Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas devintoji (birželio 12 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 12 d. 10:01

41     

    

Karas Ukrainoje. Šimtas devintoji (birželio 12 diena)

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Labas.

Donbaso kryptis.

Šiaurinis flangas
- Charkiv. Ukrainiečių lokalių atakų šiauriniame sektoriaus ruože tempas sumažėjo, orkai toliau stiprina gynybą bei sienos kontrolę. Abi pusės vieni kitus apšaudo artilerija. Ir vėl neaišku kaip, bet Belgorod, Kursk, Voronezh, Briansk apylinkėse vis kažkas užsidega, sprogsta, ar bėgiai ima ir išsilaksto.
- Izyum.
Šiame sektoriuje agresoriui užteko vienos dienos persigrupuoti, sutelkti kovingas pajėgas ir atnaujinti puolimą nuo Izyum link Slaviansk. Vėl atakuotas Dolyna – Bohorodychne ruožas. Orkai pasiekė taktinių laimėjimų, jiems pavyko įsitvirtinti Bohorodychne šiaurės vakariniame pakraštyje. Norime tik priminti, kad negausios agresoriaus pajėgos yra Tetyanivka (palei Donec upę į rytus nuo Bohorodychne). Taigi gynėjų klaida praradus Svyatohirsk leistu orkams forsuoti Severskyi Donec upę ir didesnėmis pajėgomis užeiti į Tetyanivka. Kas ukrainiečiams gali brangiai kainuoti, nes jei orkams pavyks čia sukaupti pajėgas, Bohorodychne bus atakuojama ne tik iš vakarų, bet ir iš šiaurės rytų. Svarstant dar toliau, užėmę arba apėję Bohorodychne agresorius turės galimybę iš užnugario pulti Dolyna. Taigi, kritiškai svarbu išmušti orkus iš užimtų pozicijų. Jei visgi tai nepavyks, neatmestina, kad ukrainiečiai atsitrauks į naują gynybos ruožą Sydorove – Khrestyshche.
Agresorius atakavo Hrushuvakha – Virnopillya ruožą, t.y. vakariniame ir pietvakariniame Izyum sektoriaus ruože, tarsi demonstruodamas pastangas ateityje judėti Barvinkove link. Visos orkų atakos atmuštos. Šiame etape, tai vertintume kaip klaidinimą, bandymą išsklaidyti ukrainiečių gynybą, su tikslu paremti pagrindines pastangas Slaviansk link.
- Lyman. Agresorius šiame sektoriuje toliau persigrupuoja, vyksta tik lokalūs susidūrimai. Tai vyksta kartu su orkų aktyvumu nuo Izyum sektoriaus Slaviansk link. Taigi, pasitvirtina mūsų spėjimas, kad Izyum grupuotė turėtų sudaryti sąlygas Lyman grupuotei sutelkti vienetus ir pradėti Slaviansk puolimą. Tuo pačiu galioja ir kitas spėjimas, kad dalis orkų pajėgų (pvz. nuo Yampil) gali pulti Siversk. Būtų labai gerai, jei iki prisijungiant Lyman grupuotei, Slaviansk link puolanti Izyum grupuotė būtų iki maksimumo sutaršyta.
- Severodonetsk.
Mūšiai mieste tęsiasi. Ukrainiečiai gana tvirtai laiko pozicijas, vakarinėje miesto dalyje vykdo kontratakas ir pasalas. Nepaisant orkų persvaros ugnimi (artilerija, aviacija), ukrainiečiai ir toliau geba tiksliau ir efektyviau smogti agresoriaus pozicijoms, naikina jų susitelkimo rajonus. Orkų puolimas mieste yra įstrigęs.
Ukrainiečiai ir toliau ginasi į pietus nuo miesto esančiame Borivske – Voronove – Metolkine ruože. Įdomu, kad orkų propagandistai pritilo skalambydami apie čia pasiektas pergales, tad tikėtina ir čia jiems ne pyragai. Tai atitraukia ženklią agresoriaus pajėgų dalį nuo miesto šturmo, neleidžia puolantiems vienetams laisvai veikti pietinėje miesto dalyje.
Į pietus nuo Lysychansk agresorius nežymiai pasistūmėjo į šiaurę, įsitvirtino šiaurinėse Orikhiv prieigose. Svarbu pastebėti, kad toks kuklus rezultatas pasiektas po keleto savaičių daužymo galva į sieną ir dar ne variantas ar agresoriui iš to pavyks ką nors išpešti. Kol neužimtas visas Orikhiv jų puolimas šiaurėn pasmerktas žlugti (nuolat bus daužomas jų užnugaris), o užimti gyvenvietę nebus taip lengva. Čia puolančius orkus ukrainiečiai nuolat linksmina taiklia artilerijos ugnimi bei kontratakomis nuo Hirske.
- Bakhmut.
Bakhmut – Lysychansk kelias ir toliau ukrainiečių rankose.
Dar viena nesėkme baigėsi agresoriaus bandymas užimti Mykolayivka.
Agresorius pasiekė taktinę sėkmę į pietvakarius nuo Popasna. Jam pavyko užvaldyti aplink Svitlodarsk esančių vandens kliūčių ruožą, jam atsiveria kelias į Bakhmut. Tuo pačiu iš dešinio flango jis sugebėjo išstumti ukrainiečių pajėgas ir pasiekė Roty, t.y. priartėjo prie kelio Svitlodarsk – Bakhmut. Neatmestina, kad ukrainiečiai atsitraukė, siekdami artilerijos ugnimi atakuoti orkų pajėgas, kurių manevrą naujose pozicijose ribos vandens kliūtys.

