Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Jurga Lago. Štai kaip gerai „tvarkosi kitos šalys“, arba Apie europinius standartus

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 24 d. 17:09

14     

    

Jurga Lago. Štai kaip gerai „tvarkosi kitos šalys“, arba Apie europinius standartus

1. Ispanijoje aptikti net keli senelių namai su be priežiūros paliktais sergančiais seneliais, kurių artimieji sėdi karantine, nebuvo perspėti.
Be apsaugų, medikamentų ir be personalo (kurio, sako, dalis susirgo) palikti seni žmonės. Kai kurie jau 24 val. gulėjo lovose mirę.
Taip veikia valdiška sistema…
Tik šiaip informacijai. Rašau ne aš, o ‘El pais’ ČIA.
Laidoti nebespėjama, liga šienauja sau.

2. Žmonėms priemonės griežtos, įvestos didelės baudos už išėjimą iš namų (500–2000 Eur), policijos tuntai ir etc.
Politikai vaidina didvyrius, bet iš tiesų yra mūsų laikų naujoji kasta, besinaudojanti valdžia ir sėdinti viršūnėse tam, kad susikurtų sau ir savo chebrai gerovę.
Jų tarpe herojų – ir su žiburiu nerasi, ir dažnai prieš tokius veikia nupirkta ir neobjektyvi žiniasklaida.

Taigi, internete sukasi vairuotojo, vežusio iš oro uosto kaukes, testus, respiratorius ir kitą reikiamą apsaugą į ligonines, liudijimas, kur jis pasakoja, kaip buvo sustabdytas prie ligoninės, kur laukė...... daugybė valdiškų automobilių.
Iš jų lipo žinomi veidai ir, atvėrę vilkiką, valdžios žmonės išsidalino dalį krovinio sau, savo šeimoms ir naudojimui, nors šalyje gydytojai dirba be kaukių ir įrangos labai trūksta.
Prie politikų budi gydytojų ekipažai ir apsauga, prižiūrinti juos ir jų šeimas.

Nieko neprimena mums, Rytų Europai?

Tik pabrėšiu: Ispaniją valdo progresyvūs leftistai. Tie, kur po „žmogaus teisės, laisvės, globalus gėris, tolerancija“ pakiša geležinę ranką ir komunizmą.
Taip, nė vienas neslepia, kad yra socialkomunistas, ir visus, bandančius pezėti apie raudonąjį gėrį, siųsiu į karantiną, nes aš ne jūsų motina, kad mokyčiau ir auklėčiau, ko gyvenimas neišmokė.
Vairuotojo liudijimą prisegu prie komentarų, kam įdomu ir kas moka ispaniškai.

Kad negalvotume, jog kitur puiku ir kad politikams šiandien realiai rūpi žmonės ar šalys.
Reikia atidžios akies, nes tokių yra, bet vienetai.
0Stebėkim. Atsirinkim: kas dirba, o kas tik bando naudotis. Kas yra tiesiog apsukrūs ir mėgsta valdžią.

Realiai šiandien krenta tos kaukės, kuriomis esame pridengę tikruosius veidus.
Ir kiekviena šalis gelbstisi, kaip gali, nes iš ES pagalbos nesulaukė, tad Čekija bandė pasiimti kitai šaliai skirtą humanitarinę siuntą, prancūzai – konfiskuoti anglams siųstą krovinį, italai išvis palikti lyg žuvis ant ledo, etc…
o ir žmonės jaučiasi lyg vienišos valtys realaus pavojaus akivaizdoje atsidūrę akistatoje – tu ir realybė.

Remtis ir pasitikėti gali tik savo šeima. Taip, taip, ta nebemadinga atgyvena šeima…
Iškyla natūralus klausimas: „Kam mokėti didžiausius žmonijos istorijoje mokesčius, jei gerovė yra tik komunistinis viršūnėms pasiekiamas dalykas? Jei kolektyvinė gerovė yra „tas pats bb, tik kitoj rankoj“ – ji suveikia saviems.
Kam atiduoti viską iki paskutinio cento valstybei, jeigu pasislėpęs po gerovėmis realiai viskuo dalijasi išrinktųjų luomas? Tie patys veidai,“ – (nugirstas pokalbis iš kažkokios laidos).
„Kai privatus verslas tupi ausis suglaudęs ir skaičiuoja dienas, valdininkų ordos žiūri Netflixą, nes jiems algos garantuotos. Jų daug. Jie ramūs, sotūs, šiltai aprengti“.

Nes visos „tolerancijos ir gėriai“ yra tik dūmų uždanga, o realybė yra tokia, kad šalis nebespėja laidoti lavonų ir štabeliuoja juos čiuožimo ledo aikštėje Madride (ČIA).

