Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 15 d. 20:06

40     

    

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Aurimas Navys ir Mindaugas Sėjūnas | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Vakar, lankydamasis Iziume, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Krymas ir kitos okupuotos teritorijos bus grąžintos Ukrainai. Prezidentas pabrėžė, kad šias žinutes reikia siųsti į visas okupuotas teritorijas, nes „Vyksta ne tik ginklų karas. Informacinis karas puola žmones. Rusija puola per televiziją, kitas žiniasklaidos priemones“.

JAV prezidentas Joe Bidenas abejoja greita Ukrainos pergale ir perspėja, kad karas bus “ilgas”. Tačiau Ukrainos sėkmė gali būti žingsnis į dar geresnės ir naujesnės JAV ginkluotės tiekimą. Vokietijos žiniasklaidos teigimu, JAV dabar svarsto galimybę siųsti Ukrainai tankus “Abrams” ir modernias pėstininkų kovos mašinas.

Vokietija pareiškė, jog neatmeta galimybės siųsti į Ukrainą sunkiausią savo šalies tanką “Leopard 2“. Vokietijos kancleris Olafas Scholzas pritaria tokiems veiksmams, sakydamas: “mes… glaudžiai koordinuosime veiksmus su savo sąjungininkais. Situacija yra dinamiška.” Tai reiškia, jog Bundestagas lauks, kol pirmą žingsnį žengs Baltieji rūmai.

Taip jau nutiko šiame kare, kad iniciatyva dėl pagalbos Ukrainai atiduodama JAV, viltingai laukiant, ką nuspręs dėdė Semas už Atlanto.

Vėl pasikartosime – penki šimtai milijonų prašo trijų šimtų milijonų, kad apgintų nuo šimto keturiasdešimt milijonų.

Ši dėlionė pamoka ir mums, kad niekada neverta laukti, kol tave kas nors ateis ir apgins. Tik patiems aršiai ginantis ir ginant kitus, galima sulaukti pagalbos.

Popiežius Pranciškus dar kartą pasisakė prieš karą Ukrainoje, klausdamas, “kiek reikės mirčių?”, kad Ukrainoje būtų taika.
Viešėdamas Kazachstane, katalikų bažnyčios vadovas meldėsi už karo nuniokotą Ukrainą ir kitas šalis, prašydamas niekada nesusitaikyti su karo neišvengiamumu.

Kinijos komunistų vadas Xi Jinpingas taip pat atvyko į Kazachstaną prieš aukščiausiojo lygio susitikimą su Putinu. Teigiama, kad Xi pasirinko Vidurinę Aziją, kuri visada buvo Kinijos strateginė ašis. Į šią ašį Xi nori įsukti ir Rusiją. Kinų drakonas laukia, kol bus galima suleisti dantis į nusilpusią Sibiro mešką.

Xi taip pat deda pastangas, kad sustiprintų sausumos prekybos maršrutą į vakarus - infrastruktūros projektą, besitęsiantį nuo Rytų Azijos iki Europos “Juosta ir kelias”.
Kariauti įprastomis priemonėmis Xi tikrai nenori. Bent jau kol kas.

Rusijos užsienio teroro ministerijos kvaksė Marija Zacharova pareiškė, kad Kyjivo saugumo susitarimu siekiama pavergti ES. Zacharovos teigimu, pagalba Ukrainai ir ginklų tiekimas suriš ES rankas, sustabdys ekonomikos augimą, o visa ES atsidurs „pragaro vergijoje ir niekada nebeatstatys savo ekonominio augimo, vystymosi, ir buvusios šlovės“.

„Diplomatei“ tekstus rašo rašliavotojas su penktoko smegenim. ES mat nesupranta, kad nepadėjus Ukrainai, Kremliaus barbarai nusiaubs šalį ir toliau žygiuos per Europą.

Kyjivo saugumo susitarimas – tai naujas dokumentas, pagal kurį Ukrainai bus suteiktos Tarptautinės saugumo garantijos. Pagal šį dokumentą turėtų būti pasirašytas susitarimas tarp Ukrainos ir Jungtinių Valstijų, iš vienos pusės, ir tarp ES ir kelių kitų šalių, iš kitos pusės. Labai svarbu, jog dokumente nėra Kyjivo įsipareigojimo dėl narystės NATO, o Rusija, kaip dalyvė - neįtraukta.

