Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui: „Mano šeima persekiojama…“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 6 d. 23:06

307     

    

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui: „Mano šeima persekiojama…“

Dalijamės kovo 6 d. buvusios Seimo narės Neringos Venckienės sūnaus Karolio Venckaus internete išplatintu vaizdo įrašu, kuriame jis anglų kalba kreipiasi į geros valios žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trampui, kuria jis raginamas neperduoti N. Venckienės Lietuvos valdžiai.

Priminęs ryškiausius vadinamosios pedofilijos bylos, prasidėjusios 2008 metais, epizodus, K. Venckus savo pasakojimą iliustruoja ištraukomis iš Garliavos Klonio gatvėje vykusių piketų bei policijos pajėgų surengto šturmo 2012 m. gegužės 17 d. rytą, kai iš gimtųjų namų buvo išplėšta ir į nežinią išvežta Deimantė Kedytė. Jis išdėsto ir motyvus, kodėl JAV teisėsauga, užuot išdavusi N. Venckienę Lietuvos valdžiai, turėtų užtikrinti jai saugumą ir sąžiningą bylos nagrinėjimą, kad būtų galima apsiginti ir atskleisti baisią nusikalstamą veiklą, kurią Lietuvos vyriausybė bando nuslėpti.

Oficialiojoje Baltųjų rūmų interneto svetainėje paskelbtą JAV prezidentui Donaldui Trumpui skirtą peticiją „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“ anglų kalba galite pasirašyti ČIA.

Pasirašant jokių asmeninių duomenų pateikti nebūtina – pakaks įrašyti tik vardą ir pavardę bei savo elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turėsite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

Kad peticija būtų priimta pagal peticijų pateikimo JAV Prezidentui tvarką, iki balandžio 4 dienos būtina surinkti 100 000 parašų.

Kovo 25 d. 07 val. duomenimis, peticiją  buvo pasirašę 39 306 žmonės.

* * *

KAROLIO VENCKAUS kreipimasis į JAV prezidentą ir teisėsaugos institucijas, kad nebūtų patenkinta Lietuvos teisėsaugos reikalavimas išsiųsti buvusią teisėją Neringą Venckienę į Lietuvą, o ne JAV.

 

Sveiki. Aš esu Karolis Venckus.
Mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos parlamento narė. Prieš dvi savaites ji buvo sulaikyta ir dabar yra Čikagos federaliniame kalėjime. Lietuvos valdžia siekia jos ekstradicijos kaltindama 39 nusikalstamomis veikomis.

Aš norėčiau parodyti mūsų šeimos istoriją ir paprašyti pasirašyti peticiją JAV prezidentui.
Istorija prasideda 2008 metais. Mano pusseserė, kuriai tuomet buvo 4 metukai, grįžusi iš savaitgalio vizito pas mamą, močiutei ir savo tėčiui papasakojo, kad ją laižė mamos draugai. Netrukus ji papasakojo daugiau, kas vyko mamos namuose.

1. Vaizdo įrašas lietuviškai, 00:41–01:01

Ji pasakojo apie tris vyrus – Joną, Andrių ir Aidą. Mano dėdei (mergaitės tėčiui) nepavyko išsiaiškinti, kas yra Aidas.
Paaiškėjo, kad Andrius yra verslininkas ir parlamento pirmininko padėjėjas, o Jonas – apygardos teismo teisėjas, tačiau kaltinimai jiems nebuvo pateikti.
Vieną dieną mano dėdė pradingo.

2. RT TV reportažas, 01:21–01:35

„Manoma, kad moters ir teisėjo nužudymu kaltinamas vyras pabėgo iš šalies. Policija sako, kad Drąsius Kedys juos nužudė, nes tikėjo, kad jie tvirkino jo keturmetę dukrą.

Tą dieną mano pusseserė buvo paimta ir nuvežta į psichiatrinę ligoninę. Kitą mergaitę, kuri mano pusseserės liudijimu taip pat buvo prievartaujama ir kurios mama taip pat buvo nušauta, pasiėmė jos tėvas ir išsivežė į Vokietiją. Po to jų niekas nebematė.

Prokurorai per nacionalinę televiziją pareiškė, kad ant nužudymo ginklo buvo rasti dėdės DNR pėdsakai, kurie patvirtina, kad tai jis įvykdė šį nusikaltimą. Daug vėliau buvo pranešta, kad prokurorai suklydo ir DNR pėdsakai nebuvo rasti.

Praėjus apie savaitei nuo žudynių, mano mama gavo mergaitės globos teises ir ji pagaliau grįžo namo. Prasidėjo tyrimas. Buvo nustatyta, kad prokurorai aplaidžiai tyrė mano dėdės skundus (dėl dukros prievartavimo). Daug su byla susijusių pareigūnų neteko savo postų, įskaitant ir generalinį prokurorą.

Mano mama tuo metu buvo teisėja. Ji prabilo apie korupciją ir kyšininkavimą Lietuvos teismuose. Žiniasklaida nuolat atakavo mano šeimą straipsniais ir TV laidomis remdamiesi vien spekuliacijomis be jokių įrodymų. Šie žurnalistai dėl tokios savo veiklos nesulaukė jokio atpildo. Žurnalistai, kurie palaikė mano mamą, dažnai buvo baudžiami ir net jų laidos buvo draudžiamos.

Balandžio mėnesį prokurorai pareiškė, kad mano dėdė Drąsius slepiasi Ispanijoje. Kitą dieną jo kūnas buvo rastas Kaune prie ežero (prie Kauno marių). Tyrėjai nusprendė, kad jo mirtis yra nelaimingas atsitikimas, tačiau Lietuvoje mažai kas tuo patikėjo.

Aš parodysiu savo dėdės pomirtinę nuotrauką. Ji yra šokiruojanti, todėl jei esate jaunesni nei aštuoniolikos ar manote, kad negalite to matyti, prašau nusisukti penkioms sekundėms. Taip atrodo prigėręs („užspringęs“) žmogus?

3. Ant Kauno marių kranto rasto negyvo mano dėdės Drąsiaus nuotraukos, 03:17–03:20

Tų metų gegužės mėnesį teismas paskelbė, kad mano pusseserė turi gyventi su savo mama. Su mama, prieš kurią ji liudijo. Teismas taip nusprendė nepaisydamas to, kad psichologai nustatė, jog mergaitė turi tvirtą ryšį su tėčiu, seneliais ir savo teta Neringa, o priežastis, dėl kurios ji nenori gyventi su mama, yra trys vyrai, kurie ateina į mamos namus. Ir mergaitė atsisakė eiti pas mamą.

Tūkstančiai Lietuvos žmonių apsupo mūsų namą, kad nepraleistų policijos.

4. TV3 reportažas lietuviškai, 03:48-04:17

Birželio mėnesį Andrius Ūsas nukrito nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir nuskendo baloje.

2012-03-23 policija apsupo namą ir bandė jėga paimti mano pusseserę.

5. Vaizdo įrašas lietuviškai, 04:24-06:06

2012-05-17 – 240 policininkų apsupo mūsų namus ir išsinešė klykiančią pusseserę.

6. Vaizdo įrašas lietuviškai, 06:15–10:43

Nuo to momento daugiau niekada nebemačiau savo pusseserės.

Po to įvykio Lietuvoje ir užsienyje vyko masiniai protestai.

Žiniasklaida pradėjo spekuliuoti, kad mano mama dalyvaus prezidento rinkimuose po dvejų metų. Po kelių dienų nuo šių protestų mamai buvo pateikti penki kaltinimai. Parlamentas atėmė mamos (kaip teisėjos) teisinę neliečiamybę, nors prokurorai nepateikė visų įrodymų. Atėmus neliečiamybę, mama atsistatydino.

