TALKA

Pasirašyti už TALKĄ galima ir elektroniniu būdu

Tiesos.lt redakcija   2015 m. spalio 23 d. 21:55

15     

    

Pasirašyti už TALKĄ galima ir elektroniniu būdu

Kviečiame paremti Lietuvos piliečių iniciatyvinės grupės „TALKA: už Lietuvos valstybinę kalbą“ pateiktą įstatymo projektą, kuriuo numatoma, kad pagrindiniame Lietuvos Respublikos piliečių asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų puslapyje galimi įrašai tik valstybinės lietuvių kalbos abėcėlės raidėmis pagal tarimą, o įrašai nevalstybine kalba gali būti rašomi paso papildomų įrašų puslapyje arba tapatybės kortelės antrojoje pusėje.

Jei TALKOS iniciatyvą savo parašais parems 50 000 šalies piliečių, Seimas šį siūlymą turės svarstyti privaloma tvarka.

Daugiau apie akciją skaitykite ČIA.

Nebūkime abejingi. Atlikime visai nedidelį darbą – pasirašykime.

Kur galima pasirašyti rinkimų lapuose, ieškokite ČIA.

Pateikiame ir instrukciją, kaip tai padaryti naudojantis internetinės bankininkystės paslaugomis per portalą lietuva2.lt:

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

sigitas       2015-11-2 16:12

Man rods,kad silpna ta lietuvybė jei jau viena raidė W w gali ją sugriauti.Juk lietuvaičių pasuose jos ir neprireiks o kitų kuriems reikia,lai naudojasi.Bereikalingos ir neprotingos aistros.Kvailos.Gėda.

sigitas       2015-11-2 16:02

Man nesuprantama:kokia grėsmė lietuvybei? Gėda Lietuvai ir jos lietuviams jei raidė Ww jau didelė grėsmė. Kokia silpna ta lietuvybė jei viena raidė gali ją sugriauti.Lai patvirtina tą raidę abėcėlėje.Lietuviu pasuose jos neprireiks o kas susiję su Lenkija,Vokietija te rašosi.Bereikalingos ir neprotingos aistros.

Apgins tik Lenkijos prezidentas       2015-10-29 13:06

Tokiu pavadinimu straipsnį skaitykite laikraštytyje VAKARO ŽINIOS, kuriame rašoma- ” Lenkijos prezidentas Andžejus Duda (Andrzej Duda) vetavo etninių mažumų teises nustatančio įstatymo pataisas, leidžiančias vartoti etninių mažumų kalbas kaip papildomas oficialias kalbas vietos valdžios institucijose”. Šiaulienę ir Kirkilą vyt šiuos niekšus iš seimo.

Neveikia       2015-10-29 11:37

Swedbank ir SEB pasirasymas neveikia.

kad seimas visus istatymus priima KGB nurodymu       2015-10-29 5:09

Tokius jog galetu Lietuvos sazininga pilieti ,pasipriesinusi Lietuvos ir Tautos naikintojams,NUBAISTI ir NUTEISTI!Taskas.

Kam reikalinga TALKA Lietuvai?       2015-10-28 14:59

O gi tam, kad seimas svarstytų ne KGBistinių niekšų kirkilų ir šiaulienių siūlymą pakeisti lietuvišką abėcėlę į lenkišką, o TALKOS siūlomą įstatymą dėl lietuvių kalbos išsaugojimo, kuris šiuo metu blokuojamas seimo teisės ir teisėtvarkos komiteto išgamų sbatausko, šedbaro, diniaus stankevičiaus, stepančikovo dvaro niekšelio, šukio ir kt., kurie palaiko nelietuviškų raidžių įteisinimą.
  Žmonės, jeigu esate tikri Lietuvos piliečiai pasirašykite. Dar yra laiko iki lapkričio dienos. Dar yra šiek tiek laiko. Ir dar prisiminkite šiuos niekšus jau mažiau kaip metai einant balsuoti per rinkimus į seimą.

Tai va       2015-10-28 5:37

Kas dar pries V.Landszbergi????Landszbergis butu issaugojes ir Lietuva,ir lietuvybe ir Tauta!KGB kazkaip lengvai pavyko Tauta supriesinti su gerb.Landszbergiu ir pasistatyti “sava” kuris is pat pradziu zinojo kad Lietuva,Tauta ir lietuvybe bus nuvesta i SUNAIKINIMA!

ka ten bepasirasineti       2015-10-28 5:33

Kad jau KGB politika ir teisesauga praktiskai sunaikino Lietuva ir Tauta.O tie parasai tai zabova su zmonemis!

gera akcija       2015-10-27 18:13

du komunistėliai:
- kyšininkas kirkilas
- stribo duktė rusė šiaulienė
——
privertė šimtus kultūringų lietuvių nervuotis

Chamm..       2015-10-27 16:45

Dovidas Katzas visus vietovardžius sužymėjo žydiškais pavadinimais.
Lekiškoms lentelėms nepaliko net Vilniaus krašto.

Ar reik suprast, kad didysis NKVD gynėjas, istorikas D.Katz bando įrodyti, jog tai lietuviai okupavo autochtonų žydų kraštą su Vytautu Didžiuoju? smile

Beje, ar čia tas pats Dovydas Katzas, kuris priklausė Vilniaus brigadai kažkada?

Cha        2015-10-27 14:21

prieš pasirašant siūlau pažiūrėti kaip Dovyd Katz mato Lietuvos žemėlapį: dovidkatz.net/WebAtlas/0_Lite_A2.htm

j.....       2015-10-27 10:04

Labai noriu prisideti prie sios akcijos,bet susidare ispudis,kad mano parasas niekam nereikalingas.El.paraso neturiu,renkanciu parasus niekur nemaciau,skambinau nurodytais telefonais ir nieko nepasiekiau.Isvadas padarykite patys.

TALKAI       2015-10-25 21:35

Jeigu jau kovojat už lietuvių kalbą tai reikia kovoti be jokių išlygų: kiti lapai, kityos pusės.

Светлана Ватникaйтe       2015-10-25 17:51

Яy пacиpaшeм!

Tatjana Vatnikiene       2015-10-25 17:11

pasirasykime visi uz didziaja rusu kalba. “Я русский бы выучил только за то,
Что им разговаривал Ленин”

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.