Įžvalgos, Diskusija

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui: „Mano šeima persekiojama…“ (video; atnaujintas)

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 7 d. 0:06

249     

    

Karolis Venckus kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui: „Mano šeima persekiojama…“ (video; atnaujintas)

Dalijamės kovo 6 d. buvusios Seimo narės Neringos Venckienės sūnaus Karolio Venckaus internete išplatintu vaizdo įrašu, kuriame jis anglų kalba kreipiasi į geros valios žmones ir kviečia pasirašyti peticiją JAV prezidentui Donaldui Trampui, kuria jis raginamas neperduoti N. Venckienės Lietuvos valdžiai.

Priminęs ryškiausius vadinamosios pedofilijos bylos, prasidėjusios 2008 metais, epizodus, K. Venckus savo pasakojimą iliustruoja ištraukomis iš Garliavos Klonio gatvėje vykusių piketų bei policijos pajėgų surengto šturmo 2012 m. gegužės 17 d. rytą, kai iš gimtųjų namų buvo išplėšta ir į nežinią išvežta Deimantė Kedytė. Jis išdėsto ir motyvus, kodėl JAV teisėsauga, užuot išdavusi N. Venckienę Lietuvos valdžiai, turėtų užtikrinti jai saugumą ir sąžiningą bylos nagrinėjimą, kad būtų galima apsiginti ir atskleisti baisią nusikalstamą veiklą, kurią Lietuvos vyriausybė bando nuslėpti.

Oficialiojoje Baltųjų rūmų interneto svetainėje paskelbtą JAV prezidentui Donaldui Trumpui skirtą peticiją „Apsaugokite Neringą Venckienę nuo politinių persekiojimų ir ekstradicijos“ anglų kalba galite pasirašyti ČIA.

Pasirašant jokių asmeninių duomenų pateikti nebūtina – pakaks įrašyti tik vardą ir pavardę bei savo elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turėsite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

Kad peticija būtų priimta pagal peticijų pateikimo JAV Prezidentui tvarką, iki balandžio 4 dienos būtina surinkti 100 000 parašų.

Kovo 21 d. 01 val. duomenimis, peticiją  buvo pasirašę 38 644 žmonės.

* * *

KAROLIO VENCKAUS kreipimasis į JAV prezidentą ir teisėsaugos institucijas, kad nebūtų patenkinta Lietuvos teisėsaugos reikalavimas išsiųsti buvusią teisėją Neringą Venckienę į Lietuvą, o ne JAV.

 

Sveiki. Aš esu Karolis Venckus.
Mano mama Neringa yra buvusi Lietuvos parlamento narė. Prieš dvi savaites ji buvo sulaikyta ir dabar yra Čikagos federaliniame kalėjime. Lietuvos valdžia siekia jos ekstradicijos kaltindama 39 nusikalstamomis veikomis.

Aš norėčiau parodyti mūsų šeimos istoriją ir paprašyti pasirašyti peticiją JAV prezidentui.
Istorija prasideda 2008 metais. Mano pusseserė, kuriai tuomet buvo 4 metukai, grįžusi iš savaitgalio vizito pas mamą, močiutei ir savo tėčiui papasakojo, kad ją laižė mamos draugai. Netrukus ji papasakojo daugiau, kas vyko mamos namuose.

1. Vaizdo įrašas lietuviškai, 00:41–01:01

Ji pasakojo apie tris vyrus – Joną, Andrių ir Aidą. Mano dėdei (mergaitės tėčiui) nepavyko išsiaiškinti, kas yra Aidas.
Paaiškėjo, kad Andrius yra verslininkas ir parlamento pirmininko padėjėjas, o Jonas – apygardos teismo teisėjas, tačiau kaltinimai jiems nebuvo pateikti.
Vieną dieną mano dėdė pradingo.

2. RT TV reportažas, 01:21–01:35

„Manoma, kad moters ir teisėjo nužudymu kaltinamas vyras pabėgo iš šalies. Policija sako, kad Drąsius Kedys juos nužudė, nes tikėjo, kad jie tvirkino jo keturmetę dukrą.

Tą dieną mano pusseserė buvo paimta ir nuvežta į psichiatrinę ligoninę. Kitą mergaitę, kuri mano pusseserės liudijimu taip pat buvo prievartaujama ir kurios mama taip pat buvo nušauta, pasiėmė jos tėvas ir išsivežė į Vokietiją. Po to jų niekas nebematė.

Prokurorai per nacionalinę televiziją pareiškė, kad ant nužudymo ginklo buvo rasti dėdės DNR pėdsakai, kurie patvirtina, kad tai jis įvykdė šį nusikaltimą. Daug vėliau buvo pranešta, kad prokurorai suklydo ir DNR pėdsakai nebuvo rasti.

Praėjus apie savaitei nuo žudynių, mano mama gavo mergaitės globos teises ir ji pagaliau grįžo namo. Prasidėjo tyrimas. Buvo nustatyta, kad prokurorai aplaidžiai tyrė mano dėdės skundus (dėl dukros prievartavimo). Daug su byla susijusių pareigūnų neteko savo postų, įskaitant ir generalinį prokurorą.

Mano mama tuo metu buvo teisėja. Ji prabilo apie korupciją ir kyšininkavimą Lietuvos teismuose. Žiniasklaida nuolat atakavo mano šeimą straipsniais ir TV laidomis remdamiesi vien spekuliacijomis be jokių įrodymų. Šie žurnalistai dėl tokios savo veiklos nesulaukė jokio atpildo. Žurnalistai, kurie palaikė mano mamą, dažnai buvo baudžiami ir net jų laidos buvo draudžiamos.

Balandžio mėnesį prokurorai pareiškė, kad mano dėdė Drąsius slepiasi Ispanijoje. Kitą dieną jo kūnas buvo rastas Kaune prie ežero (prie Kauno marių). Tyrėjai nusprendė, kad jo mirtis yra nelaimingas atsitikimas, tačiau Lietuvoje mažai kas tuo patikėjo.

Aš parodysiu savo dėdės pomirtinę nuotrauką. Ji yra šokiruojanti, todėl jei esate jaunesni nei aštuoniolikos ar manote, kad negalite to matyti, prašau nusisukti penkioms sekundėms. Taip atrodo prigėręs („užspringęs“) žmogus?

3. Ant Kauno marių kranto rasto negyvo mano dėdės Drąsiaus nuotraukos, 03:17–03:20

Tų metų gegužės mėnesį teismas paskelbė, kad mano pusseserė turi gyventi su savo mama. Su mama, prieš kurią ji liudijo. Teismas taip nusprendė nepaisydamas to, kad psichologai nustatė, jog mergaitė turi tvirtą ryšį su tėčiu, seneliais ir savo teta Neringa, o priežastis, dėl kurios ji nenori gyventi su mama, yra trys vyrai, kurie ateina į mamos namus. Ir mergaitė atsisakė eiti pas mamą.

Tūkstančiai Lietuvos žmonių apsupo mūsų namą, kad nepraleistų policijos.

4. TV3 reportažas lietuviškai, 03:48-04:17

Birželio mėnesį Andrius Ūsas nukrito nuo keturračio, nusiėmė šalmą ir nuskendo baloje.

2012-03-23 policija apsupo namą ir bandė jėga paimti mano pusseserę.

5. Vaizdo įrašas lietuviškai, 04:24-06:06

2012-05-17 – 240 policininkų apsupo mūsų namus ir išsinešė klykiančią pusseserę.

6. Vaizdo įrašas lietuviškai, 06:15–10:43

Nuo to momento daugiau niekada nebemačiau savo pusseserės.

Po to įvykio Lietuvoje ir užsienyje vyko masiniai protestai.

