Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 18 d. 11:52

23     

    

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Donbaso kryptis

Šiaurinis flangas: 

- Charkiv. Kovos toliau parteryje, daug darbo artilerijai. Svarbu paminėti, kad orkams pavyko atkurti geležinkelio liniją Kupiansk – Izyum, o tai palengvins agresoriaus galimybes permesti rezervus į Izyum (spoiler alert – tai orkams vienintelės geros žinios šiame ruože). 

- Izyum
Ukrainiečiai toliau laimi snukiadaužį Krasnopillya – Dolyna – Bohorodychne ruože. Agresorius čia puola vienais geriausių vienetų kuriuos turi, jų priešakyje BTG iš 4-osios tankų divizijos (1-oji gvardijos tankų armija), tačiau kol kas be rezultatų.
Vakar pranešėme apie neaiškią situaciją vakariniame Izyum flange. Kuo toliau tuo daugiau nepatvirtintos informacijos apie ukrainiečių kontratakas šiame ruože. Oficialūs ukrainiečių kanalai ir toliau apie tai tyli, tačiau prabilo orkai. Jie praneša apie ukrainiečių pastangas rengti kontrpuolimą nuo Protopopivka į orkų Izyum grupuotės vakarinį flangą ir užnugarį. Tai miestelis už Severskyi Donec į šiaurės vakarus nuo Zavody – Spivakivka – Prydonetske trikampio, apie kurį ir mes rašėme vakar.
Visai netoli nuo minėto trikampio, ukrainiečiai kontratakavo ir atsiėmė Dmytrivka. Ši gyvenvietė yra į pietvakarius nuo Izyum. Panašu, kad vakariniame Izyum flange tikrai kažkas vyksta, ir tai orkus verčia drebinti kinkas. Tikimės, kad kelių dienų bėgyje viskas paaiškės. Fingers crossed.

- Lyman
Orkai bando pagerinti savo taktinę situaciją lokaliomis operacijomis, vykdo žvalgybą Slaviansk ir Syversk kryptimis ir reorganizuoja pajėgas. Dirba abiejų pusių artilerija. Šiuo atveju ukrainiečiai turi daugiau kuo pasigirti – vakar sunaikinta orkų perkėla per Severskyi Donec upę.
Įstrigęs orkų puolimas nuo Izyum link Slaviansk ir problemos vakariniame Izyum flange ženkliai prisideda prie to, kad orkų Lyman grupuotė toliau trypčioja vietoje ir nepradeda aktyvių veiksmų Slaviansk ir Syversk link. Neatmestina, kad kelių dienų eigoje Lyman grupuotė pajudės numatytomis puolimo kryptimis, taip leisdama Izyum grupuotei pabandyti susitvarkyti savo bėdas ir saugant dešinį puolimo flangą įsijungti į mūšį dėl Slaviansk.

- Severodonetsk. Mūšiai mieste tęsiasi, atmušta dar viena ataka Metolkino link (pietinė miesto dalis). Po vakarykščių nesėkmingų orkų bandymų atakuoti Lysychansk link, šiandien čia kiek ramiau. Matydami, kad efektyvia artilerijos (tame tarpe ir vakarietiškos) ugnimi ukrainiečiai įgalina sėkmingas savo manevrinių vienetų operacijas, orkai į sektorių pritraukė papildomus artilerijos vienetus, iš kitų sektorių (centro ir Zaporizhia), taip pat permeta ir manevrinius vienetus.

