Kaip LRT atspindėjo visuomeninkų mitingą prieš joje įsigalėjusią „neteisingų pažiūrų“ cenzūrą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 23 d. 5:08

19     

    

Kaip LRT atspindėjo visuomeninkų mitingą prieš joje įsigalėjusią „neteisingų pažiūrų“ cenzūrą

Vilniuje, prie Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) pastato Konarskio g., spalio 22-ąją įvyko Tautos forumo inicijuotas ir visuomeninių organizacijų palaikytas mitingas, reikalaujantis nutraukti visuomeninės nuomonės cenzūrą ir įkyrią globalizmo propagandą.

Kad šįkart visuomeninis transliuotojas piliečių akciją pastebės, buvo aišku: mitingas po tavo langais, kurio vienas didžiausių kaltinimų – cenzūra, tai ne Labanoro žygis, apsimesti, kad nieko nevyksta, ir nepakenkti savo įvaizdžiui, pernelyg rizikinga. Nebuvo aišku tik viena – ką parodys. Iliuzijos, kad DELFI.lt vaizdelio kūrimo praktikos – Mūsų tai nedomina – liko praeity, atrodė tokios viltingos….

Pirmos žinios apie kontrmitingą spėjimą tik patvirtino – nors montažo žirklės bei užkadrinis komentaras ir daro stebuklus, „teisingo“ vaizdelio jis neužtikrina. Čia reikia ko nors įtikinamiau.

Ir atsirado: buvo „toks, kokio reikia“ – „teisingesnį“ kažin ar besugalvosi: LRT, kaltinama, kad joje likę vietos tik vienai tiesai, o garsas tėra mono, šįkart taip prikišamai rodė, jog protestavo ir tie, kas prieš tokią LRT, ir tie, kas tik už tokią LRT. Pastarieji pasirūpino ir tuo, kad pirmiesiems pradėjus kalbėti, rastųsi ir stereo – per galingus megafonus ėmę skanduoti, rods, tokį teisingą šūkį „Lietuva visiems“, mitingą vertė dar vienomis patyčiomis.

Atitinkamai buvo sumontuoti ir žinių reportažai, tą pačią „žinutę“ – LRT atvira visiems, bet dekoracijas parinksime mes, mes ir montuosime, ir garso takeliu pasirūpinsime – į eterį ištransliavo ir naujoji vadovė M. Garbačiauskaitė-Budrienė, protestą prie LRT pavadinusi „demokratijos apraiška“.

„Mes tai suprantame ir palaikome, leidžiame išsisakyti. Tai, kad apie šį mitingą bus paskelbta visose LRT platformose, yra gyvas to įrodymas“, – teigė LRT generalinė direktorė, stojiškai prisiėmusi dar vieną ankstesniems LRT vadovams ir žvaigždūnams nerūpėjusią prievolę – „leisti išsisakyti“.

Taigi čia jums ne Jakilaičio chamizmas ar Siauro cinizmas – čia „supratimas“ ir „leidimas išsisakyti“: dar viena LRT grimasa?

Kaip tai atrodė per LRT.lt, žiūrėkite ČIA.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ale       2018-10-24 8:01

jei taip būtų pasakęs Skvernelis, būtų suplėšę į gabalėlius (bandymai vyksta). Ketvirtoji valdžia aukščiau visų valdžių ir žmonių - toks jų supratimas. Direktorės leidimas pasisakyti - pritrenkiantis. Jokios savikritikos, o gaila.

Apie jaunuosius koncervatorius nutylėta       2018-10-24 4:28

LRT.lt straipsnyje taip pat nutylėta, kad “kontrmitingą” organizavo ne tik kažkoks anoniminis liberalus [kom]jaunimas, bet ir jaunieji koncervatoriai! Bijo kažkodėl įvardinti, kad ir čia tie bjaurybės yra nagus prikišę!

Apie rezoliuciją - nei žodžio!       2018-10-24 4:02

LTR.lt straipsnyje ir vaizdo reportaže nei vienu žodžiu neužsimenama apie mitinge priimtą rezoliuciją, kuri buvo sutikta mitingo dalyvių plojimais. Taip pat nutylėta apie mitingo pabaigoje generalinei direktorei mitingo dalyvių skirtą garsų GĖDA! GĖDA! GĖDA! O visa kita pateikta tradiciškai komunistiškai tendencingai.

