Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Kada atsirado Lietuvos skaldymas Nidos Vasiliauskaitės akimis? Kalbina Artūras Orlauskas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 2 d. 20:33

23     

    

Kada atsirado Lietuvos skaldymas Nidos Vasiliauskaitės akimis? Kalbina Artūras Orlauskas

Kada atsirado Lietuvos skaldymas filosofės akimis? Informacinėje laidoje „Proto balsas“  visuomenininkas, aktorius,  režisierius, renginių vedėjas Artūras Orlauskas kalbina filosofijos mokslų daktarę Nidą Vasiliauskaitę.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. s.m.'ui       2021-09-4 0:54

Gal tu ir teisus.Bet žvalgyba mūšiu tam ir yra.

Al.       2021-09-3 22:02

Paksas buvo Dosafo vadas, ir tuo viskas pasakyta. Klausimas tik vienas - kas jį įkišo į Konservatorių partiją, o paskui išstūmė į sostinės merus ir premjerus ?

Al. elfei       2021-09-3 21:57

Motinos kultas puikiai klestėjo nuo žilos senovės iki pat mūsų dienų be jokių Aigipto žynių ir Atlantidos.

elfe >> Al.        2021-09-3 17:04

visai gali buti, kad Egipto faraonu ir zyniu aukletas Moze daug ziniu gavo is ju.. O sie velgi, kaip skelbia Herodotas su Plutarchu, galimai is nuskendusios Atlantidos.. kuriu neva palikuones amazones dar ilgai siautejo Europoj kankindamos vyrus… O nuo ju pabege vyrai isikure savo dinastijas Indijos siaurej.. Tad po grizinejant i Europa rados “indoeuropiexiai”. smile

Stiklo Valytuvui        2021-09-3 16:56

“Gegužės mėn. maršistus sveikino Paksas. Kodėl Orlauskas ir Vasiliauskaitė irgi neapsieina be šios kontraversiškos figūros?”

Isties garas klausimas.
Juk sis Breiviko ir Sputnik numyletinis GRU lakunas, kuri neva gyne neva “advokatas”, Skirpos lenta kuju dauzes Stainislovas Tomas, niekaip netelpa i “patriotinio prezidento remus.

Lietuviai gal nezino, kad ne Lietuvoj tas judejimas pries Paksa kilo, kai Jurijaus Borizovp ginklu prekyba su Sudanu susidomejo net Pentagonas. Rods Novodvorskaja tada rase Novaja Gazeta, kad smikis Borisovas diskreditavo toki gera Rusijos drauga Rolanda Paksa. Gal po “The Independence” issamaus traipsnio apie tai.. O Lietuva juk verzesi i NATO…
Tas pats Stanislovas Tomas eme varyt Sputnike ir pries Adamku..  kartu skleisdamas mita, kad Paksa neva EZTT isteisino. Ne isteisino, o tik pataise kai kurias musu teismo padarytas klaidas susijusias su zmogaus teise..
Na, nekeista gal kad Grazulis toks istikimas Paksui…
Tik   keistoka Au.Butkeviciaus istikimybe… Kas juos vienija? Gal bendra neapykanta V.Landsbergiui?.. Kas uzsake tas Rutos Janutienes knygas apie Landsbergiu “dinastija”, kuria Europos Parlamente platino paksistai?..
Au.Butkevicius garsejo “roziniu revoliuciju” kelimu…Mokesi Sharpo Einstein institute kaip taikiu budu nuverst kazkam nepageidaujamas vyriausybes… Sharpo instituta remia ir Soros…. kuris dedasi kovojantis pries diktatorius, tokius kaip Putinas…
Bet Putinas taip pat uzsakinejo revoliucijas pas Sharpa… kaip kad buvo rasyta jo portale jam dar gyvam esant…
Be to, anot Kanados diplomato P.Slott, Au Butkevicius priklause ir tai berezovskiniu oligarxu grupei, kurie kazkaip irgi buvo pateke i Putino nemalone…
kazkoks absurdas..
Ar buves TS narys, veliau Liberalu sajungos pirmininas, dar veliiau Liberalu demokratu, pavadintos tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas gali turet ka bendro su “nacionaliniu/tautiniu save vadinaciu Seimos sajudziu?..Ar tai tik asmeniniai interesai,, kaip ir Au. Butkeviciaus?..
Ar jo draugas ir remejas GRU lakunas Jurisjus Borisovas tebeturi ta kariniu malunsparniu detaliu AVIABALTIKA versla toj garsioj GARLIAVOJ?..

