Tikėjimo persekiojimas

Kardinolas Raymond Burke: Bažnyčiai tikrai reikėtų bijoti islamo

Tiesos.lt siūlo   2016 m. liepos 26 d. 20:22

30     

    

Kardinolas Raymond Burke: Bažnyčiai tikrai reikėtų bijoti islamo

Pro Patria

Bažnyčiai „tikrai reikėtų bijoti“ islamo ir jo negebėjimo taikiai koegzistuoti su kitomis religijomis, naujame savo interviu perspėja kardinolas Raymondas Burke’as.

Knygoje „Viltis pasauliui: visa suvienyti Kristuje“ (angl. Hope for the World: To Unite All Things in Christ) ir naujame interviu portalui Religion News Service buvęs Apaštališkosios Signatūros prefektas, dabar Maltos ordino globėjas, teigia, jog islamas kelia grėsmę krikščionims ir Vakarų civilizacijai.

„Nekyla abejonių, kad islamas nori valdyti pasaulį, – teigia Burke’as. – Kai musulmonai tampa dauguma kurioje nors valstybėje, jie turi religinį įpareigojimą tą valstybę valdyti. Jei piliečiai to nori, tuomet tegul tiesiog tai leidžia. Bet jei jie to nenori, tuomet jiems reikėtų rasti būdą su tuo kovoti.“

„Kitoms religijoms vietos nėra. Islamas nesustos, kol neužvaldys tautų ir pasaulio, – pastebi kardinolas. – Krikščionims svarbu įsisąmoninti radikalius skirtumus tarp islamo ir krikščionybės, liečiančius mokymą apie Dievą, sąžinę ir kt. Jei tikrai supranti islamą, tuomet suprasi ir tai, kad Bažnyčiai jo iš tiesų reikėtų bijoti.“

Kardinolo teigimu, tinkamas atsakas į šią augančią grėsmę būtų tautų ir Europos krikščioniškų šaknų patvirtinimas.

Jis taip pat kritikuoja katalikus vadovus, kurie mano, kad islamas yra „tokia pati religija kaip katalikybė ar judaizmas“.

Kardinolas Burke’as nėra vienintelis katalikų kardinolas, išreiškęs susirūpinimą dėl islamo plitimo. Šį birželį tai padarė ir kardinolas Robertas Sarah, Dievo kulto ir sakramentų konfregacijos prefektas, pareiškęs, jog islamiškas fundamentalizmas yra „demoniškas“ ir „apokaliptinis“ žvėris, kaip ir „laisvės stabmeldystė Vakaruose“.

Parengta pagal Lifesitenews.com

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2016-07-30 20:28

O kuom jums nikas “Jota” neitiko? Pagal mane visai argumentuotai ir i tema diskutavo.Nereikia nei kljuoti koloradiniu, a nei sventuju etikeciu niekam cia.
O Leto “abraomine” krikscionybe tai , gal but del nepazistamu terminu daug kam(ir man) atrodo Kvazimodo fantazija.
Yra krikscionybe ir yra ne krikscionybe ivairiu ereziju forma.Dar yra eretikai ir nelabieji tariamai ispazistantys krikscionybe.Pastaruju pas katalikus pilnos sales ir sakyklos.

Dzeikas       2016-07-30 20:21

Baznyciai, savaime aisku turiu omenyj krikscioniu baznycia, tas kurias galima vadinti krikscioniskomis, - kaip idejai,religijai islamas gresmes nekelia.
Ir man kaip ideja islamas netgi idomu laisvu nuo Biblijos skaitymo metu.Turedamas laiko pavartau Korana,skaitau,lyginu,analizuoju.
Gresme kelia musulmonai tikintys sia religija.Todel kryziaus zygis pries islama turetu rastis politiku darbotvarkeje.
——————————————————————————————-
Beje , Vaidai.O ka jus galite pasakyti apie faraona Echnatona? Berods lenkai filma ar ne pries puse amziaus apie ji pastate.Girdejau spejima ,kad tai Dievo Tevo bandymas atnesti savo zodi dar pries Moze ir net Abraoma.
Deja siam pasaulyj matyt ne visada Jo valia buna,nors mes(krikscionys) ir meldziam to.

