Dienos aktualija

Karolis Venckus apie Liną Slušnį – konservatorių kandidatą į Seimą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 13 d. 12:19

26     

    

Karolis Venckus apie Liną Slušnį – konservatorių kandidatą į Seimą

Vau, konservatoriai rado sau kandidatą...

Žmogų, kuris slėpė informaciją apie išnaudojamus vaikus Švėkšnos specialiojo ugdymo centre.

* * *

Verta pri(si)minti…

Linas Slušnys guodžiasi E. Jakilaičiui ir E. Žiobienei: Mane stebino prievartaujamiems vaikams skiriami vaistai

Edita Žiobienė susirūpino Švėkšnoje pardavinėtų vaikų maisto kokybe

Linas Slušnys: Dėl vaikų patiriamos seksualinės prievartos negalėjau niekur kreiptis

Teisėsauga dvejus metus dangstė Švėkšnoje vykusią prekybą vaikais

Nusikaltimus slėpęs psichiatras L. Slušnys: „Man buvo iškilusi didelė moralinė problema“

Tyrimo rezultatai: Švėkšnos ugdymo centre vaikai slopinti medikamentais, darbuotojai savivaliavo, pareigas vykdė atmestinai ir netinkamai

Pagaliau Edita Žiobienė pripažino: Lietuvoje vaiko teisių apsaugos standartai yra labai žemi

Pedofilija Viešvilės vaikų namuose: pagrindinis įtariamasis – direktorius Algimantas Liaudaitis

Vaikų globos namuose griauna gyvenimus ir slepia šiurpias paslaptis

D.Grybauskaitė: „Vaikų globos įstaigų kontrolė yra apgailėtina – mes nesugebame nei bandyti ją pertvarkyti, nei galutinai reformuoti“

Verta prisiminti. Jan Vium: „Po galais, tai buvo atgrasu ir nedovanotina“

Dainius Pūras: apie vaikus, žmones ir daiktus

Dainius Pūras: „Į Lietuvą sugrįžo teisybė“

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

karoliuk       2020-06-18 17:29

O tavo mama pedofilu klano sarasa slepia. Tai kuris is abieju geresnis?

stasys        2020-06-15 13:04

- aš tai vadinu pliurpti į alaus tuščia butelį .. Vaidai .Jei žmonės neieško sutarimo problemoje tokiems taika ir santarvė bendruomenėje nerupi . Teisuolis dorovininkas moralizuojantis į tuščia alaus butelio kaklelį gali prikalbėti begales gražių ir tauriu žodžiu deja visa tai tinka tik popieriui ..

sąsiui       2020-06-15 10:52

O tu jau visai nesusivaldai ir su žodžiais nesiskaitai. Gal tu tikrai esi senas mažų berniukų mylėtojas? Labai jau kažkuo motyvuota tavo neapykanta. Kažkada atrodė, kad esi tik senas ir nuobodžiaujantis tave visą gyvenimą išlaikančiųjų patologinis nekentėjas.

gali būti       2020-06-15 10:48

Slušnys, matyt, bus valdančiosios šeimos įkištas į partiją. Tiksliau, regentės Austėjos. Per regentės verslo interesus ir konservų laikysena Garliavos įvykių metu galėtų būti visai logiškai paaiškinta.
Tik kokio velnio Slušniui parūpo politika? Gal ne politika jam parūpo, o spaudžia poreikis dangstytis teisine neliečiamybe, nes kažkuri šalis jau prašo jo išdavimo? Neapleidžia bloga nuojauta, kad Lietuvos egzperdai-patarėjai bus kaip reikiant Ukrainoje prisidirbę.

Elena       2020-06-15 10:42

Ar tik ne pedofilai yra ta socialinė lytis?

stasys        2020-06-15 7:57

Vaidas Vds . .. labai norėčiau tikėti jog tamsta jaunas , tai bent paaiškintu iš kur tas pas tamsta žalias maksimalizmas . Įpiršti jaunam neapykantos sėklą , kaip kokį brandos požymį ? Jus dar kvailesnis nei pradžioje atrodėte .. Nereikia bijoti ir to sinonimo“tos moters gyvenimas mele tiek metų“ apkartinant ir šalia esančiu ? Galima būtu patikslinti tu nedorybių sąrašą , Jus kaip mėgstantis pafantazuoti pats sau ir atsakykite , kada asmeninė Tiesa virsta blogiu ..ir nuodėme ?  (ats. Kai ji tampa suasmeninta ir pavirsta betarpišku tikslu ) .

