Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 16 d. 21:16

36     

    

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Aurimas Navys ir Mindaugas Sėjūnas | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Ukrainos stojimas į ES vyksta sparčiai ir eina teisingu keliu, įsitikinusi ES vadovė Ursula von der Leyen. Europos Komisijos pirmininkė esanti sužavėta, kaip sparčiai Ukraina siekia tapti ES nare. “Stojimo procesas vyksta sklandžiai. Didelį įspūdį daro greitis, ryžtas ir tikslumas“, - teigia Ursula von der Leyen po susitikimo su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu Kyjive.

Bendroje spaudos konferencijoje su ES Komisijos pirmininke Zelenskis pareiškė, kad Ukrainos oro gynybos sistemos yra prioritetas siekiant apsaugoti šalį nuo Rusijos smūgių. Ursula von der Leyen pranešė kad ES skirs Ukrainai 100 mln. eurų sugriautoms mokykloms atstatyti.

Vakar pranešta apie rastą masinę kapavietę Iziume, kur, kaip spėjama, yra apie 440 atskirų palaidojimų. Vietos valdžios teigimu, visi nužudytųjų kūnai bus ekshumuoti ir išsiųsti teismo medicinos ekspertizei. Kai kurie palaidotieji buvo nužudyti nušaunant, kiti žuvo per oro antskrydžius. Daugelio tapatybė nenustatyta.

Rasti ir ekshumuoti civilių gyventojų, kuriuos rusai nužudė Hrakovės ir Zaliznynės kaimuose, kūnai. Balaklijoje pranešta apie mažiausiai tris mirtis nuo okupantų kankinimų. Rusų kariai vietos policijos nuovados pastato rūsį naudojo kaip kankinimų kamerą, kurioje, naudodami elektrošoką ir kitus metodus, kankino vietos gyventojus. Rūsyje visuomet buvo 40 žmonių. Okupantai tardydami ieškojo asmenų, kurie padėjo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms arba Ukrainos karių giminaičių.

Manoma, kad aukų bus daugiau.
Ukrainos pasieniečiai išgelbėjo 15 - 17 metų amžiaus ukrainiečių paauglius, kurie buvo įkalinti Kupjanske esančio pastato rūsyje. Penki nepilnamečiai buvo kalinami savaitę, tarp jų - keturios mergaitės.
Driskiai ir atmatos niekuo nesiskiria nuo bolševikų NKVD budelių ir stribų, naikinusių mūsų miško brolius ir žudžiusių jų gimines, draugus ir artimuosius.

ES vadovė Ursula von der Leyen pareiškė, kad Putinas dėl nusikaltimų Ukrainoje turi stoti prieš tarptautinį teismą.

Ukrainai šiandien labiau nei vadovėlių ar lėšų statyboms reikia raketų ir priešlėktuvinės gynybos sistemų. Priešingu atveju kaskart, išvadavus naują vietovę, skaičiuosime masines kapavietes, o mokykloms atstatyti nepakaks šimtų milijonų.

Tarptautinis valiutos fondas teigia, kad nedelsiant galėtų suteikti Ukrainai apie 1,4 mlrd. dolerių neatidėliotinos pagalbos paketą, jei vykdomoji valdyba jį patvirtintų.

Vokietijos Gynybos ministrė Christine Lambrecht Berlyne pareiškė, kad Vokietija Kyjivui papildomai pristatys dar du daugkartinius raketų paleidimo įrenginius.
“Nusprendėme pristatyti Ukrainai dar du daugkartinius raketų paleidimo įrenginius MARS II ir 200 raketų bei 50 šarvuotų transporterių “Dingo“.

Laukiame Vokietijos paramos.

Nesiliauja diskusijos dėl JAV tolimojo nuotolio raketų ATACMS perdavimo Ukrainai. Raketos skirtos naikinti taikinius, esančius iki 300 kilometrų atstumu.
Teigiama, jog net šimto vienetų ATACMS raketų pristatymas Ukrainai per trumpą laiką gali turėti didelės įtakos jėgų pusiausvyrai. Naudojant šias raketas galima sunaikinti pagrindinius Rusijos armijos tiekimo kelius toli užnugaryje.

