Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 23 d. 19:56

36     

    

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Lenkijos prezidentas A. Duda Kyjive pareiškė tvirtą paramą Ukrainai ir padėkojo ukrainiečiams už tai, kad jie gina Europą nuo Rusijos imperializmo. „- Laisvasis pasaulis turi Ukrainos veidą“, – sakė jis. „- Lenkija padarys viską, ką gali, kad padėtų Ukrainai įstoti į Europos Sąjungą.

<…> Brangūs ukrainiečiai, jūsų giminaičiai – žmonos, tėvai, vaikai – kurie buvo priversti išvykti į Lenkiją, mūsų šalyje nėra pabėgėliai. Jie yra mūsų svečiai!“, – sakė Duda. Lenkija – viena ištikimiausių Ukrainos rėmėjų, priėmusi 3,5 mln. nuo karo bėgančių ukrainiečių, viena pirmųjų siuntusi tankus bei artileriją Ukrainos kariuomenei.

Tuo tarpu žiniasklaida linksniuoja kitokio pobūdžio Prancūzijos Europos reikalų ministro Clement Beaune pareiškimą, kad Ukrainos prašymas įstoti į ES gali būti pateiktas ne anksčiau kaip po 15 ar 20 metų. Šis komentaras tarsi šaltas dušas greitos narystės ES siekiančiam Kyjivui. Beaune kartoja E. Macrono fantazijas sukurti kažkokią naują „Europos politinę bendruomenę“, kuri galėtų padėti greičiau integruoti (kažkur, tik neaišku kur) Ukrainą.

V. Zelenskis atmetė „tokius kompromisus“ ir primygtinai reikalavo nedelsiant pradėti visateisės narystės ES procesą. Panašu, kad dėl šventos ramybės, Paryžius pasirengęs Maskvai ant stalo patiekti visą Ukrainą. Ir dar įrangos tankams bei dronams. Tai va taip va. Jei ne JAV, Lenkija ir Lietuva, Europa seniai būtų po Putino batu. Tą Kremlius puikiai supranta ir sunkiai bevaldo įniršį. Šizofrenijos pasireiškimas, vedantis į prekybos santykių nutraukimą – taip Lietuvos poziciją įvardina viena iš kalbančių teroristinės ir karo nusikaltėlių valdomos Rusijos burnų, kurio pavardės net neverta minėti.

Vokietija toliau žada. Vokietijos kancleris O. Scholzas paprašė Vokietijos ginklų pramonės pateikti sąrašą, kokias medžiagas ji gali tiekti Ukrainai artimiausiu metu. Nu tai bent tas pačias, kurias tiekiat Rusijai, sakome mes. Kol kas visa Vokietijos parama Ukrainai vyksta būsimuoju laiku, kai tuo tarpu ginklų reikėjo jau vakar. Eina 89 karo diena, gal vokiški ginklai pasieks Ukrainą dar po 336 dienų? Tik tų nešaudančių nurašytų muziejinių haubicų, tai tikrai nereikia, Herr Kanzler.

Didieji pasaulio žiniasklaidos kanalai skelbia, kad nuo sekmadienio Lietuva visiškai nutraukė Rusijos energijos išteklių, įskaitant naftą, elektrą ir gamtines dujas, importą.

Atrodo, pastarųjų dienų orkų šturmas rytuose po truputį išsikvepia, mėginimas apsupti Ukrainos kariuomenės rytų operatyvinės grupės vienetus prie Severodonecko atremtas.

Rusijos pajėgos pradėjo karinio parengtumo patikrinimą Padniestrėje, o Minskas suaktyvino karinių dalinių judėjimą prie Ukrainos sienos. Manome, kad tuo siekiama atitraukti Ukrainos pajėgas nuo sėkmingo priešinimosi okupantams Donbaso fronte. Rusams (net Šoigu gimtadienio proga) niekaip nepavyksta išeiti iki administracinės Luhansko srities sienos.

Okupantai atstumti nuo taktiškai svarbaus Severodonecko miesto prieigų.

Okupantų koviniai veiksmai Bachmuto kryptimi prie Oleksandropilijos, taip pat puolimas prie Lypovės ir Trypilijos buvo nesėkmingi.

