Sveikatos apsaugos politika, Žmogaus teisės

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 5 d. 10:01

14     

    

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

„Klausykim valdžios ir viskas bus gerai“.

Cha.

Tarsi klausyti nebėra = pasitikėti. Tarsi klausyti reikėtų pirmo pasitaikiusio durniaus, kuris pro šalį ėjo. Nesvarbu, kad jis praeis tik po 4 metų.

Aš suvokiu, kad gali klausyti žmogaus, kuris už savo klaidas atsako turtu ir gyvybe. Aš suprantu, kad gali klausyti žmogaus, kuris gyvenime laikosi žodžio. Gali klausyti žmogaus, kuris nė karto tavęs nėra apgavęs. Kuriam rūpi jo žemė, kalba ir tauta. Todėl rūpi ir tu.

Taip, ką?

Ar tu patikėtum savo banko kortelę vagiui? – klausia vienoje TV laidoje ispanas M. Bosé sveikatos ministro – tai kodėl aš savo sveikatą turiu tau patikėti? Nes problema panaši visur – juk ne išmintingas žilagalvis valdovas ant žirgo prašo pasitikėti, išgelbėti brolius ir seseris, ir gimtą šalelę, o neaiškiausia pasaulyje…politikų karta. Reikalauja išsukti varkę – ore sklandant gandams, viešai pezant Švabui, ES užsiimant neregėtu eurobabkės tratinimu ir svarbiausių ES sutarčių slėpimu. Tuo pačiu skaldant vyrus su moterimis, vaikus su tėvais, gėjus su negėjais. Kas patikės valstybe pripažįstančia 72 lytys, draudžiančia minėti žodį „Kalėdos“? Ir dar – rodančia pirštu į mokslą, kai jo avangarde stovi… Greta Thunberg.

Savotiška pasaulio pabaigos nuojauta sklando ore ir vakcina nuo coronos yra kaip aspirinas nuo žemės drebėjimo.

Tai va – anksčiau žmonės į mirtį eidavo su tautos lyderiais, o šiandien kas norėtų mirti pvz. už savo šalies teisingumo, žmogaus teisių ar sveikatos ministrus? Kas iš to, kad tokie viešai skiepijasi? Jeigu iš esmės turėtų viešai pasikarti, nes jų autoritetas yra blusos dydžio.

Ispanijoje premjeras dainuoja Internacionalą, nevengia komunistinės simbolikos. Kas patikės Makronais, pareiškusiais, kad nuo šiol Paryžiaus Notre Dame katedra bus nebe bažnyčia, o… šiuolaikinio meno prigrūstas ‘woke’ muziejus, pristatantis visas kultūras!

Mūsų Katedra jau buvo dailės galerija, beje! Build back better!

Dar turint mintyse, jog už savo klaidas mes atsakom savo finansais ir laisve, o politikai – už savo klaidas atsako mūsų finansais. Ir mūsų laisve.

Jau ne metai ir ne du, kaip skaldymo ir patyčių kreida padalinti šalių žemėlapiai. Apibrėžta Lietuvos sostinė, kuri „kovoja“ už tolerancijas bei už Sabatausko dukters teises patogiai sėsti šalia kito šalies paveldo. Kai nukvakimas pasiekė tokį laipsnį, jog nė vienos algos nepraradę valdininkai ir politikai stebisi, kokių priekaištų jiems turi verslas ir gyventojai.

Apsimesti ir akis išpūtus stebėtis: prie ko čia? Liga ir politika? Skiepai ir degančios eglės? Patyčios ir skiepai?

Ogi prie to, kad užtenka lašo melo pasitikėjimo jūrai užteršti. O jeigu… melo jūra ir pasitikėjimo – tik lašas?

Covidas vadinamas politine liga ne veltui. „Kai tolerancija yra tapusi svarbesne nei inteligencija“ (Ed West) – spėkit iš trijų kartų – kodėl būtent leftistai ir „progresyvioji“ stovykla šiandien mieliau skiepysis?

Likusieji „palauks antram aukšte“ (JAV anekdotas, pamačius, kad Baidenas į lėktuvą nebeįlipa ir griūva ant pirmo trapo laipto).

Pažiūrės. Pamislys. Ir pasitikėjimas neišdygs, kaip legalizuota kanapė. Pasitikėjimas šiandien – išnykęs terminas. Kaip artimo meilė, garbės žodis, kaip bendrystė. „Šiandien korupcija yra Europos cementas ir politikais reikia ne pasitikėti, o jų saugotis“. (P.M.Gonzalez)

Taip kad gali influenceriai ir LRT gyventojai šypsotis feisbukuose su trimis vakcinomis kiekvienoje rankoje. Gali daužyti stalus, dantis ir gyvenimus. Pasitikėjimas išgaravęs, kaip dūmas. Suskaldyta dar kartą Lietuva – šįkart „runkelių“ ir „laisvės“ naratyvus pakeitus į „sveikatą“.

Vienintelis kelias išlieka prievarta. Kasdien vis didesnė. Klausimas liks tik vienas – KADA?