Į viešus Baltųjų rūmų svarstymus kaip mat sureagavo Putino kvaksė Zacharova.
Draugė iškvaksėjo, jog Rusija laikys Jungtines Valstijas karo šalimi, jei jos pristatys Ukrainai ilgojo nuotolio raketas ATACAMS. Tokiu atveju Rusija pasilieka sau “teisę į adekvatų atsaką”.

Ir kaip atrodys tas „antrosios“ pasaulio galybės atsakas pirmajai galybei, pralaiminčiai karą dvidešimt aštuntai kariuomenei pagal savo galią? Tik spėkit pirstelt ten Kremliaus menėse.

Ukraina prašo paskubinti oro ir priešraketinių gynybos sistemų tiekimą. Kiekviena uždelsta diena nusidažo nauju ukrainiečių žmonių krauju. Dėl oro gynybos sistemų tiekimo Kyjivas šiuo megtu tariasi su 5 šalimis - JAV, Vokietija, Prancūzija, Italija ir Izraeliu. “Oro gynyba ir priešraketinė gynyba šiandien yra mūsų prioritetas. Pradėjome pokalbius ir sulaukėme teigiamų rezultatų dėl NASAMS ir IRIS-T tiekimo. Iš Vokietijos partnerių laukiame kelių sistemų, tačiau kol kas jų dar negavome”, - teigia Volodymyras Zelenskis.

Pasaulyje nėra daug šalių, galinčių užtikrinti Ukrainos “dangaus uždarymą“ oro gynybos sistemomis. Zelenskio teigimu, ne Vokietija kalta, kad Rusija raketomis smogia Ukrainai. Visos tai galinčios daryti šalys turi atverti šią galimybę Ukrainai.

Teigiama, kad Ukrainos specialistai baigia mokymus darbui su Vokietijos oro gynybos sistemomis IRIS-T. Taip pat buvo priimtas principinis sprendimas aprūpinti Ukrainą vokiškomis NASAMS sistemomis.

Rusijos perdyka Putinas, susitikęs su Kinijos komunistų vadu Xi Jinpingu Šanchajaus bendradarbiavimo organizacijos Uzbekistane viršūnių susitikime, peikė Vakarų bandymą sukurti “vienpolį pasaulį” ir gyrė “subalansuotą” Kinijos požiūrį į Ukrainą. Vienas pagrindinių Putino uždavinių - aptarti su Kinija dujotiekio per Mongoliją tiesimo projektą.

Putinas Uzbekistane susitiko ir su Irano prezidentu Ebrahimu Raisi. Pranešama, jog kitą savaitę Irane lankysis 80 Rusijos bendrovių delegacija.

Putinas, sėdėdamas ant nušiurusios rusiškos meškos nugaros, suka ją į kinų drakono nasrų pusę. Akmeniui sielos, o kvailiui proto - neįdėsi.

Skelbiama, kad po karinių veiksmų protrūkio, Armėnija ir Azerbaidžanas derasi dėl dar vienų paliaubų po kovų, kurių metu žuvo iki 155 abiejų pusių karių. Armėnijos valdžia apkaltino Baku neišprovokuota agresija, o Azerbaidžano pareigūnai teigė, kad jų šalis atsakė į Armėnijos apšaudymą

Tūkstančiai protestuotojų išėjo į Armėnijos sostinės Jerevano gatves kaltindami premjerą Nikolą Pašinianą išdavus savo šalį ir reikalaudami jo atsistatydinimo.
Manoma, jog šį konfliktą galimai išprovokavo Azerbaidžano pusė, pasinaudodama nusilpusia Rusija, tuo būdu mėginant atsikovoti Kalnų Karabachą.
Pašinianas kreipėsi pagalbos į Rusiją ir Kolektyvinio saugumo sutarties organizaciją, kurios saugumo paktas numato, kad „agresija prieš vieną narį yra agresija prieš visus“ (copy-paste NATO sutarties 5 straipsnis).

Tačiau į Armėnijos vadovybės ašaras nesureagavo nei Armėnijos „kolektyviniai draugai“, nei Rusija. Tik Putinas paskambino Pašinianui ir patarė... nusiraminti.

