Europa

Jurga Lago. Susipažinkite – naujoji Europa

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 15 d. 9:00

19     

    

Jurga Lago. Susipažinkite – naujoji Europa

Sekmadienį Ispanijoje laimėjo rinkimus komunistai su socialistais.

Šita sena graži šalis sminga kirvuku į dugną ir gerai, nes čia #nebegėda:

1. Išeiti į gatves su raudonomis vėliavomis.
2. Valstybinėse mokymo įstaigose pakabinti Stalino portretą.
3. Garsiai aiškinti, kad iš du butus turinčio žmogaus vieną reikia nacionalizuoti.
4. „Darbininkų valdžia“ skamba maloniai.
5. Verslas yra vėžys ir jį reikia naikinti.
6. Feministės, vienaragiai ir visa progresyvioji raudonai/žalia palyda ploja katučių, nes atsiveria neišsemiami valdiškos babkės klodai ir Greta Thunberg su klimato kaita tašėje jau pakeliui vizito į Madridą.
7. Pūsti valstybę ir biurokratinį aparatą, kol ji pakils į orą ir pamatys planetą Žemę iš paukščio skrydžio.

Tik vienas „bet“.
Visais įmanomais būdais stabdyta, tildyta, blokuota nauja dešinioji jėga puikiu lotynišku pavadinimu VOX (balsas) iškilo lyg vulkanas. Ir veržiasi kaip lava.

Pirmiausia, žinoma, jiems užteko drąsos pareikšti, kad:

1. Pabėgėliai turi statyti ir kurti savo valstybes, o Ispanija nėra guminė pirštinė, sukišta į ES užpakalį, kur telpa viso pasaulio nelaimingieji, kuriems nusišypsojo laimė gyventi už mūsų tėvų ir senelių pensijų pinigus.
2. Vyras turi tokias pat teises kaip ir moteris.
3. Šeima yra vertingiausia, ką gali palaikyti valdiškas aparatas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vita       2019-11-26 12:23

Perskaiciau ir, iskarto, kilo klausimas:“Is kokios psichiatrines ligonines sita berastemoteriskaite pabego?”
Jei portalas tikisi- tokiomis publikacijomis- pritraukti daugiau skaitytoju-tai labai klysta.

Www       2019-11-20 19:11

Gaila, kad Lietuvoje taip ir neatsiranda tikro dešiniojo lyderio. Murzos matosi neįleidžia į studijas o likusieji daugiau pritaria neoliberalbolsevikiniai santvarkai.

ah1>2019-11-16 12:53       2019-11-16 14:31

1. Iš faktų.2. Pasimokęs seminarijoje negalėjo nežinoti Biblijinės koncepcijos, valdymo principų ir emės sugulusių į TORĄ/Penkiaknygę/ST/Bibliją.3.Aš nežinau kas jus/mus laiko idiotais.

Iš kur, ah1,       2019-11-16 11:51

pats tokį Staliną ištraukei? Manai, kad visi ten aplink nuo Dievo, o tik jis vienas nuo mužikų ir dar išrenkamas vadu? Laikai mus idiotais, ane?

ah1       2019-11-15 18:51

kvepia Brixsium… Pirmiausia išsikovojo minimalkės normalesnės, dabar komunistai su socialistai… kur komunistai ir socialistai ten planinė ekonomika pagal patirtį, o ESe rinkos ekonomika ir demokratija… O be to Emanelis (“Emanuelis” - dievas su mumis, pagal Bibliją) Prancūzų sakė kad kažkas pasidarė su NATO smegenims, lyg tai numirė... Tai kaip būt ten kur numirę smegenys? Na kas dėl Stalino portreto tai jau prašauta… Stalinas buvo prieš socializmo kūrimą Europoje, todėl jei ir kabins tai Trockio su A. Spinelliu socializmo virsmui.

Vakarų Europos infantilizmas       2019-11-15 18:45

Tiesiog apgailėtina. Net truputį darosi gaila, kad nei Leninas, nei Stalinas savo laiku nepašeimininkavo vakaruose. Niekam to nelinkiu, bet atrodo, kad vakarų Europai tik gerai išdaužyti dantys padėtų išaugti iš vaikiškų marksizmo ir leninizmo fantazijų ir padėtų suprasti kas yra kas realybėje. Belieka tikėtis, kad jei tokią Ispaniją kaip reikiant nusiaubtų šitie marksistiniai nevispročiai, ir tai atsisakytų apmokėti likusioji EU dalis (kažką reikėtų daryti su euru), izoliuotos ir kasdien pragaran besiritančios šalies apokaliptinis vaizdas išblaivintų leftistus ir visus kitus panašius tolerastus likusioje Europoje. Nors mažai tikėtina. Marksistą paprastai pagydo tik grabas. Greičiau užkratas plistų toliau. Negi Europa prakeikta, kad joje nuolat gimsta tiek idiotų, ir jai būtinai reikia maro, bado, arba karo?

secialiai samdytam provokatoriui štaziui       2019-11-15 17:31

gražių paveiksliukų galerija:


liaudiesmenas.livejournal.com


/

tas ir yra       2019-11-15 17:02

Dėl to ir sakau, kad mums nederėtų veltis į Katalonijos pripažinimą, kai ten toks komunistinėms nesąmonėms palankus regionas. Nes ne tik, kad niekas nepadėkos, tai dar ir būsime įmynę į negerą reikalą.

