Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Demokratija ir valdymas

Ką apie šių dienų Lietuvos atminties kultūrą sako diskusijos dėl Kazio Škirpos atminimo? (diskusijos video įrašas)

Tiesos.lt redakcija   2016 m. gruodžio 7 d. 3:41

24     

    

Ką apie šių dienų Lietuvos atminties kultūrą sako diskusijos dėl Kazio Škirpos atminimo? (diskusijos video įrašas)

Jūsų dėmesiui siūlome lapkričio 29-ąją vykusios viešos diskusijos „Ar reikėtų pakeisti Kazio Škirpos alėjos pavadinimą?“ įrašą.

Apie tragišką XX amžiaus istoriją ir šių dienų Lietuvos atminties kultūrą diskutavo istorikai Rimantas Miknys, Antanas Kulakauskas, Alfredas Rukšėnas, Simonas Jazavita, rašytojas Sergėjus Kanovičius, žurnalistas Vidmantas Valiušaitis, Vilniaus tarybos narys Mark Adam Harold, „Vilnius go“ vadovas Darius Udrys. Diskusiją moderavo Vilniaus tarybos narys Darius Kuolys.

Siūlome prisiminti ir anksčiau Tiesos.lt skelbtus Vidmanto Valiušaičio įspūdžius apie šią diskusiją (ČIA).

Šia tema buvo diskutuota ir pirmadienio LRT „Aktualijų studijoje“. Laidos vedėjas Rimas Bružas savo svečių – politologo Vytauto Sinicos, portalo bernardinai.lt vyr. redaktoriaus Donato Puslio, publicisto Vidmanto Valiušaičio ir apžvalgininko Arkadijaus Vinokuro – klausė, ar pirmojo šaulio ir Lietuvių aktyvistų fronto vadovo Kazio Škirpos „biografija ir veikla gali tapti raktu aiškinantis lietuvių santykį su holokaustu Lietuvoje“? Laidos įrašo kviečiame klausytis portale LRT.lt (ČIA).

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pensininkas       2016-12-11 12:31

Pritariu Algirdui. Lietuvos sąrašas man žlugusi partija. Ji už Lietuvą ne Lietuvos piliečiams.

"perliukui"       2016-12-10 20:23

gal tamsta manai, kad mes nežinome, po kiek tamstos pirato “makaronai tautai apie greituosius kreditus”?