Centras. Agresorius bando vykdyti lokalias atakas nuo Troitske į šiaurę Niu-York (taip, yra tokia gyvenvietė Ukrainoje) link, siekiant sudaryti sąlygas ateityje pulti Konstiantynivka. Ukrainiečiai sėkmingai ginasi.

Zaporizhia. Be didelių pakitimų. Viešoje erdvėje pasirodė informacija, kad ukrainiečiai atstūmė agresorių 5-7 km į pietus, kas kai kur soc. tinkluose sukėlė keistą euforiją. Pasirodė įdomių vertinimų, neva ukrainiečiai be penkių minučių išlaisvins Melitopolį ir pan. Tokie pasistumdymai nėra retas dalykas ir mūsų galva, vertinami kaip taktiniai laimėjimai, kadangi atsikovotos teritorijos vis dar patenka į priešų artilerijos ir minosvaidžių efektyvios ugnies atstumą, t.y. nėra galimybės saugiai pirmyn pritraukti gynybos gilumoje esančias vadavietes, logistiką ir pan. Bet kokiu atveju, naujienos geros, tikėsimės, kad tai tik pradžia.

Pietų flangas. Ukrainiečiai toliau sėkmingai taiko orkų krauju prie Charkiv užpatentuotą taktiką. Visai neseniai agresorius bandė atsimušti nuo kontratakų prie Davidiv Brid, po to bandė išsilaikyti prie Vysokopillya. Nei vienur, nei kitur nepasisekė apsiginti, o štai dabar gavo snukin į šiaurės vakarus nuo Cherson. Ukrainiečiai išlaisvino Tavriyske gyvenvietę, orkai ginasi Kiselivka, Soldatske ir Oleksandrivka. Kilpa aplink orkų gerklę Chersone vis labiau veržiasi.

Karo dievai:

***

Egidijus Papečkys


Šimtas aštunta diena (birželio 11, šeštadienis)

Padėtis tebeišlieka sunki, bet šiandien ukrainiečiai sugebėjo atsilaikyti, Donbase priešui pasislinkti pirmyn nepavyko niekur. Iš abiejų pusių vyksta įnirtingas susišaudymas artilerija ir salvinėmis raketinėmis sistemomis.

