Ukraina, Rusija

Kalbėtis su V. Putinu, manau, yra laiko gaišimas – Italijos premjeras

Tiesos.lt siūlo   2022 m. balandžio 18 d. 18:54

12     

    

Kalbėtis su V. Putinu, manau, yra laiko gaišimas – Italijos premjeras

pozicija.org

Italijos premjeras Mario Draghi (Marijus Dragis) sekmadienį duodamas vieną interviu skundėsi, kad Vakarų šalių pastangos įtikinti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną sustabdyti karą Ukrainoje iki šiol nedavė jokių rezultatų.

„Pradedu manyti, kad žmonės teisūs sakydami: „Kalbėtis su juo bergždžia – taip tik gaištamas laikas“, – dienraščiui „Il Corriere della Sera“ sakė M. Draghi.

Premjeras pabrėžė, jog jam visuomet atrodė, kad Prancūzijos, kuri šiuo metu pirmininkauja Europos Sąjungai, prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) „yra teisus, mėgindamas visas įmanomas dialogo galimybes“.

„Tačiau man susidarė įspūdis, kad šio karo siaubas, jo skerdynės – tai, kas buvo daroma vaikams ir moterims – visiškai nepriklausimi nuo žodžių ir telefono skambučių“, – pridūrė Italijos lyderis.

Iki šiol V. Putinas nė kiek nesistengė siekti taikos, „tik mėgino sunaikinti ukrainiečių pasipriešinimą, okupuoti šalį ir patikėti ją draugiškai vyriausybei“, kalbėjo M. Draghi.

Kaip ir daugelis kitų, M. Draghi vos prasidėjus konfliktui galvojo, kad Rusija veikiausiai iškovos greitą pergalę.

„To nenutiko – pergalė neatėjo, ir nežinome, ar ji apskritai bus. Ukrainiečių pasipriešinimas – didvyriškas“, – pripažino italų premjeras.

„Mūsų laukia pasipriešinimo karas, užsitęsęs smurtas ir naikinimas, – tęsė jis. – Nėra jokių ženklų, kad Ukrainos žmonės gali sutikti su Rusijos okupacija.“

Ankstesnę dieną Italija paskelbė, kad pirmadienį vėl atidarys savo ambasadą Kyjive.

Italijos lyderis nurodė, kad ekonominės sankcijos Rusijai yra „būtinos, siekiant susilpninti agresorę“, jos nebūtinai sustabdys karą per trumpą laiką.

Kita vertus, Vakarai gali padėti Ukrainai tiekdami ginkluotę.

„Turime tiesiogiai padėti ukrainiečiams, ir mes tai darome. To nedaryti reikštų jiems pasakyti: pasiduokite, priimkite vergovę ir nuolankumą – ir ši žinia yra priešinga mūsų europinėms solidarumo vertybėms“, – pabrėžė M. Draghi.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

jo, jo       2022-04-19 15:09

sandoris - mes jums ginklų, o jūs patrankų mėsą?

Al. ah vienam       2022-04-19 12:06

,,ar ginklų tiekimas nėra karo kurstymas? ” Rusija iki 6iol buvo vienas pagrindinių prekiautojų ginklais. Tai nebuvo karų kurstymas ? Tikriausia buvo sakoma, kad tie ginklai buvo skirti gynybai. Net kalašnikai mafijai?

irrr       2022-04-19 11:40

štai ką daro ginklai:
https://youtu.be/UwxuWj4LV7M

???       2022-04-19 10:03

tai kodėl tiesiog “nepaleisti” Krymo ir Donbaso iš Ukrainos glėbio, itale?