Moderatoriaus D.Kuolio ,,perliukai"...       2016-12-10 16:38

Ne be pagrindo komentatoriai pasipiktinosi LS lyderio D. Kuolio elgsena organizuojant ir vedant diskusiją , vykusią Vilnius rotušėje lapkričio 29 dieną savivaldybės iniciatyva. Moderatorius D. Kuolys, pakiliai džiaugdamasis ,,teise ir galimybe laisvoje šalyje organizuoti laisvą diskusiją”, padėdamas Šimašiui, suorganizzvo   ŠIMTAPROCENTINĘ demokratinės, vertybiškos ir laisvos diskusijos parodiją...LS lyderis sukvietė tokį  diskutuojančių būrį (pagal Šimašiaus ar kito tarybos liberalo ar tarnautojo komandą ?), kad vienas valstybingumui ir nacionalinei idėjai nusipelniusio K. Škirpos gynėjas -V. Valiušaitis atsidūrė prieš BŪRĮ INTELIGENTIŠKŲ , BET ANTIVERTYBIŠKŲ,iš esmės antitautiškų ŽMONIŲ, ARŠIAI NUSITEIKUSIŲ PANIEKINTI VIENO IŠ PAČIŲ IŠKILIAUSIŲJŲ  LIETUVOS KŪRĖJŲ IR GYNĖJŲ ATMINIMĄ.Tą  a.a. šviesaus atminimo K. Škirpos niekintojų būrį prezidiume kiek atskiedė keletas asmenų, pilsčiusių iš tuščio į kiaurą šiuo klausimu, ir, lyg paskutiniai bailiai, neišdrisusių pasisakyti nei už nei prieš Škirpos vardo atėmimą gatvei Vilniuje..
Tad, D.Kuolys (gal atsidėkodamas, kad nomenklatūrą aptarnaujanti LRT jį vėl ima kviestis į radijo laidas????) džiugiu , įkvėptu veidu, vedė diskusijos į vienus vartus parodiją..
Reikia pastebėti, kad pono D.Kuolio organizuotas ir moderuotas antipatriotinis,  bei antivertybinis šou savo akivaizdžiu tendencingumu pranoko net pronomenklatūrinės LRT diskusijos laidą  ta pačia tema,kuri buvo gr.5 d. Per LRT buvo tikra diskusija: du prieš du ...
Manau, jog D.K.  šiuo antilietuvišku šou pralenkė ne tik pronomenklatūrinę  LRT.  Jis ,manau, parodė  esąs pajėgus aplenkti   Kremliaus propagandos profą, TV žvaigždę, V. Solovjovą..... Pastarasis irgi daro diskusijas, Ukrainos ar kita tema , kai vieną diskusijų dalyvį triuškina oponentų armada ir tai vadinama demokratišku pokalbiu, diskusija…Kokiu būdu aplenkinėjo Solovjovą?  Ogi Solovjovas, ir jo būrio nariai, iš  tribūnos neskelbia dar ir krūvos kitų asmenų ar organizacijų (darbo kolektyvų...) pareiškimų ar laiškų , tinkančių renginio užduočiai…Kuolys ir jo sukomplektuota komanda taip padarė, o oponuojančių pareiškimų ar laiškų iš PREZIDIUMO PASKELBTA NEBUVO NEI VIENO…
Ar iki galo perspjovė ponas Darius Solovjovą?  Manau,visumoje LS lyderis sąžiningos diskusijos imitavime pralenkė Solovjovą.Tik D. Kuolys ,skirtingai nuo V.S.,  sudarė galimybę būreliui žmonių iš salės renginio gale tarti po sakinį- kitą. Dauguma pastarųjų piktinosi oratorių iš prezidiumo dvasiniu luošumu,vertybiniu vištakumu ir reiškė  kitokią nuomonę, nei profesorių bei kitų šulų armada. Pastaroji,  D. Kuolio valia, turėjo galimybę ilgai dergti K. Škirpą  iš  prezidiumo aukštumos , faktiškai suverčiant atsakomybę už holokausto apraiškas Lietuvoje drąsiam ir nuosekliam Lietuvos valstybingumo karžygiui , o ne nacių Reichui..  Ponas Kuolys ,šios   parodijos režisierius, turiu pasakyti tiesiai ,ne tik pralenkė Solovjovą,bet ir pažemino Lietuvos inteligento vardą. Kai iš prezidiumo buvo perskaitytas emigranto Venclovos laiškas, kuriame profesorius- kosmopolitas parodė šmeižiko talentą,  lyg paskutinis niekšelis ir dorovinis nulis prilygindamas   Nepriklausomybės karį -K.  Škirpą  SOVIETINIAM kolaborantui J.Paleckiui, moderatorius Kuolys ŠLYKŠČIAI IR ABEJINGAI nutylėjo…
Moderatorius Kuolys tiek neprofesionaliai ir baugščiai vedė ,,diskusiją’‘, kad   net nepasivargino priminti kiekvienam   prezidiumo armados nariui, kad 7 minučių pasisakymo pabaigoje jie privalo pasakyti AIŠKIAI,ar jie už Škirpos alėjos pavadinimo atšaukimą...Pasakė pradžioje Kuolys tą prievolę, o paskui -numojo ranka….Mokykloje tokio lygio metodines klaidas darantis mokytojas ilgai nedirbtų... Buvęs pirmasis atkurtos Lietuvos švietimo ministras D.Kuolys net mokytojo- praktikanto lygio neatitiko taip moderuodamas pokalbį...Ir, ko gero, ponas moderatorius Solovjovas yra savaip sąžiningesnis ir drąsesnis už poną Kuolį... Ponas Solovjovas pokalbiuose visada išdrįstą parodyti , kad jis gina Kremliaus liniją ir atvirai parodo savo vertybinę poziciją ..Ponas Kuolys savo diskusijų parodijos pabaigoje neturėjo NEI LAŠO PILIETINĖS ar bent inteligentiškos drąsos ir ,LYG sovietmečio inteligentas,  baugščiai NUTYLĖJO ,AR JIS UŽ  ŠKIRPOS VARDO ATĖMIMĄ AR PRIEŠ...Profesorius A. Kulakauskas iš LS turėjo drąsos iš prezidiumo viešai paniekinti Škirpą  ir ryžtingai pasisakyti už Škirpos vardo atėmimą alėjai… ...
Manau, kad daugelis LS narių,gebančių geriau nei profesorius Kulakauskas skirti pelus nuo grūdų , jau supranta, kad jų partija patriotiškų ir samoningų lietuvių akyse vis labiau ,,dvelkia” kosmopolitiniais ir antitautiniais Liberalų sąjūdžio dvokeliais…
ALGIRDAS

pensininkas       2016-12-9 12:15

Šitos diskusijos moderavimas (moderatorius D.Kuolys) Lietuvos gėda.