Žiniasklaida pradėjo spekuliuoti, kad mano mama dalyvaus prezidento rinkimuose po dvejų metų. Po kelių dienų nuo šių protestų mamai buvo pateikti penki kaltinimai. Parlamentas atėmė mamos (kaip teisėjos) teisinę neliečiamybę, nors prokurorai nepateikė visų įrodymų. Atėmus neliečiamybę, mama atsistatydino.

Mama įkūrė naują partiją, kuri neturėdama beveik jokios finansinės paramos, parlamento rinkimuose laimėjo 7 vietas. Per rinkimų kampaniją ji žadėjo reformuoti teisinę ir politinę sistemą, sugriežtinti bausmes už korupciją, prievartavimus ir pedofiliją.

Netrukus po rinkimų, generalinis prokuroras vėl kreipėsi į parlamentą dėl neliečiamybės atėmimo mano mamai. Šį kartą buvo pateiktas dar vienas papildomas kaltinimas. Liberalai, konservatoriai ir socialdemokratai pareiškė, kad balsuos už neliečiamybės atėmimą net nepateikus kaltės įrodymų parlamento tyrimo komisijai.

Parlamentas balsuodamas priėmė sprendimą, kad tyrimo komisijai turi būti pateiktas įslaptintas pusseserės paėmimo vaizdo įrašas. Prokuroras atsisakė tai padaryti. Vėliau komisijai buvo parodytas tik 12 sekundžių trukmės vaizdo įrašas.

2013 metais aš su mama pabėgau į JAV, kur pasiprašėme politinio prieglobsčio.

Prieš dvi savaites mūsų namuose pasirodė federaliniai maršalai. Lietuvos valdžia siekia mano mamos ekstradicijos į Lietuvą dar prieš pasibaigiant bylos nagrinėjimui dėl politinio prieglobsčio suteikimo. Kaltinimų skaičius mano mamai išaugo iki 39, įskaitant ir teismo įžeidimą, užpuolimą, nelegalų sekimą, psichologinį tvirkinimą, viešus pasisakymus prieš Lietuvos suverenitetą ir daugelis kitų.

Mano seneliai, mano dėdės ir tetos, kaimynai, mamą palaikantys žmonės ir daugelis partijos narių buvo apkaltinti, o kai kurie jau ir nuteisti. Žinoma Lietuvos gydytoja, kuri paliudijo, kad Andrius Ūsas atėjo į jos kabinetą prašydamas pašalinti vyndėmę nuo jo lytinio organo, dabar yra teisiama už melagingą liudijimą.

7. Vaizdo įrašas lietuviškai, 12:45–13:13

Mano mama niekada nesulauks teisingo teismo Lietuvoje, nes žurnalistai ir politikai jau nusprendė, kad ji turi būti nuteista. Lietuvos Aukščiausiojo teismo pirmininkas mano mamą pavadino Lietuvos politinės ir teisinės sistemos pūliniu. Kaip ji gali tikėtis teisingo teismo, kai aukščiausi šalies teismų pareigūnai skelbia tokius pareiškimus.

Suprantu, kad tai gali atrodyti kaip sąmokslo teorija, bet daugiau nei 10 žmonių, susijusių su šia byla, yra negyvi. Prieš kelis metus į mano senelių automobilį rėžėsi sunkvežimis. Per vieną mamos rinkimų kampanijos kelionę atsisuko visi penki automobilio rato varžtai.
Jei mama bus išsiųsta į Lietuvą, ji nesulauks teisingo teismo ir jos gyvybei grės rimtas pavojus.

8. Vaizdo įrašas lietuviškai, 13:35–13:45

Prašau pasirašyti peticiją, kurios nuoroda yra šio vaizdo įrašo aprašyme. Žinau, kad ši istorija asmeniškai jūsų neliečia, bet prašau nelikti abejingais.

Šį įrašą norėčiau pabaigti vienu iš savo mėgstamiausių posakių. „Tai, ką padarote dėl savęs, miršta kartu su jumis, kai paliekate šį pasaulį. Tai, ką padarote dėl kitų, gyvena amžinai.“

Iš anglų kalbos Karolio Venckaus kreipimąsi išvertė Edvinas Marčenkovas

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

15min.lt       2018-03-21 19:05

N.Venckienės motina Laimutė Kedienė išteisinta dėl prokuroro šmeižto

Ka tai reiškia? iš l.ryto        2018-03-21 18:38

‘Laimutei Kedienei – geros žinios iš teismo.’ Atkreipkite dėmesį į 5-tą komentarą.

copy       2018-03-21 18:30

senai skaičiau komentarą apie kažkokį Gintarą  Kryževičių. Buvo rašyta, kad niekas nežino kur prapuolė jo dukra, o jis pats figūruoja Vokietijos pedofilų duomenų bazėje. Nežinau apie kokį Gintarą Kryževičių ėjo kalba, bet komentare buvo užuomina, kad negali toks vykdyti teisingumo. Kažkas panašaus. IR KĄ GALVOTI, KODĖL JIS TAIP ARŠIAI PUOLĖ?????????. Gal galima būtų patikrinti šitą info, manau, kad Vokietijoj pedofilų pavardės nėra slepiamos, nes žmonės turi žinoti ir saugotis. Gal tai būtų nors mažyčiu šiaudeliu gerb. Neringos Venckienės byloje

būtinai       2018-03-20 11:43

duokit žinią apie Trampui pateiktus Sadūnaitės ir Grigo pareiškimus.Jau nemažai laiko praėjo,bet tyla.Ar išvis juos priėmė,o gal net neišsiuntė?

Greičiausiai dauguma tik       2018-03-20 8:46

  pasirašo, bet nepatvirtina savo parašo. Pasirašant reikia nurodyti savo vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Kad Jūsų parašas būtų įskaitytas, turite jį patvirtinti, tai yra grįžti į savo el. pašto dėžutę ir atsiųstame laiške paspausti here (Confirm your signature by clicking here).

      Šią peticiją

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition

dėl N.Venckienės extradicijos pasirašę BŪTINAI persiųskite savo draugams Lietuvoje ir užsienyje. Pasirašiusiųjų sąrašas viešai NERODOMAS!

Karoli,       2018-03-19 21:42

gal pabandyk su video kreiptis į visų šalių ANTIPEDOFILINES organizacijas.
Kažkodėl sulėtėjo parašų rinkimo tempas.
Reikia kažkaip aktyvizuot procesą iš naujo su nauju impulsu.

SHk        2018-03-19 3:25

aš sakau, jei turit kelis šaštus, žmonės, paskambinkit savo bobutėms, draugams, pusbroliams,pusseserėms, ir pasiteiraukit, ar jie sutinka pasirašyt. ŽMONĖS el. paštų neturi, nesinaudoja jais, tai kaip jie gali pasirašyt…

>na, nemanau, papildymas       2018-03-18 10:38

O jeigu būtų nutikę taip, kad MŪSŲ, o ne nuo kažko priklausanti teisėsauga iš karto būtų ėmusi tirti šią bylą sąžiningai, pagal įstatymus ir moralę, ir žudynių nebūtų buvę, ir ponas Kondratjev nebūtų tokio sprendimo priėmęs, ir tokios armijos nukentėjusiajai plėšti iš namų nebūtų reikėję, ir šedbarams, šimašiams ir kitiems š... nereikėtų muistytis prieš žmones, ir tos violetinės bangos nebūtų. Bet šito nebuvo ir nėra, bet gal dar bus? Po šios makabriškos dramos savo konservatorius išmečiau, kaip ir kitus, dalyvavusius toje egzekucijoje tiesiogiai ar netiesiogiai. Iš jūsų komentaro supratau, kad jums būtų geriausia, kad apie šią istoriją niekas necypteltų, matyt, kažkaip suinteresuotas esate? O į Garliavą iš konservatorių, manau važinėjo tie, kurie dar sąžinės neprabalionijo, nors ponas V. Landsbergis gal ir turėjo kokį politinį tikslą pasinaudoti šia bylą, gal tokiu būdu norėjo pakeisti tas okupacinio režimo liekanas teisėsaugoje, nepeikčiau per daug jo už tai. O jeigu bręsta naujas “Garliavos lygio pučas” anot jūsų, gal irgi nėra taip jau blogai/ Gal galų gale į dienos šviesą bus išvilkti visi lėlininkai ir deramai “pagarbinti”, to bijote? Ar sakysite, kad šmeižiama Lietuva tarptautiniu lygiu? Manyčiau, kad Lietuvą labiausiai ir šmeižia visokie kondratjevai, juk ir Paberaliaus JAV negrąžino, nors ponas Kondratjev jį nuteisė. Linkiu Lietuvai šviesos ir teisybės.

