Religija ir filosofija, Šeimos politika

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 23 d. 18:52

17     

    

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

laikmetis.lt

„The John-Henry Westen Show“ laidoje lankėsi Vokietijos kardinolas, buvęs Tikėjimo mokymo kongregacijos vadovas, Gerhardas Mülleris (Gerhardas Miuleris). Jis pasidalijo mintimis apie sklindančius gandus dėl popiežiaus Pranciškaus atsistatydinimo, San Diego (JAV) vyskupo Roberto McElroy’aus (Roberto Makelrojaus) tapimą kardinolu, LGBT propagandistą tėvą Džeimsą Martiną (James Martin) ir pan.

Pirmiausia, interviu metu sakoma, kad sklinda daug gandų apie popiežių Pranciškų: „Popiežius Pranciškus gali atsistatydinti“, „Popiežius Pranciškus gali mirti“. Buvo klausiama, kas dabar vyksta Vatikane.

Kardinolas Gerhardas Miuleris sako tiksliai nežinantis, kas ten vyksta – niekas nežino, kas vyksta, teigia jis.

„Viskas yra Dievo rankose. Ateis diena, kai visi turės mirti, o popiežius yra žmogus, žmogus kaip ir mes. Jis yra piligrimas šioje žemėje, ir mes turime už jį melstis, nes jis yra šventojo Petro, pirmojo popiežiaus ir visuotinės Bažnyčios ganytojo, įpėdinis, taip pat žmogus su visais savo šviesuliais ir šešėliais. Ir mes turime prašyti Dievo atleidimo ir laukti jo malonės“, – sako Vokietijos kardinolas.

„Aš asmeniškai nežinau, ar jis atsistatydins. Popiežius Benediktas iš tiesų taip padarė; Bažnyčiai tai buvo didelis sukrėtimas, nes popiežius yra vyskupas, Romos vyskupas. Kartu jis laikosi nuolatinės pamatinės visos Bažnyčios vienybės principo, visų vyskupų, vietinių teisėjų bendrystėje. Todėl tai turi tam tikrų pasekmių, padarinių Bažnyčiai. O popiežius Benediktas dar gyvas, ir bus didelė problema turėti du popiežius emeritus. Tai nėra gerai Bažnyčiai“, – atvirai pasidalina savo mintimis kardinolas G. Mülleris.

„Kiekvienas turi savo nuomonę. Bet aš, kaip teologas, esu iš esmės prieš popiežių atsistatydinimą. Tik kraštutiniais atvejais galime tai suprasti, bet įprastose situacijose visada turime susitaikyti su tuo, kad popiežius yra žmogus, kuris sensta. Žinoma, kiekvienas žmogus sensta, bet mes turime liudyti ir savo kančias, savo senatvę. Jei mes tokie esame, Dievas yra su mumis. Taigi liudijimas, kurį duodate, yra apie Jėzų Kristų, nukryžiuotą ir prisikėlusį Viešpatį, ir apie viltį, kurią turime visi po šio žemiškojo gyvenimo“, – aiškina jis interviu metu.

Vienas iš vyskupų, keliamų į kardinolus, Jungtinėse Valstijose yra itin prieštaringai vertinamas, nes jis laikosi su Bažnyčios mokymu apie homoseksualumą nesuderinamų pozicijų gyvybės, šeimos, ypač homoseksualumo klausimais, rašoma interviu. Garsiausias iš jų yra vyskupas Robertas McElroy’us (Robertas Makelrojus).

Kardinolas G. Mülleris įsitikinęs, kad „niekas negali suprasti šio paskyrimo, nes ne tik šių vyskupų pats pasirinkimas yra apipintas peripetijomis. Los Andželo vyskupija turi labai, labai gerą vyskupą. Ir tai yra tam tikro, manau, neteisingo Katalikų Bažnyčios Amerikoje supratimo požymis. Yra kategorijų, pagal kurias Bažnyčia kai kuriose šalyse interpretuojama, mano nuomone, visiškai neteisingai. Bažnyčia nėra suskirstyta į frakcijas, kurios būtų „liberalusis sparnas“ ir „konservatyvusis sparnas“.

