Ugdymo politika, Šeimos politika

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

Tiesos.lt siūlo   2021 m. vasario 17 d. 13:31

36     

    

Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą

laikmetis.lt

Gėjų teisių judėjimai ir organizacijos, atsiradusios Amerikos seksualinės revoliucijos laikotarpiu septintajame dešimtmetyje, mažai kuo panašios į šiandien veikiančias didžiules LGBT nevyriausybinių organizacijų institucijas. Tai, kas prasidėjo kaip pagrindinė parama teisiniam ir socialiniam pripažinimui tos pačios lyties asmenų santykių, virto pastangomis visapusiškai socialiai transformuoti, papildant LGBT žmonių teisių vaivorykštės vėliavą suaugusių vyrų fetišu, vadinamu transseksualizmu. Transseksualizmą pakeitęs translytiškumu, šis judėjimas taip pat sėkmingai kolonizavo ir panaudojo seksualinio vystymosi sutrikimus, kitaip vadinamus interseksualinėmis sąlygomis, kad įvykdytų savo planą.

Tikriausiai labiausiai užmaskuota idėja, kurią siekiama remti po LGBT vėliava šiandien, yra amorfinė „lytinės tapatybės“ sąvoka. Lytinė tapatybė nurodo žmonių požiūrį į save, gerbiant socialiai sukonstruotus lyties vaidmens stereotipus. Bet tai nėra tik aprašomasis terminas; jis taip pat yra nurodomasis – asmuo, pasak advokatų, turi teisę priversti kitus pripažinti savo pasirinktą tapatybę. Ir asmuo turi teisę mediciniškai keisti savo kūną, kad jį geriau susietų su savo lytine tapatybe. Atsižvelgiant į tai, kad farmacijos interesų grupė yra didžiausia Kongrese, ir į tai, kad kai kurie svarbiausi filantropai, veikiantys šiuolaikinį LGBT judėjimą, turi glaudžius ryšius su farmacijos įmonėmis „Big Pharma“, šį medicinos komponentą svarbu paminėti.

„Lytinės tapatybės“ ir „translyčių asmenų“ ideologija vakarų kultūriniame kraštovaizdyje atsirado ne daugiau kaip prieš dešimtmetį, tačiau išplito visame pasaulyje greitai ir nuožmiai kaip COVID-19 pandemija – tai sukėlė beveik tiek pat sumaišties. Vis dėlto masiniai susiję pokyčiai, kuriuos jau matėme kalboje, įstatymuose, medicinos ir nusikalstamumo statistikoje, moterų saugumo zonose, sporto, pasiekimų ir švietimo galimybėse, sveikų vaikų kūno medicinoje ir mokymo programose, nebuvo lemiami paprastų žmonių entuziazmo. Greičiau priešingai. Juos lėmė filantropinis finansavimas milijardierių, kurie patys investavo į šios radikalios ideologijos naudos gavėjus: „Big Pharma“. Daugelis svarbiausių filantropų, esantys už translyčių asmenų ir lytinės tapatybės judėjimų, siekia gauti didžiulį pelną iš kūno atsiribojimo ir žmogaus lyties pakeitimo į medicinines tapatybes.

Paimkime Martine Rothblatt (Martiną Rotblatą), save apibūdinantį kaip transseksualą ir transhumanistą, kuris buvo pirmasis asmuo, sukūręs teisinį dokumentą, patvirtinantį idėją, kad atsiribojimo nuo mūsų lyties kūnų jausmai yra normalūs. Šis teisinis dokumentas, vėliau tapęs Tarptautiniu lyčių teisių bilu, teisiškai normalizuoja kūno atsiribojimą. Rothblatt vėliau tapo geriausiai uždirbančiu generaliniu direktoriumi biofarmacijos industrijoje, panaudodamas savo pinigus ir įtaką šiai ideologijai ir translytiškumo normalizavimui skatinti. Jis mano, kad seksualinis dimorfizmas morališkai prilygsta Pietų Afrikos apartheidui ir turi būti išardytas.

Jennifer Pritzker (Dženiferė Pricker) kartu su šeima, viena turtingiausių JAV, išleido didžiules pinigų sumas Amerikos institucijoms, siekdama išplėsti kūno atsiribojimo sąvoką pagal „lytinės tapatybės“ eufemizmą. Pritzkerių šeima labai daug investavo į medicinos pramonės kompleksą.

2000 m. kitas milijardierius Jon Stryker (Džonas Straikeris), pats homoseksualios orientacijos, kelių milijardų dolerių vertės medicinos korporacijos įpėdinis, sukūrė dar vieną didžiulę LGBT nevyriausybinę organizaciją – fondą „Arcus“. Stryker sukūrė tokį pasaulinį filantropinio finansavimo milžiną iš savo medicinos korporacijos išteklių, kad turėjo susikurti kitą organizaciją, kad visa tai galėtų sekti. 2006 m. „Arcus“ finansavo Judėjimo pažangos projekto (angl. MAP) sukūrimą, kad galėtų stebėti sudėtingą propagavimo ir finansavimo sistemą, kuri jau buvo sukurta kaip būdas įtvirtinti lytinės tapatybės ir translyčių asmenų ideologiją kultūroje.

