Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 18 d. 19:17

41     

    

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Aurimas Navys | visagentura.com

Politinis strateginis lygmuo

Pentagono teigimu, Putinas bus priverstas keisti karo Ukrainoje tikslus. “Dabar pasiekėme tašką, kai, manau, Putinui teks persvarstyti savo “operacijos” tikslus. Nes dabar labai aišku, kad jis yra… nesugeba padaryti to, ką buvo užsibrėžęs anksčiau”, - pareiškė Pentagono žvalgybos vadovas generolas leitenantas Scottas Berrieras.

Pentagonas teigia, kad Putinas įsiveržė į Ukrainą, siekdamas užimti Kyjivą ir nuversti provakarietišką vyriausybę. Tuo tarpu po šešis mėnesius trukusių kovų Ukrainos kariams pavyko okupantams suduoti stiprų smūgį ir priversti iš Charkivo apylinkių bėgti driskius į Rusijos teritoriją.

CIA direktoriaus pavaduotojo Davido Coheno teigimu, kol kas nereikia nuvertinti Putino noro okupuoti visą Ukrainą. “Nemanau, kad turime pagrindo manyti, jog jis nuo to atsisakė”, - teigia Cohenas. Jis pažymėjo, kad JAV taip pat neturėtų nuvertinti Putino “rizikos apetito”.

Rizikos apetitas - tai ėjimas iki kritinės branduolinės konfrontacijos ribos.

Putinas pareiškė, jog tęs karinę kampaniją prieš Ukrainą ir perspėjo, kad jei kontratakos tęsis, bus duotas “rimtesnis” karinis atsakas. Teroristo Nr. 1 pasaulyje teigimu, pagrindinis Rusijos kampanijos tikslas išlieka “visos Donbaso teritorijos”, įskaitant Donecką ir Luhanską, nes ten gyvena daugiausia rusakalbiai gyventojai.

Karo nusikaltėlis apkaltino Ukrainos pajėgas bandymais vykdyti “teroro aktus” ir žalos darymu Rusijos civilinei infrastruktūrai. “Jei situacija ir toliau taip klostysis, atsakas bus rimtesnis”.

Rusijos kaimų apšaudymas, kuris pastaruoju metu vyksta beveik kasdien, mes spėjame, greičiausiai vykdomas paties Putino nurodymu. Kremliui reikia preteksto kur kas rimtesniam smūgiui. Kremliaus “strategai” tokie gluši, o jų mąstymas nepasikeitė nuo 1939-ųjų, kuomet Suomija „užpuolė“ Sovietų Sąjungą. Dabar Ukraina „puola“ Rusiją. Visas pasaulis į Putiną žiūri kaip į menkystą, tačiau jam kažkodėl būtinai reikia žaisti preteksto sukūrimo žaidimus. Kam? Ogi tam, kad paskui apie tai, kaip didvyriškai dėdė Vova gynė savo šalį nuo „banderovcų“ rašytų Kremliaus istorijos vadovėliai.

Kur smogs Putinas? Nenorime pataikyti su prognozėmis, bet manome, jog gali taikytis į Kyjivo vyriausybinius objektus. Branduolinė kuoka greičiausiai bus mėginama mojuoti vėliau, kai Ukrainoje pilnu pajėgumu ims veikti land-lease programa.

Vakar vakare Kremliaus trubadūrai išplatino Bulbašenkos pareiškimą: “Ukrainos žlugimas jau prasidėjo. Lenkijos, Lietuvos ir Latvijos politikai, matyt, naiviai tikisi (susi)tarti dėl savo ateities naujose geopolitinėse realijose”. Bulvių karaliaus įsitikinimu, Jungtinės Valstijos stumia Europą į ginkluotą konfrontaciją su Rusija Ukrainoje, siekdamos susilpninti Rusiją ir sunaikinti Baltarusiją. Diktatorius perspėjo, kad “Ukraina bus sulyginta su žeme”, be to priminė 40-uosius ir pagrasino Lenkijai, sakydamas, kad nacistinė Vokietija ją okupavo per dvi savaites. „Lenkija nustojo egzistuoti. Gaila, kad mūsų kaimynai neišmoko istorijos pamokų”, - pasaulio istorijos pamoką dėstė kolūkio predsedetelius.