Geraj acpindėjo       2018-10-23 21:17

Ir skersą dėjo:)
Ir ką?
0,00.
Dabar ta ilga rezoliucija, kurią suprakaitavę rašė intelektualai,  galima pakurti pečių.
Ot nauda:)

effect       2018-10-23 20:43

Grandiozinis mitingas, valdžia panikoje, elertė darbuotojai masiškai įteikinėja pareiškimus išeiti iš darbo,....
Bėgu įsijungsiu teliką, ten jau tikrausiai viskas pasikeitė į gera.
Ech, tie mitingai daro tiesiog stebuklus!

Išgamų artimiesiems       2018-10-23 19:24

Tokios miliūtės, budrienės ar pugačiauskai vulgariai ir primityviai pardavinėja tautą ir valstybę. Nevyniojant į vatą, jie ne tiek išdavikai, kiek tautos išgamos. Suprantu, kad tokie žmonės spjauna į pažįstamų ir kaimynų nuomonę. Bet nepasislėpsi už sienos ar aukštos tvoros nuo giminių ir artimųjų. Įdomu, kaip jaučiasi šie? Ar gali tėvas ar motina pažiūrėti į tokio išgamos sūnaus ar dukros akis? Ar jie visam laikui išoperavo sąžinę bei padorumą ir savo vaikams?

Nelengva, bet veisminga       2018-10-23 19:10

Kai tarp nusmuktakelnių ar sijonuotų/kostiumuotų kiaulių atsistoja žmogus, kiaulės suvokia esančios kiaulės. Tai sukiaulėjusiems padarams labai skausminga, bet drauge labai veiksminga (nors kartais už tai, deja, tenka susimokėti gyvybe).
Jų ginklas - provokuojantis kriuksėjimas. Neužkibkim. Daugiau jie jau nieko negali.

Neįsižeiskyt       2018-10-23 18:19

bet jūsų pažiūros neteisingos .

paprasta       2018-10-23 16:32

... nieko naujo….  tai tik laisvos europos pavlikai morozovai….. grin)  skirtumas tik tas, kad dabartiniai pavlikai tai daro tik dėl babkių, jokių idealų čia nėra.

ko jūs tikėjotės       2018-10-23 15:53

iš tos beraštės krūtų portalo “komjaunuolės”? Bet tokio tendencingumo reportažo aš vis dėlto nesitikėjau… Įžūlumo viršūnė!

Raigerdas       2018-10-23 14:56

Kadangi mane pašiurpino tas Eglės Bučelytės pranešimas, kad vyko 2 mitingai, tai būtent jos ir norisi paklausti: “ponia Egle Bučelyte, ar tie žmonės, kurie atidavė savo gyvybes prie TV bokšto, atidavė už vaivorykštės vėliavą? Jie aukojosi vardan vaivorykštės vėliavos? Gal padarykite šitoje LRT laidą apie Eglės Bučelytės transformaciją, nes ji nebe susigaudo kas yra kas. Ar jūs suprantate, ponia Egle Bučelyte, kad jūs pateikėte klaidinančią žmones informaciją? Apie kokias “dvi protesto prie LRT stovyklas” jūs čia šnekate? Ką jūs norite apgauti? Vaikus? Moksleivius? Ar jūs suprantate, kad jūs tapote melage? Tai, kuo skiriasi jūsų šita laida nuo tų, kurias darė Kaspervizija? Kad per Kasperviziją buvo meluojama, tai jūs supratote, o kad dabar jūs pati meluojate, tai jūs šito nesuprantate? Kas atsitiko su jūsų sąžine? Ji išnyko bedirbant LRT, ar kaip? Ar jūs ten prie jų prisitaikėte ir tapote “kaip visi”? Aš jūsų vietoje, po šitos laidos, paduočiau pareiškimą, ir atsiprašyčiau visuomenės. Kitokio kelio kaip ir nebėra.