Ukrainos kariuomenė atrėmė Rusijos pajėgų puolimą bandymą Sloviansko kryptimi ties Dovhenke.

Rusijos kariuomenė apšaudė infrastruktūrą prie Lymano, Ozernės ir Dibrovos gyvenviečių.

Nutekintais (?) duomenimis remiantis, rusai savo orkų štabe pripažino, kad nuo vasario 24 d. neteko jau 50 Orlan – 10 bepiločių žvalgybinių lėktuvų. Vuo, išaugus paklausai, prancūzams atsiranda termomatricų tiekimo galimybė.

Kremlius apkaltino Lenkiją ir Baltijos šalis rusofobija. M. Zacharovai užkliuvo Lenkijos ministro pirmininko Mateusz Morawiecki mintis, jog (cit.) „rusiškasis pasaulis (russkij mir) yra vėžinis auglys.

<…>

Todėl nepakanka remti Ukrainą jos karinėje kovoje su Rusija. Privalome visiškai išnaikinti šią monstrišką naująją ideologiją“.

Kremliaus gegutė pergyvena, kad rusai baiminasi keliauti po Lenkiją su rusiškomis trispalvėmis. O baisiausia, jog Varšuvos gyventojai Dinai dėl Rusijos pilietybės buvo atsisakyta teikti odontologinę pagalbą. Draugė Zacharova teigia, kad Lietuva ir Latvija remia visas antirusiškas Lenkijos iniciatyvas ir vasario 24 d. sustabdė vizų išdavimą rusams. Esą latviai nuo 1920-ųjų kuria etniškai gryną valstybę, kurioje tautinėms mažumoms nebūtų vietos.

Taip, mes, lietuviai ir latviai – „fašistai“, valgome rusų vaikus. Gyvus. Dantimis sudraskysime kiekvieną neprašytą įsibrovėlį į mūsų kraštą. Tai ir nelįskit ten, kur gyvena tokie baisūs rusėdros. Sibiras gi platus.

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Super info       2022-05-24 18:57
Šlovė rusų kariams!       2022-05-24 18:37

Šiandien dar vienas Ukrainos miestas Svetlodarskas perėjo DLR karių kontrolei. Nuo karinės operacijos pradžios Donecko kariai jau išvadavo 217 miestų ir miestelių.

Geltonasis lavone,ei,       2022-05-24 16:13

tik ka tavo gentainis,regimantas,buvo islipes is medzio,ieskojo taves,kviete i kiema pazaist…Rasi ji auksciausiam berze maskatuojanti uodega

Geltonasis lavonas sublogavo       2022-05-24 16:00

gaves demesio,pasijuto visagaliu.Eme sprest,kam gyvent,kam ne.Stai ka tu,Stasy,padarei…O gal cia bezdzioniu raupai…

Geltonasis lavonas       2022-05-24 15:55

..malonu,kai adresatas atpazista save..Ir da pakomentuoja…Na,durnelis ir tiek,ka jau cia..

yel"l"ow submarine       2022-05-24 15:51

nžn. ar tokia megašiukšlė kaip vladimonika zelinski , po to, ką yra pridirbęs, turi bent minimalią teisę į tolimesnį gyvenimą po šia saule (kaip ir šokoladinis paršas, beje), bet, jei kam būtų įdomi mano nuomonė, aš jį palikčiau gyventi/egzistuoti vien tam, kad panašūs gyvuliai turėtų pavyzdį, kuo baigiasi perteklinė gudrašiknystė..., - ypač, kekšizmo/šliundrystės pagrindu…

yel"l"ow submarine       2022-05-24 15:40

tragikomiškas, bet faktas : veisliniai lansbergidės veršiai pasiruošę “analizuoti“ mano kreivumą, netobulumą, “idėjinį “ nebrandumą ir aplamai, kone skeleto ar net genetikos lygmenyje smile))) - kad tik nereiktų adekvačiai ir argumentuotai oponuoti mano kritikai propagandoninių  bepročių, rašančių šiuos kliedesius apie karą, adresu smile)))) - bet dar tragikomiškiau, kai tie veršiasilai tokiais pačiais kiauliškais veizolais deklamuos tokias pačias absurdiškas propagand0nines mantras bei “faktus“ apie visiškai niekam tikusius mano genus ir tada, kai šizoukropija bus palaidota, mišios sugiedotos, o visas gyvulinis ukroreicho oligarchatas sėdės eurokolchozo ir pindostano prieglobstyje, skaičiuodami milijardinius minusus sąskaitose smile))))