Mama įkūrė naują partiją, kuri neturėdama beveik jokios finansinės paramos, parlamento rinkimuose laimėjo 7 vietas. Per rinkimų kampaniją ji žadėjo reformuoti teisinę ir politinę sistemą, sugriežtinti bausmes už korupciją, prievartavimus ir pedofiliją.

Netrukus po rinkimų, generalinis prokuroras vėl kreipėsi į parlamentą dėl neliečiamybės atėmimo mano mamai. Šį kartą buvo pateiktas dar vienas papildomas kaltinimas. Liberalai, konservatoriai ir socialdemokratai pareiškė, kad balsuos už neliečiamybės atėmimą net nepateikus kaltės įrodymų parlamento tyrimo komisijai.

Parlamentas balsuodamas priėmė sprendimą, kad tyrimo komisijai turi būti pateiktas įslaptintas pusseserės paėmimo vaizdo įrašas. Prokuroras atsisakė tai padaryti. Vėliau komisijai buvo parodytas tik 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašas.

2013 metais aš su mama pabėgau į JAV, kur pasiprašėme politinio prieglobsčio.

Prieš dvi savaites mūsų namuose pasirodė federaliniai maršalai. Lietuvos valdžia siekia mano mamos ekstradicijos į Lietuvą dar prieš pasibaigiant bylos nagrinėjimui dėl politinio prieglobsčio suteikimo. Kaltinimų skaičius mano mamai išaugo iki 39, įskaitant ir teismo įžeidimą, užpuolimą, nelegalų sekimą, psichologinį tvirkinimą, viešus pasisakymus prieš Lietuvos suverenitetą ir daugelis kitų.

Mano seneliai, mano dėdės ir tetos, kaimynai, mamą palaikantys žmonės ir daugelis partijos narių buvo apkaltinti, o kai kurie jau ir nuteisti. Žinoma Lietuvos gydytoja, kuri paliudijo, kad Andrius Ūsas atėjo į jos kabinetą prašydamas pašalinti vyndėmę nuo jo lytinio organo, dabar yra teisiama už melagingą liudijimą.

7. Vaizdo įrašas lietuviškai, 12:45–13:13

Mano mama niekada nesulauks teisingo teismo Lietuvoje, nes žurnalistai ir politikai jau nusprendė, kad ji turi būti nuteista. Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas mano mamą pavadino Lietuvos politinės ir teisinės sistemos pūliniu. Kaip ji gali tikėtis teisingo teismo, kai aukščiausi šalies teismų pareigūnai skelbia tokius pareiškimus.

Suprantu, kad tai gali atrodyti kaip sąmokslo teorija, bet daugiau nei 10 žmonių, susijusių su šia byla, yra negyvi. Prieš kelis metus į mano senelių automobilį rėžėsi sunkvežimis. Per vieną mamos rinkimų kampanijos kelionę atsisuko visi penki automobilio rato varžtai.
Jei mama bus išsiųsta į Lietuvą, ji nesulauks teisingo teismo ir jos gyvybei grės rimtas pavojus.

8. Vaizdo įrašas lietuviškai, 13:35–13:45

Prašau pasirašyti peticiją, kurios nuoroda yra šio vaizdo įrašo aprašyme. Žinau, kad ši istorija asmeniškai jūsų neliečia, bet prašau nelikti abejingais.

Šį įrašą norėčiau pabaigti vienu iš savo mėgstamiausių posakių. „Tai, ką padarote dėl savęs, miršta kartu su jumis, kai paliekate šį pasaulį. Tai, ką padarote dėl kitų, gyvena amžinai.“

Iš anglų kalbos Karolio Venckaus kreipimąsi išvertė Edvinas Marčenkovas

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kreiptis pas OPRAH WINFREY        2018-04-8 18:18

jau reikėjo, bet, mielieji, dar nevėlu. Kodėl miega Neringos V. advokatai, Karolio V. patarėjai? Oprah Winfrey yra Amerikoje be galo gerbiama, įtakinga , teisinga,
protinga, iškalbinga asmenybė. Paskutiniu metu ji yra aktyvi judėjimo prieš moterų seksualinį išnaudojimą narė. Pati vaikystėje buvo seksualiai giminaičio išnaudota. Neringa ir Karolis turi daug geros, įtikinančios medžiagos iš Garliavos šturmo, Lietuvos teisėsaugos neteisingumo, tik reiktų visa tai parodyti per didžiausius Amerikos TV kanalus: ABC, NBC, Fox News ir t. t. Na, o jei laidoje dalyvautų pati Oprah Winfrey ir protingas Neringos sūnus Karolis, tada jau būtų atkreiptas visos Amerikos ir viso pasaulio dėmesys į šitą bylą žudikę, ir būtų baudžiami kaltieji, o ne geraširdžiai žmonės, kuriems rūpėjo iškrypėlių išnaudoto vaiko likimas.

Po Advokato Šarūno Vilčinsko straipsniu        2018-04-8 17:47

‘Galimi sunkumai Čikagoje’ yra geras komentaras, kurį jums nukopijuosiu ir paprašysiu skaitytojų jį paplatinti. Iš anksto - ačiū.


Ema     2018-04-8 7:38
Atmenu ir aš, kaip sulėkė visi ministeriai seiman atiminėti Venckienei neliečiamybės ir leisti ją suimti ar kitaip apriboti jos laisvę... Tokie “dori” visi, “skaidrūs”, neva valstybės interesą ginantys, o iš tiesų matomai tik savo nelabai švarius feisus norėjo išbalinti? Galimai sumaišė valstybės interesus su savais? Mačiau “antikorupcininką” “teisuolį” Masiulį, kuris, oi, kaip kalbėjo, girdėjau ir demagogą Andriukaitį, kurio kalba kažkodėl man šleikštulį sukėlė. Šlykštu buvo. Bet manau, kad tuomet, o gal ir dar anksčiau prasidėjo jų pabaigos pradžia. Smagu buvo patirti, kaip krito socdemai su pačiu savo reitingų riteriu Butkevičium, įdomiai žiūrėjosi, kaip laimi rinkimus, bet pralaimi taip vadinami konservatoriai, net opozicijos lyderio posto nesugebėję gauti, o jau E. Masiulio nuosmūkis, ką ir besakyti, matyt, Dievas, norėdamas suniekinti jų puikybę, protelį aptemdė, kad frajeris pamiršo atsargumą ir budrumą. Subyrės ir tas keistas darinys TS-LKDP, kokie jie krikdemai, po velnių? Bet jie nesusies savo nesėkmių su savo purvina veikla dėl Garliavos, jie neturi nei įžvalgumo, nei moralės, nei Dievo baimės. Sakykite, kaip dar galime gyvuoti kaip valstybė padarę tokį nusikaltimą prieš vaiką, išniekinę teisingumą? Nebegalime, ir Gedimino kalnas jau slenka, dar ir Katerda prasmegs kiaurai žemę. Bet aš to nelinkiu, aš norėčiau, kad Amerikos teisingumas bent sugėdintų mūsų niekšelius. Pamenu, kaip sėdėdavo televizoriuose visokie art. paulauskai, šedbarai, sakalai ir aiškindavo, kaip svarbu vaiką motinai grąžinti, o paskui jau jie žiūrės, ar ta motina kalta tuo, kuo tas vaikas ją kaltino… Aš labai linkiu sėkmės poniai N. Venckienei, manau, kad tokiu būdu ir pati Lietuva gautų šansą apsivalyti nuo niekšų (na, argi ne niekšai nusprendė, kad advokatas nenešė vaiko?).