Rusijos pajėgos pradėjo plačiau naudoti padegamuosius sviedinius ir savaeiges salvines liepsnosvaidžių sistemas „Solncepiok“ (Saulės kaitra“). Kas nežinote, tai čia panašiai kaip garsusis „Gradas“, tik iššauna sunkesnes padegamąsias raketas. Gana nedideliu atstumu, todėl nesaugu naudoti ten, kur ukrainiečiai gali atsakyti ugnimi. Baisokas ginklas, nes salvė iš 30 raketų (tiek perveža viena mašina, sukurta tanko T-72 bazėje) gali sukelti nemažai ugnies židinių.

Panašu, kad Ukrainos aviacija vėl pradeda aktyviau veikti, o ore atsirado dar daugiau ukrainiečių bepiločių. Greičiausiai tai irgi karinės paramos dalis. Kažkada buvo paminėta apie atsargines dalis MiG-29 naikintuvams, o būtent juos vis dažniau mini Rusijos gynybos ministerija. Mini kaip numuštus, bet ir vėl – nuolaužų neparodo. Nėra nuolaužų, nėra ko tikėti oficialia Rusijos informacija.

Buvau girdėjęs apie tai, kad ukrainiečiai aktyviai kariauja vidinėse upėse naudodami motorines valtis (jas taip pat padeda įsigyti savanoriai iš Lietuvos). Šiandien rusofašistai pasidalino vaizdo įrašu, kuriame sakosi sunaikinę 4 jūrų pėstininkus ir valtį. Valtį įraše matau, jūrų pėstininkus matau, apšaudymą matau. O štai pataikymo į valtį – ne. Kažkodėl tuo metu rodo jau tik vaizdą iš tolo. Labai tikiuosi, kad tiems vaikinams viskas gerai, ir rusai tik tuščiai giriasi, o iš įrao būtent taip ir atrodo.

Beje klaipėdiečiai ir Jūsų šventės svečiai prieš pandemiją galėjo matyti Portugalijos jūrų pėstininkus, kurie šventinėje kolonoje žygiavo su savo moderniomis motorinėmis valtimis. Tokia, atrodytų, lengvai pažeidžiama technika, tačiau labai tinkama specialioms ir diversinėms operacijoms.

Klincų mieste (Briansko sritis) esančiame kariniame dalinyje nugriaudėjo sprogimas ir kilo gaisras. Čia remontuojama kare Ukrainoje apgadinta šarvuota technika. Rusai krapšto galvas, kaip čia juos pasiekė ukrainiečiai. Apie trečia galimybę – rusišką netvarką – nekalba. Nors iš tiesų panašu, kad pasistengė būtent ukrainiečiai. Tikėtina, kad artimiausiu metu bus ir daugiau smūgių Rusijos teritorijoje.

Laikas karą pernešti ir į agresoriaus namus, tiesa?

Slava Ukraini!

Prieš 81 metus, 1940 m. birželio 11 d. Lydoje vyko paskutinis Baltarusijos ypatingosios karinės apygardos pasitarimas dėl Lietuvos okupacijos. Buvo griežtai įsakyta iš karto užplombuoti užgrobtas maisto ir pramonės prekių parduotuves.
Lietuvą 1940 m. okupavo tokia pati plėšikiška armija, kokia šiandien kariauja Ukrainoje.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gresia naciams       2022-06-13 19:09

dar vienas juodas prikakotas ciamodanas.Ty otdai mnie cimodancik..

Gręsia naciams dar vienas “Azovstalis”       2022-06-13 16:17

Pagoglinkit - “ Украинские власти хотят эвакуировать людей с “Азота” в Северодонецке”. Pagal Zelenskį po civilių žmonių vėl teks ukrufašistams, naciams ir benderovcams saugiai “evakuotis” į DLR ar LLR ir Rusijos kalėjimus.

..beginingo startingui       2022-06-13 13:50

GE’L'STANTIS L’L'AVONAS bande kazka pranesti,bet kazkodel’l nep’p'asiseke…Ajaaaazau…Stasys anam invare soku,tai net kalbu primirsa,judosius.

Ruskiai pradeda ir,aisku,apsikakina       2022-06-13 13:39

o pats pirmas tai xuilo,prisika pilna ciamodana..O lavrusa cielus du..