Pikc       2016-12-8 23:26

Dėl to klausimo - ten gi “Asilo Kepurės” ((C) Blogeris Zeppelinus) Haroldo pezalas apie tą “kompetetingą instituciją”. Tas išsišokėlis nieko nežino ir jokių faktų neturi - tiesiog garsiai kriuksi ir žvygčioja, nes jam leidžiama (o be reikalo).

Tarabilda       2016-12-8 0:38

Klausimas keliamas visiškai teisingai, kokia institucija nustatė? Kaip suprantu, tokius klausimus turėtų spręsti sudaryta speciali komisija, kokia buvo sudaryta Tėvynės Sąjungos terorizmui tirti. Komisija savo išvadas pateikti Seimui balsuoti. Neteko girdėti, kad LAF klausimu būtų išvis kas nors Seime kalbėta.
Čia su tuo oficialiu “pripažinimu” yra aiški propagandistinė insinuacija, turinti labai konkrečius tikslus.

> "s.m. >Klausimu"       2016-12-7 18:23

> “s.m. >Klausimu” iš straipsnio citata “„Kazys Škirpa vadovavo Lietuvių aktyvistų frontui. Dabartinės Lietuvos Respublikos kompetentingos institucijos pripažino, kad LAF – antisemitinė organizacija.“
Klausimas Kokia konkreti Lietuvos Respublikos kompetentinga institucija nustatė kad LAF antisemitinė organizacija?
Tai parašyk konkrečiai trumpai ir aiškiai atsakydamas į klausimą - kokia konkreti Lietuvos Respublikos kompetentinga institucija nustatė kad LAF antisemitinė organizacija?

Kulakauskas - patriotų gėda...       2016-12-7 16:00

Škirpa- Lietuvos didžiavyris…Kulakauskas ir Ko - konformistai ir pliurpaliai…

s.m. >Klausimui       2016-12-7 15:17

superinis klausimas. Tiesiog į dešimtuką.
Jums leidus, pratęsiu mintį, - jeigu tikrai ir nesufantazuotai buvo tokia “dabartinės Lietuvos (LTSR-2 ?)institucija”, kuri būtų išdrįsusi pasmerkti kovotojus už Lietuvos laisvę, ji iškart taptų NELIGITIMIA ir turėtų būti kuo skubiausiai uždaryta, pateikiant kaltinimus pagal keletą BK straipsnių konkretiems asmenims.
Lietuvos Konstitucijos preambulė prasideda žodžiais (cituoju iš atminties) “Lietuvių tauta, šimtmečius gynusi savo laisvę ir nepriklausomybę”. Taigi, joks sumautas suskis, ar susireikšminusių suskių gauja (tipo institucija) neturi jokių teisių leisti sau kvestionuoti Tautos kovas už laisvę. Čia komentaras ne apie teisę į nuomonių skleidimą, bet apie antikonstitucinę antilietuvišką propagandą, kaip nusikaltimą.

Dzeikui       2016-12-7 14:46

Dzeikui - pvz. jei mano sūnus registruotas pas mane, batų dėžėje guli to sūnaus šlepetės,  o gyvena Anglijoje - tai tau klausimas -  kur gyvena mano sūnus Lietuvoje ar Anglijoje?

Dzeikui       2016-12-7 13:18

Dzeikui - ar skiria veiksmus - veiksmą užsiregistruoti ir veiksmą gyventi?
Ar skiri šlepetes nuo žmoguas?  Jei žmogaus šlepetės yra o žmogaus nėra - tai gyvena žmogus ar negyvena?  Jei tu savo bute laikysi prieš pvz. 20 metų mirusio savo tėvo šlepetes tai tavo tėvas gyvena tavo bute ar negyvena?

