Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. liepos 29 d. 23:57

31     

    

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Donbaso kryptis
Šiaurinis flangas:

- Charkiv. Ir toliau tęsiasi kova parteryje – žvalgyba, artilerija, lokalios atakos.
- Izyum. Krasnopillya – Dolyna – Bohorodychne ruože agresorius šiek tiek kruta, bet atakos mažesnio intensyvumo nei buvo vakar. Turbūt tradiciškai kelias dienas bus šiek tiek ramiau. Tikėtina palaikys pulsą, bet kol kas didesnio mąsto puolimo sunku tikėtis.
- Syversk. Antra diena sektoriuje ramiau, agresorius pabandė atakuoti Verkhnokamyanske, gavo į rimtą atsaką ir teko trauktis atgal iš kur atėjo. Toliau trūksta informacijos dėl Berestove. Ukrainiečiai praneša jog gyvenvietę ar tai jos apylinkes atakuoja agresoriaus netiesioginės ugnies priemonės, tai sufleruoja, kad arba a) gyvenvietę kontroliuoja ukrainiečiai, arba b) kontaktinė linija eina per gyvenvietės pakraštį. Taigi, tikėtina, agresoriaus pajėgos nekontroliuoja Berestove.
- Bakhmut:

Soledar ruože toliau tęsiasi mūšiai dėl Pokrovs’ke. Ukrainiečiai čia sėkmingai ginasi, tačiau Rusijos pajėgų vienetai bando apeiti šį, jiems sunkiai įkandamą, įtvirtintą rajoną su tikslu atakuoti ruožą šiauriau. Mūšis tęsiasi.

Svitlodarsk ruože ukrainiečiai apsigynė nuo rusų atakų Vershyna ir Semyhirya.

Centras. Tęsiasi „grandiozinis“ šturmas, kaip jį bando pristatyti Rusijos propagandistai. Agresorius eilinį kartą atakavo įtvirtintą Avdiivka gynybos rajoną, Pisky ir Krasnohorivka, tačiau gynėjai jiems vėl nudaužė ragus ir kanopas. Orkai nepralaužė ukrainiečių gynybos linijos, nors vietomis ir pasistūmėjo šiek tiek į priekį. Ten, kur visiškai nepavyko užsikabinti, agresorius atsitraukė į pradines pozicijas. Dirbo artilerija.

Zaporizhia. Be artilerijos dvikovų agresorius pabandė atakuoti Velyka Novosilka rajone, tačiau ir čia patyrė nesėkmę.

Pietų kryptis. Ukrainiečiai kaupia pajėgas naujai išlaisvintose teritorijose Davidiv Brid ruože. Agresorius artilerijos ugnimi atakuoja visą ruožą, vykdo lokalias atakas ir siekia kaip įmanoma trukdyti ukrainiečiams įsitvirtinti. Tęsiasi susidūrimai. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų artilerijos baterijos sėkmingai sėja mirtį agresoriaus gynybos gilumoje (Chkalove apylinkės) su tikslu trikdyti agresoriaus manevrinius vienetus, taip trukdant jiems formuoti puolimo grupes. Netiesiogine ugnimi ir toliau sėkmingai atakuojami agresoriaus susitelkimo rajonai, šaudmenų ir degalų atsargų vietos.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

DD plius DD       2022-08-1 8:35

Prašiau su atsakymais nesivarginti, bet vienas suisterikavo ir, neiškentęs, apačioje paliko krūvelę. Matyt gerai pataikiau.