Rekomenduoju...       2018-10-23 14:17

Užsukite” privatizuotai “iš tautos televizijai pinigų kranelį laikinai.
Aš jau daugiau nei pusmetis atsisakiau kabelinės televizijos paslaugos,nes nenoriu
ilgiau matyti man nemalonių ne tik LRT kalbėtojų,nors mano vaikas gynė TV bokštą.
Skaudu,kad net žmonės,kurie kovojo dėl laisvo žodžio ir nepriklausomos savo Tėvynės,
iš Monikos Budrienės girdi pasakymus,kad ji leidžia kalbėti.Monika,o kas tu tokia,kad leidi sau tokią prabangą - kitam leisti kalbėti.Pasiklydai ,mergužėle,laike ir vieta.
Diskusinėse radijo laidose šlykštūs “cenzoriai” savo bukais supratimais neleisdavo
tiesioginiame eteryje pasakyti savo nuomonės.Per netrumpą laiką pastebėjau nuolatinius nuomonių išsakytojus(gal už pinigus).Nežinau kaip dabar,nes nežiūriu televizijos ir negirdžiu Rytų Lietuvoje jokio lietuviško radijo.Ar silpni retransliatoriai ar jų iš viso nėra,nes gerai girdisi tik Baltarusijos keli radijo
kanalai.

Raigerdas        2018-10-23 13:47

Standartinė Rusijoje taikoma metodika. Žmonės, jūs pagaliau supraskite, kad nesvarbu, kokioje šalyje, kur gyvena fašistas, bet jis darys ir elgsis taip, kaip diktuoja jam jo fašistinio mąstymo šablonai. Tas pats yra ir su komunistais. Jaunimėlis ten yra ne šiaip sau, bet tai yra rodiklis ir labai didelis rodiklis LRT darbo. Koks jaunimėlis palaiko LRT? Taigi, LRT atitinka jų interesus, t.y. šito jaunimėlio, kurie vietoje Lietuvos vėliavos atsinešė vaivorykštės vėliavą. Nustebino Eglė Bučelytė, kuri buvo kaip ir šios televizijos didvyriškumo simboliu pasipriešinant vykdant Rusijos kariuomenės užpuolimą šitos televizijos. O dabar? Kur jūs Eglė Bučelyte pasiklydote? Jums yra tos dvi Lietuvos? Jeigu taip, tada grąžinkite visas teise Burokevičiaus ir Kaspervizijos šalininkams. Nejaugi jie jums nepatinka? Keista. O juk jie taip pat turi savo nuomonę. Tai, Egle Bučelyte, kodėl jūs apsiribojate, kad yra tik 2 Lietuvos, nes jų yra ir daugiau. Tai tegul ateina dar 3-ia pedofilų Lietuva ir šaukia:“Laisvė”, “Laisvė”, “Laisvė”. Tegul dar susirenka Titovo šalininkai ir tegul šaukia:“Tegyvuoja Tarybų Lietuva”, “Laisvė Tarybų Lietuvai”. Gebelsas aiškiai išreiškė, kad “duokite man žiniasklaidos priemones ir aš tos nacijos padarysiu kiaules”. Taigi, šita suaugusi moteris, Eglė Bučelytė, iki šiol nesugeba suprasti, kad tie MASIŲ NUOMONIŲ FORMUOTOJAI (kurie tas mases laiko kvailių gauja) pasižymi tuo, kad naudoja tuos pačius metodus. Atsirado žmonės, kurie nori pozityvių pasiekitimų. Ką daro NUOMONIŲ FORMUOTOJAI? Jie organizuoja kitą grupę, kuri ateina tik su vienu tikslu - sugriauti, pakenkti, diskredituoti tos grupės reikalavimus. Taip buvo Maidane, taip buvo kitose šalyse, o Ukrainoje net tam reikalui buvo parinkti ne tie su vaivorykštės vėliava, o psichiniai ligoniai, kurie pagal planą turėjo nueiti prie palapinių ir išprovokuoti ten muštynes, kad galima būtų iškviesti kariuomenės būrius, kurie “sutramdytų” riaušininkus. Mylimi tautiečiai, supraskite pagaliau, kad ŠITIE NUOMONIŲ FORMUOTOJAI yra priešiški VISUOMENEI, jie nekenčia tos visuomenės ir laiko save aukščiau šitų KVAILŲ MASIŲ. Todėl jų tikslas yra tik vienas:pasinaudoti toje visuomenėje egzistuojančiomis spragomis ir imti, imti, imti iš ten tiek, kad kojos linksta benešant. Tai realiai egzistuojanti antisocialių (t.y., nusiteikusių priešiškai visuomenės atžvilgiu) tipų, kurie visada visada visada parazituos šitų KVAILŲ MASIŲ sąskaita. Ir tai nėra 2 Lietuvos, bet tai yra 2 žmonių tipai, kurių yra bet kokioje šalyje. Ir jeigu šitie melu bandantys paveikti kitus žmones tipai ateina į valdžią, tai tai šaliai ateina galas. Visose žlugusiose valstybėse, išnykusiose tautose atrasite šitų parazitų pėdsakus. Jie apnuodija melu (nes jiems melas yra tiesa, o karas yra taika) didesnę dalį visuomenės, ir jeigu lyginti tai su organizmu, tai organizmas šitų vėžinių ląstelių yra suėdamas. Pažiūrėkite kaip meluoja Monika Garbačiauskaitė Budrienė jums tiesiai iš ekrano ir jūs pamatysite, kad tai yra profesionalus manipuliatorius viešąja nuomone. Tegul eina dirbti į privačią sistemą ir ten ta sistema bankrutuos. Todėl jiems naudotis valstybiniais pinigais yra vienintelė išeitis.

