Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 29 d. 11:40

9     

    

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Orovilio (Oroville) miestas Šiaurės Kalifornijoje balsavo dėl pasiskelbimo miestu - Konstitucine Respublika (angl. Constitutional Republic City), siekdamas apsaugoti jo piliečius nuo tironiškų valstijos ir federacinių su Covid susijusių nurodymų.

Lapkričio 6 d. Orovilio miesto tarybai balsavus 6 prieš 1, jos nariai patvirtino pasiūlymą, įgalinantį nuspręsti atsisakyti vykdyti „bet kokius Kalifornijos valstijos arba JAV federacinės vyriausybės išleistus vykdomuosius įsakymus, kurie peržengia arba aiškiai pažeidžia mūsų konstituciškai saugomas teises“.

Orovilio miestas turi virš 15000 gyventojų.

„Tai, ką mes darome, yra skirta mūsų piliečių teisių apsaugai, tiek, kiek tai įmanoma vietos lygmenyje“, sakė naujienų portalui Fox News Digital Orovilio vicemeras Skotas Tomsonas (Scott Thomson).

„Tam tikra prasme mes veikiame kaip prieglobsčio miestas mūsų piliečiams ir jų teisėms bei laisvėms, kurias saugo JAV ir šios valstijos konstitucijos“, – tęsė Tomsonas. „Gevinas Njusomas [Gavin Newsom, Kalifornijos gubernatorius] parengė mums tokio tipo deklaraciją, kai paskelbė San Franciską [nelegalių imigrantų] prieglobsčio miestu dėl to, kad, jo manymu, federacinė valdžia viršijo įgaliojimus jo gyventojų atžvilgiu.

Tomsonas, kuris pasiūlė dabar patvirtintą priemonę, sakė, kad sprendimas turėjo būti priimtas nes „kalbame ne apie vieną nurodymą“, o veikiau apie „nurodymų srautą“.

„Manau, kad laikas nubrėžti ribą“, teigė vicemeras. „Gana reiškia gana“.

Kaip tvirtino Tomsonas, naujasis sprendimas besąlygiškai neatmes visų ar bet kurios iš priemonių, įvestų valstijos ar federacinės vyriausybių. „Su kiekvienu nurodymu bus elgiamasi skirtingai“, visus nesutarimus sprendžiant demokratiškai, remiantis „balsų dauguma“.

„Mūsų valstijos atstovai stengėsi padėti mūsų gubernatoriui susiprasti, jam išgirdus, jog vien todėl, kad kažkas gerai veikia dideliuose miestuose, tokiuose kaip Sakramentas ar San Franciskas, dar nereiškia, kad tas pats galioja ir kaimo vietovėms, tokioms kaip Orovilis“, – aiškino Tomsonas. „Jei jis leistų daugiau kontrolės vietose ar išklausytų mūsų atstovus, nebūtume čia.“

Kalifornija nuolat pasižymėjo kaip viena labiausiai ribojančių valstijų Amerikoje, kai kalbama apie Covid priemonių įgyvendinimą. Gubernatorius Njusomas priėjo iki to, kad įpareigojo paskiepyti eksperimentinėmis Covid vakcinomis, kurių klinikiniai tyrimai nebus baigti iki 2023 m., visus savo valstijos vaikus, norinčius lankyti privačią arba valstybinę mokyklą.

Vietiniame lygmenyje kai kurios Kalifornijos apygardos pačios ėmėsi dar griežtesnių žingsnių nei Njusomas, kaip kad Santa Kruzo apygarda, nurodžiusi savo gyventojams dėvėti kaukes, kai tik jie bendrauja su žmonėmis iš kitų namų ūkių, įskaitant ir bendravimą jų pačių namuose.

Minėdamas žalą, daromą vaikams, Tomsonas rašė ABC 7 portale: „[Šie nurodymai] veikia kiekvieną mūsų ir mūsų vaikų gyvenimo aspektą. Amerikečių kultūrai ir gyvenimo būdui iš esmės kelia iššūkį ir juos iškreipia radikalizavęsi politikai, pamiršę, kad esame respublika, ir jos valdžia priklauso žmonėms“.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dlia osobo tupich (stasysu)       2021-11-30 18:01

,,...nebus klausoma nurodymų, prieštaraujančių Konstitucijai”

stasys       2021-11-30 10:55

Cibuliškiu miestelio meras trenkė kumšči į stalą ir pareiškė , daugiau pas mus nebus taikstomasi su nurodimais iš Vilniaus . Pasigirdo garsių plojimu ir ovaciju išdžiuvusiomis gerklomis .. manau sekantis veiksmas visiems aiškus ?
- Visiems alaus merijos sąskaita .. te klesti demokratija . Mes tapsime prieglobščiu visiems beteisiams ir nualintiems tokio gyvenimo . ‘ura tovarišči’.

pagaliau blogio imperija byra       2021-11-30 10:43

kaip ir buvo pranašauta,kad Amerika suskils po juodo prezidento.

