Ukraina, Rusija

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Tiesos.lt redakcija   2022 m. gegužės 16 d. 20:22

29     

    

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Veidaknygė

Locked N’ Loaded

Padėties fronte apžvalga.

Donecko kryptis
Šiaurinis flangas:
- Charkiv. Abi pusės kaupia jėgas, lokaliomis operacijomis siekia pasigerinti savo taktinę padėtį. Orkai siekia sutvirtinti savo gynybą ne tik kontaktinėje linijoje (daugiausia – mobilizuotais iš DNR ir LNR), bet ir Belgorodo srityje. Prie Charkiv ukrainiečių pasiekta operacinė sėkmė „išvaduotojus“ verčia nejaukiai jaustis savo „stabilumo ir dvasingumo šventovėje“. Tiesa, aktyvūs orkų veiksmai (pirmiausia smūgiai su artilerija ir aviacija) neleidžia ukrainiečiams permesti reikiamų pajėgų į pietryčius, kur ukrainiečiai galėtų išvystyti puolamuosius veiksmus Kupiansk link. Tuo pačiu, ukrainiečiai stengiasi artilerijos ugnimi atakuoti orkų pozicijas pietrytiniame ruože ir taip didinti spaudimą Kupiansk.
- Izyum. Toliau vyksta susidūrimai kontaktinėje linijoje. Vakarykštis Dovhenke šturmas sustojo dėl sėkmingų ukrainiečių veiksmų (netiesioginė ugnis, gynyba, kontratakos), abiejų pusių pozicijos kaime ir apylinkėse neaiškios. Pastebėtina, kad šiame sektoriuje priešo ketinimas nesikeičia – orkai ir toliau čia laiko ženklias pajėgas, su tikslu pasiruošti Barvinkove ir Slaviansk puolimui. Galimai, šiek tiek jų vienetų šiame sektoriuje sumažėjo (permesta Severodonetsk link), tačiau iš esmės ir toliau agresorius nepaiso šiaurėje gręsiančių problemų jo tiekimo keliams ir tęsia ką sumanęs. Pažiūrėsim, kaip visa tai jam baigsis.
- Lyman: a) Orkams ir toliau nesiseka nuo Yatskivka – Studenok pulti į pietus ir forsuoti Donec upę. Visos atakos Bohorodychne link atmuštos; b) Atrodo, agresorius įsitvirtino dalyje Shandryholove. Pasirodė pranešimų, kad jie užėmė ir Derylove. Tad Shandryholove – Derylove – Novoselivka trikampis stipriai atakuojamas, rytinėje jo „kraštinėje“, čia orkai pasiekė taktinę sėkmę. Aišku, tai dar nereiškia, jog Lyman vakarinis flangas apeitas, tačiau įsitvirtinę minėtame trikampyje orkai turėtų gerą placdarmą vystyti puolimą toliau į pietus.
- Severodonetsk. Panašu, mūšis dėl Severodonetsk miesto prasidėjo. Orkai nuo Rubizhne atakuoja į pietryčius Vojevodivka link. Tuo pačiu Vojevodivka atakuojama ir iš šiaurės rytų, su tikslu pasiekti Severodonetsk šiaurinius priemiesčius. Verta atkreipti dėmesį, čia yra natūrali gamtinė kliūtis – Borova upė, kuria ukrainiečiai tikrai pasinaudos. Be to, orkai pradėjo Voronove atakas, su tikslu blokuoti Severodonetsk iš pietų. Kol kas nei taktinių, nei operacinių tikslų agresorius nepasiekė.
- Bakhmut. Agresoriui toliau sunkiai sekasi suformuoti tvarų placdarmą aplink Popasną, sunkūs mūšiai į šiaurę nuo miestelio tęsiasi. Orkai vykdo Bakhmut žvalgybą iš oro, apšaudo būsimo operacijų rajono vietas su netiesiogine ugnimi (pagrinde artilerija), ima vykdyti „žvalgybos mūšiu“ operacijas Bakhmut link.

Centras. Orkai ir toliau bando apeiti Avdiivka iš šiaurės rytų, toliau siekia įsitvirtinti ant kelio Doneck – Konstantinivka.

Pietinis flangas:
- Mariupolis. Sunkūs mūšiai AzovStal tęsiasi.
- Zaporizhia. Po nesėkmingų vakarykščių orkų bandymų pramušti ukrainiečių gynybą prie Huliajpole, Vuhledar ir Mariinka, agresorius patyrė nuostolių, laižosi žaizdas. Panašu, šis orkų aktyvumas privertė ukrainiečius dalį savo vienetų permesti į karščiausius ruožus, tad jų kontratakų prie Polohy ar kitose vietose dar teks palaukti.