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/po-15min-klausimu-is-lietuvos-vejamas-jurijaus-borisovo-verslo-partneris-56-886598

Kodel Rusijai vis dar toks svarbus R.Paksas? Ir kodel musu seimas isiklauso i jos baksnojimus, kad reikia grazint Paksa i Seima ar net i prezidento posta?..
Ar sis Seimu judejimas ir yra tik pagalba Pakso kompanijai?..
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/rusijai-baksnojant-seimas-emesi-r-pakso-klausimo-pripazistama-kad-klaustuku-yra-56-1206728


 

 

Al. elfei       2021-09-3 16:35

Su visa pagarba, žydų šventraštis yra gana naujas dokumentas. Iki NT ,,prabudimo” ir ST ,,miego”, buvo ir kiti testamentai. Inana ar Ištar, gimdanti naują dieną, naują saulę - Aušros sūnų.

elfe >> Al., Smikis       2021-09-3 14:23

Norint suprast Marijos kulta reiktu grizt prie Biblijos mito apie Adoma su Ieva.
kadangi Biblija ne tiek istorine, kiek dvasine knyga, o dvasia laikoma amzina, tai tai, kas vyko vyksta… ir siandien kaltindami kitus kalam Dievo sunu prie kryziaus.. smile

kai Ieva susigunde Melo tevo pazadais, kad viska zinos ir bus kaip Dievas, bei ikale tai Adomui ir abu nepakluse savo Tevo draudimui paragavo vaisiaus nuo Gerio ir Blogio pazinimo medzio, ju protas suskilo i du kunu besitapatinanti EGO ir ta dvasios dali, kuri liko nuo Dievo. Tai vadinama dualizmu ir PIRMAJA PRIGIMTINE NUODEME. Zmogus pasauli eme matyt kuno, o ne visa vienijancios Dvasios akimis., kurios veiklioji dalis yra protas.

tad visas Senasis Testamentas kalba apie zmoniu ego busena, kuri yra tarsi iliuzinis miegas. o apie prabudima pranasauja tik pranasai.

Prabudimas ateina sulig Naujuoju Testamentu, kur Ieva pakeicia Dievui klusni Marija, o jos is Sventos Tiesos Dvasios pagimdytas Jezus atnesa Geraja Naujiena: Zmogaus sunus yra Dievo Sunus… tapatinkis su Dvasia ir tu isgelbetas. Jokie kaltinimai, jokie nukryziavimai neturi galios Dievo sunui.
mano asmenine religine patirtis su vizijom liudija, kad Marija susijusi su atgaila del neteisingo mastymo, kuriu israiska neteisingi veiksmai, pasirinkimai. Gal del to Mergele Marija apsireiskia pries didziasias kataklizmas tarsi ispedama ... Siluvoj pries svedu, Petro pormojo antpuolius, Lurde pries isigalint Prancuzijoj iliuminaciams, Fatimoj 1917 isvis ispejo Europa del Rusijos, prasant Rusija paaukot Marijos globai.. Japonijoj, JAV, Venesueloj.. Ruandoj..

elfe >> Stiklo valytuvas       2021-09-3 13:37

puikus opusas. Bravo !

tik kazin ar tas “narodniku"judejimas nebuvo ikveptas chazarakilmio Adam Weishaipt iliuminatu?
skaldant imperijas, praverte NACIONALIZMAS.
susikurus tautinems valstybems, jau skaldoma remiantis “mazumomis”.