- Bakhmut
Visiems jau turbūt puikiai žinomas kalias Bakhmut – Lysychansk toliau lieka no-mans-land. Šiai dienai visos orkų atakos atmuštos. Pasitaiko, kad ukrainiečiai artilerijos ir manevrinių vienetų pagalba nustumia agresorių iki jo gynybos pozicijų linijos, tačiau jų užimti nesugeba, tada orkai bando grįžti kitoje vietoje. Šis kontaktinės linijos judėjimas neviršija kelių šimtų metrų, bet visgi geriau nei nieko.
Zolote „kišenė“ toliau ginasi. Tikėtina, čia ukrainiečiai gerai įrengė tam tikrą atramos punktų sistemą. Šiandien pasirodė pranešimų, kad agresorius įžengė į pietiniame „kišenės“ ruože esančią Katerynivka. Iš esmės tai situacijos nekeičia, kadangi: 1) kaimas ant kontaktinės linijos, tad kontaktinės linijos tai nepakeitė, taigi orkai taktinio pranašumo neįgavo bei 2) „kišenės“ kontaktinėje linijoje esančios gyvenvietės ir pozicijos iš rankų į rankas keliauja jau ne pirmą kartą, tai kasdienybė. Aišku, orkams tai žingsnis į priekį, o ne atgal. Stebėsime situaciją toliau.

Centras. Abi pusės vykdo lokalias atakas mažesniais nei BTG vienetais, išsijuosus dirba artilerija. Svarbu atkreipti dėmesį, kad Krasnyi Luch, giliame orkų užnugaryje, į kitą dimensiją (tikėtina ukrainiečių raketos Tochka U, o gal ir vasario 27 d. „sunaikintos“ aviacijos pagalba) teleportavosi agresoriaus amunicijos sandėlis.

Zaporizhia. Be didelių pakitimų.

Pietų kryptis. Ukrainiečių atakos Cherson link galutinai sustojo, orkai bando kontratakuoti, tačiau nesėkmingai. Svarbu pastebėti, kad visa tai ne dėl geros orkų gynybos, o greičiau suplanuotas ir apgalvotas ukrainiečių veiksmas. Kaip ir rašėme anksčiau, jie pirmiausia siekia įsitvirtinti atkovotose teritorijose, persigrupuoti ir toliau vykdo žvalgybą ieškodami silpnų priešo gynybos vietų. Orkų smaugimo operacija „Херсон – це Україна!“ tęsiasi. Matydamas vis labiau blogėjančią padėtį, agresorius į Chersoną karštligiškai permetinėja savo rezervus. Neatmestina, kad artimiausiomis dienomis bandys vėl kontratakuoti.
Kova tęsiasi. Slava Ukraine.

Užsienio legionieriai Severodonetske:

***

Egidijus Papečkys

Šimtas keturiolikta diena (birželio 17, penktadienis)

Karo veiksmai vyksta taip pat, kaip ir anksčiau – Donbase pirmyn juda rusai, remdamiesi artilerijos persvara, ukrainiečiai sakosi puolantys link Chersono. Rusai, aišku, tai neigia.

Žūsta Ukrainos žmonės, o Rusijoje apsimetama, tarsi karas nevyktų, ir vis labiau akcentuojamasi į ekonominius klausimus. Kremlius ir toliau mėgina badyti pirštu į Vakaruose kylančias kainas ir su tuo susijusias problemas. Vokietijos, Prancūzijos ir Italijos vadovų vizitas Kijeve minimas labai vangiai, tarsi tai būtų nesvarbus įvykis, tuo pačiu formuojant nuomonę, kad vizito tikslas buvo priversti V. Zelenskį sėsti prie derybų stalo darant nuolaidų Rusijai, ir kad tokį sprendimą mėginama nupirkti pažadant narystę ES Ir, žinoma, mėgina parodyti, kaip viskas stabilu ir gerai Rusijoje. Būtent tai ir mėginta pademonstruoti Tarptautiniame Sankt Peterburgo ekonomikos forume.

Visi labai atidžiai klausėsi, ką forume pasakys Putinas. Rusofašistinė visuomenė geriausiai išgirdo kelis punktus:
kad Donbase neverta guldyti galvas šturmuojant ukrainiečių pozicijas,
kad Rusija neprieštarauja Ukrainos priėmimui į ES, nes tai nėra karinė sąjunga.