Sako, nelaimės ir kataklizmai parodo, kas yra kas. Kažkokios tokios nuotaikos „ant Ispanijos“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>> 4:30       2020-03-26 9:39

Viskas būtų taip, bet dėl dirbtinio intelekto… - atsiprašau. Kai kurie šaltiniai klaidina, galbūt sąmoningai. Ypač tie, kurie savo ,,žinias” semiasi iš hipnozių. Aukštesnių vibracijų sielų dirbtinis intelektas tikrai nevaldys. Čia jau nebent reptiloidų svajonė.

korona- ar gripo virusai       2020-03-26 4:30

nėra mirtinos ligos, jie tik sukelia komplikacijas/ paspartina lėtinių ligų išdavas ar įveikia senesnius, silpnesnius, neturinčius imuniteto. Italijoje kasdien vidut. miršta apie 1740 žmonių, tik per koronavirusą kažkodėl jų kasdien miršta 700-800, t.y. 1000 mažiau. Problema dirbtinė, išpūsta, pervertinta. Pasaulyje mažai žinomas faktas, kad šis virusas sklinda žemų vibracijų lygmenyje, tad aukšto dvasingumo (aukštų virpesių sielų) net nepalies arba atrodys kaip silpnutė sloga. 2020-2030 pasikeis net 30 proc. planetos gyventojų, kas reiškia, jog planetoje anapilin kasmet išeis net po 3 proc. planetos (ir LT) žmonių. Koronavirusas tik viena iš nedaugelio atsitiktinių priemonių. Bus daug vulkanų, žemės drebėjimų, cunamių, 2023-2025 didžiulis megakataklizmas bus JAV. Toks yra Žemės planetą valdančių aukščiausių hierarchų racionalus sprendimas, prieš pereinant į 5-ą dimensiją, į kurios aukštas vibracijas pereis tik analogiškos aukštų vibracijų sielos. Tuo pačiu Žemės planeta valosi, gal ir LT miškų kirtėjai, biudžeto grobstytojai susimąstys. Jau 2028 pasaulis bus kardinaliai, neatpažįstamai pasikeitęs, valdomas dirbtinio intelekto, atsiveriantis Visatos galimybėms…

riestanagė poetesa        2020-03-25 16:56

ar tik autorė ne Lenkijos Vokietijos sienos užstrigusi ? o gl kokiam tamsiame Verygos karantino kambarėlyje užrakinta ? Ne ne ..tas baisus sapnas ne jos gležnoms rankelėms , kam tos raukšlės gyvenimo ant veido ? Taikus Ispanai prašo NATO pagalbos ir ju nejaudina kareiviai su antpečiais . Įdomu ar ji pritartu A. Sinicos išviešintam planui apie bandymą užgrobti valdžia konservatoriais .

tiek       2020-03-25 10:42

mūsų Largo panikoj? Pradėjo keikt komunistus,kurie sutvėrė luominę visuomenę? smile))).O tie vargšų vargšai dubajų slidininkai verslinykai ...Jūs žinot, bet tooookios tragedijos akivaizdoj žmogui belieka tik homeriškai nusižvengt. Tiesiog juodo humoro rinkinukas .Nesitikėjau ,gaila ,bet ir nuotaika anė kiek nepraskaidrėjo:(

Kapiec koncervams       2020-03-25 1:39

Koncervams kapiec, tuoj baigsis maximoj koncervai.

Prašalaitis       2020-03-25 1:24

Panašiai mąstantys pusgalviai pagrinde ir išplatino šį virusą, nes juk “tik eilinis gripukas”. Tik kažkodėl dėl to “eilinio gripuko” per mėnesį Italija tapo nemokia, o Kinijai kuri ne itin vertina žmogaus gyvybę staiga tiek parūpo nuo eilinio gripuko galintys mirti senukai, kad jie pavertė 60 mln. gyventojų  sritį tikru kalėjimu.

Tvankstas       2020-03-24 23:00

Visas tas klyksmas apie karūna-virusą yra BLEFAS.
Gripas kaip gripas, tik stebuklingu vardu įvardintas, sukelia dar deguonies paėmimo trūkumą plaučiuose.
Miršta didžiąja dauguma senukai. 83 metų senutė buvo numarinta prie priimamojo durų Ukmergėje - tai kriminalinis nusikaltimas iš ligoninės pusės, giminė prisiteis bent 500.000 eurų iš ligoninės. Dar 96 metų senutė mirė.
Džiaugiuosi nors tiek, kad mūsų giminaitė 78 metų prieš 2 savaites mirė ligoninėje nuo plaučių uždegimo, nesusiprato pagarsėti ir giminę pakankinti izoliacijomis. O kiek nedaug trūko, galėjo juk daktarėlis parašyti - corona virus.
Nuostabi liga karūna-virusas socialinio draudimo sistemai - nėra žmogaus, nėra problemos (mokėti pensiją), visai kaip A.Huxley 1932 m. ‘Brave New World’ - dirba žmogus, išeina į pensiją, surengiamas vakarėlis, duodami narkotikai ir iki ryto jau pas Šv. Petrą. Nyderlandai tai jau pritaikę - eutanaziją naudoja.
Nuostabi tiesa išlenda Italijoje - vid. nuo karūna-viruso mirusiojo amžius yra 78,5 metų, tiesa, vienas pasitaikė 31 metų, tai skalambijamas šis vienetinis atvejis nuo ryto iki vakaro ir diena po dienos.
Šiame straipsnyje aprašomi Ispanijos atvejai neabejotinai siekia 75-80 metų vidurkį.
Pažangioje visuomenėje esant vienos kartos ar dviejų kartų šeimoms, niekas nepasirūpins seneliais, tai ir kraunami ant čiuožyklos ledo.
Kaip pažangioje visuomenėje, kur šeima yra vien pajuokos verta praeities atgyvena, kai pagalvoju, kad daugybę metų gyvenome trijų kartų šeimoje, tai tiesiog nors į žemes kaskis prieš pažangiečius ir vakariečius.
Karūna-virusas tėra BLEFAS, sukurtas MIP pagal milijardines užsakymų išmokas narkomanams žurnalistams. Negaila, nors kokso sočiai prisišnios iš honorarų honoravai.

