

Juozas       2021-03-15 13:55

Gaila man tavęs, Karoli, kad tokioje jaunystėje rašai ne romantiškus laiškus panelėms, o ieškinius teismams. Bet suprantu ir linkiu stiprybės ir begalinės kantrybės, ir kad niekada nemirtų viltis išlaisvinti Deimantę iš jų nagų. Tikrai nebus paprasta, ypač matant “naujus laisvių vėjus” ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

Be pavadinimo       2021-03-15 13:49

Šeip bet koks pavadinimas turi (turėtų) būti trumpas ir aiškus…
Tai ką pasakysiu žemiau, niekaip nesisekė surasti tinkamo pavadinimo…
Ir taip.
Emigracija. Lietuvių emigracija iš Lietuvos skaičiuojama jau bangomis. Pagrindinė emigrantų “galinė stotelė” – JAV.
Tautos ir tėvynės išdavikai? Hmm…
Pasipiktinimas. Šiame portale ne kartą buvo piktinamasi, kad daug visokių internetinių nuorodų į rusiškus saitus.
Taigi, trys temos (šiam kartui užteks).
––––
Apibendrinanti išvada.
Rusai gyvenantys JAV (gal ir piktdžiugiškai), YouTube dalinasi visokia info kas ir kaip toje JAV. Su visokiom smulkiom detalėm… ir/ar panašiai.
Toks įspūdis, kad JAV nėra lietuvių. O gal jie nemyli savo tautiečių gyvenančių tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje… O gal jie nevykėliai… O gal “kala” pinigus ir tokiems dalykams neturi laiko… Jooo, “... Iš praeities tavo sūnūs, te stiprybę semia”.
Šitie “brangūs tautiečiai”... Hmm… Išdavikai? Gal?
Vienas tautietis iš JAV tvirtino, kad mums naują laisvę* išrinko Amerikos lietuviai (nuo JAV vakarinės pakrantės…). Negi “ten” visi tokie išlaisvėję...
Jurga Lago iš Ispanijos (ne JAV). Labai ačiū.
Valdas Aneliauskas iš JAV (!). Labai ačįū.
Palyginti reti pranešimai… o reikėtų jei ne kasdienių, tai bent kas savaitinių pranešimų, įvykių apžvalgos…
LRT dėl objektyvios ir VISAPUSĖS info pateikimo visai nesivargina. Žaidžia į vienus vartus. Kas tada lieka. Pagal mokamą kalbą gaudyti info interneto platybėse, kaip vėją laukuose.
––––
Verdiktas.
Absoliuti dauguma lietuvių yra mėmės, moliai, lodoriai…
Vieniems AIŠKUMO nereikia, kiti iš lietuviško pavydo nepasakoja…
Vis galvodavau, kodėl LDK pavirto į trijų sprindžių plotelį...
Dabar mąstau, kiek ta agonija dar gali tęstis?
Man skauda!!! Ar dar kam nors skauda?
.
O dabar “atvirą nervą” prispauskite nykščiu “žemyn”.

Dovydas vs Galijotas       2021-03-15 13:36

...gražus žmogus , kilnūs norai… palinkėkime Karoliui sėkmės , dangaus pagalbos šiame siekyje , kuriam nėra abejingi daug žmonių.

Kis       2021-03-15 13:35

mielieji,mano galva tada musu vyriausybe,auksciausio lygio vadovai eina isvien su nusikalteliais?Juk nepamirskime 11 lavonu,turiu kiekviena lavona ineses i savo registra,kas tie nusikalteliai,tada pasakysime ir tuos ,kurie padejo jiems nusikalsti.Juk ir po sia diena,islaikoma mama,apsauga ir visos tos “valstybes pasleptis”?Man buvo sakoma,kad valstybe-zmones joje gyvenantis,bet siuo atveju kazkas neatitinka zodziai su prasme?Kas del to atsakys?O atsiras H.Poteris,kuris pareikalaus atsakymo?

Deimantės byla - gyvojo Dievo rankose       2021-03-15 13:32

Todėl, kol dar turite laiko tie, kurie žinote Deimantės padėtį ir už tai atsakingus asmenis, skubėkite atlikti bent pilietinę pareigą ir apie šiuos nusikaltėlius pranešti teisėsaugos pareigūnams, viešumai.
Nėra nieko kvailiau, kaip slėpti nepaslepiamą nusikaltimą prieš nekaltą vaiką
ir paaukoti savo amžinąjį gyvenimą, užkrauti naštą vaikams ir jų vaikams.
Atsitokėkite ir suskubkite ne tik dėl neišvengiamos ir šiurpios akistatos su gyvuoju Dievu Jo Teisme, bet ir dėl, puikiai suprantate, grėsmės jūsų pačių kaip nepageidaujamų liudininkų gyvybei. Rytoj jau gali tekti rautis plaukus nuo galvos, jei tokių dar likę dėl nuolatinio jus lydinčio streso.

Deja,       2021-03-15 13:01

perdaug lavonų, kad ji būtų gyva.

Elena       2021-03-15 12:34

Karoli, tave visada palaikys dori, sąžiningi ir nors krislelį empatijos turintys, tiesos siekiantys žmonės.Tie žmonės visada supras kieno pusėje yra teisybė. Kas girdi teklauso, kas mato-težiūri, nes tai yra akivaizdi tiesa. Padoriam žmogui tai seniai aišku. O visi, kurie tingi gilintis į kito žmogaus skausmą, tesižino. Palikime juos su jų sąžine, tik oi kaip jiems nepavydžiu. Dori žmonės supranta, kad prieš Deimantę ir jos artimosius buvo įvykdytas baisus drakoniškas nusikaltimas. Tačiau nusikaltimus įvykdę anksčiau ar vėliau sulauks atpildo. Didžiausia pagarba Tau Karoli ir TAvo MAMAI.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.