Politika, Partijos

Kandidatai į ministrus Jums kelia optimizmą ar pesimizmą?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. lapkričio 30 d. 10:39

13     

    

Kandidatai į ministrus Jums kelia optimizmą ar pesimizmą?

Aurimas Perednis | „Žinių radijas“

Naujosios Vyriausybės formavimas eina į pabaigą ir artimiausiu metu Prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl jos sudėties patvirtinimo priims sprendimą, sako šalies vadovės patarėjas vidaus politikai Mindaugas Lingė.

Vyriausybės programa privalės būti pateikta kitą savaitę, sako Ministrų kabinetą formuoti baigęs paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis.

„Kitą savaitę jau privalo būti, nes terminai nustatyti įstatyme“, – žurnalistams į klausimą, kada bus teikiama naujosios Vyriausybės programa, antradienį Seime atsakė S. Skvernelis.

Laidoje dalyvauja Seimo narė Aušra Maldeikienė, MRU dėstytojas Virgis Valentinavičius, Seimo narys, liberalas Eugenijus Gentvilas, ambasadorius, signataras Vytautas Plečkaitis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Į BAISIAUSIĄ       2016-12-2 3:21

pesimizmą.

Pikc       2016-12-1 10:06

“Mane šokiruoja į URM postą vėl lengva ranka paskirtas komjaunuolis/homjaunuolis.” - nebūtinai “lengva ranka”: labai gali būti, jog tai buvo LKP-LDDP-LSDP iškelta koalicijos sąlyga.

Juozapas       2016-11-30 21:01

Tokias diskusijas laikau pliurpalais.
Kokia nauda iš spėliojimų?
Ar iki to nusigyvenome jog belieka kliautis lyg loterijoje apeliuojant į ministus kaip asmenybes?
Tipo jeigu tie asmenys bus dori ir protingi, tuomet atseit viskas bus olrait?
Nyku.
Be abejo, ministrų personalijų kokybė yra svarbi, bet… Man kol kas įdomiau bus pamatyti išgimdytą Vyriausybės Programą.
Va, tą dalyką galima nagrinėti, komentuoti ir vertinti. O šita p. Petednio laidelė rodo vien mėgėjišką ” žurnalistiką”, provincialų  ES paribio kvazivalstybėlės mentalitetą. Tokias diskusijas aš talpinčiau nebent horoskopų skiltyje. Visiškas būrimas iš mentės kaulo ar kavos tirščių. Politpopkormas.
Kitas dalykas kas mane galima sakyti šiurpina- tai tiek visuomenės visiškas nesidomėjimas, tiek naujosios valdžios labiau ne minimalus kalbėjimas, tiksliau, tylėjimas apie užsienio reikalus ir pan. Dar apie gynybą kažkiek šneka, apie užsienio politiką- apart keleto aptakių frazių, tyla.
O kalbėti derėtų. Ne vie dėl kol kas nenuspėjamų Trumpo ketinimų ar būsimų rinkimų pas varliaėdžius padarinių.
Komentaro pabaigoje pateiksiu trumpą info kuri verstų sunerimti ir labai susirūpinti kiekvieną bent kiek mąstantį žmogų.
Mane jau pradefacerzinti kalbos apie investicijų pritraukimą ir visokius socialinius modelius ir darbo kodeksus.
Visa tai bet kada per keletą valandų gali virsti bezdalais ir blėniais.
Mane šokiruoja į URM postą vėl lengva ranka paskirtas komjaunuolis/homjaunuolis.
Ar valdżia kada nors mato toliau nei vienas ėjimas į priekį?
Taigi info pamąstymui:
Ruskija kasmet Bielarusijos geležinkeliams pateikia užsakymą metams į priekį kiek reikės vagonų kariniams pervežimams.
Pastaruosius dešimt metų tai būdavo apie 300 vagonų išankstinis rezervavimas kariniams rusijos kroviniams pervežti.
300 vagonų/ 12 mėn. Vienžo keletas ešalonų.
99 % šių geležinkelio sąstatų pakrautų ruskių karinių krovinių į bielarusiškus vagonus yr karinis tranzitas į kaliningrado oblastį.
Sic!
2017 metų pirmam… pusmečiui ruskija bielarusių paprašė paruošti ... 3 tūkst. 400 vagonų.
Kada ir kokiu tikslu iš ruskijos Lietuvos link pajudės vienuolika kartų nei įprasta didesni kiekiai karinių krovinių?
Ši informacija paimta iš nepriklausomų informacijos šaltinių Bielarusijoje.
Man admeniškai ta info atrodo gana kraupiai.
Ir tuo pat metu dar kraupiau matyti kokį šūdą mala delfiai televizijos ir radijai.
Ar aplink vien idiotai?

