Visuomenės pokyčių analizė

Kairiųjų tyla apie islamą

Tiesos.lt siūlo   2016 m. rugpjūčio 19 d. 16:09

6     

    

Kairiųjų tyla apie islamą

lrt.lt

Kruvinas musulmono išpuolis Orlando naktiniame gėjų klube – bene daugiausia gyvybių nusinešęs susišaudymas JAV istorijoje – turėtų pagaliau pažadinti progresyvistus, iki šiol nenorinčius pripažinti radikaliojo islamo pažiūrų ribotumo. Išpuolio taikinys nebuvo atsitiktinis. Tai nebuvo ir neurotiškos homofobijos apraiška, įsitikinęs Stanfordo universiteto Huverio instituto tyrėjas, karo istorijos ekspertas Bruce`as Thorntonas.

Homoseksualumo netoleravimas – neatsiejama tradicinės islamiškosios šariato teisės dalis, kaip ir nusidėjėlių baudimas mirtimi. Dar ir šiais laikais tokiose musulmoniškose šalyse, kaip Iranas, Sirija ir Saudo Arabija, homoseksualams vis dar gresia mirties bausmė. Tačiau į šį iškreiptą įvairovės netoleravimą kairieji žiūri taip pat atlaidžiai, kaip ir, pavyzdžiui, į islamiškąją mizoginiją, mėgindami rasti racionalių paaiškinimų tokiam savo abejingumui pagrįsti.

Karlo Marxo įkvėptieji

B. Thorntono įsitikinimu, toks progresyvistų pataikavimas islamui iš esmės neatitinka marksizmo įkvėptos politinės kairės ideologijos. Marksizmas – mokslo ir proto produktas. Tribalizmas ir religija su savo istorinės raidos samprata jau seniai atgyvenę ir jiems lemta išnykti, o pramoninis kapitalizmas – neišvengiamas etapas sunkiame kelyje į komunistinę utopiją. Pats Karlas Marxas yra aiškiai išreiškęs panieką šioms kultūrinėms tradicijoms, vis dar įsikibusioms senų papročių ir tiesų. Komentuodamas 1846-ųjų Amerikos karą su Meksika, K. Marxas sakė, kad Jungtinės Valstijos pasiglemžė Kaliforniją „iš tingių meksikiečių, kurie nežinojo, ką su ja veikti“. Tie niekingi žmonės, neatliekantys jiems skirtų vaidmenų komunistiškame librete, neverti nieko, išskyrus panieką.

Kaip pastebi B. Thorntonas, XX a. Vakarų proletariatas visgi nepaisė K. Marxo išdėstytų istorijos dėsnių ir neįžiebė komunistinės revoliucijos. Jie pasirinko kitą kelią – pasinaudojo galimybe susikrauti turtus iš laisvąja rinka pagrįsto kapitalizmo ir įsiliejo į taip nekenčiamos buržuazijos gretas.

Straipsnio tęsinį skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Marginalas: dar PS       2016-08-23 16:24

Šiaip sodomijos gerbėjai turėtų arba susikurti savo valstybę, arba išgriauti kitas ir užvaldyti. Iš straipsnio aišku, kad jiems priimtina tik ateistinė valstybė. Tai yra karo paskelbimas tikintiesiems, o tikintieji privalo į tai reaguoti, bet ne žaisti su priešu rinkimais su švč. Balsųdauguma.
Jei būtų atkurta krikščioniška valstybė, niekas joje sodomitų nepersekiotų, bet ir jokių jų “santuokų” nepripažintų ir neleistų propaguoti satanizmo arba įvaikinti vaikų. Jie yra ir bus vadinami sunkiais nusidėjėliais, kurių laukia amžinoji ugnis. Tik tiek. O iškreipti savo tikėjimą, neva sodomija - ne nuodėmė, tikintieji irgi neleistų.
Kitas reikalas islamas. Jis dar nepasiduoda, o tai itin siutina satanistus. Iš čia ir visa antiislamiška isterija. Suprantama, jei valstybė islamiška, joje veiks islamiški įstatymai, kaip ir krikščioniškoje - krikščioniški. Tai reiškia, kad jei krikščioniškoje niekas nesidomės, su kuo ir kada tie veikėjai sanguliauja, tai islamiškoje pakanka kelių liudininkų, kad linksmuolius (gėjus) užmuštų akmenimis ir spakaina galva. Tas pats, jei Izraelyje bus pilnai atkurtas Mozės įstatymas.
Tikintieji turi teisę gyventi pagal savo tikėjimą, jei turi savo valstybę, kuri iš jų nepavogta, ir jei nori tokią turėti.
Sodomitai tegu sau kurią savo valstybę kurioje nors saloje, ištvirkusioje šalyje arba mėnulyje. Mums tas pats. Svarbu tik, kad nelįstų ant galvos ir savo tvarkos neįvedinėtų.