kas nusitaike siandien i VISUOMENE, kad ji tarsi nesveikas “baubas”  pries kuria nukreipiamos   “mazumos”? su siekiu ja ‘pagydyt” nuo “fobiju”, dokonstruot per subversijas…  kas jos taip nekencia, kad butent i ja, o ne kokius globalistus, nusitaiko ir net savo gyvybes aukojantys teroristai?..

kuo skirias ta visuomenė nuo taves, manes, tu, kuriuos issirenkam tvarkyt musu visu bendru rekalu?..
kas verkia, kad ji varzo laisves reikalauja per daug is individo, tapatinancio save tik su atskiru jos fragmenteliu - pagal lyti,  religija, rase, klase, politine ideologiją ar net profesija…
Tarkim, jei visuomene kunas, tai kiekvienas jos sanarys turetų but vienodai reiksmingas. Kas įvyktu, jei kazkuri kuno dalis butu atmesta?..
tad kas eina pries valstybes tautiniu pagrindu visuomene, tarsi vezines lasteles turtu but ispjautos… kazin ar vienytis su jomis verta/..
visi gali gyvent tautinej valstybej, jei ji jiems patinka, jei jai lojalus. Jei atsiranda kurdu, turku, rusu ukrainieciu, kuriuos traukia musu salis ir jie atvyksta su gerais tikslais, maloniai prasom.
o jei vietiniai tampa piktybiniu, uzsienio fondu seriamu augliu, tai kazin ar vienybe su jais imanoma… Ekskomunikacija labai skausmingas dalykas.

s.m. >Al.ui       2021-09-3 13:17

nuo kada su troliais diskutuoji, brolau? Situacija įpareigoja būti budriems.

ui...       2021-09-3 12:59

labai jau skirtingi , skirtingo protinio išsivystymo lygiu pašnekovai . Net žiūrėt sunku ,kai Nida žiūrį į Orlauska kaip į mažv…

Šmikis Al.       2021-09-3 12:15

Ne tik kur buvo motinos kultas, bet kur moterys turėjo daugiausiai nepriklausomybės ir todėl buvo intensyviausiai deginamos ant laužų.

Al. Šmikiui       2021-09-3 11:40

Marijos kultas, manau, turi du šaltinius: vienas - deivės motinos kulto likučiai visoje senojoje Europoje, ypač baltų ir slavų žemėse, kitas - katalikų bažnyčia, spėju, šio kulto įtakoje išvystė Marijos kultą ir jį panaudojo savo plėtrai (Kryžiuočių ordino tikras pavadinimas - Mergelės Marijos brolija).

amam       2021-09-3 8:23

Staseli,kvailiuk,eik miegot jau.Galvele visvien neprasvieses,bet nors patylesi.Nusisapaliojot,negerbiamasai,kad net geda uz tamsta.

stasys       2021-09-3 5:31

Palinkėkime Nidai greičiau apsispręsti kuo ji nori visuomenės akyse būti matoma. Kad bandymas būti ‘apžvalgininke’ buvo nevykęs manau čia visi su manimi gali sutikti. Jei jau nenorite būti politike gal visuomenininke tapti labiau tiktu ? Aišku yra ir čia sunkumu ,..nuo tuščiu kalbu apie ‘maidanus’reiktu pereiti prie konkrečiu siūlymu visuomenei kaip užglaistyti atsiradusius nesutarimus -skilimus . Beje o kuo Orlauskas save laiko politiku ? Humoristu ?ar maršistu kuris aukštai kelia koja pučiant dūdų orkestrui ?