yellow Z.O.V-marine apie DD plius DD       2022-07-31 21:44

štai kokia smagi staigmena : iš kažkokių lansbergyno kanapių ar varnalėšų išlindo visiškai šviežias Debilus Debilas, susipliusinęs su Durnių Durnium smile)) - unikalus siamo lochozauras ! smile) - bo visokie tvarteliniai stasiai, dzeikai, antijiečiai ir geltonoos lavondėmės liudytojai/persekiotojai, jau realiai užkniso savo nuobodumu ir bukumu smile)) - šitas gi, bukas ne menkiau, bet gal pasirodys kiek originalesnis, o be to šviežiena smile)) - štai puikus šviežio bukumo pavyzdys : “Ir kokiu stebuklingu fantastišku būdu žuvo vien kaliniai, bet nei vieno prižiūrėtojo ar sargybinio?“ smile))) - manau, šitam debilui tikrai nebus įmanoma suvokti “stebuklo“ esmę, bet žmonės, kurių smegenys neraugintos lansbergidės propagandos srutose , nesunkiai suvoks, kad tokiu pat “stebuklingu“ būdu nežuvo ir trečdalis ten buvusių belaisvių smile))) - o ir tas faktas, kad sargybiniai paprastai nemiega ir neknapso/nebudi tose pačiose patalpose, kaip kaliniai , aišku, irgi niekaip nepaaiškinamas, kaip tik nerealiu stebuklu smile)))))))))) - ,žo, šizolitchūanijos beretozoidai galėtų aprūpinti bukumu visą pasaulį, ir dar pakankamai liktų  tvartelio poreikiams smile))) - dabartiniai, gi, beretozoidų bukumo kiekiai, daro iš šizolitchūanijos visišką durdomą ..., - užtenka paskaityti, kaip ts Debilusis Debiloidas 07-30 7:45 “paaiškino“ rusijos motyvaciją subombinti tuos azovcus smile)) - žinant, kad tokie beretonautai lemia rinkimų rezultatus lansbergidėje, akivaizdu, kad šizolitchūanija iš principo negali būti niekuo kitu, kaip tik lansbergine šiknaskyle ...

DD plius DD       2022-07-31 17:25

Dar kitam defektyvaus proto bokštui,save “prašaliečiu” apsikuklinusiam, kuriam Lietuva yra “landsberginis durnių laivas”...
Tamstai- brazauskinio Titaniko keleiviui- nepasisekė. Ką darysi- ne visi yra juršėnai ir kirkilai, kurie visai sėkmingai išplaukė.
Neužjaučiu.

DD plius DD       2022-07-31 17:18

Dar kitam trijų bulvių Čiapajevo strategui, kuriam atrodo, kad “rusai pradeda ir laimi”
Klausimėlis. Kijevas kur? Laimėtojai asvabadyteliai džiūgavo, kad “po trijų dienų bus mūsų”, netgi pabiedos paradui pasiruošė. Ar nesupelyjo jūsų uniformos, ar nesurūdijo medaliai?

DD plius DD       2022-07-31 16:58

Čia viena, be saujelės kitų, asilo kanopa bildena grindinį- “Amerikonai su Kijevu pabande sunaikinti savo nusikaltimu liudininkus ir apsaude, raketomis is HIMARS, kalejima Elenovkoje.”

Klausimėlis. (suprantu, kad nemalonus, nepatogus)
Ir kokiu stebuklingu fantastišku būdu žuvo vien kaliniai, bet nei vieno prižiūrėtojo ar sargybinio?

Su atsakymais nesivarginkit.

et,        2022-07-31 15:28

donbasa - skalūnines dujos. Baidono sūnaus verslas. Išnuomota 50 metu.Sąlyga iškelti gyventojus. Lili-putą prižiūri qs-indžinierius.

Naikina ukrų nacius kasdien! Valio!!!       2022-07-31 14:52

Брифинг Минобороны России 31 июля:

- ВС нанесли удар по пункту временной дислокации бригады ВСУ в ДНР, уничтожено до 50 украинских военных. Высокоточным оружием ВКС нанесен удар по пункту временной дислокации нацформирования «Кракен» в Харькове

-в рамках контрбатарейной борьбы в ДНР уничтожили гаубицу М777 производства США

- средства ПВО за сутки сбили пять украинских БЛА и перехватили одиннадцать снарядов РСЗО.

Dzeikas       2022-07-31 14:21

Azovui:
Tik parodo , tai ka suprato Lietuvos partizanai ir paaiskina ukrainieciu arsu pasipriesinima - bijoti orku beprasmiska. Jeigu tu zmogus, fiziskai isgyvent tu gali tapdamas zombiu , kas yra daug blogiau negu mirti.
TODEL ju bijoti elementariai beprasmiska. Kaip bijot traukt iskirmijusi danti net jeigu be narkozes. Netrauksi - mirsi daug sunkesnese kanciose.

Dzeikas       2022-07-31 14:15

Rusams:
Ivelei gramatiune klaida:
Ne брифинг, o блефинг.
Taisyk zodziui kelia arba klijuokis asilo ausis.

Rusai pradeda ir laimi       2022-07-31 12:16

Главное из брифинга Минобороны России:

* На станции Красноармейск в ДНР разгромлен воинский эшелон, перевозивший элитный батальон 1-й отдельной бригады президента Украины, убиты более 140 человек.
* В Харьковской области «Искандерами» поражен пункт дислокации формирования «Кракен», погибли более 30 украинских бойцов.
* В районе Кривого Рога российские истребители сбили украинский МиГ-29.

