Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Tiesos.lt siūlo   2022 m. rugsėjo 21 d. 20:32

30     

    

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

Aurimas Navys | visagentura.com

Politinis strateginis lygmuo

Šiandien ryte Putinas pareiškė, kad Rusijoje bus paskelbta dalinė mobilizacija. “Manau, kad mūsų tėvynės ir mūsų vientisumo gynybai būtina paremti dalinę mobilizaciją”, - pareiškė Putleris. Į karinę tarnybą esą bus kviečiami tik tie piliečiai, kurie yra rezerve, o ypač tie, kurie tarnavo ginkluotosiose pajėgose, turi tam tikrų karinių profesijų ir atitinkamos patirties. Prieš siunčiant į dalinius, pašauktieji bus papildomai apmokomi.

Putinas pagrasino pasauliui branduoliniu ginklu. Kremliaus tironas įsitikinęs, kad “prieš Rusiją vykdomas branduolinis šantažas”. Jis pagrasino, kad iškilus grėsmei jos teritoriniam vientisumui, Rusija “panaudos visas turimas priemones, tai nėra blefas”.

Prieš kurį laiką Rusijos Valstybės Dūmos narys Andrejus Gurulovas sakė, kad Rusijos branduolinių smūgių taikinys bus ne Ukraina, o Vokietija ir Didžioji Britanija. Pasak jo, Maskva “nesuinteresuota” panaudoti branduolinį ginklą prieš Ukrainą, nes rusai “gyvens čia”.

Kremliaus propagandistė Margarita Simonjan vakar pareiškė, jog „sprendžiant iš to, kas vyksta ir kas dar įvyks, ši savaitė yra arba mūsų neišvengiamos pergalės, arba branduolinio karo išvakarės. Nematau jokio trečio varianto“.

Kol kas tai dar vienas Kremliaus bezdalas, skirtas įbauginti Vakarus, mobilizuoti ir padrąsinti savo šalies piliečius. Daug kam kyla klausimas, kaip ir kada Vakarai „vykdo branduolinį šantažą“. Vertimas iš sukto kremlinio kratinio: „Mes laikome, kad visos teritorijos, kuriose dislokuotos Rusijos karinės pajėgos yra Rusijos teritorija. Bet koks mėginimas jas atimti jėga ar susigražinti bus laikomas Rusijos užpuolimu. Rusijos užpuolimu mes laikome ir tolimojo nuotolio ginklų tiekimą Ukrainai, į kurį mes turime teisę atsakyti branduoliniu smūgiu“.

JT vadovas Antonio Guterresas įžanginėje JT Generalinės Asamblėjos kalboje pasaulį perspėjo apie artėjančią “visuotinio nepasitenkinimo žiemą” dėl kylančių kainų, šiltėjančios planetos ir mirtinų konfliktų. Pabrėžiama, jog tokio karinio konflikto, koks šiuo metu vyksta Ukrainoje, pasaulyje nebuvo nuo Antrojo pasaulinio karo laikų.

Recepas Tayyipas Erdoganas paragino remti Ankaros iniciatyvas sprendžiant konfliktus ir pasiūlė JT reformą. Pasak Erdogano, pasaulis didesnis, „nei penki“ (penkios vastybės), todėl nesąžininga ir neteisinga, kad šios šalys turi veto teisę. Tayyipas pabrėžė, jog be Rusijos – Ukrainos yra ir daugiau “konfliktų”, tokių, kaip Armėnijos – Azerbaidžano, Sirijos, Libijos, Irako, todėl ir šiems regionams reikia dėmesio. Turkijos vadovas pažadėjo daryti viską, kad sustabdytų karą Ukrainoje.

Skelbiama, jog po ilgų dvejonių ir blaškymosi, Kremliuje nugalėjo „karo“ partija. Skubos tvarka LNR ir DNR ir kitose okupuotose srityse bus surengti referendumai dėl prisijungimo prie Rusijos.  Tokį žingsnį esą paskatino sėkminga Ukrainos puolimo operacija Charkivo srityje. Tai sukėlė paniką okupantų ir jų kolaborantų tarpe. Esą staigių referendumų iniciatoriai “Vieningosios Rusijos” generalinis sekretorius Andrejus Turčakas, Rusijos saugumo tarybos pirmininko pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas ir Rosgvardijos vadas Viktoras Zolotovas. Šie veikėjai Kremliuje „stumia“ planą, jog po referendumų reikia skelbti visuotinę Rusijos piliečių mobilizaciją. Šiam planui neva pritaria ir Putkinas.