???       2018-04-7 9:30

kažin, ar JAV yra pedofilų, ar jie galingi, ar gali įtakoti teismų darbą? Kažin kodėl išvyko iš Lietuvos į Ameriką galimai Aidas. Manau, kad geras komentaras, kad reikia kreiptis į Oprah Winfrey. Gal jos TV nesugebės užblokuoti, kaip YOU TUBE. Pedofilai bijo viešumo

Karoliui       2018-04-6 11:04

paskaičiau google kas yra Oprah Winfrey. Ji turi savo TV kanalą. Gaila, kad nebuvo į ją kreiptasi su Karolio kreipimusi. Balsų būtų momentaliai 100000, jeigu būtų per tą kanalą parodytas, o dabar belieka tik spėlioti, kaip galėjo per1 parą pasirašyti 20000 ir dar tiek pat per 29 paras

KAROLI, nepasiduok, tu gali, tu privalai padėti ma       2018-04-5 18:54

Buvo komentare patarimas - Oprah Winfrey     2018-03-7 9:33
Karoli kreipkites i Oprah, jinai yra patì nukentejusi vaikysteje ir mazdaug pries 15 metu paskelbe labiausiai gaudomu pedofilu sarasa ir premijas uz info apie juos-  Labai greitai juos supakavo, o Oprah tada pasake apie pasaulini pedofilijos tinkla-  taigi net koktu klausytis apie Lietuvoje neegzistuojancia pedofilija- ka jie ten kliedi. Jeigu Oprah pasijungtu - mazai nepasirodytu ir cia Amerikoje ir Lietuvoje!!!

aušra to dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com        2018-04-5 17:57

net jeigu ir nebūčiau domėjusi šia byla, man užtektų matyti valdžios falšą ir skleidžiamą melą bei pilamą purvą. Dr. Jonai Ramanauskai, pritariu ir nuoširdžiai dėkoju Jums ir tiems, kurie turi drąsos reikšti savo nuomonę, kreiptis į JAV teisėtvarką. MANAU, KAD BE TOKIŲ ŽMONIŲ, KAIP JŪS, NENIAI NEBŪTŲ IR LIETUVOS.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-04-5 15:28

Pasirašiau dar tada, kai buvo apie 20000 parašų. Tačiau vakar, t.y. balandžio 4 sieną paraginau pasirašyti kaip sakoma, vieną iš paskutinių parašų, tai parašo NEPRIĖMĖ. Gal kas žino ir daugiau asmenų, kurių parašų nepriėmė anksčiau už balandžio 4-tą? Gal buvo užblokuotas pasirašymas?

Dabar turime tik 39,957 parašus. Labai liūdna pabaiga, o taip sparčiai parašai augo pradžioje. Visgi iškrypėlių ir jiems pritariančių atakos pasiekė savo tikslą. Nepavyko surinkti reikiamo parašų skaičiaus.
Konstatuoju, kad 2018-03-28 buvo 39549 parašai ir tada pradėjau didžiuliais kiekiais apie šią peticiją informuoti visą Lietuvos valdžia ir daug Lietuvos miestų tarybų. Kaip matome skirtumą: 39957-39549 = 408. Tai kaip matau didžiulio kiekio pasiųstų emailų rezultatas yra NULINIS, kuris parodo, kad Lietuvos miestai ir miesteliai yra taip propagandos apdoroti, kaip ir Lietuvos valdžia. Apie tai manau atspausdins mano straipsnelį “Švietimo ir Mokslo min-ISTERIJA”. Jau pradėjau rašyti. Apie tai čia papildomai informuosiu.

Beje Jums papasakosiu tikrą mistinį dalyką.
Kaip žinia, esu nustatęs, kad Deimantės Kedytės nėra gyvųjų tarpe. Apie tai galite pasiskaityti 2018-03-26 straipsnyje “Seimo smarvėms”
http://www.ekspertai.eu/seimo-smarvems95245/

Šiandien rašau straipsnį “Švietimo ir Mokslo min-ISTERIJA” apie tuos pačius dalykus. Taigi matomai apie tai galvojau ir nakčia, balandžio 5-tą, apie 5 val. ryto. Prabudau, nes susapnavau tokį sapnelį. Labai retai sapnuoju, o, kad dar ir atsiminčiau, tai dar rečiau. Taigi toks sapnas:

Kažkaip esu didžiuliame kambaryje, kaip kokioje nedidelėje salėje kur yra keletas stalų, lenta, pakyla ir durys. Girdžiu, kad iš už durų kažkas klausia, kad manęs ieško mergaitė? Klausiu kokia ta mergaitė? Atsako, kad toji mergaitė nesako kas ji tokia yra. Tai kažkaip leidau įeiti. Įeina nedidukė smukaus veido mergaitė, berods su kuodeliu surištais ant galvos iš už nugaros plaukais. Taip aiškiai ją matau, veidelio nesu niekada tokio matęs, vadinasi nepažįstu. Tai ir klausiu jos, kas tu tokia būsi? O ji taip aiškiai atsako, kad net ausyse skamba: Deimantė Kedytė. Taip ir prabudau ir sau galvoju, Deimantės Kedytės siela aplankė mane, nes apie ją tiesą parašiau. Tai pagal tos pamatytos sapne mergaitės kompleksiją ir sulygindamas tuos vaizdus, kai Černiauskas su Stankūnaitė neliesdami ją visa jėga nešė, tai man susidarė vaizdas, kad toji sapne atėjusi mergaitė buvo apie 15 cm mažesnė ir smulkesnė už tą, kurią “neliesdamas” iš visų jėgų nešė advokatas Černiauskas.

Kažkur tada į šoną nuvedžiau akis, atsisuku, o jos jau nėra. Nė vieno žodžio daugiau. Taigi ačiū, kad aplankei.

Tai toks sapnas.

Danius       2018-04-5 4:08

Ach, pažiūrėjau į savo paštą, rašo, kad mano parašas sėkmingai nuėjo ten, kur reikia.

Danius       2018-04-5 3:32

Nesupratau bajerio. Suvedžiau duomenis, - vardą, pavardę, e.pašto adresą. tai dar prašo aritmetikos žinių, bei dar “login in”, su el. pašto adresu, bei slaptažodžiu. Gaunu atsakymą, kad šis e,pašto adresas jau registruotas, nors į jį, gal, koks pusmetis nebuvau įlindęs, nes tam neturėjau galimybės, o jo nieks kitas nežino. Tad kodėl taip apsunkintas toks paprastas dalykas ?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-04-3 23:44

to “Pikasas     2018-04-2 13:31”. Gerb. Pikasai, manau, kad vėl laikas paskelbti tamstos sudarytą seną apie 110 teisėtvarkos pažeidimų sąrašą šioje byloje.