Rusijos įtaka silpsta ne tik Kalnų Karabache, Sirijoje, bet ir visame pasaulyje. Rusija, kaip įvairių karinių regioninių konfliktų dalyvė, akivaizdžiai praranda šią poziciją. Rusija, kaip galia traukiasi iš Artimųjų Rytų ir Vidurio Azijos. Į šiuos regionus ateina Turkija ir Kinija. Tai dar vienas Kremliaus „strategų“ nuopelnas, silpninant Rusijos įtaką regionuose.
Prisipažinsime, mums seniai buvo kilę įtarimų, kad Putinas – CŽV agentas.

“Gazprom” generalinio direktoriaus pavaduotojas Olegas Aksiutinas pareiškė, kad Europa neturi alternatyvos rusiškoms dujoms, kurių tiekimas ateity nenumatomas.

Faktas. Jei ne Rusija – žemės rutulys iš viso nesisuktų.

Operacinis lygmuo

Putino Rusija nepasiruošusi pralaimėjimui.
Šiam netikėtam posūkiui Kremlius neturėjo paruošęs scenarijaus. Putino blaškymasis po Vidurio Aziją ir laikymasis įsikibus į tariamus partnerius - silpnumo ir pasimetimo požymis. Ekonominiai sandoriai su Iranu ir Kinija neišgelbės suvargusios driskių ordos Ukrainoje.

Atrodo, galima užuosti svilėsių kvapą - Kremliaus „strategams“ svyla subinės.

Interneto platybėse plinta Putino „virėjo“ Prigožino kreipimasis į kalinius, kuriuos jis neva verbuoja į frontą. Supraskim, Rusija nebeturi ką siųst į karą, jei pats Prigožinas šlaistosi po kalėjimus. Šis įrašas be jokios abejonės - surežisuotas, nufilmuotas ir išplatintas specialiai. Iš vienos pusės – tai klaidinantis manevras, nes Rusija dar turi pakankamai rezervų, iš kitos pusės, tai gali būti dalis psichologinės operacijos, kuria siekiama mobilizuoti visuomenę.

Putinas ir visa jo gauja siaubingai bijo NATO ir JAV.

Tai mus ir išgelbėjo.

Jei Kremlius būtų įvykdęs perversmą Kyjive ir nuvertęs Zelenskį...

Turime klauptis ant kelių prieš ukrainiečių karius, savo kūnais užtvėrusius kelią ordos veržimuisi į vakarus.

Taktinis lygmuo

Rusijos okupantai vakar vėl raketomis smogė Kryvyj Riho hidrotechnikos įrenginiams.

Į vandens užtvanką atskriejo aštuonios sparnuotosios raketos. Iš Karačiūnivske esančios užtvankos išsiliejus vandeniu, buvo užlieta apie 112 namų. Kryvyj Rihas - didžiausias centrinės Ukrainos miestas, kuriame prieš karą gyveno apie 650 000 gyventojų.

Vakar dėl Rusijos apšaudymų, nukreiptų į transformatorines pastotes, 21-oje Sumų regiono gyvenvietėje nutrūko elektros energijos tiekimas.

Vėl stipriai apšaudytas Charkivas.

Šie sąmoningi Rusijos smūgiai – akivaizdus karo nusikaltimas, kuriuo siekiama sukelti kančias ukrainiečių tautai.

Driskiai tęsia ukrainiečių pozicijų apšaudymą palei visą fronto liniją. Per pastarąją parą nuo aviacijos ir raketų smūgių nukentėjo daugiau kaip 30 gyvenviečių infrastruktūra.

Priešas smogė 11 raketų, 15 aviacinių smūgių ir atliko 96 objektų apšaudymus iš reaktyvinės artilerijos sistemų.

Ukrainos Gynybos štabas praneša, jog okupantai mėgina nuslėpti masinius Chersono srityje patirtus nuostolius. Po tikslių ukrainiečių smūgių į rusų dislokacijos vietas, iš Chersono, Vasiljevkos, Perevalsko ir kitų gyvenviečių, rusų karių lavonai buvo gabenami perpildytuose sunkvežimiuose.

Ukrainos kariai atrėmė driskių atakas Zaicevės, Bachmuto, Avdijivkos ir Novomychajlovkos vietovėse.