>na, nemanau       2018-03-18 10:15

Tik nereikia mūsų gąsdinti, ha ha ha. Manau, kad ponią Neringą ir jos šeimą doroja neišliustruotos okupacinio režimo liekanos, gal ir iš paties kremliaus vadeliojamos. Oi daug pas mus tų užslaptintų ir užmaskuotų, kas gali paneigti, kad jie toliau nesidarbuoja kremliaus labui? Tokie gali turėti įvairiausių kompromatų, kuriais galimai kgb manipuliuoja, jie gi pirmiausia imdavosi tokių su nuodėmėm. Taigi manau, kad tie kremliaus veikėjai sumanė diskredituoti Lietuvos valdžią, parodyti, kokia ji yra morališkai ir kitaip menka, ir jiems tai pavyko padedant mūsų “elitui”, nes ir jie galimai turi gėdingų istorijų, kurių nenorėtų viešinti. Tuomet ir visokie kondratjevai keistai elgėsi nutardami nebaigus pedofilijos bylos nukentėjusią liudininkę migom kaip kokį bulvių maišą perduoti tai, kurią ji kaltino, kas ji vertė elgtis ne kaip teisėjui, kas vertė nesivadovauti vaiko teisių konvensija ir kitais įstatymais? Kas vertė į Garliavą siųsti tokius pulkus ir naudojant žiaurią prievartą išgabenti mergaitę kojom į priekį? Manau, tai kremliaus darbas, o jam talkino tie, kurie talkino, įskaitant ir visus balsuotojus už Venckienės suėmimą, aš taip manau.

Na, nemaniau,       2018-03-18 0:39

kad šis portalas toks naivus. Venckienė - kobra, didesnė gal tik juknevicienė. Kaip čia ji taip netikėtai vėl “grįžo” į eterį? Todėl, kad naujas pučas bus. Šlepkė pasirodė silnas. reikia geresnio kozirio. ratukai sukasi. Reikia naujo garliavos lygio pučo. Kas ten lankyti į garliavą važinėjo? Tvartelis dirba… Juk šėryklos užsidarinėja, baisu, lovio badas.. Venckienė - baisu Lietuvos priešų ginklas gyvulių ūkio partijoje. Linkėjimai tvarteliui ir pučistams ligoninėse, beeee

norite pamatyti kaip veikia blokavimas?       2018-03-16 17:34

Užblokuokite Arvydas Damijonaitis “Veidaknygėje”. Jo komentarai pažeidžia beveik visas “Veidaknygės” taisykles. Pamatysite, kaip tai paprasta. smile

Dalia       2018-03-16 17:16

O i Airija ir Anglija ar isplatintas kreipimasis, ten juk tiek daug lietuviu

23:27       2018-03-16 0:17

37 809

Skh       2018-03-15 23:28

tikrai rekomenduoju twitter’į.

Skh       2018-03-15 23:26

Delfis visada blokuoja nuorodas, nesvarbu, kokia tematika. aš manau, kad blokuojamas pasirašymas šios peticijos, nes keli šimtai parašų per parą - per mažas skaičius, ir prasidėjo tada, kai youtubas užblokavo originalų video. Dabar Karolis įkėlė video vėl, bet parašų daugėja labai vangiai.

NORĖJAU ĮKELTI TOKIO TURINIO KOMENTARĄ Į DELFĮ, TA       2018-03-15 15:51

NEDAVĖ ĮKELTI, NORODĖ, KAD KOMENTARE YRA DRAUDŽIAMŲ ŽODŽIŲ. bE NUORODŲ, KUR PASIRAŠYTI - LEIDO. rEIŠKIA YRA BLOKUOJAMOS NUORODOS IR PATS KREIPIMASIS

NORĖJAU ĮKELTI TOKIO TURINIO KOMENTARĄ Į DELFĮ, TA       2018-03-15 15:48

BŪKIME PILIETIŠKI, NEBIJOKIME TIESOS, KOKIA JI BEBŪTŲ. Laikas apsivalyti, išsikopti.. Jeigu kalta Venckienė - turi atsakyti. Jeigu yra kiti nusikaltėliai - taip pat privalo stoti prieš teismą. . Kun. Robertas Grigas kreipėsi į JAV teisėsaugąi: Apginkite p. Neringos Venckienės teisę į bešališką ir teisingą teismą. Būkime pilietiški - NEŽINOME, KADA PARAMOS PRIREIKS MUMS, MŪSŲ VAIKAMS AR ANŪKAMS. kREIPIUOSI PIRMIAUSIA Į EMIGRANTUS. MŪSŲ DAUG, TAČIAU TARP MŪSŲ NĖRA NEI 1 VALDŽIAŽMOGIO SŪNAUS, DUKROS, ŽMONOS, BROLIO….Jie visi sėdi šiltai ir prisidirbę vienoj kėdėj suranda kitą dar šiltesnę
Drąsiai pasirašykite po peticija del N.Venckienes extradicijos. Pasirasytuju sarasas zinomas tik Baltiesiems rūmams. Jis paprasčiausiai NERODOMAS!
https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition , o video surasti:
https://www.dailymotion.com/video/x6g5q2j

>14 d. 14 val.        2018-03-15 15:35

kuomet buvo 37.385 parašai.
Šiandien - 15 d.: 14 val. - 37.692 parašai,
t.y. tik 307 parašai per parą, o jau reiktų dešimt kart tiek.
Vadinasi, būtina ieškoti naujų adresatų, naujų Peticijos sklaidos būdų.
Dar turime tris savaites. Kas turite racionalių ir praktiškų pasiūlymų?
Juk mūsų vaikams ir vaikų vaikams iškils tos pačios grėsmės, kaip ir Deimantei.

aušra       2018-03-15 15:05

JAU PRARADAU VILTĮ, KAD ATSIDARYS KREIPIMASIS…LAUKIAU GAL 5 MINUTES. trūksta informacijos, reikia skelbti ir kitais kanalais. Lietuvoje žmonės, kurie dirba -BIJO PASIRAŠYTI. Nes visi žino, kad VSD kontroliavo šitą bylą. Niekas nenori būti sekančiu neišaiškintu nelaimingu atveju

copy ar kas nors tai padarėte       2018-03-15 14:51

Ten labai paprasta kažką užblokuoti, pakanka pamaigyti skundų mygtuką ir viskas. Mano patarimas jums būtų spjauti į tą Cukerbergo mėšlą ir jį pamiršti. Eikite į kitus soc.tinklus. Kuo blogas jums Twitter? Jame bet kokios žinutės daug greičiau išplinta….

copz       2018-03-15 14:50

Ten labai paprasta kažką užblokuoti, pakanka pamaigyti skundų mygtuką ir viskas. Mano patarimas jums būtų spjauti į tą Cukerbergo mėšlą ir jį pamiršti. Eikite į kitus soc.tinklus. Kuo blogas jums Twitter? Jame bet kokios žinutės daug greičiau išplinta.