Faktas       2016-11-30 20:32

Didžiausia grėsmė Lietuvos kaip valstybės egzistencijai yra Astravo elektrinė ir Rusijos kėslai. Bet visiems kur kas svarbiau yra kad Pagojus vairavo išgėręs ir kad “Prie ruso buvo skaniau” (taip, šiandien yra straipsnis tokiu pavadinimu Delfyje).

Raigerdas> $+$        2016-11-30 20:25

Matai, suaugęs vaikeli, tu net nežinai, kas yra geriau. Tau geriau būti “ciniku negu idiotu”.
Nors iš tikrųjų geriau yra nedegraduoti iki tokio laipsnio, kad netaptum nei ciniku, nei idiotu.
Kaip tampama ciniku? Tapimas ciniku vyksta labai paprastai. Pažiūrėkime dabar arčiau į tą cinizmą. “Cinikas visų žmonių poelgius skirsto į dvi kategorijas: atviras niekšybes ir slaptąsias”. – H. Byčeris.
“Cinikas – tai žmogus pelėda, budraujanti prietemoje ir akla šviesoje, mėgstanti dvėseną ir niekinanti prakilnią laukinieną”. – H. Byčeris. “Cinikas – tai žmogus, kuris, įkvėpdamas gėlių aromato, dairosi aplinkui karsto su numirėliu”. – H. L. Menkenas. Dar viename jaunimo žodyne yra apibrėžiamas cinikas šitaip:“Gyvenimo būdas, kuris dažnai yra painiojamas su egoistu.
Cinikai kitaip nei egoistai, mato tam tikras ydas, bet niekada nieko netaisys, jei jiems iš to nebus jokios naudos, šalti, nebendraujantys, visiškai prarade idelizmą.
Kilmė - senovės graikų, ar lotynų kalbos (tiksliai neatsimenu) žodis “kinik” - reiškiantis šunį”.
Taigi, nori nenori, bet išvada peršasi savaime, kad turi problemų. Reiškia, pats objektyvių vertinimų tu duoti negali, kadangi, ką tik nevertintumei, vis vien išeis kreivai. Tai, kaip tampama ciniku? Juo gi negimstama. Viskas prasideda nuo paprasto melo. Anksti vaikystėje, jaunas vaikis pastebi, kad žmonės jau yra tokie sutvėrimai, kurie tiki. Be tikėjimo jie negali apsieiti, nes tokia jau pagrindinė žmogaus sielos savybė. O ką, jeigu tokį tikintį žmogų apmulkinti? Reikia pabandyti. Taip gali jaunas vaikis pradėti, kad ir nuo močiūtės, iškaulinant iš jos pinigų apgaulės būdu. Taip galima padaryti su seneliu, vėliau su klasės draugu, su mergina, su biznio partneriais ir t.t. Ir štai šitas žmogus jau nebe
pastebi, kad jis jau atsidūrė užribyje, kur veikia jau kiti dėsniai. Įvyksta sąmonės iškrypimas, kai žmogui realiai nebe
išeina pačiam niekuo tikėti ir pasitikėti. Jis nebe
pasitiki nei vienu žmogumi, nes jam atrodo, kad pasitikėti ar tikėti kažkuo yra pavojinga, nes tave apgaus. Ir žmogus, bijodamas dabar pats kitų žmonių apgaulės, tampa ciniku, kad, neva, apsaugoti save nuo tokių pačių, koks yra jis. Jo matomas pasaulis tampa niurus ir klastingas. Šitas žmogus ne tik neturi idealų, bet jis prarado net tokią galimybę turėti kokį nors idealą. Todėl žmonės, turintys kokius nors idealus, jam atrodo idiotai. Faktiškai cinikas yra buvęs žmogus.

Peredni       2016-11-30 17:41

Taigi kam kelia optimizmą ar pesimizmą? Čia labai priklauso ką pakvietei į diskusiją. Štai, pavyzdžiui, Gentvilui niekada nekels optimizmo, nes jis sėdi ne visai prie lovio, tik, galima sakyti, šalia. Nors tas vadinamas šalia irgi geras kąsnelis, bet jam norisi riebesnio.