Pietų kryptis. Be esminių pakitimų.

***

Egidijus Papečkys

Aštuoniasdešimt pirma diena (gegužės 15, sekmadienis)

Po gerokai ramesnio šeštadienio tikėjausi ir ramesnio sekmadienio. Apsirikau. Jau vakar vakare prasidėjo rusų judėjimas, telkiant pajėgas rytiniam puolimui. Naktį Rusijos pajėgos Donbase įnirtingai apšaudė artilerijos ugnimi ir bombardavo ukrainiečių pozicijas fronte. Taip pat apšaudė ir bombardavo artimą užnugarį, mėgindami sustabdyti naktį intensyviau vykstantį tiekimą. Po tokio ugnies paruošimo ryte atakavo ukrainiečių pozicijas keliose vietose.

Mūšiai vyko visą dieną. Rusijos pajėgos vėl apšaudė raketomis taikinius Vakarų Ukrainoje.

Ukrainiečiams vietomis teko šiek tiek atsitraukti. Matosi, kad į frontą permesti teritorinės gynybos daliniai yra prasčiau parengti, silpniau apginkluoti ir mažiau motyvuoti. Taip yra todėl, kad čia anaiptol ne vieni savanoriai, yra ir mobilizuotų karių, o jų dvasia ir pasirengimas yra silpnesni. Tačiau kitos išeities nėra, kol naujai permesti į frontą teritorinės gynybos vienetai ginasi, reguliarios pajėgos gauna šiek tiek atsikvėpti ir persitvarkyti. Tik reguliarios pajėgos gali sėkmingai pulti, teritorinės gynybos daliniams tam neužtenka „svorio“.

Ukrainos pajėgos labai sėkmingai sprogdina į priešo rankas patekusius tiltus, akivaizdu, kad tam buvo pasiruošta iš anksto. Tai labai trukdo rusų logistikai ir labai juos erzina.

Šį kartą Rusijos pajėgose vyrauja naratyvas, kad netrukus pavyks apsupti dalį ukrainiečių pajėgų Donbase, dalinamasi schemomis su tokį apsupimą žyminčiomis puolimo kryptimis. Gražiai atrodo, bet nesakyk op, neperšokęs per ukrainiečių apkasą.

Ukrainos pajėgos iš čia trauktis nežada, toliau gabena pastiprinimus ir, išsekus rusų puolimui, turės galimybę kontratakuoti, apsupti ir sutriuškinti puolančius rusų dalinius, atitrūkusius nuo logistinių bazių ir savų pajėgų.

Vieni rusų šaltiniai teigia, kad visiškai nebematyti Ukrainos aviacijos, kiti – kad virš Donbaso nuolat šaudo Rusijos pajėgų ir separatistų oro gynybos priemonės. Spėčiau, kad ukrainiečiai laiko lėktuvus rezerve, o ore skraido žvalgybiniai bepiločiai.

Labai negeros žinios iš okupuotų teritorijų – čia vyksta vis didesnės represijos, vis daugiau vyrų suimama gatvėse ir išsivedama iš namų. Rusai stengiasi sugaudyti visus, kurie kada nors užėmė bet kokias pareigas kariuomenėje, teisėsaugos, valstybinėse ir savivaldos institucijose. Žmonės gabenami į „filtracijos“ stovyklas, iš esmės – konclagerius. Čia apklausiami, kankinami ir žudomi.  Tačiau pasipriešinimas po truputį įsibėgėja, vis dažniau žudomi kolaborantai.

Pamenate, kiek kartų oficialūs Rusijos asmenys teigė, kad neketinama okupuoti Ukrainos? Kaip visada, rusai kalba viena, o daro – kita. Kiekvieną užimtą miestelį ir administracinį vienetą stengiamasi greitai integruoti, netgi kuriami nauji herbai, kurie yra paremti ... carinės Rusijos gubernijų simbolika. Kitaip sakant, tyliai mėginama atkūrinėti būtent imperiją. Rusijos imperiją su sovietiniais ir cariniais simboliais, ženklais ir pseudo istoriniais „faktais“.