ULA       2018-03-15 14:07

Airija, Australija, Ispanija, Anglija, Islandija,Norvegija, .... TUOJ BUS MILIJONAS EMIGRANTŲ, O REIKIA 1000000 PARAŠŲ.Kodėl esame tokie abejingi Žmogaus likimui?Lietuvoje yra kiek kitaip nei emigracijoje, nes Lietuvoje nėra spaudos laisvės, ,televizija tyli, o kompiuteriais naudojasi ne visi.Aš pasirašiau, bet jokio patvirtinimo negavau.Ar jis būtinas? Pasirašė ir mano draugai. Norėtų pasirašyti dar ir kaimo močiutės, bet neaišku ar iš mano el, pašto tai gali daryti? Informacija skurdi, ne visiems suprantama.Todėl BŪTINA VISIEMS VISKĄ PAAIŠKINTI TEISINGAI IR LIETUVIŠKAI.

Keista       2018-03-15 11:31

Vadinasi, dėl 100$ nebus surinkti parašai, lietuviams tai per sunki problema, neišsprendžiama. Ar čia visi nemoka angliškai? Trūksta žodžių!

Kreipimasis       2018-03-15 10:22

Mieli broliai lietuviai, jei nesugebate ar bijote pasirašyti Peticiją, kad, pagaliau, byla žudikė būtų pradėta objektyviai tirti ir išaiškėtų Tiesa, kad parodytumėte užuojautą nukentėjusiai nuo vadinamos “teisėsaugos” šeimai, tai nesisųskite, kai susidursite su teisėsmaugos savivale, kai iš namų išplėš jūsų vaikus ar anūkus pedofilų iškrypėliškoms aistroms tenkiti, kad niekur nerandate teisingumo… Tereikėjo tik pajudinti pirštą, o jums labiau patiko “stovėti po medžiu”. Tikrai nusipelnėte to, ką turite…

to To dar ir dar kartą       2018-03-15 5:49

Ką aš turiu padaryti? fondą įkurti? kur aš jį galiu įkurti? čia turi padaryti šio dienraščio adminai, ar bet kas kas sėdi Amerikoj ar Airijoj kur gali naudotis http://www.gofundme.com  (Lietuvoj negali nes dar nedaėjo apmokėjimų sutvarkymas)
o jei surenkam pinigus- tai čia bet kuris žmogus padaro copy/paste:
” Sign and Share The Petition Against Pedophiles!
My family is being persecuted..
you can see this story here: https://www.youtube.com/watch?v=Te3AeloV0BA Petition you can sigh here: https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition
Įkelia šitą tekstą į facebooką, prideda kokią foto ir susirasti “Kelti publikaciją” -viskas - nurodot kad platint visose pasaulio šalyse, pasirenkat amžių ir lytį, per kokį laiką platint, kokią sumą pasiruošęs išleisti ir viskas. Ir bus rezultatas. Galima susirasti per google “facebook ads coupons”- tai bus kokius 50 proc. pigiau. Lygiai tą patį galima padaryt su google reklama, taip pat užsisakyti Press Releazo išplatinimą- kaip naudotis kuponais, kaip juos įsigyti, kaip išplatint reklamą, kaip ir kur įsigyti Press Releazo išpaltinimą - viską galima rast Youtube, plius pilną tarpininkų kurie pasiruošę padėti pvz už 5 usd http://www.fiverr.com 
Visiškai elementari ir visiems prieinama informacija. Tik pasikartosiu turi būti fondas. Jį turi padaryti arba šio saito adminai arba Venckienės giminaičiai. Gali ir užsienyje gyvenenatys lietuviai aktyvistai- kaip jau minėjau pvz Jav/Airija.

Suorganizavau dar du balsus       2018-03-15 5:04

ir dūšioje pasidarė  geriau. Už Deimantę, už Neringą ir jos persekiojamą šeimą, už Lietuvą be iškrypėlių valdžioje ir teisėsaugoje. Kviečiu visus dar nepasirašiusius pasirašyti po peticija.

To dar ir dar kartą        2018-03-15 2:16

Tai padarykit Jūs, o pinigus tikrai surinktume.Jeigu Jūs žinote kaip padaryti tai padiekite. Palikite savo koordinates, kad galima būtų susisiekti.

dar ir dar kartą       2018-03-15 1:29

Pasikartosiu - galima surinkt per vieną dieną jei butų tiesos.lt administratorių įkurtas fondas ir surinka bent 100+ usd. už tuos pinigus galima nusipirk facebook ar google reklamą ar išpaltint tarptautinį Press Release’ą. kodėl tas nedaroma ir tempiamas laika tai sunku suvokti. Drąsos kelias žino apie tai bet irgi nematau kad ką nors darytų. nematau ir Venckaus indelio jokio. Tas vaikas tiktai vienas ten už atlanto kaunasi už motiną ir keli aktyvistai čia.
Vyksta informacinė blokada, ir ją pralaužti galima tik nestandartiškai.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-       2018-03-14 20:21

19.31 val. 37,452 parašai.

esame apgailėtini       2018-03-14 17:21

Labai liūdna ir apmaudu, bet jau aišku, kad parašų nesurinksime. Nebent įvyktų stebuklas.

galėtumėt ir nekaltinti       2018-03-14 15:43

alda     2018-03-12 19:06

DK simpatikai ir rinkėkjai pasirašytų jeigu mokėtų ir naudotusi informacinėmis technologijomis.Negalima kaltinti nemokančio vairuoti mašinos žmogaus , kad jis nevažinėja automobiliu.

14 d. 14 val.       2018-03-14 14:50

37.385 parašai

Vitalis ,Donatas, Miseviišius mano tel. 865206074       2018-03-14 14:33

Kur pasirašyti?

Ką darom?       2018-03-14 12:33

Labai lėtai vyksta pasirašymas. Baisu ir liūdna. Ką dar galime padaryti?

Būtų        2018-03-14 12:19

gerai, kad kas pastovėtų prie JAV ambasados-Vilnius, Akmenų g.6, su plakatu “Apsaugokime Neringa Venckienę” ir pan. angliškai irgi.

Pagyrimai Karoliui       2018-03-14 10:27

nereikalingi.Jam reikia realios programuotojų pagalbos.

Shd       2018-03-14 0:47

kažkas gali užbaninti ir vienu paspaudimu. koks kibernetinio saugumo centras

Shd       2018-03-14 0:41

Vienas žmogelis negali parašyti 300 komentarų su sekso nuorodom youtubėj. Taip pat nevargsta ir to vieno draugai.  nekalbu apie youtubo politiką, kalbu apie organizuotą chuntinį baninimą.

Shd-ui       2018-03-13 19:25

Susivėlusi Maška alkoholikė, kiek žinau, buvo užversta ne technologijų pagalba.
Bet technologijos plačiai buvo naudojamos dar iki Garliavos šturmo, kad nureitinguoti, arba pakelti, komentarus naujienų portaluose. Tame pačiame delfyje tai buvo daroma daugybę kartų.
Kad užblokuoti kažką Youtube, nereikia labai daug pastangų. Užtenka keleto skundų su kažkokia argumentacija. Blokuojama, o tik paskui jau aiškinamasi, ar reikėjo blokuoti. Deja, tai veikia taip. smile

pirmiausia       2018-03-13 19:20

Nustokite panikuoti, kad mažoka parašų. Ir nustokite gailėtis, kad daug norinčiųjų neturi interneto, el. pašto. Tada ir peticija tiesiog adresuota ne jiems. Taškas. Žiūrėkite ką toliau galima padaryti.
Ir atkreipkite dėmesį, kad šiandien Karolis įkėlė paredaguotą įrašą su paaiškinimu.
O dėl reklamos ir Amerikos TV tai pilnai pritariu. Reikia kažkaip tai padaryti, bet ši savaitė dėl R.Tilersono atleidimo ir to sukeltų pertvarkų JAV valdžioje gali būti nelabai tam tinkama.