Rusai pradeda ir laimi       2022-06-13 13:05

Украинские силовики фактически блокированы в Северодонецке, заявил заместитель начальника управления Народной милиции ДНР Эдуард Басурин участникам пресс-тура, организованного Минобороны.
По его словам, вчера бойцы ВСУ подорвали последний мост, который соединял Северодонецк с Лисичанском и теперь не могут покинуть город.
“Те украинские воинские подразделения, которые там находятся, остались навсегда. У них два варианта: или последовать примеру своих сослуживцев, как на заводе «Азовсталь» и сдаться, или умереть. Другого варианта у них нет”, — сказал Басурин.

yel“l“ow submarine apie maidaunūtus šizoidus        2022-06-13 13:00

na, nžn. dėl tų anonimiškų lojikų : kiek čia jų, ir ką jie dar sugeba, apart bukiausio ,idiotiškiausio, nuobodžiausio amsėjimo…, - vienok toksai stasiliukas, kuris kas trečią-penktą kartą parašinėja lyg ir įjungęs šiokias tokias smegenis t.y. ne visišką briedą, panašu, pradeda šį tą suprast apie beviltišką šizoukropinio “karaliaus“ nuogumą smile)) - manau, kad tai šioks toks čiki`o beginingo startingas smile)))

Šlovė Rusijos kariams!       2022-06-13 12:34

Новый брифинг Минобороны России 13 июня:

* В ДНР ракетами воздушного базирования уничтожены вооружение и техника, поставленные для украинских войск. В том числе оружие из США и Европы.
* В ЛНР нанесены удары по «иностранным наемникам», там же и в Харьковской области — по двум батареям РСЗО.
* Российская авиация атаковала пункт управления ВСУ, радиолокационную станцию «Бук-М1» у Лисичанска, а также позиции украинских войск. Потери украинской стороны в Москве оценили в 120 человек.
* ПВО сбили восемь украинских беспилотников в Николаевской и Харьковской областях, а также в ДНР и ЛНР. Ракетные войска нанесли удары по семи украинским установкам РСЗО.

Džiugu       2022-06-13 12:04

Высокоточными ракетами воздушного базирования в районе железнодорожной станции Удачное Донецкой Народной Республики уничтожено большое количество доставленного для группировки украинских националистов вооружения и военной техники, в том числе из США и европейских стран. Кроме того, уничтожены: пункт временной дислокации иностранных наемников в районе Федоровки Луганской Народной Республики, а также две батареи реактивных систем залпового огня в районах Прогресс Харьковской области и Волчеяровка Луганской Народной Республики.
https://ria.ru/20220613/ukraina-1795007115.html

Juokingiausia tai ta       2022-06-13 8:49

‘raimonda’,kuri vis bando paskaityt apie kara.Nu ir niekaip jai nepavyksta ta padaryt.Ir paruko,ir isgeria,vel kita diena pabando.Ir vel nepavyksta..Sakau,kad tik nenusizudytu,vargsele.Na,gal vilties issigelbet jai suteiks nuostabusis gel’l'stantis l’l'avonas

Stasy       2022-06-13 8:20

jei gerai supratau,gel’l'tonas lavonas yra melzeja is kolxozo ar kaip…KREIPIMASIS.gEL’L'TONOJI PAMEKLE,PRASOM PATVIRTINTI SAVO TAPATYBE.kARVIU MELZIMAS NERA NUSIKALTIMAS.nESIGEDYKIT.

stasys        2022-06-13 8:02

pasirodo geltona tai ta ‘sovietinė melžėja varvara ’ , netekusi darbo kolūkiuose rado vieta kur pasireikšti . Tai paaiškina jos gylų susidomėjimą ‘tvartelio gyvenimu’ ir ta jos nepasotinama manija vis ka nors pamelžti .. pirštais .

stasys        2022-06-13 7:58

Kare informacija reikia tikrinti nes ji vienodai visų pusių kraipoma . Vat jei paklausti ‘xuilo mylėtoju’ kaip jie ta daro , atsakymas butų vienas jokiu abejonių ,  ‘xuilo radio’ jie neturi . Faktas kad orkai spaudžia ukrainiečius ir jiems sekasi ta daryti visuose veiksmu frontuose. Taip , buvo laikas kai ta darė ukrainiečiai o orkai bėgo ir traukėsi į paruoštus atsitraukti įtvirtinimus , šiandiena fronto linija po truputi juda kita kryptimi . Jei žinai padėti kertiniuose taškuose gali prognozuoti kitus busimus , tie pasistumdymai išilgai fronto tik liudija jog veiksmu aktyvi fazė perėjo į labiau apgalvotą ir pozicinį karą .