liūdni popieriai       2019-11-15 15:51

O sąsius, pasirodo, iš tikro yra kur kas labiau suinteresuotas, nei galėjo atrodyti. Maniau, kad tai - tiesiog nuobodžiaujantis pensininkas, o pasirodo, jis serga beviltiška ūsūrinės pasiutligės forma. smile

Ramiros       2019-11-15 14:50

šito menkystos štazio visur pilna. Visur kiša savo trigrąšį. Galbūt, jis koks nors jau ganėtinai nusenęs kėgėbistinis elementas. Po truputį aiškėja, kad tų elitinių, galimų, pedofilų pusėje stovi tie elementai. Matyt, todėl ir šis taip nekenčia Venckienės, kuri mano manymu yra tik jų auka, nes jiems skersai kelią perbėgo. Todėl manau, kad jis tik senas perdyla, mėgstantis raudoną (o gal ir vaivorykštės) spalvą. Jaunas nesėdėtų ištisai prie kompo, nes gi jaunam reikia džiaugtis gyvenimu, pramogomis, mergelėmis (kai kuriems vyrukais)ir kitomis malonybėmis.

žiūrim ką turim ,ir nereikia mūsų ....       2019-11-15 14:37

nemanau,kad tikri komunistai pasisakytų už iškrypėlių teisių iškėlimą ,aplamai už tokį gyvenimo būdą.Kodėl Estijoj ,kaip skaičiau, nėra uždrausta komunistinė ideologija .Net neabejoju ,kad visuomenė labai išloštų ,jei būtų tikra konkurencija ir ideologijų srityje. Lietuvoje ,pvz. akivaizdu ,kad visiškai susimovė neoliberalai - praktiškai visos “tradicinės “ideologijos(apie “partijų“ideologijas Lietuvoje tiesiog nėra ko nė kalbėt. Už tai turim va tokią isteriją prie kitokią ,tikrą kairią ideologiją. Vakarietiška demokratija tokių “draudimų ” kaip pas mus (už kuriuos labiausiai pasisakė mūsų persivertėlia)nepripažįsta ,todėl ir Ispanijoj ,matomai dešinieji paprasčiausiai neatlaikė konkurencijos prieš komunistinę idėją.

štaziui       2019-11-15 14:25

tu esi visiškas atmata!
gėda, gėda redakcojai ir adminui, leidžiantiems atmatai skleisti portale niekšišką propagandą

stasys        2019-11-15 12:44

Visi kraštutinumai reiškia permainas kurios gali buti tiek teigiamos tiek prastos . Tokie ženklai rodo ir lūkesčius visuomenės ..imkime kad ir ta Venskinį “gaivala” loja ,dantis šiepia , grasinasi įkasti ..deja tai tik vaizdas . Autorei paprasčiausiai reikia atostogu pas baltas meškas . Kai žmogus rūpinasi savo išgyvenimu , ji rečiau sapnuose aplanko stalinas ir siūlo padaryti gramą .

Apokalipsė       2019-11-15 12:29

Visi rodikliai sparčiai rodo,artėja pabaigos pradžia.

ani       2019-11-15 12:25

Europai amen. Galim statyti kryželį.

ah1       2019-11-15 12:19

o svarbiausia ieškoti “pabaisų”?

Jurgos tekstas tik patvirtina STS būtinumą..       2019-11-15 11:51

jei rinkimuose spalį nebus proveržio -tai eisime ONS keliu, kuris atves paskui į raudonų vėliavų rojų...Santarvės Tautos Sėkmei kūrimas ir atkaklia proto jėga užsipyrusių mažųjų ,ONS oponuojančių,partijų vedlių stūmimas į santarvę ir koaliciją yra gyvybinis reikalas…
Jei Radžvilo,Sinicos , Juozaičio, Dagio ir Ko asmeninės ambicijos nusvers,tai spalį demokratų laukia krachas…

Taip       2019-11-15 11:23

Lietuvos komunistuojantys ir homoseksualizmą garbinantys bei,,progresyvūs” # Lietuvos žmonės apsukresni už ispanus,nes pasivadino įvairiaus atspalvio liberalais,socdemais ir net konservatoriais.Valio Lietuvos ,,pažangieji”.

Šis globalistų       2019-11-15 11:03

užvestas dykūnų ir valkatų rojus atsisuka antru lazdos galu.Miestuose žmonės jau nebenori taip masiškai imti paskolų bankų ir turto vystytojų oligarchų  nusivylimui.Žmonės geriau nuomojasi,nes nežino,kur bus rytoj.Atsiranda išmintingų žmonių vis daugiau,kurie perka vienkiemius su žeme,ten stato savo dvarus dvarelius,nes žino,kad žemė visada laukia tavęs ,tavo vaikų ir proanūkių.O valdžia galėtų statyti municipalinius namus,butus,kuriuos žmonės nuomotųsi ir uždirbtų valstybė.Duokit žmonėms žemės kad po 10 arų  šaknims įleisti.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.