Kviečiu kas gali paaukoti N.Venckienės teisinei gynybai

https://www.gofundme.com/neringa

zmogus       2018-04-3 21:00
COPY       2018-04-3 19:46

Mieželis sakė, kad sūnus išvyko į Ameriką - gal dėl ekstradicijos?

aušra       2018-04-3 18:03

gaila, kad seni žmonės, kurie neturi el. paštų negali dalyvauti peticijos pasirašyme. Teko mamai sukurti el. paštą. Pabandykime padėti Karoliui bent iki apvalaus 40000.

aušra       2018-04-3 17:56

PAGARBA teisingam advokatui Šarūnui Vilčinskui

hmm       2018-04-3 17:54

reikia užklausti Černiauską, kas jam mokėjo? Nenustebsiu, kad ir šiuo atveju buvo sumokėta iš biudžeto, t.y. mūsų visų pinigais. .Biudžetas turėjo būti nemenkas skirtas - saugojo, kaip kokį putiną ar karalienę, net po kavines vežiodavo, o po to pilnas išlaikymas, butas ar namas, integracija, plastinės operacijos. Keista-  pukenė stebisi, kad Neringai plaukai siekia pečius… Geriau aprašytų, kaip atrodo stankūnaitė po plastinių operacijų

....       2018-04-3 11:28
Stasys       2018-04-3 4:55

Manau, kad pirmu smuiku groja buvę ar tebeveikiantys kėgėbėšnikai, na, gal dar vienas kitas “dvigubas”. Pažvelkite kokie žmonės stojo “raudonos piniginės” pusėje, su kokiu bagažu, kokios praeities ir kilmės. O kitoje pusėje ? Mano pastebėjimu, tai dori, sąžiningi, neabejingi kito skausmui žmonės,  tikri Lietuvos piliečiai bei patriotai. Deja, jie yra persekiojami ir baudžiami, mano manymu, nė už ką ...

Stasys       2018-04-2 16:12

Supratau, kad stribai niekur nedingo, stribai dabar aukštumoje ..... Manau, kad dėl to trečiojo, kažkokio aidžio ir yra tas visas ardymelis ir marazmas. Galima tik numanyti kas jis toks ...

Pikasas       2018-04-2 12:31

Viskas darosi sudėtinga ir sunkiai nuspėjama. Metai bėga, o tyrimas iš esmės, manau, net nepradėtas. Jau nužudyti bei mirę keli su byla susiję asmenys. Sužinome apie įvairius teisinius procesus, netgi nuosprendžius, tačiau kyla rimtų abejonių ar jie su bylos esme yra kaip nors susiję. Negi laukiama kol visi galimi liudininkai vienaip ar kitaip iškeliaus Anapilin? Nors Lietuvos teisėsaugoje galima pastebėti rimtų problemų, tačiau vilties prarasti negalima. Kaip gyventi be vilties? Visuomenė turi teisę sužinoti atsakymus į visus reikšmingus, ažiotažą sukėlusios šiurpios kriminalinės istorijos klausimus. Gal vis tik teisėsaugai verta apsispręsti, o politikams netrukdyti jai tinkamai atlikti savo darbą. Manau, kad tie teisėsaugininkai, kuriems dėl vienokių ar kitokių priežasčių nepasisekė ar nepanorėta išsiaiškinti, turėtų nusišalinti nuo išsamaus “bylos žudikės” tyrimo.

DZEIKUI       2018-04-2 1:03

Mano kortelėje yra Nr. iš 16 skaičių, žemiau galiojimo data ir dar žemiau vardas, pavardė.
Kitoje pusėje - Authorized signature, susidedantis iš 3 skaičių, kurie parašyti pilkame fone, žemiau parašyta Debit ir pačioj apačioj dar kažkokie smulkiu šriftu skaičiai, kurių tikrai nereikėjo suvesti. Kaip pavyko - nežinau. pINIGAI NUĖJO NE IŠKARTO. sĄSKAITOJE MAČIAU PADARYTĄ REZERVACIJĄ, O GO FUNDĄ PATIKRINAU GAL PO VALANDOS IR JAU BUVO NUĖJĘ. Gali būti, kad iš seno pavyzdžio kortelių ar kitų valstybių neįmanoma padaryti - nežinau. Gal reiktų teirautis banke. Aš šiuo metu užsieny ir neturėjau pas ką pasiklausti, bet, ačiū Dievui, pavyko.

Dzeikas       2018-04-1 23:52

AusraI: Ant manosios koteles numeris susidedantis is 10 skaiciu ir dar kazkoks skaicius is 10 zenklu, salia galiojimo laikas(xx/xx) men/metai. CVV kitoj pusej nera, o tik IBAN numeris ,  BICas ir “bankleitzahl”.
Ir irasant juos procesas stoja ant 12 zenklo.Sistema nustoja reaguoti.Ant jusu korteles yra CVV (jis reverse)? Kaip jus susitvarkete?

Karoli, nepasiduok. Mes su TAVIM. DAR YRA LAIKO       2018-04-1 23:17

BUVO PATARIMAS - EITI Į MOKAMUS TINKLUS IR KITAS patarimas-
Go Fund Me gi skaito žmonės iš viso pasaulio, ar ne? Trečia, ar ten pat nebuvo galima paprašyti žmonių, kad pasirašytų peticiją , ką jie mielai padarytų po tokios įtikinančios Karolio kalbos ir   žiauraus video iš Garliavos šturmo? Balsų  po peticija pagausėtų žaibiškai.  Gal galite patobulinti?

AUŠRA TO DŽEIKUI       2018-04-1 22:50

Mano swed banko mastercard Debit. Kortelė keista pernai vasarą - naujoviška, kur atsiskaityti iki 30 eurų galima tik prilietus kasos aparatą, t.y. nereikia jos įkišti

to nekaltink       2018-04-1 19:16

Debile tu ne violetinis - paaiskink man violetiniam, is kur Kedzio kvepavimo takuose galejo atsirasti svendres lapas?

Dzeikas       2018-04-1 18:51

Ausra , jusu mastercard kreditine ar debetine kortele? Man nuo debetines nepavyksta pervesti. Gal ir kitiems panasios problemos kyla.Tiesa mano vokisko banko kortele ir aksesuaru iprastu amerikietiskoms kortelems ten nera.

apmaudu       2018-04-1 18:15

Lietuviai miega.

nekaltinkit       2018-04-1 17:56

nieko,kad parašų nedaugėja.Visi violetiniai jau prisiregistravo.Kaip visada,tikėjotės daugiau.Deja,kvailių kiekis ribotas.Tarp kitko,kodėl tylite apie Sadūnaitės kreipimąsi į Trampą?Gal išvis jo neišsiuntėte?Šios akcijos sumanytojai nėra tokie kvaili,kad siųstų.Čia tik violetiniams penas.bet galėtumėt ir atsakymą sukurti.Juk jūs viską sugebate.

Tvankstas       2018-04-1 14:35

Dėl pasirašiusiųjų peticiją skaičiaus - susidaro įspūdis, kad vyksta parašų blokada, klastojimas nuo kovo 12-14 dienos, tenka suprasti kaip neblogą specialiųjų tarnybų darbą siekiant ‘sutvarkyti’ peticijos pasirašymą.

aušra to rašančiai šaunuolė Neringa       2018-04-1 14:23

iš kur tiek pagiežos, piktumo pas tamstą ir dar Šv. Velykų dieną? Apskritai nesuprantu, ką jūs šitame puslapyje veikiate? Gal norėtumėte atsidurti Neringos vietoje? Gal neturite vaikų? AR BENT ĮSIVAIZDUOJATE, KĄ REIŠKIA SAMDYTIS ADVOKATUS JAV, KIEK TAS KAINUOJA? Visada yra laimingas tas, kuris duoda, o ne tas, kuris ima. Duodančiam atlygins Dievas šimteriopai. Tuo įsitikinau 100 kartų asmeniškai. Nustok spjaudyti tulžį, ji reikalinga kasos darbui….

Tam - "Tiktrai puikus 2018-04-1 13:04"        2018-04-1 12:32

Tik nepavydėk. Tavęs asmeniškai neprašo, nenori - neaukok. O kas aukoja - tai jau ne tamstos reikalas. Pasilaikyk savo nuomonę sau. Kitiems tamstos nuomonė neįdomi.