Ukrainos padėtis tikrai nėra lengva. Tačiau džiugu, kad Vakarų parama nemažėja, toliau įvairiose NATO šalyse priimami nauji karinės paramos paketai. Juose vyrauja artilerija ir šarvuota technika, tačiau yra visko. Tame tarpe ryšio priemonių ir kitos elektronikos, kurių labai trūksta rusams. Jų pajėgos aprūpintos labai įvairia, dažniausiai sena ryšių technika, todėl palaikyti ryšį tarpusavyje labai sudėtinga. Ką jau kalbėti apie įvairias kitas elektronines priemones – jų tiesiog nėra. Net rusų karių maitinimas yra rimtas iššūkis, nes savo pačios jėgomis Rusijos pajėgų užnugaris karius pamaitinti nepajėgia. Tenka improvizuoti, remtis verslininkų labdara ir kitų valstybės institucijų pagalba.

Rusijai nepadeda niekas. Už nusikaltimus atsakyti teks irgi patiems rusams. Su bendrininku Lukašenka.

Slava Ukraini!

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys        2022-05-18 17:13

Rusai pradeda ir laimi   2022-05-17 11:08 .. miegi ir sapnuoji smile)

Rusų fašistai       2022-05-18 9:51

paskaitykit straipsnį “Rusų pulkininkas propagandinėje pokalbių laidoje: situacija tik blogės, visas pasaulis prieš mus”. Visą tiesą žmogus pasakė.

Algirdas       2022-05-17 22:20

Viskas cia gerai. Azovo naciai is “azovstalio” katakombu šiandien jau masiskai pasiduoda y nelaisve, todel atlaisveje pozemiai bus puiki vieta naujai eurovizijai. Aisku, jeigu Putinas leis…

517       2022-05-17 20:52

vojenkoras pranesa,kad xuilo nebenori Ukrainos,dabar jis puls Menuli ir ji denacifikuos.Pilnatis yra nacizmo pozymis,sake duginas.Jei Menulis nepasiduos,bus subombarduotas,pranesa skabejeva.

517       2022-05-17 20:07

“Только Что Военкор Сладков Расказал Кто Сейчас Находится На Азовстали...”
https://youtu.be/xKTGtsCIXCA
0: 37
„Įvardinu tik statistiką:
daugiau nei 2500 kovotojų ir karių... yra Azovstalyje, iš jų 404 sužeisti, 55 sunkiai sužeisti – nebepaeinantys, 200 lavonų užšaldytų guli refrežeratoriuj ten pas juos, trys mūsų belaisviai – vienas karininkas ir du kariai,
804 azovieciai, visi kiti…“

vaciuk       2022-05-17 19:58

kas tau pasidare..,kas tave kaltina..,tu gi nepakaltinamas..,eik ir nusibausk pats,uz visa savo nevykusi gyvenima..Vaciau,prabusk,viskas baigta.

Vaclovas ing 14:57       2022-05-17 19:04

Na ką, dabar jums belieka susimauti arba patvirtinti savo žodžius. Tiesiogiai prieš mane tai pakartotumėte? Nes jei kaltinate, tai kaltinkite nesislėpdami, kaip skaitote?

"Brolių" špyga melžiamai karvei Lietuvai        2022-05-17 19:00

“Broliai” nesuminkštėjo ir mums į nosis bedė špygą, nors Monika Liu nuolatos mosavo Ukrainos dvispalvę, o Giržadas apsivilko vyšivanką. Ukrainos komisijos Lietuvai skirtas nulis balsų parodė, kad ukrainiečiai mums jokie broliai, o Lietuva Ukrainai tėra melžiama karvė.

Aš nenoriu net komentuoti žiūrovų balsavimo, nes tai buvo akivaizdi balsavimo falsifikacija. Tuo ir reikėjo laukti, nes balaganėlis iš Ukrainos jau senokai buvo ES biurokratų paskirtas nugalėtojais.

Nieko, mes įpratę. Tokia pati Ukrainos “pergalė” buvo po Maidano, o kaip kitaip gali būti, kai karalius Leonidas-Zelenskis ir jo 300 narsių “kvartalas 95” spartiečių-kovotojų už ES laisvę ir demokratiją,  stojo į kovą su rusiškomis “orkomis”, vadovaujami JAV, kai jie plačiomis savo krūtinėmis “apsaugojo” mus nuo rusiškų dujų, naftos, metalų ir t.t.

Aš manau, kad vakar mums rodytas sisteminio pobūdžio Ukrainos farsas tęsis ir toliau, o kadencijos pabaigoje mūsų neadekvati premjerė, anūkas, kartu su teisiamųjų ir narkomanų partijų bendraminčiais, apsivilkę vyšivankas ir mojuodami mėlynai-geltonomis vėliavėlėmis, galės šokti hopaką ant Lietuvos ekonomikos griuvėsių, o iš toli, nuo Dnepro kranto, mums “broliai” rodys špygas. Vakar jie įrodė, kad tai moka daryti.