Shd AR ATSIMENAT?       2018-03-13 16:08

Ar atsimenat kaip DIDŽIAVOMĖS KAIP MINUSAIS KAŽKAS IŠ LIETUVOS UŽVERTĖ RUSIJOS SPAUDOS TARNYBĄ IR zACHAROVĄ? KAIP MANOT, KAIP TAI BUVO PADARYTA? NEJAUGI TIEK ŽMONIŲ GAIŠTŲ LAIKĄ? PASITELKTOS TEHNOLOGIJOS…

Shd       2018-03-13 16:00

DĖMESIO. 1. kas turit po kelis el. paštus, paklauskit kaimynų, močiučių draugų ar šie nori pasirašyti? (dauguma pusamžių ar pagyvenusių žmonių  neturi el. pašto ir juo nesinaudoja, tad čia negali pasirašyti).2. feisbuke ir youtube žmonėms pateikit tas nuorodas paprašykit pasirašyt.
Naktį buvo 36.749 o dabar popietę vos 36.900.
Mano pažįstama buvo susidūrus su tokiu dalyku po neigiamų komentarų apie vieną garsų įtakingą ir prenenzingą LRT vedėją, po jos įkelta daina atsirado 300 komentarų su nuorodom į sekso video. tai buvo ne kas kita o kibernetinė ataka, nes youtubėj ir per 10 metų Lietuvoj tiek komentarų neprirašoma.

Aušra       2018-03-13 15:59

Manau, kad Karolis turėtų pakartoti KREIPIMASĮ per JAV televiziją, nes tikrai atsirastų žmonių, kurie nematė jo kreipimosi. Be to, ne visi žinojo, kad ateina žinutė į el. paštą. Kai kurie net ir neturi el. pašto. Manau, kad reikia kuo skubiau atidaryti sąskaitą KREIPIMOSI PLATINIMUI PER KOMERCINES TV. Jie tikrai sutiks išplatinti - jeigu ne Lietuvoje, tai užsienyje.

Paskubėkit, žmonės       2018-03-13 15:07

Dar trūksta jūsų parašiukų ht tps: //petitions. white house. gov/ petition/ protect- neringa-venckiene- political-persecution-and-extradition

Paskubėkit, žmonės       2018-03-13 15:06

Dar trūksta jūsų parašiukų https: //petitions. whitehouse. gov/petition/ protect- neringa-venckiene- political-persecution-and-extradition

tai ką daryti?       2018-03-13 13:55

Daugelis kalbintų žmonių nieko nežino apie šią peticiją, neturi prieigų, tai yra neturi internetų, el. pašto adresų. Ir ką daryti? Iš savo el. pašto turbūt negalima daug kartų pasirašyti, nes parašai gali būti neužskaityti. Yra žmonių kurie tiesiog bijo pasirašyti, o tie, kurie tąsomi po teismus dėl dalyvavimo pagrobiant mergaitę, yra tiesiog alergiški šiai temai - užsidarę ir atsitvėrę tylos siena.

Siaubas!       2018-03-13 12:11

Per paskutinę parą tik 600 parašų!!!

Al.       2018-03-13 11:05

,,tiems kas varo ant lietuvių” rašo teisingai - kur Drąsos kelias ? Kur advokatas Venckus ? Kodėl tik anglų kalba ? Kur pagaliau visą tą laiką buvo Venckienė ? Jei ji tikrai gyva, kodėl per tiek laiko neįkėlė į Youtube tai įrodančio video ?

VaidasVDS       2018-03-13 10:28

Kaip negalima atskleisti Dievo tiems, kurie Jo neieško (arba jie mano, kad Dievas tai kurios nors Bažnyčios reikalas); kaip negalima nenorinčių sielų vesti į išgelbėjimo džiaugsmus, taip negalima ir reikalauti iš kitų, kad jie patys praregėtų šioje istorijoje.
Juk tik tas, kuris ieško, tik tas randa.
O visa istorija dabar gera bent tuo, kad parodo apgailėtiną tiek dvasinę, tiek moralinę būklę jau ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje.
Ar galima tai pakeisti?
Be abejo, galima.
Bet reikia pradėti kiekvienam nuo savęs.
Bet jei kažkas mano, kad va jam keistis jau nereikia, tai tuomet niekas ir nesikeis, kol taip manantys nepersigalvos…
Ir jei kas nors mano, kad tam keitimuisi laiko nėra, tas apsirinka, nes kuo anksčiau pradėsi, tuo daugiau padarysi…

dėl lietuvių, tai būtų toks pastebėjimas       2018-03-13 8:46

Karolio kreipimasis yra anglų kalba, vadinasi skirtas daugiau amerikiečiams, o ne lietuviams. Lietuvis nesuprantantis angliškai gal nepasirašys, nes nežino, ką jis ten pasirašinėja… gal čia daugiau reikia kviesti užsienio lietuvius pasirašyti, kurie galėtų būti aktyvesni.
Gal reiktų išsiuntinėti lietuvių bendruomenėms pasaulyje šį Karolio prašymą pasirašyti peticiją.
Gal tie kurie piktinasi lietuviais tiesiog pvz. patalpinkite Karolio prašymą į  puslapį anglija.lt ir panašius puslapius, juk tai nieko nekainuoja, tiesiog reikia paspausti - ĮKELK INFO - poto ĮKELK NAUJIENĄ... ir pakviesti pasirašyti peticiją

https://www.anglija.lt/straipsniai/naujienos

tiems kas varo ant lietuvių       2018-03-13 0:57

Visi kas čia varo ir sako kad mes įbauginti ar mums nerūpi šita istorija ir dėl to nepasirašinėja, kad Drąsos kelio buvo virš 100 tūkst o dabar nepasirašo- taigi turit suprasti- kad informacija nesklinda iki tų žmonių. kur rašo apie parašų rinkimą? tik čia ir dar keliuose mažose opozicinėse žinaiskliados priemonėse. facebooke irgi informacija kad sklistų reikia mokėt pinigus arba siuntinėt tiesiogiai į žmonių paštą- o ten daugiau kaip po 20-30 per dieną išsiūst neleidžia.
Taip kad reikia prašyti tiesos.lt padaryt skubiai fondą ar čia pas juos ar per http://www.gofundme.com ir surinkt bent kelis šimtus ar bent šimtą usd peticijos reklamai. aš gi negaliu rinkt pinigų ne sau- čia turi daryt arba portalas, arba Venckų giminės. Kur pvz tas buvęs Venckienės vyras? ką jis negali surinkt kokių 500 usd peticijos reklamai? kame reikalas, kad čia viską turi padaryt tik savanoriai? o kur Drąsos kelias? gavo gi dotacijų už šimtus tūkstančių eurų, plius atlyginimus seime- tai ar negali skirti po 100 usd?? Pasikartosiu- be mokamos reklamos čia nieko nebus, nes informacijos plitimas yra visais būdais stabdomas, youtube kanalia stabodmi, facebooke blokuojama, didiesiems media kanalams garantuotai uždrausta platint informaciją apie peticiją. Tik visą tai galima apeit jei bus surinkta bent keli šimtai usd ir tikslingai panaudoti. tai čia galima surink tuos parašus per vieną dieną. Tik kodėl to niekas nedaro. Alio?? kame reikalas??

koreliacijoms       2018-03-12 23:51

Dar neprajus ir 3 mėnesiams po to, kai buvo nudėtas Furma, komentaruose pasipylė vienareikšmiškų komentarų lavina Kedžio atžvilgiu. Kai kurių komentarų IP buvo iš Policijos departamento ir, dabar jau lygtai panaikintos, rinktinės “Vytis”.
Ir nerūpėjo jiems nei nekaltumo prezumpcija, nebijojo jie ir savo IP adreso atskleisti. Tiesmukiškai, atviru tekstu kaltino Kedį nudėjus Furmą ir Naruševičienę. Girdėjau, kad kreipėsi žmonės į Vidaus tyrimų tarnybą, ar kaip ten tada vadinosi Imuniteto tarnyba, ir nieko nepešė. Su pareigūno vardo žeminimu kovojantys uniformuotieji tiesiog nepanoro nieko aiškintis. Taip kad nuo pat pradžių Policijos departamento pozicija šiuo klausimu yra vienareikšmiška ir paliekanti pėdsakus. Ir taip, tai yra mokesčių mokėtojų išlaikytiniai, neretai net, tokių pačių išlaikytinių palikuonys, išperėję ir auginantys tokius pačius būsimus mokesčių mokėtojų išlaikytinius ateities kartoms.