Štai dėl ko, atleiskite, rusiškomis „britvomis“ viduriuoja Kremliaus strategai ir baigia nusikramtyti kojų nagus.
Putinas su visa savo paskutinių begalvių gauja įeis į pasaulio istoriją, kaip prie radikalios NATO plėtros prisidėję „strategai“. Net neabejojame, jog Ukraina bus NATO nare, su kuo Putkiną ir Co nuoširdžiai sveikiname.

Kremliaus informacinės agentūros paskelbė, jog Zelenskis lankėsi Iziume.
Pateikti šaltiniai, dalyviai ir foto. Tai pirmas toks akivaizdus pralaimėjimo pripažinimas.
Tame nieko džiuginančio. Galbūt Putinui tuo badoma akis ir mėginama iššaukti agresyvią reakciją. Zelenskio dalyvavimas iškilmėse 20 km nuo fronto linijos akibrokštas visam Kremliaus GRU ir FSB elitui. Būtų mūsų valia, atkalbinėtume prezidentą nuo tokių rizikingų vizitų,

Vyriausiasis kaimyninio kaimo kolchozo Bulbašenka sukapojo kelmą ir pareiškė, kad visą Europą išgelbės nuo mirties, nes be jo esą europiečiai sušals. Bulvinis valdovas susirūpino ne Europos turtuoliais, o ten gyvenančiais paprastais valstiečiais ir darbininkais.

Glušiaus žinutė vietiniams žiopliams, kuria niekas netiki. „Darbininkas“, pvz., sunkvežimio vairuotojas, Vokietijoje uždirba, kaip Lietuvos Seimo narys - 3,7 tūkstančių eurų.

Operacinis lygmuo

Staigus Rusijos pralaimėjimas Charkivo srity ir Ukrainos pietuose smogė ne tik per okupantų kariuomenės resursus, bet ir per smegenis.

Rusų kareiviai, greičiausiai, ėmė suvokti, jog nei vienas iš jų neturi jokio intereso kovoti prieš Ukrainą. Rusijai, Maskvai, rusams niekas negrasina, pergalės laimės žiburys tolsta, pinigų, šlovės, kompensacijų nėra; aplink kraujas, lavonai, politrukų prievarta.
Šaltiniai praneša, jog atšaukiamas šiuo metu Rusijos Federacijoje esančių dalinių siuntimas į Ukrainą dėl masinio atsisakymo dalyvauti karo veiksmuose.

Nepavyko paslėpti ir gėdingo pralaimėjimo prie Iziumo. Teigiama, jog Iziume dislokuoto 1-ojo motorizuotųjų šaulių pulko kariai rugpjūčio 30 d., sužinoję apie artėjantį mūšį, masiškai kreipėsi į vadus, prašydami atostogų.

Ukrainos karinė žvalgyba perėmė 202-ojo motorizuotojo šaulių pulko karių, besitraukiančių iš Charkivo, telefoninius pokalbius. Likę be ryšio ir vadų, jie skambino artimiesiem Rusijoje, kad pastarieji susisiektų su Rusijos gynybos ministerija ir paprašytų pagalbos. Pusė šio pulko karių buvo paimta į nelaisvę.

Pranešama, jog “36-osios armijos 5-osios atskirosios tankų brigados iš Ulan-Udė kariai, rašo atsistatydinimo pareiškimus, atsisakydami dalyvauti tolesniuose kovos veiksmuose, nepaisant stažo, išmokų praradimo.

Palydovinėse nuotraukose matosi, jog Pietinėje Chersono srityje Rusijos karinėje bazėje Kyselivkoje liko keturios transporto priemones, kas rodo, jog čia dislokuotas Donecko liaudies respublikos dalinys greičiausiai pabėgo. Pasirodė pranešimų, kad Rusijos kariai palieka Melitopolį, esantį okupuotoje Zaporižės srityje ir traukiasi į Krymą.

