Žiniasklaida

Kaip posėdžiauja „visuomeninės televizijos“ taryba (video)

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 25 d. 15:30

20     

    

Kaip posėdžiauja „visuomeninės televizijos“ taryba (video)

Siūlome skaitytojų dėmesiui iškalbingą video įrašą iš Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) tarybos posėdžio, vykusio vasario 23 dieną.

Tiesos.lt primena: paprastai yra teigiama, kad „LRT misija – tarnauti visuomenei teikiant šalyje ir užsienyje gyvenantiems Lietuvos žmonėms tikslią, objektyvią, kokybišką informaciją bei kuriant profesionalias, originalias informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas“, o „visuomeninės televizijos“ taryba „yra aukščiausioji valdymo institucija“ ir „atstovauja visuomenės interesams“. Tačiau įrašas verčia tuo suabejoti: kas iš tiesų vadovauja „visuomeninės televizijos“ tarybai ir kieno interesams ji atsovauja.

Daugiau apie LRT tarybos sudėtį skaityti ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2016-02-29 6:49

- tiek to Reigardai ..pasakiau ka galvoju o tu mastyk kas tau tinkama ..betruko čia tik dar Juliu Pura prisikviesti diskusijai kas yra sveikas o kas ne visai. O šeip atminčiai, apie žmogų ne jo eilės pasakoja ..

Raigerdas>stasiui       2016-02-29 1:27

Linkėjimai stasiui. Kaip, ar pagerėjo tavo psichinė sveikata? Tu čia apie kažkokius nepraustaburnius rašai. Tai tu turi omeny savo gydytoją? Nesiginčiju, bet tu nepainiok savo gydytojo su manimi. Ar tau dažnai užeina tokia miglota painiava galvoje? Saugok savo protelį, nes jo dar gali tau prireikti. Ar tu tuo abejoji? Matai, stasį, aš tave pagirsiu, nes manau, kad ir tu gali parašyti tokias eiles, kokias rašo Kornelijus Platelis. Štai pvz.:
      Išprotėjimai
Išprotėji iš paprasto vaizdo už lango –
Sakykim: pavasaris, vyšnios pražydo ir slyvos.
Iš baimės nutirpusia siela seki, kaip vietoje
Jaukios dabarties akių ekrane vakarykščios
Dienos su rytdienom stumdosi neišsitekdamos.
  Matai, stasį, rašai bilei ką ir gauni Nacionalinę premiją. Na, tu gi turėtumei žinoti, nes tavo gydytojai, galimai, irgi tekšteli rašalo dėmę ir klausia ligonio: kas čia? Ir vienas ligonis mato tame nutėkštame laše kraujo dėmę, kitas juodą skylę tvoroje, trečias urvą, vedantį į pragarą ir t.t. Viskas priklauso nuo ligonio psichinės būsenos. Na, o pagal tai, kas ką mato, gydytojas nustato jam diagnozę. Turėtumei apie tai žinoti, stasį. Jeigu nežinai, tai pasiklausk pas savo gydytoją. Matai, stasį, aš, skirtingai nei tu, neišprotėju nuo paprasto vaizdo už lango. Nuo nepaprasto vaizdo - taip, bet ten nėra išprotėjimo, o yra susižavėjimas. Galimai, pas Kornelijų Platelį yra viskas atvirkščiai. Nežinau, narkotikų ar antidepresantų nevartojau, todėl nežinau, kaip taip žmogaus viduje daugelį dalykų vyksta atvirkščiai. Tokiu atveju, priimk užuojautą, stasį. Galimai, sakyti tau, kad tu pasitaisyk, yra beviltiška.

stasys        2016-02-28 22:29

Buvai nepraustaburniu Reigardai tokiu ir likai, Kornelijui Plateliui savęs pristatinėti nereikia..ir politikoje jis paskutinė žuvis .Jei jau žioplas esi nors nedemonstruok to taip akivaizdžiai .

Raigerdas       2016-02-28 20:39

Tiesa, gal kas nors ten buvę galėtų pagarsinti, kas balsavo už ir kas “susilaikė” iš TV tarybos narių, nes viską reikia fiksuoti, kad vėliau įvairūs Nacionalinės premijos laureatai ir kiti labai kompetetingi veikėjai nesakytų, kad jie susilaikė “netyčia”, nes ranka buvo per sunki, kitam ji gal ir tuo momentu paralyžuota ir t.t.  Kaip ten bebūtų, tai yra Mokesčių mokėtojų pinigai. Ir jeigu jie buvo paimti, tai vis vien už juos atsakaitą turės būti duota. Šiandien taip nėra, būtent dėl tos priežasties jie ir jaučiasi atstovaujantys VALSTYBINIO KAPITALIZMO interesus ir į mases jie žiūri, kaip į ramaus jų gyvenimo drumstėjus.