Gerai čia kalba tas Minsko juokdarys. Kaip koks pranašas, kuris karo nusikaltėlių teisme Hagoje kartu su bendražygiais iš Maskvos rinks dvejetus. Ir Saša, ir Vova taip ir neišmoko istorijos pamokėlių.

Vakar pasirodė pranešimas, jog Vokietijos vyriausybė uždegė žalią šviesą RCH-155 pardavimui. RCH-155 - tai savaeigis artilerijos įrenginys su L52 patranka, kurios veikimo nuotolis iki 54 kilometrų. Įrenginys šaudo didelio tikslumo šoviniais, didžiausias nuvažiuojamas atstumas siekia 700 km. Ukraina galės gauti RCH-155 SAU ne anksčiau kaip po 30 mėnesių nuo sutarties pasirašymo. Taip, 2025 metais.

Yra, kaip yra. Geriau vėliau, nei niekada. Svarbu Vokietijos politikų sąmonėje vyksta tektoniniai lūžiai. Kyjivo vietoje Bundestago atstovus nemokamai nuskraidintume į Iziumo palaikų ekshumacijos vietas. Ten sutarčių protokolai būtų pasirašomi greičiau nei Berlyne.

ES pirmininkaujanti Čekija paragino įsteigti tarptautinį karo nusikaltimų tribunolą po to, kai Iziumo mieste buvo aptikta šimtai kūnų, o kai kurie -  su kankinimų žymėmis. “XXI amžiuje tokie išpuoliai prieš civilius gyventojus yra neįsivaizduojami ir pasibjaurėtini”, - sakė Europos Sąjungai rotaciniu būdu pirmininkaujančios Čekijos užsienio reikalų ministras Janas Lipavskis.

Bjaurėtis ir šlykštėtis atmatų nusikaltimais teks dar ne kartą. Laukia Mariupolio išvadavimas.

Vakarų sankcijos stabdo Rusijos gebėjimą gaminti pažangius ginklus, teigia NATO karinio komiteto pirmininkas Rob Bauer, tačiau pridūrė, kad Rusijos pramonė vis dar gali pagaminti “daug amunicijos”. Kai kurie svarbūs komponentai, reikalingi Rusijos ginklų sistemoms, buvo gaminami Vakarų šalyse.

Okupantai didina spaudimą okupuotose teritorijose esantiems civiliams gyventojams. Chersone rusų kariai nieko neįleidžia į miestą. Norintys išvykti vietiniai gyventojai stabdomi prie sankryžų, juos grasinama sušaudyti.

Išvaduoto Kupjansko gyventojai pasakoja, jog FSB pareigūnai kankino gyventojus elektrošoku ir degtukais, grasino egzekucijomis, kad šie papasakotų apie Ukrainos gynėjus bei jų giminaičių buvimo vietas. 

Išlaisvinus Bohorodičnės kaimą, Donecko srityje, kuriame gyveno 800 žmonių, ukrainiečių karius pasitiko du likę gyvi vietos gyventojai. Visi kiti kaimo gyventojai pabėgo arba buvo nužudyti. Rusų kariai pabėgo iš kaimo, palikdami nebaigtus virti makaronus ir kalnus šūdų. Vietoje išvietės jie naudojo bažnyčią, vietos vienuolyno ir mokyklos patalpas. Už bažnyčios altoriaus buvo įsirengę skalbyklą. Vietovėje rasta daug karių kūnų ir keli nužudyti civiliai – vieni be batų, kiti be galvų.

Primena mūsų senelių pasakojimus apie enkavedistų ir driskių siautėjimus pokario Lietuvos kaimuose. Bolšėvikų ordos nei kiek nepasikeitė.

Operacinis lygmuo

Rusijos kariuomenės veiksmai rodo, jog Kremlius greičiausiai koncentruosis į Donecko ir Luhansko sričių užgrobimą jų administracinėse ribose. Tai - Putino programa minimum. Iš paskutinių jėgų mordoras stengsis išlaikyti ir užgrobtas Chersono ir Zaporižės teritorijas, puolamąjį potencialą koncentruojant rytiniame fronte. 