Klausimas       2016-12-7 13:14

„Vytautas Sinica. Istorijos perrašymas: būtina skubiai pasmerkti Vincą Kudirką Tiesos.lt siūlo   2016 m. gruodžio 6 d. 22:14“
Citata : “„Kazys Škirpa vadovavo Lietuvių aktyvistų frontui. Dabartinės Lietuvos Respublikos kompetentingos institucijos pripažino, kad LAF – antisemitinė organizacija.“
Klausimas Kokia konkreti Lietuvos Respublikos kompetentinga institucija nustatė kad LAF antisemitinė organizacija?

pensininkas       2016-12-7 11:11

Gėda iš nešlovė portalui Tie-SOS ir renginio moderatoriui D.Kuoliui. Vietoje iniciavimo pašalinti tą britą iš Vilniaus miesto savivaldybės mes klausomės jo (6:30 - 12:50) ir plojame pritardami jo pastangoms sunaikinti šalies valstybingumą. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/dalis-vilniaus-valdanciuju-ir-opozicijos-inicijuoja-m-a-haroldo-mandato-panaikinima.d?id=72296476

Dzeikas       2016-12-6 19:02

Valdas Adamkus buvo atvykes ir uzsiregistravo.Tad pagal istatymo raide(as kartoju RAIDE!) galima ji traktuoti isgyvenus Lietuvoje nuo to laiko.
O jeigu kalbesime apie istatymo ESME, tai net svetimsalis liejes krauja arba kariaves uz valstybe - turi teise i jos pilietybe. Adamkus - kariavo ir jau vien uz tai TURI teise i pilietybe.Maza to, jis gimes Lietuvoje ir kalba lietuviskai ir tevai lietuviai.
Tad Adamkaus balotiravimasis i prezidentus yra teisetas tiek pagal raide , tiek pagal istatymo esme.
Syki esate pagautas meluojant, net nepagrindete savo rasliavos apie Adamku, kiti jusu vapaliojimai man niekiniai ir diskusijai vertingi tiek pat kiek kiausu skambesio aptarimas.

Dzeikui       2016-12-6 13:23

nu apie teisnės valstybės nebuvimą ir N. Oželytė sakė kad Lietuva neteisinė valstybė ir Valdas Admkus tapo prezidentu Lietuvoje negyvenęs 3 metus, kaip rašoma LR Konstitucijos 78 str, ir LR Konstitucijos 7 str.” Negalioja joks įstatymas ar kitas aktas priešingas LR Konstitucijai”
O žmonių  išvažiavimas susijęs su TSRS rinkos praradimu, tai kas buvo gaminama nepriklausomoje Lietuvoje nebuvo reikalinga Europos rinkai, nevykstant prekių apyvartai, trūkstant apyvartinių lėšų prasidėjo įmonių bankrutavimas.Žmonės išvyko iškodami pragyvenimo šaltinių, apie milijonas. Tai ne tik apie milijonas žmonių, tai apie milijonas vartotojų, žmonės kurie dirbtų Lietuvoje mokėtų mokesčius Sodrai, VMI, ligonių kasoms, dabar tas išvykęs milijonas Lietuvoje nedirba ir tas milijonas nemoka mokesčių  Sodrai,  tas milijonas nemoka mokesčių VMI, tas milijonas nemoka mokesčių ligonių kasoms… O nedirba todėl kad nėra ką gaminti, nes nėra kam pirkti - nėra apyvartinių lėšų.

Dzeikas       2016-12-6 12:43

Beje, kaip kontrargumentas 21:30,
Emigracija tik isoriskai vyksta del nepatenkinamu materialiniu salygu.Tai - antrinis reiskinys. Pirminis priezastis - konkurenciniu salygu nebuvimas, dirbtinis laisvos konkurencijos kliudymas iseina(n)s is TEISINES VALSTYBES NEBUVIMO. Jeigu reikalas butu tik piniguose - puse isvaziavusiu butu jau grize ir investave Lietuvoje. Tai jeigu Saboniui ragus aplauze su jo didziuliais pinigais, tai kas atstitiko eiliniams lietuviams grizusiems su $10-30-100K santaupomis?
Kiek as pazistu grizusiu tai visi apsisuke atgal ismove.Vienas tik spyriojosi(patriotas!)kol liko plikas kaip tilvikas , net pinigu neturi isvaziuoti.Karciomis asarelemis verkia, maldauja, kad pazistami like JAV padetu grizti.O keike ten gyvendamas amerikiecius paskutiniais zodziais…

apie atmintį       2016-12-6 12:36

Kas konkrečiai davė įsakymą šaudyti žydus v i s o j e Lietuvoje, kas konkrečiai lietuviams išdavė ginklus kad lietuviai šaudytų žydus?