Taktinis lygmuo

Visą naktį specialiosios tarnybos dirbo, likviduodamos rusų raketų smūgių Kryvyj Riho hidrotechnikos objektams padarinius. Sparnuotosiomis raketomis buvo išgriautos dvi vandens užtvankos, o vandens lygis įvairiose Inhuleco upės dalyse pakilo nuo 1 iki beveik 2 metrų. Žmonių aukų nėra, tačiau keli Kryvyj Riho rajonai liko be geriamo vandens. Šiuo metu vandens lygis užtvindytose teritorijose pradėjo slūgti.
Teigiama, jog atakos buvo vykdomos sparnuotosiomis X-22, X-101 raketomis iš strateginių lėktuvų, taip pat raketomis “Kinžal” ir “Iskander”.

Manoma, jog ši ataka - Kremliaus kerštas už Ukrainos kariuomenės puolimą pietuose.

Pranešama, kad Ukrainos kariuomenės artilerija kontroliuoja visą Chersono sritį, suduodama tikslius smūgius į logistikos maršrutus, kuriais rusų kariuomenei tiekiama amunicija ir įranga.

Nepaisant patirtų nuostolių ir netekčių, okupantai neatsisako ketinimų užimti visą Donecko sritį. Rusų armija apšaudo apšaudo ukrainiečių pozicijas palei visą susidūrimo liniją, bando pergrupuoti karius, vykdo oro žvalgybą.

Priešininkas ir toliau smogia civiliams namams ir civilinės infrastruktūros objektams, taip pažeisdamas tarptautinę humanitarinę teisę, karo įstatymus ir tradicijas.

Per pastarąją parą rusiškieji okupantai surengė 19 oro antskrydžių, įvykdė 86 apšaudymus iš reaktyvinės artilerijos sistemų į karinius ir civilinius objektus visoje Ukrainoje.

Remiantis žvalgybine informacija pranešama, jog Bachmuto kryptyje yra daug Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų - 106-osios parašiutininkų divizijos 137-ojo parašiutininkų pulko kariai ir karinės technikos daliniai. Tačiau patirti nuostoliai neleidžia šiems daliniams tęsti aktyvių kovos veiksmų.

Okupantai siekdami išlaikyti ir sustiprinti gynybos liniją Donecko ir Zaporižės srityse - perkelia rezervus iš 3-iojo armijos korpuso, taip pat dalinius, kurie buvo atitraukti iš Charkivo. Rusijos ginkluotųjų pajėgų daliniai susiduria su problemomis dėl įvairių rūšių šaudmenų reaktyvinėms sistemoms ir artilerijai trūkumo.

Praėjusią parą, siekiant paremti antžeminių grupių veiksmus, Ukrainos karo aviacija sudavė 12 smūgių į priešo gyvosios jėgos ir technikos sutelkimo taškus.

Rusijos žiniasklaida informuoja, jog Ukraina apšaudė Belgorodo srities Šelajevo kaimą, esą du civiliai sužeisti. Rusijos Belgorodo srities gubernatorius kaltina Ukrainą apšaudžius pasienyje esantį Krasnyj Hutor kaimą.

Dėl raketų smūgių pavojaus, esą evakuoti Žuravlevkos ir Nechotejevkos kaimų gyventojai.

Neatmetame galimybės, jog pati Rusija organizuoja ir vykdo šiuos teroro aktus tam, kad galėtų apkaltinti Ukrainą. Tuo siekiama parodyti Vakarams, kad ne tik Rusija, bet štai ir Ukraina apšaudo ir žudo taikius gyventojus, mobilizuoti šalies visuomenę; taip pat „proščiupat“ (pačiupinėti) pasaulio ir rusų nuotaikas, kokios jos būtų, skelbiant, kad Rusija yra užpulta Ukrainos.

Foto: Zelenskis Iziume.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Šlovė rusų kariams       2022-09-16 21:41

Skaitykite - “Российские войска уничтожили штаб центра спецопераций “Юг” ВСУ под Очаковом”.

