Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Šiaurės Amerika

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 16 d. 20:27

7     

    

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Įstatymo projektą S.B. 107 pateikė demokratas senatorius Scott‘as Wiener‘is kuris siūlė paversti privalomais moksleiviams persirengusių priešinga lytimi šou, ir kuris anksčiau buvo pateikęs įstatymo projektą, leidžiantį išbraukti kai kuriuos homoseksualius pedofilus iš seksualinių nusikaltimų registro.

Kalifornijos įstatymų kūrėjai siekia paversti valstiją radikalaus transgenderizmo „prieglobsčiu“ per naująjį įstatymą, skatinantį vežti savo vaikus į Auksinę valstiją, paversti juos žalojančio „lyties keitimo“ operacijų objektais ir vaistų vartotojais, pranešė National Review.

Iniciatyva kyla iš Kalifornijos demokratų gubernatoriaus Gavin‘o Newsom‘o, kuris anksčiau žadėjo paversti Kaliforniją „prieglobsčiu“ abortams (https://www.lifesitenews.com/news/newsom-wants-to-turn-california-into-abortion-sanctuary-if-roe-v-wade-is-overturned/ ), atvirai prieštaraudamas šalies už gyvybę pasisakančioms valstijoms, priėmusioms teisinius dokumentus negimusiųjų apsaugai.

Natonal Review rašė, kad S.B. 107, pateiktais valstijos Teismų komitetui birželio 8 d., Iš dalies pakeis galiojantį įstatymą, kad „atsisakymas leisti brendimo blokavimą, translyčių operacijas ar kitas „ lyties įtvirtinimo priežiūros formas“, būtų traktuojamas taip, kaip dabar įstatymas traktuoja „prievartos prieš vaikus ir nepriežiūros“ atvejus.

„Paprastai, jei tėvai atsisako grąžinti vaiką į kitą valstiją po apsilankymo, Kalifornijos teismai nesiima teisinių priemonių, rašė National Review. Bet šiai bendrai taisyklei padaryta išimtis, kai tai liečia „lytį įtvirtinančią priežiūrą“.

Šeimos, įsitraukusios į globos ginčus translytiškumo „priežiūros“ jų vaikams tema, gali susidurti su Kalifornijos teismų puolimu, siekiančiu užtikrinti, kad vaikai gautų destruktyvias hormonų ir chirurgines intervencijas, net prieš tėvų, prieštaraujančių transgenderizmo ideologijai, valią.

Remiantis pasiūlymu, Kalifornijos teismas imtųsi „laikinos skubiosios jurisdikcijos“, jei vaikas „yra valstijoje“, tačiau „negalėjo gauti lytį įtvirtinančios sveikatos priežiūros ar lyties įtvirtinimo psichinės sveikatos priežiūros“.

Pagal įstatymo projektą, ne valstijos įstatymai, saugantys vaikus nuo negrįžtamų transseksualinių procedūrų pasekmių, Kalifornijoje taip pat nebūtų verčiami vykdyti ar vykdomi.

Be to, Kalifornija atsisako vykdyti asmenų „areštus ar ekstradicijas“ „laikantis baudžiamųjų veiksmų, susijusių su kitos valstijos, kriminalizuojančios leidimą asmeniui gauti ar teikti lytį įtvirtinančią sveikatos priežiūrą“, įstatymais, jei šie veiksmai nebus laikomi neteisėtais Auksinėje valstijoje.

S.B. 107 ves Kaliforniją į tiesioginę priešpriešą su respublikonų valdomomis valstijomis, tokiomis kaip Teksasas, Idahas ir Alabama, kurios ėmėsi saugoti vaikus nuo žalojančių ir negrįžtamų translytiškumo operacijų ir hormoninių intervencijų.