Pranešama, jog LNR ir DNR referendumai gali vykti jau šią savaitę, rugsėjo 23-27 d.

Tai pats durniausias planas, kokį tik galėjo sugalvoti Kremliaus balvonai. Antra vertus, o kas jiems belieka? Esame tikri, jog Putinas, surinkęs savo atmatų gaują paklausė: „Ką siūlote? Mesti atominę bombą? Sudėti ginklus ir atsiprašyti? Savanoriškai pasiduoti ir stoti prieš Hagos tribunolą? Nusišaut ar pasikart? Aš renkuosi karą“.
Deja, tai vienintelis Kremliaus karo nusikaltėlių šiaudas, kurio jie griebiasi. Nieko nedaryti – reiškia Ukrainos pergalę ir tai, jog savi perkąs gerkles. O karo eskalavimas, nors nieko neišspręs, o tik pablogins tiek pačio Putino, tiek Rusijos pozicijas, tačiau suteiks Kremliui laiko.

Putinas labai bijo. Bijo visko. Ypač mirties.

Ta baimė kainuos dar daugiau tūkstančių rusų ir ukrainiečių mirčių.

Pentagono manymu, Rusijos siekis rengti referendumus Ukrainoje yra “tiesiog informacinė operacija, kuria siekiama nukreipti dėmesį nuo sunkios padėties, kurioje šiuo metu yra atsidūrusi Rusijos kariuomenė”.

NATO vadovas Jensas Stoltenbergas pasmerkė Rusijos planus surengti referendumus Ukrainoje, perspėdamas, kad tai yra dar viena Kremliaus sukelto karo eskalacija.  “Tarptautinė bendruomenė turi pasmerkti šį akivaizdų tarptautinės teisės pažeidimą ir sustiprinti paramą Ukrainai”, - pridūrė NATO vadovas.

Karinio bloko vadovui derėtų mažiau švaistytis „pasmerkimais“, o verčiau imtis strategijos ir kurti planą, kaip pribaigti Putino Rusiją.

Kitų šalių vadovai, kurių neminėsime taupydami jūsų laiką ir akis, taip pat pareiškė,  pasipiktino, pasmerkė ir į priekį nepripažino Kremliaus referendumų.

Tik tiesiogiai su driskiais kruviną karą kariaujantis Kyjivas tiksliai suformulavo, ko reikia Ukrainai: didinti ekonomines sankcijas Rusijai, tiekti dar daugiau ginklų Ukrainai, įskaitant raketas ATACMS, kurių veikimo nuotolis ilgesnis nei bet kurios šiuo metu žinomos Ukrainos ginklų sistemos. “Kremlius priešinasi modernių tankų ir ATACMS tiekimui Ukrainai? Atėjo laikas juos duoti”, - teigia Ukrainos prezidento patarėjas Michailas Podoliakas.

Rusijos įstatymų leidėjai patvirtino teisės aktus, kuriais sugriežtinamos bausmės kariams už karo vengimo veiksmus, įskaitant dezertyravimą ir pasidavimą.

Pagal Valstybės Dūmos patvirtintas pataisas už dezertyravimą, neatvykimą į karinę tarnybą ir pasidavimą grės 10 metų laisvės atėmimo bausmė. Už plėšikavimą bus baudžiama 15 metų laisvės atėmimo bausme. 

Generalbalvonai iš paskutiniųjų stengiasi įvesti tvarką driskių armijoje.

Vakar JT generalinis sekretorius Antonijus Guterresas pareiškė, kad turtingos ekonomikos šalys turėtų nustatyti naujus mokesčius naftos ir dujų bendrovėms ir padėti nuo klimato kaitos kenčiančioms šalims. Guterresas išsakė pastabas dėl Europos Sąjungos pasiūlymų įvesti nenumatytą mokestį naftos, dujų ir anglies bendrovėms, kurių daugelis susižėrė milžiniškus pelnus, pasinaudojant Rusijos sukelto karo pakilusiomis energetinių resursų kainomis.
Antrąjį šių metų ketvirtį “Shell” uždirbo rekordinį 11,5 mlrd. dolerių pelną ir pagerino ankstesnį rekordą, pasiektą prieš tris mėnesius. Rekordą sumušė ir “ExxonMobil” – uždirbo 17,9 mlrd. dolerių, t. y. beveik dvigubai daugiau nei per labai pelningą pirmąjį ketvirtį. BP pelnas pasiekė 14 metų rekordą - 8,45 mlrd. dolerių.