Marija.       2018-04-1 12:15
Tiktrai puikus       2018-04-1 12:04

Ir dirbt nerėikia pinigėliai plaukia i sąskaita ir tėvelis advokatėlis motina tėisėja o sunelis užvadėlis tokiu budu jiems pinėgėlius uždirba o gal sau i kišėnėlę dėja ne mano rėikalas kad avinų galvos jais tiki taip jums ir rėikia, nes puikiai žinau kad jie ir taip skestą pinigėliuose

ŠAUNUOLĖ NĖRINGA       2018-04-1 9:21

Kažin ir man kokią istorija sugalvojus kad taip praturtėti va jie kiek nmąstančių avinų galvų  yra

ŠAUNUOLĖ NĖRINGA       2018-04-1 9:16

IR TOLIAU MAUDYK NAIVUOLIUS KAIN KOKIĄ ISTORIJĄ IR MAN SUGALVOTI KAD TAIP PRATURTĖTI NEGANA IR TAIPPINIGUOSIA MAUDOSO OLIAGARHINĖS ŽIURKĖS IR SŪNELIUI DIRBT NEREIKIA MOTINA TĖISĖJA TĖVELIS ADVOKATAS ŠAUNU KAI TIEK YRA ASILŲ URVINIŲ MĄSTYMO

Parašykite Karolio sąskaitą       2018-04-1 7:21

Į kurią galima pervesti paramą. Kur ta sąskaita buvo skelbta?

ausra       2018-03-31 12:41

SU ŠVENTOMIS VELYKOMIS SVEIKINU GERBIAMĄ NERINGĄ, KAROLĮ IR VISUS GEROS VALIOS ŽMONES. Suradau 0,5 valandį laiko ir pabandžiau padaryti pavedimą iš Swed banko mastercard. IR PAVYKO. VALIO. Labai mažą sumelę, BET TAIP PASIDARĖ GERA ANT ŠIRDIES.

Karoli ir visi kas tau padeda,       2018-03-28 3:37

AČIŪ, kad pagaliau sukūrėt GO FUND ME. Pirma, keista, bet apie sukurtą GO FUND ME sužinojau tik iš kuzios rašliavos l.ryte, reiškia reklama prastoka. Antra,  pinigų surinkimo tikslas -  tik 10 tūkstančių. Kodėl ne 25 ar dar geriau 50 tūkstančių dolerių? Go Fund Me gi skaito žmonės iš viso pasaulio, ar ne? Trečia, ar ten pat nebuvo galima paprašyti žmonių, kad pasirašytų peticiją , ką jie mielai padarytų po tokios įtikinančios Karolio kalbos ir   žiauraus video iš Garliavos šturmo? Balsų  po peticija pagausėtų žaibiškai.  Gal galite patobulinti?

saulė       2018-03-26 15:10

Karoli, saugokis negerų žmonių. Tavo info apie sekantį filmą, manau, kai kuriems nepatinka. Pakeisk gyvenamą vietą

aušra       2018-03-26 15:08

ar galima sumokėti su SWED BANKO KORTELE? Ar yra kažkoks valiutos konvertavimo mokestis?...

Vilnietis       2018-03-26 4:17

tai dabar kiek suprantu karolis surinko jau 2000 usd paramos- nu tai išleiskit 200 usd. reklamai facebooke ir google- ir surinksit tuos parašus per 1 dieną. kame reikalas??
jei iš Lietuvos tarnybos gal ir turi galimybę koką nors blokuoti parašų rinkimą- tai jei kas pasirašinės facebooke ar ne Lietuvoje tai tos tarnybos niekaip nesugebės to užblokuot.
Kodėl nesinaudojama parašų rinkimu per mokamą reklamą?

BANDYKIM       2018-03-25 20:28

Gal yra mokančių lenkų kalba ar turinčių ryšių Lenkijoje?Ten galima surinkti parašų

>wdq       2018-03-25 16:32

Tikrai buvo kreiptasi į Ispanijos policiją dėl D.Kazio. Jų spaudoje buvo skelbiamos foto, kaip gali atrodyti: su barzdomis, ūsais, ir kitaip pakeitęs išvaizdą. Pvz. čia: http://www.elmundo.es/elmundo/2010/04/08/alicante/1270725216.html

Vidui       2018-03-25 11:10
Vidas       2018-03-25 10:58

Kur pasirašyti?????
Kur pasirašyti?????

Vidas       2018-03-25 10:56

Kur pasirašyti????????

Vidas       2018-03-25 10:55

Kur pasirašyti?????????

Nesuprantantis       2018-03-25 10:19

Kodėl niekas neužsikabina už to, kad Venckienes “nusikaltimai” išprovokuoti šizofreniško Kondratjevo nuosprendžio? Juk tais laikais “violetiniai pedofilai” dar nebuvo išrasti, ir pedofilija nebuvo “išgalvota”.

AUŠRA Gerb. KAROLIUI       2018-03-24 22:57

Taip pat turėtų būti paminėtas faktas, kad PROKURATŪRA iki ŠIOL NEVYKDO Vilniaus apygardos teismo sprendimo ir nepateikė kaltinimų Stankūnaitei, O KREIPĖSI Į SEIMĄ DĖL NELIEČIAMYBĖS PANAIKINIMO SEIMO NAREI N.Venckienei

AUŠRA Gerb. KAROLIUI       2018-03-24 22:49

Manau, kad gerb. Neringos advokatas būtinai turėtų Teisme paminėti, kaip dar vykstant ikiteisminiams tyrimams Aukščiausiojo teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius ir kiti teisėjai, teisininkai, kaip Kuris, žurnalistai, visokio plauko psichiatrai… puolė per TV aiškinti žmonėms apie Venckienę. Kokią jie turėjo teisę taip elgtis???????????? Ar JIE NEŽINO, KAD KOL VYKSTA IKITEISMINIS TYRIMAS NEGALIMA VIEŠINTI MEDŽIAGOS IR JAU TUO LABIAU KALTINTI, SVAIDYTIS EPITETAIS, VADINTI PULINIU, KOL KALTĖ NEĮRODYTA TEISME? Ar galėjo bent vienas teisėsaugos pareigūnas pasipriešinti teisės šulų nuomonei, kai Lietuvoje žuvo neišaiškintomis aplinkybėmis tiek DAUG žmonių, SUSIJUSIŲ SU ŠITA BYLA. MANAU, KAD ŠI APLINKYBĖ YRA NEI KIEK NE MENKESNĖ, NEI 100000 PARAŠŲ PREZIDENTUI Trumpui

Jana       2018-03-24 10:49

  Lietuva   nebe graži šalis,  o vagių , melagių  ir   apsišaukėlių  šalis.  Dieve kiek neteisybės,  o dar sako   Marijos   žemė.  Seniai viskas išginta ir gėris ir gerumas,  baisi neapykanta ir turto troškimas.  Eina per galvas
pamindami   tiesą,  įstatymus,  kurių  ne   visiems reikia laikytis….  Tai baisi šalis   mano   Lietuva….

Shk       2018-03-23 20:35

vardas nebūtinai turi sutapti su el pašto vardu.  nieks ten nesirenka, kas su kuo sutampa,ir kas yra petrute onute… svarbu, kad patvirtintumėt jog tas paštas naudojamas, pasirašinėja ne kompiuteris, o žmogus.

>>>>Karoli ir visi Neringos V. gerbėja       2018-03-23 17:31

......saugokitės Raimondos Stučinskės, gyvenančios Čikagoje. Ji - blogas žmogus.