Kalifornijos įstatymo projektas buvo pristatytas San Francisko demokrato, senatorius Scott‘o Wiener‘io, atvirai homoseksualaus įstatymų leidėjo, kuris anksčiau buvo pristatęs įstatymo projektą S.B. 145, leidžiantį teisėjams pašalinti asmenis, užsiimančius homoseksualiais lytiniais santykiais su nepilnamečiais, iš valstijos seksualinių nusikaltimų registro, jei jie nebuvo daugiau nei 10 metų vyresni už nepilnametį, kuriam 14 ar daugiau metų. Šis projektas nuo to laiko tapo įstatymu.

Senatorius Wiener‘is, kuris taip pat neseniai pasiūlė, kad „Drag Queen“ (persirengėlių kita lytimi) pasirodymai turėtų būti privalomi Kalifornijos moksleiviams, Tviteryje kovo mėnesį pateikė ilgoje įrašų grandinėje S.B. 107 santrauką.

Ketvirtadienį jis paskelbė, kad kartu su Asamblėjos nare Lori Wilson pateikė įstatymo projektą, apibūdindamas teisės aktą kaip „prieglobsčio valstijos įstatymą“, skirtą „apsaugoti“ „translyčius vaikus“.

Nacional Review pažymėjo, kad jei S.B. 107 bus priimtas ir tapsį įstatymu: „Kalifornija taps transseksualų prieglobsčio valstija su įstatymu, kuris skatina, kad transseksualūs vaikai būtų atvežti į Kaliforniją, kad būtų išvengta teismo sprendimų ir kitų jurisdikcijų įstatymų, kai jie eina prieš transseksualų ideologiją“.

Nors Kalifornijos įstatymų leidybos pasiūlymas valstijoje formalizuotų transseksualų ideologijos priėmimą, prieštaraujant valstijoms ir tėvams, kurie laikosi tradicinio požiūrio į žmogaus seksualumą, jo nuostatos ir numatomas poveikis nėra naujas.

Dar prieš pateikiant Senato įstatymo projektą, tėvai, prieštaraujantys jų vaikų „tranzitui“, susidurdavo su priešiška teismo sistema, kuri yra sutuoktinio, besilaikančio transseksualų ideologijos, pusėje.

2019 m. 56 metų Apple programinės įrangos inžinierius Ted‘as Hudacko‘as iš Ričmondo, Kalifornijoje kovojo ir skaudžiai pralaimėjo teisinę kovą po to, kai jo žmona paskelbė, kad nori skyrybų ir kad jų 17-metis sūnus nori tapti mergaite.

LifeSiteNews anksčiau rašė, kad. kai ši byla pakliuvo į teismą, teisėjas (kurio paties vaikas „patyrė tranzitą“ praėjusiais metais, kad būtų ž labiau panašus į priešingą lytį), palaikė motinos pusę, neigdamas Hudacko globos teises savo sūnaus atžvilgiu.

Nors Hudacko‘ui buvo leista matyti savo sūnų tik prižiūrimų vizitų metu, jis buvo priverstas apmokėti jo medicinines sąskaitas, nes sūnus atlieka medicininį „tranzitą“, kad atrodytų labiau kaip mergaitė.

„Yra daug nežinomųjų ... tai yra nuolatiniai pokyčiai ir visą gyvenimą trunkanti medikalizacija“, - teigė Hudacko‘as. „Remiantis ekspertais, su kuriais aš konsultavausi, jis jau yra smarkiai sužalotas“.

„Yra daug šeimų, kurios tai patiria“, - pridūrė Hudaco‘as. „Jiems visiems tai yra ypatinga kankinimo forma.“

Tuo tarpu šis klausimas neapsiriboja tik giliai mėlynomis valstijomis, tokiomis kaip Kalifornija.

Praėjusiais metais Teksaso teisėjas suteikė pilną aštuonerių metų Džeimso Younger‘io globą jo motinai, kuri vadina Džeimsą „Luna“ ir nori, kad jis būtų nukreiptas į „lyties tranzitui“, kad taptų mergaite.

Panašiai 2018 m. Ohajo valstijoje tėvai prarado savo paauglės dukters globos teises, nes teisėjas nutarė, kad jai turėtų būti leista gauti hormonus, kad ji galėtų identifikuotis kaip berniukas.