istorinė statistika       2018-03-12 23:38

Visi, kas apgailestauja dėl liūdnos Lietuvos būklės, turėtų žinoti, kad paprastai visus didžiuosius istorinius įvykius nulemia, ne 70, 80 ar 90% visuomenės, o tik vargani 3 procentėliai.
Tad nosis aukštyn, laiko dar labai daug!

galima išsiaiškinti kas blokuoja       2018-03-12 23:25

Su Youtube galima susirašinėti ir sužinoti kas pageidavo užblokuoti. Žinau keletą tokių pavyzdžių. Keisčiausia, kad tada išlenda netikėtai garsios pavardės, nors gali būti ir koks Petras Petraitis.
O kad daugiausia pasirašiųsiųjų amerikiečiai, tai tik dar geriau. Nes vis tik peticija skelbiama Baltųjų Rūmų peticijų svetainėje, amerikiečiai kreipiasi į savo prezidentą kokiu svarbiu klausimu. Todėl tik geriau dėl to, jei kokie 80% pasirašiusiųjų būtų amerikiečiai.

...       2018-03-12 22:53

Liko 23 d :(

ats Aldai       2018-03-12 22:49

lietuva jau užzombinta. matote,jau siuloma   skleisti i ukraina ,gruzija rusija,net indija.  lietuviais mes patys nebetikime. mes išsigimeme. tūlas lietuvis žiūri lnk nesamones ir nieko daugiau nesidomi. primenu kad tie pirmieji 20 tukst pasirašiusiuju yra dauguma amerikiečiai , kurie lindi reddit.com svetaineje ir kurioj Karolio žinia buvo paskelbta o sekančia diena ir uzblokuota ir pašalinta ,ir ta pačią dieną tik mes sužinojom taigi nuo to laiko tera 16 tukst nauju parašų.
man taip pikta, kad mintyse norejos vakar iš tų zombių atimti vakar keliamas veliavas ir iteikti jiems LTSR senasias.
 

trumpas        2018-03-12 20:30

twiteryje Trumpas perskaitys greičiau nei surinksite parašus.

koreliacijos       2018-03-12 20:28

kas verda visą pedalinį mėšlą ir kas organizuoja bei vykdo peticijos blokavimus?
tam tikras atsakymas glūdi nedidelėje smulkmenėlėje:
Kai pasirodžiusi viešumoje peticija ėmė rinkti parašus tūkstančiais per valandą, čionai atskubėjo ir lojo tuntas saugumo kontorų bobikų.
dabar, kai peticijos sklaida tapo smarkiai apribota, ak “sutapimas” - ir bobikai nebeateina:)
vadovybė atšaukė, nes žino, kad peticija sunkiai prieinama tapo.
va jums ir atsakymas kas, kieno ir kokiomis pajėgomis dengia pedrylų subines.
niekšybės daromos ir už mokesčių mokėtojų pinigus, naudojant valstybės institucijų ir tarnybų resursus.
tai vadinama chunta.

Dailymotion irgi užblokuos       2018-03-12 20:09

Iškart dėkite ir į Vimeo, kitur.

dėl FB       2018-03-12 20:06

Ten labai paprasta kažką užblokuoti, pakanka pamaigyti skundų mygtuką ir viskas. Mano patarimas jums būtų spjauti į tą Cukerbergo mėšlą ir jį pamiršti. Eikite į kitus soc.tinklus. Kuo blogas jums Twitter? Jame bet kokios žinutės daug greičiau išplinta.

Lietuvoje gyvenantiems       2018-03-12 20:00

drasiai pasirasykite po peticija del N.Venckienes extradicijos. Pasirasytuju sarasas zinomas tik Baltiesiems rumams. Jis paprasciausiai NERODOMAS!
https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition , o video surasti:
https://www.dailymotion.com/video/x6g5q2j

FB veikia ,kaip KGB       2018-03-12 19:57

zodzio laisves nera- privalai galvoti, kaip kazkokia ,,bendruomene”, kur pedofilai jiems artimiausi draugai, jei ne patys tokie. PO 5 d. uzblokavimo ir vel! tekstukas gana israiskingas: ,,This Feature is Temporarily Blocked

  You recently posted something that violates Facebook policies, so you’re temporarily blocked from using this feature. For more information, visit the Help Center.

  To keep from getting blocked again, please make sure you’ve read and understand Facebook’s Community Standards.
  The block will be active for 2 days and 1 hour more.
  If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.

Jeigu galvoji, kad parasei per klaida ir ATGAILAUJI, tai please let us know. Bet kuria kaina stabdo Karolio kreipimasi FB. Jau pasalinta ir is youtube.
Dabar galima pasirasyti peticija Baltiesiems rumams https://petitions.whitehouse.gov/petition/protect-neringa-venckiene-political-persecution-and-extradition , o video surasti:
https://www.dailymotion.com/video/x6g5q2j

Darius > 16:32       2018-03-12 19:41

As suprantu, kad Lietuvoje zmones ibauginti ir abejingi. Bet ivykiai rodo, kad kuo toliau, tuo viskas eina blogiau. Tad jeigu ne dabar, tai kada? Reikia kazkaip pakilti, visiems susivienyti ir kovoti su tais valdzios parazitais, siurbianciais zmoniu krauja. Nes priejome liepto gala, toliau jau nebera kur…

alda       2018-03-12 19:06

2012 m. už Drąsos Kelio partiją seimo rinkimuose balsavo 109 tūkstačiai rinkėjų,
Natūralu manyti kad visi jie tuo metu buvo Neringos Venckienės simpatikai.
Peticiją per pirmas tris dienas pasirašė >24000, toliau 5600, 2500, 1800, 1200…
Klausimas toks - tai kurgi jūs dingote gerbiamieji NV=DK rinkėjai?
NV reikia paramos o Jūs dedat į krūmus? Ar kaip?

Aldona       2018-03-12 18:32

Gink savo mama

Aldona       2018-03-12 18:31

Gink savo mama.jį to verta moteris

blokuoti, tai iki galo       2018-03-12 18:02

Dar reiktų Lietuvoje užblokuoti visokius “Netflix”, kad runkeliai nežiūrėtų stereotipus išsprogdinančių serialų, tokių kaip “Taken”, “Homeland” ir panašių. Nes tada runkeliai pradeda kitomis akimis žiūrėti į šią istoriją, ima ir išlenda įdomūs sutapimai.
Žinoma, nepradėsiu viešai dalintis pastebėjimais, bet vieną galiu tvirtai pasakyti, kad prezidentas Valdas Adamkus mirs niekšu. Nes tai jo aplinkos purvinos paslaptys.