JT vadovas apkaltino energetikos milžines, kad jos “naudojasi šimtais milijardų dolerių subsidijų ir nenumatyto pelno, nors namų ūkių biudžetai mažėja, o mūsų planeta dega”.

Čepsintys lobistai ir energetikos gigantai skaičiuoja būsimus kitų metų milijardinius pelnus.

Ukraina sieks, kad Tarptautinis valiutos ir Pasaulio bankas suteiktų dešimčių milijardų dolerių vertės pagalbos paketus.  Kyjivo apskaičiavimu, kitais metais šaliai trūks 38 mlrd. dolerių;  Vakarų rėmėjai ir daugiašalės agentūros šias metais numačiusios skirti apie 20 mlrd. dolerių.

Polinkį skambinti ir derėtis su teroristais turintis Emmanuelis Macronas JT asamblėjos kuluaruose susitiko su Irano prezidentu Ebrahimu Raisi tam, kad aptartų „visas temas“. Tai buvo pirmas Irano prezidento susitikimas su Vakarų valstybės lyderiu ir pirmas Vakarų valstybės lyderio susitikimas su Irano lyderiu, nepaisant JAV sankcijų dėl branduolinės Irano programos.

Jei Macrono susitikimas yra naudingas Europai ir JAV, siekiant ekonominės ir energetinės naudos – dėkime pliusą. Tačiau jei tai tokios pat beprasmės „derybos“, kokios buvo skambinėjant Putinui ir tuo pastarąjį palaikant – tuščias oro virpinimas. Nebent Macronas nori pasirodyti prieš savo rinkėjus, kad yra svarbus, kad kažką veikia, pademonstruoti savo naują švarką, sąsagas, James Bond stiliaus bakenbardus. Kuo toks politikas skiriasi nuo celebričio, reklamuojančio apatinį trikotažą? Niekuo. Pagrindinis tokio politiko tikslas – minios dėmesys ir plojimai. Tokius neįgalius, estrados žvaigždžių ir influencerių principais veikiančius politikus matysime tol, kol rinkimų metu balsuosime už „man patinka“.

Operacinis lygmuo

Kremliaus siekis surengti referendumus okupuotose Ukrainos teritorijose, skatina aktyvesnius Ukrainos kariuomenės veiksmus.

Ukrainos kariuomenė galimai ruošiasi Severodonecko, Lysičiasnko, o galbūt ir Luhansko puolimui. Kyjivas šiuo metu labai atidžiai stebi Mordoro veiksmus, kurie rodo, kad Kremlius pasimetęs, o jo orda pakrikusi.

Vakar taip ir neįvyko Putino kreipimasis, kurio metu buvo tikėtasi skambių frazių apie pavojų tėvynei, susitelkimą raginimą kilti į mirtiną kovą prieš fašizmą. Vietoj to pasirodė pranešimas apie tautų draugystę, minint Adygėjos ir Kabardino Balkarijos šimtąsias metines.

Tai rodo, kad kremlinai nemiega naktimis, rezga planus, tekstus, tačiau jiems juos suderinti sekasi sunkiai.
Reali situacija fronto linijose kol kas mordorui nežada nieko gera. Pietuose – apsuptyje apie 25 000 driskių “karių” prie Chersono, šiaurės rytuose – skylės gynyboje ir masinis dezertyravimas.

Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio teigimu, „Ukrainos kariai užima vis daugiau pozicijų, nes rusų kariai palieka teritorijas“.

Taktinis lygmuo

Pastarąją parą Rusijos okupantai surengė 8 raketinius ir 35 oro smūgius, paleido daugiau nei 120 sviedinių iš reaktyvinių sistemų. Nukentėjo daugiau kaip 50 gyvenviečių infrastruktūra. Tarp jų - Oskilas, Slovjanskas, Siverskas, Oleksandrivka, Soledaras, Bachmutas, Zaporiožė, Nikopolis ir kiti.

Naktį rusų okupantai apšaudė Zaporižės AE. Dėl smūgių buvo sugadinta šeštojo energijos bloko įranga ir dingo elektra.

Pastarąją parą Rusijos kariuomenė raketomis apšaudė Pečenego hidroelektrinės užtvanką, dėl ko iškilo potvynio grėsmė.  Charkivo srities Pečenegos bendruomenės gyventojai raginami kilus avarijai užtvankoje prie Siverskio Doneco persikelti į saugias vietas.

