Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuntoji (birželio 11 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 11 d. 11:44

23     

    

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuntoji (birželio 11 diena)

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Šiandien visame fronte dirba artilerija, aviacija, tęsiasi lokalūs mūšiai, tačiau jų intensyvumas sumenko. Galimai, tai sietina su tuo, jog orkams jų vadai Kremliuje perkėlė deadline‘ą iki kada jie turi įvykdyti iškeltas užduotis. Nauja pergalės ir gėrimo diena – birželio 22 d. Nevesime jokių istorinių paralelių, ir dabartyje užtenka pavyzdžių, kaip tokie deadline‘ai RF buvo vykdomi. Kaip ten bebūtų, gavę naują kraštinį laiką (datą), orkai kelias dienas persigrupuos, gers, kaups pajėgas ir vėl puls su nauja jėga. Kaip suprantate, šis deadline‘o perkėlimas – ne iš gero gyvenimo. Keli momentai:

Nors pasiekė taktinių laimėjimų, orkai jų dar nesugebėjo paversti operacine sėkme:

Severodonetsk ir Lysychansk gynėjai dar laikosi bei sugeba kontratakuoti Severodonetsk mieste. Kartais užmirštame tuos ilgas savaites trukusius mūšius dėl Rubizhne, o vėliau ir dėl Severodonetsk, kurių metu ukrainiečiai sugebėjo nuleisti daug kraujo orkams. Tuo pačiu veikė lanksčiai ir ribotas paramos ugnimi priemones (artileriją, minosvaidžius) sugebėjo permesti į Lysychansk, su tikslu įgalinti pėstininkus laikytis dalyje Severodonetsk.

Kelias Bakhmut – Lysychansk neperkirstas. Daug kas sako – koks skirtumas, kad kelias neperkirstas, jei agresorius vis tiek jį apšaudo. Skirtumas yra, kadangi dabar ukrainiečiai gali aprūpinimą ir vienetus link Lysychansk judinti mažesniais keliais į vakarus nuo kelio. Jei kelias būtų perkirstas ir priešas įsitvirtintų vakarinėje jo dalyje – nebeliktų ir to, o toks pasiekimas šiame sektoriuje keistų operacinį paveikslą.

Mūšis dėl Slaviansk neprasidėjo. Nepaisant gana greito Lyman kritimo ir problemų jo vakariniame flange, visgi ukrainiečiai sugebėjo stabilizuoti tikrai grėsmingai atrodžiusią padėtį. Po Lyman kritimo ir mes jau manėme, kad kelių dienų bėgyje prasidės mūšis dėl Slaviansk, tačiau ukrainiečiai vis dar neprileidžia orkų prie šio miesto.

Visos šios orkų sėkmės ir nesėkmės jiems kainavo labai brangiai. Kaip ne kartą esame minėję – ne technikos papildymas RF kariuomenėje yra pagrindinė problema. Jos jie turi daug ir visokios – nuo pakenčiamos iki katastrofiškai blogos. Kuo BTG užpildyti jie ras. Tačiau jiems bėda yra žmonės (vadai, pėstininkai, tankistai, pilotai, vairuotojai, artileristai ir kiti įvairūs specialistai). Kiekviena kariuomenė yra sudaryta iš:

• motyvuotų kūrėjų;

• motyvuotų vykdytojų;

• nemotyvuotų vykdytojų;

• „mėsos“.

Nedarėme jokio sociologinio tyrimo, bet spėtume, kad vasario 24 d. RF ginkluotose pajėgose dominavo motyvuoti vykdytojai, kurie dėl silpno karinio parengimo po rimto kontakto neretai virsdavo nemotyvuotais vykdytojais. Prie tokios prielaidos prieiname matydami visą karo eigą ir rezultatus (didelis atakų tempas, šabloniškas operacijų planavimas ir vykdymas, didelės gyvosios jėgos, technikos ir įrangos netektys, karo nusikaltimai, didelis belaisvių kiekis pirmame karo eskalacijos etape).