Ukrainos karo aviacija atliko 18 smūgių į priešo gyvosios jėgos ir technikos susitelkimo vietas.

Raketinės kariuomenės ir artilerijos daliniai smogė 3-ims priešo gyvosios jėgos ir kovinės technikos dislokacijos vietoms. Pataikyta į logistinius mazgus, pontonines perkėlas.

Aiškiaregė ir šamanė Jardyk Čiata iš Buriatijos prakeikė Putiną.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šlovė rusų kariams       2022-09-18 14:43

Брифинг Министерства обороны России :
* ВСУ предприняли «безуспешные попытки наступления» в Херсонской области силами трех ротных тактических групп при поддержке шести танков. Российские войска отразили атаки.
* ВКС нанесли удар по личному составу и военной технике ВСУ у Николаева. За сутки боевых действий потери Украины на этом направлении, по российской оценке, составили более 180 человек, два танка, семь бронированных машин, три орудия и десять автомобилей.
* ВКС, ракетные войска и артиллерия нанесли удары по подразделениям и резервам ВСУ. У Кирово Запорожской области Украина потеряла до ста военнослужащих и десятки единиц техники, заявили в Минобороны России. В ДНР потери Украины составили более 110 военнослужащих и 20 единиц техники.
* Помимо этого ВКС нанесли удары по украинским позициям в Харьковской и Херсонской областях. Потери Украины оценены в более 150 человек и 17 единиц техники.
* В Николаевской, Харьковской, Запорожской областях и в ДНР авиация, ракетные войска и артиллерия нанесла удары по пунктам управления ВСУ, артиллерийским подразделением, живой силе.
* В районе Харькова уничтожен склад боеприпасов ВСУ. Минобороны России утверждает, что там находилось более 7,5 тыс. снарядов к западным артиллерийским системам.
* У Краматорска уничтожена американская гаубица М777, также в ДНР удари пришлись по радиолокатору украинской С-300 и радиолокационной станции ПВО.
* У Новой Каховки в воздухе уничтожены семь снарядов HIMARS

antinuomone       2022-09-18 7:50

..tu jau uzgimei be plionkes.It tebeesi.

Nuomonė       2022-09-17 21:21

Jei tiki autorių nesąmonėm, tai reiškia, kad esi nesąmoningas

Dzeikas       2022-09-17 20:30

Bezdalui:
Sic gloria mundi , o senu keksiu bordeliuose nelaiko.

Teisybės ministerija       2022-09-17 20:00

Klasikiniai UA spaudos masinio melo ir klastočių pavyzdžiai:


tiesa-lt.ucoz.net/load/text/gyvenimas/melas_ir_dezinformacija_ukrainietiskoje_ziniasklaidoje/16-1-0-153

kers Ona       2022-09-17 18:50

https://news-front.info/2022/09/17/operacija-po-denacifikacii-ukrainy-operativnaja-svodka-17-sentjabrja-obnovljaetsja/
„Практически вся Херсонская область и часть Николаевской области, уже навсегда освобождены от майданов, нацизма и извращенцев — замглавы ВГА Херсонской области Кирилл Стремоусов.“

gellstantis nukarses vodolazas       2022-09-17 17:12

darbuojasi is peties.Net sekla nutaske visus puslapius.Megsta sidabra,paslemekas,oi meeegsta.Ypac su kacapisku kvapeliu,atsiduodanciu puuuckos exkrementais ir krauju.

bijūnėlis       2022-09-17 16:51

Pasirodo, kad grūdai Odesoje yra amerikiečių kompanijų, kurios yra supirkusios ukrainiečių žemes ir auginančios jose javus.O koks triukšmas buvo kiles dėl jų išvežimo.Amerika visur turi pasiimti kas jai priklauso.Nieko asmeniško ,tai tik biznis.

>Dzeikas 16:28       2022-09-17 16:50

Svarbu gerai nusipersti skaitant tokią informaciją.

Dzeikas       2022-09-17 16:28

Regimantams ir kitiems Putino minjetininkams:
Biski politikos, tarptautiniame forume Samarkande Kazachstanas painformavo, o Kinija patvirtino, kad jo,Kazachstano sienu nelieciamumo garantas bus Kinija.Kartoju: post sovietines salies saugumo garantas nuo siol ne Rusija, o K I N I J A.
Putinas gali giedoti gaidziuku ant taburetes pasilypejes.Nes Kinija jin ant penio uzsodino. Tikesimes tik perkeltine prasme.