Naktį apšaudyti Charkivo daugiabučiai. Griuvėsiuose išgelbėta 10 žmonių.

Ukrainos kariuomenė ir toliau sėkmingai naikina okupantų susitelkimo vietas. Melitopolio rajone sunaikintas amunicijos sandėlis, Kamyankos gyvenvietės rajone - 10 vienetų karinės technikos ir daugiau kaip 10 karių okupacinių pajėgų dalinių,  sunaikinta okupantų vadavietė Svatovės mieste Luhansko srityje.

Ukrainos kariai atrėmė driskių veržimąsi visose kryptyse.

Ukrainos Gynybos pajėgų aviacija sudavė daugiau kaip 20 smūgių okupantų pozicijoms. Priešlėktuvinės gynybos daliniai sunaikino vieną SU-25.

Raketinės pajėgos ir artilerija per pastarąją parą smogė 40-čiai priešo objektų.

JK gynybos ministerijos duomenimis, Rusija perkėlė dalį Juodosios jūros laivyno povandeninių laivų iš Krymo po išpuolių prieš Rusijos karinio jūrų laivyno bazes ir kitus karinius objektus regione. Sprendimas priimtas dėl pastaruoju metu pasikeitusio vietinio saugumo grėsmės lygio, padidėjus Ukrainos tolimojo nuotolio smogiamųjų pajėgų pajėgumams.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Tik mąstantiems        2022-09-22 20:10

Privalome rasti tinkamą pusiausvyrą su savimi.
Mano nuomone, paskutinė dalis yra pati svarbiausia. Prieš keisdami Lietuvą ir pasaulį, turime susitelkti į save. Turime susidurti su savo baimėmis, nebijoti nei savęs, nei kitų, privalome atsikratyti priklausomybių, privalome būti laisvi.
Meditacija yra puikus būdas rasti pusiausvyrą savyje.
Egzistuoja nuostabi amerikiečių nuorologo Sam Harris knyga „Pabudimas – Vadovas dvasingumui be religijos“, kuris gali padėti norintiems išmėginti meditaciją.
Meditacija gali padėti sumažinti stresą. Kontroliuoti nerimą. Stiprinti samonę.
Tai gali pagerinti mūsų atmintį.
Gali padėti susikaupti.
Ir tai gali padėti mums tapti geriausiomis savęs versijomis.
Meditacija gali padėti mums pabusti.

OFICIALU       2022-09-22 18:24

Минобороны России: за первые сутки частичной мобилизации около 10 тыс. человек пришли в военкоматы, не дожидаясь повестки.

Nepatikėsiu!!!       2022-09-22 17:26

Kokia, jūsų nuomone, didžiausia problema Lietuvai, kurią reikėtų kuo operatyviau spręsti (likviduoti)?
Kinijos prezidentas Si Dzinpingas
0% 0 balsų(-ai)
Lietuvos prezidentas Vytautas Landsbergis su visa savo Landsbergių bendruomene
94.38% 151 balsų(-ai)
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas su visu savo Kremliumi
1.88% 3 balsų(-ai)
Jungtinės Karalystės karalius Čarlzas III
1.88% 3 balsų(-ai)
LR Seimo narys Algirdas Sysas
1.88% 3 balsų(-ai)
Tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka
0% 0 balsų(-ai)

VISIEMS KACAPUASAMS       2022-09-22 15:24

..pucyyynas jau isikiso siknon atoma,bikfordas kyso kaip uodega.Girkinas eina tusciais kremliaus koridoriais su deganciu primos kancaru dantyse.Ir saukia,vyxady,svolac,polietajiem…

O va,kaip bus       2022-09-22 15:16

..ten,kur kadais buvo matuska rosieja,nebus ne gyvos dvasios,tik vejai ritines dygliuotus kamuolius.Is pelenu kruvos stirksos nugelltusi pucyno ranka,laikanti surudijusi sierpa..Salia voliosis plaktukas.Tolumoj stuksos sudeges tankas be bokstelio,visur boluos kacapu kaulai ir kaukuoles su Z ant cerepu…Veter veter,na vsiom bozjem svietie..