Turkų patarlė       2022-05-24 15:32

Turkijos laikraštis “En Šoną Haber”  taikliai apibūdino Ukrainos prezidentą Zelenskį  turkų liaudies patarle :  “У нас есть еще одно изречение. Если вы слишком лелеете осла, он мнит себя скаковой лошадью. Мир окружил Зеленского несколько большим вниманием, и он испортился. Все очень просто”.

Faktas       2022-05-24 15:17

Pagoglinkit - “ Город Светлодарск перешел под контроль сил ДНР”.

regimantui       2022-05-24 13:16

tau,kaip bezdzionu atstovui,labai aktuali info.Manding,tu jau uzsikretes.Ar nugaros neniezti,kartais..Lipk i medi.Daugiau nebeislipk.As tau..,isdykeli sikaliuotas.

Stasiui apie geltonaji lavona       2022-05-24 13:12

esat naivus,jei manot,kad tokias asabas paveikusi xuilo propaganda.Ne,jie toki poziuri paveldejo is tevu,seneliu,savo aplinkos.Da ir galveles silpnumas,siaip menka morale,empatijos nebuvimas,saviverte,issilavinimas..,voila,gauname geltonaji lavona,upyriu,kuriam jokie faktai nereikalingi.Kalbet su tokiu neverta,sekti instrukcijas,pavardytas zemiau.

Regimantas       2022-05-24 13:04

Beždžionių raupai plinta tose šalyse, kur laižomos subinės amerikai. Reiškia greitai bus ir Ukrainoje.

stasys        2022-05-24 12:40

Geltonaji lavona 2022-05-24 12:07 .. Jus neteisus . Ta sentimentali asmenybė savo natūra yra labai priraiši putinui , todėl tiki viskuo ka purptelį užpakaliu xuilo-car. Na pats pasižiūrėkite kokiuose portaluose ja galima rasti ir kas nutinka kai ‘garliaviniai nakai’ metai iš metu dirba su žmogaus smegenimis . Reikia kantriai ir nuosekliai aiškinti kur faktai o kur xuilo - organas vibratorius .

Geltonaji lavona       2022-05-24 12:07

reik pribaigt drebuliniu kuolu,suduodant keleta smugiu pakausio srityje,po to,pagal senasias tradicijas,smeigimo budu,extrahuojant pastarojo motora.Rekomenduojama su minimu upyrium nesileisti i jokias diskusijas,debatus,vengti akiu kontakto.Po proceduros nusiplauti rankas.

stasys        2022-05-24 11:47

sybmarinka   .. kiek pasiklydo , jei nėra karo Ukrainoje negali būti ir belaisvių statusą turinčiu . Mainyti vienus Ukrainos piliečius į kitus gana keistas siūlymas . Galima tęsti , jei xuilo nepripažįstą Ukrainos kaip suverenios valstybės , o siūlydamas savo intervencijai į Ukraina spec. operacijos statusą yra pagrindo taip teigti , logiška kad Zelenskis buvo teisus pavadindamas ta Mariupolio operacija su ginklus padėjusiais ukrainiečiais paprasta evakuacija .. Skaitau reikia submarinkos pageidavimus atmesti kaip nepagristus ir nelogiškus esamai situacijai .

yel"l"ow submarine       2022-05-24 10:50

ir vistik komiškai smalsu : o šitiems karo kronikieriams, atsiprašant,  tiekiantiems platų šizoukropiškų makaronų asortimentą lansbergidės tvarto veršiams, patiems neįdomu, kodėl moniko zelinski kontora niekaip nepateikia duomenų apie paimtus į nelaisvę, t.y. sėkmingai evakuotus ru ir DLR bei LNR karius ? - nu, vienžo “orkas“ smile))) - juk būtų galima kone kasdien skelbti keitimo “kursą“, o gal net organizuoti normalias lažybas visokiuose “oly bei tony betuose smile) - kas gi trukdo normaliems , civilizuotiems “rinkos santykiams“ ? smile))————idiotai, bl., bl., bl. ....