Visi katalikai, ypač vyskupai, turi būti ištikimi Dievo žodžiui ir Šventosios Bažnyčios doktrinai, sako kardinolas G. Miuleris: „Mes nesame vyskupai savo vardu, su savo politiniu supratimu ir preferencijomis. Negaliu sakyti, kad esu J. Bideno ar D. Trumpo pusėje ir todėl keisiu katalikų tikėjimą pagal savo politines pasirinkimo galimybes“.

Toliau jis tęsia: „Tačiau yra priešingai. Kaip krikščionys, turime šiek tiek orientuotis politikų atžvilgiu, ypač jei jie save vadina katalikais. Jie turi veikti katalikų vardu, o ne kaip katalikiškos sistemos spaudimo grupė. Mums nereikia spaudimo grupių ar politikų pagalbos. Pirmoji kiekvieno žmogaus teisė yra teisė į gyvybę“, – aiškina kardinolas.

G. Mülleris toliau tęsia: „Jei vyskupas sako, kad tai yra toks pat lygmuo, kaip ir mūsų kova su skurdu, tai visiškai neteisingas požiūris į šį klausimą. Tai politinis požiūris, bet ne teologinis ir moralinis požiūris į klausimus. O Bažnyčia yra visų, taip pat ir nekrikščionių, gynėja, nes tikime, kad kiekvienas žmogus yra Dievo kūrinys. Ir todėl teisė į gyvybę yra absoliuti pagrindinė, pamatinė teisė“.

„Ir matome, kad vyksta karas, karas prieš gyvybę, kuri kyla iš Dievo, gyvybės pradžią. Dabar mes žudome ateinančią kartą. Žudome vaikus motinos įsčiose, taip pat savo senelius per eutanaziją ir naikiname visų kartų pasekmių pagrindą, kuris yra vyro ir moters santuoka, vieno vyro ir vienos moters santuoka“, – pabrėžia kardinolas.

„Seksualumas skirtas tik vyrui ir moteriai santuokoje, įsitikinęs G. Mülleris, primindamas Mato evangeliją. – Dievas mums, žmonėms, suteikė šią didžiulę atsakomybę sudaryti santuoką, tėvą ir motiną, gyvybės prigimties tarpininkus. Krikščionys motina ir tėvas yra pirmieji Jėzaus Kristaus atstovai, kviečiantys į mūsų bendrą kunigystę savo vaikus“.

Kardinolas G. Miuleris mano, kad kiekvienas kunigas, kardinolas ir popiežius, kiekvienas vyskupas turi būti visiškai ištikimas apreikštajam tikėjimui ir mums duotam prigimtiniam įstatymui, nedarydamas savo asmeninės politikos. Geras vyskupas yra ganytojas, o ne antrarūšis politikas.

Apie kunigą Jamesą Martiną

Tėvo Jameso Martino (Džeimso Martino), jėzuito, asmenyje turime kunigą, kuris visame pasaulyje išgarsėjo homoseksualumo propagavimu, siekiu pakeisti Bažnyčią, kad ji priimtų homoseksualumą, kaip pastebima pokalbio metu.

Jo metu pasakojama, kad nepaisant to, popiežius Pranciškus pirmiausia pakvietė jį kalbėti Pasauliniame šeimų susitikime, taip pat pakvietė tapti Popiežiškosios socialinių komunikacijų tarybos nariu, vėliau net susitiko su juo asmeniškai audiencijoje, kurią tėvas J. Martinas panaudojo homoseksualumo propagavimui. Popiežius Pranciškus taip pat atsakė į įvairius klausimus, kuriuos kun. Martinui pateikė jo įkurta LGBT grupė, ir popiežius į tuos klausimus atsakė.

Tuo tarpu popiežius Pranciškus nesusitiko su kardinolu Josephu Zenu (Džosefu Zenu), kai šis atvyko apsilankyti dėl Kinijos katalikų, kenčiančių nuo komunizmo priespaudos, taip pat neatsakė į kardinolo Raymondo Burke’o (Reimondo Berko) ir kitų kardinolų klausimus. Katalikai visame pasaulyje yra labai sutrikę, teigiama interviu ir klausiama, ką jie turėtų daryti.