„Arcus“ kasmet išleidžia milijonus filantropinių dolerių, kad įfiltruotų lytinės tapatybės ir translyčių asmenų ideologiją į Amerikos įstatymus, mokydamas lyderius politinio aktyvumo, politinės lyderystės, translyčių asmenų įstatymų, religinės laisvės, švietimo ir pilietinių teisių srityse. Kai kurios jo mėgstamos organizacijos yra „Victory Fund“, „Center for American Progress“, „ACLU“, „Council for Global Equality“, „Transgender Law Center“, „Trans Justice Funding Project“, „OutRight Action International“, „Human Rights Watch“, „United Nations“, „Amnesty International“ ir „GLSEN“. Iš tiesų, užfiksuota, kad „Arcus“ yra išleidęs daugiau kaip 58,4 mln. dolerių vien 2007–2010 m. (tai yra daug daugiau nei dabar) programoms ir organizacijoms, atliekančioms su LGBT susijusį darbą, tai yra didžiausias LGBT rėmėjas pasaulyje. Tuo laikotarpiu Stryker pačiam fondui iš savo išteklių skyrė daugiau kaip 30 mln. dolerių medicinos korporacijoje „Stryker“.

Paaiškinimas: medicinos korporacija, kuri yra suinteresuota skatinti žmones tapatintis su translyčiais asmenimis, tiesiogiai nukreipia pinigus ir turtą į savo filantropinį fondą, kad fondas tai darytų savo vardu, taip pritraukdamas daugiau pinigų ir daugiau klientų (visam gyvenimui) į tą korporaciją.

„Arcus“ nukreipė milijonus į kitas filantropijos organizacijas, tokias kaip „Tides“, „Proteus“ ir „Borealis“. Nėra galimybės atsekti, ar šios organizacijos naudoja „Arcus“ pinigus translytiškumui normalizuoti, tačiau galima nuspėti, kad priežastis, svarbi „Arcus“ širdžiai, nėra visiškai ignoruojama.

„Arcus“ kartu su Pritzkerių šeima išsiuntė šimtus tūkstančius dolerių kolegijoms ir universitetams, įskaitant Kolumbijos universitetą, Jeilio universitetą, Vanderbilto universitetą, Čikagos universitetą, Pietų Kalifornijos universitetą, Vašingtono universitetą ir daug kitų. „Arcus“ dotacijos buvo skirtos juodosioms koalicijoms JAV ir Afrikoje, Lotynų Amerikos organizacijoms, Amerikos čiabuvių organizacijoms, jaunimo ir paauglių organizacijoms, kariuomenei ir Visuomeninio transliavimo radijui. Milijonai buvo suteikti lesbiečių organizacijoms, įskaitant ir Afrikoje, didžiausią dalį gavo fondas „Astrea“, skiriant ypatingą dėmesį jo transfondui. „Arcus“ finansuoja tokias sporto organizacijas kaip „Athlete Alley“ ir „Youth Can Play“. Šimtai tūkstančių buvo skirti organizacijai „Planned Parenthood“. „Arcus“ skyrė reikšmingą dotaciją Johann Olson-Kennedy (Džoanai Olson – Kenedi), abejotinai veikėjai translytiškumo srityje. Fondas finansavo kalėjimų projektus ir imigracijos organizacijas, skirdamas dėmesį vaikų translytiškumo normalizavimui. „Arcus“ finansuoja religines organizacijas visame pasaulyje.

2015 m. kartu su fondu „Novo“, filantropine nevyriausybine organizacija, valdoma Peter Buffet (Warren sūnaus, kuris padėjo pradėti projektą, padovanodamas 90 mln. dolerių), „Arcus“ skyrė 20 mln. dolerių konkrečiai translyčių asmenų reikalams. 2018 m. „Arcus“ finansavo Globalios lygybės tarybą, 30 JAV grupių koaliciją, pasisakančią už LGBT problemų įtraukimą į užsienio reikalų ir vystymosi politiką.

Oho. Tai nemaža operacija! Kiekviena „Arcus“ dotacija priklauso nuo to, ar gavėjas tvirtina „įvairovės ir įtraukimo politiką“ – politiką, kuri, žinoma, labai daug apima lytinės tapatybės ideologijos ir translytiškumo teigimą.

Daug daugiau filantropinių veikėjų stengiasi paremti translyčių asmenų ir lytinės tapatybės judėjimus, įskaitant Tim Gill (Timą Džilą) ir jo fondą „Gill“ bei George Soros (Džordžą Sorošą) ir jo Atviros visuomenės fondą.

Kaip ir Martine Rothblatt, Jennifer Pritzker ir Jon Stryker, Gill, daug investuojantis į dirbtinį intelektą, ir Soros, plačiai investavęs į „Big Pharma“, gali gauti finansinės naudos iš pakitusių kūnų ir smegenų poreikio, tai, kaip jie tikisi, yra jų filantropinės veiklos vaisius.