Pagaukit man       2022-09-17 16:04

gelltonaji vodolaaaza.As jam….

Šlovė rusų kariams       2022-09-17 15:15

Брифинг Минобороны России 17 сентября:

- сбиты восемь украинских БЛА, перехвачены 25 снарядов РСЗО «Ольха» и HIMARS

- ВС России уничтожили более 120 военных ВСУ во время попытки их наступления в Харьковской области. ВКС уничтожили более 50 националистов «Кракена” в области. Также уничтожены более 230 украинских военных ударами по бригадам ВСУ в районе Дружковки, Артемовска и Зайцева

- две бригады ВСУ потеряли за сутки более 140 военнослужащих убитыми и ранеными, более 5 танков и 14 единиц техники.

Dar 120 Zelenskio banditų sunaikinta        2022-09-17 15:09

Украинская армия потеряла свыше 120 человек при попытке наступать в Херсонской области, сообщили журналистам в Минобороны.
https://ria.ru/20220917/minoborony-1817523291.html

Regimantas       2022-09-17 15:02

Lenkai šaunuoliai spausdami glėby Ukrainą, jau masiškai tvarkosi Ukrainoje grąžinamo lenkų nekilnojamo turto reikalus, taip kaip jiems naudinga. Be to Lenkijos piliečių teisinio statuso galimybės Ukrainoje jau stipriai išplėstos. Atėjus laikui Lvovo sritį jie neabejotinai perims, susigrąžins. O deBanderizacijos procesą jie ir patys ten praves. Be to niekaip. Jie nieko nepamiršo, tiesiog moka siekti tikslo. Viskam ateis laikas.

Kapsuke paaapai       2022-09-17 11:58

..ar cia tu..

>Girkin       2022-09-17 10:22

Tegul Girkinas tą savo nuomonę kuo greičiau užsimauna ant savo b1b1o!..

Girkin       2022-09-17 9:35
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-17 9:27

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.        _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-17 9:27

Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.      _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-17 9:26

Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.      _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-17 9:26

- Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių.    _
- LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
- Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-17 9:26

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.      _

Dzeikas       2022-09-17 8:17

Apie padeti fronte galima pasakyti tik tiek, kad po sekmingo ZSU (nuo Zbrojni Sily Ukrainy, naudokime abreviaturas originalo kalba) puolimo fronto linija stabilizavosi ant Oskolo upes,ziurekite deepstate saita.Is dalies todel, kad rusai uzsikabino uz sios naturalios gynybos linijos,is dalies del to, kad be pauzes pult tegalejo kaizerine Vokietija 1918m kai bolsevikai per pora menesiu nuteriojo Rusija savo valdymu. Geriausi daliniai buvo Vakaru fronte,o Rusija puole visokie gurguolininkai ir pensinyku folkssturmas.Bolsevikai pasiunte “revoliucini jureivi” Parchomenka su gauja “ginti revoliucijos iskovojimu”.1918m vasario 23d ivyko musis prie Narvos,kurio vokieciu kariuomenes kronininkai nepastebejo.Buvo fiksuotas kokiu tai driskiu bandymas apiplest kariuomenes gurguolen. Driskiai gave papliupa meten ginklus pabego.Driskiu vadas Parchomenka su asmeniniais nukeriais atbeges iki Petrogrado(tada) priemiesciu uzgrobe sarvuota traukini ir vazinejosi po Rusija pora menesiu plesdamas gyventojus - itvirtino revoliucijos iskovojimus.Taciau pati data vasario 23 nuo tol laikoma Sovietines armijos gimimo data. O ne kurie tautiniai rusu subines laizytojai iki siol svencia kaip “vyru diena”.Tai va, tokioj situacijoje kariuomene gali pult be pauziu. Kol priesas nepalauztas priesakiniu daliniu atitrukimas nuo uznugario gali baigtis tragiskai tiek frontininkams, tiek uznugariui. Tokie dalykai istikdavo net amerikiecius 1945m Vokietijoje.Taktiniu mastu.
Tad nieko nauja sia savaite fronte neatsitiko.
Del rusu nusikaltimu ir gyventoju genocido Iziume - tragedija kuri nieko neturetu stebinti.Ne karta sakeme: naciu nusikaltimai blanksta pries bolseviku ir ju nuovalu putinastu nusikaltimu. Kai pastarieji taskydami seiles rekia,kad Neuensdorfo (?) skerdynes amerikieciu propogandos ismislas,tai tereiskia ,kad jie moraliskai pasirenge “pakartot”.
O lietuviai istiesu be galo skolingi ukrainieciams atremusems rusu agresija.Nes jei ne Ukraina visa tai,- Buca, Iziuma,Mariupoli ,- su kaupu paragautu lietuviai.Dabartine pagalba Ukrainai tik maza dalelyte kompensuoja tai.