Akurat pavardės kilmė:

  “Stukačius” - stučiatj…

Dėmesio       2018-03-23 12:03

Jei savo el.pašte neradote nuorodos (anglų kalba) kur nurodyta kur reikia paspausti. Tuomet gauni atsakymą, kad parašas patvirtintas ir padėka. O jei tokio veiksmo ne atlikote, tuomet jūsų pastangos nuėjo veltui. Bet reikia, kad vardas sutaptų
su registruotu el paštu, o ne ANONIMAS

Karoli ir visi Neringos V. gerbėjai,       2018-03-23 4:34

saugokitės Raimondos Stučinskės, gyvenančios Čikagoje. Ji - blogas žmogus.

Dėl susiklosčiusių ypatingų aplinkybių JAV Venckienė lieka kalėjime. Specialiai DELFI iš JAV.  Raimonda Stučinskė

wdq       2018-03-23 0:10

Taigi. Prieš užspringdamas ant Kauno marių kranto Kedys užfiksuotas Ispanijoje. Pamenu tą momentą, kai policija apie tai pranešė. Ir man kilo abejonių. O gal galima kreiptis į Ispanijos policiją ir užklausti, ar tikrai minimu metu Lietuva kreipėsi dėl Kedžio? Jei paaiškėtų, kad jokio kreipimosi Ispanų policija negavusi, tada būtų galima daryti išvadą, kad Lietuvos sekliai tiesiog pamelavo. Ir jei tai pasitvirtintų, tai būtų galima spėti, kad jie tikrai žinojo, jog jo tenai nėra, ir galbūt žinojo, kur jis tikrai yra. Gal net dabar dar nėra vėlu.

Shk       2018-03-22 19:24

Ten, kur laimi valstybinis teroras ir veidmainystė, nugalėtojų nėra.

Karoli       2018-03-22 17:00

Laukiam Tėvynėje,- grįžtant nugalėtojais.

Kenkėjai       2018-03-22 8:36

O dar, manau, kad pedofilai blokuoja parašų rinkimą ar dar kitaip kenkia. Nemanau, kad per visą laikotarpį būtų surinkta tik tiek parašų

15min.lt       2018-03-21 18:05

N.Venckienės motina Laimutė Kedienė išteisinta dėl prokuroro šmeižto

Ka tai reiškia? iš l.ryto        2018-03-21 17:38

‘Laimutei Kedienei – geros žinios iš teismo.’ Atkreipkite dėmesį į 5-tą komentarą.

copy       2018-03-21 17:30

senai skaičiau komentarą apie kažkokį Gintarą  Kryževičių. Buvo rašyta, kad niekas nežino kur prapuolė jo dukra, o jis pats figūruoja Vokietijos pedofilų duomenų bazėje. Nežinau apie kokį Gintarą Kryževičių ėjo kalba, bet komentare buvo užuomina, kad negali toks vykdyti teisingumo. Kažkas panašaus. IR KĄ GALVOTI, KODĖL JIS TAIP ARŠIAI PUOLĖ?????????. Gal galima būtų patikrinti šitą info, manau, kad Vokietijoj pedofilų pavardės nėra slepiamos, nes žmonės turi žinoti ir saugotis. Gal tai būtų nors mažyčiu šiaudeliu gerb. Neringos Venckienės byloje

būtinai       2018-03-20 10:43

duokit žinią apie Trampui pateiktus Sadūnaitės ir Grigo pareiškimus.Jau nemažai laiko praėjo,bet tyla.Ar išvis juos priėmė,o gal net neišsiuntė?

Greičiausiai dauguma tik       2018-03-20 7:46

  pasirašo, bet nepatvirtina savo parašo. Pasirašant reikia nurodyti savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

      Šią peticiją

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition

dėl N.Venckienės extradicijos pasirašę BŪTINAI persiųskite savo draugams Lietuvoje ir užsienyje. Pasirašiusiųjų sąrašas viešai NERODOMAS!

Karoli,       2018-03-19 20:42

gal pabandyk su video kreiptis į visų šalių ANTIPEDOFILINES organizacijas.
Kažkodėl sulėtėjo parašų rinkimo tempas.
Reikia kažkaip aktyvizuot procesą iš naujo su nauju impulsu.

SHk        2018-03-19 2:25

aš sakau, jei turit kelis šaštus, žmonės, paskambinkit savo bobutėms, draugams, pusbroliams,pusseserėms, ir pasiteiraukit, ar jie sutinka pasirašyt. ŽMONĖS el. paštų neturi, nesinaudoja jais, tai kaip jie gali pasirašyt…

>na, nemanau, papildymas       2018-03-18 9:38

O jeigu būtų nutikę taip, kad MŪSŲ, o ne nuo kažko priklausanti teisėsauga iš karto būtų ėmusi tirti šią bylą sąžiningai, pagal įstatymus ir moralę, ir žudynių nebūtų buvę, ir ponas Kondratjev nebūtų tokio sprendimo priėmęs, ir tokios armijos nukentėjusiajai plėšti iš namų nebūtų reikėję, ir šedbarams, šimašiams ir kitiems š... nereikėtų muistytis prieš žmones, ir tos violetinės bangos nebūtų. Bet šito nebuvo ir nėra, bet gal dar bus? Po šios makabriškos dramos savo konservatorius išmečiau, kaip ir kitus, dalyvavusius toje egzekucijoje tiesiogiai ar netiesiogiai. Iš jūsų komentaro supratau, kad jums būtų geriausia, kad apie šią istoriją niekas necypteltų, matyt, kažkaip suinteresuotas esate? O į Garliavą iš konservatorių, manau važinėjo tie, kurie dar sąžinės neprabalionijo, nors ponas V. Landsbergis gal ir turėjo kokį politinį tikslą pasinaudoti šia bylą, gal tokiu būdu norėjo pakeisti tas okupacinio režimo liekanas teisėsaugoje, nepeikčiau per daug jo už tai. O jeigu bręsta naujas “Garliavos lygio pučas” anot jūsų, gal irgi nėra taip jau blogai/ Gal galų gale į dienos šviesą bus išvilkti visi lėlininkai ir deramai “pagarbinti”, to bijote? Ar sakysite, kad šmeižiama Lietuva tarptautiniu lygiu? Manyčiau, kad Lietuvą labiausiai ir šmeižia visokie kondratjevai, juk ir Paberaliaus JAV negrąžino, nors ponas Kondratjev jį nuteisė. Linkiu Lietuvai šviesos ir teisybės.

>na, nemanau       2018-03-18 9:15

Tik nereikia mūsų gąsdinti, ha ha ha. Manau, kad ponią Neringą ir jos šeimą doroja neišliustruotos okupacinio režimo liekanos, gal ir iš paties kremliaus vadeliojamos. Oi daug pas mus tų užslaptintų ir užmaskuotų, kas gali paneigti, kad jie toliau nesidarbuoja kremliaus labui? Tokie gali turėti įvairiausių kompromatų, kuriais galimai kgb manipuliuoja, jie gi pirmiausia imdavosi tokių su nuodėmėm. Taigi manau, kad tie kremliaus veikėjai sumanė diskredituoti Lietuvos valdžią, parodyti, kokia ji yra morališkai ir kitaip menka, ir jiems tai pavyko padedant mūsų “elitui”, nes ir jie galimai turi gėdingų istorijų, kurių nenorėtų viešinti. Tuomet ir visokie kondratjevai keistai elgėsi nutardami nebaigus pedofilijos bylos nukentėjusią liudininkę migom kaip kokį bulvių maišą perduoti tai, kurią ji kaltino, kas ji vertė elgtis ne kaip teisėjui, kas vertė nesivadovauti vaiko teisių konvensija ir kitais įstatymais? Kas vertė į Garliavą siųsti tokius pulkus ir naudojant žiaurią prievartą išgabenti mergaitę kojom į priekį? Manau, tai kremliaus darbas, o jam talkino tie, kurie talkino, įskaitant ir visus balsuotojus už Venckienės suėmimą, aš taip manau.

