Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Kanapių rūkymo laisvės partijos švietėjiškoji programa – Tomo Baranausko vertimas į lietuvių kalbą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 21 d. 8:14

17     

    

Kanapių rūkymo laisvės partijos švietėjiškoji programa – Tomo Baranausko vertimas į lietuvių kalbą

Verčiu į lietuvių kalbą:

1. Sunaikinti paskutines kaimo mokyklas.
2. Įsisavinti krūvą pinigų eilinį kartą naujinant programas.
3. Visus draugus iš visokių žmogaus teisių stebėjimo kontorų aprūpinti valstybės užsakymais parengti lankstinukus, kaip blogai yra patyčios, savižudybės, smurtas, stereotipai.
4. Nemokamus būrelius keisti „nebrangiais“ (kas yra „nebrangu“, paaiškins Mockus iš MGB).
5. Sunaikinti dar keletą universitetų, bo valstiečiai drąsos pritrūko…

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

sorosinė, genderinė       2020-02-22 17:28

Negaliu žiūrėt į šitą liberalią žiurkę, neprileiskit jos prie vaikų

Aišku       2020-02-22 15:12

Balsuoti už liberalus yra nuodėmė.Tą bažnyčia aiškiai turėtų įvardinti.Kaip galima pasitikėti žmonėmis kurie gyvena bedievišką,nuodėmingą gyvenimą- nėra pašvenčiamosios Dievo malonės stovyje,mėgaujasi pritardami abortams ir vienalytėms ” santuokoms”  kovoja už narkotikų,prostitucijos legalizavimą ir deda visas pastangas išbalansuoti visuomenę tiek morališkai,psichiškai,tiek fiziškai ir dvasiškai nuo jaunų dienų luošindami visuomenių ateities kartas-mažus vaikus,narkotikais,pornografija,lyties keitimo operacijomis.Liberalas,tai narkotikų/įdeologinių,valstybę griaunančių užkratų nešiotojas,turintis sąžinėje įdiegtą nusikaltimo žymę.Taigi bėda ta,kad Lietuvos katalikai neretai patys suliberalėję nuodėmės/pragaro mirties atžvilgiu, neskaito Dievo žodžio/Biblijos, ir nesuvokia,kad pirmiau esti dvasinis pasaulis,kuris įtakoja matomą tikrovę,kurioje daug kas valdė/o valstybę pagal savo sugedino laipsnį.

“Ir štai Dievas nebežiūri anų neišmanymo laikų, bet dabar skelbia žmonėms, jog VISIEMS visur reikia atsiversti.Apd17

 “Dvasia aiškiai sako, kad paskučiausiais laikais kai kurie žmonės atkris nuo tikėjimo, pasidavę klaidinančioms dvasioms ir demonų mokslams, veidmainingiems melo skelbėjams, turintiems sąžinėje įdiegtą nusikaltimo ženklą“1Tim4//

“Žinok, kad paskutinėmis dienomis užeis sunkūs laikai,  nes žmonės bus savimylos, godūs pinigų, pasipūtę, išdidūs, piktžodžiautojai, neklusnūs gimdytojams, nedėkingi, nedorėliai,  nemeilūs, nesutaikomi, šmeižikai, nesusivaldantys, šiurkštūs, storžieviai, nekenčiantys to, kas gera, išdavikai, pramuštgalviai, pasipūtėliai, labiau linkę į malonumus negu į Dievą,“2Tim3