Antanas       2016-07-29 21:33

Man naudingas straipsnis.

Marija       2016-07-29 15:06

Marginalui   2016-07-29 0:11,  prašau neskleisti tikrovės neatitinačios informacijos :”Įdomu, kodėl Marija cituoja Kračkovskį, versdamas iš rusų kalbos į lietuvių kalbą... mat Marija mano, kad jei supranta rusiškai, tai supras nieko neišmanydamas ir vertimą iš arabų į rusų” 
Niekada neskaičiau Kračkovskio, tai ką mano komentatorius Marija yra tik Jūsų vaizduotės vaisius, citata paimta iš Korano lietuvių k., išleisto leidyklos Kronta 2008,  338 pusl. 31 : 29(30) - ” 29( 30) Tai todėl kad Alachas yra tiesa, o tai ką Jūs šaukiate šalia jo melas ir todėl kad Alachas - aukštas didis.” - visus priekaištus reiškite vertėjams į lietuvių k. ir leidėjams išleidusies Koraną lietuvių k.. jei dar turite priekaištų lietuviškąjam verimui ir Korano leidėjams lietuvių kalba.

 

Marginalas skaitytojui ir kitiems       2016-07-29 0:11

Privalau reaguoti, kada kažkas bando klaidinti kitus. Abejoju, kad Marija tai kadaise jota pasivadinusio efesbešniko avataras. Kad “Marija” yra vyras, visai galimas daiktas (ne aš tai ir pastebėjau!), bet kad anoji yra moteris, nekelia abejonių, be to - vietinė, susijusi su Pijaus X Brolijos tradicionalistais, visų tradicinalistų gerbėjais. Bet tai tikrai nesvarbu. Įdomu, kodėl Marija cituoja Kračkovskį, versdamas iš rusų kalbos į lietuvių kalbą Это потому, что Ал есть истина, а то, что вы призываете помимо Него, - ложь, и потому что Ал высок, велик – mat Marija mano, kad jei supranta rusiškai, tai supras nieko neišmanydamas ir vertimą iš arabų į rusų. Tačiau rusiškai вы призываете čia atitinka ne “šaukiate”, bet “šaukiatės”. Tai mokslininkai (Kračkovskis) prisikrapšto prie variantų, kada pirmosios dvi eilutės sulipdytos į vieną, bet užtenka pažvelgti į interneto versijas, ir matysime domonuojantį standartą, kada 30-oji eilutė yra trisdešimtoji, be jokių skliaustelių. Matyt lietuviško vertimo Marija neturi, bet iš kažkur yra gavęs mokslininkams arabistams skirtą rusišką Kračkovskio. Jei kam įdomu originalas, jis apytikriai skambėtų taip
(dh rašau anglų th žodyje “that”, visi “L” mikšti, išskyrus žodį “D-vas”, kuriame rašau kietą (ne lenlišką!) Ł, w kaip anglų, y kaip anglų, ’ gerklinis suglaustų balso raiščių sprogtelėjimas artimas staigiam dusliam “iškostelėjimui”, ‘ ryškiai skardus energingas gomurinis “sprogimas” - vad. “pirmasis garsas vemiant”, beje, vienas tipiškiausių ir gražiausių priebalsių, x - tas pts, tik duslusis, paprastai rašoma “ch” (Muchammad), nors nieko bendro (be ‘ ir x neįmanoma įsivaizduoti arabų kalbos, ivrite tie garsai seniai prarasti, išskyrus arabų kraštų ivritą), T įtemptas šoninis “t” artimas ł, q gilus gomurinis užpakalinis “k”, kirčiavimo taisyklės visiškai atitinka lotynų kalbą), skliausteliuose [ ] garsas h:
dhalika bi’anna-ŁŁā[]a huwa-l-xaqqu wa’anna mā yad‘ūna min dūnihi-l-bāTilu
wa’anna-ŁŁā[]a huwa-l-‘aliyyu-l-kabīr.
Kračkovskis spėja, kad fragmentas atspindi Muchamado ginčus su judėjais, kurie įrodinėjo, kad tiesa pažįstama iš Įstatymo: ankstesnėje (29) eilutėje sakoma “Argi nematai, kad D-vas įveda naktį į dieną ir įveda dieną į naktį, ir pajungė saulę ir mėnulį, - kiekvienas skuba į nubrėžtą ribą, ir kad D-vas, ką darote, [jau] žino?”
30-oje eilutėje įprastas ne 2 asmuo, bet 3-as (dialoge gali būti 2-jo prasme, plg. lenkų “Pan mówi”, taigi čia stilistinė asmenų kaita): yad‘ūna.
(30 atsako į 29) vertimas:
(Tai) todėl, kad D-vas yra (= huwa “jis”) Tiesa ir kad, ko jie šaukiasi šalia Jo, [tai] melas, ir kad D-vas aukštas (aukščiausias), didis!