Būtent šitie du teiginiai sukėlė audrą stiklinėje. Šiandien pirmą kartą išgirdau atvirą rusofašistų kritiką Putino atžvilgiu. Iki šiol buvo kritikuojama tik artimiausia jo aplinka: Peskovas, Medinskis, Šoigu.. Dar daugiau, netgi išdrįso pavadinti Putiną papulkininkiu, likimo iškeltu į aukščiausią postą. Galima neabejoti, kad Kremliuje šitą nepasitenkinimą girdi ir imsis problemą spręsti, pliūptelėdami žibalo į konfliktą, arba kur nors atidarant naują “karštą tašką”.

Neblogą antausį skėlė kazachai. Kazachstano prezidentas K. Ž. Tokajevas LNR ir DNR pavadino kvazivalstybėmis, kurias Kazachstanas nepripažins. Taip pat dar kartą pakartojo, kad laikysis Vakarų sankcijų. Visi nustebo, kad Putinas tarsi visai ir neužsigavo, ir pavadino Kazachstaną artimiausiu sąjungininku.

Čia keli galimi variantai. Pvz., Kazachstanas pasiruošęs sankcijas apeidinėti patyliukais, slapta, ir Kremliui tai tinka. Antra, Putinas užgniaužė pyktį, ir lauks progos paklupdyti Kazachstaną ant kelių. Niekas nepamiršo jo anksčiau pasakytų žodžių, kad Kazachstanas yra „netikra valstybė“. Visi žino, kazachai irgi, kad Rusija kalba viena, o galvoja ir daro priešingai.

Įdomiausias visgi Kaliningrado gubernatoriaus pareiškimas apie „Lietuvos geležinkelių“ ribojamą tranzitą, nevežant sankcijomis draudžiamų prekių. Gubernatorius iš karto emocingai prakalbo apie ekonominį Kaliningrado „dusinimą“.

Iš karto pasigirdo choras balsų, siūlančių deblokuoti Kaliningradą  ir prisiminti „Suvalkų koridorių“. Įdomu, tiesa? Tik kelios smulkmena, deblokuoti nėra ką (nes niekas neužblokavo), nėra kuo (visos pajėgos Ukrainoje), ir nėra kaip (nes NATO). Todėl šituos pareiškimus vertinkime kaip informacinį karą, propagandą, mėginimą sukelti sumaištį. Juk Kremlius tiesiog turi laikas nuo laiko paurgzti ant visų, padedančių Ukrainai, o Lietuva yra senas ir patikimas ukrainiečių draugas.

Slava Ukraini!

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

..ot XUILIUKAI aina galvom       2022-06-19 12:52

..net miela ziuret,stena,durneliai,patys nezino kodel..Idomu stebet tokius zombius,be to,juokinga.

Šlovė rusų kariams!       2022-06-19 12:35

Всего с начала проведения специальной военной операции Российской армией уничтожены: 207 самолетов,
132 вертолета,
1249 беспилотных летательных аппаратов,
344 зенитных ракетных комплекса,
3683 танка и других боевых бронированных машин,
562 боевые машины реактивной системы залпового огня,
2043 орудия полевой артиллерии и минометов,
3715 единиц специальной военной автомобильной техники.

Naikina Zelenskio banditus kasdien       2022-06-19 12:31

Брифинг Минобороны России на утро 19 мая:

* Населенный пункт Метелкино под Северодонецком взят под контроль.
* Ракетами «Калибр» нанесен удар по пункту управления украинских войск в районе села Широкая Дача в Днепропетровской области, в результате уничтожены свыше 50 генералов и офицеров ВСУ, в том числе генерального штаба, руппировки войск «Каховка», десантно-штурмовых войск и соединений, действующих на Николаевском и Запорожском направлениях.
* Также ударом «Калибров» на территории трансформаторного завода в Николаеве уничтожены 10 гаубиц М777 и до 20 бронированных машин, поставленных Западом.
* Ударом оперативно-тактического ракетного комплекса «Искандер» по территории Харьковского танкоремонтного завода уничтожены две пусковые установки реактивной системы залпового огня «Ураган».
* В районе Червонная Долина Николаевской области сбит самолет Су-25 воздушных сил Украины.
* Также за сутки сбили 8 беспилотников и перехватили три ракеты «Точка-У».