Raigedas>ištakoms        2020-02-22 10:33

  Taip, nors ir pavėluotai, bet žmonės pradeda suvokti, kad niekas kitas, kaip liberalai eina į politiką, nes yra pripratę maitintis iš valstybės kišenės. Pirmiausia, kam reikalingas jiems tas žodis “laisvė”? Ogi,toms pačioms manipuliacijoms, kokios buvo bolševikų laikais. Štai imame vieną iš tokių žinomų bolševikių Inesa Armand. Ji rašė:“Atlyginimas buvo labai mažas, nebuvo iš ko pragyventi.  Taip atsitiko, ir vaikui neturėjau valgyti iš ko pirkti. Taigi mirė mano pirmasis mažylis ... “ Taip graudingai meluoja Inesa Armand. Parengusi savo kūrinį, kuris turėjo ją padaryti sočia, ji įvilko į  jo turinį melagingus straipsnius ir brošiūras, ragindama moteris darbuotojas palaikyti sovietinį režimą. Save pristatė, žinoma, ne Inesos Armand vardu, apie kurią žmonės galėjo sužinoti, kad ji vedė žiaurų gyvenimo būdą, suartėdavo, atsiskirdavo nuo vyrų, pagimdė  vaikus nuo skirtingų vyrų, apleido ir paliko vaikus buvusio vyro ar partijos draugų globoje, susipainiojo su Leninu ir kitais garsiais bolševikais ir panašiai. Ji pasirašydavo kaip nežinoma Elena Blonina. Ne tik Inesa Armand, bet ir A. M. Kolontai. „Laisvė ir meilė“  propagavo “laisvą meilę” per bolševikinines organizacijas. Todėl visuomenėje pradėjo sklisti gandai apie visų moterų „nacionalizavimą“ pažengusio proletariato, komunizmo idėjų nešėjo, naudai. išprievartavimai XX amžiaus 20-30-aisiais būdais sovietinės valstybės narių elgesio norma. Pavyzdžiui, 1926 m. Tik Maskvos teismas išnagrinėjo 547 išžaginimo bylas; 1927 m. - 726; 
1928 m. - 849. Kituose didžiųjų miestų teisėmis ta pati tendencija. Tarp „sovietinio jaunimo prievartavimo proceso“ atsirado savas žargonas: „Čubarovsčina“. Jis atsirado,  kai „Čubarovskoje“ gatvelės vardu Leningrade, kur 1926 m. vasarą 20-metę valstiečių moterį Liuba Belyakovą, atėjusią į gamyklą, išprievartavo jauni darbininkų klasės atstovai, 26 komjaunimo nariai, kandidatai į TSKP (b) narius. Įvyko teismo procesas, kurio metu buvo nustatyta, kad kaltinamieji ir liudytojai laikosi viešosios nuomonės, kurią išsakė  „Komsomolskaja Pravda“: „Moteris nėra vyras, o tik moteris. Kiekviena moteris yra mergaitė, su kuria galite daryti ką norite. Jos gyvenimas kainuoja ne daugiau, nei ji gauna už lytinius santykius “(1926 m. Gruodžio 18 d.).
Deja, liberalai taip yra visokiais voratinkliais apipainioję visuomenę,kad žmo nės patys nesusigaudo,kas vyksta. Štai komentatorius rašo:“Ištakos 2020-02-21 16:52
Šitos hiperaktyvius liberastus stimuliuoja ne vien kanapės”. HIPERAKTYVUS yra išgalvota psichiatrų diagnozė  vaikams, kad apgauti jų tėvus ir įbrukti jiems idėją, kad jų vaikui reikia vartoti vaistų. Dažniausiai Relanium. Virš 40% vaikų, vartojusių Relanium, vėliau paauglystėje pereina prie kokaino, kadangi cheminė susdėtis yra panaši. Todėl, galvokite, ką apie ką jūs rašote.

Ramiros       2020-02-22 8:45

Nepuldinėkite tos mergelės, nes jinai dora, jinai tiktai “Kozimiro iš Šiaulių anūkė” ....

???        2020-02-22 1:43

Tai čia kieno bapkės soroso ar kremliaus? Ar abiejų? Abu nori vergų. Atviros Lietuvos fondas jau 30metų džiaugsmingai plauna smegenis

------       2020-02-22 0:21

Kaip matote, Lietuvoje esančio MGB ir stalinistinio režimo MGB incialai sutampa.

Vidmantas       2020-02-21 19:00

Bent man, kyla toks įspūdis, kad Armonaitė viena iš dažniausiai reklamuojamų politikų sisteminių žiniasklaidoje. Pavyzdžiui, Delfyje reta diena, kad jos tinklalapyje nesimatytų Armonaitės veidas.

o taip!       2020-02-21 18:21

Taikliai. O dar visų liurboralių tikslas - priartinti Lietuvą prie Liberijos normų. smile Galima būtų pradėti nuo ŽIV rodiklių ir vaikų darbo. smile

Ištakos       2020-02-21 16:52

Šitos hiperaktyvius liberastus stimuliuoja ne vien kanapės. Injekcijos iš “laisvų” fondų ne paskutinėje vietoje. O tie dalykai, kaip žinia, nekvepia.

Stribvaikių partija       2020-02-21 14:00

Būtų gerai, kad tie veikėjams rūpėtų tik kanapių rūkymo laisvė... Pacituosiu vakar seime gerb. signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencijoje vyskupo Jono Kaunecko pasakytas mintis. “[..] Lietuvoj virš 700 tūkstančių žmonių per abi okupacijas. Per sovietinę ir per tarybinę arba ištremta, arba išvežta į lagerius, į stovyklas. Neskaitant tų kurie pabėgo. Tai yra paskelbta Genocido centro tie skaičiai. [..] 50 tūkstančių su virš buvo trėmėjų, kankintojų, tardytojų. Prancūzijoje žymiai mažiau buvo kolaborantų su nacių valdžia. Nuteisė 8 tūkstančius kolaborantų. Lietuvoj tris tiktai iki šiol nuteisė.” Štai kur visa esmė!!! Štai kur daugelio Lietuvos problemų priežastis! Virš 50.000 užsislaptinusių kolaborantų! Ką jie visi iki šiol veikė ir veikia?! Ar ne šie kolaborantai, stribai, o dabar ir jų palikuonys stribvaikai kuria liberalų partijas, turi cinizmo vadinti jas laisvės vardu, ir dar veržiasi pasirašinėti susitarimus dėl švietimo?! Juo labiau, kad ir stengtis kažkuo apsimetinėjant Armonaitėms labai nereikia. Kuom liberalai, apart to kad nieko nešaudo, taip labai skiriasi nuo tuomečių bolševikų?