Dzeikas       2016-12-6 12:29

Sako, kad Lietuvos valdantieji “pakabinti”.Nezinau ant ko, gal pinigu, gal kompromato , gal dar ko nors.
Nes sveikoje visuomeneje joks save gerbiantis valdovas ir jo aplinka diskutuoti del zmoniu kuriais salis didziuojasi neleistu. Zodzio laisves remuose aisku privacias diskusijas prasome, organizuokite. Tik 10k pakartokite , kad tas ar anas yra GALIMAI nekaltu zmoniu zudikas, jeigu neturite konkreciu irodymu. Nes jeigu to nepadarysite tai arba mokesite 6-zenkles sumas uz smeizta arba sedesite.
Is to , kad tokios diskusijos vyksta ir kaip suprantu uz musu pinigus , sprendziu , kad si valdzia neatstovauja tautai, o atstovauja tiems, kas juos “pakabino”.
Ir kas slyksciausiai tokios diskusijos ardo pamatini teisines visuomenes pagrinda. Zmogaus kalte neirodyta, o apkalbos vyksta.
Neneigiu to, kad zudikai turi buti nubausti ir pasmerkti.Taciau posimts, kur irodymai?
Ir ka tai irodo? Kad esame baudziaunykai ,nes musu ponas labiau bijo kazkokiu atejunu-praejunu negu musu.

neaišku       2016-12-6 10:33

tai tas žydas buvo antisemitas? Jei Jis buvo prieš TSRS žydų  tvarką kurios metu buvo naikinama ir kankinama didžioji rusų tauta kaip Hitleris “Mein Kampf” nurodė  kad Rusija yra baisiausias pavyzdys “kur žydai su savo laukiniu fanatizmu pražudė 30 milijonų žmonių, begailesčio išpjovę vienus ir pasmerkę nežmoniškom alkio kančiom kitus, - ir tai tik tam kad kad įvestų diktaūrą didžiai tautai dėl nedidelės saujos žydų literatų ir biržos banditų” - pusl. 252,knygos internetinis variantas ?

$+$       2016-12-6 10:12

Klausėmės tos LRT radijo laidos ir supratome, kad jokio konsensuso tarp lietuvių ir žydų nebus. Tokių komunistinės propagandos apologetų kaip Vinokuras, Lietuva nenusikratys.
Vienintelis galimas variantas, kaip siūlė Vinokuras, jei nebus nukabinta lentelė su K. Škirpos pavarde, pakabinti papildomą lentelę su paaiškinimu, kad K. Škirpa buvo antisemitas ir vietoje šio pavadinimo turėtų būti lentelė su žydų tautos didvyrio Dušanskio vardu.
O tie Šiaulių savanoriai, kurie paviršinio daugiau ne 30 NKVD ir MGG žydų karininkų pavardžių, išžudžiusių dešimtis tūkstančių Lietuvos partizanų, turėtų būti paskelbti personomis non grata, nes yra užkietėję antisemitai ir skelbia antisemitinis pareiškimus, kaip ir vienas tos laidos dalyvis, anot Vinokuro.

vėl apsivogė       2016-12-6 9:00

kai kgbistinė žydukų-rusiukų mafija stambiai apvagia Lietuvą, tada pagal KGB nurodymus reikia atlikti profilaktinius darbus: visa gerkle klykti:
- holokaustas, holokaustas !!
- lietuviai žydšaudžiai !!
- patriotai antisemitai !!
- lietuviai fašistai ir t.t.
——-
tada prokurorčikai ramiai sau toliau miega ir virškina otkatą

Iškalbingas sustabdytas kadras       2016-12-6 8:20

Praskleista užuolaida, už jos nematomas spektaklio režisierius, o šiapus - patys matote, kas ir kokius vaidmenis atlieka.
Jokio džiaugsmo veiduose: nesileidžia minkomas lietuviškas molis, nors tu ką.

>Nenurimsime! 2016-12-5 21:30       2016-12-6 1:06

Geriau nurimk.
Juk pats sakai,
kad “diskusija rimta”.

Nenurimsime!       2016-12-5 21:30

Pernai iš Lietuvos kasdien emigruodavo vidutiniškai 160 piliečių. Šiemet- kasdien po 172. Tai ačiū Dievui, kad gerb. Redakcija pradėjo taip aštriai kelti K. Škirpos klausimą. Dabar žmonės pamatys, jog kažkam jų gyvenimo reikali bei problemos rūpi ir gal apsigalvos, nebeemigruos. Tik išdiskutavę prieš 75 metus vykusius dalykus iki galo, mes galime tikėtis jog prieis eilė ir kitiems klausimams. Aišku, diskusija rimta, o todėl gali vieną kitą dešimtmetį ir užtrukti. Istorija, dalykas atsakingas, skubotai spręsti nevalia. Todėl dabartis ir ypač ateitis, palauks. Mes be Škirpos- nenurimsim!

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.