Stebina tai, kad apie šį interesų konfliktą tiek mažai diskutuota. Netgi Amerikos psichologų asociacija (APA), pirmaujanti mokslinė ir profesinė organizacija, atstovaujanti psichologiją JAV, turinti daugiau nei 118 tūkst. narių, yra finansuojama „Arcus“ filantropijos lėšomis. 2005 m. APA sukūrė INET, kad padėtų psichologijos organizacijų nariams pagerinti seksualinės orientacijos ir „skirtingų lyčių žmonių“ gerovę. Prieš pridedant lytinę tapatybę ir gaunant „Arcus“ pinigus, APA INET dėmesį skyrė vien tik LGBT reikalams. 2008 m. APA įsteigė Lytinės tapatybės ir lyčių skirtumų darbo grupę, 2015 m. ji parengė gaires, kurios padeda psichologams teikti kultūriškai kompetentingą, vystymuisi tinkamą ir teigiamą psichologinę praktiką su „translyčiais“ ir „lyties neatitinkančiais“ žmonėmis. Psichologai buvo „paskatinti“ pakeisti savo supratimą apie lytį, praplečiant variacijų ribas, kurios laikomos sveikomis ir norminėmis.

Ar gali demokratija atlaikyti tokį filantropijos daromą „paskatinimą“? Ar gali būti tikra demokratija, kai per mokesčių mokėtojų remiamą filantropijos vaisių milijardieriai gali taip greitai ir lengvai ardyti biologinės lyties tikrovę, papirkdami labdaros organizacijas, politikus, tyrėjus ir profesines asociacijas? Tai yra klausimai jūsų pasvarstymams.

Šaltinis: The American Conservative, First Things

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

štaziui       2021-02-27 1:26

stazele, neišsitraukdama unitazo šepečio iš pasturgalio, vazelinuotom galūnėm slysk į kokių ten teisių institutą. Ten tau trisdešimt norveginių išduos. Ant jūsų Babilono kekšyno sienų jau seniai pragaro ugnimi dega užrašas: “Penis, anus, vazelin.” Bet jūs ir toliau nekreipkite dėmesio. Tęskite furšetą už norvegines išėdas iš jų fondo.

Nepasirašysiu       2021-02-19 13:14

Kuo tai blogai? Protingesni visuomet užduoda toną - net Lietuvoje, nors jojo protingumo masteliai kiek…kitokie.

stasys       2021-02-18 20:42

Reigardas jei jau išsakei ką galvoji drauge , tau turėjo ir palengveti . Kelkis bulvių maiše , kiek gali dripsoti ir miscioti asmeniškumais ? Tam kuriam demokratiją tik liaudies valdžia aš neturiu ilgų tekstų . Sužaloto proto individai žavisi orwell .

Raigerdas to štazi        2021-02-18 20:09

Štazis vėl prabilo savo Žvieglio replikomis apie kritiką ir kiekvieno mėnesio 17 dieną. Štai jis čia parašė ir pats nesupranta, ką parašė, bet jis girdėjo žodį “kritika”, todėl vartoja tą žodį vietoje melo, šmeižtų ir nuvertinimų. Elgiasi jis būtent taip, kaip aprašė G.Orwell “Gyvulių fermoje”, nes Žviegliui Melas yra tas pats, kaip ir Tiesa, todėl jis ir giriasi, kad gali iš “juodo” padaryti “baltą” ir atvirkščiai. Ir “štazis” prakalbo apie demokratiją, nes demokratiją jis supranta pagal savo iškrypusį protelį. Ir nors demokratijos reikšmė yra ta, kad tai yra “liaudies valdžia”, bet štazis įsivaizduoja pagal savo protelį, kad demokratija yra pedofilų valdžia, todėl nėra ko žmonėms rinktis kiekvieną 17 dieną ir protestuoti prieš pedofiliją. Rašydamas apie kritiką jis tą žodį “kritika” irgi panaudoja savo manipuliacijoms:“Jei jau rašai čia, kritika   turėtum priimti kaip natūralų dalyką”. Jis net nežino, kad egzistuoja destruktyvi kritika. Štai viena žymi pedagogė Dorothy Nolte teigia, kad “Destruktyvi kritika sunaikino daugiau žmonių nei bet kuris vykęs karas visoje žmonijos istorijoje”. Taigi, turime žmogelį štazį, kuris kaip ir bolševikai, bado pirštu į kitus, reiškia jiems pretenzijas, tik tai, ko jis reikalauja iš kitų, nieko netaiko pats sau. Tame ir yra tas išsigimiliškumas.

stasys       2021-02-18 17:50

Negali Reigardas žmonėms užkišti burnos ,pasirūpinti jos higiena , negali nubrėžti kažkokios rybos ir pasakyti va štai čia mano o ten ana kampas tavo ir lindek . Apsipilti kažkokiais epitetais tam kurio nei matęs nei žinai ir nesupranti jo elgesio motyvų ir seip neismintinga . Jei jau rašai čia, kritika   turėtum priimti kaip natūralų dalyką .Jei tam esi per silpnas negadink sau nervų ir balsuok nyksciais. Demokratiją ir laisvą žodį reikia užsitarnauti o ne gauti avansu kaip kokiai moralinėi amebai .Lietuvos politikoje neturėtų dalyvauti žmonės kurie per silpni atlaikyti smūgį .‘Skistakiausiu’ ...beprincipiu , bestuburių ,nuolatos laviruojanciu viešose nuotaikose ir šiandieną pilna ir tokiu netrūksta .Tokie politikai gali rasti kompromisus ir kaip pats sakai pakeisti nuomonę visada kada tai patogu ir naudinga .Tik va klausimas ar to nori visuomenė pabandyk savęs paklausti ? Ta klausimą užduotį gali ir čia esantiems ..‘intelektualams’ niekaip neapsisprendžiatiems kuo jie nori ir būti ir kaip juos visuomenė turėtų matyti .Politinė šiukšliadėžė į kurią p.Algirdas sudėtų savo kojų nuospaudas ir kojines smirdancias ? tokiu Lietuva matė ir jie jau 10 metu trainiojasi Daukanto a. siurbciodami nosimi kiekvieno men. 17 dieną . Užsitarnauti pagarba čia ilgais tekstais kiauro puodo svajonė .