Naciams artėja liūdna pabaiga       2022-06-19 11:48

Nacionalistams jau piZdec. Severodonecke viskas vyksta pagal Mariupolio scenarijų.
Pagoglinkit - “Боевики на “Азоте” подают сигналы о готовности к переговорам“.

Karo nusikaltėlis Duda       2022-06-19 11:30

Duda, kuris plėšosi dėl Ukrainos žemių, jam Zele pažadėjo Lvovą su jo visomis žemėmis, Duda negaili nė savo vyrų, siųsdamas juos į samdinius žudikus Ukrainoje, juk Duda išleido ten daugiausia samdomų žudikų

sub'b'otinai       2022-06-19 9:15

po vakar dienos girto briedo,siandie turetu pjauti prablaivejimo paxmas.Nebegerk daugiau,bo imsi skelbt,kad xuilo jau Kijeve paradus rengia.

stasys       2022-06-19 7:45

labas rytas , xuilo kaput .. SLAVA UKRAINE !!!!!

stasys        2022-06-18 23:30

patiko filmukas prie str. pridėtas . Na tai ne koks ten “kadirovcu’ pasmaukimas rankoje turint automatą . Pripažinkime , jei jau gimei orku šliaužioti sparnu tau nematyti .  Tai vystyk ko orkams trūksta kad pergalė taptu matoma jų rankose ? truksta tikėjimo , jie ir patys netiki ta xuilo pasaka apie didžia rusija , o ant piaro tik musės tvatinasi . Ukraina laimės , reikia tik trupučio sėkmės .Šolcai , Macronai gali tik siūlyti bet realios įtakos jie neturį tam karui .

Slava Ukraini!!!!       2022-06-18 22:00

Ir kaip sekasi debiliukams komentuoti? Gi protelio visai neturit, sušikti ruskeliai. Ukraina jau nugalėjo.

Tadas        2022-06-18 21:54

Amžina šlovė Putinui nudedant nacius, dekite pragare paškūdos.

Jankiai myža į kelnes       2022-06-18 20:13

Pagoglinkit, tsutiečiai “Смертоносные и точные”. В США с тревогой наблюдают за русскими “Калибрами”.

Dar viena ukropų “pergalè”…cha cha cha       2022-06-18 19:52

Pranešama: Глава Чечни Рамзан Кадыров сообщил о взятии под российский контроль украинского населенного пункта Метелкино, в настоящий момент его зачищают от мин.

Dzeikas       2022-06-18 19:33

Vytautui:
Nezinau kame Lietuviskos valdzios karingumas, taciau jeigu ji realiai kaisioja Rusijai pagalius i ratus ir palaiko Ukraina visomis savo isgalemis tai uzstatau jai pliusiuka.
Nors tiek dashuto, kad draugystes su rusais ar neitralitetas baigiasi kaip Smetonai: zudynemis ir tremimais.
PS. Nors mano manymu per mazai daroma. Valdzios vietoje varyciau prievarta visa karininku korpusa ir liktinius rotaciniu pagrindu kariauti Ukrainoje. Ne per isakyma, bet be praktikos Ukrainoje minimum 3 menesius apie zvaigzdute antpeciuose galetu net nesvajoti.