Dariui       2018-03-12 16:32

Nei prijaučiantys, nei ką. Tiesiog lietuviai įbauginti arba viskam abejingi.

pranešta VSD?       2018-03-12 16:30

Ir ką dabar daryti? Kažkodėl nepaskambino, jei pranešta, nes mano numerį turi smile

turėkite kopijų       2018-03-12 16:28

Ir Twitteryje reiktų paplatinti. Rimčiausia publika sėdi ten.

to Pranešta i VSD       2018-03-12 12:33

nekreipkit dėmesio į šita idiotą. čia tu neilgai džiaugsies.
tarsi mes nežinom kad vsd čia ir taip viską skaito.
Platinam peticiją kad pasikeitus situacijai šalyje va tokius imbecilus sukeltume į psihiškes.

to pranesta i VSD       2018-03-12 11:27

cia demokratine salis ir teise i laisva zodi ir gerbiama. Neben VSD ir yra KGB. Tuomet pavadinima - demokratine Lietuva reiktu pakeisti i autoritarine arba komunistine arba kgbistine Lietuva.
Beje irasas - is laisvos salies, Amerikos, Idiote

Pranesta i VSD       2018-03-12 11:13

Neilgai dziaugsites idiotai

pakolkas Karolio video galima rasti adresu       2018-03-12 11:06

https://www.youtube.com/watch?v=dUOVez5Wbl8

pakolkas originalas yra čia, galite jį išsisaugoti pakol neišnyko

dėl youtube video       2018-03-12 10:55

taip accountą kuris buvo įdėjas tą video užblokavo youtube todėl ir suletėjo rinkimas- čia reikia iškart kelais nuorodas davinėti, kuri viena turi būti tiesiai į peticijų saitą o ne tik į video. Aš daug dirbau kad pasiekt amerikos žmones ir dėjau tik youtube linką- tai viskas veltui.
Tiesos.lt galėtų tikrai čia sukurt paypal fondą šitaj peticijai paremti- tai susimestume bent porą šimtų eurų - už tuos pinigus nusipirkt reklaminių kuponų facebooke ir pavaryt reklamą peticijos- tai už 100 usd jaučiu kad galima surinkt tuos likusius 63 tūkst per kelias dienas (jei ne per vieną).

...       2018-03-12 10:17

Nu joooo,ryte dar nebuvo uzblokuotas Zodzio laisve,demokratija KUR JI?????????????????????????????????????

...       2018-03-12 10:14

Nu joooo ryte dar nebuvo uzblokuotas Zodzio laisve,demokratija KUR JI ??????????????????????????????????????????????????????????????????????

Darius       2018-03-12 10:11

As niekaip nesuprantu, komentatoriu kalbu apie Indija, JAV, JK. Negi per visa Lietuva negalima surinkti 100 tukst. parasu is 2 mil.+ gyventoju??? Toks vaizdas, kad didesne dalis Lietuvos gyventoju yra prijaucianti PEDOFILAMS. Jau senai turejo buti tie reikalingi parasai surinkti vien tik is gyvenanciu Lietuvoje, o ne kalbeti apie uzsienio salis. Dabar kalbame apie Indija ir t.t. Komedijos… Atsibuskite zmones. Negi norite, kad PEDOFILIJA paliestu jusu seimas arba butu Lietuvoje iteisinta istatymu???

miegaliams patriotams       2018-03-12 9:29

Karolio kanalas youtube yra užblokuotas. Tiesos Redakcija: informuokite didelėmis raidėmis skaitytojus ir įdėkite nuorodą į pakaitinį video anglų k.:
https://www.youtube.com/watch?v=QngvLypyIpo

Nejaugi nėra savanorių, kurie padėtų Ramutei su techniniais dalykais, nes ir Tiesos.lt matyt yra lėtinamas, aiškiai trukdant parašų rinkimo kampanijai. Buvo toks Braziulis, kuris čia mėgdavo pasakoti apie IT saugumą. Darius K. turbūt turi gabių studentų. Nejaugi negalima vieną kartą organizuočiau padirbėti?

GoFund Me       2018-03-12 5:37

Kodėl dar nesukurta GoFundMe? “Mano šeima yra persekiojima”, kad padengti išlaidas advokatams, atsilyginti geradariams. Ten įdėkit Karolio darytą video apie smurtą Garliavoje, puikią Karolio kalbą - kvietimą pasirašyti peticiją. Sparčiai pildytusi parašų kiekis kas dieną. Lietuvos ir viso pasaulio IT specialistai- Vienykitės!  Padėkime Karoliui ir jo šeimai, o tuo pačiu ir patys sau, nes mums rūpi Lietuva.

Juozapas       2018-03-11 21:44

Labai vertinu nestandartinius ėjimus.
Kolegos Tarabildos idėja dėl Indijos milijardinės auditorijos yra verta labai rimto dėmesio.
Šalis neutrali, jokiais “draugysčių” ar aljansų su mūsų režimu saitais nesusaistyta. Indiška publika emociškai jautri - vienžo, vieta tikrai labai gera.
Tačiau prieš keliant “kažkur/bele kur”, derėtų pasitarti su tais kas tą kraštą ir jo @-medijas bent kiek pažįsta.
Teisingai parinktoje vietoje padėta žinutė 100 000 parašų surinktų per keletą valandų.
Kur to patarimo, patarėjų ieškoti?
Variantai: tarp kompiuteristų-programuotojų, tarp turizmo verslo atstovų.

Dzeikas       2018-03-11 20:27

JAV taip, laisves bastionas ir visu skriaudziamuju prieglobstis. Tai cia bendrai, o koks nors tenykstis stolonacalnikas gali nemirktelejes numest byla salin ir uzdet rezoliucija “atiduoti”.Paskui susigriebia kai saukstai po pietu buna.Jankiai tokie, daznai pro pirstus ziuri i daugeli dalyku ir pavirsutiniskai.Precedentas buvo, pamenate,kai lietuvi jureivi persokusi i amerikieciu laiva kapitonas vardan geschefto su sovietais atidave begli sovietu laivo igulai.Toji su cholopisku ituziu eme dauzyti “isdavika” tiesiog denyj, stebint jankiams.
Paskui aukstesnioji valdzia isigilino i incidenta, pakele triuksma.
Melskimes ,kad sikart byla butu perziureta atydziai reikiamo pareiguno ir isigilinta i reikala.
Mergaites ir Venckienes byla virsta kertiniu akmeniu kuri ignoravo bibliniai statytojai ir jos baigtis labai didele dalimi lems tolesni Lietuvos likima.

Tarabilda       2018-03-11 19:51

Turiu nestandartinę idėją. Būtų labai gerai medžiagą kokiu nors būsu permesti į Indijos viešąją erdvę. Jie 1. milijardinė šalis. 2. Kalbanti ir suprantanti angliškai. 3. Turinti baisybes problemų su vaikų seksualiniu išnaudojimu, pardavinėjimu vergijon. Turėtų suveikti.

...       2018-03-11 19:25

Dabar perskaiciau gerb.Neringos Venckienes biografija ir patikekit nubraukiau asara Visada prisimenu tokia ramia ,islaikyta,inteligentiska ir stebejausi jos susitvardymu Tikiuosi,kad jos neisduos ....labai tikuosi

...       2018-03-11 18:08

o tai ir dabar uzblokuota ar kaip

Reikia kurti dar vieną       2018-03-11 17:50

bendruomenę?Skųsti?

>štai...       2018-03-11 17:50

Tai ką dabar daryti.Gal to nereikia viešinti,bet…

štai kas nutiko       2018-03-11 17:16

Youtube “Black Pilled” skelbia, kad buvo užblokuota Karolio reddit.com sukurta bendruomenė. Štai dėl ko taip sulėtėjo pasirašiųsiųjų srautas.
Iš pradžių dar pagalvojau, pas ką čia Lietuvoje tokios ilgos rankos? Bet paskui pasidomėjau ir sužinojau, kad toje skelbimų lentoje redagavimo politiką lemia “leftinistiniai liberalai”. Jie ugžblokavo visus alt-right šalininkų įrašus, tačiau nuslėpė Rusijos trolių aktyvų siautėjimą nuo kitų vartotojų, tai yra ilgą laiką sąmoningai klaidino kitus vartotojus. Matyt, irgi bus gavę pinigų iš “Gazprom” ar “Rosneft”, kokio valstybinio Rusijos banko. Kaip ir viskas tampa aišku.
g

štai kas nutiko       2018-03-11 17:16

Youtube “Black Pilled” skelbia, kad buvo užblokuota Karolio reddit.com sukurta bendruomenė. Štai dėl ko taip sulėtėjo pasirašiųsiųjų srautas.
Iš pradžių dar pagalvojau, pas ką čia Lietuvoje tokios ilgos rankos? Bet paskui pasidomėjau ir sužinojau, kad toje skelbimų lentoje redagavimo politiką lemia “leftinistiniai liberalai”. Jie ugžblokavo visus alt-right šalininkų įrašus, tačiau nuslėpė Rusijos trolių aktyvų siautėjimą nuo kitų vartotojų, tai yra ilgą laiką sąmoningai klaidino kitus vartotojus. Matyt, irgi bus gavę pinigų iš “Gazprom” ar “Rosneft”, kokio valstybinio Rusijos banko. Kaip ir viskas tampa aišku.