Dzeikas       2020-06-15 7:48

Nenoriu komentuoti pacio L.Slusnio asmens. Jeigu teisinga tai kas liudyjama apie ji, tai eilinis niekselis del savanaudisku tikslu, karjeros pasiruoses patarnaut pedofilams.
Man kitkas idomu:
O KODEL Lietuvos valstybe tapo TOKIU priebega? Kodel Lietuva sau i vadovus rekrutuoja rinktinius isgamas ir stumia i gyvenymo salikele (o jei reikia ir is paties gyvenymo) garbingus zmones?
Ka jus norite pasakyt,kad tik sajudistai tokius kadrus remia? Ne, jie visose politiniuose junginiuose yra, tai BENDRAS reiskinys Lietuvoje.
Jeigu tai butu isimtys pedofilai tiek toli nebutu nueje, jie nebutu pajunge visas VALSTYBES galias slepti galus ir pusti migla pedofilijos byloj, vetoj to, kad paprasciausiai istyrti byla.
Jus diskutuojate apie Mergaites byla ,tarsi tai butu ant sveiko kuno kokia votis. Bet tai ne votis, tai sifilio apgamas. Ir chirurginis to apgamo pasalinimas nieko neduos. Netgi sakykim tarptautines bendruomenes pastangomis , o stebukle, pavyktu isaiskinti Mergaites bylos uzsakovus.
Na mastykite blaiviai, sakykim JAV rastusi kazkokia jega, kuri sutelktu TOS VALSTYBES instituciju pastangas isardyti pedofilu tinkla Lietuvoje. Kas , bukite realistai, neitiketina - Valstijos savu problemu turi iki kaklo siuo metu.
Ir tos jegos pajungtu JAV galia papresuoti Lietuva siuo klausimu. Kokia butu iseiga?
Neisijungus Lietuvos visuomenei (nesikisk, durniau, ne tave gi zagino) daugiu daugiausia ka pasiektu JAV
1. Isteisintu Venckiene ir gal but senelius Kedzius.
2. Galbut pasodintu viena kita vykdytoja: viena kita aktyvu policaju dalyvavusi sturme. Betarpiska organizatoriu (Skverneli). Is Gryb. atimtu ekspreziko statusa. Priverstu ismest is teiseju korpuso koki teiseja kuris vadino juoda baltu.
O kas liktu uz borto?
1.daugybe zmoniu persekiotu ir nuteistu uz tai, kad stebejo policijos siautejima 2012m geguzes 17 Klonio g.
2. daugybe “imerkusiu uodega” ir talkininkavusiu “dusinant” pedofilijos priesus.
3. Lietuvos visuomenes sankloda skatinancia jos lyderius issigimti.
T.y. po tokio isoriniu jegu sukeltos klyzmos Lietuvos valstybes elitui jokios revoliucijos, pasikeitimo neivyktu. Po 5 metu vel “sponsoriai” vizituotu internatus . O byla laimeje Mergaites gynejai vel butu tyliai isguiti i gyvenymo pakrascius.
T.y. ka turime rezultate? Jeigu rusu KGB sukure, palaike ir kontroliavo pedofilija. Nors nemanau, kad Kremlius tai toleravo nomenklaturos gretose, bet operatyvines veiklos sumetimais leido pedofiliojos agentams buti ir veikti.
Tai Lietuvoje sis vaiku myletoju burelis uzvalde valstybe. Ne jie vieni aisku, bet ju “pomegiai” nera labai idomus ar ypac pasislykstetini ir todel netoleruotini likusiam Lietuvos elitui. Na pagal lietuviska principa kuri kazkodel prikisam zydams:
-Joske, tavo zmona malkineje zaginama!
- Kvaily, taigi malkos nemano.

kažkas vėl vyksta       2020-06-14 20:41

Per Policijos TV (Lietuvos ryto) vėl gerą valandėlę suokė policijos gen.komisaras Renatas Požėla kalbinamas Daivos Žeimytės. Jam ten, matai, visuomenės emocinė būklė parūpo. Jeigu jis norėjo atkreipti dėmesį į tokią opią problemą, kodėl to nepadarė per visuomeninį transliuotoją?
Apskritai keistas veikėjas tas Požėla. Pareigas užėmęs nekonkurso būdu, nežinia kokios profesinės kvalifikacijos, o net savo eterį komercinėje TV reguliariai turi. Bet koks jo įrašas FB taip pat sulaukia neproporcingai didelio dėmesio ypač kai kuriose masinio dezinformavimo priemonėse. Nors, atrodytų, tai neturėtų būti ant tiek vieša figūra. Ar tik neruošiamas tas veikėjas politiniam gyvenimui, visuomenė pratinama prie jo viešojoje erdvėje? Gal tai - Stribo pakaitalas?