Šlovė rusų kariams!       2022-06-18 18:55

Rusijos gynybos ministerija paviešino surinktus duomenis apie užsienio samdinius Ukrainoje. Ataskaitoje skelbiama, kad į Ukrainą kariauti nuo vasario 24-osios buvo atvykę 130 lietuvių, 50 iš jų žuvo.
Rusijos teigimu, iš viso į Ukrainą buvo atvykę beveik 7 tūkst. samdinių, iš jų žuvusiais laikomi beveik 2 tūkst. Šiuo metu yra likę daugiau nei 3,2 tūkst. savanorių iš užsienio.

https://ekspertai.eu/teigiamakad-ukrainoje-uz-sios-salies-laisve-jau-zuvo-50-kovotoju-is-lietuvos/

Vytautas       2022-06-18 18:12

Na, lietuviai jau seniai moko ukrainiečius žudyti tik rusus. Apie tai jau pranešta bent prieš kelis metus. Na, ne vien lietuviai. Moko ir britų, lenkų ir kitų ES šalių savanoriai samdiniai instruktoriai. Ir tai Lietuvai gali baigtis labai liūdnai, nes turime labai karingą valdžią, pradedant prezidentu, svajojančią Putinui apspardytu užpakalį. Tik, bijau, atatrankos poveikis gali būti labai didelis bei skaudus. Nepadės nei Briuselis, nei Vašingtonas.

SMAGU       2022-06-18 17:49

Российские войска высокоточными ракетами большой дальности уничтожили четыре украинских взвода с американскими гаубицами M777 и четыре взвода РСЗО “Град”, сообщил официальный представитель Минобороны России генерал-лейтенант Игорь Конашенков.
Всего оказались поражены 12 огневых позиций. Техника американского производства находилась у населенных пунктов Ласточкино, Очеретино, Водяное и Желанное в ДНР. РСЗО “Град” базировались около Авдеевки, а также поселков Керамик и Желанное.

Также ракетные войска и артиллерия ликвидировали 310 националистов, десять танков и других бронемашин, три установки РСЗО “Град”, девять орудий полевой артиллерии и 14 спецавтомобилей.
Комплексы ПВО сбили украинский штурмовик Су-25, вертолет Ми-24 и восемь беспилотников, четыре ракеты “Точка-У” и 24 ракеты реактивной системы залпового огня “Ураган”, добавил Конашенков.

Помимо этого, российская оперативно-тактическая и армейская авиация поразила 62 района сосредоточения живой силы и уничтожила более 160 бойцов противника.

Daugiau skaitykite - “ ВС России уничтожили четыре украинских взвода с американскими гаубицами”.

Vilmante       2022-06-18 17:31

Pagoklinkim russiskai. Sunaikinta 99.8% ukropu branietechnikos, 99.7% aviacijos, 99% asmeninio sastato.
RUSSAI nuostoliu ne patire.
Ka mes letuvei sau galvojam eidami uz ukropus?

Dulkina nacionalistus kasdien       2022-06-18 16:56

Pagoglinkit būtinai - “ Российские военные уничтожили штаб “Азова” в Харьковской области”.

Rimantas Kanapienis       2022-06-18 16:18

Ukrainoj jau žuvo 50 Lietuvos samdinių, o pačių ukrainiečių virš 260 tūkstančių su sužeistais negrįžtamai. Ir ką už tai ji gaus? Ką duos ES? Duos kandidatės į ES statusą, kelrodį žemėlapį, ką reikia atlikti, kokius darbus, kad taptų ES nare, kuria ji niekada nebus, žinoma. Čia tokia morka virš nosies pakaninta. Ir dėl tokio š ketvirtį milijino numarino? Suvokiate, kokio ĺygio cinizmas valdo? Lietuvos konservatoriai ir liberalai lygiai taip pat remia tokį žmonių išžudymą, jie patys Lietuvoje nori išžudyti kuo daugiau žmonių, kad nereikėtų maitinti, dalintis turtais. Sau vilos prie jūros, ežerų, o tau į mogylą kelialapis. Kokio lygio nacių mentalitetas čia? Jaučiate? Landsbergis pats tuoj mirs, bet nori dar daugiau turto, dar daugiau valdžios, regalijų. Šunsnukius nupiltų vietoje normalioj šalyje.

