Demokratija ir valdymas, Referendumai, Savivalda

Jurga Tvaskienė. „Nieko asmeniško, tik kelios citatos. Mini portretai, taip sakant. Herojės ir princų“

Tiesos.lt siūlo   2017 m. spalio 24 d. 20:06

7     

    

Jurga Tvaskienė. „Nieko asmeniško, tik kelios citatos. Mini portretai, taip sakant. Herojės ir princų“

Veidaknygė

Nieko asmeniško, tik kelios citatos. Mini portretai, taip sakant. Herojės ir princų.

2016 m. gegužės 25 d.

Buvusi Žmogaus teisių stebėjimo instituto vadovė Dovilė Šakalienė žengia į politiką. Žmogaus teisių gynėja kartu su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) kandidatuos į Seimą.

Kaip liberalių pažiūrų D. Šakalienė sutars su itin konservatyviais kolegomis? „Į situaciją žiūriu realistiškai, kiekvienoje partijoje yra pakankamai daug nuomonių įvairovės, yra žmonės, kurie mąsto liberaliau, yrą mąstantys konservatyviau. Šioje partijoje taip pat yra nuomonių įvairovė, žmonės diskutuoja, kartais pasiginčija, bet visi sutaria, kad nori pasiekti realių pokyčių socialinėje, sveikatos apsaugos politikoje, ekonomikoje“, – kalbėjo D. Šakalienė.

– – –

2016 m. lapkričio 18 d.

Politikės sekėjams pastebėjus, kad pastaruoju metu ji nebeminima kaip galima ministrė, maža to, net netapo Žmogaus teisių komiteto nare, D. Šakalienė ryžosi atverti partijos užkulisius. „Protingi vyrai nerinkdami žodžių informavo, kad aš #karjeristė ir #neprofesionalė, todėl pasidalino sprendimų priėmėjų pozicijas patys. Aš tikrai ne prieš, tik žiūrėsiu, kokia bus sprendimų kokybė. Tam neprireiks 100 dienų“, – feisbuke rašė ji.

 

– – –

2016 m. lapkričio 22 d.

Viena siūlančių jai prisijungti partijų, neneigė D. Šakalienė, yra Lietuvos liberalų sąjūdis. „Save geriausiai įsivaizduoju gretose žmonių, kurie yra sąžiningi ir siekia pokyčių. Kokia tai frakcija, man reikia dar pasižiūrėti. Iš tikrųjų, aš tikrai esu žalia naujokė Seime“, – paklausta, ar įsivaizduotų save liberalų gretose, sakė politikė.

 

– – –

2017 m. kovo 16 d.

valstiečių ir žaliųjų atstovai Dovilė Šakalienė, Zenonas Streikus ir Robertas Šarknickas pasiūlė numatyti, kad žiniasklaida pateiktų mažiausiai 50 proc. pozityvios informacijos, kuri turėtų atsirasti informacinės programos pradžioje arba pirmuosiuose puslapiuose. „Neigiamos informacijos vyravimas politinės komunikacijos kanaluose skatina visuomenės nusivylimą valdžios institucijomis ir nusišalinimą nuo politinio gyvenimo, taip pat nepasitikėjimą žiniasklaidos priemonėmis ir jose pateikiama informacija“, – rašo Seimo nariai aiškinamajame rašte.

 

– – –

2017 m. kovo 17 d.

D. Šakalienė: „Kaltinimai cenzūra yra visiškai neteisingi, nes jokios cenzūros čia nėra – niekur nėra parašyta tose pataisose, kad negalima skelbti informacijos, ir į turinį nėra kišamasi. Dėl neteisingų kaltinimų atsiimti pataisas nėra prasmės, tad ne, nesiruošiu to daryti“.

 

– – –

2017 m. kovo 18 d.

D.Šakalienė: „Pataisų nebus. Trojos arklys išardytas“.

2017 m. birželio 15. Su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga į Seimą patekusi Dovilė Šakalienė palieka šią frakciją ir jungiasi prie Liberalų sąjūdžio frakcijos.

„Akivaizdu, kad smurto įveikimo reforma įstrigo – tenka pripažinti, kad po rinkimų mano žinios ir patirtis nėra reikalingi Valstiečiųir žaliųjų sąjungos frakcijai, kaip ir nepavyksta suartinti nuostatų bei vertybių, tiesiog jas skiria šviesmečiai”, - mano D. Šakalienė.

 

– – –

2017 m. birželio 16 d.