Raigerdas to štazi        2021-02-18 15:19

Tau reikia pasistengti suprasti vieną labai paprastą dalyką: jeigu žmogus nenori su tavimi bendrauti, tai nelįsk, nesibrauk į jo erdvę, nes anskčiau ar vėliau tu būsi iš ten išmestas. Panašiai kaip žmonės atsikrato šiukšlių ir atsitveria nuo kiaulių, taip ir aš atsitveriu nuo žmonių-kiaulių, kad jie nelįstų su savo kiauliška nuomone į mano erdvę. Aš, skirtingai nei tu, galiu suprasti kitą žmogų, su juo bendrauti ar draugauti. Aš galiu pakeisti savo požiūrį, jeigu jis buvo neteisingas. Tu esi pasmerktas, kaip biorobotas pragyventi savo gyvenimą vergiško mąstymo aptvare, ir tau nieko nebelieka daryti, kaip tik elgtis kiauliškai, ir kriuksėti iš pasitenkinimo, kai žmonės tau sako: “ukš iš čia”. Tai nėra vien tik mano numonė, nes tavo elgsenos kontūrus nupiešė dar G. Orwell, “Gyvulių fermoje”  pavaizdavęs tokį personažą kaip Žvieglys. Nežinau, kiek išore esi panašus į Nikolajų Ježovą, NKVD komisarą, bet kai kuriomis charakterio ypatybėmis tarp jūsų yra daug bendrų bruožų. Ir pats žinai, kokie tie bruožai abu jus sujungia. Taigi, komentatoriau “štazi”, aš nesiruošiu su tavimi diskutuoti, todėl dar kartą pakartosiu:“ukš iš čia”. Tavo vieta žinai kur? Manau nebūtina tai įvardinti…

> 2021-02-18 13:38       2021-02-18 14:32

O tu neskaityk ir negaižk, ne troliams skirtas tas komentaras. Asmenys patys nuspręs ką daryti su savo laikų, tavo patarimų, pagardintų rūriniais konservatorių mazgais, niekas neprašė, vyniok juos ant savo liežuvio arba susikišk į išangę, nes tik ten jiems vieta.

Protinkim NS vedlius...       2021-02-18 13:49

Pet. dėl Rask. koordinatorius man liudijo- jie yra pakraupę dėl NS vadovų, nes pasirašinėjo, talkino tik NS eiliniai.Vadai nenori turėti reikalų su lipančiais ,,ant statinių’’ petic. iniciatorių.
Pamenu, jog CP lyderis Puteikis laiškais iniciatoriais džiaugėsi ir ragino visus pasirašyti.
Užuot perėmę polit. įtaką ir padėję taip stabdyti Stmb. konvencijos arklius iš
Anūko lagerio, jie vėl krūmuose…Man gėda dėl NS vedlių ne tik kaip Sąjūdžio pirmaeiviui,bet ir kaip adekvačiam žmogui, nes NS šulai nesiekia jokio politinio realaus rezultato ir užsiima ritualiniais veiksmais ir šamaniškais popieriniais sistemos užkeikinėjimais…
Pet. iniciatoriai yra 18 metų savotiška Liet. savanorių reinkarnacija, o NS šulai palieka juos ant ledo, nes net seimūnai bijo jiems talkinti .
Praeis kiek laiko ir V.R. vėl pils šlovinančius traktatus apie Ž Refer. ,Garliavos ir peticininkų žygdarbius, kuriuos nusiurbė sistema, ir kukliai nutylės apie NS politikų lindėjimą pogrindyje tuo metu, kai tautos pilietinis elitas gynė šeimos pamatus…Užuot praplėtę peticijos rėmus, suteikę naują gylį  jos žygiui, NS šulai renkaisi gėdos ir intelektinio sektantizmo ,,laurus’‘?
Penktadienį, regis 11 val, peticininkai Seime rengia, gerb. Endriukaičio dėka,. preskonferenciją.Duok Die, kad jie neprasitartų apie NS vedlių slėpynes.
Jei jie spaus referendumo dėl Seimo paleidimo kryptimi, Anūko lageriui gali sudrebėti kinkos, nes suveiks ,,esminis instinktas’‘- valdžios ankstyvo netekimo paniška baimė. Raskevičius gali būti paaukotas, o konvencija užmarinuota…
Bet NS šulams net tai dzin, nes iš pogrindžio ir popierinio imitacinio karo su ONS juos gali ištraukti tik antras Kristaus atėjimas?
A.

stasys       2021-02-18 13:38

Reigardas ..  nebūk tu horoskopų eilinė ‘panelė’ tetulems eilini karta pranešanti apie šios savaitės prognoze . Kas tie ‘socialus ir antiasocialus’ žmonės . Visuomenė nedaloma į gerus ir blogus . Tokiam komentarui galėjai sutaupyti laiko ir nerašyti tokio ilgo teksto . Ismok taupyti asm. laika.