s.m. skaitytojui       2016-07-29 0:06

patikėk, čia tikrai ne Letas vožė jefreitoriui į tarpuragę wink Yra kam.
Skaitydamas komentarus iš apačios į viršų, nuo senesnių link naujausių, jau ketinau priminti Letui, kad neverta nusilesiti iki jotų, alfų ir omegų lygio, betgi žiū, - apdarisus skaitytojas (kails, bro grin)jau numarinino marinuotą agentą...
Visais laikais, kaip gerus anekdotus skaitydavau neva “pakaustyto” religine tematika komitetinio vargšelio pastangas “nudiskutuoti” daktarą Palmaitį. Aha, pėsčiomis iki Mėnulio penkiasdešimt kartų...

skaitytojas       2016-07-28 21:10

nemalonu,kai komentatoriai neturi jokio supratimo apie elementarų mandagumą ir pagarbą oponentams; ar gerb.L.Palmaitis neturi ką veikt, o tik atreminėt marijų, šv.Petrų ir kitų dvasių pavidalus užsidėjusių asmenų piktas replikas,užgaulų toną?

buvo buvo kaip nebuvo       2016-07-28 19:04

Buvo toks koloradinis agentas “jota"as, tipo, teologė‘sas, nuolat drumsdavo vandenis, provokuodavo dr. L. Palmaitį, stengdavosi trolinti nepatogias temas nukreipinėjant kalbas į pseudo “filosofavimus”. Ir dar- “jota"as labai mėgo vaidinti informuotą erudiciją, todėl gausiai cituodavo, paberdavo nuorodų, vienu žodžiu rolę vaidino beveik įtikinamai, nes padiyaikydavo žioplių kurie net ir užkibdavo.
Tačiau net ir gudri višta, ( kurica), kartais įsidildina uodegą.
Taip buvo ir agentui “jota"sui- diskusijų įkarštyje, vieną kartą pamiršo “legendos” formato rėmus ir puolė varyti koloradinę propagandą.
Kilo skandalas. Keletą metų visai sėkmingai veikusiam agentėliui teko įgaubti subinę ir mauti von ausis suglaudus aidint pajuokų švilpimams.
Sunku tikėtis, kad lubianka taip lengvai pasiduotų.
Klaidas suprato, “uroki izvlekli”, taigi, kiek suprantame, apdaužytą “jota"są paremontavo, pašriubavo, perdažė fiuzeliažą įraitė naują klikuxą ” Maša(prosto marija) ir… nuleido nuo Piterio penkiaukščio trolių fabriko stapelių į mūsų vandenis.
Bet net be dioptrijų matosi jog siluetas liko tas pats,( ajajai, ablauxai, xalturščikai).
Na, tiek ko. Kaip paišė Repinas-” Priplyli”, tak priplyli.
“Dobro požalovat na bort!” ( tatuiruotė vieno kino personažo vienoje vietoje).
Sakom, ta proga būt neblogai išlaikyti visas tradicijų detales-
detėtų paimti didelį butelį nuo šampano, pripilti mazuto (negi kremliaus laxudrą vaišinsi šampanu?) ir kaip priklauso šventinant “naują” baržą “Marija"są, vožti tuo buteliu į tarpuragę.
Kad šukės laimę neštų, kad kelelis, tfu, forvateris nedulkėtų.
Kad būtų “vsio zjbs”. smile
Ir kad suprastų koloradka, jog čia paradui nevadovaus.
Sevastopolis, padla, kitos jūros pakrantėje, supratai, čiučiundra?
O ir tai neamžinai.
Aišku, “paprastute”, a?