Cenzūruojate Vasiliauskaitę?       2021-11-30 4:12

Kodėl portale tiesos.lt nebematom nei vieno Nidos Vasiliauskaitės straipsnio ar video?

ah1       2021-11-29 22:58

O kas apgins ir apsaugos lietuvius nuo tvarkų, sukėlusių  11 tūkstančių perteklinių mirčių, demaskavusi R.J. ?  Ir ar tai nėra 11 tūkstančių žmogžudysčių?

Linsminkimos ir džiaukimos, pakol gyvi esma...       2021-11-29 18:08

Kaip suprasti? Šitokia pergalė. O komentarų striuka.

Raw Conservative Opinions       2021-11-29 17:12

apie Scott Atlas’o knygą A Plague Upon Our House (maras mūsų namams)
Jei iki šiol tikėjote, kad mokslas skatina pandemijos viešąją politiką, ši knyga sukrės.
Knygoje Atlasas atkreipia dėmesį į milžiniškas užrakinimo mechanizmų, pasirinkto Anthony Fauči ir Deborah Birx metodo, kainą: praleisti vėžio patikrinimai, praleistos operacijos, beveik dveji metai mokymosi praradimo, bankrutuojantis smulkus verslas, depresija ir narkotikų perdozavimas, apskritai. piliečių demoralizavimas, religijos laisvės pažeidimai, o visuomenės sveikata masiškai ignoravo realius rizikos grupės gyventojus ilgalaikės priežiūros įstaigose. Iš esmės jie buvo pasirengę išardyti viską, ką mes vadinome civilizacija, vardan vieno patogeno sunaikinimo, neatsižvelgdami į pasekmes.
Netikras mokslas apie visos populiacijos „modelius“ skatino politiką, užuot sekęs žinomą informaciją apie rizikos profilius.
  „Vienas neįprastas šio viruso bruožas buvo tai, kad vaikai turėjo nepaprastai mažą riziką. Tačiau ši džiugi žinia buvo nutylima. Vietoj to, pareigūnai rekomendavo drakoniškai visus izoliuoti.
„Laisvės apribojimai taip pat buvo destruktyvūs, nes pakurstė luomų skirtumus ir jų skirtingą poveikį“, – rašo jis, – „atskleidė būtiniausius darbuotojus, aukodavo mažas pajamas gaunančias šeimas ir vaikus, sunaikindavo vienišų tėvų namus ir išdarinėdavo mažas įmones, o tuo pat metu dideles. Įmonės buvo gelbstimos, elitas dirbo namuose be pertraukų, o itin turtingi žmonės tapo turtingesni.
Tęsiantis chaosui, 2020 m. rugpjūčio mėn., Trampas pakvietė Atlasą padėti. Jis nuo pat pradžių aiškiai pasakė, kad sakys tik tai, ką tiki esant tiesa; Trumpas sutiko ir pamažu priėjo prie racionalesnio požiūrio nei tas, dėl kurio jis savo rankomis ir prieš savo instinktus sugriovė Amerikos ekonomiką ir visuomenę.

Darbo grupės susitikimuose Atlasas buvo vienintelis asmuo, kuris pasirodė su tyrimais ir vietoje pateikta informacija, o ne paprastomis infekcijų diagramomis, kurias galima lengvai atsisiųsti iš populiarių svetainių.
  „Didesnė nuostaba buvo tai, kad Fauči nepateikė mokslinių tyrimų apie pandemiją grupei, kurios liudininku buvau. Taip pat niekada negirdėjau jo kalbant apie jo paties kritinę bet kokių paskelbtų tyrimų analizę. Tai mane pribloškė. Fauči neskaitant nuolatinių būsenos atnaujinimų apie registraciją į klinikinius tyrimus, Fauči tarnavo darbo grupei, retkarčiais pateikdamas komentarus ar atnaujindamas vakcinos tyrimo dalyvių skaičių, dažniausiai tada, kai viceprezidentas kreipdavosi į jį ir paklausdavo.
Kai Atlasas prabilo, jis beveik visada prieštaraudavo Fauči/Birx, bet per susitikimus jis nesulaukdavo jokio palaikymo, o vėliau daug žmonių pasveikino jį už pasisakymą. Vis dėlto, per privačius susitikimus jis turėjo atsivertusį patį Trampą, bet buvo jau per vėlu: net Trampas negalėjo nugalėti blogio mašinos, kuriai jis leido veikti.
Nuo pat šios ligos panikos pradžios politiką diktavo du vyriausybės biurokratai (Fauci ir Birx).