Raimonda       2022-06-18 16:11

Pabandžiau paskaityti šių pseudo autorių rašliavas, kurios pas juos vadinasi “Metas naujienoms iš fronto”.  Na, sveiku protu nesuvokiama. Tiesiog kantrybės trūksta tokias nesąmones skaityti. Atrodo užgimė kažkoks naujas mišrus komedijos, farso, melo ir autotreniruotės žanras. Tik kasdien tos jų rašliavos tampa vis silpnesnės bei skystesnės. Todėl taip ir norisi paklausti tų pseudo autorių, ką jūs rūkot, arba jūs acetoną uostyt pradėjote, jog tokias išsivertėliškas fantazijas, kur melas apie ukropų “pergales” liejasi laisvai, rašinėjat? Net šlykštu skaityti tokį melą….. Šlykštu ir tiek.

Vidmantė       2022-06-18 16:08

kas turite smegenis, ir neužkonservavę jų “juodai dienai , skaitykite, žiūrėkite, klausykite - ekspertai.eu/skaldoma-europalenkijos-vaidmuo/

Oficialu       2022-06-18 16:06

Skelbia, kad nuo 02.24 į Ukrainą atvyko 130 samdomų žudikų lietuvių, iš Lietuvos, 50 žuvo, 44 pabėgo - išvyko, birželio 17 d jų liko ukruose 36. lenkų 1831, liko 1181, iš jk - 442 atvyko, žuvo 101, pabėgo 95, liko 226, Latvija - atvyko 18, žuvo 7, 3 pabėgo, liko 8. JAV - 530, žuvo -214, pabėgo 227, liko 89. iš Azijos šalių - atvyko 671, žuvo - 233, pabėgo - 172, liko dar gyvų 266. ir ttttt Viso iš viso pasaulio atvyko į ukrus 6956, žuvo - 1956, pabėgo - 1779, dar liko ten 3221. Tai žudikai ir jokių apdovanojimų jie nė iš vienos pusės NEGALI IR NETURI GAUTI - tai žudikai, samdomi žudikai.
Daugiau skaitykite : https://ria.ru/20220617/naemniki-1796053804.html

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-06-18 12:43

– LDK Ukrainos okupacija yra ir LDK Lietuvos okupacija, taip pat.
– Tauta neparuošta savigynai, kaip ir ukrainiečiai. Katastrofa.
– Atėjo laikas d_a_l_i_n_t_i (tobuliausius) ginklus (su naktinio matymo įranga, su optika) Lietuvos vyrams.
– Reikia apginkluoti m_i_l_i_j_o_n_ą Lietuvos vyrų.
– Paskaičiavus surinkto biudžeto dalį tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų) bei lyginant su JK, kasmet surinkti biudžetai Lietuvoje buvo pertekliniai (2018 metais buvo plėšikiškai perteklinis bemaž dviem milijardais eurų), bet atsiranda apsišaukėlių seimo seimagyviai suskiai siūlantys šauliams patiems n_u_s_i_p_i_r_k_t_i (!) ginklus. Katastrofa.
– Gitanai Nausėda, jau dabar, organizuokite Lietuvos vyrų apginklavimą, kad užtikrinti Tautos saugumą, kad rimtai pasiruošti Lietuvos žemių gynybai. (Šveicarijos pvz, Izraelio pvz)
– Jei nebus organizuojamas ginklų d_a_l_i_n_i_m_a_s Lietuvos vyrams, Gitanai Nausėda, būsite apkaltintas apsileidimu svetimšalių naudai.
– Lietuvos vyrų apginklavimas, bet ne vatnikų.
___________________
Lietuva – tvirtovė

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.