Smagu! Dar 400 nacionalistų sunaikinta!       2022-09-16 21:38

В районе населённого пункта Северск Донецкой Народной Республики высокоточным ударом поражены позиции 80-й десантно-штурмовой бригады ВСУ. В результате ударов потери противника составили более 400 украинских военнослужащих убитыми и ранеными, свыше 20 единиц бронетанковой и автомобильной техники. Также уничтожены более 3 тысяч боеприпасов к реактивной и ствольной артиллерии различного калибра.
Pagoglinkit “ Российские силы поразили до 400 украинских националистов в ДНР”.

ah.ą       2022-09-16 19:57

žalionskis su pūpū daro “nieko neturėsit ir būsit laimingi” .
Viskas pagal planą.
https://youtu.be/iRUWXjqWqlk
35: 09

jazuss marija       2022-09-16 19:47

pagūglinkit:
„JAV pagaliau pripažino, kad Ukraina bombardavo Zaporožės atominę elektrinę“

ura,tovariscy       2022-09-16 16:11

..jietis jau gaunasi po baisios depresijos,russams pralaimint viska,ka tik galima.Jei jau prisimine savo firminius ‘maskaliakus’ ir ‘skackes’,fsio.,jietis vel formoj.

Vacka       2022-09-16 16:05

..tik ka xuilo ‘pokoncil s soboi’.Eik,apsivilk vieninteli savo kosciuma.Ir slipso neuzmirsk.Tau trauras.Gerk xanaxa,bo pac mirsi is liudesio.Klausyk skabejevos verianciu sirdi castuskiu ir pribajutkiu…zaciem ty pokynul nas,batiuska rodnoj…

Prašalietis       2022-09-16 16:04

Aurimas Navys ir Mindaugas Sėjūnas “Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)”..
Belieka su “patriotiniu džiaugsmu” pasigėrėti Aurimuko ir Mindaugėlio pateiktais “Politinio strateginio lygmenio” pastebėjimu-“dėl ko, atleiskite, rusiškomis „britvomis“ viduriuoja Kremliaus strategai ir baigia nusikramtyti kojų nagus….” Belieka palinkėti, kad Aurimuko ir Mindaugėlio Operacinio lygmenio” pasakymas-“Staigus Rusijos pralaimėjimas Charkivo srity ir Ukrainos pietuose smogė ne tik per okupantų kariuomenės resursus, bet ir per smegenis…”- paskatintų Lietuvos, Estijos, Latvijos vyriausius kariuomenės vadus ir karo strategus viešai paskelbtų, kas lauktų Rusijos, Putino su “visa jo begalvių armija”, kai tiesiogiai į kovą su Ukraina įsijungs nenugalima Lietuvos keliolikos tūkstančių armija su savo 5 vokiškomis haubicomis ir turimomis keliomis dešimtimis sviedinių, karinių oro pajėgų pajėgiantis skristi “Spartanas”, karo laivyno “nepaskandinami” kateriai , ir “braliukų” latvių armija, turinti kovų tradicijas 2 pasauliniame kare, su savo šiandieniniais keliais tūkstančiais riterių, Estijos keli tūkstančiai nemirtingų kovotojų..., kas paskatintų “triesti be pertraukos britvomis ne tik Kremliaus strategus, bet ir patį Putiną su visais jo generolais… Ukrainos kovų patriotinį “Taktinį lygmenį” gali susigalvoti ne prastesnį nei Aurimukas su Mindaugėliu net ir kvailiausias šiandieninis lansberginio durnių laivo “patriotinis” runkelis….ką nors girdėjęs apie Maidaninių chalopų 2014 metų “pergalingus karo šokius” pavadinimais-“Kto neskačet tot maskal” ir “maskalaiku na giliaku”....

Iš tikrųjų       2022-09-16 14:41

Sakau, Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas, stasys ir kiti pi*derai uosto Ožio spirus ir todėl yra ne pakaltinami brudai, geriantys Ožio myžalą!

Iš tikrųjų       2022-09-16 14:36

Tegul Girkinas tą šniūrą kuo greičiau užsiriša ant savo b1b1o!..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-16 13:46

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.      _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-16 13:45

Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.    _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-16 13:45

Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.    _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-16 13:44

- Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių.    _
- LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
- Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-16 13:44

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.        _

Vackai       2022-09-16 13:18

..nu ikalbejai,tak tomu i byt,girkinas puckui padarys gar gar gar ant nuosavo,fsbesnyko pasididziavimo.Net simboliska,sakyc.Maladiec,vacka,sobrazalovke veikia,uvazuxa.

Vacys tam Aiški žinia banditui...        2022-09-16 12:58

Tegul Girkinas tą šniūrą užsiriša ant savo b1b1o!.....