Šaltinis: lifesitenews.com

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

elfe to Lgbt...       2022-06-17 15:14

Afganistanui licenzijas opiumo gamybai isrupino dedule Sorosas dar pries pasitraukiant Amerikai is Afganistano. Pasiguglinkit. Kazin ar butu taip dares, jei pats i ta gamyba nebutu investaves. Yad jo nvo ir gina narko vartotoju teises ir siulo net gydytojams juos “gydyti” narkotikais, vietoj kalejimu… apmokes mokesciu moketojai..
Dar bunant jav kariams Afganistane, lektuvai su narkotikai leisdavosi Olandijoj, kuri pirmoji dekriminalizavo narkotiku vartojima.. o tada budavo gabenama i JAV bazes Vokietijoj, nes ten kroviniai nebuvo tikrinami… ir is ten pasklisdavopo ES.

Lgbt+heroinas+doleris=demokratija       2022-06-17 14:43

Kažkas kažkur yra pasakojęs ,ar tai tiesa nežinau,kad 2000 metais talibanas Afganistane visiškai nedemokratiškais metodais uždraudė opiumo plantacijas iš kurio gaminamas taip vakariečių “mėgstamas” heroinas.Tuo talibano draudimo,plantacijų naikinimo metu pasaulinė heroino narkotiko rinka smuko 20kartų.Afganistanas yra didžiausias opiumo augintojas 85%viso pasaulinio ūkio.Dar kažkas kažkur yra minėjęs,kad Sadamas irgi,visiškai nedemokratiškais metodais norėjo Irako naftą pardavinėti eurais ne doleriais.Kas neatsargiai žaidžia su demokratija,tas nudega.

elfe       2022-06-17 13:54

pasiguglinkim ir kita soros berniuka, Nency Pelosi giminaiti Gavin‘o Newsom.
na, jis airiu kilmes neva katalikas… bet jei nebutu pazeides Kalifornijos istatymu ir nesuteikes licenziju vienalyciu santuokoms, kazin ar butu tapes Kalifornijos gubernatorium… ir toliau vykdes imperatoriaus soros programa.

savo feisbuke antinacionalistas soros neva Obamos ir Hilary Clinton vardu, kviecia visus blokuot Mucko nusipirkta Tviteri. Vardan demokratijos. Kaip ja supranta sis gudrus Andropovo palaimintas “filantropas”. Uzblokuot pilieciu isrinkta Amerkos prezidenta Trumpa ankstesniame Tviteryje ir Feisbuke, jam atrodo demokratiska?..
Nejau tik tviteris ir beliko neokupuota ziniu priemone Amerikoje?..

elfe        2022-06-17 13:00

vat vat kokia grazi anglosaksiska pavarde - Scott‘as Wiener‘is.
o putinas savai aukso ordai sakys - ziurekit, kokie istvirke tie anglosaksai amerikonai,

bet pasigugline rasim garbaniu, atvira geju, galimai kilusi is tos pacios aukso ordos.
o ju karjera JAV globejiskai priziuri tas pats ADL su partneriu Open society foundation.
tad ir visi istatymai for power of laws visuomeniu destrukcijai is vidaus ateina is siu garbanoto desanto?.. Juk jis pasiule ir narkotiku dekriminalizavimo istatyma, ir mokescius uz NT susituokusiome poroms, ir daugeli kitu, kurie irasyti Open society programoj… ka panasiai daro ir musu soroso partija, pasivadinusi “laisves”.

Kis       2022-06-17 13:00

Kalifornija-narkomanu,juodaodziu,prostituciu ir LGBT irstva,tad stebetis tiesiog naivu,tai zmones ,kurie pasirinke toki gyvenima,siulau youtubeje pasiziureti rusu kalboje tu zmoniu gyvenima.Tai siaures ir pietu dalys.

Kazi       2022-06-17 8:11

Kedyte gyva ar…Uzuojauta Venckienei,ot kosmaru patyre..,aik tu sau.Stipri moteriske,respektas jai.

ah.ą       2022-06-16 22:36

pedofilai nori vaikų

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.