O/G       2020-06-14 19:13

Pirmiausia, tuo metu VRM Vadovavo liberalas A. Melianas. Ir labai gerai atsimenu, kai iš vakaro pasakė, kad nebus paimta mergaitė, o ryte jau buvo šturmas. Aš manu, kad pirmiausia reikia apklausti A.Melianą - kas davė ir kieno buvo liepiamas daryti jam tokius įgaliojimus. O, kad pedofilija pas mus yra elite ir taip viskas aišku, todėl ir yra gesinama ši byla. O Slušnį reikia gerai paimti už kiaušų, kad pradėtu kalbėti apie išnaudojamus vaikus, nes jam ant kaktos parašyta, kad yra nusikaltėlis. Įdomu, kiek pinigėlių susikrovė - atseit vaikų psichologas.

...baigiasi dar neprasidėję...       2020-06-14 17:40

...ko gero gerokai per ankstyva lytinio gyvenimo patirtis, konservatorių vadukui visai pakirto jėgas….tame tarpe ir protines.Tokį monstrą traukti į lietuvėlės “gelbėtojų” sąrašą? Galėjo pasimokinti iš Kauno socialdemokratų,per paskutinius rinkimus bandžiusius kelti vieną pliką advokatą iš tos pačios šutvės.Baigėsi gėdingu fiasko.Čia gi dar galima susilaukti kokios nors moteriškės pareiškimo ,kad vaiknamyje skundėsi psichologui….Ne be reikalo įstatymiškai šeimyniškai galima gyventi nuo aštuoniolikos metų, nepriklausomi kas yra diedukas….

Nuomonė       2020-06-14 16:51

Kaip gali Nausėda atsakyti į Kedžių rašmą jam kreipimąsi,komentuoti šiurpą keliantį Garliavos šturmą ir ,,savanoriška"mergaitės išėjimą su motina,jei Slušnys slankioja aplink jį?Kaip gali konservatoriai nepriimti Slušnio į savo partijos sąrašą,jo bedramintė,o Degutienės proteže Žiobienė verkė iš džiaugsmo,kad klykianti mergaitė paskendo išgimdytojos glėbyje?Ką gali komentuoti Skvernelis,jei jo pulkai šturmavo teisėjos namus? Bet liūdniausia yra tai,kad jie visi tupi valdžioje.Paklauskit eilinio pedagogo ar psichologo ,kokia buvo mergaitės vidinė būsena,kai jos vaikiškos akys pamatė ne 2 ar 4, o 240 policininkų? Ir tik visiškas psichiatrijos debilas gali pasakyti,kad mergaitei nebuvo suduotas nei fizinis nei psichologinis smurtas.Štai tokie debilai ir lenda seiman,priiminėja įstatymus.O kalbant apie Švėkšna,tai tas psichiatras,lendantis seiman yra dar ir nusikaltėlis

???       2020-06-14 10:55

Gal užteks tą stasį šerti savo dėmesiu?

Bebras ar nutrija?       2020-06-14 10:37

Neužgauliojant gyvūnų,ką Jums primena etatinis stasys?Pats rašo savo tariamą ar tikrą vardą iš mažosios raidės,nes taip ir liko pienburniu,neišaugusiu į vyrą.Kai toks nebrendyla kasdien sėdi komentaruose,anokia bėda,musės irgi ne apie žiedus skraido,minta kai kuo kitu.

stasys        2020-06-14 6:48

Kai pienburniai lenda į politiką lauk bėdos , Tamstelės mama su “drąsuoliais“ irgi 2012 pateko į Seimą , trynė uodegas jame kiek galėjo ir kiek gi ten darbu buvo atlikta ? Graudu žiūrėti kai išnaudoti politiniai resursai pradeda kitus kritikuoti vaiku teisiu klausimais . Sėdėdami Seime 2012-2016 bent būtu pabandę daryti pokyčius toje ydingoje sistemoje ? o kas apie tuos pokyčius pirmas prakalbo ? na tikrai ne ta Garliavos nutrijos kapela . Biednas bet sąžiningas ..tai ne tos kompanijos atžvilgiu taikomas EPITETAS .
p.s. Pasirūpink Karoli savo mokslais o tai ir liksi ana tokiu ..!!