Pietuose abi pusės stengiasi išvesti viena kitą iš rikiuotės, smūgiuojant logistiniams taškams: Ukrainos kariuomenė atakuoja tiltus ir perėjas per Dnipro upę, o rusai bando nutraukti tiekimą į pagrindinį Ukrainos priešakinį placdarmą kairiajame Inhuleco upės krante. Iš čia ukrainiečiai veržiasi į Beryslavą, stengdamiesi atkirsti visas Rusijos pajėgas šiaurinėje Chersono srityje.

Jungtinės Karalystės gynybos ministerijos žvalgybos pranešime teigiama, jog Rusijos armija Ukrainos šiaurės rytuose įrenginėja naujus gynybinius įtvirtinimus, kad sulaikytų tolesnį ukrainiečių puolimą. Rytiniame Oskilo upės krante rusai įrenginėja gynybos placdarmą. Maskva nori išlaikyti šios zonos kontrolę, nes čia yra išsidėstę vieni iš nedaugelio pagrindinių tiekimo kelių, eina geležinkelio linijos.

Tačiau maskolių laukia rimtos bėdos, nes ukrainiečių kariuomenė jau įsitvirtino miškuose ir kaimuose prie Limano. Labai sunku pasakyti, ar Kremliui užteks pajėgumų išlaikyti Limaną iki rugsėjo pabaigos.

Sėkmės atveju, ukrainiečiai galės judėti iki Severodonecko, kurį prarado birželio pabaigoje. O tai reikštų, kad spalio 7 dienai - Putlerio jubiliejui - Donbasas užimtas nebus.

Taktinis lygmuo

Rusiškieji okupantai tęsia karo veiksmus ir karo nusikaltimų vykdymą Ukrainos teritorijoje. Pastarąją parą okupantai sudavė 6 raketinius ir 28 aviacijos smūgius, įvykdė daugiau kaip 90 artilerijos apšaudymų prieš karinius ir civilinius objektus Ukrainoje.

Nukentėjo daugiau kaip 30 gyvenviečių infrastruktūra.

Pranešama, jog Rusijos okupantai traukdamiesi iš Chersono srities netoli Kachovkos hidroelektrinės paskandino devynis vagonus su įranga perkėloms.

Laikinai okupuotoje Chersono srityje, okupantai tęsia nusikalstamus veiksmus prieš civilius gyventojus. Pranešama, jog pradėtas gyventojų iškeldinimas iš privačių namų Priozernoje ir Trifonivkoje. Čongaro gyvenvietės teritorijoje okupantai grasindami sušaudymu, verčia vietos gyventojus dirbti įrengiant rusų gynybos įtvirtinimus.

Remiantis Ukrainos Gynybos štabo informacija, bėgdami iš Charkivo srities, Rusijos Baltijos laivyno 11-ojo armijos korpuso daliniai neteko daugiau kaip 50 proc. personalo ir daugiau kaip 200 vienetų karinės technikos.

Rytų karinės apygardos 64-oji atskiroji motorizuotųjų šaulių brigada neteko daugiau kaip 90 proc. karių, kurie žuvo, buvo sužeisti arba dezertyravo.

Ukrainos gynybos pajėgos atrėmė priešo atakas visuose fronto ruožuose.

Ukrainos karo aviacija smogė 13 priešo susitelkimo vietų ir 3 priešlėktuvinių raketinių kompleksų pozicijoms. Ukrainiečių priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė penkis bepiločius ir vieną priešo sraigtasparnį Ka-52.

Raketinės ukrainiečių pajėgos ir artilerija smogė daugiau kaip dvidešimčiai priešo objektų.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ekscesai       2022-09-20 16:57

Jeigu ukrainiečiai fronte būtų ką nors realiai pasiekę, jiems nereikėtų Dovženkos kino studijoje lipdyti pigių feikinių blockbasterių apie “rusų žiaurumus”?

