Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Kanados valdžia siekia įvesti itin „pažangią“ lytinio švietimo programą

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 4 d. 20:35

9     

    

Kanados valdžia siekia įvesti itin „pažangią“ lytinio švietimo programą

Kanadiečiai tėvai jau ne vienerius metus intensyviai priešinasi valdžios bandymams mokyklose privaloma tvarka įvesti iš vaikų vaikystę atimančią lytinio švietimo programą, prieš kurią nublanksta ir liūdnai pagarsėjusi Estrella rezoliucija. Mat Kanadoje siekiama iki 12 metų vaikus išmokyti apie įvairiausias sekso rūšis, lyties tapatybės, lytinės orientacijos ir malonumo paieškas bei daugelį kitų dalykų, o iš tėvų – atimti teisę priimti vertybinius pasirinkimus auklėjant savo vaikus.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

VaidasVDS       2016-03-9 9:06

upei
Iš Apreiškimo:
“Pripažinti Dievybės visagališkumą reiškia patirti saugumą jūsų kosminės pilietybės patyrime, būti užtikrintam dėl saugumo ilgoje kelionėje į Rojų. Bet pripažinti visakūrybiškumo sofizmą reiškia pritarti milžiniškai Panteizmo klaidai.”
—-
“Bet koks asmuo gali pradėti suvokti Dievo vienybę tiktai asmenybės požiūriu. Kas paneigia Pirmojo Šaltinio ir Centro asmenybę, tam paliekamas pasirinkimas tarp dviejų filosofinių dilemų: materializmo ir panteizmo.”
—-
Tu vadovaujiesi filosofija, o ne religija. O tavo išlikimas po mirties kabo ant mažyčio siūlelio, jei to nesuvoksi. Deja, tau negaliu pritarti visiškai…

upe nešk žodį       2016-03-8 17:22

to “VaidasVDS     2016-03-6 16:31”  Jūs pats suvokiate, ir naudojatės Suvokimu,  Suvokimas buvo praeityje, Suvokimas yra dabartyje, Suvokimas bus ateityje. To kas buvo jau nėra, to kas bus dar nėra,  viduryje esantis Suvokimas pats svarbiausias…Viskas turi būti vadinama savo vardais… Kalba turi būti aiški- ir tada viskas tampa aišku…  Išsišifruokit Jūsų naudojamą žodį sumanymas, kodėl naudojate “Žmogiškus sumanymus” o ne “žmogiškus suprotavimus”?  Ar susimąstote apie tai?  Pasinaudokite suvokimu… Nuklystate į materializmą...  Protėvių suvokti pagrindiniai dėsniai tokie kaip nuolatinės kaitos dėsnis buvo yra ir bus - praeitis, dabartis, ateitis, priežasties pasekmės dėsnis - praeitis yra priežastis dabarties, dabartis priežastis ateities, energijos apsikeitimo dėsnis… amžini, nesvarbu į kokią religiją įvilkti, svarbiausia kad jie perduoti…suvokti ateinančioms kartoms… Niekas nedaroma šiaipsau…  Galima keikti aukso spalvos bažnyčių  kupolus, auksines ar aukso spalvos statulas bažnyčiose… kol nesuvoki kodėl būtent tokia forma ir tokia spalva kas norėta paskyti ir perduoti… Lai aplanko Jus   su-vok-imas.

VaidasVDS       2016-03-6 16:31

Upe,
įvairių laikų brahmanai prikūrė daug įvairių teorijų, tai tęsėsi tūkstantmečius. Be abejo jie jas ištobulino, išgražino, netgi padarė jas įmantriomis ar paslaptingomis. Bet tai visai nereiškia, kad jos tapo TIESA.
Žmogiškus sumanymus galima išgražinti, patobulinti, bet tai bus tik evoliucinis grožis ir jie gali arba artinti link dieviškos tiesos arba tolinti nuo jos.
Kad ir kaip kam nors gražiai atrodo ferjerverkai, bet jie yra tik tuštybės ištobulinimas. Taip yra ir su kai kuriomis žmogiškomis tiesomis…

upe nešk žodį       2016-03-5 17:32

to “VaidasVDS   2016-03-5 10:56” jūs rašote “...Be abejo tik visuomenė gali ir turi įveikti tiek tokių  n e s ą m o n i ų kūrėjus, tiek ir politikus, parsiduodančius ar pasiduodančius…”
Jūs pats rašote apie nesuvokimą ir nesąmones. Išsišifruokit žodį nesąmonės… Atraskite dievą Suvokimą...