Gel'l'tonoji l'l'avoniada tesiasi       2022-06-13 7:30

priburbuliaves juodajam cemodanelyje,tulas pilietis N pademonstravo neeilinius aritmetinius gebejimus skaiciuojant karine texnika.Tai patvirtina pastarojo dideli issimokslinima ir minties galia,numatant tolimesne rusu ginklo pergale pries ukrainos fasistus.Ura,tovariscy.

yel“l“ow submarine apie Dzeikas 2022-06-12 22:54       2022-06-12 23:52

na, nesistebiu pastoviai prasimušančiu dzeiko debilavotumu, kai tokia prasta situacija su mokėjimu skaityti smile)))———уничтожены 3514 танка и других боевых бронированных машин ! - tai reiškia absoliučiai visą šarvuotą savaeigę techniką, sunaikintą tiek mūšio lauke, tiek boksuose, tiek remonto gamyklose, tiek transportuojant į pozicijas, tiek transportuojant iš visų natinių dolbodaunų resursų smile)) - o jis apsimeta ar nesupranta, kad kitos šarvuotos technikos paprastai armijose du-triskart tiek, kiek tankų ? smile ; - antra vertus, tas juokingas dzeikas net negali pasakyti, kiek gi tų tankų banderos turėjo vasario pabaigai smile))- keli šimtai tai du, penki, ar devyni ? smile)) -  o iš kur tie duomenys ?—————o apie tai, kiek visokio šarvuoto metalo laužo pritempta po vassario 24-os, galima tik įtarti smile -  įtarti galima min antra tiek, kiek jau buvo sukaupta šizoukropijoj smile————,žo,  “rimtas“ tvartelio vaginofonas smile)))))

Tiesiog džiaugiuosi       2022-06-12 23:48

Силы Луганской Народной Республики, развивая наступление в сторону города Бахмут, взяли под контроль два населенных пункта, передает корреспондент РИА Новости.
Речь идет о деревнях Видроження и Медная гора. Сейчас продолжается стрелковый бой в селе Роты. Daugiau straipsnyje - “Силы ЛНР взяли под контроль два населенных пункта”.
Šlovė rusų kariams! Dulkina Zelenskio nacius per visus galus.

Dzeikas       2022-06-12 22:54

Tiesiog smagui 13:43:
Uzsidek asilo kauke ir pakabink lentele ant krutines:
“As tas asilas kuris tiki rusu generalinio stabo pranesimams”
Ypac ispudingas sunaikintu ukrainieciu tankus skaicius >3000. Iki karo jie turejo kelis simtus ju.

yel“l“ow submarine       2022-06-12 22:48

autorių debilizmu galima stebėtis be galo smile)) -  cituoju:  “Mini kaip numuštus, bet ir vėl – nuolaužų neparodo. Nėra nuolaužų, nėra ko tikėti oficialia Rusijos informacija.“ smile)))) - tai ir netikėk lochozaure, rusams tavo “tikėjimas“ iki lempos smile) - rusijai yra svarbiau numušti, o ne filmukus kurti smile - jei būtų tikslas filmukai su nuolaužomis, šizolitlitchūaniškiems ir kitiems idiotams paspoksoti, būtų filmukai smile)) - tik nežinau kokiu visišku papečkiu ar sėjūnu reikia būti, kad iš nuolaužų nuotraukos ar filmuko identifukuoti numuštą objektą, numušimo laiką ir vietą ? - ir tada jau “patikėti“ smile))) ————apie nuolatines haliucinacijas ir pasakas šizoukrų “pergalių“ tema, net nakalbu , nes apie tai reikia tiesiog dainuoti, akomponuojant fanfaroms ir styginiams smile))——- kaip ten bebūtų, varinis bliūdas ant ukroreicho leidžiasi labai konkrečiai ir neišvengiamai smile)))————lauksim kitos pasakėlių serijos smile

gintarai       2022-06-12 21:35

ar nenoretum vadui kakojant,palaikyt juoda cemodaneli.Pakeltu i generolus,vykdytum toliau neigiama puolima.Slava xuilo.