Kada gausim visi atgal.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

PASITIKĖJIMO GALIA       2021-12-7 18:37

Straipsnio autorė iškelia nuostabią mintį. Ačiū jai. Ar vis tik pasitikite tais, kurie trokšte trokšta uždegti žalią šviesą kvaišalų įteisinimui Lietuvoje? Jeigu ne, tai kodėl leidžiate save badyti receptiniais preparatais, kuriuos anie vadina vakcinomis, be gydytojo išrašyto recepto jums? Būtent, badytis prievartauja tie, kurie trokšta Lietuvą matyti apkvaišusią. Bet badytis prievartauja be jokių išrašytų receptų.

amam       2021-12-7 12:37

PAAISKINIMAS.Cia kalba apie nemira pumprickaite,lrt propagandos rupora.Slykstyne be gedos ir sazines.

amam       2021-12-6 15:23

Klivecka ja vadina’NUMIRES PUMPURAS’.Neveltui.

Kis       2021-12-6 13:38

pamaciau nuotrauka ir pirma mintis-stai kaip atrodo zmogus darantis,nesantis ir sklaidziantis geri!O pries akis isdygo Pumpriskaites fizionomija,apgailetina,isvargusi ir atzagari,nes parduos kelis kelis skatikus net ir save,bijau pirkeju neatsiras.
  Solidziai nugyventa pagal Lietuvos vidurki,gyvenu jau beveik svetima gyvenima,bet nesijauciu prasikaltes.Gyvenkite savo gyvanimus,mylekites,auginkite dorus vaikucius,bukite atidus aplinkiniams,ir niekada neparduokite sielos setonui.O tie bambukai laikini,ka jie ir kaip jie gyvens,tai ju reikalas,bet zmoniu mintyse jie ir paliks sakalais,o apie valdzia jokiu komentaru,tai irankiai,kuriuos valdo vieno kaprizingo kuprelio ranka,pamenate zodzius apie Lenina?Tai laukia ir juos.

amam       2021-12-6 12:16

.Ne,cia baisiai linksma,ypac akcentuojant zodi’baisiai.  O jei lietuviu kalba nepazini tamstai,tai zodyne zr.zodzio’pagieza’reiksme.

Blogai       2021-12-6 11:20

išsimiegojot ,mintys juodos ,visas pasaulis beviltiškas ,ypač mano Lietuva,kurioje, žinoma, viskas baisu,neteisinga ir t.t. Ir jums, suprantama ,norisi verkti dėl mūsų ,nelaimingųjų,kurie čia esam pasmerkti ,kurie nieko nesuprantam.Bet jūs geriau raudokit tyliai sau ,ir paieškokit problemų ten ,kur gyvenate.O mes savas bėdas žinome.Koks viso šito pagiežingo rašinio tikslas ,ar tai didelis susirūpinimas ,išgyvenimas dėl Lietuvos. Nepanašu ,nepanašu.Ir kodėl,autorės žodžiais tariant,reikėtų ja tikėti.Pabandykit susiimti ,  numalšinti savo apokaliptinius priepuolius ir tyliai pagalvoti ,ar tikrai jums nuoširdžiai rūpi,kaip mes gyvename ,ar manote,jog mums padėjote ,atverdama akis. Žinot pati.

amam       2021-12-6 11:13

..taip,tik tau.Jei normalus,pilietiskas zmogus tau tera’dirbtinai ismandrejes’,tai pabaladok i savo tuscia puodyne.Aidu atitars ‘zargonas,zargonas,zargooonaaas’...

Vaje, vaje       2021-12-6 10:34

Viešpatėliau aukščiausias - tai bent stilistika bei iš rytų šalelės ir kitų pašalių  atplukdytas žargonizmas. Nors publikacijoje nemažai objektyvumo, nuo tokio dirbtino išmandrėjimo darosi bloga. Ko gero, ne man vienam?

amam       2021-12-6 8:58

Alio,PRINCETONAI,testavausi ypac kruopsciai ir daba nieko nebejauciu,negi ir vel testuotis..Bo labai sunku.

Dasd       2021-12-6 8:14

Ką čia bepasakysi - taikliai ir tinkamai rašo ponia. Bet dabar tokių ponių niekam nereikia, užtat kitokių veikėjų pilnos pakampės…

johngaltas.princetonas       2021-12-6 0:55

Turiu nebrangų testų rinkinį namuose!
Veikia taip:
(a) Į stiklinę įpilkite geros kokybės škotiško viskio, pakaks ir kelių lašų.
b) Pakelkite stiklinę prie nosies, ar jaučiate jos kvapą? Taip/Ne
Paragaukit - jaučiat skonį? Taip/ne
Jei jaučiate škotiško viskio kvapą ir skonį, viskas gerai; jei reikia, pakartokite testą.
Šį testą darau kasdien ir jaučiuosi puikiai!
https://www.theepochtimes.com/why-you-cant-find-cheap-at-home-covid-19-tests_4127581.html?utm_source=newsnoe&utm_medium=email&utm_campaign=breaking-2021-12-04-4&est=9w+xZobdQkEaXUtXChb3eD1nxVJxlJhiqeBVe9t4JgioX7hWzIWRolaX2GmLmA==

Kada       2021-12-5 19:55

visi duosim atgal?

vilnietis       2021-12-5 19:15

AČIŪ. VISA TIESA. Gal “RESPUBLIKA” ir “LAISVAS LAIKRAŠTIS” plačiau paskleis.
Reikia žadint žmones.

AMAM       2021-12-5 18:51

Idiotu leftizmas pats savaime nesibaigs ir nepraeis.Isvadas darykit patys.Arba visu tuo esate patenkinti.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.