Na, nemaniau,       2018-03-17 23:39

kad šis portalas toks naivus. Venckienė - kobra, didesnė gal tik juknevicienė. Kaip čia ji taip netikėtai vėl “grįžo” į eterį? Todėl, kad naujas pučas bus. Šlepkė pasirodė silnas. reikia geresnio kozirio. ratukai sukasi. Reikia naujo garliavos lygio pučo. Kas ten lankyti į garliavą važinėjo? Tvartelis dirba… Juk šėryklos užsidarinėja, baisu, lovio badas.. Venckienė - baisu Lietuvos priešų ginklas gyvulių ūkio partijoje. Linkėjimai tvarteliui ir pučistams ligoninėse, beeee

norite pamatyti kaip veikia blokavimas?       2018-03-16 16:34

Užblokuokite Arvydas Damijonaitis “Veidaknygėje”. Jo komentarai pažeidžia beveik visas “Veidaknygės” taisykles. Pamatysite, kaip tai paprasta. smile

Dalia       2018-03-16 16:16

O i Airija ir Anglija ar isplatintas kreipimasis, ten juk tiek daug lietuviu

23:27       2018-03-15 23:17

37 809

Skh       2018-03-15 22:28

tikrai rekomenduoju twitter’į.

Skh       2018-03-15 22:26

Delfis visada blokuoja nuorodas, nesvarbu, kokia tematika. aš manau, kad blokuojamas pasirašymas šios peticijos, nes keli šimtai parašų per parą - per mažas skaičius, ir prasidėjo tada, kai youtubas užblokavo originalų video. Dabar Karolis įkėlė video vėl, bet parašų daugėja labai vangiai.

NORĖJAU ĮKELTI TOKIO TURINIO KOMENTARĄ Į DELFĮ, TA       2018-03-15 14:51

NEDAVĖ ĮKELTI, NORODĖ, KAD KOMENTARE YRA DRAUDŽIAMŲ ŽODŽIŲ. bE NUORODŲ, KUR PASIRAŠYTI - LEIDO. rEIŠKIA YRA BLOKUOJAMOS NUORODOS IR PATS KREIPIMASIS

NORĖJAU ĮKELTI TOKIO TURINIO KOMENTARĄ Į DELFĮ, TA       2018-03-15 14:48

BŪKIME PILIETIŠKI, NEBIJOKIME TIESOS, KOKIA JI BEBŪTŲ. Laikas apsivalyti, išsikopti.. Jeigu kalta Venckienė - turi atsakyti. Jeigu yra kiti nusikaltėliai - taip pat privalo stoti prieš teismą. . Kun. Robertas Grigas kreipėsi į JAV teisėsaugąi: Apginkite p. Neringos Venckienės teisę į bešališką ir teisingą teismą. Būkime pilietiški - NEŽINOME, KADA PARAMOS PRIREIKS MUMS, MŪSŲ VAIKAMS AR ANŪKAMS. kREIPIUOSI PIRMIAUSIA Į EMIGRANTUS. MŪSŲ DAUG, TAČIAU TARP MŪSŲ NĖRA NEI 1 VALDŽIAŽMOGIO SŪNAUS, DUKROS, ŽMONOS, BROLIO….Jie visi sėdi šiltai ir prisidirbę vienoj kėdėj suranda kitą dar šiltesnę
Drąsiai pasirašykite po peticija del N.Venckienes extradicijos. Pasirasytuju sarasas zinomas tik Baltiesiems rūmams. Jis paprasčiausiai NERODOMAS!
https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition , o video surasti:
https://www.dailymotion.com/video/x6g5q2j

>14 d. 14 val.        2018-03-15 14:35

kuomet buvo 37.385 parašai.
Šiandien - 15 d.: 14 val. - 37.692 parašai,
t.y. tik 307 parašai per parą, o jau reiktų dešimt kart tiek.
Vadinasi, būtina ieškoti naujų adresatų, naujų Peticijos sklaidos būdų.
Dar turime tris savaites. Kas turite racionalių ir praktiškų pasiūlymų?
Juk mūsų vaikams ir vaikų vaikams iškils tos pačios grėsmės, kaip ir Deimantei.

aušra       2018-03-15 14:05

JAU PRARADAU VILTĮ, KAD ATSIDARYS KREIPIMASIS…LAUKIAU GAL 5 MINUTES. trūksta informacijos, reikia skelbti ir kitais kanalais. Lietuvoje žmonės, kurie dirba -BIJO PASIRAŠYTI. Nes visi žino, kad VSD kontroliavo šitą bylą. Niekas nenori būti sekančiu neišaiškintu nelaimingu atveju

copy ar kas nors tai padarėte       2018-03-15 13:51

Ten labai paprasta kažką užblokuoti, pakanka pamaigyti skundų mygtuką ir viskas. Mano patarimas jums būtų spjauti į tą Cukerbergo mėšlą ir jį pamiršti. Eikite į kitus soc.tinklus. Kuo blogas jums Twitter? Jame bet kokios žinutės daug greičiau išplinta….

copz       2018-03-15 13:50

Ten labai paprasta kažką užblokuoti, pakanka pamaigyti skundų mygtuką ir viskas. Mano patarimas jums būtų spjauti į tą Cukerbergo mėšlą ir jį pamiršti. Eikite į kitus soc.tinklus. Kuo blogas jums Twitter? Jame bet kokios žinutės daug greičiau išplinta.

ULA       2018-03-15 13:07

Airija, Australija, Ispanija, Anglija, Islandija,Norvegija, .... TUOJ BUS MILIJONAS EMIGRANTŲ, O REIKIA 1000000 PARAŠŲ.Kodėl esame tokie abejingi Žmogaus likimui?Lietuvoje yra kiek kitaip nei emigracijoje, nes Lietuvoje nėra spaudos laisvės, ,televizija tyli, o kompiuteriais naudojasi ne visi.Aš pasirašiau, bet jokio patvirtinimo negavau.Ar jis būtinas? Pasirašė ir mano draugai. Norėtų pasirašyti dar ir kaimo močiutės, bet neaišku ar iš mano el, pašto tai gali daryti? Informacija skurdi, ne visiems suprantama.Todėl BŪTINA VISIEMS VISKĄ PAAIŠKINTI TEISINGAI IR LIETUVIŠKAI.

Keista       2018-03-15 10:31

Vadinasi, dėl 100$ nebus surinkti parašai, lietuviams tai per sunki problema, neišsprendžiama. Ar čia visi nemoka angliškai? Trūksta žodžių!

