Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Geroji Naujiena

Kanados arkivyskupas: neįmanoma būti kataliku ir abortų šalininku

Tiesos.lt siūlo   2018 m. sausio 27 d. 23:29

9     

    

Kanados arkivyskupas: neįmanoma būti kataliku ir abortų šalininku

Otavos arkivyskupas Terrence’as Prendergastas Ottawa Sun paskelbtame straipsnyje priminė Kanados ministrui pirmininkui Justinui Trudeau, kad „logiškai neįmanoma būti ir abortų šalininku, ir kataliku“.

Tai jis pareiškė, reaguodamas į Kanados premjero J. Trudeau radikalų sprendimą stipendijas vasaros darbams išduoti tik darbdaviams, pasirašiusiems įsipareigojimą palaikyti abortus ir genderizmą, bei pareiškimą, esą abortai yra suderinami su katalikų tikėjimu.

Arkivyskupas taip pat atmetė J. Trudeau manipuliacijas, esą Kanados teisių ir laisvių chartija numato teisę į abortą, o bandymus sutaikyti abortus su katalikybe pavadino „pasimetusiais asmeniniais komentarais“.

„Chartijoje nėra jokių reprodukcinių teisių ar laisvių, nepaisant premjero teiginių. Kiekvienas kanadietis gali tuo lengvai įsitikinti perskaitydamas Chartiją internete. Tačiau Kanados Įdarbinimo ir plėtros agentūra gali atimti iš organizacijų galimybę priimti jaunimą vasaros darbams, jei šios organizacijos nepritaria neegzistuojančioms teisėms. Toks reikalavimas pašalina bet kokią katalikišką parapijinę ar labdaros organizaciją iš pretendentų į valstybinį finansavimą“, – rašo jis.

Kanados Įdarbinimo ministrė nesename interviu atsisakė atskleisti, ar jaunimo vasaros darbams sukurtas reikalavimas bus pritaikytas ir kitoms įdarbinimo programoms ir ar planuojamas analogiškas reikalavimas dėl paramos Kanadoje įteisintai eutanazijai.

Net pasaulietinė Kanados žiniasklaida šį J. Trudeau sprendimą nedviprasmiškai pavadino reikalavimu išduoti sąžinę vardan finansavimo ir ideologinio grynumo testu.

„Kanados katalikų vyskupų konferencija yra sunerimusi, kad šalies katalikų ir kitų tikinčiųjų tikėjimas ir praktikos taps kliūtimi jiems gauti finansavimą per Kanados Vasaros darbų programą“, – pareiškė vyskupai antradienį paviešintame laiške, kuriame vyriausybės sprendimas vadinamas „valdžios prievarta sąžinės ir tikėjimo klausimais“.

Su mažamečiais vaikais LGBT paraduose dalyvaujantis ir agresyviausiai šalies istorijoje už LGBT reikalavimus bei abortų industriją kovojantis premjeras Justinas Trudeau vadina save kataliku, o 2017-ųjų gegužę užfiksuotas į rankas priimantis Šv. Komuniją. Monrealio arkivyskupas Christianas Lepine’as premjerui suteiktą Sakramentą pakomentavo kaip „vilties gestą“.

Versta iš lifesitenews.com

propatria.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-08-29 10:10
chenlixiang       2018-07-17 10:43
shenyuhang       2018-05-2 6:05
Nagi       2018-02-9 4:18

Dar ir kaip įmanoma, jei esi moteris. Ir nei vienas (ypač, manau, vyras) negali moteriai tuo klausimu primetinėti savo nuomonės ar veidmainiškai išvedžioti kažkokių savo spekuliacinių ir žeminančių moteris, jų jausmus, jų tikėjimą Dievu, jų tikėjimą apskritai, jų asmenines pažiūras teorijų. Kaip sakoma, jei nesi tuo, kuo negali būti, tai ir nevaikščiosi to kito batais - taigi nevalia ir aiškint jam apie tai, ko nežinai ir niekada nepatirsi. Mano asmeninė nuomonė ir įsitikinimas yra tokie šiuo klausimu.

dongdong8       2018-02-6 8:21
aaa       2018-02-5 7:37
prisiminkite       2018-01-28 17:10