čia dar tik gėlytės       2022-05-17 18:53
Senis       2022-05-17 15:54

Komentaruose siauteja nevykes putindelfio lygio “Vaclovas” - rusu nacis- Vasia Samachvalovas

Vargsas vaciuk,       2022-05-17 14:57

pragyvenai gyvenimeli,o protelio neigavai anyc..Mankurtizmas tavy progresavo,savigarba atv.Zemes pilkasis kirminelis,sliauzioji meslynuose kiek lemta ir tiek…Tiek pat ir tiesos tesuvokei,ka jau cia gincytis su tau..Sliauzk toliau,toki net izeidinet geda…Bejegis…

Vaclovas       2022-05-17 13:27

O visokių “laisviečių” melas pasireiškė kad ir vakar - klausiausi “Svobodos” apie Mariupolio Azovstalio gynėjų sunkumus, dar klausė, kuo jie maitinosi vakarienei (atsakė, jog tik pietauja, nevakarieniauja), o štai, skaityk, po valandos jie jau pasiduoda. Mest šalin tas žiniasklaidas ir tuos tinklus reikia!

Vaclovas ing 9:26       2022-05-17 13:20

Su rusais aš pragyvenau nemažai metų. Nė pirštu aršiai neprilietė, niekad neįžeidė, nors galėjo, kuomet jų buvo visiška dauguma. Yra ir padėję. O šenderovičiai tėra nesubrendusių protų kraipintojai ir tiek. Rusija amžina ir tai man patinka. Nuo jos valdžios, žinoma, kad gali nukentėti, bet Vakarų poveikį tik mažiau jauti, nes veikiama lengvuoju būdu. Kada Lietuvoje suvešėjo nacizmas, rasizmas, svetimųjų neapykanta bei panieka (kažkodėl tai po 2015 metų)? Bėda ta, kad geručių išvis nėra, tik subrendęs ir sugriuvęs tai suvoki. Deja, per vėlai. Tačiau rusų žmonės mano apylinkėje visgi buvo tikrai nuoširdūs ir geri. Visuomenės požiūriu daugiau tokio lygio padorumo nemačiau. Žinojau ir apie kitą jos pusę. Bet jaučiant lėtą šiuolaikinį bloginimą, gali būti, kad pirmas atvejis priimtinesnis. O dar geriau ir sveikiau - nemąstyti apie visuomenes. Žiniasklaida ir visuomeniniai tinklai atėmė iš mūsų brandą ir sveiką vaikiškumo dalį.

Diedas       2022-05-17 12:42

Kelioliktą kartą jie Mariupolį “išvadavo” ?

ruskiai pradeda ir,aisku,apsikakoja       2022-05-17 11:27

kanibalas blyskioji kandis,pietums suede savo suskretusios armijos vyr.generola.Grynai is neturejimo ka veikt.Skant,denacifikavo.Tokia ruskiu myro kasdienybe.Ura,apologetai.

Rusai pradeda ir laimi       2022-05-17 11:08

Skaitykite - “Около 16 тысяч солдат ВСУ попали в “котел” под Северодонецком и Лисичанском”.

Artėja galas Zelenskio banditams       2022-05-17 11:06

Pagoglinkit būtinai straipsnį “За сутки 265 боевиков из “Азовстали” сдались в плен“.

Eunuchas PIŠ       2022-05-17 9:51

Įdomu, kiek dar Lietuva puoselės vienpusę meilę Ukrainai:) O gal čia ne meilė, o tik prostitutės klientų pasirinkimas prižiūrint suteneriui. Beje, man patiko Eurovizijos vienas prie kibo besiliečiantys berniukai vedėjukai, Italijos arabiški dainoriukai rėžiantys Harlemo gatvines dainuškas, žiūroviukai ir virš Australijos besidriekianti vaivorykštė. Kalinių palikuonys žino, kaip sunku kalėjime be meilės.

vaciuk       2022-05-17 9:28

eitai,durneli,i vsd prisiduot,gal maziau duos..

Vaclovui       2022-05-17 9:26

Patikėjai ruskiais ir tu jau kaip žmogus miręs.

Vaclovas       2022-05-17 8:50

Patikėjai zelenskiais, na aiškinkis jau duobėje…

Vaclovas       2022-05-17 8:48

Vakardiena baigėsi fašistinių Zelenskio pajėgų sutriuškinimu. Zelenskis atidavė (Stalingradą) Mariupolį teisėtiesiems. Zelenskiniai išėjo visiškai pasidavę, juk visi mato, kas yra zelenskiai prieš rusus - tai visiškai, zuikiškai, pakeltos rankos, atsisakymas priešintis, visiška baimė ir pripažinimas, kad daugiau zelenskiai nepuls nugalėtojų - rusų.