Aiski zinia banditui pucei       2022-09-16 12:32

..kremliaus koridoriais jau eina girkinas su sniuru rankoj.Darys gir gir gar gar puckai…xa xa xa

O tau praaanasas       2022-09-16 12:13

nepranese,kad xuilo yra receptu knygoj ‘Seimininkes Vadovas’.Pagal patarimus,xuilo patiekiamas desertui.Ciulpti megaujantis,po biski.Gero apetito…

Lietuvos patriotams-idiotams       2022-09-16 11:47

Čiulpkit nudžiuvusį Vyckos Ožio pimples ir svajokite, jog ukropai laimės. Skanaus, jums debilai. Cha cha cha…

Aiški žinia banditui Zelenskiui       2022-09-16 11:41

Co стороны России — это специальная военная операция, а не война. Если Россия начнет настоящую войну, то Украине придет конец очень быстро.

Faktui       2022-09-16 11:21

faktas,kad tau smegenuose ‘pakijo’ vandens lygis.Encelofatija vadinasi.Ateje pukuoti russai tau ji nuleis iki norimo lygio.

Faktui       2022-09-16 11:18

..aciu uz vertima,bet faktas,kad tu durnas,tikedamas tokiais pliauskalais.

Faktas       2022-09-16 11:05

Rugsėjo 16 d. Chersono rajone Zelenskio armija pateko į taktinę apsuptį. Inguleco upėje pakijo vandens lygis apsemdamas perkelą. Ukrainiečiai liko be aprūpinimo, prispausti prie upės. Anot Chersono regiono administracijos atstovo, šiuo metu Zelenskio armijos padėtis yra apverktinaapverktina.

Praaanui,megstanciam anasa       2022-09-16 9:41

..nu gal kiek per smarkiai siandie patraukei..Valdykis,turek saika.Suprantu,kad armonautai tavo sebrai,ale vis tik….

antiautoriui       2022-09-16 9:12

..eik ir nusibausk ‘na giliaku’,kacaaaape.

Pranašas       2022-09-16 8:56

PUTINAS greit bus Europos PREZIDENTU.

autoriai, kodėl nerašote?       2022-09-16 8:54

Подразделения ВСУ попали в тактическое окружение у границ Херсонской области, на берегу реки Ингулец, сообщил «РИА Новости» заместитель главы военно-гражданской администрации региона Кирилл Стремоусов.

Он указал, что в реке поднялся уровень воды, в результате чего украинские силы остались без переправы и снабжения.

«Сейчас они фактически остались без снабжения и оказались в тактическом окружении, прижатые к воде. У них там бедственное положение», — рассказал Стремоусов..

..kai ateis ruduo       2022-09-16 8:09

...arba,elgtis kaip rasiejoj,...pagaut gelltonaja rupuuze ir pakart..Toozie krasyvo..

..kai ateis ruduo       2022-09-16 8:05

ir lapus nudraskys vejai,mes lengvai rasime nugelltusi rupuuuze ir nusmeigsim drebuliniu kuolu..Zinos,rupuziokas..

Dzeikiokai       2022-09-16 7:59

..kas jums su Alioku pasidaare..Kaip vienas,siulot kazka utopisko.Pirmiau atsikratyk nenusikratomu lenzburgistu saikos,paskui jau ka tai tokio siulyk.Tik pirmiau papasakok,kaip ta padaryt.Paklausyc mielu noru…Ar siaip,papliaukst liezuviu bile ka uzejo upas.Gerai Budraityte Gorienej sake…,reik leist sugriut viskam,sulygint su zeme,po to vel ka tai lipdyt is naujo..

stasys        2022-09-16 7:34

Man įdomi pati to puolimo Charkovo fronte chrestomatija , ko reikėjo kad tas ‘lego -kaladėlių miestas griūtų’ ir taip priverstu orkus bėgti ? Iš puolimo dienotvarkės aišku jog ukrainiečiai dažniausiai ir nespėdavo vytis xuilo orkus kai tie papuste padus ‘drapino’ iš viso to Charkovo regiono . Sako netgi atiminėjo dviračius ir privačias auto priemones iš vietiniu gyventoju . Žiema žiemužė už lango ateina , orkai sulenda į visas įmanomas skyles -skylutes . Sekantis smūgis orkams galėtu būti suduotas Zaporožės fronto linijoje , kol dar leidžia oro sąlygos ir gamta . Medžiai greitai numes lapus ir jau tada bus sunku ‘kacapas’ pasislėpti nuo hamers raketų  . Liks tik miestai ir juose likusiu gyventoju nugaros . Laukiame išsižioję amerikietiško ‘lind lizo’ . Žiema tuos ‘pidarus’ ukrainiečiai pribaigs galutinai .