???       2020-06-14 5:46

Kokios tėvynės tai sąjunga? Kokie jie krikščionys beigi demokratai? Kuo toliau, tuo nuožmesni darosi. O buvo laikai, kai tik už juos balsuodavau, iki pat 2012 metų, taigis. Dabar stebiu, kaip jiems po Garliavos šturmo vis labiau ir labiau “sekasi” :D Manau, kad Garliava jiems kaip tas mažas akmenėlis ant tako, vis nuverčia jų vežimą. Štai 2012 metais jeigu būtų gavę tuos 110 tūkst. Venckienės rinkėjų ir tų, kurie gadino biuletenius dėl Garliavos balsus, gal ir būtų matę valdžią? O paskui Dievulis leido jiems parodyti savo tuštybę, premjero atributus mieruotis, bet 2 ture nušlavė, Prezidento rinkimuose tas pat, sušoko jų kandidatė siautulingą pergalės šokį po 1 turo, o 2 turas parodė jos vietą :D Dabar renka šita melagių sąjunga (melagiai todėl, kad bando ant dviejų kėdžių sėdėti, tipo krikščionys jie, bet ir liberalai pagal darbus) į savo kompaniją na tokius man baisius, primenančius komjaunimo aktyvistus veikėjus ir vėl tikisi laimėti? Tegul tikisi, manau, randasi vie daugiau žmonių, kurie įžvelgia niekšybes ir susivienija PRIEŠ juos, tai parodė ir 2016 metų rinkimai, ne tiek žmonės už valstiečius balsavo, kiek PRIEŠ “krikščionis”.

Tvankstas       2020-06-14 0:44

Ačiū, Karoli, už puikią straipsnių sąranką.

Žemyna - Kažin       2020-06-13 23:01

Ir man tai sukirbėjo…

Raigerdas        2020-06-13 22:52

Bet blogiausia yra tai, kad šitas psichologas, psichiatras ir veidmainis Linas Slušnys dabartiniu metu vaikšto po mokyklas ir propagauoja genderistų ideologiją. Jis kabina mokytojams makaronus, kad, neva, yra kažkokia tai “socialinė lytis”. Paprašykite šito melagio ir niekšo psichiatro Lino Slušnio nupiešti, kaip atrodo ta “SOCIALINĖ LYTIS”? O gal jis gali nufotografuoti, kad tie patys mokytojai pamatytų, kaip atrodo ta “socialinė lytis”. Taigi, akivaizdu, kad tai yra šizofreniški sapaliojimai apie, neva, egzistuojančią kažkokią “socialinę lytį”. O gal čia jau kalba eina apie kažkokius tai ufonautus? Lietuvių kalboje yra tik jis ir ji, t.y. lietuvių kalbos gramatika. Lietuvių kalboje net nėra “ono”žodžio, kaip yra, pavyzdžiui, kad ir rusų kalboje. Tai psichas Linas Slušnys, gal nori pakeisti lietuvių kalbos gramatiką ir ten dar pridėti tą “ono” arba trečią lytį? O dabar pažiūrėkite kaip įžūliai meluoja psichiatras Linas Slušnys apie moralę, nes jis vykdo tai, kas yra numatyta pagal psichiatrų sukurtą planą dar 1940 m.:“1940 metų birželio 18 dieną psichiatras Dž. R. Rizas pristatė planą kasmetiniame Britanijos nacionalinės tarybos posėdyje proto higienos klausimais.
Jis nubrėžė psichiatrijos tikslus, kuriuos buvo numatyta įgyvendinti visuomenėje per artimiausius 60 metų: politikoje, jurisprudencijoje, religijoje, medicinoje ir švietime. Karo metais psichiatrai prasibrovė į žvalgybos sistemas ir tai garantavo psichiatrijos šuolį, ir priėjimus prie valstybinio finansavimo sistemų.
Psichiatras Dž. B. Čizholmas palaikė 1940 -ųjų Dž.R. Rizo planą ir pats kvietė įgyvendinti pagindinį šio plano tikslą : „Naujas interpretavimas ir galų gale tokių sampratų, kaip Gėris ir Blogis sunaikinimas“. Jis teigė, kad, neva, norint išvengti karo reikia sunaikinti DOROVĘ. Tad psichiatrų taikinyje atsidūrė ŠEIMOS IŠTIKIMYBĖS TRADICIJOS, PATRIOTIZMAS IR RELIGIJOS DOGMOS”. Todėl psichiatras Linas Slušnys aklai vykdo tą dar 1940 m. sumanytą planą: griauti šeimos ištikimybės tradicijas, patriotizmą ir religijos dogmas. Būtent todėl jis vaikšto po mokyklas ir propaguoja genderizmą. O psichiatras Dž. Brock’as Čisholmas (George Brock Chisholm) buvo pirmasis PSO (Pasaulinės Sveikatos Organizacijos) generalinis direktorius. Tai gal mūsų žmonės pagaliau pradės mąstyti ir išsiaškins, kas iš tikro valdo šį pasaulį?