Stiklo valytuvas       2021-09-3 3:47

.
It taip Lietuva gyvena kažkokiame sustingusiame laukime, kol politinėje Lietuvos padangėje sušvinta Paksas „apvainikuotas“ tualetiniu Lolašvili popieriumi. Tiems, kurie ‘platformininkai’ ir ‘brazauskiniai’ buvo „nelabai“ prie dūšios, Paksas tiko kone tobulai. O kai dar po visų painiavų Paksas liko išteisintas, tai jie, kaip ir fanatiški lansberginiai, amžinai nekęs visų esančių ‘prieš’ Paksą.
Skilimas tik gilėja, nors paviršutiniškai kaip ir nesimato.
Dar porą štrichų Pakso tema.
1) Ar nėra valstybės prezidento instituto ir vardo pažeminimo (paniekinimo), kai tuometinis JAU Prezidentas Paksas (ką tik po inauguracijos) važiavo pas draugą Borisą ir pro užpakalines duris tamsiu metu ėjo į kavinę (gal restoraną) dėl kažkokių* tarpusavio nebaigtų reikalų... (Vaizdo medžiaga rodyta per apkaltą - per TV)? Mano supratimu, visokie tokie* reikalai turėtų būti sutvarkyti dar iki nusprendžiant kandidatuoti…
2) Pasaulio valstybių buvusius prezidentus vadiname žodeliu ‘buvęs’ (ex… - eksprezidentas…) Ir tai nėra joks pažeminimas. Bet Pakso fanai pabrėžtinai tvirtina „prezidentas Paksas“. Kodėl toks iškreiptas perdėjimas? Ar jiems prastai su logika? Ar čia koks revanšizmas? Ar dar kas..?
Gegužės mėn. maršistus sveikino Paksas. Kodėl Orlauskas ir Vasiliauskaitė irgi neapsieina be šios kontraversiškos figūros?
Negi tas lolašviliškas tualetinis popierius taip visiems galvas apsuko. Hmm?!
.
Grįžkime prie susiskaldymo ir suskaldymo.
ES pinigai patenka ten kur reikia ir kur nereikia, toli gražu ne už gražias akis. Žmonės mato, žmonės piktinasi, visuomenė skaidosi… Ir aišku, tai niekam nerūpi. Pikčiausia, kad to* nemato(?) pati ES. Kai Švabas „savo tezes“ iškėlė virš viso pasaulio, tada pasimatė net akliems (nors nevisiems), kam tie pinigai, ir kokiu tikslu tie pinigai… (Sorošo takelis į Lietuvą irgi prie to pačio). Lietuva eksperimento epicentras. Covid-19 su visais priedais ir prielipais užtikrina eksperimento eigą ir sėkmę.
Pandoros skrynia vis labiau veriasi. Tamsaus gymio, beveik išskirtinai tik jauni vyrai kursto visapusiškas aistras, kurios autochtonus dar labiau priešina. NS ir maršistai tik apie kelintos eilės problemas. At tai neprisideda prie visuomenės destabilizavimo?! Tuo labiau, kad apie tai beveik visiška tyla. Maršistai KETURIS mėnesius be 5 dienų(!) „ruošėsi“ griausmingam žygiui prie Seimo, o gausis „Kryžiaus žygis į dausas“ (Biblijoje sakoma, „darbininkas vertas savo užmokesčio“).
Dešinieji, beviltiški mėmės, irgi nenusipelno jokio pagiriamojo žodžio…
Žmonės įsitempę, garas kyla, puodo dangtis šokinėja…
Bet juk kažkam tai naudinga?
Ar dar liko nors kokia sritis ar tema vienybės pagrindui?!
.
Blogis triumfuoja ne todėl kad…, o todėl kad gėris nuolankus ir tolerantiškas!