upe nešk žodį       2016-03-5 17:05

to “VaidasVDS     2016-03-5 10:56’ rašote ” ...Nelabai s u v o k i a m a, kaip tuo galima įtikinti ištisas bendruomenes.” ,  kai pas JUS ateis dievas Suvokimas žinosit… Viską žinosit… kai ateis dievas Suvokimas.

upe nešk žodį       2016-03-5 16:18

to “VaidasVDS     2016-03-5 10:13” , “3.3 ...Visa ką valdo suvokimas. visa juo remiasi. Pasulį valdo suvokimas, juo tasai remiasi. Ir Brahmanas - tai  
s u v o k i m a s; Jis - Brahma, Indra, Pradžiapatis , Jis visi dievai ir penki elementai…” 3.3. “Aitėja Upanišada” 5 a. pr. Kristų.
Todėl ir Kristus yra Brahmanas - suvokimas, nes viskas yra suvokime,  AUM -0 štai jo mpaaiškinimas : viskas - praeitis ir dabartis, ir ateitis garsmuo AUMIr visa , kas už šių trijų laikų - garsmuo AUM. Visa tai BRAHMANAS ( Suvokimas) Ir šis Atmanas - Brahmanas ( suvokimas). Ir šis Atmanas - Brahmanas ( suvokimas) O šis Atmanas - k e t u r p ė d i s. Pirmas A - pradeda ir pasiekia, U - antras, iškilęs ir esti tarp dviejų ir aukščiau jų... |M - garsas trečias nes seikėja ir sugeria… O ketvirtas neturi dėmenų, jis nenusakomas… “Mandukja Upanišada”...  Pasižiūrėkit į Gedimino stulpus…,  susieškokit 16 kampų..... pagarba ptrotėviams sugebėjusiems perduoti…informaciją...

VaidasVDS       2016-03-5 10:56

O dabar ir apie patį straipsnį, filmuką.
Problema yra tame, kad mažumų sutrikimai perkeliami ant visos visuomenės pečių.
Ir tai nėra teisinga.
Tokį mažumų, turinčių psichologinį ar kitokį sutrikimą, reiktų gydyti ir tik atskirai nuo visos visuomenės ar tuo labiau visuotinų programų, ir dar privalomų vaikams, suteikiant tiek mokslinę, tiek dvasinę paramą toms mažumoms, jokiu būdu jų nesmerkiant.
Tačiau tikras idiotizmas yra kurti tokias genderines programas. Nelabai suvokiama, kaip tuo galima įtikinti ištisas bendruomenes. Gal kiek lengviau yra paveikti politikus, kurių paskutinių laikų credo - parsiduodu arba pasiduodu mados įtakai ir stengiuosi atsiriboti nuo sveiko proto likučių.
Be abejo tik visuomenė gali ir turi įveikti tiek tokių nesąmonių kūrėjus, tiek ir politikus, parsiduodančius ar pasiduodančius…