$+$       2016-11-30 15:47

“<tautiniai drabužiai kiekvienam vaikui”. (R. Karbauskas)
Ir kokie tie tautiniai drabužiai bus? Lietuviški?! Įdomu, ką su tokiais drabužiais darys Vilniaus, Šalčininkų ar Eišiškių rajonų vaikai? O gal jiems siusime lenkiškus ir baltarusiškus?! Kokiais tautiniais drabužiais apdengsime musulmonų ar žydų vaikus. kokį patriotizmą ugdysime?
Geriau būti ciniku negu idiotu.

Vienas geriausių Skverenelio žingsnių,kad       2016-11-30 14:27

į soc.ministeriją pasirinko filosofą Kukuraitį...Kai ateina filosofai į valstybės valdymą,tada jau daugiau optimizmo.Dar daugiau ,reiktų filosofus kviesti patarti į visas ministerijas,net ir į finansų,nors finansų ministras labai šaunus vyras,bet tegul nepersistengia su nekilnojamo turto mokesčiu…nes neadekvatu lyginti žmogaus,kuris gyvena rajone ir turi paveldėjęs kokią seną tėviškę kaime savo poilsiui ir daržovių užsiauginti.O ir sentimentai ne paskutinėje vietoje.Ir jį lyginti su miesto turtingais,kurie turi po kelis butus nuomos tikslais būtų neteisinga.Tikėkimės diskutuos?

pasitikiu        2016-11-30 13:17

Naujasis seimas ir naujoji vyriausybė suteikia daugiau vilčių. Daug jaunų žmonių, kurie, tikėkimės, nėra įklimpę į korupcijos liūną, labai skiriasi jų mentalitetas, nes daug labiau nutolę nuo komjaunimo ir ateizmo. Tačiau dirbti jiems bus labai sunku, nes didelis pasipriešinimas iš opozicijos ir jiems tarnaujančios žiniasklaidos. Naujoji vyriausybė turi pertvarkyti LRT.

Raigerdas        2016-11-30 13:02

Reikalas ne optimizme ar pesimizme. Čia gaunasi kaip su ramunės žiedu:myli-nemyli. Štai ciniško ir destruktyvaus komentatoriaus įvertinimas:”$+$: Koks čia dar gali būti klausimas?! Aišku, kad malkos brangs. R. Karbauskas pasiųs tautinius kostiumus moksleiviams, o S. Skverelis išskaptuos klumpes prie jų. Kur čia matyta, kad Suomijos švietimo sistema pažangesnė.
O va, kur išsikels Teisingumo ministerija - į Stumbrą ar Alytų, klausimas rimtas”. Šitas žmogelis nesupranta, kas vyksta Lietuvoje ir apie kitus sprendžia pagal save, būtent taip, kaip jis pasielgtų, o gal net blogiau. Šitam žmogeliui duokite milijoną eurų ir jis jus apkaltins arba apšmeiš. Reikia pagaliau suprasti vieną paprastą dalyką, kad yra tik dvi žmogaus grupės: vieni, kurie mąsto konstruktyviai ir racionaliai, ir yra kita nelaimėlių grupė (kurių, tarp kitko yra mažuma), kuri pastoviai aiškins, kad viskas yra blogai, blogai, blogai, blogai, blogai, t.y. destruktyvaus mąstymo žmonės, kurie gyvenime padarė lemtingas klaidas ir atsidūrė kitoje barikadų pusėje, kur pagrindinė ideologija yra: iracionalumas, cinizmas, melas, fanatizmas, paranoja, manipuliacijos, apgaulės, sukčiavimas ir visa kas yra gera - to neigimas, kova su gėriu, kova prieš gėrį, gėrio puolimas, jo niekinimas ir siekimas jį sumenkinti arba sunaikinti. Jeigu visuomenėje nebūtų šios kategorijos žmonių, tai mes gyventume kaip Rojuje, deja, pati visuomenė į juos žiūri ir nieko nedaro, o paskiau verkia kruvinom ašarom dėl šitų žmonių padarytos žalos.

Daugiau       2016-11-30 11:49

atsargaus optimizmo ir palaikom avansu.

$+$       2016-11-30 11:11

Koks čia dar gali būti klausimas?! Aišku, kad malkos brangs. R. Karbauskas pasiųs tautinius kostiumus moksleiviams, o S. Skverelis išskaptuos klumpes prie jų. Kur čia matyta, kad Suomijos švietimo sistema pažangesnė.
O va, kur išsikels Teisingumo ministerija - į Stumbrą ar Alytų, klausimas rimtas.

Pagyvensim -       2016-11-30 10:45

pamatysim.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.