Taip, priešas mokosi, taip keičia savo taktiką – jo negalime nuvertinti. Tačiau orkai ir toliau žūva, o jų vietas užima rezervistai, šauktiniai ir DNR/LNR mobilizuotieji. Išvados:

• Jie yra nemotyvuoti vykdytojai ir „mėsa“. Visi jie negali atstoti tų žuvusių motyvuotų kūrėjų ir motyvuotų vykdytojų

• Likę kūrėjai ir motyvuoti vykdytojai nebetrykšta noru dalyvauti šlovingoje „denacifikacijos“ misijoje. Atsisako kautis ir ieško būdų pasiplauti ne tik paprasti reguliarių vienetų kontraktininkai, bet ir „elitiniai“ desantininkai.

• Samdiniai taip pat nėra labai geras variantas, kadangi profesionalai jau buvo įtraukti nuo vasario 24 d., o naujai ateinantys tėra televizoriaus ir skurdaus gyvenimo aukos, kurių visa motyvacija išgaruoja patekus į pirmą artilerinį apšaudymą.

Todėl agresorius pabandys per ateinančias dienas ne tik suvežti ginkluotę, šaudmenis, degalus, bet pirmiausia sieks sulipdyti motyvuotų vykdytojų dominuojamas BTG ar KTG, kurios leistu mažam dvesiančiam Kremliaus gnomui apsimesti, kad jis nėra mažas dvesiantis gnomas.

***

Rusijos Dūma paskelbė, jog bus svarstomas projektas dėl Sovietų Sąjungos įstatymo, kuriuo pripažįstama Lietuvos Respublikos nepriklausomybė, atšaukimo. Nesuklyskim, čia jokia beprotybė. Kremlius tikrina, kokia bus mūsų ir Vakarų reakcija (kol kas – jokios), o Rusijos gyventojai informuojami, kad štai jau ir atkuriama Sovietų Sąjunga. Reiktų išgirsti, kas sakoma – Putinas ir režimas tik atrodo pamišėliais, iš tikro, jie visada praneša apie savo sumanymus iš anksto.

Karas gali „sukelti precedento neturinčią bado ir kančių bangą, po savęs palikdamas socialinį ir ekonominį chaosą“, pareiškė JT vadovas Antonio Guterresas. Teigiama, jog karo padariniai atsilieps 94 šalims, kuriose gyvena apie 1,6 mlrd. žmonių, o šios šalys jau yra „smarkiai paveiktos bent vieno krizės aspekto ir nepajėgios su juo susidoroti“. 1,2 mlrd. žmonių gyvena itin pažeidžiamose zonose, priklausomose nuo pasaulio finansų, maisto, energetikos. Guterresas teigia, kad Rusijos įsiveržimo į Ukrainą pasekmės pasauliui vis sunkėja ir Rusijos (bei Baltarusijos) invazija į Ukrainą turi kuo greičiau baigtis.

Na taip, tai gal laikas sudaryti šalių koaliciją, kuri jėga užtikrins, kad karas baigtųsi? Ar ir toliau dejuosim važiuodami bėmve ir per langą žiūrėdami, kaip gatvės banditai spardo ir užgaulioja praeivius?

Kremliaus lakštingala Marija Zacharova dėl maisto krizės kaltina Vakarus. Tiksliau sankcijas Rusijai. Esą sankcijos, o ne karas, sustabdė tiekimą, todėl badauja milijonai žmonių. Rusija neva turi visas būtinas prekes (pamiršo pridurti, kad vogtas) ir gali pristatyti į reikiamas pasaulio vietas. Tik negali to padaryti dėl sankcijų. Kremlius kaltina Vakarus, neva šie sunkvežimiais gabena grūdus iš Ukrainos ir palieka ukrainiečius be maisto.

Ajajai, maskoliams staiga parūpo, kad jų žudomi ukrainiečiai mirs ne nuo kalibrų ir gradų, o iš bado. Visa ši Kremliaus retorika yra niekas kitas, kaip šantažas, siekiant vienintelio tikslo – atšaukti sankcijas mainais į grūdus. Terorizmas visame gražume.

Ukrainiečiai ginasi esamose pozicijose. Rusų okupantai per pastarąją parą nesugebėjo smogti “lemiamo smūgio” nei Iziumo, nei Popasnės, nei Severodonecko kryptimis. Vertinama, kad maskoliai nepasitiki turimais resursais ir laukia pastiprinimo.

Kremlius viešai paskelbė ketinimus dėl Zaporižės srities prijungimo. Referendumai dėl Zaporižės ir Chersono sričių skirti Rusijos visuomenės bukinimui ir muilinimui. Ir asilui aišku, kad Chersone, kur mūšiai vyksta 10 – 20 km nuo miesto centro, neįmanomas joks referendumas.