Iškryptis       2022-05-17 8:10

Jei Herojai neima belaisvių, ar humaniška imti Herojus į nelaisvę?

ruskiai pradeda ir,aisku,pralaimi       2022-05-17 7:32

..siandien blyskioji kandis,on ze kancaras,baige savo apgailetina egzistavima lauko sortyre.Rastas uzduses nuo savo toksisku duju…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2022-05-17 5:38

2022 gegužės 12, prezidentas Gitanas Nausėda ir prezidentas Volodimiras Zelenskis gavo laišką su tokiu turiniu __
(citata iš laiško)
“Mes galime nedelsiant sustabdyti pabaisos Putino Rusijos išsigimėlių bjaurybių siautėjimą ir priversti tokius išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos žemių. Mums tik reikia padaryti Lietuvos bei Ukrainos santuoką vestuves jungtuves, kad Ukraina taptų NATO nare santuokos dieną. Europos žemyne esame panašaus likimo broliai ir sesės, o Rusijos išsigimėliai padarė viską, kad Lietuvos Didžiosios Karalystės žemėse būtų pagreitintai atkurta istorinė mūsų bendra valstybė. Vardan mūsų bendro saugumo ir amžino gyvavimo, mes privalom sutartinai ir išmintingai veikti jau dabar. Šlovė Ukrainai.

Ми можемо негайно зупинити розгул гидоти монстра путінських російських виродків і змусити їх вивезти з окупованих земель України. Все, що нам потрібно зробити, це зробити весілля між Литвою та Україною, щоб Україна стала членом НАТО в день шлюбу. На європейському континенті ми є братами і сестрами подібної долі, а виродки Росії зробили все можливе, щоб швидко відновити нашу історичну спільну державу на землях Великого Литовського Kоролівства. В ім’я нашої спільної безпеки і вічного існування ми повинні діяти разом і мудро зараз. Слава Україні. “

Šlovė našim       2022-05-17 0:27

Visi dabar nori iš Ukrainos atimti jos grūdų derlių, o kaip Ukrainos žmonės gyvens - nerūpi. Kinija, Indija ir Rusija uždraudė grūdų eksportą. Kartu su Ukraina čia bus 70-80% viso pasaulio grūdų rinkos. Europai ir JAV grės BADAS. ☺☺☺☺☺ maisto kainos pramuš stogą. Ką valgysite? Rusai pranašauja Europoje HOLODOMORĄ, kurį sukėlė JAV?

Viskas vyksta pagal planą       2022-05-17 0:05

Поселок Новозвановка к югу от города Попасная в Луганской Народной Республике перешел под контроль Народной милиции ЛНР, сообщил РИА Новости официальный представитель оборонного ведомства республики Иван Филипоненко.
Он уточнил, что украинских силовиков выбили с укрепленных позиций, которые ранее использовались как вторая и третья линия обороны.
Daugiau straipsnyje - “ Поселок Новозвановка к югу от Попасной перешел под контроль сил ЛНР”.

Z-Day       2022-05-17 0:03

Pagoglinkit straipsnį - “ Российские средства ПВО сбили два украинских Су-25”.
Минобороны РФ сообщает: средства ПВО сбили два украинских Су-25 в Николаевской и Харьковской областях

Rusai pradeda ir laimi       2022-05-16 23:58

Сводка Минобороны, утро 16 мая.

- Высокоточными ракетами воздушного базирования за сутки поражены два пункта управления украинской армии, в том числе командный пункт 72-й механизированной бригады в районе Цаповка Харьковской области.
- Российские ПВО сбили два самолета Су-25 воздушных сил Украины в районах населенных пунктов Евгеновка Николаевской области и Великая Камышеваха. В районе острова Змеиный сбит один украинский самолёт Су-24. Над ЛНР и ДНР сбиты 10 украинских беспилотников, в том числе два реактивных Ту-143 «Рейс» советского производства.
- Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожены: 168 самолетов, 125 вертолетов, 889 беспилотных летательных аппаратов, 307 зенитных ракетных комплексов, 3108 танков и других боевых бронированных машин, 381 установка реактивных систем залпового огня, 1529 орудий полевой артиллерии и минометов, а также 2949 единиц специальной военной автомобильной техники.

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.