Azovo        2022-07-30 22:03

karių žiaurus nužudymas tik parodo,kad tarptautinės organizacijos yra tuščia vieta užpuolimo atveju.Ukraina taip pat ne viską padarė,kad išvaduoti tuos karius,kurie yra Ukrainos išsilaisvinimo širdis.Reikėjo rizikuoti ir vaduoti savo jėgomis.

Įdomu…       2022-07-30 21:46

Pagoglinkit būtinai straipsnį - “Политолог Брутер раскрыл, что ждет Зеленского после спецоперации“.
Будущее Зеленского зависит от его послушания, сказал Владимир Брутер. После завершения спецоперации России президента Украины Владимира Зеленского может ждать дом и защита США. Если Вашингтон не будет удовлетворен действиями украинского лидера, то Зеленский предстанет перед российским судом. Таким мнением с корреспондентом URA.RU поделился политолог Международного института гуманитарно-политических исследований Владимир Брутер.
https://ura.news/news/1052574378?utm_source=smi2

kada baigsis karas       2022-07-30 21:27

Kada baigsis karas?
“2022.07.06. Кто Управляет Правительствами”
https://youtu.be/qINCYCJ-EzQ
nuo 37 :  OO apie Ukrainą, planą “nebiesnij Jerusalim pagarsintą  savo laiku   Igorio Berkuto,.. pagal šitą planą  Dniepropertrovskaja, Xersonskaja, Zaparožskaja, Odeskaja, Nikolajevskaja ir Kirovogradskaja sritys turi išeiti iš Ukraino ir tapti dalimi niebiesnovo jerusalima, nu a Donbas ženklia dalimi bus išvalytas nuo vietinių gyventoj ir tada eis naudingų iškasenų gavyba, tame tarpe ir skalūninių dujų – žinomas amerikiečių projektas, pagal šitą planą,  kuris buvo pagarsintas Berkuto, Ukrainos gyventojų turi sumažėti maždaug iki 15 milijonų, kada jo paklausė kokiu būdu, jis atsakė sekančiai : kad jūsų niekas ir neprašys jums teks išvykti, tada tapo aišku kad tai bus įvykdyta su karinių veiksmų pagalba….realiai dabar Ukrainoje apie dvidešimt su viršum milijonų,  ir buvo toki skaičiai - tarp šauktinių jaunesnio amžiaus 70 proc.  randasi ne Ukrainoje, šauktinius ima vyresnio amžiaus, o sostine to niebiesnovo Jerusalima taps Dniepropetrovskas, dabarr taai vadinasi Dniepru,  tai bus vienu metu politinis ir religinį sostinė, ten centras juodaskriblių..., o Krymas turės ypatingą statusą... atkreipiu dėmesį kad dar prie prezidento Kučmos Krymas buvo pervestas į Krymo respubliką, o buvo sritim, ir dabar kada Krymą prijungė  prie Rusijos Krymas liko respublika – jis turi savo statusą, ir iki šiol niekas negalėjo surasti sutartį, pagal kurią Krymas įėjo į Rusijos sudėtį... kai kurios Rusijos institucijos Kryme nedirba pvz. Kryme nedirba taupomasis bankas, ...ir dar įdomus faktas glavnie ravini,  juodaskribliai,  Sevostopolio,  Odesos ir Xersonos tikri broliai… pagal šitą projektą persikraustymas xasidų o po to ir Izraelio gyventojų  į šitą  niebesnij Jerusalima paskirta nuo 25 metų, ką iš to galima pasakyti – kad kariniai veiksmai tęsis tikimai pagal šitą planą iki 25 metų”, Salis.

Aklammantui       2022-07-30 17:31

kvaily,Himarsu taikiniai lieka paleidimo kompe,tupyca.Gal biski pasidomek pries kartodamas skabejevu ismislus.

Slavianui       2022-07-30 17:00

...as viska pasakysiu Fainai..,bus tau…

slava       2022-07-30 16:18

slava žydo Zelenskio karui iki paskutinio ukrainiečio, apie bausmes moterims nuo 18 iki 60 metų:
“Что известно о наказании для женщин за уклонение от военного учета”
https://youtu.be/ghJTKNAGuj4

slava       2022-07-30 16:13

slava dnepropetrovsk menorah -ui
https://youtu.be/enCFq8LCynM
žydui Zelenskiui slava,žydo Zelenskio karui iki paskutinio ukrainiečio slava, žydams slava, ukraina slava be ukrainiečių

Jieti       2022-07-30 14:33

kad esi durnas matesi,bet kad ant tiek…,ohoho.Stai kodel atkakliai neini miskan..,pasirodo,kelio nerandi..