Kai Atlasas sukeldavo abejonių dėl Birx, Jaredas Kushneris patikindavo jį, kad „ji yra 100% MAGA“.
Tačiau mes tikrai žinome, kad tai netiesa. Iš kitos knygos šia tema žinome, kad ji laikėsi pozicijos tik tikėdamasi, kad Trampas neteks prezidento posto.
Laimei, dabar turime šią knygą, kuri suteikia kiekvienam skaitytojui galimybę pažvelgti į sistemos, kuri sugriovė mūsų gyvenimus, veikimą. Jei knygoje galiausiai atsisakoma paaiškinti mus aplankytą pragarą – kiekvieną dieną vis dar užduodame klausimą, kodėl? – joje pateikiama kas, kada, kur ir kas apskaita. Deja, per daug mokslininkų, žiniasklaidos veikėjų ir apskritai intelektualų ėjo kartu.
https://rawconservativeopinions.com/2021/11/29/a-president-betrayed-by-bureaucrats-scott-atlas-exposes-the-real-cvd-disaster/?utm_source=google&utm_medium=sm&utm_campaign=tlg_wac

O Lietuva        2021-11-29 12:06

besąlygiškai vykdys visus Pasaulio Vyriausybės nurodymus, suverenitetą už geras babkes atidavusi Faizeriui. Rinkėjai to labai norėjo. Visada pirma besąlygiškai kapituliuoti, kai tik gauna ultimatumą.

Bus        2021-11-29 12:06

operacijos [prieš tuos separus .

Rekomenduojame

Lenkai ribos NVO įtaką mokykloms, skatins vertybinį lenktyniavimą tarp mokyklų

Krescencijus Stoškus. Esu apimtas sunkaus nerimo ir skausmo

Virdžinija – sektinas pavyzdys

Dominykas Vanhara. Labai tikėtina valdančiosios koalicijos sudėties kaita

Vygantas Malinauskas. Žmogaus teisių komitetas siūlo ideologizuoti smurto problemą

Privalomi skiepai gali sukelti sveikatos sistemos griūtį

Kęstutis Girnius. Konfliktas su Kinija – strateginė, ne taktinė ar komunikacijos klaida

Vokietijoje mokesčių mokėtojų pinigais remiami filmai atitinkantys „įvairovės sąrašą“

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos atnašavimas

Ar iš tikrųjų Seimo nariai patvirtino buvusių Lietuvos okupacinių režimų teisėtumą?

ES „žalioji darbotvarkė“ nebus taikoma privatiems lėktuvams ir jachtoms

Visuomenininkai lietuvių kalbos naikintojus įamžins knygoje „Valstybinės lietuvių kalbos išdavikai“

Draudikas atsisako padengti mirtį dėl vakcinos, nes mirusysis neva dalyvavo eksperimente pats prisiimdamas riziką

Vytautas Sinica. Vyriausybės veiklos apžvalga

Jonas Vaiškūnas. Kalba ne apie kalbą – o apie tai, kur eis demarkacinė linija

Eugenijus Jovaiša. Kalbos išniekinimo projekto autoriai įteisins okupacinių režimų primestą rašybą

Pareigose pažemintas arkivyskupas, susijęs su dokumentu, draudžiančiu laiminti tos pačios lyties poras

Sigitas Besagirskas. Kiek mums kainuos kova su Kinija?

Loreta Strom. Norvegijos visuomenės sveikatos institutas (FHI) nerekomenduoja naudoti koronos sertifikato kaip prevencinės priemonės

Peter Kwasniewski. Kodėl gitarų muzika neturėtų skambėti katalikiškose Mišiose

Etikos dalyko mokymas Vokietijoje sumažino religingumą

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzus Kanos vestuvėse – II eilinis sekmadienis

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.