Raigerdas        2021-02-18 12:43

Perskaičius komentarus, susidaro įspūdis, kad tai davatkų tarpusavio pokalbiai. Ir kiekviena davatka nori pasirodyti, kad ji protinga. Ir kaltinimai, kaltinimai, kaltinimai. Ir kas kaltas? Pasirodo, kad kažkokia tai mistinė Vakarų demokratija. O čia jau Rusijos ideologija, kad pateisinti savo nusikaltimus (Krymo užgrobimą ir kitus). Taigi, pagal davatkų kaltinimus, gali nesunkiai suvokti, kur čia sėdi Rusijos troliai, o kur vietiniai. Pakartosiu dar kartą, apie ką rašiau jau šimtus kartų, tik rašiau ne davatkoms, nes su jomis kalbėtis yra bergždžias reikalas, bet protingiems žmonėms: dalis žmonių yra socialūs žmonės ir rūpinasi ne tik savo, bet ir kitų žmonių gerove, kita dalis arba mažuma, yra antisocialūs žmonės, kurie rūpinasi tik savimi ir tik savo interesais. Šitos žmonių grupės yra visiškos priešingybės. Deja, neaišku kiek reikės laiko lietuviams, kol jie supras, kad tarp šitų grupių vyksta tūkstantmečius trunkanti kova. Pasaulį valdo būtent antisocialaus žmogaus tipas ir pirmas dalykas, ko jie siekia: išsaugoti savo sukauptus trilijonus. Ko jie bijo? Jie bijo, kad žmonių daugėja, ir greitai atsiras vandens ir žemės ploto stigius. Tada kils nepasitenkinimai ir revoliucijos, kurios metu gali būti atimti tie trilijonai. Ką jie darys? Per bankus įves totalinę kontrolę. Kadangi jie žino, kad egzistuoja žmogaus tipas su destruktyviu mąstymu, tai būtent šitas žmogaus tipas yra jų ginklas, nes jam bus duota laisvė ardyti socialių žmonių sukurtas religijas ir ypač šeimos instituciją. Šeima yra valstybės ląstelė. Kas gali pakenkti šitai ląstelei? Jūs žinote, kad virusas nėra gyvas organizmas, t.y. VIRUSAS NEGALI DAUGINTIS. Ką daro virusas? Jis patenka į ląstelės vidų, ten ją perprogramuoja ir tada jis dauginasi, tą ląstelę paversdamas savo verge. Kas bus su šeimomis? Reikia sugriauti šeimos instituciją. Sugriovus šeimos instituciją,  bus pereita prie valstybių griovimo arba jų vienijimo į dideles valstybių sąjungas, kurios bus valdomos iš vieno centro. ŽMONĖS TINKANTYS ARDOMAJAI VEIKLAI, O TAI YRA FAŠISTAI, KOMUNISTAI, IR VISOKIOS IŠTVIRKAVIMO GRUPĖS, VISADA BUS TARP TŲ ŽMONIŲ, KURIE NORĖS GERO VISIEMS ŽMONĖMS. Blogai yra tai, kad socialūs žmonės, būdami dauguma, neturi jokių apsaugos priemonių, kad save apsaugoti nuo destruktyvių žmonių ir žmonių-virusų. Kame yra būtent žmogaus privilegija virš kitų gyvybės formų?  Kad jis sąmoningumo dėka gali pakilti virš tų kūniškų dalykų, ydų, amoralumo ir išspręsti tą problemą dėl savo išlikimo. Socialūs žmonės privalo vienitys patys,  nelaukdami, kad juos suvienys iš VIRŠAUS ir per prievartą arba apgaulės būdu. Bet socialūs žmonės labai blogai vienyjasi, nes jų planus paprastai sugriauna destruktyvūs tipai, kurių jie neatpažįsta ir priima už savus, panašiai, kaip ląstelė neatpažįsta viruso. Bet išeities nėra, nes tik socialių žmonių vienybėje yra išsigelbėjimas nuo destruktyvių arba antisocialių žmonių griovimo pasekmių.

> 2021-02-18 10:16       2021-02-18 10:53

tavęs niekas neklausė, ko čia bezdi.

stasys       2021-02-18 10:16

Aišku kad ne . O jei kas tvirtins priešingai , netikėkite . Vienok įdomu koks likimas tos ‘peticijos’ dėl Seimo nario V.Raskeviciaus.