Piontkovskis tik ka       2022-09-16 6:33

pranese,kad girkinas reikalauja PAKARTI PUCYYYNAAA.xa xa xa.Na,suuudziai,duskit ant nakties…

Dzeikas       2022-09-16 3:23

Is Vakaru pagalbos vangumo siame kare Lietuvai reikia dar,ti isvadas ne apie butinybe patiems gintis,- tai aksioma,- o apie butinybe keisti sajungininkus.Visu pirma kariniame lygmenyje.Greta to butinybe kurti savo ,kooperuojantis su Lenkija ir Ukraina, perspektyvoje Gudija karini-pramonini kompleksa.
Reikia kurti naujos Respublikos projekta,neatsisakant sajunginiu rysiu su Vakaru europa, bet atiduodant prioriteta naujosios Zecpolitos projektui:Lenkija,Ukraina,Rumunija,Gudija,Slovakija,Baltijos valstybes - tai apie 100 mln darinys perspektyvoje igalus pasiusti ant 3 raidziu ne tik Rusija,bet ir Briuseli su jo pederastu “teisemis”

Ale kaip tam       2022-09-16 0:41

gelltonam vedarui nepabosta meluot,man jau bloga nuo jo,bueee,apsiveeemsiu.

Regimantas       2022-09-15 21:05

Ukrufašistų kontrpuolimo nuostoliai Nikolajevo ir Charkovo kryptimis tik per kelias dienas sudarė 4000 žuvusių nacionalistų ir benderovcų bei dar per 8000 Zelenskio banditų sužeista. Pranešama, kad sužeistiesiems naciams neužteko ligoninėse vietų ir jog žuvusieji ukropai nebetilpo į morgus, todėl buvo vežami ir talpinami į didžiųjų prekybos centrų šaldytuvus. Tai tada, man iškilo klausimas: kaip tie visi ukrų karių lavonėliai ten išsilaikė, kai 2 ar 3 dienas, po rusų karinių pajėgų tikslių smūgių elektros linijoms, nebuvo elektros energijos???

Banderlogų priedermė       2022-09-15 21:02

Zelenskio bandformuotės eilinį kartą parodo, kad sugeba kariauti tik su beginkliais, seneliais ir vaikais, amerikoniška artilerija apšaudydami Donecko gyvenamuosius kvartalus.

Artėja didelis piZZZdec ukropams       2022-09-15 21:00

Pagoglinkit “ Российские военные уничтожили пять украинских складов с боеприпасами”.
Уничтожено пять складов ракетно-артиллерийского вооружения и боеприпасов в районах населенных пунктов Приколотное, Изюм Харьковской области, Красное, Северск и Новогригоровка Донецкой Народной Республики.

Pranašas       2022-09-15 20:57

PUTINAS greitai bus Europos PREZIDENTU.

Herojam kaput       2022-09-15 20:56

Putinas smogė Zelenskio gimtajam miestui Krivoj Rog, sudaužė dambą, upėje vanduo pakilo virš 3 metrų bei nuplovė visus ukropų pastatytus laikinus tiltus ir perkėlas. Liko slavaukrainiečiai dainuoti dainas prie sudužusios geldos….Cha cha cha…juokiuosi garsu….Api*piso Putinas ukrufašistus!!!

Muša nacionalistus kasdien       2022-09-15 20:54

Оперативно-тактическая и армейская авиация, ракетные войска и артиллерия за прошедшие сутки поразили семь украинских пунктов управления в ДНР, на Запорожье, в Херсонской и Николаевской областях, а также 42 артиллерийских подразделения, живую силу и технику в 116 районах, сообщили в четверг в Минобороны России.
Skaitykite - “ Российские военные уничтожили семь пунктов управления украинских войск”.

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.