JK žiniasklaida skelbia, jog ukrainiečių ir rusų turimi šaudmenų resursai skiriasi 40 kartų. Esą dėl intensyvios ugnies, gynėjų noras kautis krenta, o kovinė dvasia svyruoja. Be to, greičiausiai Kremliaus pastangomis, platinama „patikrinta“ informacija apie dešimčių tūkstančių ukrainiečių karių žūtis nuo invazijos pradžios. Nepaisant to, Ukraina laikosi. Laukiama, kada pradės veikti lendlizas, o turimos ginkluotės skirtumas tirpti. Mums šis daugelio vakariečių, o ypač – ukrainiečių, laukimas ir tikėjimas, kad ginklai patys laimės karą, atrodo psichologiškai sekinantis veiksnys. Dar didesnis smūgis gynėjų kovinei dvasiai gali būti įsisąmoninimas, kad patys ginklai savaime karo nelaimės.

Baltarusijos Respublikos ginkluotose pajėgose vyksta karinių dalinių kovinės parengties patikrinimas kovai su konvencinio priešo diversinėmis ir žvalgybinėmis grupėmis.

Charkivo kryptimi rusai vykdo intensyvų ukrainiečių dalinių apšaudymą.

Slovjansko kryptimi priešo pastangos sutelktos į pasirengimą pulti Slovjansko ir Barvinkovės gyvenvietes.

Severodonecko kryptimi okupantai apšaudė ukrainiečių dalinius iš minosvaidžių, artilerijos ir daugkartinių raketų paleidimo įrenginių. Rusai ir toliau nesėkmingai ieško silpnų vietų Severodonecko miesto gynyboje.

Per pastarąją parą Ukrainos gynėjai Donecko ir Luhansko srityse atrėmė septynias priešo atakas, sunaikino tris tankus, dvi šarvuotas kovines mašinas ir keturis priešo transporto priemonių vienetus. Priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė šešis bepiločius orlaivius „Orlan-10“.

Užblokavus pagrindinius Ukrainos Juodosios jūros uostus, stipriai paveiktos maisto tiekimo grandinės visame pasaulyje. Prieš invaziją Ukraina turėjo 85 mln. tonų grūdų sandėliuose, tačiau rusams dalį infrastruktūros sugriovus ir dėl okupacijos, Ukraina gali naudotis tik 60 mln. tonų sandėliavimo pajėgumais. Ukraina kaltina Rusiją pavogus apie 600 000 tonų grūdų ir dalį jų eksportavus. Vakarai kaltina Rusiją maistą ir maisto krizę naudojant kaip karo įrankį. Iš Ukrainos į pasaulį eksportuojama 42 % saulėgrąžų aliejaus, 16 % kukurūzų, 10 % miežių ir 9 % kviečių.

Nors tai mums kol kas, galbūt, atrodo, kaip su mumis neturintys nieko bendra skaičiai, tačiau nepasirengimas krizėms, jų nenumatymas, neturėjimas reikiamų įrankių ir reikiamo atkirčio nedavimas agresoriui yra tarpusavyje susiję. Maisto krizė nėra kažkoks tolimas, Afrikos šalyse vykstantis reiškinys.

Mes ir visi Vakarų valstybių piliečiai turime suvokti, jog ši maisto krizė yra iš anksto Rusijos paruošta dedamoji, ir karo ne su Ukraina, o su Vakarais dalis. Maisto grandinių tiekimo suardymas ir kylančios maisto kainos išbalansuos 1,6 mlrd. gyventojų turinčias 94 šalių ekonomikas, jas krečianti banga atsiris į Europą.

Pabėgėlių srautu, kuris gali siekti dešimtis milijonų alkanų žmonių. Europos šalys, be energetinių ir finansinių klausimų, turės ant galvos užgriuvusią dar ir šitą globalią bėdą. Milijonus žmonių gali tekti ne tik apgyvendinti, pamaitinti, bet ir spręsti naujas su tuo susijusias problemas, pavyzdžiui, medicininių paslaugų teikimo, socialinės rūpybos, kultūrinių ir religinių skirtumų išprovokuotų konfliktų.
O kur dar karas Ukrainoje.