Smagu!       2022-07-30 13:42

“Искандеры” уничтожили более 30 нацистов “Кракена” в Харьковской области”.
https://ria.ru/20220730/ukraina-1806047704.html

Zelenskio banditai žudo savus!…       2022-07-30 13:01

Украинские войска в ночь на 29 июля нанесли удар по СИЗО, в котором содержались военнопленные, прежде всего боевики националистического полка “Азов”. Здание практически полностью уничтожено огнем. На месте нашли обломки снаряда американской РСЗО HIMARS. Российский Следственный комитет возбудил уголовное дело.
В Минобороны назвали обстрел вопиющей провокацией, совершенной с целью запугивания украинских военнослужащих и предотвращения их сдачи в плен. Глава ДНР Денис Пушилин, со своей стороны, связал атаку с тем, что пленные начали давать показания.
В середине мая сложили оружие около двух с половиной тысяч бойцов ВСУ и “Азова”, заблокированных на мариупольском заводе “Азовсталь”. Раненых отправили в больницу, остальные с тех пор находились в колонии в Еленовке.
Pagoglinkit - « Минобороны опубликовало списки погибших при ударе ВСУ по колонии в ДНР».
https://ria.ru/20220730/obstrel-1806044765.html

Prašalietis       2022-07-30 12:46

Lansberginio durnių laivo “levitanai” neišsivaikščiojusiems vietiniams runkeliams, puskvailiams ir nepagydomiems idiotams pranešdami apie Donbaso kryptimi,Charkiv, Izyum. Krasnopillya – Dolyna – Bohorodychne,Centro, pietų kryptimi….maidaninių chalopų vykdomą “pergalingą puolančių orkų ragų ir kanopų laužymą”, kažkodėl tai “patriotiškai” nutyli rusų propagandos skelbiamą ir rodomą pasidavusių ir nelaisvėje kalinamų  Azov Stal gynėjų ramiai miegančių tiurmoj penkiasdešimties visišką “ragų ir kanopų pakratymą”, daugiau 100 Ukrainos didvyrių buvo sužeista netyčia, pagal Putino “propagandą”, nukritus amerikonisškai Himerso raketai. Zelenskis už tiek maidaninių chalopų “didvyrių” sunaikinimą tepasakė, kad paskyrė “tyrimo komisiją”, kuri “objektyviai"nustatys, kaid amerikonišką Himersą pavogė rusai ir patys save su chalopų didvyriais subombardavo…, kaip tai jau “darė” 8 metus Donbasas… Taip pat visa lansberginio durnių laivo “žiniaskalaida” nieko nesako apie kitą grandiozinį Ukrainos įvykį, kurį paskelbė ir parodė Putino propaganda, Nausėda nuvyko į UKrainą ir įteikė aukščiausią lietuvos apdovanojimą Zelenskiui. Už kokius “įpatingus nuopelnus Lietuvai” nesugebėjo suregsti net ir Putino propaganda… Gal koks labai gerai informuotas šią rubriką skaitantis runkelis pasakys likusiems neišsivaikščiojusiems lansberginio durnių laivo keleiviams kokie buvo tie “istoriniai nuopelnai” Lietuvai… Kiek žinau prieš prezidentavimą Zelenskis išgarsėjo, kaip vienintelis pasaulyje scenoje susirinkusiai publikai savo lytiniu organu sugrojęs ant piano….

Regimantas       2022-07-30 12:41

Amerikonai su Kijevu pabande sunaikinti savo nusikaltimu liudininkus ir apsaude, raketomis is HIMARS, kalejima Elenovkoje. Vakar, buves AZOV vadas ir vienas is Pravy Sektor lyderiu Andrejus Bileckis paskelbe “medziokle” tu, kurie atsakingi uz kalejimo Elenovkoje apsaudyma. Bileckis ir anksciau nekente Ze, dabar Ze tapo jo asmeniniu priesu. Kas liecia prof. Fergiusono, tai jis, apibendrintai, supranta situacija Ukrainoje.

Si rubrika       2022-07-30 9:12

skirta zmonem,o ne gellstantiems kaip lapai llavonoidams,laukiniu ordu apologetams.