Dronas       2022-04-19 7:56

>stasys

Karus laimi tie, kas turi valios juos laimėti. Pramoninis ir mokslinis potencialas irgi labai svarbu, bet ištiželių kariuomenė, kurie nežino vardan ko kariauja, kuriuos suvarė krūvon ir pasiuntė nežinia kur ir vardan ko. Net turėdami geriausia ginkluotę, pasirodys ne geriau nei dabartinė rusijos federacijos kariuomenė. Taip buvo visada.

stasys        2022-04-19 7:25

apačioje Drono komentaras puikus tam pavyzdys , kaip nereikia elgtis .

stasys        2022-04-19 7:23

Stasy,2022-04-19 6:32   ..karus laimi ne tik tankai bet ir sveikas karo metu nepamestas protas , nuovoka. Neginčiju to fakto jog su tokiais ‘Bučios skerdikais’ sunku kalbėtis ..išsaugant sveika protą , bet juk karas ir propaganda mus visus daro nuspėjamais ir mūsų elgseną prognozuojama .. o tai jau blogai .

Dronas       2022-04-19 7:20

Suskiai, tikėjosi, kad bus galima parduot Ukrainą ruskiam. Kad pora dienų ir rami galva. Tik štai ukrainiečių pamiršo paklaust, ka jie apie tai mano. O jie pasirodo turi kiaušos ir nors valstybė neturtinga, bet mokslinis ir pramonins potencialas leido duoti į dantis ir ką norit kalbėkit apie Porošenko, bet faktas, jog dabartinę Ukrainos kariuomenė, sukurta per paskutinius 8 metus, stipriai skiriasi nuo to kas buvo prie Janukovičiaus. Žinoma, korupcija, skurdas, nemažai išdavikų, bet jie atsilaikė ir netgi sugebėjo nustumt priešą atgal. O vakarų valstybės, ypač tokios kaip prancūzija, vokietija ir italija (sąmoningai rašau iš mažosios raidės, iš didžiosios reikia užsitarnaut) ir yra pagrindiniai viso šito kaltininkai. Na ir JAV demokratai (JAV komunistų partija) irgi neblogai prisidėjo, o ir dabar prisideda. Duosim lėktuvus, neduosim, o jeigu duosim, tai pažadėsim ir palauksim neribotą laiką ir taip pastoviai, ginkluotę kaip ir duoda, bet taip, kad tai panašu į bandyma melžti jautį. Suskiai. Niekšai. Niekinu juos, nekenčiu ir linkiu kuo greičiau, visiems tiems politikams ir kitiems leftistiniams ideologams, užauginusiems putino ir kinijos monstrus, greičiau nueiti į istorijos šiukšlyną ir pageidautina pastipti kančiose nuo kokios baisios ligos, nors net ir tai neatpirks to blogio kurį jie paliks.

Stasy,       2022-04-19 6:32

xuilo suteike Bucos skerdikams garbes varda..Ar kalbet su kruvinu idiotisku absurdu..Ji privalu panaikint.Mirtis botoksui.

stasys       2022-04-19 6:00

Kalbėtis su tuo ‘Rusijos kalės vaiku ’ reikia. Netgi tada kai kalbomis aušinama egzistuojanti įtampa . Ko pasaulis pasimokė iš antro pasaulinio karo jog diskusija tarp kariaujančiu pusių geba mažinti įtampa ir neleisti įsigalėti beprotybei konflikto metu . Bučio ir jį supančiu miestelių istorija rodo kas nutinka kai situacija valdo chaosas .

ah1       2022-04-19 0:14

ar ginklų tiekimas nėra karo kurstymas?  Tipo, mes jums ginklų o jūs mirkite? Mes jums ginklų o jūs slėpkitės už civilių miestuose,  miestuose statykit mūsų  šaunykus, ž9kit patys ir tegul žudo civilius už kurių slepiatės? Čia taip reikėtų suprasti Mario Draghi?

Tik faktai       2022-04-18 23:43

Tik ką oficialiai publikuota: Ukraina jau prarado 23,367 karius, nacius. Rusai skaičiuoja lavonus gi jų. Kad daugiau žinoti, pagoglinkit straipsnį -  “ Минобороны опубликовало список с данными погибших украинских военных”.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.