MarijaMarginalui       2016-07-28 9:34

Marginalui - ” 29( 30) Tai todėl kad Alachas yra tiesa, o tai ką Jūs šaukiate šalia jo melas ir todėl kad Alachas - aukštas didis.” 31:29( 30) Koranas.

VaidasVDS       2016-07-27 22:04

Ramiai Letai,
Vatikanas puikiai žino apie šį Apreiškimą. Šį Apreiškimą studijuoja ir buvę kunigai, ir buvę Biblijų rašytojai, ir filosofai (bet Lietuvoje nedaug tokių žmonių), ir studijuoja daug daugiau metų nei aš, ir nežinau nei vieno, kuris būtų nuo šio Apreiškimo nusisukęs.
Nereikia nieko niekur siųsti, nes kas ieško, tas randa…
Tačiau reikia suprasti ir tuos, kurie yra davę visokius įžadus, susieję gyvenimą su tam tikromis institucijomis. Ne taip paprasta viso to atsisakyti ar bandyti kažką keisti.
O tai, kas džiugina, tai yra tai, kad šio Apreiškimo niekas nebandė panaudoti kokiam nors blogam tikslui, daugiausiai problemų yra sukėlę tik mistikai, “matantys” ir “girdintys” daugiau nei kiti…

Marginalas bepročiui "Marijai" 2016-07-27 17:36       2016-07-27 20:29

Pasigilintum bent Vikipedijoje, apie ką rašai. Šimtus kartų minėjau, kad Al nėra asmenvardis, bet žodis, kuris išverstoje į arabų kalbą Biblijoje (ar ji bus katalikų, ar protestantų) reiškia tik tai, ką reiškia, bet ne Paties laukines fantazijas.

Marginalas Vaidui, kuris VDS       2016-07-27 20:21

Kodėl žmonės turi tikėti suklastotais šaltiniais? Ogi todėl. kad Pats, Tinginy, užuot rašydamas čia komentarus, iki šio neišsiuntinėjęs urantijų Šventajam Sostui, stačiatikių patriarchams, protestantų vadovams, musulmonų amyrams, žydų rabinams, pagonių šamanams! Siųsk nedelsdamas!

upanišadninkui rusko/vedistui       2016-07-27 19:44

Ooooo, tai tu dar ir koloradinis?!

Marijai       2016-07-27 19:35

Ko verti pačios svarstymai apie vyno skonį ir jo rūšis,
jei vyno niekada nesate ragavusi?

Jei       2016-07-27 18:51

VaiduiVDSui atsakymas -jei esate lietuvis -  galite tikėti bendros balto-rusėniškos, šiaurės-vedistinės civilizacijos palikimo klodais - vedizmu,  Pradžių pradžiai pasiklausykit   kaip skamba dabartinis sanskritas   youtube.com/watch?v=3AeQszsskw8 ir žodį  swastikas – išsiverskit iš sanskrito…
 