Viskas       2018-10-23 13:11

vyko ir ivyko taip, kaip galima buvo tiketis.Liberastu, modernistu ir globalistu tvirtove liko nepajudinama.Jie net neleido laisvos valios zmonems laisvai issakyti savo nuomones.Operatyviai buvo suorganizuotas kontrmitingas su stereo megafonais, kad butu neleista kalbeti ir reiksti savo mintis.Jaunikliu liberastiniu sunyciu pagalba buvo issityciota is zmoniu, kurie savo sveikata ir gyvenimo keliu kure butent ta Lietuva, kurioje jie dabar jauciasi visagaliai.Tada isejo jos dydenybe “direktore” ir dave leidima reiksti savo pastabas ir pretenzijas.Ir pazadejo, kad LRT “kokybiskai” nusvies mitinga.O policija vietoje to,kad sutramdytu snarglius, pradejo tampyti mitinguotojus.Ir, vis tik, mitingas savo rezultata dave.Lietuvoje daug kas suprato,kad tai ka jiems tiekia dabartine LRT, niera tikra ir teisinga.

Kazys       2018-10-23 11:13

*Esmių esmė*:ji tokia galinga,kad gali LEISTI!!! Kokia reikia būti,kad galėtum viešai tai išsakyti?Kodėl direktoriumi nerinko bent iš šiek tiek padoresnio leidinio?Bulvaro šeimininkė negali tapti kitokia,nei buvo orgazmų mokyklos vedėja.Po 30 metų visuomenės lėšomis plaunamos smegenys ir vykdoma tiesioginė propaganda.Ką ten veikia Eglė Bučelytė?Buvo drąsi prieš ginkluotus kareivius,o dabar tarnauja kaip marionetė?

Leonas       2018-10-23 10:58

Geroji fėja iš LRT nesuprato, ką apie ją pagalvos tie, kurie buvo įvykio vietoje ir viską matė savo akimis.

Piene       2018-10-23 10:39

Ne hamizmas, bet chamizmas.

Daiva       2018-10-23 10:03

Labai gerai matosi montažas: rezoliucijos skaitytojas pats jos klausosi kaip klausytojas. Akivaizdus LRT cenzūros negrabumo įrodymas

Birute       2018-10-23 10:01

...nera zodziu….isbego vista ir leido issisakyti….virsune


Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Tėvynės sąjungos G taškas

Agnė Širinskienė. Bankai ir prekybos centrai stokoja socialinės atsakomybės ir solidarumo su visuomene

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.