Raigerdas       2016-02-28 20:15

Čia vienas komentatorius nustebo: “Nesuprantama?  2016-02-25 16:11
Ar čia privati įstaiga,ar ginanti viešąjį interesą? Kultūra,pagarba žmogui,ar jos čia buvo nors kiek?”
Ar čia privati įstaiga? Aišku, kad ne, bet tai buvusi KGB įstaiga, nors ir vadinosi Lietuvos TV. O kas buvo tas TSRS socializmas? Tai VALSTYBINIS KAPITALIZMAS. Tačiau, anot komunistų, yra masės, kurioms reikia pakabinti kokius nors makaronus. Ir masėms buvo kabinami makaronai, kad tai socializmas. Pasižiūrėjus į Siaurusevičiaus face, tai gali pamatyti, kad jis atstovauja būtent to VALSTYBINIO KAPITALIZMO vieną iš įmonių. Todėl jis ir kalba taip, kaip buvo kalbama su masėmis. Ko reikia čia toms masėms? Tai jie gi turi būti laimingi ir, gal būt, net slenkstį būčiuoti už tai, kad juos aplamai įleido į šią Lietuvos TV. Ar jūs įsivaizduojate, kad Sovietiniais laikais būtų galima ateiti ir dalyvauti kokiame nors Ostankino TV posėdyje? KGB momentaliai juos areštuotų. O dabar ne areštavo, nefabrikuoja bylų ir netgi nieko į bepročių namus neišvežė. Tai įsivaizduokite, koks turi būti Siauriusevičiaus pasipiktinimas, kad viso šito tos atėjusios masės neįvertino. Siauriusevičiui nesuprantama, ko nori tos masės, jeigu ir taip jiems yra daug leidžiama. Kaip ne kaip, KGB valdomą TV pradėjo valdyti VSD. Todėl masėms nėra ten kas veikti, nes ten dirba Miliūtė. Kas yra Miliūtė? Pamiršote? Kai prisiminkime: kai Mečys Laurinkus, tada jis buvo VSD Generalinis direktorius, organizavo šantažo akciją prieš prezidentą tuo metu Rolandą Paksą (aš jo neginu, bet, kad tai buvo šantažas, tai toks faktas yra), tai Miliūtei buvo patikėta būtent šantažisto vaidmuo. Ji tą vaidmenį atliko puikiai, nes R. Paksas aiškiai buvo šokiruotas. Bet šantažas yra draudžiamas dalykas Lietuvoje ir baudžiamajame kodekse apie tai yra nurodoma. Ir jūs norite, kad mases ten įsileistų? O jos ims ir pareikalaus teisti Miliūtę. Kas tada? Bet Lietuvos TV yra ne viena tokia Miliūtė, kuriai leidžiama ignoruoti mūsų valstybės įstatymus, ten jų yra ir daugiau. Ir jūs norite, kad Siaurusevičius nesipiktintų? Nebūkite, gerbiami ponios ir ponai naivuoliais. Prisipažinsiu, kad man net seilės ištįso pamačius tame posėdyje Nacionalinės Premijos laureatą Kornelijų Platelį. Šitas poetas suprato į kokią partiją reikia laiku įstoti. Koncervatoriai buvo valdžioje, todėl savam poetui davė Nacionalinę Premiją, nes esant ne saviems, jis tos premijos būtų negavęs. Norėjau labai išgirsti jo kalbos tame TV tarybos posėdyje, bet neišdegė. Ką gi, reikia tikėtis, kad kaip nors masėms pasirodys šis “poetas”, anksčiau tokie buvo vadinami “dvaro poetais”, bet kad jis net iki tokio lygio netempia. Taigi, čia ne privati įstaiga, nes įpročiai iš tų, kurie buvo įgyti VALSTYBINIO KAPITALIZMO įstaigose, kurias saugojo KGB, o dabar VSD. Lietuvos TV -tai naujas makaronų kabinimo fabrikas masėms (arba ideologičeskije rabotniki, jeihu kas pamiršo).

stasys       2016-02-28 8:46

Nežinau kaip čia vertinti Z.V ir Nako iniciatyva surinkti tuos 50 000 parašu dėl „Dėl užsieniečių teisinės padėties įstatymo pakeitimo“... iš vienos pusės peržiūrėjus jo konferencija 2016.02.18 Seimo salėje supranti kad tai tik savi reklama skirta kitu jausmais ‘pagriešinti’ iš kitos diskusijos tuo klausimu visuomenėje tikrai nebuvo, atitinkamai matyt paskubėta.. O prie viso to dar ir tas LRT posėdis dėl tos pačios Nemiros Pumprickaitės ‘Savaitė’ laida rodytos 2016.01.24 tema, http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/92908/savaite,..kaip žiūrėti į žmogų kuris užrukęs laužą ima rėkti GAISRAS-gelbėkit .? Gal vizgi laikas Zigmui butu suaugti ,..šaukštas deguto bet kokio didžio medaus bačka sugadina.