Taip       2018-03-11 16:32

Jei praėjo 48 val. per vėlu. Galite parašyti is naujo.

Dabar tai pergyvenu       2018-03-11 16:07

pasirašiau peticiją prieš kelias dienas, pamačiau el. pašte - dėkoju už balsą ir maniau, kad viskas tvarkoj. Šiandien pamačiau, kad reikėjo paspaust here. Paspaudžiau keliose vietose, kur tik radau. Bet gal jau per vėlu?

Vel.. apsėdo       2018-03-11 13:30

Patvirtinant peticija (signature) ismeta eilute: 404 Page Not Found. Jau dvi dienos vargstu, nepadeda nei restart, niekas.

Joana       2018-03-11 12:13

Šaunuolis Neringos sūnus!

...       2018-03-11 11:35

O broliai lietuviai kur? Juk tuos 100000 parašų vien Lietuvoje galėtume surinkti, nejaugi pas mus nebėra tokio skaičiaus jautrių ir teisingų žmonių? Nejaugi visus tenkina tūlo Černiausko konsultacijos per mūsų kanalus?

is JAV       2018-03-11 7:27

10 v.vakaro yra 35,113 parasu. Per para mazdaug 1500 pasirase. Dirbame, siunciame, aiskiname. Jei nesurinksime reikiamo kiekio, tai pedofilai ir toliau siautes Lietuvoje NEBAUDZIAMI!!! Visi medikai PRIVALO pasirasyti! Jei jie suvokia, kad pedofilai - issigimeliai. Supazindinau lenkus ir ukrainiecius. Galimai jau sivakar pradejo pasirasineti. Krikscioniskos salys yra vieningos pries geju seimas, pries leidima jiems isivaikinti. L.

kuo daugiau viešumos, tuo geriau       2018-03-11 4:30

240 Cops Raid Home, Father Murdered for Exposing High Level Pedophiles in Govt
BY ADAM GOLDBERG MARCH 9, 2018

Vilnietis       2018-03-10 22:26

Kam negaila kelių dolerių informacijos išplatinimui taip siūlau pasinaudot http://www.fiverr.com  pvz angliškai tenai paieškoje suvesti “share article” ir rasit tūkstančius pasiūlymu išpaltint informaciją per dienraščius, per youtube, per facebooką, google+, radiją ir t.t. tik žiūrėkit reitingus to platintojo kad būtų efektas.
čia jei būtų suskurtas kažkkos fondas tai galima būtų susimesti ir už kelis šitmtus dolerių tai info taip išplistų kad tuos 100 tūkst per dvi dienas surinktume.
už mažus pinigus gali išlatint pvz čia bet tame fiverr turbūt daugiau už tą pačią kainą galma gauti: http://alturl.com/9w479
čia sąrašas didesnių platintojų (kažkas galėtų parašyti jiems su prašymu pigiau mūsų petitciją praplatint:
https://www.topseos.com/rankings-of-best-press-release-distribution-services
yra brangokas bet išplatina į 800 tūkst. kontaktų: https://www.prcentre.co.uk/
Aš iš savo pusės irgi nemažai darau.

yra       2018-03-10 22:03

Šis gražus solidarumas renkant parašus, rodo jog tautoje dar yra gyvybingų syvų, jog gal dar nepražūsime. Visi prisidedantys prie šio reikalo, vykdo tautos nuodėmių Atpirkimo prieš Dievą darbą.

Karoli ir kiti organizatoriai,       2018-03-10 19:24

Amerikoje kreipkitės į OPRAH WINFREY, ji yra garbingas ir labai įtakingas žmogus, pati vaikystėje nukentėjusi nuo iškrypėlių.

tempas       2018-03-10 16:53

Norint iki balandžio 4 d. surinkti reikalingus 100tūkst., vidutiniškai reikia kas savaitę surinkti vid. 22 000 parašų.
Šiek tiek daugiau nei po 2000 kasdien.

Komentarų puslapis 1 iš 3
 1 2 3 > 

Rekomenduojame

Verta prisiminti? Stanislovas Stulpinas: „Pedofilijos bylos kaltininkas – pats Valantinas“

Vladas Vilimas, Rytas Kupčinskas. Mūsų problemos profesionalų užprogramuotos Konstitucijoje

Algimantas Rusteika. Tikroji grėsmė

Andrius Švarplys apie LGBT narį žurnalistą iš Delfi.lt: tai – jokia žurnalistika

S. Fernandez Montojo. Vilkas ėriuko kailyje, arba LGBT propaganda patyčių programose

Raginama stabdyti LRT tarybos darbą ir siūlomos Visuomenės informavimo įstatymo pataisos

Algis Krupavičius. Subjektyvi gerovė ir teisingos visuomenės lūkesčiai

Albinas Plėšnys. „Be Dievo objektyvios moralės pagrįsti negalima“

Andrius Švarplys. „Šita byla siekiama galutinai tiesą paversti melu. Suvereniteto vardu“

Liutauras Stoškus. Kalba, pasakyta Lukiškių aikštėje Kovo 11-osios proga

Kovo 11-osios eitynės ir Manto Adomėno įžvalgos: apie Tėvynės meilę, patriotų eitynes ir… išsipirštavusį š...

Pagaliau. LVŽS apsisprendė – ir Lietuva neberatifikuos Stambulo konvencijos

VU TSPMI kviečia į D. Puslio ir L. Šopausko diskusiją apie viešųjų intelektualų vaidmenį (tezės)

Bronius Puzinavičius. Ar Seimas ryšis priimti Įstatymą dėl Lukiškių aikštės ir kodėl jis reikalingas?

Valdas Vasiliauskas. Svetimą privirtą košę srėbti neskanu

Irena Vasinauskaitė. Kas Garliavos mergaitės gynėjus „sugrūdo“ į organizuotą grupę? [2]

Lyman Stone. Gimstamumo šuolis Lenkijoje

Vytautas Rubavičius: išgyvenu, kad Sąjūdžio dvasia seniai išblėso

Žymiausia Lietuvos disidentė s. F. Nijolė Sadūnaitė: mylėti savo priešą labai sudėtinga

Sekso ekonomika

A. Ramanausko-Vanago dukters Auksutės Ramanauskaitės-Skokauskienės kalba per iškilmingą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimą

Nuo bačkos. Liberalas A.Gelūnas: „Maniau ir tebemanau: Liberalų sąjūdis šauniausia, šiuolaikiškiausia, europietiškiausia politinė komanda Lietuvoje“

Kun. Robertas Skrinskas. Pamąstymai apie Lietuvą.

Geroji Naujiena: „Kas vykdo tiesą, tas eina į šviesą“

Liudvikas Jakimavičius. Lietuva tiems, kurie už Lietuvą!

Švenčiame Kovo 11-ąją – Lietuvos Vilties dieną

Verta prisiminti. 1990 m. kovo 11-oji – diena, kai Lietuva atgavo savo vardą, savo balsą

Algis Krupavičius. Refleksijos pagal Europos socialinį tyrimą. Politiškai apatiška ir išgalinta visuomenė

Vytautas Daujotis. Neapykantos kalba?

Algimantas Rusteika. Permainų dvelksmas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.