Sveikatos apsaugos politika

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 11 d. 10:20

13     

    

Justas Sakavičius. Galimybių pasas nepasiekė savo tikslų

Laba vakarą, grįžtame į naująjį sezoną pokalbiu su Sveikatos Teisės Instituto atstovu, advokatu Justu Sakavičiumi. Aptarėme Instituto įkūrimo priežastis, veikimo strategiją kalbantis su valdžia ir tikslus. Taip pat kalbėjomės apie visuomenę suskaldžiusį vadinamąjį „galimybių pasą“. Kodėl ši iniciatyva yra antikonstitucinė ir nepasiekė savo tikslų? Kokios yra kitų šalių patirtys taikant vakcinacijos dokumentų reikalavimus ir kuo tai primena komunistinės Kinijos socialinio kreditavimo sistemą?

Apie visą tai pokalbyje:

0:00 Intro
1:10 Kodėl teisės ir medicinos ekspertai nusprendė steigti Sveikatos Teisės Institutą? Kuo ši organizacija ketina skirtis nuo kitų?
5:55 Ekspertų yra gausybė, kodėl politikai ir visuomenė turėtų įsiklausyti į STI atstovų argumentus?
8:00 Politikai ir masinė žiniasklaida paprastai Instituto atstovus ignoruoja. Ką jie darys, kad būtų išgirsti?
13:02 Kas valdžios sprendimuose konkrečiai yra antikonstitucinio. Ir ką pašnekovas mano apie „teisę neužsikrėsti?“
18:00 valdžios atstovai tikina, kad jokios prievartos skiepijimo politikoje nėra. Ką mano advokatas?
21:10 Galimybių paso idėja kilo komunistinėje Kinijoje? Kaip valdžios kontrolė atrodo ten? Ar tai bandoma įgyvendinti ir kitose šalyse, įskaitant Lietuvą?
24:56 Kokia patirtis su vakcinacijos pasais yra kitose pasaulio šalyse?
29:53 Kodėl mūsų valdžia orientuojasi į šalis, taikančias griežčiausias kontrolės priemones? Ką tai atskleidžia apie politikų požiūrį į tautą?
35:00 Ko laukti ateityje? Ar yra vilčių, kad galimybių pasas bus panaikintas? O gal pasaulis keičiasi negrįžtamai?

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Žodžio laisvė...       2021-10-13 12:48

Lietuva yra sveika savo humanizme.Kas dėl vyriausybės veiksmų - senmergės nesusitvarkę savo gyvenimų,negali deramai tvarkytis valstybėje.Tai pamoka ateičiai.
Nerinkime į Seimą senmergių ir senbernių,nes jų galvose skruzdės šoka kadrilį.

Al.       2021-10-12 1:09

habilitās: ,,Pasaulio gyventojų skaičius artėja prie krūtinės ribos be jokių sąmokslo teorijų pagalbos ir ją, tikrai reikia spręsti.” Todėl Kinija, su savi pusantro milijardo žmonių problema, perėjo prie trijų vaikų politikos ?
Tuo pačiu sumažinant baltuosius.