Natūralu, kad Europa stengsis visa tai suvaldyti, ir karo bet kokia kaina sustabdymas, nuolaidžiaujant Putinui ir dovanojant jam dalį Ukrainos, atrodys vienintelė logiška išeitis.

Paradoksalu, tačiau nuolat kartodami ir manydami, kad Putinas tėra į kampą įvarytas žvėris, patys tapome Kremliaus sukurtos situacijos įkaitais. Tą sukąstais dantimis turime pripažinti ir imtis veiksmų.

Visų pirma, suvokti, kad situacija yra labai rimta. Tada pradėti planuoti, ką daryti toliau, ir kuo greičiau savo planą įgyvendinti. Kitaip mus ištiks katastrofa. Ta, kurią suplanavo Kremlius.

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasy        2022-06-12 20:51

Stasy 2022-06-12 9:20 ..jei diedas sako matyt žino,  aš tai spėčiau amžiuje vyras su barzda įsikūnijęs į moterį .... o gal atvirkščiai moteris su barzda vaizduojanti vyrą  ? labai jau painius tie jos hormonai .

Stasy       2022-06-12 9:20

pasakyk man aiskiai,gel’l'tonas skenduolis yra pederastas ar ne.Pvz.,Diedas sako,kad pederastas.As abejoju,tai ir klausiu tavo nuomones..

stasys        2022-06-12 8:53

Ne-upsui , nieko nebūtų . stasys čia ganosi ir ganysis ir jam atrodo jog čia užteks vietos kitiems gyviams išsakyti savo nuomone ar nuleisti susikaupusį garą .

Upsui       2022-06-12 8:36

..tai kas cia butu apie ..‘geltonos ziurejima su valerijonais..‘Gal dar koks Stasys cia ganosi lankose,pievose,pagrioviais.Netiesose,cituojant gerbiama l’l'avona..

ups        2022-06-12 7:56

geltonai . su pasakomis ne pas mane . Užeina čia toks tamstos ‘kraujo brolis’ prašalietis manau su juo būtų lengviau tartis . Daug žino apie ‘laivų’ statyba ir kur ir kaip jie plaukioja . Tamstelei reikia tik nesikuklinti ir paprašyti .

su gerais ketinimais ‘stasys’ .

Na,povandeninio skenduolio       2022-06-12 7:47

potraukis padiskutuot apie zuvis yra naturalus.Apie urinologija bei fekalizacija taipogi.Bet kad ukrainieciai kepa savo civilius ir saudo akimis..,bauginantys pasakojimai is rusio..Beje,kodel prelegentas STASYS nustate,kad minimas baisuuunas yra niekatrosios gimines ir atkakliai ji vadina ‘geltona’.Manding,paslapties raktas susijes su gerbiamu raskevicium..

yel“l“ow submarine apie tvarto asiliukus        2022-06-12 0:01

kodėl gi stasiliukui nepapasakojus, kiek banderos kasdien nukepa civilių gyventojų donecke, šaudydami į miesto rajonus “iš akies“, ir iš keršto ? - o ždanovo pasakas tegul skaito ar klauso vienas prieš miegą, po kaldra, tik “klejonkės“ po paklode nereiktų pamiršti, bo tų pasakų laimingos paabaigos, gali sukelti nevalingą netgi defekaciją , ką jau ten myžaliuko lašiukai iš laimės smile)))  - matau naują psichozę šizoukropų fanų tarpe - anksčiau kliedėjo, kad rusai pritrūks raketų, po to tankų, dabar panašu, bus laukiama “generolų“ deficito smile)) - lansberginių šizoidų idiotizmas tiesiog kaip gyvas unikalus organizmas - jis ne tik sugeba regeneruotis , bet ir neturi augimo ribų smile)) - ant lukošiaus briedo porciją pavarė, tiksliau nerišliai perpasakojo smile)) - na, kai sako, kad tik mačytų: šizoidų sveikatai virtuali realybė tiesiog kaip vanduo žuviai smile—————————————- na, o apie likusius ar likusį nekrofilišką fetišistą net gaila pirštus baksnoti ..., - tegul tais “intelekto“ bokštais žavisi tie dundukai naviai, sėjūnai, ir likusi propagand0nų bohema, kuri pluša, “kurdama“ infosilosą būtent tokiems veršiams smile

tovarisciui l'l'avonui       2022-06-11 22:44

prasom isdestyti savo giliamintiskas izvalgas bezdzioniu raupu klausimu.Kas geriau,skiepytis ar persirgti naturaliuoju budu..