Apsiperdes 'remigijus'       2022-09-19 16:35

kazkodel niekuo nenustebino.Pirdaklietas toks ir yra.Antraip butu keistoka.Kazi,bepeersdamas,neprikakoja kelnytesna…

Deivis        2022-09-19 16:28

Tiesos Lt tapo vatnykų prieglauda

ŠAUNU! Dar 300 nacių sunaikinta !       2022-09-19 15:41

Минобороны сообщило об уничтожении более 300 украинских военных:

* более 200 человек и 11 единиц бронетехники — под Торецком, Зайцево, Николаевкой и Северском (ДНР);
* до 15 военных и 3 единицы бронетехники — в районе Белогорки (Херсонская область);
* более 70 украинских военных и четыре единицы бронетехники — под Долинкой, Рыбным (Запорожская область) и в городе Запорожье;
* свыше 30 убиты и более 50 ранены в районе населенного пункта Першотравневое (Днепропетровская область).

Remigijus       2022-09-19 15:11

Svarbu gerai nusipersti skaitant tokią šio straipsnio informaciją.

Naikinti brudus be gailesčio!       2022-09-19 14:51

Российские войска высокоточным ударом уничтожили цеха завода “Искра” в Запорожье, где обслуживались американские реактивные системы залпового огня HIMARS, сообщили в Минобороны.
Pagoglinkit straipsnį “ ВС России уничтожили в Запорожье цеха, обслуживавшие РСЗО HIMARS”.

Cliene,maladiec       2022-09-19 13:58

ta ‘remigiju’reik pridauzt dar ne taip.Svolaciuga griobanas,prakliontas spijonas,urodas ir dolbajobas.Dar slepiasi uz ‘regimanto’ klikuxos,izvrascensas.

Ei,gelltonas sudo gabale       2022-09-19 13:51

..jau slabo savo durnu niku vadintis,‘remigijus’graziau skamba.Tu dvoki suudais,kad ir kaip vadintumeis,kacapu pakalike.

Partijos naris nuo 1971m.       2022-09-19 13:48

Ei tu taip vadinamas aciprasant regimantai, lanzberine berete, gana skleist mela ir amerikosu propaganda.
Goklink durniali RUSSISKAI ir suzinosi visa teisibe.
Sunaikinta 10 000 tanku, 10 000 pabuklu, 5000 lėktuvu, 3000 vetraliotu. Priedo milijonas ukraincu, tame tarpe 10 000 jodaodzou najomniku is usenio. Ir tai dar ne viskas. Zuvo 3000 letuviu snaiperiu baltu kalguotkiu ir kariniu instruktoriu

Tavo xuilo       2022-09-19 13:47

jau dveeeesia.O da visokie ciurkos ji ,su visa kacapliandija,zemina viesai.Smagu.

Pagarba Putinui       2022-09-19 11:05

Lietuva Rusams. Slava Putinu.

UA melas       2022-09-19 10:39

Pagoglinkit nuorodą : https://southfront.org/ukrainian-soldiers-buried-by-russians-near-izyum-kharkiv-region-video-photos-21/ Šimtus mūšio lauke žuvusių ukrainiečių karių paliko bendražygiai, o rusų kariškiai jų lavonus palaidojo masinėse kapavietėse. Tuo pat metu Ukrainos pusė atsisakė paimti lavonus. Kadangi nėra lavonų, kuriuos būtų galima atpažinti, Ukrainos kariuomenė gali nesunkiai nuslėpti tikruosius nuostolius, o Kijevas neturėtų mokėti pinigų žuvusiųjų šeimoms.

Remigijus       2022-09-19 10:33

Zelenskis yra neįtikėtinas šūdo gabalas, matėsi tai nuo pat pradžių, o dabar jis su savo chunta visai įsibėgėjo, terorizuoja net Biden, ‘’ duok , Joe, pinigų, ginklų, nes aš išduosiu tavo korupciją Ukrainoje, ir ne tik tavo, o ir tavo sūnaus Hunter, dar Kerry, Pelosi, Nuland ir tttt’‘

..ajaaazus nugali       2022-09-19 9:34

jezu marija.

Regimsntas       2022-09-19 9:33

..o cia,blet,kas per oluxas islindo is voratinkliu mauru…ybytute,kokiu tik cia baisuokliu nera.

Regimsntas       2022-09-19 8:03

Pagoglinkit “Российские силы уничтожили почти 3,4 тысячи артиллерийских орудий ВСУ”.

jazuss marija       2022-09-18 23:46

pagoglinkit - Amnesty International generalinė sekretorė Agnes Callamard paskelbė, jog:
- “Ukraina pažeidžia žmogaus teises, nes jos kariniai daliniai būna civilių gyvenamose teritorijose ir taip keliamas pavojus tiems civiliams gyventojams.”

jazuss marija       2022-09-18 23:42

šiandien karalienę laidoja. Liko svarbiausias globalus politikas žydas Kisindžeris suplanavęs Xazariją Ukrainoje šymet.