habilitās       2021-10-11 19:49

Gal nereikėtų skubėti su kritika tam Kinijos socialiniam kreditų projektui, tai kitokios kultūros, tradicijų, kitokios gyvenimo filosofijos šalis, juo labiau, kad patys neturime kuo pasigirti, tik įsivaizduojame esą geresni. Tas faktas, kad Kinijos politinė sistema autoritarinė, nieko nereiškia, jei sovietų sąjunga būtų sugebėjusi pereiti nuo planinės ekonomikos į liberalią, kaip Kinija, tai su savo gamtiniais ištekliais būtų galėjusi tapti turtingiausia ir galingiausia pasaulio valstybe.
Net nebūnant kinijologu, nesunku suprasti, kad Kinija valdžia sprendžia problemą, kurios niekas kitas, išskyrus Indiją, neturi, tai 1,5 milijardo gyventojų problema. Į Lietuvą atplūdo 4000 dykaduonių čiučmekų, ministrė trydailiojo, nežinodama ką daryti, o Kinija tvarkosi, savaip, bet tvarkosi.
✂️
Tokią pačią problemą sprendžia ir pasaulį valdantieji, juk tiek tie, kurie renkasi į G7, G20 ar Davosą, tiek tie, kurie kviečiami į Bilderbergo klubą, ne vien tik arbatėlę gurkšnoja. Pasaulio gyventojų skaičius artėja prie krūtinės ribos be jokių sąmokslo teorijų pagalbos ir ją, tikrai reikia spręsti. Kaip? Tai jau kitas klausimas. Gal Kinija taps pavyzdžiu. Kas galėtų paneigti, kad pandemija nėra išnaudojama visuotinei žmonių kontrolei įvesti? Ir nebūtinai su pačiais juodžiausiais scenarijais.
✂️
Tai, kad vyriausybėje sedinčios ...aitės ir ...ytės nekompetentingos, o Dulkys tik protą žmonėms dulkina, gali būti ir „atsitiktinis“ rinkimų rezultatų skaičiavimo atvejis. Žmonės mato ir supranta, kad GP nuo nieko nesaugo ir viruso negydo, o bakstelėjimas į petį leidžia įtraukti į elektroninę sveikatos apsaugos sistema, prie kurios prisijungti gali ir Registrų centras, kai kreipiesi to GP. Kai bus subadyta 100% populiacijos, Registrų centras turės duomenimis apie visus teritorijos gyventojus. Kam jų konkrečiai reikės? Dar sunku pasakyti, bet…
✂️
Per pastaruosius dvejus metus JAV Federalinis rezervas atspausdino ir į apyvartą paleido dolerinių banknotų, sudarančių, pagal skirtingus šaltinius, nuo 25 iki 35% jau buvusių apyvartoje dolerių sumos. JAV ekonomika yra ant bankroto ribos ir tai ne šiaip kasmetiniai pasistumdymai dėl JAV vyriausybės skolinimosi ribos didinimo, tvirtinant biudžetą. Gresia pasaulinio mąsto chaosas, vien jau tas faktas, kad naftos ir dujų sandoriai sudaromi tik doleriais ir tik doleriais, reiškia, kad už duoną po metų mokėsime 5 kartus brangiau, jei jos iš viso bus arba tik su GP, jei jis rodys teisingą susibadymų skaičių. Kariuomenę iš Afganistano amerikonai išvedė, nes nebeturi pinigų.
✂️
Kas bus naujieji galios centrai, sunku pasakyti, bet Kinija ir juanis, tikrai bus. Putinas serga vėžiu, jį ne už ilgo pakeis įpėdinis, kokį vaidmenį atliks Rusija, sunku prognozuoti, bet kad Sibiras bus nebe Rusijos teritorijoje, tikimybė labai didelė. Taigi, gamtinių resursų Kinijos ekonomikai, tikrai pagausės.

ne bukit       2021-10-11 16:46

naivus, tik velnias zino, kokiem tikslam jis ivestas.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 15:22
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 15:10
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 14:03
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 13:56
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 13:50
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-11 13:41

Gaujos Šimonytei pasirašius, nuo 2021 rugsėjo 13, prasidėjo didelės apimties vagystės, kai neužsikodavusiems QR kodu uždraustos paslaugos bibliotekose, susimokėjus už tokias paslaugas mokesčių dėka.
__________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 spalio 11

Ne Milaitis       2021-10-11 12:54

Dar prieš pora metų portalą laikiau vienu įdomiausių, bet kai šitiek papildomo vandenėlio imta pilti ant nukvakseriško malūno, kai visažinystė iškeliama aukščiau už mokslą, o su nuomonių įvairove netgi prasčiau nei Delfy, belieka vienintelė mintis, jog visos įvairovės, jei ne iškart, tai po kurio laiko tiesiog suauga su tų  įvairovių finansinių kapšų donorais.

ah.ą       2021-10-11 12:47

žmonės serga ir miršta dėl silpno imuniteto o ne nuo viruso. Priežastis silpninančias imunitetą reikia šalinti. Oras apšnerkštas, medžiai iškapoti, judėjimas suminimalėjęs, šlamštmaisčio jūros, kultūra patyčių, menas degeneratyvinis, alinantis darbas po 12 val., vienu žodžiu pragaras žemėje mamonos užkurtas per “laisvių bambalaikas” - tiesiog žmogui gyvenimas žemėja sukurtas nepakeliamas ir jokie švirštalai nepadės kai silpnas imunitetas, jei ne vienas virusas prikibs tai kitas.

GP...       2021-10-11 10:49

Galutinis Pi…z…iec


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.