zaraza       2020-03-24 22:08

O kada redakcija dezinfekuos portalą nuo štazi-viruso?

>20:00       2020-03-24 21:47

elertė su delfiu jau atsitraukė nuo “pogonizacijos”, o štazis nespėjo persiorientuoti. Šiandien niekas nesumokės už lojimą. Užjaučiu…

stasys        2020-03-24 20:00

O tai tau ? pasirodo demokratijos Ispanijoje , žiūrint epidemijai į akis , ne ką daugiau nei toje provincialioje Lietuvėlėje . Tik čia dar nėra įprasta stabdyti krovininius automobilius su medicininėmis priemonėmis ir jas graibstyti valdžios vardu . Tame plane pas mus dar galima sutikti įvairiausio plauko idealistus tokius kaip ponas V.Sinica ar A.Bačiulis kurie Jums mielai paskaitys paskaita apie Konstitucines piliečiu teises , žiūrint mirčiai į akis ir galimą (demokratini baubą)  kas nutiktu jei į gatves išriedėtu kareivėliu automašinos .Aš jau tyliu apie tai jei I.Šimonytė , netyčiom , viešumoje pasirodytu su ‘ kareiviška komufležke‘ ir batais ? matyt puse naujai sukurtos V.Sinicos partijos sugultu į apkasus ir apsiginkluotu, iš karo muziejaus, pasiskolinus legendines „maksimkas“ .  Taip , taip ,..nejuokaujam pasak tu dviejų berneliu , čiut ka tuoj valdžia kėsinsis užgrobti Tėvynės Sajunga o įves Kubilius savo „baltąsias naktis“ pusmečiui į priekį . Kai pagalvoji visko gali nutikti ,jei jau pats už save negali dorai atsakyti į kita žiūrim kaip į priešą .. va tai tau nacionalinis susivienijimas tik pradėjo plaukti ir jau ant seklumos .

Politinės mados       2020-03-24 19:50

Na va, bėga šimtmečiai, o mados nesikeičia - pačius didžiausius išgamas traukia komunizmas. O ten, kur komunizmas visuomenės netoleruojamas, tokie išdižiai save vadina liberalais…

Mix       2020-03-24 19:31

Teks tik apgailestauti, kad šio viruso akivaizdoje tautiečiai vėl nesugebės atskirti kas buvo tik su kaukėmis.

future       2020-03-24 19:27

Viskas tas pats ir Lietuvoje, o krūvos lavonų bus netrukus.

Tai va,       2020-03-24 18:16

Lietuvoje taip pat gerai matosi kas dirba,o kas tik priekabiauja.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ – apie nuplėštą vėliavą ir nešvankybes, skirtas Gitanui Nausėdai

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Dominykas Vanhara. Apie atbėgėlių krizę ir dvi išeitis –  abi jos nekokios

Nida Vasiliauskaitė. Apie „bendrąjį gėrį“

Liepos 13-ąją, antradienį, 9.30 val. Nacionalinis susivienijimas kviečia į mitingą prie Lietuvos Respublikos Seimo: „Apginkime Lietuvą“

Redakcija kviečia į talką: Kaip tą nesąmoningą, bet sąmojingą (pa)sąmonės nesąmonių srautą būtų galima pavadinti? „Nuo bačkos. Andrius Kubilius: ...“

Linas Šalna. Kažkaip nutilo progresyvioji šviesuomenė – laukia instrukcijų ir injekcijų?

LR Seimas per pirmąjį pusmetį: „Neredaguota“ pokalbis su teisininku ir politikos stebėtoju Dominyku Vanhara

Klasikos variacijos. „Patikės, kai gaus vaistų. Va, kodėl jūs vis dar sveiki, sakysime“ – Nidos Vasiliauskaitės siūlomas Sokrato ir Glaukono dialogas

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Zigmas Tamakauskas. Dievo Apvaizdos siųstas žmogus…

Draudimas Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui rengti protesto akcijas teismo pripažintas neteisėtu ir panaikintas

Geroji Naujiena: esame tapę Dievo nuosavybe

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Audrius Bačiulis. Lukašenkos agentūra apsišviečia

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Liberalioji demokratija nebeužtikrina laisvių

Rasa Čepaitienė. Ką leido pamatyti ši hibridinė ataka?

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.