Stiklo valytuvas       2021-09-3 3:45

Tai visgi kada prasidėjo skaldymas?
Kalbėjo daug ir nieko, ničnieko esminio!
.
Pirma.
Skaldymas arba skilimas yra natūralus gamtos dėsnis.
Visata plečiasi skilimo - skaidymosi būdu. Ląstelė auga ir skyla/dalijas, augalai auga…, gyvūnų būriai plinta pagal tuos pačius dėsnius, taisykles, principus.
.
Antra.
Ar visada skilimas yra gerai?
Du gamtos punktai - išgyventi ir daugintis. Abiem būtina jėga, tvirtybė... O, kaip žinia, jėga vienybėje…
.
Trečia.
Palikuonys atsiskiria (šeima skyla*) kai subręsta savarankiškam gyvenimui… Bet kokie nesavalaikiški palikuonių atsiskyrimai ar atskyrimai (priežastys šiuo kart nesvarbios), dažniausiai turi pasėkmių į blogąją pusę.
Tiek įžangos.
———
.
Neskaitant seniausių lietuvių ir kitų baltų genčių tarpusavio istorinių vingrybių palikusių mūsų genuose atatinkamus pėdsakus, yra ir naujoji lietuvių takoskyra.
Ta, paskutinė takoskyra prasidėjo kai Lietuva buvo carinės Rusijos sudėtyje (carinė okupacija). 19 am. Rusijoje, o tuo pačiu ir Lietuvoje, dėl ilgalaikės carų valdymo specifikos pradėjo rastis ‘narodnikai’ (liaudininkai) su nedviprasmišmu kairumu. Kaip atsakas, kaip atsvara formavosi ‘tautininkai’ (dualizmo dėsnis, jeigu kam aiškiau). Kiek ‘narodnikai’ buvo „žydiški“, tegu kalba istorikai (bet istorikai prancuzišku patarimu bevelija patylėti, o visuomenei atsakymų reikia ‘čia’ ir ‘dabar’/jau reikėjo ‘vakar’). Tie ‘narodnikai/liaudininkai’ kartu su žydais (o greičiau žydai susukę galvas gojams) juos įtraukė į, taip vadinamą proletarišką „išsivadavimą“.
Ir taip, 1918 m. Lietuva atkurdama valstybingumą, jau kartu turi ir du „sparnus“ - kairį ir dešinį (susiskaldymas). Į pentą praeito amžiaus dešimtmetį, Lietuva patenka su smarkiai „pamuštu“ dešiniu sparnu, kuris iki pat 1990 m. vos gyvybingas vegetavo pogrindyje.
.
Apie 1990 m. dešinieji vėl išeina į politinę areną, ir aišku su visokiais prisiplakėliais(!), kurie po šiai dienai labai ryškiai (nors panašu kad dauguma to niekaip nemato) iškreipia dešinumą, ir nuo dešinės nustumia daug prielankių tautiškam patriotizmui. Be to, tas dešiniųjų „balastas“, dar visą dešinę smarkiai patraukė į kraštutinę kairę, į kosmopolitizmą, į leftizmą, į neomarksizmą... Galiausiai, per 30 m. taip viską sujaukė, kad susigaudytum kas ir kaip bent paviršutiniškai, reikia didelių pastangų. O „prisiekusieji“ VL, atguls ir į karstą su jo vardu lūpose, juk jis iškovojo laisvę Lietuvai (iš vienų „išpirko“, kad kitiems „parduotų“...)
.
1990 m. tokie ‘platformininkai’ (Jedinstvo, kaip A.Valinskas sakė: „Jedinstvo-jū-matj“), be tuometinio kraštutinio kairumo, dar buvo ir aiškiai rusiški. Daugeliui lietuvių tai buvo nepriimtina! Tiems patiems lietuviams, ‘brazauskiniai’ „atsiskyrėliai“, irgi nelabai kvepėjo. Buvę komunistai neužilgu „sumetę skudurus“ su Lietuvos socialdemokratais, ir taip visą lietuviškąją socialdemokratiją nuvedė į kairuoliškus klystkelius. Beklaidžiodami dar ‘paslydo’ ant liberalizmo ‘babkų’, užkulisiuose persimaišė su dešiniaisiais pasimetusiais kosmopolitizmo „džiausmuose“. Nors, visai aiškiai matosi, kad „kairė“ ir „dešinė“ tik dėl akių dūmimo jau nuo pat 1990 m.
.
It taip Lietuva gyvena kažkokiame sustingusiame laukime

Šmikis       2021-09-3 2:12

VU oficialiai ruošia “elfus”?!
Visiška lotynų Amerika prieš 50-70 metų.