VaidasVDS       2016-07-27 17:40

Kaip ir reikėjo tikėtis, iš Leto rašinio jokios naudos.
Net nėra ką ten analizuoti, nes ten jokio progreso.
Temoje apie nužudytą kunigą parašiau, kas iš Korano skatina pamišėlius. Čia to nekartosiu, tačiau parašysiu, ką į tai atsikirto islamo išpažinėjas. O jis nurodė štai ką:
“Jozuės, 10:40Taip Jozuė nugalėjo visas kalnų, pietų, žemumų ir šlaitų šalis ir visus jų karalius; nė vieno jų nepaliko gyvo, bet visa, kas kvėpuoja, sunaikino, kaip įsakė Viešpats, Izraelio Dievas.
Skaičiu, 31:7-10 Jie nugalėjo midjaniečius ir išžudė visus jų vyrus, kaip Viešpats buvo įsakęs Mozei, taip pat ir jų karalius: Evį, Rekemą, Cūrą, Hūrą ir Rebą. Užmušė kardu ir Beoro sūnų Balaamą. Jie paėmė į nelaisvę jų moteris, vaikus, visus galvijus ir visą midjaniečių lobį, sudegino jų miestus ir stovyklas.
Skaičiu, 31:15-17 Mozė tarė: “Kodėl palikote gyvas moteris? Argi ne jos suvedžiojo izraelitus, patariant Balaamui, nusikalsti Viešpačiui Baal Peore, dėl ko tauta buvo nubausta maru. Nužudykite visus berniukus bei moteris, kurios gyveno su vyrais! Mergaites, kurios nėra pažinusios vyro, pasilaikykite sau.”
Ka gi, pagal Biblija, Dievo pranašas moko daryti? O gi pasilaikyti sau mergaites, kurios dar nepažino vyro, o visas kitas prieso moteris nuzudyti. Jozuės, 6:21 Jie išžudė visus, kas buvo mieste: vyrus ir moteris, jaunus ir senus, jaučius, avis ir asilus.
Kiek anksciau galima suzinoti, jog visos tos vyru ir moteru, jaunu ir senu, jauciu, aviu ir asilu zudynes buvo surengtos Viešpaties garbei (ST, Jozuės, 6:17)
1 Samuelio, 15:2-3 Taip sako kareivijų Viešpats: “Aš prisimenu, ką Amalekas padarė Izraeliui: kaip jis tykojo kelyje, kai tas žygiavo iš Egipto. Dabar eik ir užpulk Amaleką, ir visiškai sunaikink viską, kas jam priklauso, nieko nesigailėdamas. Išžudyk vyrus, moteris, vaikus ir kūdikius, jaučius, avis, kupranugarius ir asilus.“
——
Taigi mes galime pastebėti, kad tokiame abipusių ar net tripusių kaltinimų lavinoje ir pats velnias nusisuktų sprandą. Todėl ir pats Letas yra neįgalus ką nors protingo pasakyti.
O dabar pažiūrėkime, ką tikras Apreiškimas (Tikras Testamentas) sako šiais klausimais (nedidele apimtimi):
“Barbariška idėja nuraminti supykusį Dievą, palenkti į savo pusę įsižeidusį Viešpatį, laimėti Dievybės palankumą aukomis, atgailavimu, ir net kraujo praliejimu, reiškia tokią religiją, kuri yra visiškai naivi ir primityvi, tokią filosofiją, kuri nėra verta mokslo ir tiesos apšviesto amžiaus. Tokie tikėjimai yra iš viso bjaurūs toms dangiškosioms būtybėms ir tiems dieviškiesiems valdovams, kurie tarnauja ir valdo visatose. Dievui tai yra įžeidimas tikėti, manyti, ir mokyti, jog turi būti pralietas nekaltas kraujas tam, kad būtų laimėtas jo palankumas arba kad būtų į šalį nukreiptas išgalvotas dieviškasis įniršis.“

“Nors tiek Amenemopas, tiek Ichnatonas mokė šituo laikmečiu, bet žymiausias po Melkizedeko eros religijos genijus buvo Levanto beduinų vienos iš grupių lyderis ir hebrajų religijos įkūrėjas – Mozė. Mozė mokė monoteizmo. Jis sakė: “Klausyk, o Izraeli, Viešpats mūsų Dievas yra vienas Dievas.” “Viešpats yra Dievas. Nieko nėra be jo.” Iš savo tautos jis atkakliai stengėsi išrauti vėlių kulto liekanas, reikalaudamas net mirties bausmės jį praktikuojantiems. Mozės monoteizmą jo pasekėjai suklastojo, bet vėlesniaisiais laikais jie tikrai sugrįžo prie didelės dalies jo mokymų. Mozės didingumas glūdi jo išmintyje ir įžvalgume. Kiti žmonės turėjo didingesnes sampratas apie Dievą, bet nė vienam žmogui niekada taip nepasisekė priversti tokio didelio skaičiaus žmonių atsigręžti į tokį išvystytą tikėjimą.”
—-
Tai kodėl gi žmonės turi tikėti suklastotais religiniais šaltiniais ir dėl to pjauti vieni kitus. Tad kuo gi verta (pa)(si)tikėti?...