Katalikas       2021-02-18 10:01

esu tikintis todėl mano požiūris į homoseksualus yra neigiamas kadangi pagal mano religinius ir moralinius isitikinimus homoseksualumas tai NUODĖMĖ.Ir man yra nepriimtinos visos viešos homoseksualistų eitynės ir kitos akcijos ,taip pat tokių asmenų buvimas aukščiausiose valdžios instancijose bandant netgi įstatymus pakreipti sau palankia kryptimi. Noriu paklausti ; ar už šį pasisakymą mane jau galima teisti ?

stasys       2021-02-18 6:40

habilitās 2021-02-17 20:39..nebukite! paviršutiniškas platinamas tokias nuorodas. Pa-googlinus nesunku rasti nuorodą su paaiškinimais .Numestas bevardžiui šuniui kaulas turi tapti auklėjimu (dresūra) o ne atpildu kad tuščiai palotu .Tiesa nemėgsta būti iskraipoma.

Pranešimas ● ● ●       2021-02-18 2:04

Žiūrėkite „365 000 parašų T.V.Raskevičiaus nušalinimui iš Seimo ŽTK komiteto pirmininko pareigų“ svetainėje „YouTube“
.
https://youtu.be/7T7w-MF0HLY
.
Šaunuoliai !!!
TIK NEATLEIKIT.
PIRMIN IKI PERGALĖS !!!
.
Platinkite šią žinią visiems !!!

>> habilitās 20:39       2021-02-18 0:00

Pagarba.
Ačiū už vertingą info…
(Be prašo. Pakaks braižo.  smile  )

Lenino šuniukas       2021-02-17 23:05

Ir lenkus aplojo lgbtq pažangūs,liberalūs,belyčiai,pasiutę  jaunuoliai.Oi,greit bus visiems linksma vakarietiškoj demokratijoj,kaip cirke. Tik ir saugokis ,kad koks gyvis neįkastų Orvelo ūkyje.
https://youtu.be/n_awsp7QZuE

T0mas J.       2021-02-17 21:50

Viskas, kas nenormalu - yra nenormalu.

habilitās       2021-02-17 20:39

Tekste yra sakinys, kuriame teigiama, kad 2012 m. vien tik JAV fondai skyrė 120 milijonų $ LGBTQ reikalams visame pasaulyje. Pirmas fondas sąraše daug ką pasako (apie nacionalinę kilmę).
✒✒✒
20 Foundations and Trusts that fund LGBT programs

Funding for international LGBTQ programs is gaining momentum as donors have become increasingly interested in issues concerning LGBTQ advocacy, human rights as well, and gay marriage. In 2012, US Foundations alone provided over $120 million in support of LGBTQ issues worldwide. Funding support for LGBTQ work is likely to much higher in the coming years.  Using the fundsforNGOs Premium Database, this guide identifies twenty private foundations and trusts from the US, Germany, the Netherlands, Finland, and the UK that fund LGBTQ organizations and programs around the world.
All links are for fundsforNGOs Premium, an exclusive, cost-effective way to access a broad range of funding information and resources through one easy-to-use website.  Members of fundsforNGOs Premium get access to over 5,000 donor profiles, Funding Alerts, an NGO Resource Library, funding calendar and exclusive member discounts.
1. American Jewish World Service (US)
2. Arcus Foundation (US)
3. Astraea Lesbian Foundation for Justice (US)
4. Barry and Martin’s Trust (UK)
5. CBD Charitable Trust (UK)
6. Dreilinden gGmbh (DE)
7. Ford Foundation (US)
8. Funds for Global Human Rights (US)
9. Global Fund for Women (US)
10. Heinrich Böll Stiftung (DE)
11. Hivos (NL)
12. KIOS-Finnish NGO Foundation for Human Rights (FI)
13. King Baudouin Foundation (US/BE)
14. Levi Strauss Foundation (US)
15. Mama Cash (NL)
16. Medico International Foundation (DE)
17. Open Society Foundation (US)
18. Overbrook Foundation (US)
19. Sigrid Rausing Trust (UK)
20. Tides Foundation (US)

Supratau,       2021-02-17 20:08

kad jie teisingos kilmės, o mes - neteisingos! Ačiū už tikslų atsakymą.

Nacionalinė kilmė       2021-02-17 19:58

>>  to Raugių sėjėjai     2021-02-17 18:18
O kokios jie nacionalinės kilmės?
——
Vien tai, kad tau kyla TOKS klausimas, reiškia kad jie yra “teisingos” kilmės.  smile .

stasys       2021-02-17 19:22

Galima plotį tokį straipsnį išvertus o galima ir galva pasinaudoti ,kritiškai ji vertinant .Vardinamos sumos LGBT rėmimo juokingos . Gal str. autoriai kokie modifikuoti vakaruose rusai , kurių supratimas apie tikrus pinigus gana menkas . Mesti šešėlį lobizmui Amerikoje nėra sudėtinga , o jei dar pirštu pavarazinti ‘pedofiliskai’ veideliai po skarelemis mociuciu rausta o ‘tikru’vyru akys pildosi ryžto . Atvėskite , ‘siknaskilu’ revizoriai ,užsakomieji str. tokio turinio nebesulaukia didelio įdomumo. Praeito šimtmečio hipiai smagiai pasijuoktu , va čia tai davatku pulkelis sutupe kiausiniukui padėti ...