Kardinolas G. Mülleris dalinasi: „Kaip katalikų teologas, vyskupas ir kardinolas esu absoliučiai popiežiaus, popiežystės institucijos pusėje. Tačiau tai nereiškia, kad turiu pateisinti viską, kas vyksta, nes praeityje kai kurie didieji teologai, pavyzdžiui, šventasis Augustinas, kritikavo kai kuriuos to meto popiežių veiksmus ir žodžius. Ne popiežiaus garbinimas daro popiežystę didingą Bažnyčioje“.

Interviu metu Vokietijos kardinolas pabrėžia daug kartų, kad niekas negali pakeisti mūsų katalikų tikėjimo doktrinos, kuri sako, jog homoseksualus elgesys yra sunki nuodėmė.

„Visos seksualumo formos už teisėtos santuokos ribų yra sunki nuodėmė. Tėvas Martinas negali to pakeisti visomis savo politinėmis akcijomis, tinklais ir visa savo propaganda. Tai, ką jis daro, yra erezija, absoliuti erezija. Niekas negali jos pateisinti. Ir jis negali pasiteisinti tik tuo, kad atlieka pastoracinį darbą su LGBT asmenimis. Niekas nėra taip arti šių žmonių kaip Jėzus Kristus, kuris atidavė savo gyvybę už visus.

Tačiau tai nebuvo nuodėmės pateisinimas, o proga nusidėjėliams atsiversti. Ir niekas negali pasakyti: „Aš turiu polinkį į poliamoriją“ arba pasakyti: „Aš myliu ne vieną moterį, bet penkias“. Tai nėra pateisinimas. Tai yra tikrosios santuokos prasmės versija. Tiesos nepakeisi, ir jie negali priversti mūsų nutilti“, – sako G. Mülleris.

Jis nepalaiko J. Martino: „Tai visiškai neteisinga ir klaidina žmones. Savo idėjomis jis kelia pavojų žmonių išgelbėjimui. Mes negalime diegti neteisingų idėjų ir tiesiog klaidinti žmonių pagal šią LGBT propagandos ideologiją. Mes esame Katalikų Bažnyčia, o Jėzus Kristus, Bažnyčios galva, yra visų gerasis ganytojas. Ir manau, kad ši ideologija tik piktnaudžiauja šiais žmonėmis su jų turimomis asmeninėmis istorijomis. Geriau parodyti nusidėjėliui gerąjį atsivertimo kelią“.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

naa'chui       2022-07-2 2:00

Bet tu juk džiaugiesi, kad išgyvenai ?

naaa       2022-06-28 14:17

naaa ko čia verkiat dėl tų abortų. Geriau abortai negu šiukšlynuose ir iškrypėlių rankose nereikalingi ir išmesti vaikai

>>13:14       2022-06-27 13:08

Dar tokio dalyko pasaulis neregėjo,kad lgbt būtų prieš abortus.Tiek abortai ,tiek lgbt to pačio blogio medžio šakos.

Klausimas       2022-06-26 13:14

Kodėl visame pasaulyje kilo kova prieš abortus? Kaip tik tada, kai labai suaktyvėjo LGBT kova už savo norus įsivaikinti. Akivaizdu, kad abortų draudimas gerokai padidins vaikų, kurių atsisakė motinos, skaičių. Kaip tik to ir reikia LGBT. Gal ne tiek natūraliems norams auginti vaikus išpildymui, kiek padidinbti šios bendruomenės narių skaičių. Akivaizdu, kad vienalytėje šeimoje augančiam vaikui yra daug didesnė galimybė “atrasti” savo nukrypimą...

to:Jeanne Mancini (March For Life)       2022-06-26 6:21

isterija dėl abortų plita kosminiu greičiu - keisčiausiai, kad siunta moterys, kurios galėtų būti apsaugotos nuo vėlyvojo aborto pasekmių ir t.t JAV daugiausiai šeimų, neturinčių savų vaikų. Daug moterų nėra vaisingos, negali pastoti. Nekalbu apie narkotikų pomėgį jaunystėje ir išliekamąjį poveikį brandoje, kai gimsta daug vaikų su fizinėmis ar protinėmis anomalijomis. Tiesa, duomeys, tyrimai nėra viešinami, nes VERSLAS yra šventovė kurioje karaliauja Mamona. Taigi, Pasaulyje daugiausiai įsivaikina vaikų šeimos iš JAV. Daugiausiai abortų - JAV… Nėra aiškinamos prevencinės pastojimui priemonės, aborto žala moters kūnui, vyrai rėkia kartu su moterimis - mano kūnas priklauso man ir aš turiu teisę daryti ką noriu. Vyrams turi būti ištisi paskaitų ciklai,kaip apsaugoti merginą, moterį, netenkinti tik savo aistrą... Ar kas galvoja,  kai mokesčių mokėtojai sumoka už aborto likučių gydymą...Kodėl tad tylima? Apsauga nuo aborto - tai dar viena išsaugota gyvybė nacijai…Bažnyčia turi padėti kovoti už gyvybę, už tėvą, motiną, vaiką, kurie ir gimsta iš meilės…