Karo nusikaltėlio Zelenskio melas       2022-09-18 23:40

LT provincijos rezidentas Nausėda eilinį kartą užkibo ant zelionkos sukčių meškerės ir vėl padarė pareiškimą dėl tariamų rusų kariuomenės žvėriškumų Iziume. Vėliau paaiškėjo, kad nieko panašaus nebuvo, tai eilinis Ukrainos vyriausybės „feikas“. Kaip žinia, Ukrainos gynybos ministerija karo pradžioje net pateikdavo kompiuterinių žaidimų įrašus kaip savo “pergalių” įrodymus. Vėliau sekė Buča – pasitraukus rusų kariuomenei, Ukrainos „teroborona“ iššaudė visus „kolaborantus“ ir tai pateikė kaip rusų žiaurumų įrodymą.

baisu       2022-09-18 23:23

googlinkit “JAV pagaliau pripažino, kad Ukraina bombardavo Zaporožės atominę elektrinę”
Žydas zelenkis su Kijevo rados žydais bombardavo zaparožės atominę elektrinę, tie žydai nori mus nutrucyt

Ei, autoriai durneliai, kodėl apie tai nerašote?       2022-09-18 23:06

Pagoglinkit straipsnį - “Нацбатальон “Айдар”* потерял более половины бойцов в районе Зайцево в ДНР”.

jazuss marija       2022-09-18 23:05

Trumpas dypsteitį atleido:
“Trump: It’s time to tell the Deep State, “YOU’RE FIRED!”. Youngstown, OH September 17, 2022.”
https://youtu.be/UB1dvjO3Nt8

atiduok       2022-09-18 23:02

žyde Zelenski, atiduok Vengrijai- Užkarpatę, Lenkijai -Galiciją , Rumunijai – Bukaviną,  o Rusijai Donasą ir Krymą, o pats keliauk Izraelin pas savo tėvus… Laisvę Ukrainai natūraliose Ukrainos žemės ribose.

atiduok       2022-09-18 23:00

“Владимир Путин: Украина пришла в Российскую империю только с Киевом, Житомиром, Черниговом”
https://youtu.be/GNROTBlDbqI
atiduok kas tikrai ne tavo

atiduok       2022-09-18 23:00

Жириновский определил будущие границы Украины
https://youtu.be/HB3EXg6AP3g
atiduok kas tikrai ne tavo.

besikniui antiautoriui       2022-09-18 22:59

..tu da ir kiausu neturi,bedziau…

ŠLOVĖ RUSŲ KARIAMS!!!       2022-09-18 22:58

Брифинг Министерства обороны РФ 18 сентября :
* ВСУ предприняли «безуспешные попытки наступления» в Херсонской области силами трех ротных тактических групп при поддержке шести танков. Российские войска отразили атаки.
* ВКС нанесли удар по личному составу и военной технике ВСУ у Николаева. За сутки боевых действий потери Украины на этом направлении, по российской оценке, составили более 180 человек, два танка, семь бронированных машин, три орудия и десять автомобилей.
* ВКС, ракетные войска и артиллерия нанесли удары по подразделениям и резервам ВСУ. У Кирово Запорожской области Украина потеряла до ста военнослужащих и десятки единиц техники, заявили в Минобороны России. В ДНР потери Украины составили более 110 военнослужащих и 20 единиц техники.
* Помимо этого ВКС нанесли удары по украинским позициям в Харьковской и Херсонской областях. Потери Украины оценены в более 150 человек и 17 единиц техники.
* В Николаевской, Харьковской, Запорожской областях и в ДНР авиация, ракетные войска и артиллерия нанесла удары по пунктам управления ВСУ, артиллерийским подразделением, живой силе.
* В районе Харькова уничтожен склад боеприпасов ВСУ. Минобороны России утверждает, что там находилось более 7,5 тыс. снарядов к западным артиллерийским системам.
* У Краматорска уничтожена американская гаубица М777, также в ДНР удари пришлись по радиолокатору украинской С-300 и радиолокационной станции ПВО.
* У Новой Каховки в воздухе уничтожены семь снарядов HIMARS.

> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 22:56

Ir vėl paskleidei komentaruose savo trydą ? Matomai, tamsta, rimtai sergi, laikas pas daktarus…..

Vargas tau Lietuva       2022-09-18 22:54

Klausau ir paskaitau visas tas nesamones, ką rašo tuo pačiu ir šiame straipsnyje, ir negaliu suprasti. Nejaugi is tikruju zmonija sparciai ritasi i akmens amziu? Niekada negalvojau, ypac Lietuvoje, kad i pavirsiu iskils toks kiekis padugniu, savanaudziu ir berasciu padaru. Kazkoks maras apsedo Lietuvą.

Tiesiog smagu       2022-09-18 22:53

Dar 140 nacių tapo trąšomis saulėgrąžoms. Šlovė rusų kariams!
Pagoglinkit “ Российские силы поразили более 140 националистов под Николаевом и Херсоном”.

autoriams       2022-09-18 22:51

kai pirmą kartą pabandėte tiesiai į šikną, taip ir negalite sustoti.

jezuss marija       2022-09-18 21:42

auksą atsiėmė... Jautė babos elzės pabaigą.... O kur mūsų auksas?  Kur Lietuvos auksas?
“Янки в шоке! Валютный финт России заставил Польшу изъять золото у Британии”
https://youtu.be/Fv26IHsx77k
Tegul pasiima auksą... Kiek tonų aukso turim - 5 tonas? 

Dzeikas       2022-09-18 21:32

Ukrainieciu medijose eiforija del sekmingo puolimo ties Harkivu.Siuo metu puolimas sustojo ties Oskol upe.ZSU bando ,ar jau uzeme 2 placdarmus rytiniame upes krante su perspektyva testi puolima.Nors be abejo bus tam tikra pauze uznugario strukturu perkelimui arciau naujos fronto linijos.
Potencialiai naujas puolimas gali buti link Hersono arba Huliaj Poleje(tikslu prasiverzt link Azovo juros perkertant rusu grupuote).Jeigu nauja ofenzyva ukrainieciams pavyktu kaip ties Harkivu - tada galima drasiai teigti apie persilauzyma kare.
Beje, besidomintiems realia padetimi fronte patarciau klausyti Petro Cerniko ir Marko Solonino. Pirmasis daugiau bendrais,abstrakciais dalykais kalba,Soloninas labiau konkretesnis ir linkes analizuoti detales. Abu kalba kritiskai kai kuriu ukrainieciu reksniu adresu taip pat.
Arestoviciaus klausyti nepatarciau.Slidus tipas ir bazarai jo slidus.Tokiam tik jomarke publika juokinti. Rusu puolima jis atspejo - tiesa. Taciau visumoje…

SANPAAANAAA       2022-09-18 20:55

...NA STOL,BLIADY..,URRRA,NAXUI BLIEAD..

Partijos naris nuo 1971m. (5 skiepai)       2022-09-18 20:42

Laba diena. Ka as jum galiu pasakit. Internetsaite po pavadinimu “tiesos” tikra Tiesa rasiau tik AS.
Bet buvau niekingai abgautas, mano nuoširdus pasiaukojamas darbas buvo ne ivertintas.
Ansceu tai buvo laikai, kai postus i delfi rasidavom.
Tai ne dabar.
A prisiminkim Astravo referenduma, ooooo tai pagivenom.
Ne sakisiu kiek postu paraseu ir kiek kartu balsavau, bet kai dainuodami TSRS gimna nuėjom prie RUSSU konsculato ziuret pergales saliutas, tai apsauga mums isnese deze sanpano.
Nebegris tie laikai.

drebekit       2022-09-18 20:36

..netrukus ims atakuoti CCCPclieno ir gelltonojo pprietrankos pajegos.Ikandin pasipils kacapu spana.Mirtis xuiliui.Vyselica laukia.Gir gir gir gar gar gar…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 20:18

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.          _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 20:18

- Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.      _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 20:18

- Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.      _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 20:17

- Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių.      _
- LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
- Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-18 20:17

- Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės._

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.