Gintaras >Kola 21:06       2022-06-12 21:13

Šiaip gaila durniukų, kurie sunešė 5,9 mln.Eurų pašlėmėkui Tapinui į asmeninę sąskaitą. Cha cha cha…juokiuosi garsu

Gintaras >Apie…       2022-06-12 21:10

Nu jo… Rusai Mariupolyje taip smarkiai kultivavo neigiamą puolimą, kad 2511 azovostalių nacių patys “evakavosi” į DLR ar Rusijos kalėjimus.

autoriams       2022-06-12 21:07

Mane visada labai stebino vazoninių šuniukų drąsa.

Kola       2022-06-12 21:06

Kokie dvasios ubagai yra tie putkos padlaižiai, net vienas Lietuvos bairaktaras jiem sukelia tiek jausmų. Nu gražu, tikrai. Bet kartu ir gaila jūsų.

Apie..       2022-06-12 21:03

ruskiai seniai kultivuoja neigiama puolima.

Apie Ukrainos “pergales”       2022-06-12 20:57

Jei yra negiamas ekonomikos augimas, tai kodėl negali būti neigiamos karinės pergalės?

pagoglinkit russai dalina russiskus paspartus       2022-06-12 19:48
EI,KACAPNIA       2022-06-12 19:24

..KAIP JUMS PATINKA jusu oberfiureris xuilius,kakojantis i cemodana..,oi,negaliu,ka dar tie laukiniai silpnaprociai prigalvos.Kad ne zmoniu siaubai,sakyc,vyksta komiska fantasmagorija,tipo Felinio Amarkordas ar pan.,koks Karalius Ubas..UUUZAS,issigimeliai,i ka jusu samone pavirtusi,idiotai nelaimingi,judosiai.

Na va       2022-06-12 15:16

Atrodo, kad net mažapimpis Ožio Vyckos Anūkas pradėjo blaivėti?…Pagoglinkit straipsnį - “Gabrielius Landsbergis: „Yra gana didelė tikimybė, kad Rusija nepatirs pralaimėjimo“.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-06-12 14:37

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _
(citata iš laiško)
________________________________________________________________________
“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai.” _

Kvailių šalyje virė darbas       2022-06-12 14:18

Rusai per 107 karo dienas numušė 1188 ukrainiečių bepiločius dronus., - taigi, po 11 ukropų dronų į dieną. Manau, jog kai tik bus pristatytas į Ukrainą, toks pat likimas ištiks ir patrioto-idioto Tapkino už iš kvailių surinktus 5,9 mln. Eurų nupirktą droną “Bayraktar” arba dar tiksliau vadinamą droną “Raktirūrą”. Cha cha cha…juokiuosi garsu…

raimonda       2022-06-12 13:55

as tave myl’l'iu

TIESIOG SMAGU       2022-06-12 13:43

Всего с начала проведения специальной военной операции российскими войсками уничтожены:
201 самолет,
130 вертолетов,
1188 беспилотных летательных аппаратов,
338 зенитных ракетных комплексов,
3514 танка и других боевых бронированных машин,
508 установок реактивных систем залпового огня,
1870 орудий полевой артиллерии и минометов,
3570 единиц специальной военной автомобильной техники.