Veleris       2022-09-17 3:42

Веллер. Бегство из Харьковской области, заговор против Путина, выход Украины на границы 1991 года

https://www.youtube.com/watch?v=zcG9Ee4VT7Y&ab;_channel=ДмитрийГордон

autoriams       2022-09-16 23:35

kai pirmą kartą pabandėte į šikną, taip ir negalit sustoti.

Verktiniai       2022-09-16 23:33

Rugsėjo 16 d. Chersono rajone Zelenskio armija pateko į taktinę apsuptį. Inguleco upėje pakijo vandens lygis apsemdamas perkelą. Ukrainiečiai liko be aprūpinimo, prispausti prie upės. Anot Chersono regiono administracijos atstovo, šiuo metu Zelenskio armijos padėtis yra apverktina.

Smagu! Dar 400 nacionalistų sunaikinta!       2022-09-16 23:30

Skaitykite “ Российские силы поразили до 400 украинских националистов в ДНР”.
https://ria.ru/20220916/dnr-1817228124.html

Benderovcams piZdec       2022-09-16 23:27

Pagoglinkit - “ ВС России поразили пункты дислокации ВСУ и “Кракена” в Купянске и Харькове”.

Naikina Zelenskio nacius kaip reikiant       2022-09-16 23:17

С начала спецоперации уничтожены 1965 украинских беспилотников, следует из сводки министерства обороны РФ.
“Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожено 293 самолета, 155 вертолетов, 1965 беспилотных летательных аппаратов, 375 зенитных ракетных комплексов”, - говорится в документе.
Кроме того, уничтожены 4940 танков и других боевых бронированных машин, 837 боевых машин реактивных систем залпового огня, 3392 орудия полевой артиллерии и миномета, более 5,6 тысячи единиц специальной военной автомобильной техники.
https://ria.ru/20220916/minoborony-1817236111.html

jezuss marija       2022-09-16 23:13

šaitanai puola.kaput

alleliuja ZOV marija       2022-09-16 22:58

puolla.Nezinia,kokiu pavidalu ims rodytis,ar regimanto,ar pranaso,t.y.,praaano,ar algimanto,ar nebezinia kokiu.Tiketina,bet kokiu.Zegnoookites,istikimi parapijooonys,SETOOONAS pasirodys po vidurnakcio….

Ritualinė klizma majų keramikoje       2022-09-16 22:52

Šitas Mindaurimas mums pisa protą, kaip dulkys su pišu dulkino per visą “pandemiją”.

Tylos minute pagerbkim       2022-09-16 22:42

nezinoma zuvusi kari,CCCP cliena nuo 1971m,jurocka subbotke.Buvo,kaip pats sake,pasautas i peti net 5 kartus.Nebeisgyveno.Dar i pabaiga baisiai prase ukrainietiskos veliavos dykai.Keule,bendrazygis,nugelltes nuo senatves vadolazas,NEDAVE.sITO jurocka nebepakele.Isnyko kaip duumas ir daugiau nebebe.O gaila,gero zmogos buuta.Ilsekis ramybej,tovarisc.

AJAAAAZAU       2022-09-16 22:29

ukrainieciai eilini karta subombino save.Nu kaip jie da nepralaimi..

jezuss marija       2022-09-16 22:19

pagoglinkit
„JAV pagaliau pripažino, kad Ukraina bombardavo Zaporožės atominę elektrinę“

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.