Nežinia,kas       2020-02-21 12:43

vyksta Lietuvoje.Niekad nesužinom,kad kas gimė,tik sužinom,kas mirė aplinkoje.“Laisvės” vaisiai?

Almantas       2020-02-21 12:09

Gal cia visai ne sitos “sliures"mintys.Juk jos tevas aukstas KGB pareigunas ja auklejo ir turbut kas vakkara aiskina KAIP TURI BUTI LIETUVOJE!Stai kokius vaisius duoda nepriimtas DESOVIETIZACIJOS istatymas.

Vilė       2020-02-21 12:04

Aš prieš kad tos palaidos savintųsi Laisvės vardą, nes Laisvės ribos yra kito žmogaus Laisvė, į kurią tos palaidūnės kėsinasi.

Vilė       2020-02-21 11:58

Ta laisvo elgesio moteris atrodo labai savim patenkinta. Jai tautos naikinimas, matyt smagus dalykas.

Babunė       2020-02-21 11:08

Labai atsiprašau, nieko blogo apie nieką negalvoju, nieko nenoriu įžeist, tik čia mūsų senolių, kur jau aštuntą dešimtį metelių duonelę valgo, supratimu ir kiek atmintis siekia, tai dabar vadiname liberalais, liberalėmis, o anksčiau vadino laisvo elgesio moterytėms, o dar anksčiau - kūrvomis arba mūrkomis. Atrodo nieko neužgavau, o tik atskleidžiau paskutinės mūsų vakaronės metu paliestą temą.

Antiliberalas       2020-02-21 10:37

Išversta labai tiksliai. Tokių laisvės partijų reikia bijoti ir vengti kaip maro, raupsų ar koronaviruso. Gavę valdžią tokie puspročiai ne Vilnių, bet visą Lietuvą vienu G tašku paverstų...
Negi ką nors teigiamo Lietuvai bei jos švietimui gali pasiūlyti K. Škirpos, Jono Noreikos ir Lietuvos partizanų niekintojai, Stambulo konvencijos stūmėjai, kovotojai už norvegišką vaikų atiminėjimą iš šeimų, LGBT propagandistai, kovotojai prieš lietuviškumą, tautiškumą ir net valstybiškumą (Vytis Lukiškių aikštėje, paminklas Smetonai ir t.t.), o prisiminus paskutinius skandalus su Profsąjungų rūmais arba Nacionalinio stadiono projektą - tikrų tikriausi aferistai, sukčiai ir vagys?

taip       2020-02-21 9:37

smaikstu. tik gaila, kad tai tiesa. bet yra didele tikimybe, kad armonaitshimashius 5 procentu nesurinks, tai dar ne taip viskas blogai


Rekomenduojame

„Nacionalinis susivienijimas“ reikalauja teisingumo reformos ir beda pirštu į rezonansines bylas

Andrius Švarplys. Didžiausias JAV demokratijos išbandymas vyksta dabar – po rinkimų ir Kapitolijaus užėmimo

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Malda Sausio 13-ąją

Kastytis Braziulis. Bolševizmo mūsuose vis dar yra likę labai daug

Verta prisiminti. Vidmantas Valiušaitis. Dar kartą „vienų vieni“?

„Pagaminta Lietuvoje“: savaitės politinių įvykių apžvalga trumpai

Verta prisiminti. Naktis, sukrėtusi ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį: pirmieji žiniasklaidos balsai

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Vygantas Malinauskas. Kodėl Bažnyčiai iš viso reikalingos Šv. Mišios

OpTV: išskirtinis „Kranto“ interviu su pirmuoju krašto apsaugos ministru Audriumi Butkevičiumi – apie Ameriką ir Trumpą, Sąjūdį ir Sausio 13-ąją

Aleksandras Nemunaitis. Kaip man nebuvo leista sudalyvauti viešame Vilniaus savivaldybės Ekonomikos komiteto posėdyje

Ramūnas Aušrotas. Įdomu, ką čia Žmogaus teisių komitetas sugalvojo?

Algimantas Rusteika. Mes laimėjom

Raimondas Navickas: Mes jų nepamiršome. Papasakokime apie juos savo vaikams ir anūkams

„Iš savo varpinės“: Ar vyksta socialinių tinklų revoliucija?

Vytautas Radžvilas: Laisvės kova niekada nebaigta

OpTV: Mantas Varaška meta iššūkį iš nelaimės parazituojančiai žiniasklaidai ir kolegoms: žmonių kantrybė senka!

Laima Malinauskaitė. Sausio 13-ąją prisimenant

Moderna padvigubino savo vakcinos nuo Covid-19 kainą

Vytautas Sinica. Interneto cenzūros režimas

Ramutė Ruškytė. Valstybės ir bažnyčios santykis karantino metu

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.