Per parą sunaikinta net 320 Zelenskio nacių       2022-06-12 13:32

Российские ракетные войска и артиллерия поразили почти 250 районов скопления украинских военных, уничтожены более 320 националистов, сообщил в воскресенье официальный представитель Минобороны России генерал-лейтенант Игорь Конашенков.
“Ракетными войсками и артиллерией поражено 248 районов сосредоточения живой силы и военной техники ВСУ, 21 пункт управления, а также 37 огневых позиций артиллерийских подразделений ВСУ”, - сказал Конашенков.
“В результате ударов уничтожено более 320 националистов, пять единиц бронетехники, шесть орудий полевой артиллерии и минометов, 15 специальных автомобилей и пять складов боеприпасов и топлива”, - добавил он.
https://ria.ru/20220612/minoborony-1794867090.html

Patriotism-idiotams       2022-06-12 13:25

Pagoglinkit, klumpakojai - “ ВС России с начала спецоперации уничтожили 1188 украинских беспилотников”.

Zigmas        2022-06-12 13:21

Ateis laikas ir visos tos ‘‘vyšyvankos’‘, ir ukrų vėliavos bus nukabintos, ateis laikas tam burbului sprogti, laukiu nesulaukiu kaip vartysis tada pats Nausėda ir Šimonkės chunta . .

Iš Ukrainos aviacijos liko tik prisiminimai       2022-06-12 13:13

Оперативно-тактической и армейской авиацией поражены три пункта управления и 25 районов сосредоточения живой силы и военной техники. В результате ударов авиации уничтожено более 150 националистов, шесть танков, пять орудий полевой артиллерии и 10 специальных автомобилей различного назначения. Истребительной авиацией сбиты два самолета Су-25 воздушных сил Украины в районах Райгородок и Черкасское Донецкой Народной Республики.
Pagoglinkit straipsnį - “ Российские истребители сбили два украинских штурмовика Су-25”.

Raimonda       2022-06-12 13:09

Pabandžiau paskaityti šių pseudo autorių rašliavas, kurios pas juos vadinasi “Metas naujienoms iš fronto”.  Na, sveiku protu nesuvokiama. Atrodo užgimė kažkoks naujas mišrus komedijos, farso, melo ir autotreniruotės žanras. Tik kasdien tos jų rašliavos tampa vis silpnesnės bei skystesnės. Todėl taip ir norisi paklausti tų pseudo autorių, ką jūs rūkot, arba ką jūs uostyt pradėjote, jog tokias išsivertėliškas fantazijas, kur melas apie ukropų “pergales” liejasi laisvai, rašinėjat? Net šlykštu skaityti tokį melą….. Šlykštu ir tiek.

ah.ą       2022-06-12 12:44

operacija

Muša nacius kaip reikiant       2022-06-12 12:37

Высокоточными ракетами большой дальности морского базирования “Калибр” в районе населенного пункта Чортков Тернопольской области уничтожен крупный склад поставленных киевскому режиму из США и европейских стран противотанковых ракетных комплексов, переносных зенитных ракетных комплексов и артиллерийских снарядов к системам вооружения.
Daugiau straipsnyje - “ ВС России ракетами уничтожили склад вооружений, поставленных Киеву Западом”.

SMAGU       2022-06-12 12:35

Pagoglinkit -“ Минобороны показало уничтожение вертолетами Ка-52 украинской бронетехники”.

ARTĖJA DAR VIENAS DIDELIS PIZZZDEC        2022-06-12 12:32

PASIRODO, KAD JAU PIZZZDEC UKRUFAŠISTAMS SEVERODONECKE, VARO JIE SKYSTAI Į PAMPERSUS IR RUSŲ KARIŲ PRAŠO PASIGAILĖTI:
На территории предприятия находятся около 300–400 украинских военных, которые расположились возле первой проходной, а также порядка 500 мирных жителей в бомбоубежище, уточнил посол. По его словам, военные «пытаются выдвигать требования — дать им возможность выхода с территории химкомбината вместе с заложниками и обеспечить коридор для перехода в Лисичанск», что неприемлемо. Взамен им предложили освободить мирных жителей и сложить оружие.
https://www.rbc.ru/politics/12/06/2022/62a5041d9a79477529b4a46c?from=newsfeed

Kur tas kvailelis       2022-06-12 11:36

manantis,jog jis ..laivas.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.