habilitās       2021-02-17 18:36

Septintajame dešimtmetyje vyko kai kas daugiau, nei seksualinė revoliucija. To dešimtmečio pradžioje JAV buvo dekriminalizuotas homoseksualumas, pagrindinėse Niujorko gatvėse durų, virš kurių kabojo užrašas, skelbiantis, kad tai vyrų „pirtelė“, atsirado daugiau, nei durų su užrašais: kavinė, užkandinė, baras. „Pažangūs“ vyrukai smagindavosi po 5-7 vienu metu. Tik atsitiko nenumatytas dalykas – didelė dalis „pažangiečių“ pradėjo sirgti keista „vėžio“ forma. Susirgimų mastas kėlė susirūpinimą net Baltiesiems rūmams. Suprantama, pirmieji į „mūšį“ su keista „vėžio“ forma pakilo farmacininkai, R. Reigano vyriausybė buvo įtikinta naujų vaistų kūrimui skirti $1,5 milijardo. Visi jie nusėdo farmacininkų kišenėse.
Kai vienas mokslininkas, paviešino informacija, kad tai ne ypatinga vėžio forma, o virusas, pažeidžiantis imuninę sistemą, jo neliko. Kai žurnalistai jo pasigedo, niekas, nieko apie ji pasakyti negalėjo. Farmacininkai, žinoma, čia nė prie ko.
Dabartinė situacija su vakcinos kūrimui skirtais milijardais panaši į tą, kuri buvo kuriant vaistus nuo ypatingo „vėžio“ formos, vardu „išangina“. Įdomu, ką farmacininkai-filantropai rems už tuos milijardus, kurie dabar plaukia į jų kišenes? Juk LGBT+ rėmė tam, kad jie tylėtų, nes vaistų nuo ŽIV viruso iki šiol nėra.
P.S.
Kai žurnalistas vieno jauno „pirtelių“ lankytojo paklausė kiek šis turėjo partnerių? Atsakymas buvo – 1,5 tūkstančio. Žiūrėdamas į nustebusi žurnalistą patikslino – per metus. Kai straipsnis pasirodė, patyrę „pažangiečiai“ šaipėsi, kad tai beveik nekaltas jaunuolis, tikras „vyras“ turėdavo po 4 – 4,5 tūkstančio partnerių. Gera klientūra farmacininkams, ar ne?! Kaip galėtum neremti tokių?

to Raugių sėjėjai       2021-02-17 18:18

O kokios jie nacionalinės kilmės?

Raugių sėjėjai       2021-02-17 17:49

Tai bent pavardės minimos straipsnyje Jennifer Pritzker,Martine Rothblatt.Pradėtas darbas turi būti tęsiamas.Magnus Hirschfeld,pirmojo pasaulyje 1919 metais Berlyne įsteigto sex instituto skirto lgbtq,įkūrėjas.
Šeštame dešimtmetyje homofobijos terminas sugalvotas psichologo George Weinberg.
Alvin Goldstein buvo amerikiečių pornografas. Jis yra žinomas ,kaip padėjęs normalizuoti “hardcore” atvirą ir kraštutinę  pornografiją JAV.
Reuben Sturman dar vadinamas pornografijos „Walt Disney” ar “king of porn”,kurį savo laiku JAV prokurorai apibūdino,kaip didžiausią “hardcore” pornografijos platintoją JAV

 

 

Pranašas.       2021-02-17 17:01

    Matyt, netoli tas laikas, kai Dievas į Žemę atsiųs vienatinį savo sūnų antram nukryžiavimui - taip spėriai link to einama, taip spėriai aktyvinama Sodomos ir Gomoros lemtis…Mokslas ir technologijos lyg ir vystosi be priekaištų, o Dievo sumanyta žmogaus dvasinė prigimtis eina velniop…Kitaip nieko nebus - vėl teks per auką išpirkti pasaulio nuodėmes…

Kis       2021-02-17 16:16

nuo tu taip vadinamu “geju”(as dar prisimenu tuos laikus,kai pasaulyje jie buvo ivardinti kaip pederastai,tas zodis nepamenu,bet turi tiesioginius rysius su tu zmoniu bukle?Tai psichologine liga ir ja gyde iki1970 kazkur metus)po to ji tapo “isrinktuju”,nes tai sukeliza uzas pojucius ir virto tiesiog istvirkavimu.Sunus augdamas be tecio tik su mama 80% turi galimybiu tapti “gejumi-moterimi”,gan idomus ir paslaptinga publika iki tol kol nepradea izuleti ir destyti savo taisykles.Tokiems (nuskriaustiems patariu gyventi savo gyvenima ir niekam netrukdyti iprastai gyvenantiems.Tik nereikia perlenkti lazdos,nes jus tikrai nelaimesite,neuzmirskyte,kad pasaulis gan ivairus,o jus jame smilteles?

to >> 15:12        2021-02-17 15:48

Galima, nes ta info yra ir Delfyje apie Baltijos šalių trijų ministerių susitikimą Paryžiuje, po kurio mūsiškis nulėkė į Varšuvą skųsti Macron’o. Lietuviai nori grįžti Žečpospolitos pragaran - tai matosi iš akių. Plikbajorių svajonės atgyja.

Pavadinimas       2021-02-17 15:41

“Kaip milijardieriai LGBT padarė tokią galingą”.
O gal
Kaip globalistai per milijardus LGBT padarė tokią tariamai galingą.