VaidasVDS       2016-03-5 10:13

Dalis tiesos apie tavo upę:
—-
“Vedų kultas tuo metu vystėsi ir keitėsi vadovaujant mokytojų-žynių brahmanų kastai, kuri palaipsniui pradėjo perimti besiplečiančio garbinimo ritualo kontrolę. Kažkada buvusių trisdešimt trijų arijų dievybių suvienijimas buvo gerokai pažengęs į priekį, kada Salemo misionieriai įsiskverbė į Indijos šiaurę.
    Šitų arijų politeizmas reiškė jų ankstesnio monoteizmo degeneravimą, kurį sukėlė jų susiskaldymas į gentinius vienetus, kiekviena gentis turėjo savo garbinamą dievą. Šitas anditų Mesopotamijos pirminio monoteizmo ir trejybiškumo išsigimimas vėl iš naujo patyrė sintezės stadiją pirmaisiais amžiais antrajame tūkstantmetyje prieš Kristų. Tie daugelis dievų buvo organizuoti į panteoną, vadovaujamą Djauso-tėvo, dangaus viešpaties; Indros, šėlstančio atmosferos viešpaties; ir Agni, trigalvio ugnies dievo, žemės viešpaties ir ankstesnės sampratos apie Trejybę išlikusio simbolio.
    Konkretūs henoteistiniai įvykiai grindė kelią išvystytam monoteizmui. Agni, pati seniausioji dievybė, dažnai būdavo išaukštinama kaip viso panteono tėvas-galva.
    Dievybės-tėvo principas, kartais vadinamas Pradžiapati, kartais įvardijamas kaip Brahma, išnyko teologinėje kovoje, kurią brahmanai žyniai vėliau kovojo prieš Salemo mokytojus. Brahmanas buvo suvokiamas kaip energijos-dieviškumo principas, sužadinantis visą Vedų panteoną.   
    Salemo misionieriai skelbė Melkizedeko mokymą apie vieną Dievą, dangaus Patį Aukštąjį. Šitas pavaizdavimas nebuvo toks, jog visiškai nesiderintų su iškylančia samprata apie Tėvą-Brahmą kaip visų dievų šaltinį, bet Salemo doktrina buvo neritualinė ir dėl to tiesiogiai prieštaravo brahmanų dvasininkijos dogmoms, tradicijoms, ir mokymams. Brahmanai žyniai niekada nebūtų galėję priimti Salemo mokymo apie išgelbėjimą  įtikėjimo dėka, Dievo palankumą be ritualų laikymosi ir be aukojimo ceremonijų.   
    Melkizedeko evangelijos apie pasitikėjimą Dievu ir išgelbėjimą įtikėjimo dėka atmetimas Indijai reiškė gyvybiškai svarbų posūkį. Salemo misionieriai buvo didele dalimi prisidėję prie to, kad būtų prarastas tikėjimas į visus senovės Vedų dievus, bet lyderiai, vedizmo žyniai, Melkizedeko mokymą apie vieną Dievą ir vieną paprastą įtikėjimą atsisakė priimti.
    Brahmanai, mėgindami kovoti prieš Salemo mokytojus, atrinko savo laikmečio šventus rašymus, ir šita kompiliacija, kaip vėliau buvo pertvarkyta, pasiekė dabartinius laikus kaip Rig-Vedos, viena iš seniausiųjų šventųjų knygų. Vėliau buvo antrosios, trečiosios, ir ketvirtosios Vedos, kada brahmanai bandė kristalizuoti, formalizuoti, ir nustatyti garbinimo ir aukojimo savuosius ritualus tų laikų tautoms. Kada jie buvo geriausio turinio, tada šitie užrašymai sampratos grožiu ir matymo tiesa prilygsta bet kokiam kitam panašaus pobūdžio raštų rinkiniui. Tačiau, kada šitą aukštesniąją religiją užkrėtė tūkstančių tūkstančiai pietinės Indijos prietarų, kultų, ir ritualų, tada ji vis didesniu laipsniu keitėsi į pačią margiausią teologijos sistemą, kokią tik kada nors buvo sukūręs mirtingasis žmogus. Vedų tyrinėjimas atskleis kai kurias pačias aukščiausias ir kai kurias pačias žemiausias sampratas apie Dievybę, kurios kada nors buvo sukurtos.”  Urantijos Knyga, psl. 1028
—-
Supranti, degradavusi ir vis dar nepataisyta religija, žudo sielas arba, kitaip tariant, neleidžia sieloms surasti Tikrojo Dievo. Nežudyk savosios sielos ir neklaidink kitų sielų...

Upe nešk žodį       2016-03-4 22:40

Skaitykit Upanišadas, apie žmogaus du kelius- gerus darbus ir malonumą - susinaikinimo programą. Ir kiekvieno valia rinktis… Suvokti ir rinktis… ...Protiongi buvo protėviai prieš Kristų... dievu laikę Suvokimą


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.