Marija        2016-07-27 17:36

Nu tai kas be ko kad “Kardinolas Raymond Burke: Bažnyčiai tikrai reikėtų bijoti islamo”, nes jei Alahas viršesnis už Jėzų Kristų, Jahvės tarną pagal ev. Mato 12:14-15, tai žmonės gali sumastyti geriau tikėti į Alahą  negu į Jahvės tarną.

Teisingasui       2016-07-27 15:13

Prie ko Kauno mečetė? Ji kelia problemas?
Mes (kol kas) neturėjome ir neturime problemų su musulmonais.
Su autochtonais totoriais tai jau tikrai.
Kalba eina apie vakarėnų apsiledimą.
Straipsnis ir komentarai ne apie Lietuvą.
Nusibalyk snarglį ir tik po to rašinėk.

Marginalas       2016-07-27 15:09

Tikrai autentiškai Bažnyčiai reikia bijoti tik D-vo (bijoti nutolti nuo D-vo, bijoti įžeisti D-va), nes ji eina finalinės pergalės ir laimingos Karalystės keliu. Tokioje krikščionybėje NĖRA vietos “kitoms religijoms”, tai ne dalailamų pagerbimai, bet Vienos Tiesos. Musulmonai rodo pavyzdį, kaip patys katalikai turi tikėti ir kadaise tikėjo (kada buvo tikri krikščionys): jei Tiesa Viena, tai privalai išpažinti tik Ją, o visos kitos “religijos” arba klaidingos, arba pražūtingos. Vėlgi čia iš islamo reikia tik mokytis to, ką katalikai jau seniai praradę, neminint dabartinės “lombardistinės” “krikščionybės”. Suprantama, tai joks įrodymas, neva islamas “tikresnis”: mums savas tikėjimas, kurį laikome vieninteliu teisingu, jiems savas. Žinoma, sakyti, kad islamas “tokia pat religija, kaip krikščionybė” yra populiarus “dalaimanizmas” katalikybėje, o kad judaizmas tas pats, tai koks judaizmas? Nė vienas oficialus asmuo nedrįs kalbėti apie apokaliptiškai plintantį - atkrintančių į satanizmą krikšionių skaičiui pildyti pagal Rom 11:25-26 - MESIJINĮ judaizmą, nes kitaip reikės pripažinti, kad krikščionybė ir yra Naujosios Sandoros judaizmas.
O jei mes ir musulmonai kovojame tarp savęs, tai irgi gerai, nes D-vas tik laimins tuos, kurie aukojasi ir kovoja dėl jų sąžiningai suprantamos Jo Tiesos. Joks Lombardis čia nepadiktuos, kuri tiesa esanti viena Naujosios Pasaulio Tvarkos “šviesoje” (tamsoje), tam yra Evangelija ir Bažnyčios istorija, kurios pradžioje matome Lombardžio paminėtus (savaime aišku “fundamentalistinius”, o tai pagal Romos vyskupą, “visada blogai”) “POELGIUS” nevykdant “teisėto valstybės įstatymo” (“sutuokti” sodomitus arba pagoniška auka pagarbinti imperatorių, kaip dievybę - toks pat svolačius pasirodė ir Prancūzijos prezidentas, viešai pavadinęs save kataliku, kuriam “BET” visi valstybės įstatymai yra besąlygiškai vykdytini, t.y. über alles, ne AL AKBAR. Šūdas)
Iš salafitinių musulmonų (ne iš provokatorių ISIS) reikia mokytis ištikimybės religijai ir sąžiningo elgesio pagal jos reikalavimus, bet ne lombardiškų kapituliantiškų veidmainysčių ir prisitaikymo.
http://www.messianic.lt

Juozapas 2016-07-26 22:03: Baigt su mečetėmis?       2016-07-27 14:52

Teisingai, dėde, kalbi. Po mečečių imsimės cerkvių. Pradėsime nuo Kauno Soboro. Nes styro lietuvių smegenyse virš šimtmečio kaip koks šašas.