Marginalas dėl sodomito straipsnio       2016-08-22 16:20

Homoseksualumo (tiksliau - sodomijos praktikos) netoleravimas - ne vien “islamiškosios šariato teisės dalis”, bet tiek halachinės judėjų Toros (Toroje reikalaujama mirties bausmės), tiek krikščionybės: 1 Kor 6:9.

Marginalas dėl "islamo terorizmo"       2016-08-20 22:05

Gal kairieji tyli todėl, kad netyli dešinieji?
Bet kuriuo atveju visi tylėjimai-kalbėjimai apie “teroristinį” islamą ne senesni negu žydų kova dėl Palestinos XX amžiuje. Iki tol “terorizmas” buvo maskolių “narodnikų” ir gal dar ne baskų reiškinys. Kabinti terorizmą ant islamo, kaip religijos (kuri, be abejo, karinga, bet savo karus įstato į griežtas ribas, neturinčias nieko bendro su slaptais išpuoliais prieš civilius bei jų žudymais svečiose šalyse - net ir tose, su kuriomis kariaujama), yra grynai globalistino amžiaus (NWO) išradimas, milijonų apkvailintų TV žiūrovų pagautas ir uoliai tiražuojamas pãskui spectarnybų provokacijas (be abejo, provokacijoms naudojami tikri musulmonai, bet tai daro ne islamas, bet slaptoji policija - plg. Kusaitės atvejį).
Terorizmas siejamas su islamu pirmiausiai tose valstybėse, kurios pačios ir yra teroristinės. Nuo pat islamo atsiradimo iki XX a. joks “islamo terorizmas” nebuvo nei žinomas, nei minimas (nebent šiitų asasinai, bet juk tai tik konfesinė mažumos sekta, veikusi savo pačių teritorijoje).
Nebūtų keista, jei šioje dirtinai sukurtoje isteriškoje atmosferoje vienas kitas psichas musulmonas kažką padarytų ir savo iniciatyva, tačiau kuo čia dėtas islamas? Gal Breivikas musulmonas?
Autentiškas musulmonų terorizmas atsirado Iraelyje ir būtų ten su laiku ir išnykęs, jei “Vakarų” spectarnybos nepamatytų čia idealios priemonės naikinti asmens laisvę savo šalyse neva gindamos savo piliečius. Apie tai aiškiai pranašavo J.F. Kennedy priešmirtinėje kalboje apie slaptas draugijas (“Secret Societies Speech” https://www.youtube.com/watch?v=zdMbmdFOvTs), kurioje pirmą kartą viešai paminėtas ir žodis “conspiracy” (“sąmokslas”). Taigi “sąmokslo teorija” - ne kvailių svaičiojimas, bet slaptųjų tarnybų nužudyto JAV Prezidento atskleista tikrų režisierių veiksmų matrica.

Pikc       2016-08-20 16:21

-Ogal: o ar su demokratija suderinama kairiųjų ideologija? wink

Ogal       2016-08-20 14:07

Ar dėl demokratijos kairieji tyli dėl islamo? O gal derėtų kelti kalusimus - ar suderinamas islamas su demokratija ar demokratija suderinama su islamu?

ruta       2016-08-20 8:27

Pabandyk ka tai negatyvaus pasakyti apie musulmonus , ar susieti teroro aktus su musulmonu religija , tai pav. delfi is viso nespausdina tavo komentatra , arba istrina uz keliu minciu / demokratija !/.Strucio politika prives prie Europos kracho .

Rekomenduojame

Aleksandras Nemunaitis. Farsas, kuris bus šiandien

Vytautas Sinica. Kas visgi yra didesnė grėsmė nacionaliniam saugumui ir interesams – krovinių tranzitas ar šita vyriausybė?

Aleksandras Nemunaitis. Vilniaus savivaldybė skubos tvarka nagrinėja…

Tai buvo klaida, sako Šiauliuose plakatą prieš skiepus gaminusios kompanijos vadovas

Valdas Rakutis. Kam rūpi Lietuva?

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.