Laimonas       2022-05-24 10:35

Nebeturėkite spalvotų iliuzijų. Rusija tikrai laimi visuose frontuose.

ruskiai       2022-05-24 8:35

bėkit slėptis į bunkerius, ten jums ir vieta.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-05-24 6:50

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu _
(citata iš laiško)
______________________________________________________________________
“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai. _

Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських виродків і змусити їх вивезти з окупованих земель України. Все, що нам потрібно зробити, це зробити весілля між Литвою та Україною, щоб Україна стала членом НАТО в день шлюбу. На європейському континенті ми є братами і сестрами подібної долі, а виродки Росії зробили все можливе, щоб швидко відновити нашу історичну спільну державу на землях Великого Литовського Kоролівства. В ім’я нашої спільної безпеки і вічного існування ми повинні діяти разом і мудро зараз. Слава Україні. “

Gel'l'stantis lavonas       2022-05-24 5:25

niekaip negal’l'i uzmigti.Ji kamuoja neblestanti meila xuiliui bei jo ordu zygdarbiams.Neatmestina prielaida,kad minimas asmuo galejo uzsikrest oro laseliniu budu bezdzioniu raupais nuo kumyro,tulo solovjovo,nes yra pastoviai kontaktuojamair siaip,visaip bezdzioniaujamasi..Bet tiesa slepia tyli naktis…

yel"l"ow submarine       2022-05-24 3:49

gi išgamos kronikieriai dar ir didžiuojasi, afišuodami savo nacistinis vidurius, bei šerdami jais tvartelines nuo3,14sas…
  patiko: “Didieji pasaulio žiniasklaidos kanalai skelbia, kad nuo sekmadienio Lietuva visiškai nutraukė Rusijos energijos išteklių, įskaitant naftą, elektrą ir gamtines dujas, importą.” smile)))) - kaip suprantu, dėl tokio nacistinės šizolitchūanijos ” žygdarbio” , atsisakius tiesioginio ru energijos importo ( dabar pirks per daugybę tarpininkų), kuris sudarė viso ru eksporto kažkelioliktą procento
dalį, Rusija skelbs pas save nepaprastąją padėti smile))))))))

Plaunami pinigai…       2022-05-24 0:01

“Audrius Bačiulis. Iš $ 40 milijardų karinės paramos Ukrainai „paketo“ tikrovėje ginkluotei tenka tik $ 4 milijardai“. Greitai narkomanas Zelia taps nebereikalingu liudininku….

ah.ą       2022-05-23 22:19

Neveltui nepasirašytos sienos, neveltui nepriklauso SNG

Vladai Lukoseviciau       2022-05-23 21:39

kokio velnio cia atejai,taigi ganaisi l.dienoj tarp piemenu idiotu..,ar i pagalba gel’l'tonam lavonui atskubejai,pastiprintai paslovint ruska duxa ir XUILO.

vladas lukosevicius       2022-05-23 21:28

Putinas buvo teisus , kam pulti nacikus ir guldyti kareivius 3/1 puolant , jei galima juos numarinti .... Visi AZOV naciai išlindo ir pasidavė..... Dabar bus teisimi , linksma jiemms bus Rusijos kalėjimuose.

Pagarba       2022-05-23 21:27

Putinui. Tikras prezidentas.

Jokimas       2022-05-23 21:19

PoNulis Nuosėda dirba me Lietuvai, o globalistams iš JAV ir UK, bankininkų klanui. Joks jis ne Lietuvos prezidentas. Lietuva žlugs. Karas su Rusija baigsis mums 4 padalijimu. Kaip Ukrainai šiuo metu. Rusai baigs su NATO ten, ir ateis konservatorių galvų.

Pagarba       2022-05-23 21:18

Putinui.

Jurgita       2022-05-23 21:17

Ar Jūs, žmonės, suvokiate, kad konservatoriai į Lietuvą veža pamainą jums? Ukrainiečiai pakeis lietuvius. Kertinius lietuvius keis slavais vien todėl, kad jie prieš rusą, o lietuvis- ne. Lietuvius išvaro lauk iš šalies, o į jų vietą kviečia Ukrainiečius. Landsbergiui nepatinka, kad tikrieji lietuviai nėra priešiški rusui, o reikia, kad būtų, o Ukrainiečiai yra, todėl Landsbergiui jie naudingesni, kaip naujieji lietuviai ir rinkėjai, nei tikrieji, čia gimę, lietuviai. Brudą agentą galima nusimesti tik sukilimo dėka, nes čia jau tautos išlikimo klausimas. Konservatoriai naikina lietuvių tautą!