Šmikis       2021-09-3 0:49

Marijai “paaukojamos” šalys, kurios buvo tam tikru laiko tarpu kolonizuotos kryžiuočių, o vėliau - katalikų ir protestantų ordinų:
1. Latvija ir Estija (Terra Mariana - Marijos žemė)
2. Filipinai
3. Kanados ir kitos amerikiečių vietinių gyventojų žemės, išžudžius ir asimiliavus daugumą gyventojų (žiūr. Vikipedijoje Marieval Marijos slėnį Kanadoje, kurio kataliskose, ne pasaulietinėse mokyklose iš tėvu prievarta atimti, išprievartauti, nužudyti ir be antkapių palaidoti, vos prieš keliasdešimt metu, 1,000+ indėnų vaikų).
4. Lietuva?

Marija       2021-09-3 0:24

Malda už šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą

Visagali amžinasis Tėve, nuolankiai meldžiame Tavo Sūnaus, mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus vardu, atleisk mums mūsų tautos nuodėmes, duok jėgų priimti Tave atmetančius, padėk išsaugoti Tėvynės laisvę ir apginti šeimą – visuomenės ir valstybės pagrindą.

Tėve, savo gailestingosios meilės jėga sustabdyk blogį ir apšviesk žmonių protus bei širdis pasirinkti gėrį.
Amen.
Visi LIETUVOS Kankiniai ir Šventieji, melskite už mus!

Onutė       2021-09-3 0:21

Lietuvos paaukojimas Nekaltajai Marijos, Lietuvos Globėjos, Širdžiai

Švenčiausioji Mergele Marija, Tu dėl gailestingojo Dievo troškimo išgelbėti žmogų sutikai būti nuolankia Viešpaties tarnaite ir buvai prie savo Sūnaus, kai Jis už mus aukojo gyvybę kaip tobulo klusnumo auką savo Tėvui.

Įkvėpti Tavo pavyzdžio, o Malonėmis apdovanotoji, vienydamiesi su Tavo motinišku troškimu užtarti kiekvieną, kas šaukiasi Tavo pagalbos, Tavo Nekaltajai Širdžiai aukojame šių dienų Lietuvą.

Pavedame Tavo globai vaikus, melsdami, kad jie užaugtų tikinčiais ir dorais ateities Lietuvos kūrėjais.

Pavedame jaunimą, kad uoliai ieškotų tiesos ir nepristigtų ryžto tinkamai atsiliepti į savo pašaukimą.

Pavedame sutuoktinius, kad Lietuvos šeimos taptų tvirtos ir ištikimos meilės bendruomenėmis bei darnios visuomenės pagrindu.

Pavedame sąžiningai dirbančių žmonių triūsą, melsdami, kad darbas ne tik didintų gerovę, bet ir vestų į šventumą bei leistų būti ištikimais Gerosios Dievo naujienos nešėjais.

Pavedame kenčiančių, ligonių ir senelių kantrybę, kad ji mus skatintų gailestingumo darbams ir nesavanaudiškai pagalbai.

Pavedame mūsų žmonių troškimą kurti krikščioniškomis vertybėmis grindžiamą visuomenę, kad visa Lietuva gyventų laisvėje.

Marija, Tu iš kunigaikščių miesto Trakų nuo seno meilingai globoji Lietuvos žmones.

Padėk mums gyventi taip, kaip trokšta Nekaltoji Tavo Širdis, ir savo darbais teikti garbę Dievui, kuris gyvena ir viešpatauja per amžius. Amen.

Tikrai taip, Nida:       2021-09-2 23:47

„Praėjo revoliucija, praeis ir cirkas.“
***************************************
Uždangai nusileidus, valdžios cirkininkus į liūtų narvą.
Kaip atlygį už tautos suskaldymą, žmonių segregaciją, kovidinius getus.

Gediminas       2021-09-2 23:19

Lietuviai!
Vienybė yra mūsų stiprybė!

Nei juoktis, nei verkti       2021-09-2 23:09

Abu labu tokie patys.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.