Michailas Veleris       2022-06-26 0:36

Михаил Веллер - Монгольское кино
https://www.youtube.com/watch?v=HdyRdXrn8_A&ab;_channel=МедленноеTV

Pasirinkimas       2022-06-25 21:59

Ar išeiti,ar pasilikti,kalbėti tiesą ar nutilti,kai visa tai prasidės ir pas mus
https://youtu.be/as5h09pYe7s

Al.       2022-06-25 18:58

,,popiežius Pranciškus nesusitiko su kardinolu Josephu Zenu (Džosefu Zenu)” - kodėl tada Pranci6kus, o ne Francis ar Francisco ?

Jeanne Mancini (March For Life)       2022-06-25 13:07

Beveik prieš 50 metų Žygis už gyvybę buvo įkurtas po pasibjaurėtino Aukščiausiojo Teismo sprendimo Roe prieš Wade. Nuo tada mes nenuilstamai kovojome už negimusįjį ir nemenka ačiū visiems, kurie žygiavote per tuos metus, ta diena pagaliau atėjo!! Leisk tai paskęsti.

Roe prieš Wade nuverstas!

Šiandien Jungtinių Valstijų Aukščiausiasis Teismas priėmė vieną iš savo gyvenimą garbingiausių sprendimų per dešimtmečius, kartu ištaisydamas vieną iš tamsiausių mūsų tautos istorijos epochų. 1973 m. Aukščiausiojo Teismo sprendimu Roe prieš Wade buvo panaikinti valstijos įstatymai, apsaugantys gyvybę, remiantis klaidingu motyvu, kad bet koks įstatymas, ribojantis galimybę atlikti abortą iki negimusio vaiko „gyvybingumo“, prieštarauja Konstitucijai. Dėl šio sprendimo abortai pagal pareikalavimą iki pat gimimo tapo mūsų šalies įstatymu.

Dabar visa tai keičiasi.

Šiandienos Aukščiausiojo teismo sprendimas byloje Dobbs v. Jackson Women’s Health Organization grąžina žmonėms galimybę apsaugoti negimusį vaiką per jų išrinktus pareigūnus valstijos ir federaliniu lygiu. Šis sprendimas suteikia amerikiečiams galimybę apsaugoti negimusius kūdikius, tuo pačiu remiant motinas ir šeimas.

Šiandien dėkojame už šį svarbų sprendimą ir už jūsų indėlį kuriant istoriją!

Dabar pereiname į naują sezoną, kad apsaugotume gyvybę.

Kova nesibaigė, o valstijos ir federaliniams pareigūnams, kuriems dabar pavesta įgyvendinti gyvybę skatinančią politiką, reikės daugiau paramos nei bet kada anksčiau. Jau matėme, kaip abortų šalininkų lobistas agresyviai vykdo radikalias abortų šalininkų darbotvarkes valstijos, vietos ir federaliniu lygmenimis, tikėdamasis eros po Roe. Tačiau mūsų nuotaika pakylėta ir įkvėpta Dobbso pergalės, o mes kaip niekad entuziastingai norime tęsti kovą.

Atsižvelgdami į šį seisminį federalinės politikos pokytį, sukūrėme svetainę, specialiai sukurtą tam, kad nubrėžtume kelią į priekį ir atskleistume, ką visa tai reiškia gyvybę skatinančiam judėjimui. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite toliau esantį mygtuką.