VaidasVDS       2016-07-27 14:09

Labas, drauge.
Aš ir palauksiu Leto reakcijos. Tikrai turiu dar ką pasakyti.
O štai religines žinias reikia gilinti bet kuriam žmogui, jei jis jau sakosi, kad ieško Dievo ar tuo labiau kartais ir už Dievą pakalba…
Mano kritika visada yra geranoriška, nors gali taip ir neatrodyti…

Juozapas --- Vaidui       2016-07-27 11:00

Sveikas.
Ačiū už pastabas, tačiau yra vienas “bet”.
Šiek tiek prašovei.
Matai, savo komentare nesiekiau dėstyti kažkokią asmeninę poziciją.
Mano žinios religine tematika yra per menkos.
Kartais parašau asmeninių pajautų, tlam tikrų nuotaikų atspindžių.
Ir tiek.
Šiuo atveju, mano komentaras buvo grynai inspiracinis. Siekiau išjudinti diskusiją.
Tai tik moderavimas.
Tema įdomi ir norisi išgirsti origalesnių nuomonių.
Kolegos Leto be abejo taip pat.
Tokie tat “užkulisiai”: )
Geros dienos.

Juozapas --- Vaidui       2016-07-27 11:00

Sveikas.
Ačiū už pastabas, tačiau yra vienas “bet”.
Šiek tiek prašovei.
Matai, savo komentare nesiekiau dėstyti kažkokią asmeninę poziciją.
Mano žinios religine tematika yra per menkos.
Kartais parašau asmeninių pajautų, yam tikrų nuotaikų atspindžių.
Ir tiek.
Šiuo atveju, mano komentaras buvo grynai inspiracinis. Siekiau išjudinti diskusiją.
Tai tik moderavimas.
Tema įdomi ir norisi išgirsti origalesnių nuomonių.
Kolegos Leto be abejo taip pat.
Tokie tat “užkulisiai”: )
Geros dienos.

Kas       2016-07-27 10:53

per bažnyčia, kad bijo islamo? Kuo ji tada vadovaujasi?

VaidasVDS       2016-07-27 8:04

Na Juozapas ir pavarė.
Net Letas amą prarado.
Mokino, mokino Letas Juozapą apie abraomines religijas, apie islamo didelę reikšmę, apie tai, kad jei jau islamą Dievas leido, tai todėl islamas yra religija nuo Dievo…
O čia brūkšt ir tokia arši Juozapo reakcija.
Visas Leto įdirbis kaip šuniui ant uodegos.
Na bet geriau vėliau, negu niekad.
Tačiau vis tik vienareikšmiškai sutikti su Juozapu nereikėtų. Pergalės blogiu už blogį nepasieksi, kaip ir žvakučių deginimu.
Reikia tiesiog atsirinkti, kas Dievo, o kas ne.
O Dievo iš tiesų yra labai nedaug. Tai saujelė krikščionių, kurie gyvena pagal principą, kad Dievas vis tik yra meilė. Saujelė šiaip gerų žmonių, kurie netiki, kad Dievas yra toks barbaras, koks jis yra vaizduojamas Korane ar Senajame Testamente ir šiek tiek Naujajame Testamente. Bei turime iš krikščionių išsiritusius sekuliaristus (pasauliečius), būtent su kuriais ir reiktų dirbti daugiausiai.
Dirbti - tai reiškia juos mokyti, jiems įrodinėti, sugebėti juos paveikti. Nes gėrio jėgoms šiuo metu nėra galimybių į kokią nors galingesnę jėgą atsiremti.
Bet reikia dirbti ir su tomis abraominėmis religijomis. Tai, ko nepadarė ankstesni apreiškimai, padarė mokslas. Būtent mokslas įveikė daugybę kvailų religinių prietarų. Būtent civilizacija suartino žmones ir tautas. Tačiau niekur nedingo dvi baisiausios nuodėmės - godumas ir puikybė. Būtent tai vis dar labai trukdo pasauliui.
Ir kova, pirmiausiai, turi būti tarp idėjų ir dėl idėjų. Ir pirmiausiai reikia apginti civilizuotą pasaulį, bandant kurti naują dvasinę (bet ne kokios nors konkrečios religijos) civilizaciją. Tai bus labai sunku, bet kito kelio žmonija neturi…