Kreipimasis       2018-03-15 9:22

Mieli broliai lietuviai, jei nesugebate ar bijote pasirašyti Peticiją, kad, pagaliau, byla žudikė būtų pradėta objektyviai tirti ir išaiškėtų Tiesa, kad parodytumėte užuojautą nukentėjusiai nuo vadinamos “teisėsaugos” šeimai, tai nesisųskite, kai susidursite su teisėsmaugos savivale, kai iš namų išplėš jūsų vaikus ar anūkus pedofilų iškrypėliškoms aistroms tenkiti, kad niekur nerandate teisingumo… Tereikėjo tik pajudinti pirštą, o jums labiau patiko “stovėti po medžiu”. Tikrai nusipelnėte to, ką turite…

to To dar ir dar kartą       2018-03-15 4:49

Ką aš turiu padaryti? fondą įkurti? kur aš jį galiu įkurti? čia turi padaryti šio dienraščio adminai, ar bet kas kas sėdi Amerikoj ar Airijoj kur gali naudotis http://www.gofundme.com  (Lietuvoj negali nes dar nedaėjo apmokėjimų sutvarkymas)
o jei surenkam pinigus- tai čia bet kuris žmogus padaro copy/paste:
” Sign and Share The Petition Against Pedophiles!
My family is being persecuted..
you can see this story here: https://www.youtube.com/watch?v=Te3AeloV0BA Petition you can sigh here: https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
Įkelia šitą tekstą į facebooką, prideda kokią foto ir susirasti “Kelti publikaciją” -viskas - nurodot kad platint visose pasaulio šalyse, pasirenkat amžių ir lytį, per kokį laiką platint, kokią sumą pasiruošęs išleisti ir viskas. Ir bus rezultatas. Galima susirasti per google “facebook ads coupons”- tai bus kokius 50 proc. pigiau. Lygiai tą patį galima padaryt su google reklama, taip pat užsisakyti Press Releazo išplatinimą- kaip naudotis kuponais, kaip juos įsigyti, kaip išplatint reklamą, kaip ir kur įsigyti Press Releazo išpaltinimą - viską galima rast Youtube, plius pilną tarpininkų kurie pasiruošę padėti pvz už 5 usd http://www.fiverr.com 
Visiškai elementari ir visiems prieinama informacija. Tik pasikartosiu turi būti fondas. Jį turi padaryti arba šio saito adminai arba Venckienės giminaičiai. Gali ir užsienyje gyvenenatys lietuviai aktyvistai- kaip jau minėjau pvz Jav/Airija.

Suorganizavau dar du balsus       2018-03-15 4:04

ir dūšioje pasidarė  geriau. Už Deimantę, už Neringą ir jos persekiojamą šeimą, už Lietuvą be iškrypėlių valdžioje ir teisėsaugoje. Kviečiu visus dar nepasirašiusius pasirašyti po peticija.

To dar ir dar kartą        2018-03-15 1:16

Tai padarykit Jūs, o pinigus tikrai surinktume.Jeigu Jūs žinote kaip padaryti tai padiekite. Palikite savo koordinates, kad galima būtų susisiekti.

dar ir dar kartą       2018-03-15 0:29

Pasikartosiu - galima surinkt per vieną dieną jei butų tiesos.lt administratorių įkurtas fondas ir surinka bent 100+ usd. už tuos pinigus galima nusipirk facebook ar google reklamą ar išpaltint tarptautinį Press Release’ą. kodėl tas nedaroma ir tempiamas laika tai sunku suvokti. Drąsos kelias žino apie tai bet irgi nematau kad ką nors darytų. nematau ir Venckaus indelio jokio. Tas vaikas tiktai vienas ten už atlanto kaunasi už motiną ir keli aktyvistai čia.
Vyksta informacinė blokada, ir ją pralaužti galima tik nestandartiškai.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-       2018-03-14 19:21

19.31 val. 37,452 parašai.

esame apgailėtini       2018-03-14 16:21

Labai liūdna ir apmaudu, bet jau aišku, kad parašų nesurinksime. Nebent įvyktų stebuklas.

galėtumėt ir nekaltinti       2018-03-14 14:43

alda     2018-03-12 19:06

DK simpatikai ir rinkėkjai pasirašytų jeigu mokėtų ir naudotusi informacinėmis technologijomis.Negalima kaltinti nemokančio vairuoti mašinos žmogaus , kad jis nevažinėja automobiliu.

14 d. 14 val.       2018-03-14 13:50

37.385 parašai

Vitalis ,Donatas, Miseviišius mano tel. 865206074       2018-03-14 13:33

Kur pasirašyti?

Ką darom?       2018-03-14 11:33

Labai lėtai vyksta pasirašymas. Baisu ir liūdna. Ką dar galime padaryti?

Būtų        2018-03-14 11:19

gerai, kad kas pastovėtų prie JAV ambasados-Vilnius, Akmenų g.6, su plakatu “Apsaugokime Neringa Venckienę” ir pan. angliškai irgi.

Pagyrimai Karoliui       2018-03-14 9:27

nereikalingi.Jam reikia realios programuotojų pagalbos.

Shd       2018-03-13 23:47

kažkas gali užbaninti ir vienu paspaudimu. koks kibernetinio saugumo centras

Shd       2018-03-13 23:41

Vienas žmogelis negali parašyti 300 komentarų su sekso nuorodom youtubėj. Taip pat nevargsta ir to vieno draugai.  nekalbu apie youtubo politiką, kalbu apie organizuotą chuntinį baninimą.

Shd-ui       2018-03-13 18:25

Susivėlusi Maška alkoholikė, kiek žinau, buvo užversta ne technologijų pagalba.
Bet technologijos plačiai buvo naudojamos dar iki Garliavos šturmo, kad nureitinguoti, arba pakelti, komentarus naujienų portaluose. Tame pačiame delfyje tai buvo daroma daugybę kartų.
Kad užblokuoti kažką Youtube, nereikia labai daug pastangų. Užtenka keleto skundų su kažkokia argumentacija. Blokuojama, o tik paskui jau aiškinamasi, ar reikėjo blokuoti. Deja, tai veikia taip. smile

pirmiausia       2018-03-13 18:20

Nustokite panikuoti, kad mažoka parašų. Ir nustokite gailėtis, kad daug norinčiųjų neturi interneto, el. pašto. Tada ir peticija tiesiog adresuota ne jiems. Taškas. Žiūrėkite ką toliau galima padaryti.
Ir atkreipkite dėmesį, kad šiandien Karolis įkėlė paredaguotą įrašą su paaiškinimu.
O dėl reklamos ir Amerikos TV tai pilnai pritariu. Reikia kažkaip tai padaryti, bet ši savaitė dėl R.Tilersono atleidimo ir to sukeltų pertvarkų JAV valdžioje gali būti nelabai tam tinkama.

Shd AR ATSIMENAT?       2018-03-13 15:08

Ar atsimenat kaip DIDŽIAVOMĖS KAIP MINUSAIS KAŽKAS IŠ LIETUVOS UŽVERTĖ RUSIJOS SPAUDOS TARNYBĄ IR zACHAROVĄ? KAIP MANOT, KAIP TAI BUVO PADARYTA? NEJAUGI TIEK ŽMONIŲ GAIŠTŲ LAIKĄ? PASITELKTOS TEHNOLOGIJOS…

Shd       2018-03-13 15:00

DĖMESIO. 1. kas turit po kelis el. paštus, paklauskit kaimynų, močiučių draugų ar šie nori pasirašyti? (dauguma pusamžių ar pagyvenusių žmonių  neturi el. pašto ir juo nesinaudoja, tad čia negali pasirašyti).2. feisbuke ir youtube žmonėms pateikit tas nuorodas paprašykit pasirašyt.
Naktį buvo 36.749 o dabar popietę vos 36.900.
Mano pažįstama buvo susidūrus su tokiu dalyku po neigiamų komentarų apie vieną garsų įtakingą ir prenenzingą LRT vedėją, po jos įkelta daina atsirado 300 komentarų su nuorodom į sekso video. tai buvo ne kas kita o kibernetinė ataka, nes youtubėj ir per 10 metų Lietuvoj tiek komentarų neprirašoma.

Komentarų puslapis 1 iš 4
 1 2 3 >  Paskutinis ›

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.