R. Šimašius apie D. Šakalienę: „Būti išrinktai su vienais ir pereiti pas kitus, kai sąraše, tai yra klaustukas tikrai rimtas. Lygiai taip pat labai rimtas klaustukas, kai esi išrenkamas su viena programa, o darai kitą programą. Tai čia ant svarstyklių dedi ir neaišku, kas garbingesnis“

 

– – –

2017 m. rugsėjo 23

D. Šakalienė: „Aš negaliu šiandien palikti liberalų, nes tai reikštų, kad aš juos nuteisiau anksčiau, nei tai padarė teismas“.

 

– – –

2017 m. spalio 23 d.

Prie LSDP frakcijos prisijungusi D. Šakalienė: „Jau iš šiai dienai padarytų veiksmų matau, kad teiginiai apie atsinaujinimą nėra tušti žodžiai. Gintautas įgyvendino viską, ką sakė dar prieš tapdamas partijos pirmininku, dar prieš man tampant Seimo nare. Todėl galiu pasitikėti susitarimu, kad sritys, kurioms aš skiriu visas savo jėgas ir žinias, jam ir partijai bus prioritetinės“.

 

– – –

Šaltinis: veidaknygė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

albina       2017-10-26 16:37

Pagal pačios Šakalienės teoriją prostitutė dirba ir ilgai nekeičia profesijos.Tai gal tiksliau būtų - kekšė:einanti iš rankų į rankas.Nieko asmeniško.

Arvydas       2017-10-25 20:18

Nepykit ant Dovilės. Ji serga. Nepagydomai. Valdžialige.

Gal ji prostitutė?       2017-10-25 19:42

Tik niekas raštu apie tai jos neinformavo.

pastebejimas is ziniasklaidos       2017-10-25 19:18

Kristina Tiekto
Toks jausmas kad tik man rūpi Dovilės Šakalienės psichinė sveikata. Na juk negali asmuo normalioje būsenoje per 11 mėnesių pakeisti tris partijas, imituoti kad serga vėžiu, įtikinėti visuomenę ir Seimą, kad Lietuvoje iki 2017 metų buvo galima mušti ir užmušti vaikus. Na ir Seimo psichinės sveikatos būklė kelia abejonių, - kas savaitę plaukų spalvą keičianti, “vėžiu serganti”, iš buvusios darbovietės atleista už smurtavimą prieš pavaldinius ir lėšų netinkamą paskirstymą, užšantažuoja Seimą vienbalsiai priimti vaikų grobimą įteisinančias pataisas. Galimai Seimas pasiilgo diktatoriaus, bet kur Briuselio akys ir ausys, kai Seimu manipuliuoja galimai nestabilios psichinės būklės Seimo narė Lietuvoje ??

klebonas >tam 8:20       2017-10-25 14:27

Nu jo. Tik prie ko čia krikščionybė?

zyz       2017-10-25 7:29

Na ir ką norėta pasakyti šiomis ištraukomis? Nors pažins partijas iš vidaus.

Žmonės be principų.       2017-10-25 7:20

Ar galima jais pasitikėti?Taip prasideda išdavystės ir vis didesnės ir didesnės.Tik krikščionybė yra skiepai tragedijų.Ir tai dar visko pasitaiko,nes velnias ateina įvairiais pavidalais.Bėgimas nuo tiesos.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Česlovas Iškauskas. 1939 – ųjų rugsėjis: ko mus moko istorija?

Karas Ukrainoje. Du šimtai penktoji (rugsėjo 16 diena)

Briuselis nori 70% sumažinti ES vykdomą Vengrijos finansavimą

Ramūnas Aušrotas. Vienos lyties asmenų sąjungos kaip būdas paneigti šeimos instituto prigimtinį pobūdį

Vengrų politikai: Europos Parlamentas atvirai šantažuoja mūsų šalį

Elektros krizė arba kaip sutaupyti 3 milijardus eurų. Šarūnas Andriukaitis-Sutkus

Karas Ukrainoje. Du šimtai ketvirtoji (rugsėjo 15 diena)

Andrius Gudaitis. Vartotojų interesų gynimo imitavimas

Lenkija planuoja statyti šešis branduolinius reaktorius

Vygantas Malinauskas. Ar vienalytės santuokos yra žmogaus teisė?

Vidmantas Janulevičius. Verslas stoja dėl elektros kainų

Karas Ukrainoje. Du šimtai trečioji (rugsėjo 14 diena)

Švedijos vidurio dešinysis sparnas pirmauja įtemptuose ir intriguojančiuose rinkimuose

Vytautas Sinica. Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje

„Už balos“. Karalienė-Trumpas-JAV ekonomika

Edvardas Čiuldė. Nutylėjimo subkultūros Lietuvoje ypatumai

Energetinės krizės akivaizdoje estai atnaujina naftingojo skalūno gavybą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.