Valio       2021-02-17 15:38

Naujo Seimo priešlaikiniai rinkimai !!!

Ar tiesa       2021-02-17 15:37

Kad Orlauskas ir Co žada rinkti parašus dėl seimo atstatydinimo?

>> 15:12       2021-02-17 15:34

Ar galima plačiau dėl Makrono…

Man       2021-02-17 15:32

Tas V. Matulevičius irgi pradeda atrodyti…

Bilijonieriai jų       2021-02-17 15:12

ir Covid’o dėka skubiai formuoja Pasaulinę Vyriausybę, o prezidentas E.Macron’as prašo Baltijos šalių pagalbos, krapštant okupantus iš Europos. Tiesa, prieš tai jis sudrapalino AstraZeneką ir pažemino Oksfordo prapiesorius. Galėjo ir Kapsukę supartalinti.

Vakar       2021-02-17 14:16

paklausiau, kaip V. Matulevičius per Op Tv aistringai užjaučia gėjus. Nesupratau: tai ko jam labiau gaila: Deimantės, Venckienės ar kokio ,,skriaudžiamo” gėjaus? Juk Ūsas taip pat nesuvaldė savo įgeidžių, tai už ką jį smerkti? Tų įgeidžių juk būna visokių, tik ne visi žmonės duoda sau valią. Dabar jau visai nesuprantu, kas tai buvo: ar begėdiška veidmainystė, ar smegenų suminkštėjimas. Man tai pati baisiausia buvo prieš keletą metų matyta nuotrauka, kurioje išsiviepęs Eltonas Džonas su savo lovos draugu, o per vidurį - dviejų metų vaikelis, dar nesuvokiantis, kaip jo gyvenimą sumaus tie du pagyvenę dėdulės. Negi p. Matulevičius net to nesupranta?

Jeigu       2021-02-17 14:02

piniginių paskatinimų nepakaktų, Raskevičius žada PRIVERSTI valstybę tarnauti jų reikalams. Ar niekas nepaklausė, kokio pobūdžio laukia prievarta?


Rekomenduojame

Dainius Rudzevičius. Stambulo konvencija ir jos ryšys su socialinės lyties ideologija

Ligita Sinušienė. Ar Stambulo konvencijai bebus ką pražudyti Kretingos pranciškonų gimnazijoje?

Rasa Čepaitienė. Kaukių kritimo metas

Brolis Paulius Vaineikis OFM. Šaukiu aš tautą nuodėmės užguitą

Lietuvos gyventojų nuomonių apklausa

Dovydas Norkūnas. Kaip iš tikrųjų atrodo LYTINIS ŠVIETIMAS? Kam iš tiesų reikia Stambulo konvencijos?

Brolis išsižadėjo brolio ar direktorius – pavaldinio?

Alvydas Jokubaitis. Ar Europos Sąjungai reikia šeimos? – Taip ir ne

Algimantas Rusteika. Iliuzijų pabaigos metai

Andrius Švarplys. „Influenceriai-garsenybės“ gali viešai kalbėti apie politiką, o Bažnyčia nebe?

Nuo bačkos. Andrius Kubilius: Tomai, neišsigąsk šios atakos! Tomas Raskevičius: Dėkoju TS-LKD už palaikymą. Pažadu nepasiduoti!

Konstantinas Bogomolovas. Europos pagrobimas 2.0. Režisieriaus manifestas

Pozicija, kurios nenori girdėti LGBT lyderiai. Dovilo Petkaus pokalbis su Eimantu Gudu

Kam tas „šešėlis“? Darius Kuolys: Smurtas – valdžios silpnumo ir baimės išraiška. Kad ir kokia „kieta“ toji valdžia dėtųsi

Nida Vasiliauskaitė apie Stambulo konvenciją:  dabar – trumpai, kone prieš trejus metus – išsamiai

Kun. Robertas Grigas. Kuo blogi „specialioms grupėms“ kuriami įstatymai

Algimantas Matulevičius. Negi valstybės piliečių nuomonė lygi nuliui?

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Audris Narbutas. Per Stambulo konvenciją – į melo visuomenę

Kun. Andrius Narbekovas. Stambulo konvencija – Trojos arklys

Elagu Eesti! Tegyvuoja Estija! Vidmantas Valiušaitis: Pagarbos žodis broliams estams

Rasa Čepaitienė. Kvalifikacija

Vytautas Sinica. Kaip iš Toliato pavyzdį darė

Andrius Švarplys. Priešingai – tai jūs puolate Lietuvos Konstituciją, o visuomenė reaguoja ir, beje, labai demokratiniu bei civilizuotu būdu

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas – Vasario 16-osios važiuotynės

T. Elijas Leyds. Virusas, hidra ir Bažnyčia

Raimondas Navickas. „Neapykantos kalbos“ kriminalizavimo per ANK afera yra antikonstitucinė ir antidemokratinė

Audrius Bačiulis apie „Coca Cola“ kursus, kaip „tapti mažiau baltaisiais žmonėmis“

Vidas Rachlevičius. Kaukės nusimestos: kada skersime šventąją karvę?

Algimantas Rusteika. Stukačių epocha sugrįžta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.