Norvegijoje teismas lenkę gydytoją  , pavardės neįsiminiau, sugrąžino teisę elgtis pagal savo sąžinę, sąžinės reikalavimą, neprirašyti, neišrašyti vaistų , kurie abortuoja pradėtą vaisįų. Valstybės biurokratai . manipuliuodami irgi savo įstatymais , savo šizofreniškais aiškinimais apie žmogaus teises, jai buvo uždraudę verstis gydytojos praktika. Kanadinis pavyzdys yra to absurdo , kuris kuriamas genderizmo, libertarizmo, ir leftistų tikslu sunaikinti senąją civilizaciją ir pasatyti naują: modernią , su absoliučia iškrypėliška laisve ir vedančia tiesioginiu keliu į savižudybę (civilizaciją).

Pikc       2018-01-28 16:04

Nes ištikimi Bergoglio, kuriam tie pederastai netgi labai priimtini? wink

Kodėl Lietuvos vyskupai ir kunigai       2018-01-28 8:30

negina Lietuvos nuo pi de ras tų libderastyų ir konservastų?


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Kaip nenustoti sūrumo

Andrius Švarplys. Šveicarai uždraudė diskriminuoti gėjus kalboje ir viešumoje. Ką tai reiškia?

LR žvalgyba informuoja: kaip viešai vertintinos Lietuvos Respublikos nacionaliniam saugumui kylančios grėsmės ir pastebėti rizikos veiksniai

Nijolė Aleinikova. Apie dvasingumą – nusibodusi, bet taip ir nesuprasta tema

Apie meilę, kuri niekada nesibaigia – minint kun. Juozo Zdebskio 34-ąsias žūties metines

Algimantas Rusteika. Šeimininko belaukiant

Vytautas Radžvilas. Klausimas „Lietuvos Sąrašo“ partijai

Audrius Bačiulis. Sunkus tas LRT leftistinių propagandistų gyvenimas

Laimonas Kairiūkštis. Kiekybė ar kokybė, arba Kiek iš jūsų perskaitote 600 romanų per metus?

„Northwest Herald“: „Gyvenimas po ekstradicijos“ – Karolio Venckaus apžvalga

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma – kodėl nesusikalbame?

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už santuoką

Mark Regnerus. Silpni duomenys, maža imtis ir politizuotos išvados dėl LGBT asmenų diskriminacijos

Vidmantas Valiušaitis. Demokratija įsitvirtino pas mus tik kaip savotiškas „Potiomkino kaimas“ švogerių krašte

Vygandas Trainys apie Mokytojos ir Policininkės konfliktą dėl Trispalvės ir jo teisinį vertinimą: per 30 m. niekas nepasikeitė – dabar pakuotų „savi“

Algimantas Rusteika. Apie grėsmes grėsmėms

Nuo bačkos. Andrius Navickas: mūsų didžiausias politinis koziris yra Ingrida Šimonytė ir jos apsisprendimas yra svarbesnis nei visa politinė programa

„Žygis už gyvybę“ ir socialinių platformų cenzūra

Chad Pecknold. Brexitas – daugiau nei populistų maištas prieš globalizmą

Vidas Rachlevičius. Gal nemokykim britų gyventi

Mūzos ir ginklo broliai: Atmintis gyva. Konferencija skirta rašytojo, partizano Mamerto Indriliūno 100-osioms gimimo metinėms

Zofia Kossak-Szczucka: „Protestas!“

Istorija be vėliavnešių – tik butaforija

Nigel Farage. Trumpas pasakojimas apie ilgą kovą už Brexitą

Valdas Vižinis. Pokalbiai su teisėsauga. I dalis. Apie anūkės tvirkinimą

Petras Cidzikas – Lietuvos dvasios karys

Darius Kuolys. Ir darsyk apie lietuvių laisvės projektą, jo atramas

Irena Vasinauskaitė. Laimėjęs daugumą Artūro Visocko komitetas savivaliauja

Algimantas Jankauskas. Romualdo Ozolo valstybės idėja

Vytautas Radžvilas. Neužmirštuolės ir Vyčio sambūvis – pusiaukelė į Valstybės simbolių panaikinimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.