Ramiai ir uztikrintai       2022-07-30 9:09

ukrainieciai spaudzia kacapoidus pietuose.Jau krymcianinai ko tai sunerime.Ateis laikas kai krymnasistai virs i kampa ispraustom ziurkem,tilta subombinus gales tik cyyypti…

DD plius DD       2022-07-30 7:45

Kaip tik 2022.07.29
Российские оккупанты кастрировали украинского пленного воина и опубликовали запись. Палача уже идентифицировали. Источник: https://censor.net/ru/p3357244
Video dėl suprantamų priežasčių kupiūruotas, bet užtenka ir to.
Ukrainiečių kariškiai sako, kad ir šios ekzekucijos ir “Azovo” belaisvių žudynių Olinivkoje tikslas yra išprovokuoti ukrainiečių įsiūtį ir paskatinti karius kerštui.
O jau tada rusiški taikos balandėliai aiškins, kokie “kakolai žiaurūs ir kad jiems negalima duoti rimtos ginkluotės”...

yellow Z.O.V-marine       2022-07-30 6:06

kokiems lansbergidės veršiams skirtos šitos “karo kronikos“ ? smile))) - na, nebent krevetėms ir moliuskams smile)))

yellow Z.O.V-marine to LJP 07-30 4:42       2022-07-30 6:01

nejau nė vienas psichiatras nesutiko tamstai padėti už simbolinį atlygį ? smile)) - ar gėdiniesi kreiptis ? smile

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-07-30 4:42

Kasdien, 9:00, pagerbiant žuvusiuosius ukrainiečius, tylos minutė per (Kijevo) radio HB
http://radio.garden/listen/rado-nv/MeSraNBK
Pagarba ukrainiečiams
Taip pat, visą dieną, čia skleidžiamos tik patikrintos žinios, čia kalbinami Ukrainos pareigūnai ir kiti pašnekovai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-07-30 4:41

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _
(citata iš laiško)
_______________________________________________________________________
“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai.

Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських виродків і змусити їх вивезти з окупованих земель України. Все, що нам потрібно зробити, це зробити весілля між Литвою та Україною, щоб Україна стала членом НАТО в день шлюбу. На європейському континенті ми є братами і сестрами подібної долі, а виродки Росії зробили все можливе, щоб швидко відновити нашу історичну спільну державу на землях Великого Литовського Kоролівства. В ім’я нашої спільної безпеки і вічного існування ми повинні діяти разом і мудро зараз. Слава Україні. “

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-07-30 4:41

- LDK Ukrainos okupacija yra ir LDK Lietuvos okupacija, taip pat.
– Tauta neparuošta savigynai, kaip ir ukrainiečiai. Katastrofa.
- Atėjo laikas d_a_l_i_n_t_i (tobuliausius) ginklus (su naktinio matymo įranga, su optika) Lietuvos vyrams.
- Reikia apginkluoti m_i_l_i_j_o_n_ą Lietuvos vyrų.
- Paskaičiavus surinkto biudžeto dalį tenkančią vienam gyventojui (neskaitant ES biudžeto pinigų) bei lyginant su JK, kasmet surinkti biudžetai Lietuvoje buvo pertekliniai (2018 metais buvo plėšikiškai perteklinis bemaž dviem milijardais eurų), bet atsiranda apsišaukėlių seimo seimagyviai suskiai siūlantys šauliams patiems n_u_s_i_p_i_r_k_t_i (!) ginklus. Katastrofa.
- Gitanai Nausėda, jau dabar, organizuokite Lietuvos vyrų apginklavimą, kad užtikrinti Tautos saugumą, kad rimtai pasiruošti Lietuvos žemių gynybai. (Šveicarijos pvz, Izraelio pvz)
- Jei nebus organizuojamas ginklų d_a_l_i_n_i_m_a_s Lietuvos vyrams, Gitanai Nausėda, būsite apkaltintas apsileidimu svetimšalių naudai.
- Lietuvos vyrų apginklavimas, bet ne vatnikų.
_____________________________________________
Lietuva - tvirtovė

Jėzus marija       2022-07-30 0:11

РЕН ТВ НОВОСТИ 29.07.2022, 19:30: Удар по СИЗО из HIMARS/Мины-ловушки в Донецке/Горят отели в Турции”
https://youtu.be/tY9_8PcKPlY
“Беспредел в Украинской армии”
https://youtu.be/PC4YVwsIppo
“Снимать убийства Российских пленных приказывал Зеленский”
https://youtu.be/whCn0rLFszQ

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.