Turisto russo       2022-09-22 15:04

..as patikesiu.Tik ka grizau is maksvos.Daviau voenkome milijona dolcu,kad imtu i fronta.Pasiunte naxui ir dave 2mln.,kad tik negrisciau.Sake,atsiusk mums cliena,duosim jam raudona knopke dabot,tik juo pasitikim…

Turistas       2022-09-22 14:51

Ką tik grįžau iš Rusijos. Jūs nepatikėsit, prie vojenkomstų eilės. Nieks nesitikėjo tokio norinčių ginti Tėvynę žmonių antplūdžio. Visi nori ko greiciau į Ukrainą. Norint, kad užrašytų į specoperaciją, žmones vokeliuose duoda 3000 USD. Vojenkomatų karininkų stalčiai pilni pinigų kaip pas muitininkus.

stasys        2022-09-22 10:55

... visi xuilososijos gyventojai bus priversti tenkintis su dideliais apribojimais jų realiame gyvenime. Naujos geležinės sienos jų pačiu saugumui, taps tokios pat įprastos ir priimtinos kaip sovietiniu laikotarpiu . Kai nežinai ir širdies neskaudą , ta filosofija padeda xuilo ir šiandiena išlaikyti visuomene nuolankia jo pačio kliedesiams ir norams . Aš nelabai suprantu ko tikisi tas velnio išpera , gal kad ims visi ir pamirš jo kaltę žuvusiams ? Galima iškreipti realybę suvokiama užzombintiems piliečiams, bet kaip iš jų atimti norą gyventi ? Jei Amerika atsius porą trejetą šimtu ‘haimers’ ir amunicijos joms , žuvusių orku skaičius dvigubės , trigubės kai tuo tarpu Ukrainos nuostoliai bus minimalus lyginant sau orkais . Todėl technologijos gali suvienodinti orku skaičiaus persvarą ir tą reikia daryti jau šiandieną .

O va kaip bus:       2022-09-22 10:26

Rusija bus stipri, rusų bus daug ir visur, o Ukrainos nebebus.

Linksma       2022-09-22 9:53

Pagoglinkit “ Минобороны показало кадры с захваченной украинской бронетехникой”.

Partijos naris nuo 1971 m. (5 skiepai)       2022-09-22 8:34

Ira nomone kad pagreitinta tvarka turime skelbti referenduma del prisijungimo prie RUSSIJOS, tik po vreferendumo galime sulaukti isvadavimo is po burzuju rezimo.
Mes letuvei kai reike mokame balsoti referendume kaip reike. Prisiminkime dziuginanti Visagino AES referendumo pavizdi.

Turistas       2022-09-22 8:21

Katik grizau is RUSSIJOS. Jus ne patikesit prie vojenkomatu eiles. Nieks nesitikejo tokio norinciu ginti Tevine zmoniu anpludzio.
Visi noro kuo greiceu i ukraina
Norint kad uzrasitu i specoperacija zmones vokeliuose duoda iki 3000 usd.
Vojenkomatu karininku stalcei pilni pinigu kaip pas muitininkus.

autoriui Aurimui Naviui       2022-09-21 23:26

Vaikeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle “landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

Teisybės ministerija       2022-09-21 23:22

Jankiai kiek žiojasi,tiek meluoja.Tik nesenai klykė,kad Bučoje rusai šaude civilius,paskui tyliai pripažino,kad tai darė ukrai. Visa gerkle bliovė,kad rusai šaudo i ZAE, ir vel tyliai pripažino,kad-ukrai. Žviegė,kad ukrainoje"nėra"nato bazių ir biolaboratorijų-pripažino tai jav senato posėdyje. Jav aiškino,kad karas vyksta tik tarp rusų ir ukrų,bet ir vel pripažino,kad jav,es,jk kariauja prieš Rusija,bet ukru žemėse. Jav šaukė,kad neteikia ukropams žvalgybinių duomenų,bet ir vel pripažino,kad ne tik teikia,bet ir nurodo kur šaudyti ! Galima vardinti tai be galo,bet faktas tas, kad ir dėl Iziumo jie pripažįsta,kad ten palaidoti ukrų kariai, žuvę pavasarį ir kuriu ukranacių valdžia nepanoro pasimti! Bet feikinė antis jau paleista ir visi idiotai alpsta del tos"tiesos”. Pvz:Baideno paklausė, ar jis įvardins Rusiją teroristine valstybe?Jis atsake-NE ! Taigi mūsų Grybovska Polikarpovna gavo,kaip su šūdu per snukį.Ir ne tik ji, o visi jav liokajai,klapčiukai.