stasys        2022-06-11 21:41

youtube.com/watch?v=1z0QMBzi5hk, Олег Жданов. Apžvalga fronto naujienu 2022.06.11..12 val. Geltonai žiūrėti rekomenduojama , tik su valerijono lašeliais po ranka . Nukepė du generolus orku , laukiame patvirtinimo , šampanas šaldytuve ta proga pasakysiu iškilminga kalba . Įdomi situacija rutuliojasi su Baltarusija , iš baimės priperstas kelnes batka persimovė ir vėl stojo visiems aiškinti jog reikia ginti Ukraina nuo Lenkijos invazijos į jos teritorija . Gal ten anie du ‘padaugino durnaropiu’ antpilo ir vis dar esti po tuo kaifu ?  Tiesa sakant aš nemanau jog batka ryšis pulti Ukraina ir tos kalbos apie 35 tkst. suformuota grupuote iš žaliu rezervistu ne toks ir didelis xuilo pastiprinimas . Nuimti nuo konservacijos sena sovietine techniką dar nereiškia jog ji kažkaip geriau pasirodys nei xuilo -putino .

Ajaaaazau       2022-06-11 21:27

kas daba bus..Prakeikti amerikooonai,viskas cia per juos.Pukuoti ir gerieciai kacapai bando gelbet pasauli,bet nelabieji natovcai tycia trukdo.Durni xoxlai patys save bombina ir pjauna.Sako,kad zelionke uzpuole kijeva ir paslapcia gamina labai nesvaria bommmba.vIENZO,MUMS KIRDIK.sLAVA CCCP.

yel“l“ow submarine       2022-06-11 20:36

rašiau tai debiliai ir nacistuojančiai radžvilo sinicai, bet šitiems oluchams naviams, sėjūnams, etc. irgi privalau tai ištėkšti į dvokiančius nuo melo snukius—————————————————————————————————-  gal, iškrapščius debilioj makaulėj giliai užkištas sąžines, šitiems bent sau pavyktų paaiškinti, kodėl pindostanas po šiai dienai perka iš rusijos dujas bei naftą, ir netgi daugiau nei ligšiol ! - taip pat perka trąšas, titano liejinius boingams, ir netgi moka rubliais ? smile))) - štai tik ką sumokėta rubliais roskosmosui keli milijardai rb už kosmines paslaugas smile) - nagi, pačiulbėkit, dolbopaukšteliai, apie nacistinės šizolitchūanijos strateginę partnerystę su melo imperija pindostanu ! smile) - suskiai sisteminiai, be čiulpimo negalintys gyventi, kurmi, kurmi ...

yel“l“ow submarine       2022-06-11 20:24

dar apie tuos dvokiančius propagand0nus ..., - štai dar vienas nežmoniškai ciniškas melas : “Mes ir visi Vakarų valstybių piliečiai turime suvokti, jog ši maisto krizė yra iš anksto Rusijos paruošta dedamoji, ir karo ne su Ukraina, o su Vakarais dalis. Maisto grandinių tiekimo suardymas ir kylančios maisto kainos išbalansuos 1,6 mlrd. gyventojų turinčias 94 šalių ekonomikas, jas krečianti banga atsiris į Europą.“
- kas čia ką turi suvokti, sutriai, jūs, sutriai ?!! - vokit , vokit, gal suvoksit, kad esate absoliutūs kretinai, ir esate tokiais nuo gimimo! smile))) - rusija yra didžiausias grūdų tiekėjas pasaulyje ! - ir jūs, tvarto debiloidai manote, kad ji neras būdų parduoti tuos grūdus, nežiūrint į visokias pindosiškas sankcijas ?! -  ar tai rusija uždraudė savo laivams plaukti į eurokolchozo uostus ? smile)) - tai dabar tie grūdai ir gausybė kitų prekių keliaus į eurokolchozą aplinkiniais keliais, apgaulės keliais, kaip rusiškos dujos ir nafta pindosiniais tankeriais į klaipėdą ir būtingę - tik gerokai išbrangę ir keliskart perrašyta kilmės šalimi invoisuose!!——-  o jūs, čmošnikai, mokėsite už viską dvigubą ir trigubą, ir dešimteriopą  kainą dėl dirbtinai sukelto deficito ir dėl aistros nulaižyti pindosams ! - jūs dėl pindostano interesų netgi uždarėte trąčų gamyklą, - o tai kuo puikiausias indėlis į žemės ūkio produkcijos kainų augimą ! - jūs, išgamos, suicididnikai, uždarote BY trąšų tranzitą per savo su314stą lansberginę skylę, tuo būdu taip pat prisidėdami prie žemės ūkio produkcijos kainų augimo ! - subinės, jūs, melagiai, votys, burnišangiai ir kopromanai !!! - ir tai dar labai švelniai pasakyta !