Kostui kazkokiam       2022-05-23 20:55

aha aha aha ha ha ha ga ga haga haga haga..Haga,durneli,Haga..

Kostui Juzenui       2022-05-23 20:46

Ahahahah Ukraina is viso turejo truputi virs 2000 tanku. Ahahaha. Rusai jau sunaikino 3500 ahahahaha. Gerai varo ahahahah. Puikiai vykdo vyriausybes planus, partijos uzduotis ir asmeniskai Leonido Iljiciaus nurodymus
Tfu. Acprasau, caras pasikeite. Vykdo asmeninius Putino nurodymus. Ah ah ah ah ah ah

Kostas Juzėnas       2022-05-23 20:28

Ukraina duoda NATO kariuomenei gyvąją jėgą, puškų mėsą, o tie, savo ruožtu, veža ginklus, bet kiekis per menkas ir nebėra gerai apmokytų Ukrainos kariuomenės dalinių. Pasidavė arba į trąšas nuėjo po rusų smūgių. Rusai jau sunaikino 3500 Ukrainos tankų, 600 artilerijos gaubicų, 1000 dronų, 800 btrų, 900 sunkvežimių. Ką Ukrainos begauna yra katino ašaros. JAV davė 118 M777 artos, bet bet excalibur, ne A2, ir ne ER versiją, o seną, pirmos kartos, rankiniu būdu, kaip per Pirmą Pasaulinį kokį. Dar šlangą turi. Hahahaha. Tos pačios Msta, geocinto, akacijos ar piono greitašauda yra žymiai didesnė už JAV seną laužą, kuri dar tempiant ant pricėpo rusai sunaikino. Nebėr. Ahahahagaha

stasys        2022-05-23 20:22

Nedėkite senu video , jei neturite naujų  kas visai suprantama, užtektu ir kelių minčių . Orku puolimo nuo Popasnos ukrainiečiams nesiseka sustabdyti , karo veiksmu zona plečiasi tokiais tempais , jog atrodo kad nėra kam ten ju stabdyti . Vakarų šalys pirmam įspūdžiui atslūgus pabandys laviruoti tarp Ukrainos poreikių ginkluotei ir energetiniu resursu orku , tai neišvengiama žinant kaip smarkiai susietos jų ekonomikos su orku energetiniais resursais . Visi nesutarimai kylantis su rytu europos šalimis esančiomis bendrijoje turi viena esminę priežastį . Rytu šalis supranta jog ta karą su orkais galima užbaigti tik karinėmis priemonėmis , tuo tarpų didžiosios vakaru šalys tame mato ir kompromisus su orkais derybose dėl Ukrainos. Ukrainiečiams nenaudinga derėtis su orkais pasiekiant kažkokias paliaubas , toks veiksmu planas dar labiau apsunkintu Ukrainos kaip valstybės padėtį ir ateitį. Reikia galabinti nelabuosius orkus , jei nėra ginklu galima šakėmis , peiliais .. mėsa yra mėsa .. ant kaulų ji vienoda pas visus .

sMAGURI,ATSITEMPK pageltusi l'l'avona       2022-05-23 20:17

ir abu nekrofiliskai pasismaginkit.Ispudziais butinai pasidalink,pasidziaugsim visi.

Smagu       2022-05-23 20:10

Высокоточными ракетами большой дальности морского базирования в районе железнодорожной станции Малин Житомирской области уничтожено перебрасывавшееся на Донбасс вооружение и военная техника 10-й горно-штурмовой бригады ВСУ из Ивано-Франковска.
Daugiau skaitykite - “ Россия уничтожила под Житомиром технику ВСУ, перебрасываемую в Донбасс”.

Kažkas       2022-05-23 20:06

Aiškino, kad reikia rusiją nustumti į 19 amžių. Gak nereikia… pažiūrėkite į 19 amžiaus žemėlapius.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.