>Regimantas 22:48       2022-09-21 23:15

Aš irgi iš kart apie ta patį pagalvojau. Toks įspūdis, kad rusų neįsileidimas ir mobilizacija tai planuotai suderintas veiksmas. Sutapimų nebūna…

Artėja slavaukrainiečių galas       2022-09-21 23:12

Mazdaug nuo 2017 NATO gabeno ginkluote i Ukraina. Is tiesu, nieks, ypatingai, to ir neslepe. Tik lenkai atsiunte i Ukraina 2,5 tukst. tanku, nors mano duomenimis - 2,8 tukst. Pora tukst. rumunai, apie 500 vokieciai ir t.t. Tai niekam nera paslaptis, gal tik mokyklinukams. Tik jau pasirodo beveik pusę tos NATO ginkluotės Rusijos karinės pajėgos sunaikino. Tarp kitko, to neneigia ir patys Kijevo beprociai. Ginkluote ju “arkliukas”, is to jie gyvena. Juk “otkatų” pasiimti į Ukrainą ne kartą laikas nuo lsiko lakstė Blinkenas, Boris Dzonsonas ir net pati Uršulė fon der Lein.

Zelenskio banditams piZZZdec       2022-09-21 23:04

2014 metais Kijevo smogikai turejo arti 300 tanku. Iki 2022 pagamono viena. Is tiesu tankas tikrai neblogas, bet labai jau kiekis ispudingas.smile)) 2021 amerikonu duomenimis, visas NATO turejo apie 10 000 tanku, Rusija - arti 23 000. Nepasakysiu kiek tanku NATO atvare i Ukraina, bet buvo utilizuota arti 5000, reiskia liko apie 5000-6000 tukst. Jokio srauto nera ir nebus, nes NATO salys isparceliavo savo atsargas ir papildyti nera is kur. Is tiesu, NATO buvo sekmingai nuginkluota ir siuo metu neturi jokios reiksmes. Tiesa ir anksciau, nebuvo pastebeta laimetu karu. Putinas visiskai teisingai elgiasi, Ukrainos pagalba utilizuoja NATO ir smukdo Europos ekonomika.

referendumai        2022-09-21 22:55

https://news-front.info/2022/09/21/operacija-po-denacifikacii-ukrainy-operativnaja-svodka-21-sentjabrja-obnovljaetsja/
“11:03 После проведения референдумов нападение на освобожденные территории станет нападением на Россию со всеми последствиями, заявил вице-спикер Совфеда Константин Косачев.”
Chocholams puZdec!!!

Regimantui       2022-09-21 22:51

Tikrai taip. Kur AFEROS, ten LANDSBERGIS.

Regimantas       2022-09-21 22:48

Landsbergiai aiškiai dirba Rusijai: panaikino Šengeno vizas, nebeįsileidzia rusų, kas gali paneigti, kad tai jų suplanuota pagalba Putinui, - pastarajam nebereikės gaudyti rusų dėl mobilizacijos, o ir pačius rusus nuo jų atsiribodami, patys europiečiai nustatė prieš ES, NATO ir Ukrainą.

autoriams       2022-09-21 22:46

Šlykštukai, kai pirmą kartą pabandėte tiesiai į šikną, taip ir negalite sustoti.

Aurimui Naviui ir Mindaugui Sėjūnui        2022-09-21 22:12

Toliau ciulpiat Vyckos Ožio b1b1 ???

REFERENDUMISTUI       2022-09-21 21:58

..aitum,kvaileli,miegot.Matuska jau traukuliai tampo,tuoj dves,o tu galvoji,kad ji po meiles fiestos,gimdo…xa xa xa.Ruoskis pagrabui.Pirk venoka,xa xa xa

referendumai       2022-09-21 21:38

https://news-front.info/2022/09/21/operacija-po-denacifikacii-ukrainy-operativnaja-svodka-21-sentjabrja-obnovljaetsja/

“11:03 После проведения референдумов нападение на освобожденные территории станет нападением на Россию со всеми последствиями, заявил вице-спикер Совфеда Константин Косачев”“

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOms       2022-09-21 21:35

Reikia panaikinti antikonstitucines angliškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti angliškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Angliškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be anglų kalbos (ir be angliškų tekstų).
– Griežtai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-21 21:01

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.          _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-21 21:01

- Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.              _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-21 21:00

- Ruskiai, dinkit iš Lietuvos.                  _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-21 21:00

- Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių.              _
- LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
- Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-09-21 21:00

- Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.   
_

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.