Šią svarbią ir istorinę dieną dėkoju jums už nuolatines maldas, paramą ir širdį už gyvybės judėjimą. Jūs žinote, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas nuo pastojimo iki natūralios mirties yra orus ir vertingas, o jūsų galingas ir taikus liudijimas Žygyje už gyvybę buvo neabejotinai svarbus, kad šiandiena būtų įmanoma.

Prašome prisijungti prie manęs švęsti ir tęsti mūsų misiją suteikti moterims galių ir apsaugoti negimusį!
Už Gyvenimą !

Jeanne F. Mancini, Žygio už gyvenimą Prezidentė

https://marchforlife.org/post-roe-america?utm_source=March+for+Life+List&utm_campaign=fccefb136b-EMAIL_CAMPAIGN_2016_11_28_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_dcfee373ba-fccefb136b-100894361

Hmm..        2022-06-25 10:35

O gal Soros viska teisingai daro? Gal tik jis vienas zino kaip pagerinti zmonija?
Autonazija jis ir savo motinai isiule. Vadinasi, tiki tuo, ka skleidzia…
Tik va, klaida gal jo mama padare laiku nepasidariusi aborto. smile

Na, nesu as jau taip pries abortus. Ivariu atveju buna.  Abortu priesininkai irgi turetu pamastyt i koki nelegalu bizni stumia moteris…
O kas del geju, tai nereiktu ju smerkti, uz tai, kad kazkas jais naudojasi saviems tikslams… jie greiciausiai nepavykusiu ar suirusiu santykiu pasekme.. o ne kazkokie istvirkeliai.. Juk neatsitiktinai tarp ju daufybe meno zmoniu…

Dzeikas       2022-06-24 23:10

Hmmui:
Nes Dievas ten ir rytoj.
O setonas - cia ir dabar.

Hmm..        2022-06-24 18:10

Ar tikrai “viskas Dievo rankose”?
Tiek, kiek Dievas davė žmogui laisvą valią rinktis Jį arba šėtoną, tai gal ir taip.
Kol daugumai žmonių šėtonas su Mammona bus patrauklesnis, tol žmonių kančios tik didės. Nes veikia ir Dievo priežasties - pasekmės dėsnis.
tad ar Dievo valia, kad du tukstančius metų atsilaikiusi kat
alikų bažnyčia būtų pagaliau sugriauta?..

elfė       2022-06-24 18:02

kaip Soros ALF perėmė savo kontrolėn Bernardinus lt ir taip visiems akivaizdu…
bet čia galim paskaityt ir kaip šis ateistas perka JAV vyskupus:
https://www.lifesitenews.com/opinion/soros-lurks-in-the-shadows-trying-to-bring-down-catholic-church/

gal laikas kataliku kardinolams isrinkt ateita, Mammonos dievaiti Soros popiežoim? smile
Ar tik jis nesipelno ir į savo rankas perėmęs Caritas, kaip rašo feisbuke jo Su M.Brown valdoma Open Society foundation?..Katalikai dar pasitiki Caritas ir gausiai aukoja… bet kur nueina aukos? Ar tik ne Soros migracijos politikai, į kurią jis investavęs pusę milijaro, paremti?.
Tad ir Rusijos ukrainiečių perkirstymo punktuose matom ir Caritas su Raudonuoju kryžium bei UNICEF… O vaikai iš subombarduotų mokyklų vežami į Iraką, pakeliui miršta nuo sužeidimų, kaip rašė Uniceg geisbukas.. Ar jie nepateks į prekybos žmonėmis tinklą, arprekybos organais?,, Kas žio, bet jei narko prekeiviai turi tokį galingą stogą, tai galiai ir kiti nelegalūs “verslai”..

ah.ą       2022-06-24 15:15

gydyti

Skaitytojas (Skaitytojas)       2022-06-24 13:49

Labai juokingas tas pavardžių kartojimas skliaustuose.

Kartu su J. E.       2022-06-24 5:44

kardinolu G. Miuleriu melskimės už nusidėjėlių atsivertimą, už popiežių Pranciškų, už  tai, kad būtų sustabdyta LGBT propaganda, atmesta Stambulo konvencija, o vyro ir moters santuokos pagrindu sukurta šeima nebūtų sulyginta su įvairiais kartu gyvenančių asmenų dariniais.

stop ištvirkėliams       2022-06-23 19:25

Belieka pritart šiam protingam vyrui.

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.