Markas Tvenas:       2022-06-11 19:55

“ Kuomet melas jau keliauja po visą pasaulį, tiesa tuo tarpu dar tik aunasi batus”.

yel“l“ow submarine       2022-06-11 18:35

kol neperskaitai tų kliedesių, tol negali iki galo patikėti, kad egzistuoja tokie tvarteliniai dolbodaunai, kaip šitie “kronikeriai“ sėjūnai,naviai,Locked N’ Loaded etc. smile)————štai eilinis kliedesys iš daugybės : “Vakarai kaltina Rusiją maistą ir maisto krizę naudojant kaip karo įrankį. Iš Ukrainos į pasaulį eksportuojama 42 % saulėgrąžų aliejaus, 16 % kukurūzų, 10 % miežių ir 9 % kviečių.“ smile))) - o yra kas nors, kuo “vakarai“ rusijos nekaltina ? smile))))) - kas dėl tų spekuliacijų apie badą pasaulyje dėl šizoukropinių grūdų ir kito, tai jau net vemti nesigauna : šizoukropinė dalis pasaulio maisto grandinėse nesiekia nė dvejų procentų ! smile)) - BADAS, BADAS, gelbėkit, rusai badu marina smile)) - tuo tarpu grūdų eksportas(pardavimas) iš rusijos kontroliuojamų uostų - chersonas, berdianskas, melitopolis, mariupolis jau vyksta, ir apimtys didinamos ..., - visa šizoukropija, ir viskas, kas su ja susiję, įskaitant šizolitchūaniškus “gynėjus“ bei “humanistus“, tai ištisas melas, begaliniai dvigubi standartai, spekuliacijos, feikai, sintetinės ašaros ir debiliškas spiegsmas dėl kiekvieno šūdo ! - tpfu, bl. sutriai dvokiantys ! - neilgai jums, moraliniams prostitutams , beliko meluoti ir darkytis !

Arkliui       2022-06-11 18:06

atsiprasau,bet minties nesupratau,kazkokia paslaptinga samokslo teorija.Cia Kleveckai su Furma nebent.Mano galvele tiek nenesa.

ah.ą       2022-06-11 17:58

> arkliui. švabo, putino, zelenskio, kalamoisko opracija denacifikacija - valstybių nebus, bus korpų  pso-banko valdžia- operuojamos valstybės.

Pereiti       2022-06-11 17:16

Nuo emocijų prie išminties.Profesoriaus iš JAV nuomonė apie karą.
https://youtu.be/PTclxpK6MZg

Arkliui       2022-06-11 15:45

karo kacapai neskelbe,tik operacija.Ta proga tamsta busit isoperuotas negyvai.

ah.ą       2022-06-11 14:36

rašot karas? Jei rašot karas - nurodykit kas, kam, kada paskelbė karą?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-06-11 13:48

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _
(citata iš laiško)
________________________________________________________________________
“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai.”

Kaip cia daba       2022-06-11 13:04

karas yra,o l’l'avono ner..Gal taika uzein.Ajaaaazau..

regimantai       2022-06-11 12:53

asei ypac bijau taves,kacapnacio..,kakiau,bo palietes issidvokinciau.

Regimantas       2022-06-11 12:03

Ateis laikas ir visos tos ‘‘vyšyvankos’‘, ir ukrų vėliavos bus nukabintos, ateis laikas tam burbului sprogti, laukiu nesulaukiu kaip vartysis tada pats Nausėda ir Šimonkės chunta . Beje, teko susidurti su ukrų pabėgėliais, kalbančiais tik rusiškai tiek su savo šeimos nariais, tiek su mumis. Kai užklausiau, ko, rusų ar pačių nacių ukrų jie bijo, tai atsakė, kad pačių ukrų nacių , ypač azovistų.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.