Vasiai       2016-02-26 23:46

Ne susireikšminę, o išsigandę. Tarybos nariai gauna labai gerus pinigus už posėdžius ir kokiom ilgom kadencijom. Kaip matome, tai Tarybai vadovauja Siauras. Komandas perduoda vykdyti visiems mums gerai žinomas Ž.Pečiulis. Sistema užcementuota ilgiems metams į priekį.

vasia       2016-02-26 18:33

susireiksmine vargsai..

to Al       2016-02-26 15:38

Tai kad yra pateikta nuoroda:
Daugiau apie LRT tarybos sudėtį skaityti ČIA.

Al.       2016-02-26 15:25

Tiesos.lt redakcija galėjo prirašyti Tarybos narių sąrašą (su trumpu pristatymu).

Juozas       2016-02-26 12:33

Siaubingai atrodo Lietuvos televizijos kanalu pigios “programos”,lietuviski nevyke serialai, kvailiausiu reklamu ir anonsu uzimamas ilgas laiko tarpas. Kubiliaus draugo oligarcho privatus kanalai rodo tas pacias besikartojancias zinias,ziurius kino anonsus.O visuomeninio transliuotojo nepakeiciamas vadovas prisitaikelis lojalus valdziai.

rupūs miltai        2016-02-26 11:17

Kiek galim žiūrėt į tą besistaipantį Valinską ir jo šau?
Kokį užnugarį jis turi taryboj, kad mes turim jam mokėti algą už kvailinimą?
Gal kiek geresnė padėtis tik Kultūros tv.
O ir Holivudo mafijos smurto reklamą per nemokamus komencinius kanalus reiktų uždrausti. Vakar rodė, kaip per pražiodintą replėmis burną sugrūdo mafijozai gyvatę žmogui į vidų, kitiems linksmai besišipant. Gal taip būti “krūtais” mokomi mūsų vaikai?  Ir tai rodoma pačiu patogiausiu metu. O į naktį nukeliami geriausi filmai. Šlykštu. Jokie ISIS galvų kapojimai jau nieko nebejaudina po holivudiškų pamokų. Matyt iš jų ir ISIS mokosi. Nes tapatina Odesos mafijos įkurtą Holivudą su Amerika.

rupūs miltai        2016-02-26 11:09

Amerikėj visi metai prieš rinkimus aštrūs politiniai debatai. Rinkėjai aiškiai gali pamatyti ką renka. O kur mūsų debatai? Bijo pasirodyti durneliais? Vėl pakiš sąrašus rinkėjams ir pasiūlys balsuot “už mažesnę blogybę?”

Nu ir siauras       2016-02-26 10:59

visai prasigėres.

Tarabilda       2016-02-26 0:38

Siaubų siaubas - siaubiakas. Įdomu man tik, kur ir kodėl tokie apkiautę konkurentai (LNK, L.Ryto TV, trioškė)? Demokratinėj šaly toks siužetas konkurentų būtų ištransliuotas po tūkstantį kartų per dieną. Išnarstytas atskirom detalėm po sakinį.
O va ir pasirodo, kad jokių tokių konkurentų ir nėra. Visi kaip kiškučiai sėdi matrioškos kašike ausytes suglaudę. O skydininkas pasirodo, ne šiaip pijokas, o fiureriokas, nukarusiais žandais. Molčiatj…

nezinau       2016-02-26 0:04

kas čia per posėdis bet pasijutau gūdžiam sovietmetyj..

manau kad teisinga       2016-02-25 22:38

bet kuris viesas posedis visiskai nereiskia teises daryti posedziaujanciu zmoniu vaizdo irasus. Tai yra tu zmoniu teise buti filmuojamimes ar ne . Na o prie posedzio stalo kaip taisykle sedi tik posedziaujantys,  bet ne sveciai.  Tai cia ir apie mandaguma , ir saves nesusireiksminima .  Net ir signatarams ...smile

ko noreti       2016-02-25 18:23

kai posedi veda prasigeres elektrikas is skydines?

Nesuprantama?       2016-02-25 16:11

Ar čia privati įstaiga,ar ginanti viešąjį interesą? Kultūra,pagarba žmogui,ar jos čia buvo nors kiek?

Nesuprantama?       2016-02-25 16:05

Ar čia privati įstaiga,ar ginanti viešąjį inbteresą?Kultūra pagarbba žmogui,ar jos čia buvo nors kiek?

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.