hau       2020-06-13 20:35

Dar viena vinis į konservatorių karstą...

ir tai dar ne viskas       2020-06-13 18:12

Ne vien kagebistinių atžalų liurbosrąlus sparnas - “Laisvės” partija ir ūsūriniais tapę pataloginiai mizantropai atsinaujina. Reklamuojasi ir nauja jėga - Pažaliavę atsasaldermokratai su ekspremjeru Algirdu Butkevičiumi priešakyje. Ne kur kitur, o per “Lietuvos ryto TV” reklamuojasi. Nežinia ar bėra ten visi balsiai ir lapieniai iš senesnės chebros.

Komentatoriui 'Nusigyvenom..."       2020-06-13 17:00

“Doram ir sąžiningam piliečiui Lietuvoje nebėra už ką balsuoti…”
Šį rudenį turiu už ką balsuoti. Anksčiau vis tekdavosi rinktis ‘mažesnę blogybę”. Dabar visa širdimi balsuosiu už viltį - NS.

Žodžio laisvė...       2020-06-13 16:30

Praėjo keletas metų,o Žiobienė ir šiandien sėdi savo minkštame krėsle.Geras stogas - Irena Degutienė.Nepotizmas pačiame gražume.

Nusigyvenom...       2020-06-13 15:58

  Kodėl konservatoriai vis dar vadinasi Tėvynės Sąjunga…? Ponai - argi jums TĖVYNĖ dar egzistuoja?  Prieš dešimtmetį pradėję laižyti pedofilų bosams subines,  susidėję su oligarchais, jie buvo “pakabinti”  ir pavirto bedvasėmis menkystomis,  liko tik savanaudiškų interesų, praradusių žmogiškąsias vertybes,  grupuote. Lygiai, kaip ir visos kitos degradavusios grupuotės, save vadinančio politinėmis partijomis. Doram ir sąžiningam piliečiui Lietuvoje nebėra už ką balsuoti…

savotiška pažanga       2020-06-13 15:13

Degradicijos stadija jau seniai praeityje, dabar jau tęsiasi degeneracija.

KAŽIN        2020-06-13 15:04

ar jo nereikia saugoti?

įspūdinga!       2020-06-13 15:00

Patologinių mizantropų partijos vertas kandidatas! smile


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Nėštumo nutraukimas įtarus vaisiaus ligą ar neįgalumą prieštarauja Lenkijos Konstitucijai

Lietuvos vyskupų konferencijos informacinis pranešimas apie Popiežiaus išsakytas mintis filme „Francesco“

Vygantas Malinauskas. Bažnyčios mokymas nėra asmeninė Popiežiaus nuosavybė

Algimantas Rusteika. Sekmadienį laukia rinkimai be tikrų pasirinkimų

Justas Mundeikis. Magiškas švietimo finansavimas 2021 m. biudžete

Ramūnas Aušrotas. LRT iškraipė tekstą – popiežius Pranciškus pasakė: „Jie turi teisę būti šeimos dalimi“

Giedrė Barčkutė. Ar konservatoriams pavyks laimėti katalikų rinkėjų balsus?

Vytautas Radžvilas. Netikėjimo kaina: juk ir mes tai galėtume

Romas Lazutka. Nebus gerovės, kol vieni kitus laikysime kvailiais (apie 13 pensiją ir ne tik)

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.