Juozapas       2016-07-26 22:03

Vaizdelis tv.
Į bažnyčią po žudynių atvyksta varleėdžių prezidentas.
Euroidiotas duoda interviu tele žurnaliūgoms:
-“Atvykau čia, kad pareikščiau savo solidarumą...” Na ir toliau tokio tipo šūdmalystė.
Euro kretinai valfantys Sojuzo kolchozą visada lemena tą patį- reiškia arba “užuojautas” arba “susirūpinimus”.
Dar jie tikina jog terorizmas nelaimės.
Jau kokie 10 metų kaip įtikinėja.
Bet teroristų įtikinėjimai neveikia. Nebent juokina.
Jie ( ” borozininkai-merkel- holandai ir junketai) tikrai nieko nedarys.
Nes viskas ką tie asilai sugeba tai tik plepėti ir malt šūdą.
(Klausimas-  ko verti lietuviški euro vasalai- šūdmalių pakalikai?)
Logiški žingsniai yra aiškūs net vaikui- deportuoti imamus kurstytojus, mečetes kuriose yra indoktrinuojami teroristai reikia uždaryti. Arba kaip izraelitai daro arafatininkų šeimoms- nugriauna namus. Mečečių Eiuropoje nekukliai per daug. Gera proga apsivalyti nuo nenatūralaus pertekliaus.
Kitas žingsnis būtų vietoj pinigų švaisymo toletastijos niekams- nupirkti yeritoriją Afrikoje, įrengti ir perkeldinėti ten visus kurie bent kiek kreivai padižiūri ar išsiviepia.
Na o trečia, tai oficialiai paskelbti Europą krikščionių kontinentu. Lojalūs ir pagarbiai besielgiantys musulmonai galėtų gauti apsaugą. Kaip būdavo daroma pagal tradicijas ir šariarąvislamo šalyse krikščionių atžvilgiu.
Susimoka mokestį ir gali legaliai gyventi.
Kam nepatinka- lauk.
Bet tai tik teorija.
Tikrovėje taip nebus, kol…
Kol nepaplūs kraujo upės, tol Europą valdys toleradtpalaikiai neomarksit liberastinės padugnės.
Civilizacijų karas neišvengiamas, kadangi sukurtos dirbtinės civilizacijų kaktomušos sąlygos.
Taigi, karas ant slenksčio.
Kada pradidės madinės skerdynės yra tik laiko klausimas.
D-vas siunčia europiečiams išbandymą- pasirinkti su kuo jie ir už ką.
Politorektiškumo D-vas nepriima nes natūroje tokio dalyko nėra.
Arba esi mėsėdis arba žolėdis arba medžiotojas arba auka.
Na, tiesa yra ir visaėdžių- kiaulės ir bezdžionės.
Kol nioliktą sigebama gyventi kartu, reikia gyventi atskirai.
Europiečiai/krikščionys savo žemėse, mahometonys turi gyventisavo istorinėse žemėse pagal savo tvarkas.
Tačiau Europai neatsivertus atgal pas D-vą, nieko nebus. Neatsilaikysim.
Mus tiesiog išskers kaip kiaules.

 

Tarabilda       2016-07-26 21:21

Po šiandieninės žmogžudystės kardinolo diagnozės aktualizuojasi. Situacija ant svieto gali pasidaryti visiškai nebevaldoma. Todėl man atrodo, kad tų “krikščioniškų” šaknų” įrašymas į Europos popierius (o to pasiekt dabartės neįmanoma) Vakarų civilizacijos neišgelbės. Reikalinga ne deklaracija, bet atsivertimas iš stabmeldystės. Būtų pats didžiausias Dievo stebuklas, jei kas nors iš tų, kas turi galią atsiverstų.

kaltas ne islamas       2016-07-26 21:03

o kriziociai su savo misionizmu (neoliberalizmu arba trockizmu), subombardave islamui priklausancias valstybes.

delfi pabrėžtinai šiandien rašo vėjus,       2016-07-26 20:49

lyg pasikėsinimo nė nebūtų.Kažin,ar taip pratinama į tokius dalykus žiūrėti,kaip į kavos gėrimą,-lyg niekur nieko?Užpultas simbolis.

Tiksliai pasakyta:       2016-07-26 20:41

“laisvės stabmeldystė”.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.